بازدید 71547
دو هزار و دویست و پنجاه و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»

حمله کریمی قدوسی و پورازغدی به روحانی / پیشگویی چهره اصولگرا از رقبای جدی انتخابات ۱۴۰۰ / هوای رئیس جمهور شدن دوباره به سر غرضی زد! / درخواست روحانی از پوتین برای واکسن کرونا

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:آشنا از خجالت ذوالنوری درآمد! / واکنش مطهری به توئیت درخواست اعدام برای روحانی / در انتخابات ریاست جمهوری از نامزد نیابتی حمایت نمی‌کنیم و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۰۹۵۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹ 17 October 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
دومین خودکشی نوجوانان در استان بوشهر در کمتر از یک هفته

مجید خورشیدی روز جاری در نشست بررسی علت بروز آسیب‌های اجتماعی در بین قشر کودک و نوجوان، با تسلیت ایام سوگواری پیامبر عظیم الشان‌اسلام حضرت محمد (ص) و ائمه اطهار (ع) با بیان اینکه در همه وقایع و حوادث مسئولان باید پاسخگو باشند، اظهار کرد: خودکشی ۲ کودک و نوجوان در شهر‌های جنوبی استان بوشهر در کمتر از یک هفته موضوع بزرگی است و نگرانی‌هایی را در جامعه ایجاد کرده است. وی با اظهار تاسف از خودکشی نوجوان ساکن کنگان افزود: وقتی یک پدیده اجتماعی رخ می‌دهد متاسفانه احتمال الگوسازی و تسری به دیگران را نیز به دنبال خود دارد. معاون سیاسی استاندار بوشهر بر نقش رسانه‌های گروهی و متخصصان امور تربیتی و مشاوره در ارتقای مهارت‌های زندگی و تاب آوری در مقابله با بحران‌های وارده بر خانواده‌ها تاکید کرد. خورشیدی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر از طریق دستگاه‌های حمایتی و انجمن‌های حمایت از خانواده‌های زندانیان، تصریح کرد: سازمان‌های مددکاری باید با همکاری خیرین، پروژه حمایت از خانواده زندانیان و بررسی آسیب‌های اجتماعی این خانواده‌ها را با جدیت بیشتری دنبال کنند تا شاهد بروز آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها در این خانواده‌ها نباشیم. به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، برابر بررسی‌ها، متاسفانه خانواده این نوجوان ۱۵ ساله ساکن کنگان، به دلیل حبس پدر با محکومیت قتل عمد، از فقر اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی رنج می‌برده است. این نوجوانان در یک کارگاه سنگ‌فروشی اشتغال داشته و در پی محکومیت و حبس پدر، از دو سال پیش ترک تحصیل کرده بود.

ابراز بی‌اطلاعی اعضای کمیسیون بهداشت از کشف محموله قاچاق دارو

دو عضو کمیسیون بهداشت در مجلس شورای اسلامی از ابعاد پرونده کشف محموله قاچاق دارو در مرز عراق ابراز بی‌اطلاعی کرده و اعلام کردند که این موضوع در جلسه کمیسیون بهداشت به زودی بررسی خواهد شد. حسن رزمیان مقدم عضو کمیسیون بهداشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «انتخاب» درباره این اتفاق، چنین توضیح داد که مجلس به مدت ۲ هفته تعطیل بوده است؛ بنابراین، نمایندگان خیلی در جریان این مساله نیستند، ولی از فردا که جلسات مجلس به روال قبلی خود برمی‌گردد، ما در جلسات کمیسیونی به این موضوع می‌پردازیم. رزمیان مقدم ادامه داد: ما قطعا با همکاران در جلسه کمیسیون بهداشت درباره این موضوع بحث خواهیم کرد و واقعیت ماجرا را بررسی می‌کنیم. همچنین مرتضی خاتمی، دیگر عضو کمیسیون بهداشت در مجلس درباره اتفاق کشف محموله قاچاق دارو توسط ارتش عراق، تصریح کرد: ما دو هفته است که در حوزه‌های انتخابیه مشغول سرکشی به امور شهروندان در مناطق هستیم و فعلا به این موضوع رسیدگی نکردیم، ولی قطعا در جلسه کمیسیونی روز یکشنبه این موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت. وی افزود: نکته‌ای که درباره این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد، این است الان در این وضعیت معنایی ندارد که کشور بخواهد داروی مورد نیاز خودش را به کشور دیگری بدهد. خاتمی اظهار کرد: من تصور می‌کنم که اگر این محموله دارو از ایران به عراق رفته، احتمالا به دلیل آن است که قاچاقچیان دارو خواستند با استفاده از قیمت پایین و ارزان بودن دارو در داخل کشور با نرخی بالاتر در عراق بفروشند؛ بنابراین، این احتمالی است که باید در نظر گرفت.

رحیم‌پور ازغدی: امثال حسن روحانی را فاقد روحانیت و اهل معنا می‌دانم

حسن رحیم‌پور ازغدی: نسبت سازش را اولین بار معاویه به ایشان بست تا خوارج و افراطیون را بر ایشان بشوراند. مظلوم بزرگ همه دوران‌ها، حسن بن علی (ع) است. شیعه حسن (ع)، آنست که عاقبت، چون حسن (ع)، بدست دشمن، به شهادت رسد و خون بالا بیاورد. تعجبی نیست اگر غرب باوران در وقت پاسخگویی، دین و دنیای مردم را قربانی کنند. من امثال قاسم سلیمانی را واجد روحانیت و اهل معنا میدانم و امثال حسن روحانی را فاقد آن. مردم دارند تاوان توهم و وعده‌های چند سیاستمدار با ضریب هوشی پائین را میدهند که معلوم شد نه تنها مفهوم عزت و اقتدار ملی را نمیدانند بلکه سیاست بین الملل هم نمیدانند. پایان معامله با شیطان و اعتماد به وعده‌های او، به تعبیر قرآن، فحشای سیاسی و... میشود. الشیطان یعدکم الفقرو یامرکم بالفحشا، شیطان با ارعاب و تهدید و سپس وعده اقتصادی، ضعیفان را وادار به فحشا می کند. وضع مردم، در اقتصاد برجامی بد است. اما خوب شد که همه، همه ماجرا را با چشم خود دیدند. در پایان هشت سال مدیریت آرمان ستیزان، وقتی برای معلق زدن و طلبکار شدن نمانده، ضمن آنکه دیگر کسی هم پشت سرشان نمانده و با تخیلات و دروغ هایشان تنها مانده اند. در سال‌های حاکمیت این ورژن از روحانیت، درجه اعتماد به لباس روحانیت به طرز بی سابقه‌ای تنزل یافت. اقتصاد برجامی و دیپلماسی ترس، در کنار دزدی‌های بی‌سابقه‌ای که این سال‌ها از بیت المال شد، ضربات سنگینی به دین و دنیای مردم زد.

واعظی: عضویت دختر روحانی در هیات‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صحت ندارد

محمود واعظی درباره انتشار مطلبی درباره تخصیص اعتبارات کرونایی به یکی از دانشگاه‌های کشور به دلیل عضویت فرزند رئیس جمهوری در هیات علمی این دانشگاه اظهار کرد: همان طور که سخنگوی دولت نیز توضیح دادند، سازمان برنامه و بودجه به بسیاری از دانشگاه‌هایی که نیازمند هستند، کمک کردند و این روند هم ادامه دارد؛ حال ممکن است عده‌ای دنبال آن باشند تا بگردند و در هر دانشگاه افرادی را پیدا کنند و بگویند که بودجه دولت به خاطر این افراد به آن دانشگاه دادند. وی با تاکید بر اینکه بجز دانشگاه‌ها به بیمارستان‌ها و مراکز دیگر نیز کمک‌هایی شده است، گفت: درباره اعتباراتی که از محل صندوق توسعه ملی تخصیص داده می‌شود، هر اتفاقی که بیفتد بر اساس چارچوبی است که ما خدمت رهبری نوشتیم و بر اساس محور و دستورات ایشان از اعتبارات این صندوق استفاده می‌شود؛ مگر می‌شود هر کسی هر کاری که دلش بخواهد انجام دهد؟ رئیس دفتر رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: من درباره عضویت فرزند آقای روحانی در هیات‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پرس‌وجو کردم و به من گفتند که اصلا چنین چیزی نیست؛ در واقع اصل کسی که نشسته این سناریو را طراحی کرده، خبرنگاران را سر کار گذاشته که از مسئولین در این باره بپرسند، در حالی که دختر آقای رئیس جمهوری اصلا در هیات علمی آن دانشگاه عضویت ندارد.

واکنش علی مطهری به اهانت علیه روحانی

علی مطهری در توییتر نسبت به اهانت‌های اخیر به حسن روحانی که در پی اظهار نظر وی درباره صلح و مذاکره مطرح شد واکنش نشان داد. متن یادداشت توییتری علی مطهری به این شرح است: من مذاکره با آمریکا را در شرایط فعلی به صلاح کشور نمی‌دانم، اما معتقدم اظهارنظر هر ایرانی خصوصا رئیس جمهور در این مورد باید آزاد باشد و نباید موجب توهین و تهدید شود. این که مقام رهبری مخالف مذاکره هستند، مانع اظهارنظر دیگران نیست.
 
اولین حرکت لاریجانی بعد از مدت‌ها غیبت
 
در پی بازگشت پیکرهای پاک شهیدان رضا حاجی‌زاده، محمد بلباسی، محمود رادمهر، علی عابدینی و حسن رجایی‌فر از خان‌طومان به میهن اسلامی و خاکسپاری این شهدای مدافع حرم، دکتر علی لاریجانی، مشاور مقام معظم رهبری، پنجشنبه ۲۴ مهرماه در تماس تلفنی با خانواده‌های این شهیدان به ایشان تسلیت گفت و صبر و بصیرت آنان را ستود. به گزارش ایسنا، دکتر لاریجانی در این تماس تلفنی از ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم و صبر و مقاومت خانواده‌های معزز آنان تجلیل کرد. مشاور مقام معطم رهبری در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن تعزیت به خانواده‌ شهدای مدافع حرم گفت: امنیت، عزت و معنویت کشور، مرهون فداکاری و حماسه‌آفرینی این شهدای شجاع و فداکار است و ارواح طیبه آنان با نبی مکرم اسلام (ص) و سید جوانان اهل بهشت محشور خواهد بود.
 
پیشگویی چهره اصولگرا از رقبای جدی انتخابات ۱۴۰۰

سیدحسین نقوی حسینی درباره مطرح شدن ریاست علی اکبر ولایتی بر ساختار تشکیلات انتخاباتی اصولگرایان به نامه نیوز گفت: جریان اصولگرایی برای رسیدن به وحدت نیازمند شیخوخیت است؛ بنابراین، حضور یک شخصیت با نفوذ کلام در محوریت این جریان ضروری به نظر می رسد تا او نخ تسبیح شود و همه جریانهای اصولگرا را در یک ائتلاف کنار هم بیاورد.وی با اشاره به کثرت علاقمندی شخصیت های سیاسی اصولگرا برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری افزود: نام ها خیلی بیشتر از آنی که امروز می شنویم، خواهند شد. آقای ولایتی علاوه بر ارتباط نزدیک با جریان سنتی، مورد قبول اغلب جریانات اصولگراست و با توجه به آنکه خودش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نیست می تواند نقش محوریت را در این جریان ایفا کند. این فعال سیاسی اصولگرا درباره اخبار مربوط به انصراف سیدابراهیم رئیسی از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: براساس صبحت هایی که شده، آقایان رئیسی و قالیباف در جایگاه های کنونی خودشان ادامه کار می دهند و احتمالا وارد انتخابات ریاست جمهوری نمی شوند.

وی با اشاره عدم نامزدی قالیباف و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری افزود: آقای جلیلی در سال ۹۲ نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود و ۴ میلیون رأی کسب کرد بنابراین او نسبت به سایرین موقعیت بهتری دارد که نامزد نهایی اصولگرایان شود. ضمن آنکه اغلب جریانات سیاسی اصولگرا نیز موافق آقای جلیلی هستند یا حداقل مخالفتی درباره او ندارند. این نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه علی لاریجانی یک رجل سیاسی است، اظهار کرد: او در زمان ریاست مجلس نشان داد که منافع ملی کشور را در عرصه بین المللی خوب می‌شناسد و با مسائل و موضوعات داخلی آشناست. با این اوصاف، او اگر بتواند توافق اصلاح طلبان و مستقلین را در حمایت از خود به دست بیاورد و پایگاه اصلی رأی را مدیریت کند، قطعا جدی‌ترین رقیب آقای جلیلی در صحنه انتخابات ۱۴۰۰ خواهد بود. نقوی درباره سایر شخصیت‌های مدعی کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: سایر اسامی که مطرح می‌شوند موقعیت اجتماعی و سیاسی خوبی برای رقابت ندارند. مگر اینکه یک نامزد جوان خواه اصولگرا یا اصلاح طلب بتواند مثل احمدی نژاد در سال ۱۳۸۴ معجزه کند و معادلات صحنه را به نفع خود تغییر دهد.
 
در انتخابات ریاست جمهوری از نامزد نیابتی حمایت نمی‌کنیم

گرامی‌مقدم درباره شرایط اصلاح طلبان در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ گفت: اگر وضعیت انتخابات ریاست جمهوری شبیه انتخابات دوم اسفندماه ۹۸ مجلس باشد قاعدتا رقابت میان اصولگرا‌ها خواهد بود. در انتخابات ریاست جمهوری اگر نرخ مشارکت و احراز صلاحیت‌ها شبیه انتخابات مجلس باشد خسارتش بیشتر است. سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری از نامزد نیابتی حمایت نخواهند کرد، افزود: اصلاح‌طلبان با توجه به هزینه سنگینی که در این باره متحمل شدند بعید است دست به ریسک بزنند و اگر نامزدی نداشته باشند، از نامزدی غیر از خود حمایت نخواهد کرد.وی با اشاره به اینکه شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکنون هیچ فعالیت انتخاباتی نداشته است، اظهار داشت: ممکن است احزاب اصلاح طلب در ماه‌های آینده نامزد‌های خود را معرفی کنند.
 
انتقاد همزمان عارف از دولت احمدی‌نژاد و روحانی
 
محمدرضا عارف گفت: انتظار بود دولت‌هایی که بعد از اتمام دوره اصلاحات زمام امور را بر عهده می‌گیرند، روند آغاز شده در دولت اصلاحات را ادامه می‌دادند و شاهد پیشرفت‌های بیشتری باشیم، ولی نه‌ تنها پیشرفتی در کار نبود، بلکه هم در دولت آقای احمدی‌نژاد و هم در دولت آقای روحانی شاهد عقب‌گردهای زیادی در شاخص‌های مختلف بودیم. در دولت آقای احمدی‌نژاد ساختارها نابود شد در دولت آقای روحانی هم با جزیره‌ای عمل کردن شاهد وضعیت فعلی کشور هستیم. وی به شرایطی که انتخابات سال ۹۲ برگزار شد، اشاره کرد و گفت: در شرایطی که بعد از حوادث سال ۸۸ با آن روبه‌رو بودیم و با آن شرایط امنیتی و یاس و سرخوردگی که بر نخبگان حاکم بود، با پیشتازی و میدان‌داری جوانان تحولات انتخابات سال ۹۲ شکل گرفت و معادلات برخی جریانات که می‌خواستند به‌ زعم خود آخرین میخ را بر تابوت اصلاحات بزنند بر هم زدند.
 
درخواست روحانی از پوتین برای واکسن کرونا
 
جلالی سفیر ایران در روسیه در پاسخ به سوال خبرگزاری «اینترفاکس» که از وی پرسیده شد، در اواخر ماه سپتامبر شما اعلام کردید که ایران و روسیه می‌توانند به زودی موافقتنامه تولید مشترک واکسن کرونا را امضا کنند. آیا پیشرفت و تاریخ‌های مشخصی در خصوص این مساله وجود دارد؟ گفتگو در این مورد بین ایران و روسیه در جریان می‌باشد و طبیعتا در تماس تلفنی چندی پیش روسای جمهور نیز به این موضوع اشاره شد. من خیلی امیدوارم که ما بتوانیم قدم‌های موثری را با هم در این زمینه برداریم.
 
واکنش مطهری به توئیت درخواست اعدام برای روحانی
 
علی مطهری به توئیت مجتبی ذوالنوری که در آن رئیس جمهور را تهدید کرده بود، واکنش نشان داد. به گزارش خبرآنلاین، مجتبی ذوالنوری که در توئیتی خطاب به روحانی نوشته بود: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر مردم از امام ذکر می کنید! امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمی‌شوند؛ با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود» با واکنش‌های مختلفی رو به رو شد در این میان علی مطهری در توئیترش در واکنش به توئیت تهدیدآمیز رئیس کمیسیون امنیت ملی نوشت: «من مذاکره با آمریکا را در شرایط فعلی به صلاح کشور نمی‌دانم، اما معتقدم اظهارنظر هر ایرانی خصوصا رئیس جمهور در این مورد باید آزاد باشد و نباید موجب توهین و تهدید شود. این که مقام رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست.»
 
آشنا از خجالت ذوالنوری درآمد!
 
مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی در توئیتی نوشت: «استیضاح حسن روحانی از دستورکار خارج نشده است» موضوعی که حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور به آن واکنش نشان داد و در صفحه توئیترش با خطاب قرار دادن ذوالنوری نوشت: استیضاح جق اکثریت قاطع مجلس است؛ اما ایجاد تزلزل در حاکمیت، تضعیف دولت در زمان جنگ اقتصادی، نخ دادن به هر دو نامزد انتخاباتی آمریکا برای کوتاه نیامدن در برابر دولت فعلی ایران و تعویق هرگونه رفع یا کاهش تحریم‌ها تا استقرار دولت بعدی در ایران از وظایف نماینده‌ای با ۲۰۴ هزار رای نیست.
 
هوای رئیس جمهور شدن دوباره به سر غرضی زد!
 
سید محمد غرضی درباره نامزدی خود در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ گفت: «من سابقه دارم، ۶۰ سال است که به عنوان سرباز در انقلاب و قبل از انقلاب بوده‌ام. آدم‌های جدید باید بروند حمایت دیگران را جلب کنند، من به عنوان یک سرباز، سوابق، گفته‌ها و عملکردم معلوم است. اگر توفیقی باشد می‌توانم همین اصول اساسی کشور را سر جای خود قرار دهم. اگر عمری باشد من به عنوان سرباز حتما شرکت می‌کنم. برخی می‌گویند این حرف‌های شما باعث می‌شود شما را رد صلاحیت کنند، اما من گفتم شورای نگهبان کار خود را بکند و ما هم کار خود را انجام می‌دهیم، بالاخره قضاوتی حتما صورت خواهد گرفت.»
 
کریمی قدوسی خطاب به روحانی: ترسوها را چه به صلح!
 
جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس نسبت به تحریف تاریخ توسط حسن روحانی هشدار دارد. کریمی قدوسی با اشاره به اظهارات اخیر حسن روحانی پیرامون عقلانیت و صلح امام حسن (ع) گفت: جناب روحانی! ترسوها را چه به صلح؛ کار آدم های ترسو تسلیم است نه مبارزه و صلح و مذاکره. وی در ادامه خطاب به رییس جمهور تاکید کرد: به شما پیشنهاد می کنم در چند ماه باقی مانده عمر این دولت، زبان در کام کشید و به کنجی بنشینید تا ملت از شر زبان شما آسوده شوند. تکرار کلام نسنجیده و اشتباهاتتان از عقلانیت به دور است.
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۰
در انتظار بررسی: ۳۴
انتشار یافته: ۱۹۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
بایدن
پاسخ ها
ناشناس
| Poland |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
من به حسن روحانی رای ندادم.و سیاست او را هم قبول ندارم.امااین دلیل نمی شود رئیس کمیسون امنیتی مجلس تا این حدبی پروا در مورد کسی که دومین شخص یک مملکت است نظر هزاران بار اعدام را مطرح کند.براستی آیا یک نظر تا این حد باید جواب داعش گونه داشته باشد؟جواب عقلانی و منطقی و به دور از تنش و ارعاب بهتر در اذهان باقی می ماند.
رحیم شاکری فرد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
روحانی ، زندگی هزاران نفر که چه عزض کنم ، میلیونها ایرانی را تباه کرده
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
فردی که خود را محق میداند راجع به رییس جمهور ملت بزرگ ایران چنین سخنانی بزبان براند بگوید که تابحال چکار مفیدی بجز سخنان بیحاصل و بیفایده و غیر ممکن برای کشورش انجام داده است؟ اگر ایران از وجود امثال ازغدی بی بهره بود به یقین امروز جلوتر از عربستان و امارات و ترکیه و پولش با ارزشتر بود.ان کشور ها خوشبختانه (بخاطر مردمشان) ازغدیها ندارند. در ضمن از مصادره کردن سردارمان اکیدا پرهیز کنند. سردار سلیمانی بخلاف ازغدی میگوید اگر مردم را دسته بندی کنیم و بگوییم اون چپه اون راسته اون اصلاحطلبه اون اصولگراست ....دیگه کی باقی میمونه.سردار فرمودند حتی اون دختر بیحجاب دختر منه.دختر منو و شما و جامعه ماست. شما اقای ازغدی کیلومترها با تفکر سردارمان فاصله دارید.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آزادی بیان هست و آقای ازغندی مستدل گفتند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
یا خدا
داریوش
| United States of America |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اژغدی . اژغدی پور . پور ازغدی . فامیلی بهتری نبود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
چرا تمام غربگدایان یا اصلاح طلبان جمع شوند آنقدر علم ندارند که فقط 5 دقیقه با امثال پورازغدی یا مصباح یزدی یا جوادی املی یا حتی کریم قدوسی مناظره کنند و همان اول مغلوب میشوند؟؟؟
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
درمانده در اداره کشور چرا عاقل کند کاری
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
رحیم متشکرم از گمراهی نجاتم دادی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
رستاخیز اصلاحات در راه است
پاسخ ها
فرامرز
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
تا الان که زندگی مردم رو جهنم کردن شاید تو رستاخیز عملکرد بهتری داشته باشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
فقط یکسال کشور رو علمی اداره کتید...
تمام قوای کشور در جهت عقلی و علمی حرکت کنن...
اگر نتیجه خوب نبود شخص اینجانب رو وسط شهر گردن بزنین...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
مشکل از طرف دولت است که نمی خواهد وگرنه راه کار ساده جهانی که داخلی هم هست اعمال شود تورم کم می شود و دلار هم بالا نمی رود ولی کشور را دو قطبی می‌کند تا طرف مقابل به او فحاشی کنند تاحواس ها پرت شود
ناشناس
| Germany |
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
کدام شخص علمی میتواند در این کشور بر سر کار بیاید که بخواهد کشور را علمی اداره کند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
یعنی تو این کشور هیچ کس نیست جلوی امثال ذوالنور و ازغدی و کریمی قدوسی و...و.... رو بگیره؟؟؟
پاسخ ها
جم
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
قربون دهنت ، ضمنا چقدر بد شانسیم که هم عصر با این اقایون هستیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اول جلوی افراد خائن به کشور را باید بگیرند خود به خود این آقایان به حاشیه می روند
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
از کسی که افطار خودش رو با غذای سفارت انگلیس باز میکنه انتظار بیشتری نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
متاسفانه تند روها و جبهه پایداری مجلس را گرفتند و دولت بعدی را هم چنین
و از طرف نهادهای عیر انتخابی و قدرتمند غیر پاسخگو حمایت میشوند
البته شاید تکلیف مردم بالاخره روشن گردد
و بدانند که دو جناح و طیفهای مختلفشان در آزمون های گوناگون ۴۲ ساله مردود شدند
و خود مردم باید بفکر نجات خود و کشور باشند انشاالله
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
چرا جلوش بگیرن؟ آزادی بیان کجاست؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
ازغدی مساله برق 220 و 110 ولت عربستان را حل کرد؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
نه نیست. آتش به اختیار هستند!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
وعده رونق اقتصادی رئیس جمهور چی شد؟
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
محاکمه روحانی باید عادلانه باشه نه اینکه هر کسی سر خود رای صادر کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
روحانی حقشه چون در حق ما بد عهدی کرد
ناشناس
| Sweden |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
به منتقدین میگین فحاش و بددهن اما خودتون با اونهمه اشرافیگری و غرور و تبختر با لبخند و زبون خوش وحشتناکترین تورم رو عارض اقتصاد کشور کردین و معیشت مردم رو خاکستر . روزی هم نیست فساد و اختلاس تک تک آغازاده ها و کس و کارتون تو این 7 سال رو نشه . با دلار 33 هزاری و پراید 140 میلیونیت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
با سازماندهی یک تیم از اصلاح طلبان حقوق می گیرند و دهجوم به جبهه مقابل می کنند هیزم بیار دو قطبی
هستندگوشت و مرغ وتخم مرغ و ماشین و مسکن و دلار وسکه و......چقدر؟ن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
23:06 اگر به آدم های با سواد و منطقی که به رئیس جمهور انتقاد میکنن میگید تند رو. خب بهتره ادم تند رو باشه تا کند روی وطن فروش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آقای ازغدی شما یک راه حل برای نجات ملت فلک زده که هم فقیر شده اند هم به فحشا کشیده شده اند هم اعتقاداتشان را کنار گذاشته اند نشان بدهید حالا جنگ بهتر است یا صلح وبفر مایلید شما چه چیز تازه می خواهید به دنیا معرفی کنید و....مجال نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
راه حل بارها گفته شده حتی در همین سایت ولی دولت نمی‌خواهد اجرا کند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
شما یه بار دیگه راه حل رو بنوبس ملت فیض ببرن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
راه حل را در بسته خبری گذشته نوشتم برو ببین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
مشکل اینه که راهکار ایشون همش برای فرداست، یکی بگه امروز چیکار کنیم...
طرحی برای فردا هر جمعه سخنران استاد ازغدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
راه کار صد روزه روحـانی حلال تمام مشکلات کشور است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
مردم باید یکپارچه بپا خیزند . همین و بس و راه دمی وجود نداره
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اقای ناشناس میشه چند راه حل بگین ما هم از گمراهی نجات پیدا کنیم
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
حمله حمله ای ازغدی گل بزن گل بزن گل بزن قهرمان
داستان فوق العاده تکراری شده ها نه؟
8 سال کسیو که جواب تلفنشو بی اجازه نمیده بیاریم سال اخر همرو بریزیم سرش و دوباره از نو
اقای روحانی پاسخگو باش چرا سیاستهای منطقه ای و حهانیت کشور رو به اینجا رسونده
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اینقدر فکرت عقیمه که نمیتونی درک کنی 90 درصد ویرانی فعلی اقتصاد از مدیریت خسته و فشل و ناتوانه تا تحریمها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
مثل اینکه افراطیون جنگ طلب شمشیر رو از رو برای روحانی بسته است ؟؟ افراطیون بدونند اگه روحانی در کنار ملت قرار بگیرد کسی جرات جسارت به او را نخواهد داشت ، با ملت عصبی سربه سر نگذارید ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ظاهرا شماها افراطی هستید و همه چیزمان را به آمریکا و لعنت به آن حواله می کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ببینیم شما صلح طلبان آویزان آمریکا با برجام چه کردید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
شما جامعه تسلیم طلب هستید.
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
بله ما اویزان غربیم دفعه بعد مانیستم مجلس و دولت مال شما درستش کنید منتظر انتخابات شب و روز میشمریم
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
خووووب جناب مطهری میشه بفرمایید شما چه موقع مذاکره رو به صلاح ۸۲ میلیون نفر میدونید????
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
بعد از انتخابات آمریکا. ترامپ گفت دیگه!
حميد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
جناب ذولنور جناب قدوسي البته من باروحاني مشكل دارم ضمن اينكه خواهان اعدام كسي نيستم ولي مشكلاتم با افكار حضرتعالي بيشتر از شخص روحاني است
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
حالا کاسبان تحریم را شناختیم . مردم ایران باید بمیرند ؟ شما درد مردم ایران را می فهمید ؟ ایران را به خاطر انرژی هسته ای ویران کردید و دست بر نمی دارید ؟ مردم ایران جنگ نمی خواهند صلح می خواهند . مردم ایران با امریکا مشکل ندارند اقای ذوالنور شما با دنیا و حتی مردم ایران مشکل دارید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
برعکس آن شماکاسب برجام هستید چون انرژی هسته ای بهانه است و این را نابود کردین مرحله بعد دشمن می گوید صنعت نظامی را هم بده و دوستانت هم می گویند باشه آن را هم می‌دهیم و آخرش مانند عراق و
لیبی می زنند تو سر خودت و جنگ داخلی وهر چند که دوستان شما ایران را ویران می کنند آن هم برای......!!!
ما مردم با امریکامشکل نداریم بلکه آنها با ما مشکل دارند و حافظه کوتاه مدت را در همین چند سال که حتی دانش کشور را بتن ریختید را هم قبول نداشتند و خواهان واگذاری همه چیزتان هستند
علیرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
حرف دل مردم را زدید حالا اگر ما نخواهیم این آقایون مسوولین ما باشند چه راهی داریم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
این هنر خدایان دیپلماسی است که قلب راکتور ها را با بتن پر کنند و در عوض تحریم های بی سابقه برای مردم ایران سوغاتی از غرب بیاورند.
احمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
به بهانه صلح مردم رو با دلالی هاتون بیچاره کردین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
افراطیون عزیز چکمه های خود را از زیر گلوی ملت بردارید بگذارید نفس بکشیم ؟؟ شما ایران را دارید وارد بازی خطرناکی میکنید ، کشور رو فقر و گرسنگی فرا گرفته ، بروید در خیابان ببینید جه کسانی دارن بخاطر یک لقمه نون گدایی میکنند بروید سری به زایشگاهها بزنید که چه مادرانی از فقر نوزادن خود را رها کردند ، بروید سر به دادگاهها بزنید و از امار طلاق بپرسید ، بروید اماری از جکهای برگشتی بگیرید ، بروید اماری از قتلهای ناموسی بکیرید ، راستی جناب ازغدی سالی چند صد میلیون فقط حق ماموریت برای ارشاد مسلمین برای ایرانگردی میگیری ؟؟؟ خدایی نکرده فرزند یا برادر بیکار که نداری ، از سعادت اباد چه خبر ؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
نماینده‌ای با ۲۰۴ هزار رای...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
خخخه
جوابی ندارید آن وقت به چیزهای خاله زنکی روی اوردین که نماینده مجلس که منطقه‌ ای می اید بالا را با رئیس جمهور که از تعداد محدود از کل کشور انتخابی شود یکی می کنید پس با این حساب من هم رای ندادم باید بگویم آقای روحانی نماینده من نیست؟چطور است قربان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
حیف این 204 هزار نفر.این اقا همسرش هم با صحبت هاش موافق نیست.خدا هم با افراط مخالف است.
صحبت اقای دکتر مطهری هم منطقی است اما در خصوص مذاکره حرف دل ایشان نیست.باید بیشتر صداقت نشان میدادند.
اقای روحانی هم بیراه نگفته،تا کی جنگ و بد بختی؟همان برجامی که خیلی ها تقبیحش می کنند،را عده ای خراب کردند،فقط ترامپ نبود که مخالف برجام بود برخی در داخل ایران داشت که قبلا از برجام خارج بودند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
متاسف هستيم به اين نماينده كه خود صلاح كشوررا نمي داند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
در مسجد کوفه علنا به حضرت علی مخالفین توهین میکردند مولا اجازه کوچکترین برخوردی نمیداند ، حالا روحانی گفته امام حسن مجتبی برای مصالح جامعه اسلام صلح کرده یه عده که هیچ جایگاهی در بین مردم ندارن ویا به کمک رانت وارد مجلس شدند دارند رییس جمهور ۲۵ میلیون رایی رو تهدید میکنتد ؟؟ زکی ؟؟؟؟روحا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اول برو روال تاریخی صلح را بخون که چرا ایجاد شد بعد صلح امام حسن را آن هم با چه کسی مانند روحانی!!! مقایسه کن
ظاهرا آقای روحانی دستی توانا در صلح دارند ولی چه صلحی صلح های تو خالی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
شما که تاریخ را خوانده ای ،ایا پیامبر یا امامان این گونه توهین می کردند.شاید خوب است بدانی ،اقای تاریخ دان ،امام علی در صفین،از قبح کار عمرو عاص از خونش گذشت.حتی یک بار هم توهین نکرد.امام حسن مجتبی نیز با مرد شامی هتاک چه کرد؟حال ادمی بی نور در مجلس یا ادمی کج دهن در ماموریت های گردشگری با اظهار نظر رییس جمهور یک ملت چه افتضاحی به بار می اورند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اقای حسن رحیم‌پور ازغدی این گوی و این میدان ( ضرب المثل ترک ها : این میدان و این شیطان ) اگر بر گفته های خود ایمان داری بسم الله . بیا میدان و خود را در بوته ازمایش مردم قرار بده . شاید بگویی که یا ریاست جمهوری بر من کم است و من یک ایدولوگم . اگر چنین چیزی در مخیله داری که وای بر ما و شما . و اگر به گفته های خود عامل هستی و تنها حامل کلام نیستی و دین و سیاست را لغلطه زبان نکردی، بیا وسط . بیا ایران را گلستان کن و عملا بر روحانی ( که کینه ان فکر و ذکرت را درگیر کرده) دهن کجی کن و نشان بده که مرد علی نه یک مرد حراف .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
رحیم پور رای نمیاره . دو باره بیست و پنج میلیون زود باور مثل شما پیدا میشه با وعده رونق اقتصادی و رفع مشکلات صد روزه به یکی مثل رئیس جمهور فعلی رای میده.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آقای رحیم پورازغدی شما در چه مقامی پنبه دیگران را می زنید. رهبری این چنین برخوردی با روحانی ندارند که شما دارید. زود باشد که پنبه شما هم زده شود. باید صحبت ها سازنده باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
این لحن خود روحانی است یادت نمی آید حق داری چن نمی خواهی ببینی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
روحــانی تو این 8 سال چی ریشته که یکی بخواد پنبه اش را بزند.
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
بالاخره متوجه نشدیم ، که آقای ازغذی طلبه هست، سیاستمدار است،، اقتصاد دان است ، اگر همه گزینه ها را دارد تعجبم چرا مدرک هوافضا را نگرفته ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
مطهری ندارد نشان از پدر!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
پس پدر را نشناسی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
حالا یه سوال اساسی هست که همین ۲۴۰ هزار رای رو هم به چه ترفندی کسب کرده ؟؟ به هر حال باید از امدادهای غیبی تشکر کرد؟؟
متین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
*روحاني که از عاشورا درس مذاکره گرفته بود، از صلح امام حسن(ع) نيز نتيجه گرفته بايد رفت و با آمريکا صلح کرد غافل از اين که... صلح امام حسن(ع) نتيجه خيانت خواص بود. ايشان فرماندهان خائني مثل ابن عباس داشتند اما...رهبر انقلاب، سردار سليماني ها را دارند! به جاي تحريف تاريخ، کمي کار کنيد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
زینب خانم کجا هستند سلام ما رو به انها برسانید
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
پای "دار"ی ها به صورت نوبتی توپ را به هم‌ پاس میدهند و بصورت تیمی یک چیز میخواهند. طناب اعدام برای هر کس که انها از او خوشششان نمیاید!!!! دیروز صاحب نور و امروز دو نفر دیگر.البته این حرفها اگر بخاطر این باشد که روحانی مظلوم و محبوب شود و در دو قطبی ایجاد شده ماهی شرکت مردم در انتخابات صید شود باید عرض کنم بقول احمدی نژاد ان...را لولو برد.اما اگر این حملات واقعی بوده و عقبه داشته باشد باید برای حمله کنندگان و ملتی که اینها شده اند تصمیمگیرانشان با تمام وجود تاسف خورد. همین اقایان خودشان و دوست نارنجیشان امکان فروش نفت را از دولت گرفته و دست و پای او را طناب پیچ کرده اند و طلبکارند که دولت چرا بسرعت نمیدود!!!!
sana
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
تابناک چرا تیتر زده ای حمله کریمی و رحیم پور ازغدی به روحانی؟
مدتی است همه اش از این عبارت استفاده می کنی؟
(مثلا حمله علم الهدی به روحانی...)
اما واقعیت انتقاد کریمی و رحیم پور به سخنان روحانی است...
لطفا رعایت کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
تابناک منافقانه عمل میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اقای قدوسی شهامت روحانی در مدت جنگ ثابت شده است و بالاتر از ان اولین بار در رژیم سابق که معلوم نبود شما کجا تشریف داشتید کلمه امام را برای امام خمینی ایشان بکار برده . حال کی شهامت دارد؟ . اگر این تحلیل ها نظر شخصی است هر کس میتواند نظر خودش را بگوید . شما چرا برای کوبیدن روحانی از مقدسات سوئ استفاده میکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ایشون کلا در تعلیق و حذف کردن ها خوش درخشیدن آن سال ها خواستار انحلال ارتش بودن که بزرگان نگذاشتند و الان دو دوره هست زوم کردن به انرژی هسته ای که نابود کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
روحانی ضعیف ترین رئیس جمهور ایران حتی از نظر بی بی سی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
از کی تا حالا بی بی سی راستگو شده...
مگه امام نگفتن هر چی اینا بگن عکسش درسته
پس
خودت نتيجه رو بگو...
از طرفی میشه فرمایید اون پنج سال اول پس کی
رئیس جمهور بود
چطور دلار چند سال ثابت 3 هزار تومان مانده بود...
ایشون از روزی آدم بده شد که ردیف بودجه بعضی ها
رو رسانه ای کرد.
والسلام
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
سرکوب ارزها با ابن که تورم بالا دارید هیچ افتخاری نیست چون چند سال بعد اقتصاد را نابود می کند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
سری هم به ترامپ می زدید تا نظر ایشون را هم جویا شوید بد نبود.
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ایجاد تزلزل در حاکمیت، تضعیف دولت در زمان جنگ اقتصادی، نخ دادن به هر دو نامزد انتخاباتی آمریکا برای کوتاه نیامدن در برابر دولت فعلی ایران و تعویق هرگونه رفع یا کاهش تحریم‌ها تا استقرار دولت بعدی در ایران از وظایف نمایندگان دو آتشه نیست !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
این بازی خود دولت است آدرس غلط ندهید
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
چه تفاوتی میکند رئیس جمهور چه کسی باشد؟! مردم در دوره آقای خاتمی فهمیدند که رئیس جمهور تدارکاتچی بیش نیست. امروز که دیگر اکثریت مردم به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور در ساختار کنونی کشور به حساب نمی آید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
خیلی پرو هستید
مه صفا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
پرو؟
شما هم خیلی آرژانتینی
منم برزیلم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
دقیقا سیاست های کلان توسط مردم و نماینده آنها رییس جمهور گرفته نمی شه. تصمبم در باره سیاست های کلان جای دیگریگرفته می شه. وگرنه چرا نماینده مردم وقتی از صلح صحبت می کنه عده ای باید درخواست اعدام وی نه برای یک بار بلکه برای هزار بار بکنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
رو که نیست سنگ پا قزوین
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
یعنی هنوز کسی رای میده؟
عجبا
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
در پاسخ آقای ازغدی:
معنی عبارت "الشیطان یعدکم الفقرو یامرکم بالفحشا"
میشه : " شیطان فقر را برقرار میکند و شما را به فحشا رهنمون میکند" نه اون چیزی که شما سعی میکنید بعنوان ترجمه به خورد ملت بدید!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
در دنیایی که به کچل میگن زلفعلی همونایی که در ترجمه قران تحریف میکنن همون گروهی هستن که از تحریف صلح امام حسن انتقاد میکنن.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
معنی یعدکم وعده می دهداست .یعدکم با تشدید که نیست .به ترجمه قرآن مراجعه کنید
رضا صدر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
یعدکم یعنی وعده می دهد. معنی آیه کریمه این است که شیطان شما را از فقر می ترساند و از برای رهایی از ترس از فقر شما را به کارهای ناپسند فرمان می دهد. آیه به خوبی نشان می دهد که امنیت اقتصادی ایمان فرد را محکم می کند اما دورنمای فقر و بی چارگی افراد را به ورطه بی اخلاقی و امور ناپسند می کشاند. بنابراین هم جامعه باید از نظ اقتصادی متعادل باشد و هم افراد ایمان داته باشند. فقر و نداری کفه را به سود شیطان سنگین می کند..
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
شیطان وعده فقر می دهند نه فقر را برقرار می کند.
مرتضی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آیا روحانی هنوز هم آن آرا را دارد که دایم پز آن را میدهد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
سناریوی خراب کردن روحانی هم قبلا توسط سردار قلم جناب شریعت با اتش زدن برجام جلوتر از ترامپ نوشته شده بود اتش بازی روز بعد از برجام یادتون هست ؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
معنی عزت رو هم فهمیدیم!!! البته بدون مذاکره هم‌ان فحشایی که فرمودید تشریف فرما شده. شما خبر ندارید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ملت را وارد دعوا های سیاسی خودتان نکنید. تو عمراً به فکر ملت باشی.
احمد
|
Germany
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
از رحیم پور ازغدی وکریمی قدوسی انتظار دیگری نمیرود
ضمنا با برجام را دیدیم وبی برجام را هم داریم میبینیم وحس میکنیم عاقلان دانند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
دل خوشى از روحانى ندارم، ولى يه تار موى گنديده اش ميرزه به جماعت اصولگراى كاسب تحريم،آقايون كاسب ادبياتتون حاااال آدمو بد ميكنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ادبیات خودتان است
علیرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ببین اونا چی هستن که روحانی بهشون برتری داره واویلا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
جهت اطلاع! بخور بخورها از زمان دولت پاکدست شروع شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
کریمی قدوسی! از طرف ملت حرف نزن. از کی تا حالا به فکر ملت افتادی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
بهترین توئیتی که آشنا در مدت توئیت بازیش زده، همین بوده... تو را چی به این کارها جناب ذولنور
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
هنوز به آن حد نرسیدی که بدونی نماینده حق استیضاح دولت را دارد آن هم این دولتی که با معیشت مردم بازی می‌کند برای اهداف سیاسی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
پس همین فردا استیضاح کنید نه توهین و نه فحاشی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
تابناک اصلاح طلب شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
الان یک سالی می شود و برای همین کمتر می آیم اینجا در حالی که قبلا بینابین بود و حتی رتبه الکساش هم نزول پیدا کرده
وکیل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
و اینگونه بود خدای محمود اینگونه انتقام ظلمهایی که شده بود، از روحانی و دارو دسته اش گرفت و دارد میگیرد
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
"متاسفانه خانواده این نوجوان ۱۵ ساله ساکن کنگان، به دلیل حبس پدر با محکومیت قتل عمد، از فقر اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی رنج می‌برده است."
پس این کمیته امداد چه کار می کنه در این مملکت؟ سرمایه گذاری یا دستگیری از محرومین؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
واقعا عدم مشارکت مردم در انتخابات به نفع اصولگرایان است ببین چه آدمهایی وارد مجلس شده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
وطن فروشان دستشان رو شده. ملت فریب شعار ها را نمی خورند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
من صد روزه چنان رونق اقتصادی ایجاد کنم یه وجب روغن روش.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اقای رحیم پور ارعدی لطفا این جملات خود را دوباره جلو ایئنه برای خودت مرور کن و تصور کن که از دهان غیر تو بیرون امده . چه نظری به ان خواهی داشت ؟« نسبت سازش را اولین بار معاویه به ایشان بست تا خوارج و افراطیون را بر ایشان بشوراند. مظلوم بزرگ همه دوران‌ها، حسن بن علی (ع) است. شیعه حسن (ع)، آنست که عاقبت، چون حسن (ع)، بدست دشمن، به شهادت رسد و خون بالا بیاورد.»
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آقای ولایتی قرار است نخ تسبیح اصولگرایان شود؟
ایمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ایکاش لاریجانی با این خانواده های معظم تماس نمیگرفتن تا شان و شئونات این خانواده های عزیز حفظ بشه
زهرا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
خدمت اقای عارف اینکه دولت هاشمی ، خاتمی و روحانی همشون در امتداد و مثل هم هستند فقط دولت احمدی نژاد اومد یه هشت سالی جولان این دولتها را به تعویق انداخت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آقای رحیم پور کی به نظرات شما اهمیت میده شما لطفا همون شبکه دار و دستتون افاضه فضل کنید. خواهشا...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
افتادند به جون هم ! عجب ....این نشون میده در ویرانی کشور به یه نسبت برابرند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
انصافا نمایندگان شهری با 3 میلیون جمعیت با حدود 200 هزار رای انتخاب شدن از جانب ملت حرف نزن چون با اون رای شما نماینده محله هم نیستید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آقای نقوی حسینی دوره های قبل خودشون رو امتحان کردن و دیدن که حتی تو استان خودشون هم رای بالایی ندارن. من نمی‌دانم ما باید تا کی این سه نماینده رو تحمل کنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
فکرمی کنم اگر امثال کریمی قدوسی سکوت کنند بیشتر در امان هستیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
محمدرضا محبوب‌فر کارشناس محیط زیست با اشاره به اینکه در ۴۰ سال اخیر بیش از نیمی از جنگل‌های کشور از بین رفته اند، اظهار کرد: ۸۰ درصد جنگل‌ها و منابع طبیعی کشور طی ۴۰ سال اخیر نابود شده و از بین رفته و ۵۰ درصد از این نابودی‌ها در سی سال گذشته بوده است. او تصریح کرد: فروش خاک حاصلخیز جنگل منجر به از بین رفتن پوشش گیاهی و جانوری خواهد شد.
ناشناس
|
Sweden
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
جالبه کسانیکه جناحشون مسئول اصلی اوضاع فعلی رعیتند برای رد گم کردن منتقد اوضاع فعلی شده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
وضعیت بازارهای مالی تا قبل از ۱۳ ابان
درهم امارات ۱۰ هزار
مسکن و خودرو رکود تورمی
بورس همچنان مثل چراغ راهنما
در صورت پیروزی ترامپ
باید منتظر حوادث غیر وحشتناکی در داخل خواهیم بود که تاریخ به یاد نخواهد داشت ؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
غرضی نمک انتخابات است که از گفتن واقعیت ترسی ندارد ولی ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
تاریخ شفاهی ایران اون قسمتی که با دریادار صمدی مصاحبه میشه رو گوش کنید میبینید که آقای غرضی خیلی هم با بیان واقعیات میانه خوبی نداره!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
فحش ازغدی؟ به نظرم عین حقیقت را گفت. توهین درش نبود و تازه از خیلی حرف هایی که این 7 سال و نیم گذشته حواله کرد به طرف مقابلش خیلی هم منطقی تر و مودبانه تر بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
به آشنا باید گفت نخ دادن رو روحانی داد به غرب. وقتی گفت که حتی اگر آمریکا خارج شود ما می مانیم! وقتی که صحبت از خرانه ی خالی کشور زد! خیلی حرفا زد روحانی و تیمش که نخ دادن به آمریکا. صحبت های ظریف هم هست فیلمش که گفت اکر ما نتونین تواقق کنیم حریف برنده است! این یعنی ما فقط دنبال توافقیم و مفادش زیاد مهم نیست!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
به شکل ناشیانه ای سخنان ازغدی را ناقص کردی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اقتصاد یه علمه اگه نتونه مسایل جامعه رو حل کنه علم سیاست به کمکش میاد
اگه سیاست هم نتونه علم جامعه شناسی
و اگه جامعه شناسی هم نتونه علم تسلیحات
و اگه هیچ علمی مشکلات رو حل نکنه ....
جامعه هیچ وقت اونطور که آقایون فکر میکنن در جهل و نادانی فرو نمیره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
جناب ازغدی سلام علیکم
رییس جمهور چه خوب باشد و چه بد ،صاحب آرای مردم است و می تواند ازطرف آنان تصمیم بگیرد ولی شما و دوستان گردن قرمز و یقه سفید از طرف چه کسی برای مردم تصمیم می گیرد
دلایل قوی باید و معنوی
نه رگهای گردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
برای من تنها معیار تشخیص درست از نادرست انتخابات آمریکاست زیرا هیچ ملاک قابل اندازه گیری و واقع بینانه ای ندارم
اگه آمریکاییا به ترامپ رای بدن یعنی روحانی اشتباه میکنه
اگه به بایدن رای بدن یعنی روحانی درست میگه
پاسخ ها
مه صفا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
به به چه معیاری
برای منم معیار لنگه کفش آکریمی قدوسیه اگر چپکی باشه روحانی اشتباه میکنه اگر صاف از پاش در بیاره و چپ نشه روحانی درست میگه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
ازغدی کریمی ذوالنور روحانی ظریف تاریخ مصرفتون تمام شده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
چرا جلو سایتای قیمت گذاری از جمله سایت د این رسانه بازار سیاه ایران رو نمیگیرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
جناب ازغدی دانشمند ،همه چی دان
فقط نشسته اید و انتقاد پوچ میکنید
اگر مرد میدان هستید لطفا راه حل ارائه بدید تخریب و تقدیر از اشخاص رو هر بیسوادی از پسش بر میاد
از شما به اصطلاح روشنفکر و امثال این صفتهای منسوب توقع حداقل باز کردن گره میرود نه همش تریبون تخریب اون هم بی نتیجه و فایده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
در چرخه تحریم نقدینگی اسیر شدیم
آمریکا ایران رو تحریم میکنه دولت بودجه کم میاره پول چاپ میکنه نقدینگی میره بالا تورم زیاد میشه اقتصاد میخواد فرو بریزه میرن مذاکره میکنن تحریم برداشته میشه دلارا آزاد میشه بودجه دولت زیاد میشه ایران در منطقه دخالت میکنه آمریکا ایران رو تحریم میکنه
هر دوری که این چرخه میزنه عمر یه نسل در ایران تباه میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
حدیث داریم همسایه ای که بداند همسایه او گرسنه است و او سیر بخوابد مسلمان نیست ؟ حال مسیولی که بداند ۸۰ درصد جامعه زیر خط فقرند و شب راحت بخوابد ایا مسلمان است ؟؟
شریعت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
رحیم پور ازغدی اخلاق درس میدهد یا بدو بیراه میگوید و وقتی مثلث ذوالنوری ، کریمی قدسی و ازغدی را داشته باشیم چه میشود؟ یادم امد که کچل را ذولفعلی هم میگویند .
طهرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
درود به شرف ذوالنور و کریمی قدوسی دو تا نماینده انقلابی که حرف دل ملت و زدن ، مردم پشتیبان شما هستن ، دیگه گذشت اون جو گیریها و کارهای رسانه ای برای گول زدن مردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اینها اگه انصاف داشتند هوس اتش زدن برحام رو نمیکردن تا ملت رو به خاک سیاه بنشونند سه ماهه پای انها به مجلس باز شده فاتحه اقتصاد کشور رو خوندند.د
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
خدا امواتت رو رحمت کنه که در روز اول ماه ربع الاول باعث خنده و خوشحالی ما شدی! آخه برادر من! کسانی که تو شهر مشهد با حدود 4 میلیون نفر جمعیت با توسل به شیوه های متفاوت فقط 240 هزار رای بیارند واقعا نماینده ملتند یا نماینده فک و فامیل و در و همساه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
آره سه ماه پیش همه چی گل وبلبل بود. درسته قیمت ها 3 تا پنج برابر شده بود و قیمت دلار به بیش از 25 هزارتومان رسیده بود و تحریم های بی سابقه به ایران تحمیل شده بود. ولی همه چی گل و بلبل بود.
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
سیاست زدگی بحدی اوج گرفته که متاسفانه نه تنها جلوی مروت بلکه عقلانیت عده کثیری را گرفته است که فقط به دنبال موج سواری هستن بی اینکه خودشان در این چهار دهه غیر از تغذیه کامل همه جانبه از بیت المال بدون شایستگی خاص فقط بخاطر دست نشاندگی فکری و تکرار طوطی وار ان، کاری انجام داده باشند
روحانی و امثال روحانی کالا وارداتی نیست بلکه دست ساز همین مدیریت سیاسی غیر مردمی بوده منتهی وقتی ریل تخت تاثیر بی لیاقتی های گروهی همه مسولان برگشته همه میگویند کی بود؟ کی بود؟ من نبودم ! در حالیکه خودشان در حدی نیستن که ریاست جمهور زچ ا محور وحدت سیاسی کشور را تضعیف کنن
ایکاش آفراد قبل از استفاده از زبان کمی تعقل میکردند و به وحدت سیاسی جامعه هم توجه داشتن و طوطی وار به لشکر منتقدان کور نمی پیوستند
تشخیص عاقبت رهروان معصوم هم در صلاحیت معصوم و مشیت الهی است و آنهم قیاسی نیست ایکاش کمی دین هم میدانستید
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
این همه بی ادبی بی حرمتی به رییس جمهور مملکت با بیش از 20 میلیون رای توسط یک نفر با 200 هزار رای بو دار خیلی دیگه وقیحه. معلومه مملکت قانونش یک طرفه و جناحی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
هر وقت یکی از عزیزانی که دنبال جنگ هستند با حقوق ۳۰۰ هزار تومانی یک بازنشسته کشاورزی و با حساب بانکی صفر تونست فقط سه ماه زندگی کنه من حآضر اولین نفری باشم لباس رزم بپوشم و به جنگ امریکا بروم ، بابا جمع کن ای بساط رو ؟؟ او اون نماینده ای هنوز سه مله نشده حداقل ۵۰۰ میلیون به حسابش ریختند داره برای ملت ستمدیده نسخه میپیجه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
از آدمایی حرف بزنین که منشا اثر باشن
ازغدی روحانی ذوالنور مطهری احمدی نژاد .... اینا منشا اثر نیستن
دیدیم که ترامپ عطسه کرد دلار در ایران ۲۰۰۰ تومان کاهش پیدا کرد
این آدما در زندگی شما اثر دارن
بایدن اوباما ترامپ به این شخصیتا فکر کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
سلام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
خود کشی دوباره
تقصیر ترامپه؟؟؟؟
کوهکن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
آیا ملیت کریمی قدوسی...؟!!!؟خداوند همه ما را رستگار کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
این کریمی خیلی دوست داره سرنوشت ما مثل افغانستان بشه و درکیر جنگ طایفه ای بشیم ، لطفا مواظب خطر نفاق باشیم ، دشمن دانا به از دوست نادان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
انشاالله با پیروزی بایدن یکی از مهمتری اسناد حزب دموکرات یعنی برنامه جامع اقدام مشترک یا همان برجام به کاخ سفید برمیگردد و در دستور کار رییس جمهور بایدن قرار میگیرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
به همین خیال باش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
﮼آقای‌روحانی‌شما‌که‌شهامت‌داریدازآبرووکسانیکه‌به‌شمارای‌دادنددفاع‌کنیدواستعفادهیدنگذاریدبیسترازاین‌شمارادستکم‌بگیرند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اقای رحیم پور ارغدی شما را به گوش دادن سخنرانی خودتان دعوت میکنم که حوزه های علمیه را عامل سکولاریزیه کردن فرمودید و امسال هم فرمودید که در سال‌های حاکمیت این ورژن از روحانیت( حسن روحانی )، درجه اعتماد به لباس روحانیت به طرز بی سابقه‌ای تنزل یافت. خدا وکیلی تا بحال هیچ بهره ای از گفتار شما نبردم زیرا نه بدرد دنیایم خورده و نه به در اخرتم . هر وقت سخن اغاز کردی مقدمه ایت با نتیجه هیچ تناسبی نداشت و خودت هم نفهمیدی که چی گفتی
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
این متن بیان سخنان نماینده تربت جام از اصل و نصب کریمی قدوسی است: رحیمی جهان آبادی: کریمی قدوسی چرا سوالم درباره ایرانی الاصل بودنش را پاسخ نداد

اما جلیل رحیمی جهان آبادی در واکنش به تذکر امروز کریمی قدوسی و اظهارات مطرح شده درباره پیشنهاد سفارت کابل، به خبرآنلاین گفت: آقای کریمی قدوسی اولا به دو سوالی که من مطرح کردم یعنی بحث تابعیت ایشان و اینکه آیا خود و خانوادشان ایرانی‌الاصل هستند یا این تابعیت اکتسابی است پاسخ ندادند او همچنین سوالات درباره سابقه فعالیت‌هایشان در جبهه و جنگ و همچنین سپاه پاسداران را بی پاسخ گذاشتند.
او ادامه داد: اقای کریمی قدوسی با حاشیه رفتن از پاسخ به این سوالات شانه خالی کردند و یک مطلب دروغ دیگری مانند پیشنهاد سفارت افغانستان را مطرح کرد. این موضوع کاملا دروغ است. هیچگاه صحبتی درباره سفارت افغانستان با من نشده است و نه وعده‌ای به من داده شده است.

رحیمی جهان‌آبادی همچنین گفت: کریمی قدوسی در صحبت هایش خودش را به سپاه امام حسین(ع) و من را به سپاه یزید تشبیه کرد و با کنایه به مسئله گندم ری که در تاریخ معروف است اشاره کرد، به گونه‌ای که گویا من در سپاه یزید هستم و خودش در سپاه امام حسین(ع). آقای کریمی قدوسی نه رفتارش و نه روش و منشش شبیه به امام حسین است و نه اخلاقش از امام حسین‌(ع) الهام گرفته است. امام حسین علیه السلام مظهر دفاع از حق و حقیقت بود در حالی که اقای کریمی قدوسی به همه ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران از رئیس جمهور گرفته تا وزیر امورخارجه، وزارت اطلاعات و نمایندگان مجلس و هر دلسوزی که برای این کشور و نظام قدم برداشته است تهمت زده است و امروز هم دروغ دیگری مطرح کرده است.
تو خود بخوان از این مجمل ، ذالنور و ازغدی هم دست کمی از این برادار بزرگوار (کریمی قدوسی) ندارند
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
اگر ازادی بیان هست باید همون تریبونی که به ازغدی دادن بمن بدن تا از همون تریبون بگم اقای ازغدی مگه تو خودت شیعه واقعی امام حسن نیستی ؟پس چرا اینجا نشستی و حرافی میکنی؟بشتاب به سوی اونچیزی که خودت از بقیه مردم میخواهی.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
مجلس 10 درصدی محلی از اعراب هم داره؟
رفراندوم بگذارید تا نظر قاطبه ی ملت را بدانیم
ای کاش آقای روحانی نام آن چند تن که بعد از اصلاح بودجه به مشهد کوچ کردند می فرمود تا ملت دولت در سایه را بشناسند
کاش بجای این فشارهای برای استعفای آقای روحانی فشاری بود برای پرداخت مالیات برخی خواص
کاش .. و ای کاش
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
واقعا اینهاییکه روحانی رو عامل گرانی میدانند نمیدانند یا خودشون رو به خواب زدند. ریشه همه مشکلات اقتصادی عدم ارتباط با دنیا است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
چرا توی کشورهای حاشیه خلیج خودکشی نمیکنن.چرا؟
بینام
|
Canada
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
رئیس جمهور روحانی آنچه در توان داشته از خود نشان داده و با توجه به سقوط ارزش پول ملی و تحریمهای موجود بیش از این از رئیس جمهور روحانی انتظاری ندارم. هرچند که شاید عدم صدور اجازه از جانب ایشان در مورد چاپ پول میتوانست جلوی سقوط ارزش پول ملی بگیرد. اما احتمالا کسری بودجه برای دولت ایشان راهی دیگر باقی نگذاشت!
رضایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
این اقایان ازغدی و قدوسی ول بکن اقای روحانی نیستند.
اخه چکارش دارید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اگر با گوش دل وشکمی آری ،ازحرام به صحبتهای استاد رحیم‌پور گوش کنی ،میفهمی چه میگوید خودش رزمنده وبراد ر دوشهید است وزندگی معمولی دارد، برای همین دلش برای ملت میسوزد
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
صحبتم با کسانی است که می گویند اگر مذاکره کنیم ما هم مثل لیبی میشیم از طرفی معلوم نیست اگر مذاکره نکنیم مثل سوریه و مثل عراق نشیم
پس قبل از هرچیزی بستگی به عملکرد ما دارد که مثل ژاپن بشیم یا لیبی یا سوریه یا......
به نظرم اگر می خواهیم در مذاکره موفق بشیم قدم اول اصلاحات اساسی در قانون اساسی و سپس برگزاری یک انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری است به گونه ای که نماینده ایران در هرگونه مذاکره نماینده واقعی و اکثریت مردم ایران باشد در این صورت است که مذاکره ی موفقی خواهیم داشت و تبدیل به لیبی و سوریه قطعا نخواهیم شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
رئیس جمهور عامل اجرای بی چون وچرا هست ببیند ار کجا به ایشان دیکته می شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اظهارات رئیس کمسیون امنیت ملی نشان از تندروی این جریان تندرو هست. در ضمن فکر کنم آقای ازغدی پور هنوز از عدم حضورشان در جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی به دستور رئیس جمهور دلخور هستن و اینگونه اظهار نظر میکنن...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
تا الان بسه هر کاری کردند بگذارید مردم به حال خودشون باشند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
خب این مجلس کوچکتر از انست که بخواهد و بتواند طرح دهد و کاری غیر از هیاهو بلد نیست و نخواهد بود لذا از کوره همان ترواد که در اوست. البته عملکرد روحانی هم قابل دفاع نیست و باید خیلی قبل حقایق را میگفت و استعفا میداد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
تابناک جان آقای پور ازغدی کیست؟
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
میخواستم در مورد سخنان کریمی قدوسی و پورازغدی به روحانی کامنتی بذارم دیدم دوستان از خجالتشون در اومدن
دمتون گرم
راه موفقیت سکوت نیست، پاسخ است اونم مثل شما ، مودب، منطقی و وطن پرستانه نه مثل دوستان بی ادبانه
افشین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
دومین خودکشی نوجوانان در استان بوشهر در کمتر از یک هفته!!!!!!!!!!!!!!!!!
دولت قانون را در مورد همه اجرا می کند به غیر از خودش که مصونیت قضایی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و .... دارد. چرا باید کار به جایی برسد که کودکی بدون پدر بماند و پدر در حبس بدون سایه بر سر کودک. اگر خلاف قانون عمل کرده دولت و قانون باید فکری به حال زن و بچه های زندانیان بکند.

هر روز هم عده ای هوس رییس جمهور شدن می کنند ولی جالب است که بدانیم هیچ کدام آنها به فکر کشور و مردم نیستند بلکه به فکر ریاست هستند دلیلش هم این است که اگر کسی غیر از خودشان رییس جمهور شود دیگرانی که برنامه ها داشتند وارد دولت رییس دولت نمی شوند تا کمک کنند کشور به جلو برود و مردم همه به آسایش برسند. کسی هم که رییس جمهور شده نمی خواهد خوبی های دولت را با دیگران تقسیم کنند!!!!!!!!!!!!! خیلی ساده همه به فکر ریاست هستند نه به فکر کشور و مردم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
استدلال ازغدی درست بود:

تابناک:
ترامپ: بعد از انتخابات برای ایران سخت‌تر خواهد شد!
مهدوی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
برای اداره کشور باید به علم روز مجهز بود. اگر با تکیه بر قیل و قال توانستید دارو و واکسن برای مقابله با ویروس کرونا بسازید، آنگاه خواهید توانست کشور را هم اداره کنید.
سعید
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
روحانی گفت ویرانه ای را از احمدی نژاد تحویل گرفته است حال این سوال به ذخت میرسید که بعدی چه چیزی را دقیقا می تواند بگویید تحویل می گیرد ؟!
رها
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
آهای ذوالنوری......با گوشی آیفون آمریکایی و با توییتر آمریکایی پیام میدی که فلانی رو به خاطر پیشنهاد مذاکره با آمریکا اعدام کنید؟!!!...خجالت هم خوب چیزیه .خودت بگو حالا مردم باید بهت چی بگن؟!!!
رها
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
از روحانی به خاطر این گردش سیاسی خوشم اومد.به نظرم با این حرکت بسته بودن و بی اختیاریش را در اکثر امور سیاسی کشور را فریاد زد......یاد3-4 سال آخر آیت الله هاشمی افتادم!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
بااحترا م به تمامی کامنت گذاران محترم.روسای جمهوردرایران دکوری وفرمایشی ونقششان تدارکاتچی است به این دلیل که تمامی تقصیرات به گردن آنها گذاشته شود نه عوامل اصلی.پس بافکر بنویسیدونظربدهید.
رضا صفار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
سلام . به نظر من صدا و سیما یک جا به نفع دولت کار کرده و اون هم پخش دائمی سریال مختار است . ادم شخصت های افراطی اون زمان و که می بیند ، بلا فاصله به یاد ذوالنور و قدوسی و ...... می افتد . بعد درک می کند که مختار چه کشیده است .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اتفاقا به نظر من طرفداران روحانی از خدایشان است که روحانی استیضاح شود تا انها بتوانند از کمنگاه بیرون بیایند و اورا از اعتراضات مردمی و پاسخگویی به ندانم کاری هایی که در این مدت ریاست جمهوری انجام داد نجات دهند
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
در شرایط کنونی نقش رهبری بیش از همه ادوار انقلاب به چشم میاید حتا بیش از ابتدای انقلاب که گرهای متصاد زیادی در صحنه بودند . اگر نقش رهبری نبود این تندروها اکنون ایران را چند پاره کرده بودند. کی اینها میخواهند دست از این ضدیت با مردم و منافع ملی بردارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اينهمه زور بيخود نزنيد بريد بيرون و از مردم كوچه و بازار در مورد روحاني بپرسيد . نيازي به اظهار نظر آقاي ذوالنوري هم نيست . كافيه روحاني رو به مردم بسپاريد تا ببينيد چي به سرش ميارن . اينجا خيلي از اظهار نظرها فيك هست و قابل استناد نيست
منتقد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
من هم جناب ازغدی را متفکر نمی دانم
بلکه مقلدی که چندین سال است تکرار مکررات می کند
فقر و فحشا هم سالها است در کشور غلبه پیدا کرده
فیلمش هم سالهاست ساخته شده
تفسیر ازغدی از صلح اما حسن ع هم میل دلش است نه نصوص و روایات و تصریحات خود امام حسن ع. هم در احتیاج به مذاکره و هم در تفسیر صلح امام حسن ع حق با روحانی است.
صادق
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
سلام
من پیشنهاد میکنم طرحی در مجلس تصویب شود که حقوق کلیه مسپولین کشوری از سمت مدیر کل به بالا و نمایندگان مجلس و خبرگان و شورای نگهبان و نهاد های انقلابی برای ابراز همدری با مردم تا زمان رفع تحریمهای ظالمانه برابر با حداقل حقوق مانند بیش از ۵۰٪ مردم پرداخت گردد تا مردم شعارهای آنها را باور کنند و ایمان داشته باشند که شرایط تحریم بطور مساوی برای همه آحاد ملت و مسپولین موثر است هر چند این عزیزان دارای منزل و ماشین و سایر امکانات میباشند وکارگران فاقد این امکانات لیکن اگر همین اتفاق بیافتد حس بهتری به مردم دست میدهد
ضمنا پیشنهاد میکنم این بحث را تابناک به نظر سنجی در سایت بگذارد
منتقد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
ای کریم قدوسی :
تا کی می خواهی فقط حرف بزنید ؟
نمی شه یک دقیقه هم در راهی که می روی فکر کنی ؟
ببین مملکت و مردم را به چه وضعی انداخته اید؟
پ - ع
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
در شگفتم که چطور بعضیها هنوز از روحانی حمایت میکنن !!!!!!!!!!!!! التماس کمی بصیرت و آزاد اندیشی .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
سلام:
ان قدیما تو فیلم های سینما وقتی چند نفر روی یک نفر می ریختند و کتکش میزدند
می گفتند چند نفر به یک نفر
و کم کم ی اصطلاحی شد رایج در بین مردم
که وقتی به همین شیوه دعوا می شد و یا بحثی می کردند
می گفتند
چند نفر یه یک نفر
حالا حکایت رئیس جمهور کشور هست
ی سخنی و ی نظری داده
از صدا و سیمای که رسانی به اصطلاح ملی ( البته جسارت نشه به ملی )
تا نمایندگان مجلس که کلهم از یک کانال هستند
تا بلندگو دارها که همه از برکت مردم خود را صاحب همه چیز مردم می داند الا نظر خود مردم
تا حتی بعضی ازمداحان
تا سایتها و مطبوعات

.....
خداوکیلی چند نفر به یک نفر
اگر کسی دیگر دارید که از قلم افتاده و نیامد وسط به او هم بگوئید بیاد
چه می دانم مثلا اصناف مبارزه جبهه پایداری بازار
یا اصناف زحمتکش کارگران پایدار انقلاب
یا جنبش عدالت گستر و سخت پایدار بانوان محله ایران
یا هر چی که کم است
تو رو بخدا خجالت نکشید
این حق مسلم شماست که از طرف ملت به هرکی و هرچی حمله کنید
وقتی رئیس کمیسیون امنیت مجلس از طرف ملت سخن می گوید و حکم می راند
شما چرا نکنید
سینا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
درست است که به دولت نقد های اساسی وارد است . اما مساله اینه که اولا دولت تنها تصمیم گیر کشور نبوده و در خوشبینانه ترین حالت شخص رئیس جمهور نفر دهم در تعیین اولویت ها است . ثانیا"به استناد قانون اساسی کشور رئیس جمهور پس از رهبری دومین شخصیت کشور محسوب میشود . ایشان منخب بیش از 23 میلیون نفر از مردم می باشند هر کدام از این آقایان 200 هزار رای هم ندارند . اصلا جمع آرا کل نمایندگان با آنهمه تبلیغات و هزینه و جناح بازی رابطه طایفه گری به 23 میلیون نفر نمیرسد . از این آقایان که در رئوس قوه به اصطلاح مقننه فعالیت دارند چطور به قانون مادر کشور اطلاع ندارند و یا عمدا" و دانسته قانون شکنی میکنند؟ آیا میشه به همه ارکان به این شکل توهین کرد؟ یا این صرفا درباره رئیس جمهور صادقه؟ چرا از طرف اکثریت مردم حرف میزنن د و تصمیم میگیرند؟ اگر قانون اساسی تزینی نیست چرا به آن رجوع نمیشود؟ چرا فقط گزینشی عمل میشود؟ چرا در موارد مهم مثل همین مذاکره به همه پرسی گذاشته نمیشود؟
ناشناس
|
Poland
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
با این ادبیات و این درجه از فهم و این درجه از چسبیدن به میز و مقام و این درجه از جناح گرایی که نزد خواص هست اگر انتظار رفع مشکلات را توسط همین ها داشته باشیم ره به خطا رفته ایم. هجمه اخیر که به رییس جمهوری شده و البته بی سابقه هم نیست و احتمالاً تا پایان دوره فعلی ریاست جمهوری هم ادامه خواهد داشت دم خروسی پیداست که با صد قسم حضرت عباس هم پنهان مردمی نیست. از یک طرف رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس حکم به صدبار اعدام و به نوعی ترغیب یا تعیین تکلیف به مقام معظم رهبری میکنند، از طرف دیگری آقای ازغدی که به ظن خودش عین اسلام است تبه قرآن را به فحشای رییس جمهوری نسبت می‌دهند و از طرفی آقای قدوسی چنان به رییس جمهوری میتازند و دستور زبان در کام کشیدن در این چند ماه باقیمانده از دوره ایشان به شخص دوم مملکت میکنند که تهدیدی مستقیم است. سایر تریبون‌های در اختیار از جمله نماز جمعه و جماعت هم در کل کشور همین مفاهیم را به هر طریقی تبلیغ میکنند. آیا جز اینکه فکر کنیم این هجمه و ادبیات از اطاق‌های فکری متمرکز بیرون میاید و به هر کس هم نقشی و دستنوسته ای ای سناریو مانند داده اند چیز دیگری باید استنباط کنیم. رییس جمهوری ها و بخصوص آقای روحانی که در مقطع بسیار دشواری در مسند نشست همه در اداره کشور دچار مشکل و انفعال بوده اند. انتقاد از سخنان جناحی حضرات به معنی قبولی کامل آقای روحانی نیست. پست رییس جمهوری با این ساز و کار اداره کشور ، هر کس که باشد ، قابلیت انجام کارهای بیشتری از او ساخته نیست.
اما حضرات که به این درجه از جاده اعتدال و قضاوت عادلانه در مورد رییس جمهوری خارج شده اند چه راه حل عملی برای اداره کشور داده اند که عملی باشد؟ اگر برجام تصویب و امضا نمیشد چه مشکلی از مشکلات کشور حل شده بود؟ این توافقنامه در هر حال مصوب مجلسی که اکثریت آن همین جناح منتقد است بوده است. با شعار و بد و بیراه گفتن به هیچکس و بخصوص رییس جمهوری هیچ مشکلی حل نشده و نخواهد شد. همین برجام مصوب شورای امنیت ملی کشور بوده است و با ملاحظاتی مقام رهبری هم در جزییات آن بوده اند و مجوز امضای انرا صادر فرموده بودند. هیاهو برای چیست؟ جز کوبیدن جناح مخالف به قصد نشاندن یک خودی بر مسند ریاست جمهوری گمان دیگری میتوان داشت؟
نا آنجا که ما از بچگی در همه کتب دینی خوانده ایم و از همه منابر وعظ شنیده ایم همواره « صلح امام حسن » عنوان شده و در باور ما هر تصمیم امامان ( ع ) از جنگ و مبارزه تا صلح عین مصلحت بوده و تا ابد خواهد بود. شاید حضرات حتی نعوذ بالله به امام حسن ( ع » هم انتقادی دارند؟
نکته آخر اینکه اولاً حضرات نه اسلام و نظر مردم را مصادره به مطلوب خوبش نکنند که در مورد نظرات مردم با چنین ارای کم و استقبال کمتری که از نظراتشان هست نماینده حداکثر رأی دهندگانشن هستند و بس . پر مورد مسند ریاست جمهوری هم خیالشان آسوده باشد که‌در ۱۴۰۰ً رأی دهندگان که علی رغم میل باطنی بسیاری و از جمله من که اصل حاکمیت باور قلبی داریم به نسبت ادوار کذشته بسیار کمتر خواهد بود و نتیجه شرکت کمتر مردم هم انتخاب رییس جمهوری از جناح اصولگرا که مستظهر به ارای حداقلی جناحی است خواهد بود . این جناح وظیفه سنگینی بعد از انتخابات به شرح بالا دارند و آن اینکه مواظب رییس جمهوری باشند که عملکردی مشابه احمدی نژاد بر کشور تحمیل نکند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
درحالیکه ملت شریف ایران زیرفشاراقتصادی استخوانهایشان درحال خرد شدن هستند حضرات بفکر انتخابات سال 1400هستند درحالیکه همانطور که ملت درانتخابات اخیر مجلس ثابت نمودند دیگر هیچ اعتمادی ندارند
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
درسته روحانی نتونست دولت رو بخوبی اداره کنه ،ولی امثال شما هم توان اداره کشور رو ندارید،بقول آخوندی دیگه واسه درست کردن و سروسامان دادن اقتصاد مملکت دیره!!ونزولایی شدنمان مبارک!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
خ بده ک یه نوجوان در این کشور خودکشی کنه و حتی 10 درصد کامنت نویس ها هم برای این اتفاق اظهار تاسف نکنند!!
مردم میگن ک مسئولین دعوای سیاسی راه میندازن،خب وقتی شما انقدر زیبا درگیر این دعوا میشوید چرا نندازند??
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
مقصر مشکلات کشور رئیس جمهور نیست و نه کس دیگه
مشکل از انجایی شروع میشه که سیاست خارجی بر مبنای ایدولوژی تعریف شده در اول انقلاب همین بس هر کس دیگه هم بیاد همین مشکلات هست و بیشتر میشه کمتر نمی شه الان وظیفه دولت فقط تا حد امکان دمپ کردن فشار خارجی هستش اگه شما دید در زمان احمدی نژاد و یا ختامی مشکلات اقتصادی کم بوده بخاطر قیمت خوب نفت و فروش در حد معقول بوده که الان امکان فروش نیست
این همه توپ تشری که می شنوید صرفا فقط منحرف کردن افکار مردم و ادرس دهی مشکلات یجای دیگه هست
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
منتقدین بی انصاف دولت به جز غرزدن و ایراد گرفتن چه عملی رو انجام دادید؟
ناشناس
|
Japan
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
تومسئولان مملکت ما تندرو ومیانه رویک اسمی است قبلا بودودیگرکسی این حرفهاراباورندارد!همیشه قبل ازانتخابات این افرادچه تندرووچه میانه روباسخیف ترین ادبیات یکدیگررامتهم میکنندوقتی رای گیری تمام شدهمه باهم خوب وخوش همیشگی بازمیگردند!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
وب گردی