بازدید 6282

اوج گیری نساجی با آتش زدن نفت در قائمشهر

با این نتیجه، نوار تساوی‌های متوالی نفت پاره شد و این تیم اولین شکست خود را تجربه کرد و با سه امتیاز به رده یازدهم سقوط کرد. نساجی هم با دو پیروزی و دو تساوی در چهار هفته به هشتمین امتیاز خود دست یافت
کد خبر: ۱۰۱۸۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲ 01 December 2020

دیدار تیم‌های نساجی و نفت مسجدسلیمان در قائم‌شهر با یک گل به سود شاگردان وحید بیاتلو تمام شد.

به گزارش تابناک ورزشی، در ادامه هفته چهارم لیگ برتر، نساجی قائم‌شهر از ساعت ۱۶:۱۰ پذیرای نفت مسجد سلیمان بود. این دیدار با برتری یک بر صفر نساجی خاتمه یافت و نفت دست خالی به خانه بازگشت. حامد شیری در دقیقه ۸۱ از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرد.

نساجی هم با دو پیروزی و دو تساوی در چهار هفته به هشتمین امتیاز خود دست یافت و شاگردان بیاتلو تا رده چهاردم صعود کردند. با این نتیجه، نوار تساوی‌های متوالی نفت پاره شد و این تیم اولین شکست خود را تجربه کرد و با سه امتیاز به رده یازدهم سقوط کرد.

در این دیدار هر دو تیم محتاطانه بازی کردند و موقعیت کمی روی دروازه همدیگر خلق کردند. حساس‌ترین موقعیت بازی در نیمه نخست در دقیقه ۳۸ خلق شد که زامهران پاس در عمق محمدمهدی نظری در موقعیت تک به تک به بیرون زد.

در نیمه دوم هم دو تیم در زدن ضربات پاانی بی‌دفت بودند، اما فرصت‌طلبی کریم اسلامی و گرفتن پنالتی با گلزنی کاپیتان نساجی به پیروزی این تیم منجر شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار