بازدید 45796
دو هزار و چهل و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»

ماجرای تشکر رهبرانقلاب از پدرسالار سینمای ایران / پیشنهاد عجیب بادامچیان به شورای نگهبان در مورد تایید صلاحیت‌ها / امیری فر: احمدی‌نژاد به بقایی و مشایی ظلم کرد / اظهارنظر وزیر احمدی‌نژاد درباره دستورهای تلفنی روحانی

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: کمرنگ شدن حضور نمکی در جلسات دولت / گذر جرم سیاسی دوباره به مجلس می‌اُفتد / پیش‌بینی‌ها و توصیه‌های منتجب‌نیا برای انتخابات ۱۴۰۰و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۸۴۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲ 15 June 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
واکنش پزشکیان به احتمال کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست

یازده ماه به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده و برخی رسانه‌ها از هم‌اینک، گزینه‌های احتمالی را برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مطرح می‌کنند که در همین حین، نام مسعود پزشکیان نیز در میان کاندیدای احتمالی اصلاح‌طلب دیده می‌شود. برخی از رسانه‌ها اعلام کرده بودند که احزاب اصلاح‌طلب مسعود پزشکیان را گزینه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار داده و در همین رابطه، نماینده مردم تبریز در مجلس با رئیس دولت اصلاحات دیدار کرده است. مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس، در پاسخ به این پرسش که آیا به منظور کاندیداتوری در ۱۴۰۰ با رئیس دولت اصلاحات دیدار کرده است، گفت: خیر دیداری نبوده است. وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای ۱۴۰۰ نامزد می‌شوید، گفت: فعلا خبری نیست.

با ۵۰ میلیون وام ازدواج چه می‌توان کرد؟

با یک جست و جوی ساده در سایت‌های فروش لوازم خانگی متوجه می‌شوید که قیمت وسایل خانه چندین برابر سال‌های گذشته افزایش یافته؛ مثلا یک یخچال فریزر ساخت ایران که خانواده متوسط بتوانند آن را تهیه کنند بین ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان، قیمت یک تلویزیون معمولی تولید داخلی ۷ تا ۱۱ میلیون تومان و یک لباسشویی ساخت ایران بین ۸ تا ۱۵ میلیون تومان است. این در حالی است که مخارج یک جشن ساده با تخمین قیمت‌ها بیشتر از وام ازدواج می‌شود. در واقع با ۵۰ میلیون تومان وام دختر می‌تواند تنها چهار مورد از اقلام ضروری یک زندگی را تهیه و پسر نیز می‌تواند یک جشن ساده برگزار کند، این در حالی است که در دو سال گذشته با همین مبلغ می‌توانستند تمام جهیزیه عروس را خریداری کنند! /خبر نیوز

احمدی‌نژاد معاون اول رئیسی و سعید جلیلی هم می‌شود

عباس امیری‌فر، امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم به خبرآنلاین گفت:با شناختی که من دارم احمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت خواهد کرد. شواهدی وجود دارد که احمدی نژاد تیم سابق دفترش را عوض کرده است و افراد داناتری را آورده است. احتمال مذاکره احمدی نژاد با شورای نگهبان و تعهد دادنش وجود دارد. شخصیتی مانند آقای رئیسی اگر احمدی نژاد را به عنوان معاون اول و نفر دوم خود انتخاب کند، در رای آوردنش خیلی تاثیر دارد. احمدی نژاد اصراری به رئیس جمهوری ندارد، معاون اول افرادی مثل جلیلی یا رئیسی می‌شود. احمدی نژاد اصرار می‌کرد که مشایی و بقایی محاکمه نشوند که با همین اصرار، در حق این ۲ نفر ظلم شد. به من خبر رسیده احمدی نژاد مواضعش را تغییر داده است. اگر احمدی نژاد با الهام یا شیخ الاسلام وارد انتخابات شود لج و لجبازی است.

فحش بنویس، ۵ میلیون بگیر!

گزارشی از درآمد بعضی از شغل‌ها در فضای مجازی نشان می‌دهد که هر بازدید کننده صفحات یا به اصطلاح سین کار‌ها برحسب فعالیتشان، ماهانه بین ۱.۵ تا ۳ میلیون در ماه و کپشن نویس‌های اینستاگرامی بین ۵ تا ۵۰ میلیون در ماه درآمد دارند، اما بعضی‌ها هم روزانه درآمد میلیونی دارند مثل هشتگ زن‌ها که چیزی بین یک تا ۲۰ میلیون در روز درآمد دارند. تبریک گو‌های تولد هم در اینستاگرام داریم که به ازای هر تبریک بر اساس معروفیت و البته تعداد فالوئرهایشان بین یک تا ۲۰ میلیون دریافت می‌کنند، اما شاید باورتان نشود یک عده هم هستند که ماهی بین یک تا ۵ میلیون دریافت می‌کنند تا در صفحات اشخاص خاص مثل افراد چهره و یا یک فرد مورد نظر فحش بنویسند و از این راه درآمد کسب کنند. / باشگاه خبرنگاران

معلمی که عصر‌ها در اسنپ کار می‌کند، نمی‌تواند مربی خوبی باشد

جواد نیک بین نماینده کاشمر: حقوق یک معلم بازنشسته از کارگر ساده نیز کمتر است. این در حالی است که در قانون تاکید شده که حقوق بازنشستگان تنها درصدی از کارمندان کمتر باشد. آیا در حال حاضر حقوق معلمان بازنشسته ۱۰ درصد از حقوق کارمندان کمتر است؟ یا ۵۰ درصد؟ وی همچینن با اشاره به این که معلمی که عصر‌ها در اسنپ کار می‌کند، نمی‌تواند مربی خوبی باشد، تصریح کرد: آیا نظارتی بر وضعیت معلمان مدارس غیرانتفاعی با دریافتی ۵۰۰ هزار تومان دارید. /خانه ملت

بخشودگی ۱۰۰ درصد جرایم مالیاتی برای مشاغل آسیب دیده از کرونا

پارسا، رئیس سازمان امور مالیاتی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:امسال همچون سال گذشته تمام بدهی‌های مالیاتی که تا پایان دی ماه سال گذشته وجود دارند با تصویب سران سه قوه درصورت پرداخت تا پایان خرداد در بخش تولید، ۹۰ درصد و در بخش خدمات، ۸۰ درصد بخشودگی خواهند داشت. بدهی‌هایی که در فاصله بهمن تا خرداد ماه باشند ۱۰۰ درصد بخشودگی دارند و اگر در دسته مشاغلی باشند که بیشتر تحت تاثیر کرونا بوده‌اند، این بخشودگی به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت و صد در صد این جرایم قابل بخشودگی است. همچنین بر مبنای درصد اعلام شده، ماهیانه ۲ درصد از میزان بخشودگی کاهش می‌یابد. به لحاظ منطق اقتصادی صلاح هرمؤدی است که تا پایان خرداد ماه از امکان بخشودگی بهره‌مند شود.

مغز دولت روی موتور چاپ پول قفل کرده است

مظاهری، رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: موتور تولید نقدینگی کماکان کار می‌کند و دولت برای تأمین نیاز‌های بودجه هیچ فکر مشخص و معناداری غیر از چاپ پول ندارد. دولت برای تأمین نقدینگی خود و رفع نیاز‌های بودجه‌ای، نیم نگاهی به بازار سرمایه کرده که البته خیلی خطرناک است و اگر دولت این کاری را ادامه دهد، از قرض گرفتن از بانک مرکزی خطرناک‌تر است. زیرا هم شاهد رشد نقدینگی خواهیم بود و هم باعث آسیب رسیدن به اعتماد مردم به بازار سرمایه خواهد شد. توصیه‌ام به رئیس جمهور، معاون اول و سازمان برنامه و بودجه این است که برای آنکه نام نیکی از خودشان به جای بگذارند، فشار اداری و مدیریتی به رئیس بانک مرکزی نیاورند تا مجبور نشود خارج از توان خود کاری انجام دهد.
 
وزیر بهداشت: استعفا نداده‌ام

وزیر بهداشت درباره برخی اظهارات درباره استعفایش گفت: موضوع استعفای بنده صحت ندارد و من استعفایی تقدیم هیأت دولت نکرده‌ام. وی افزود: رسیدگی به مشکلات استانی دلیل کاهش حضور بنده در جلسات هیأت دولت بوده است.سعید نمکی، وزیر بهداشت، درباره برخی اظهارات درباره استعفایش گفت: موضوع استعفای بنده صحت ندارد و من استعفایی تقدیم هیأت دولت نکرده‌ام.وی در پاسخ به پرسشی درباره دلیل کمرنگ شدن حضورش در جلسات هیأت دولت گفت: طی روز‌های گذشته بیشتر وقت بنده صرف رسیدگی به مشکلات استانی بوده و بیشترین وقت خود را صرف برنامه‌ریزی برای کاهش موارد ابتلا و پیشگیری از شیوع مجدد کرونا در این استان‌ها کرده‌ام.وزیر بهداشت افزود: رسیدگی به مشکلات استانی دلیل کاهش حضور بنده در جلسات هیأت دولت بوده است.
 
انتقاد آقاتهرانی از دعوای نمایندگان بر سر عضویت در یک کمیسیون خاص

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از نمایندگان مجلس که تمایلی برای عضویت در کمیسیون فرهنگی از خود نشان نداده‌اند، گفت: از تعداد نمایندگانی که جهت عضویت در کمیسیون فرهنگی مجلس ثبت نام کرده‌اند، به خوبی می‌توان فهمید که نمایندگان تا چه حد به مسائل فرهنگی کشور اهمیت می‌دهند.آقا تهرانی افزود: قاعدتاً کمیسیون‌هایی چون اقتصادی، انرژی و چند کمیسیون دیگر برای نمایندگان مهم‌تر است و زمانی که صرفاً سه نفر از نمایندگان در یکی از کمیسیون‌های مجلس ثبت نام می‌کنند نشان می‌دهد که آن کمیسیون برای نمایندگان مهم نیست.وی بیان کرد: در حالی که نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های فرهنگی و برخی دیگر از کمیسیون‌های مجلس تمایلی ندارند، برای عضویت در برخی از کمیسیون‌ها حتی ۶۰ نفر از نمایندگان ثبت نام کرده‌اند و بر سر عضویت در این کمیسیون‌ها با یکدیگر دعوا دارند.نماینده مردم تهران تأکید کرد: قطعاً باید بررسی شود که این نمایندگان با چه هدفی تا این حد اصرار دارند که عضو یک کمیسیون خاص شوند و این نقد‌هایی است که ما مجلسی‌ها به خودمان داریم و قطعاً نباید منتظر بمانیم که مردم ما را نقد کنند و باید خودمان نسبت به این اشتباهات خود واقف باشیم.
 
ماجرای تشکر رهبرانقلاب از پدرسالار سینمای ایران

عزت الله ضرغامی رئیس اسبق صدا و سیما در توئیتی درباره محمد علی کشاورز ضمن اشاره به کارنامه موفق وی، ماجرای تشکر رهبر انقلاب از این بازیگر کشورمان را بازگو کرد. ضرغامی در صفحه شخصی‌اش در توئیتر نوشت: «محمد علی کشاورز، مرد بزرگ هنر‌های نمایشی با کارنامه‌ای بسیار موفق و طولانی از میان ما رفت. روحش شاد. رهبر معظم انقلاب، چندی پیش جویای احوال‌شان بودند و از روحیه بالا و امید بخشی او به جوانان تشکر کرده بودند.»
 
پیش‌بینی‌ها و توصیه‌های منتجب‌نیا برای انتخابات ۱۴۰۰

دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی با اشاره به اینکه هنوز اصلاح‌طلبان به موضوع چگونگی حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ ورود نکرده‌اند، گفت: با این حال طبیعی است که ذهن‌ها به سوی برخی اصلاح طلبان مثل جهانگیری یا عارف برود که در انتخابات ۹۲ و ۹۶ حضور داشته‌اند.حجت‌الاسلام والمسلمین رسول منتجب‌نیا در گفتگو با ایسنا، درباره مطرح شدن برخی اسامی اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ اظهار کرد: نزدیک به یک سال تا انتخابات ریاست‌جمهوری باقی مانده و معمولا گمانه‌زنی‌های انتخاباتی در این مقطع انجام شده و برخی اسامی مطرح می‌شوند که طبیعی است، اما تا جایی که من اطلاع دارم، احزاب اصلاح‌طلب تاکنون به بحث انتخابات ریاست‌جمهوری ورود نکرده‌اند.

وی ادامه داد: شورا‌ها یا ائتلاف‌ها هم در رتبه بعد از احزاب قرار دارند و باید اول بحث انتخابات در احزاب انجام شود، سپس این شورا‌ها یا ائتلاف‌ها به بحث انتخابات ورود کند؛ البته اگر مثل دوره‌های گذشته این شورا‌ها از قبل تصمیمات خود را بر احزاب تحمیل نکنند. در مجموع هنوز اصلاح طلبان به موضوع چگونگی حضور در انتخابات و تعیین نامزد‌های انتخاباتی ورود نکرده‌اند.این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: برخی اصلاح طلبان در انتخابات ۹۲ و ۹۶ حضور داشتند و طبیعی است که اکنون ذهنیت‌ها به سوی این افراد برای حضور در انتخابات برود؛ مثلا این ذهنیت در بین اصلاح طلبان وجود دارد که اسحاق جهانگیری که در انتخابات ۹۶ به نفع روحانی فعالیت کرد و در این هفت سال معاون اول رئیس جمهور بود، به انتخابات ۱۴۰۰ ورود می‌کند مخصوصا که مورد حمایت حزب کارگزاران است. افراد دیگری هم مثل محمدرضا عارف هستند که ممکن است وارد انتخابات شوند.
 
اظهارنظر وزیر احمدی‌نژاد درباره دستورهای تلفنی روحانی

فعال سیاسی اصولگرا گفت: اینکه مانور خبری بدهند که روز جمعه یا پنجشنبه آقای رئیس جمهور دستوری را به فلان دستگاه یا وزارتخانه داده است، خیلی مشکل گشا نخواهد بود.دستورات تلفنی حسن روحانی به وزرا و مسئولان کشور با بازخورد‌هایی مواجه شده است. برخی رسانه‌ها به این اقدام رییس جمهور خرده گرفته اند و معتقدند این دستورات باید در میدان عمل مورد بررسی قرار گید والبته انتظار دارند رییس جمهور میدانی وارد مسائل مهم روز شود و صرافا به دستورات تلفنی بسنده نکند.سیدحمید حسینی وزیر ارشاد دولت دهم گفت: دستورات تلفنی رئیس جمهور به دستگاه‌های مختلف ارزش خبری ندارد. باید نتیجه آن دستورات و کار‌ها به اطلاع مردم برسد تا موجب امیدواری جامعه شود.
 
امیری فر: احمدی‌نژاد به بقایی و مشایی ظلم کرد

امیری‌فر، از مدیران دولت احمدی نژاد در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین گفت: آقای احمدی نژاد اشکالات داشت و من هم برای همان اشکالات ارتباطم را کم کردم، یکی از این اشکالات این بود که همکاری خود را با آقای بقایی و مشایی می‌دانست و اصرار می‌کرد که آن‌ها محاکمه نشوند که با همین اصرار ایشان، در حق این ۲ نفر ظلم شد، چون اگر سکوت می‌کردند حساسیتی پیش نمی‌آمد. اینکه در هر دولتی معاون یا وزیر آن اشکلاتی داشته باشد امر طبیعی است، اما آن مقاومت کردن‌ها باعث شد که مقداری مشکلات برای خود او ایجاد شود. اگر ایشان بتواند این رویه‌ها را تغییر دهد می‌تواند به مردم خدمت کند و آرای مردم را به خود جذب کند (ممکن است برای بار سوم به او مجوز داده نشود، اما ایشان می‌تواند در پست معاون اولی به مردم خدمت کند). در شرایط الان، نظام ما نیاز به وحدت و جو حداکثری دارد و این حالتی که امروزه وجود دارد که همه یکدیگر را می‌زنند و این جناح وآن جناح می‌کنند حالت خوبی ندارد، چون دیگر کسی برای ملت نمی‌ماند. ما باید با هر سلیقه‌ای که داریم و هر جناحی که هستیم اگر به نظام و رهبری وفادار هستیم باید در کنار هم بنشینیم و با هم کار کنیم تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم، چون دل آدم می‌سوزد که با آن همه شهید بعد از ۴۱ سال مردممان در فقر زندگی کنند.
 
پیشنهاد عجیب بادامچیان به شورای نگهبان در مورد تایید صلاحیت‌ها
 
دبیرکل حزب موتلفه گفت: پیشنهاد می‌کنم شورای نگهبان اختیار تایید صلاحیت اولیه را به مردم بدهد.بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه با بیان این که ما یک نهاد قانونی داریم، ما که قانون اساسی را قبول داریم تصریح کرد قانون اساسی گفته است احراز صلاحیت و عدم احراز صلاحیت دست شورای نگهبان است. از قانون اساسی آمریکا ۲۰۰ سال می‌گذرد، اگر اینجا باشد، لابد می‌گویند چند نسل گذشته و نباید آن قانون اساسی باشد. اما به نظر می‌رسد شورای نگهبان باید روش خود را عوض کند. پیشنهاد من این است که شورای نگهبان به طور اولیه تائید صلاحیت نکند و اختیار را به مردم بدهد. نزدیک به ۱۵ میلیون فارغ‌التحصیل دکترا و فوق لیسانس داریم. از این ۱۵ میلیون اگر ۱۰ درصد ثبت نام کنند و بخواهند خدمت کنند که حق قانونی‌شان است، می‌شود یک و نیم میلیون نفر و نمی‌شود شورای نگهبان همه سال پای احراز صلاحیت‌ها بنشیند، زیرا امکان ندارد. پس میدان را باز بگذارد و وزارت کشور هر کسی را که نامزد بود ثبت‌نام کند. در انتخابات معلوم می‌شود چه کسانی رأی اکثریت دارند، نمایندگان تهران هم باید ۳۰ نفر باشند دیگر ۳۱ نفر که نمی‌شود. چهار برابر این عدد یعنی ۱۲۰ نفر که رأی اکثریت آوردند این‌ها را شورای نگهبان مورد بررسی قرار بدهد و اگر از ۳۰ نفر اول صلاحیت ۵ نفر مورد تائید نبود به سراغ ۵ تای بعدی می‌روند و به همین ترتیب ادامه می‌یابد. به این صورت دیگر هیچ‌کس نه مدعی رد صلاحیت است نه چیز دیگری. شورای نگهبان این سال‌ها خیلی زحمت کشیده است. بهترین راه این است که اختیار را پای مردم بگذارد. در تهران اگر ۲۰۰ هزار نفر ثبت نام کنند نهایتا ۱۰۰ نفر رأی اکثریت می‌آورند.
 
گذر جرم سیاسی دوباره به مجلس می‌اُفتد

ابوالفضل ابوترابی، نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ آیین‌نامه قانون جرم سیاسی از سوی رئیس قوه قضائیه گفت: در قانونی که سال ۹۵ برای جرم سیاسی مصوب شد آیین نامه در نظر گرفته نشده بود و نیازی هم به آیین‌نامه نداشت.وی با بیان اینکه در زمان ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی احکام هیات منصفه دادگاه جرم سیاسی صادر شده بود، افزود: در دوره ریاست آیت‌الله رئیسی نیز برای بار دوم احکام هیات منصفه دادگاه این قانون صادر شده است. نماینده نجف آباد در مجلس با بیان اینکه تاکنون دادگاه جرم سیاسی تشکیل نشده است، ادامه داد:، چون صلاحیت تشکیل این نوع دادگاه بر عهده قضات است و متهم نیز حق اعتراض دارد، تاکنون دادگاهی برای جرم سیاسی تشکیل نشده است و آیین‌نامه‌ای که برای این قانون نوشته شده است به منظور این است که قضات توجه ویژه‌ای برای تشکیل دادگاه برای این قانون داشته باشند.

ابوترابی با اشاره به ایرادات قانون جرم سیاسی، اظهار داشت:در برخی مواقع افراد برای اصلاح امور و بدون در نظر گرفتن منفعت شخصی اظهاراتی دارند که ممکن است در آن جرمی را مرتکب شوند (افترا یا نشر اکاذیب)، به اعتقاد بنده در شرایط فعلی، چون قضات توجهی به تشکیل دادگاه برای جرم سیاسی ندارند، باید در تمامی پرونده‌ها اصل را بر جرم امنیتی بر مبنای جرم سیاسی قرار دهیم مگر خلاف آن ثابت شود. وی با اشاره به اصلاح دیگر در قانون، جرم سیاسی را تغییر در نحوه تشکیل هیئت منصفه دادگاه این قانون دانست و گفت: در قانون آیین دادرسی کیفری هیئت منصفه را ترکیبی می‌داند با قانون مطبوعات که در اصلاح قانون این موضوع را به صورت رندوم و یا انتخاباتی قرار دهیم و از حالت انتصابی به صورت انتخاباتی دربیاوریم.
 
کم‌رنگ شدن حضور نمکی در جلسات دولت

سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی علیرغم حضور مستمر در جلسات هیات دولت در مدت تصدی مسئولیت، در دو جلسه اخیر اعضای کابینه و ستاد ملی مبارزه با کرونا حضور کم‌رنگی داشته است. سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی علی رغم حضور مستمر در جلسات هیات دولت در سال‌های اخیر، در دو جلسه اخیر اعضای کابینه و ستاد ملی مبارزه با کرونا نقش و حضور کم‌رنگی داشته است. همچنین تصاویر نشان می‌دهد، سکاندار بهداشت کشور در دو جلسه اخیر هیات دولت هم حاضر نبوده است.این موضوع در حالی اتفاق افتاد که در روز‌های گذشته اخباری از استعفای اجباری و یا اختلاف بین نمکی و روحانی منتشر شد؛ هر چند وزرات بهداشت طی بیانیه‌ای اظهارات نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی را که بیان کرده بود، «رئیس دفتر رئیس‌جمهور، سعید نمکی را تهدید کرده در صورتی که با دولت هماهنگ نباشد، باید استعفا کند» را تکذیب کرد، اما اتفاقات اخیر تایید کننده اظهارات ابوالفضل ابوترابی است.
 
احدیان: مجلس تا متحول نشود، نمی‌تواند تحول‌ساز باشد

دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس نوشت: مجلس تا متحول نشود نمی‌شود تحول‌ساز باشد. محمدسعید احدیان، دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «مجلس تا متحول نشود نمی‌شود تحول‌ساز باشد.بحث کمیسیو‌ن‌ها در مجلس پایان یافت و مجلس وارد مرحله بعدی یعنی «تحول در مجلس شورای اسلامی» می‌شود. در اولین گام، یکی از دستور‌های جلسه غیرعلنی سه‌شنبه مجلس، همفکری و تصمیم‌گیری برای محور‌ها و چگونگی این تحول خواهد بود. مجلس تا متحول نشود نمی‌شود تحول‌ساز باشد.»
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۶۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
الان یخچال3 الی4 تومانی هم هست یا ماشین لباس شویی که دیگر بماند که قیمت نجومی اعلام کردی
هر خبری را منتشر نکنید لطفا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
ماشین لباسشویی بدون خشک کن و یخچال بدون فریز یعنی کشک...ببخشید در هزاره سوم هستیم نه 300 سال قبل
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اولا یخچال فریز همان قیمتی است که گفتم در مورد خشک کن هم باید به عرضتان برسانم خشک کن دوقلوها هست!
وقتی برای کم نیاوردن می روید رقابت کنید که جنس باکلاس تر بخرید معلوم است همه توان خرید همه چیز ندارید برای شروع زندگی
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
چرا نماینده مجلس کشوری را بعد از اتمام نمایندگی به حبس میبرند ؟ مگر تریبون مجلس توسط اصولگرایان اداره نمیشد ؟ از این ۱۲۰ نماینده اصولگرا چرا همانجا پاسخ خانم سلحشوری را ندادند ؟ جواب سوال و مطالبه سیاسی مردم را با شکایت نمیدهند بلکه نیاز به پاسخ قانع کننده است .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
یخچال ۳ الی ۴ تومانی دو سال بیشتر کار نمیکنه ، دو سال بعد باید بندازی بیرون و بری ارزونترین یخچال رو اون موقع دیگه باید ۸ میلیون بخری ، پس همون بهتر که پول بیشتر بدی و جنس بهتر بخری
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
من کارمند شرکت .....وما یکی از بزرگتریت تولید کننده های لوازم خانگی ایرانی هستم دوست عزیز سری به بازار بزن با 3 یا چهار میلیون تومان یخچال و لباسشویی پیدا نمیکنی
اگر دوست داشتی با این پول کولر آبی بخر
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
این بد ترین کار است که با یک نماینده مجلس از هر جناح که در جهت وظیفه نمایندگی حرفی زده بعد از اتمام دوره انتقام گیری کنند
خانم سلحشور به وظیفه خود عمل کرد اگر تحمل حرف مخالف را ندارید بساط پارلمان را جمع کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اقای بادامچیان امام خمینی گفته.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
خب مثل ادمیزاد احزتب را آزاد بگزارید و بگزارید مردم هر کس را خواستن ۴ سال انتخاب کنند.اعتبار احزاب باید بزرگترین تایید صلاحیت کننده باشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
ایشون هنوز در خواب برجام و مراوده های خارجی غرق بودن و الان بیدار شدن و تلفن می کنند!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
برجا بار شرایطی بسیار بد تر بر خواهد گشت
تابناک سانسور نکن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اقای پزشکیان فرد کار بلد و دانایی است و نباید خود را در انتخابات از پیش باخته ۱۴۰۰ خرج کند.چرا که رییس جمهور بعدی قطعا یک اصولگراست .اما او ظرفیت ریاست مجلس در مجلس بعدی که بنظر بنده قطعا اصلاحطلب خواهد بود دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
مبارزه واقعی و اصلی اصلاحطلبان باید برداشتن حصر باشد بجای مقام گرفتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
حالا حالاها مجلس و دولت اصولگرا خواهد بود ، چون مردم انتخابات نخواهند رفت و روز به روز کم رنگ تر خواهد شد تا اینکه مردم دیگه به ستوه بیان ، اون موقع دولت و مجلس اصلاح طلب خواهد شد هرچند چیزی تغییر نخواهد کرد چون اختیار ی نخواهند داشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
انتخابات ۱۴۰۰ را خواهیم دید
تکرار انتخابات اسفند ۹۸

بیخودی تبلیغ محمود را نکنید
هیچ یک از اکثریت ۷۵ درصدی که انتخابات مجلس را تحریم کردند فریب انتخابات بعدی و محمود را نخواهند خورد
دوران این نمایش ها و بازی ها تمام شده
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
رای مردم اعتبار ندارد چرا؟
چون مجلس یازدهم مدرک آن است.
بهتر و هوچی گر تر از احمدی نژاد را ندارند!
آلزایمر سیاسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اون کسی که دو حزب رو مثل من قبول نداره حتی اگر سنگ هم از آسمون بباره رای نمیدن
و اما من فکر کنم در انتخابات ۱۴۰۰ از انتخابات اسفند ۱۳۹۸ پرشورتر و درصد مشارکت نسبتا بالا هست.
۱.بخاطر انتخابات شوراها ، چون بخاطر مسئله قومی و قبیله ای مردم شهرستان ها به پای صندوق میان.
۲. بخاطر وعده های جوان پسند و کارناول های خیابانی و صدای موزیک بیس دار و از همه مهمتر مناظره های تلوزیونی مردم رو به پای صندوق ها میارند.
ناشناس
| Germany |
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
الزیمای سیاسی
کمی از واقعیت را تایید کردن و تئوری مرغ یک پا دارد فراموشی نیست!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
رای بی رای
از طرف یک ایرانی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
احمدی‌نژاد معاون اول رئیسی و سعید جلیلی هم می‌شود) خخخخخ واقعا دور و بری های احمدنژاد هم مثل خودش توی رویا سیر میکنند می برند میدوزند پست تقسیم می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
جوک سال 99
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
مظاهری، رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: موتور تولید نقدینگی کماکان کار می‌کند و دولت برای تأمین نیاز‌های بودجه هیچ فکر مشخص و معنی داری غیر از چاپ پول ندارد) از اول این دولت تا بحال هر چه اظهار نظر کردی فقط انتقاد بود یک راه حل قابل اجرا ندادی البته از کسی که در دوره اش با 800 میلیارد دلار پول دلار 3.5 برابر شد هزاران میلیارد به تامین اجتماعی و پیمانکاران و ... بدهکارشدیم مسکن مهر فقط چهل درصد ساخته شد تهیه بودجه لازم برای بقیه گردن این دولت افتاد و بدهیهای خارجی ما افزایش یافت انتظاری هم برای دادن راه حل نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
ان وقت چرا این ها راه قبلی ها را ادامه دادن قربان؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
پیشنهاد عجیب بادامچیان به شورای نگهبان در مورد تائید صلاحیت‌ها) خخخخ اینم از موتلفه بابا یک فکری بحال خودتون بکنید !!! آخه یک و نیم میلیون کاندیدا ؟!!! مردم چطور انتخاب کنند ؟!!! تازه اگر این شورای نگهبانه که آخرش همین ها که تو مجلسند ازش تاییدیه میگیرند فقط زحمت برای مردم درست میشه .مشکل نظارت دلبخواهی شورای نگهبانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
احدیان: مجلس تا متحول نشود، نمی‌تواند تحول‌ساز باشد) فقط مواظب نوع تحولتان باشید !
ناشناس
|
France
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
8 سال اینا باز 8 سال اونا باز 8 سال اینا دوباره 8 سال اونا
عمر بگذشت به بیحاصلی
رای دادیم هر 8 سال به امید کسی
هر که امد زیر گفت و زبرش خواهم کرد
نکرد اما فرق چیزی قدر بال مگسی
تابیا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
مشکل مشاوران هستند که به این ها راه کار می دهند
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
پر رویی تا چه حد! که احمدی نژاد را با تغییر مواضع می خواهند بخورد ملت بدهند!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
علت سرکشی احمدی نژاد بخاطر این هست که دایره قدرت و محدودیت عصویت در قدرت برای اقشار تحصیلکرده وجودندارد و دایره قدرت حزبی بسته و محصور هست دوم اینکه احمدی نژاد از اول که سیاستمدار نبوده و هنوز هم سیاستمدار نیست . چون یک سیاستمدار هیچوقت نمیگوید من انقلابی عمل میکنم . بلکه ابزار کار یک سیاستمدار . تجربه . علم . مشاوره هست . متاسفانه نگاه احمدی نژاد و گروه فکری اصولگرایان ایچنین هست که ، انها شب ها دور هم جمع میشوند و هر کدام‌در باب رفع فقر و بیکاری و تولید و سرمایه و ثروت و روابط خارجی و ازادی و اقتصاد نظریه پردازی میکنند .آخرش به این‌نتیجه میرسند که از کارخانه دار و ثروتمند بگیریم بخشی را برای دولت خرج کنیم و بخشی برای فقرا ...... یک سیاستمدار هیچوقت به دولت مستقر گیر نمیدهد بلکه مشاوره و نامه میدهد . یک سیاستمدار توهین نمیکند . یک سیاستمدار پوپولیست نمیشود .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
فعلا که هر کی بهتر توهین کنه اجر و قربش بیشتره ، در ضمن گفته خودشه که من سیاستمدار نیستم من انقلابی ام
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
تو که معتقدی سیاستمدار توهین نمی کنه چرا خودت از واژه سرکشی استفاده می کنی؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اقا تهرانی چقدر سادهایی نون توی ان کمسیونهای اقتصادی است وامروز هم همه بهبدنبال پول بیشتر ند بعد همین اقایان می تواننددر هیت مدیرهای شرکتها وبانکها در امد خوبی داشته باشندفکر نکن اصولگراها کمتر از بقیه دنبال پست ومقام پول هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
هیچ رییس جمهوری اینقدر تمام قد از معاونینش دفاع نکرد که احمدی نژاد کرد.میخاستی چکار کند که نکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
یادم نمی اد از رحیمی دفاع کرده باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
در ۱۴۰۰ هم صلاح بر این هست که اصلاح طلبان در انتخابات مشارکت نکنند . دلیلم این هست که اجازه دهند جناح اصولگرا لوازم اداره کشور . شامل شعارهای عدالت اجتماعی . آزادیهای سیاسی و سخت گیریهای شهروندی و مخالفت با خصوصی سازی و حجاب اجباری و مخالفت با ازدیهای سیاسی و حزبی و ورزش زنان و ورزشگاه و مخالفت با دوچرخه سواری زنان و تعدد زوجات و صیغه و و عادی سازی روابط داخلی و خارجی ......را اجرا کند . اگر اصلاح طلبان مشارکت کنند انوقت تمام‌مشگلات به اصلاح طلبان محول میکنند . اجازه دهیید بصورت عایلانه چهار سال دیگر دست انها بیفتد چون ممکن هست کل قواید مردم سالاری را تعطیل کنند . چون شوق خدمت زیادی دارند . بگدارید اصولگرایان با همان اصولی که خودشان باور دارند با همان رای اقلیت کم سواد جامعه به قدرت برسند . البته من همیشه باور دارم که کل کشور در حوزه سیاسی و اقتصادی و امنیتی دست خود انها هست نیازی به مجلس و دولت و شوراهای شهر نداشتند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
دیگه حنای این نوع عوامفریبی و اتهام زنیها و مغالطه کردنها و حرفهای پوپولیستی پیش مردم رنگی نداره . با اتهام زنی و خراب کردن جناح رقیب نمیشه به جایی رسید. مردم به عملکردها نگاه میکنن نه به شعارهاد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
ناشناس ۲۳:۳۷ لطفا از طرف مردم صحبت نکنید ، مردم ۷۰ درصدی هستند که بخاطر فرمایشی بودن مجلس و دولت پای صندوق نیامدند
مرتضی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
نتیجه رای دادن با سواد د دها را هم دیدیم
توهم هم ظاهرا حد و مرزی نداره
اگر این دولت نبود اوضاع صد برابر بدتر بود!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اصولگرایان در انتخابات اخیر مجلس بخاطر بافت جمعیتی و سنتی و جغرافیای کشور با جدب رای اقلیت جامعه توانستند در مجلس با رای ۲۵ درصد به کرسی مجلس بدون رقابت و بدون زحمت راه پیدا کنند اما در نهاد ریاست جمهوری خیلی فرق دارد . انها مجبور شدند که با احمدی نزاد رایزنی کنند . در دوران‌گذشته بهانه برای این بود که تمام‌تقصیرها را بطرف هاشمی پرتاب کند یا ناطق نوری ... یعنی الان احمدی نژاد میخواد با کی رقابت کند ؟ رقیبی ندارد . دوم اینکه احمدی نژاد وطیفه دارد با روشنفکران و سیاسیون دمکراسی با روش های پوپولیستی که اشراف دارد رقبا را از میدان بدر کند .لذا احمدی نژاد هیچوقت به نهاد های به غیر از دولت و مجلس گیر نمیدهد ... پس رفتن احمدی نژاد و ماندن ایشان دردی از ما ملت دوا نمبکند . چقدر اساتید دانشگاه داریم ؟ راهش این هست یک فرد سیاستمدار تازه با دیدگاه تازه با سواد دانشگاهی و پروفسور اقتصادی و مستقل رییس جمهور شود . البته اگر اجازه دهند .
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اصولنمایان با درخشش در مجلس جدید لابد انتظار رای در انتخابات ۱۴۰۰ هم دارند.در حالی که دلار با شیب ملایم اهسته و پیوسته رکوردهای سالهای قبل را جابجا میکند و بالتبع معیشت مردم هر روز سخت تر میشود بجای بازخواست از دولت و بانک مرکزی طرح های شعاری بیفایده میدهند.مگر قرار نبود با امدن مجلس انقلابی رشد قیمتها و گرانیهای سرسام اور متوقف شود؟؟؟پس بفرمایید دقیقا در محلس چکاری انجام میدهید؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
در مجلس و در کموسیونها دارن بحث میکنند که چگونه میشود زنان را در حجاب اجباری وادار کرد و امر به معروف دهه ۶۰را اجرا کرد ولی یکی در این بینابین بحث و جدل میگوید دوربین های موبایل مردم چکار کنیم‌. ان دیگری در مورد لبنان و یمن و عراق میگوید ودیگری در مورد فلسطین و سوریه .....ساعت ۱۲ صرف نهار و نماز .....انوقت دیگری وقتی برای مشکلات مردم باقی نمیماند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
هیچ اتفاقی در ایران‌ نمیافته تا ۵۰ سال دیگه وضع همینطوره فقط یه احتمال ضعیف وجود داره که آقازاده ها تنها بشن در برابر ملت الان هنوز بزرگتراشون رو دارن از اینا حمایت میکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
یعنی از کمیسیونها خبر داری؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
بادامچیان ..... شورای نگهبان باید رد یا تایید صلاحیت منتخبین در رای گیری را به مردم‌محول کند. آقای بادمچیان ؟ این روشی که گفتی یعنی چی . یعنی اینکه چون قدرت احزاب از طریق شورای نگهبان پدیرفته نیست و کلا از اول انقلاب با حذف قدرت حزبی و جایگزین کردن قدرت استصوابی شورای نگهبان بعد از ۴۱ سال به اینجا رسید که شورای نگهبان عواقب سیاسی و نتایج رای را قبول نمیکند و مسولیت با مردم هست و مقصر مردم هستند ؟ بدون اینکه حزب داشته باشند ؟ نظر شما هم سراسر اشکال فنی در اجرا دارد . چرا نمیخواهید واقعا اگر دنبال قدرت مردمی و مردم سالاری هستید مثل ممالک دمکراتبک انتخابلت را انجام دهید . مگر اینکه بگوید ما با دمکرات و دمکراسی و لیبرال مشکل داریم . اینطور نیست ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
مخاطب این سخن آقای محمود احمدی نژاد است
آقای احمدی نژاد :
اگر مردم را دوست داری و قلبت برای آنها می تپد
دنبال پست ریاست جمهوری
و حتی معاون اولی و ... نباش

برای مردم رنج کشیده یک روز مثل یک سال می گذرد
شما از همین لحظه به این فکر باش
چگونه به مردم کمک کنی و بار از روی دوششان برداری
انسان که در کارها خدا را در نظر بگیرد
نمی تواند ثانیه ای رنج مردم را ببیند
حتی اگر شده مشورت دهی به اصلاح طلب یا اصول گرا یا هر کسی و با هر اقدامی که به نفع مردم و آسایش و آرامش مردم باشد
حتی اگر خودشان ندانند یا بدانند
مهم نیست
از مسئولان فحش و ناسزا به جای تشکر بشنوی
نباید ذره ای در روح خدمت کردن به مردم تزلزل ایجاد شود
اگر این شد
دلسوز مردم هستی
در غیر اینصورت
باید جلوی نفس سرکش خود را بگیری که زمین نخوری
برادر عزیز آقای محمود احمدی نژاد
پتانسیل های خوبی در شما وجود دارد

این حرف ها را گفتم و احساس کردم شاید مانند
سایر مسئولان نباشی
و رنج مردم برایت مثل استخوان در گلو باشد
مهم نیست
شهردار باشی یا فرماندار
استاندار باشی یا کارمند جزئی

مهم آسایش و آرامش مردم است و انجام وظیفه

آقای احمدی نژاد از سال ۹۲ تا الان چه کردی برای مردم
راه خدمت کردن به مردم بسته است ؟
خدمت بزرگ نمی شود برای مردم کرد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
ببخشید می خواد رییس بشه که همین کارهای مثبت رو بکنه دیگه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اقای .سیدحمید حسینی وزیر ارشاد دولت می فرمایند رییس جمهور میدانی وارد مسائل مهم روز شود و صرافا به دستورات تلفنی بسنده نکند. به عبارتی یعنی رئیس دوبت صبح زود عبا عمامه را زمین بذارد و بروند در وزارت خانه ها بجای وزیر مربوطه وارد عمل بشود . آقای حسینی عداوت شما به روحانی باعث شده که به هر کلام و ایده ای دست بزنی. آیا تو به عنوان وزیر یکبار در طول وزارتت کی به اتاق معاون هایت بعنوان مدیر عملیاتی سر زدی که الان رئیس جمهور را بخاطر دستور تلفنی سرزنش میکنی . برادر شما تحت یک شرایط خاصی یکروزی وزیر شدید و الان به تبع همان شرایط خاص نماینده شدی. خدا وکیلی اگر احمدی نژاد ترا وزیر نمیکرد الان تو مجلس جایگاهی برای تو بود ؟ کمی مروت و مردانگی داشته باشید مسائل سطحی و چیپ را مطرح نکنید. کمی افق دید سیاسی و اجتماعی خود را وسیع کنید . البته هر کسی نمیتونه بزرگ فکر کنه مگر اینکه اسباب بزرگی را فراهم کنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
پیشنهادی که اقای بادامچیان داده اگر یکی از اصلاح طلبان میداد همین امروز اقای حسین شریعتمداری در کیهان قلم فرسائی میکرد و اقای جنتی یا اقای کدخدایی مصاحبه مطبوعاتی میگذاشتند و پیشنهاد دهنده را عامل اسرائیل یا وابسته به سیامعرفی میکردند. خوش به حالتان که این را پیشنهاد دادید و عامل و جاسوس مخفی دشمن نشدی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
احمدی نژاد = جنازه سیاسی متحرک
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
وزیربهداشتی که شهرداری بتوصیه اش درموردعدم اجرای طرح ترافیک بخاطرخطرش برای سلامتی مردم که شاهدآن افزایش مرگ ومیرهست که این روزهاشاهدهستیم اعتنا نکندبودونبودش تفاوتی نداردومحترمانه ترآنستکه کناربرودهمچون وزیربهداشت قبلی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
ظلمی که دولت روحانی در حق ملت ایران کرد حتی با ترازوی عدل ااهی قابل سنجش نیست سال ۹۳ یه نفر یه زمین خرید ۵۰ تومن قسطی الان اون رو فروخت یک و نیم میلیارد نقد ظلم در حق اکثریت و میلیاردر کردن یه عده مرحبا حسن روحانی فقط تو به درد این ملت میخوری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
با عدل الهی هر ظلمی قابل سنجشه حالا این که چقدر تشخیص شما در نسبت دادن ظلم ها درسته باز هم در پیشگاه خدا باید اثبات بشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
شما اگر دلالید این دولت برای شما بهشته اگه کارگرید این دولت برای شما جهنم حسن روحانی مسئول نیست که تو رفتی کارگر شدی مقصر خودتی میخواستی به جای نون حلال میرفتی دلال میشدی نون حروم میخوردی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
دولت
نه
ساختار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
دوست عزیز دلالی یک شغل رسمی است که در قانون تجارت تعریف شده و شرایط و قوانین خودش رو داره اگر چه استفاده نابجا از این کلمه باعث شده بار منفی داشته باشه اما درآمد حاصل از دلالی حرام نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
جناب روحانی جامعه فرهنگی چه هیزم تری به شما فروختند جز حمایت همه جانبه از شما در دو انتخابات .مگه قحط الرحال بود که چنین فرد سبکی رو وزیر کردید که با ابروی معلمین بازی میکنه ، کدوم وزیر حتی یک بار در باره حقوق پرسنلش صحبت کرده
پرویز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
حتما ميام پای صندوق رای
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
ساندیس با کیک یا بدون کیک ؟
me
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
منم حتما تو صف رای پشتتم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
جناب همتی یک توصیه برادرنه
هر چه زودتر نرخ سود بانکی رو متناسب با تورم تعیین کنید
این غول بی شاخ و دم نقدینگی هر روز داره کشور رو ونزولایی تر میکنه ، تو پیچ بعدی رو رد کنیم بارگاه و قبر چاوز قابل مشاهده خواهد شد ، باید قسمتی از این نقدینگی روانه بانکها شوند تا این اسب سرکش ارام شود ، دیگه مردم به سود ماهیانه ۲۰ دزصد هم راضی نیستند ؟؟ و سرمست از سودهای بورسی هستتد اگه سود بانکی متعادل نشه تا سه ماه اینده دلار ۳۰ هزار تومانی هم ارزو خواهد شد ؟؟پس لطفا بیدار شوید و گول رکوردهای بورسی را نخورید که داره تمام قیمت ها پا به پای بورس سر به فلک میزند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
امیری فر: احمدی‌نژاد به بقایی و مشایی ظلم کرد و 80 میلیون مردم ستمدیده ایران ....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
در مورد اینکه ناراحتید معلمها چرا توی اسنپ کار میکنند خواهش می کنم انقدر یک طرفه به قاضی نروید معلمهای عزیز ما ساعت کاری بسیار کمی دارند در صورتی که کارمندان و مهندسان و پرستاران و کلا اقشاری که بسیار در زمان تحصیل بیشتر زحمت کشیده اند و بیشتر درس خوانده اند و در دانشگاههای بسیار معتبر قبول شده اند و الان مشغول چرخاندن چرخهای صنعت هستند همان صنعتی که قراره پولش به جیب دیگر اقشار بره حداقل در هفته دارند 45 ساعت موظفی کار میکنند معلمان عزیز فقط هفته ای 20 ساعت حدودی کار میکنند و در همین زمان کرونا از بهمن تعطیلند من پیشنهاد میکنم برای اینکه حقوقشان افزایش یابد ساعات کاری ایشان نیز متناسب با بقیه ادارات شود . اینجوری هم اونا مجبور نیستند توی اسنپ کار کنند هم اینکه کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش نیز جبران می شود.
در ضمن اینکه کسی در اسنپ کار کند ننگ و عار نیست
خیلی از مشاغل دیگه هم گاهی اینکار را میکنند ولی تریبونی برای غرغر ندارند .
تابناک لطفا حذف نکن
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
انتخاب را به عهده مردم بگذارید. مردم صلاح خود را بهتر می دانند. انقلاب برای این بود که مردم اختیار کار خود را داشته باشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
پیشنهاد عجیب بادامچیان به شورای نگهبان در مورد تایید صلاحیت‌ها.
جناب بادامچیان پیشنهاد شما با آنچه آلان اتفاق می افتد فرقی ندارد. به هر ترتیب انتخاب مردم ارزشی ندارد!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
پیشنهاد آقای بدامچیان خوبه.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # مبطلات روزه # دعای روز دهم رمضان # روز جمهوری اسلامی
آخرین اخبار
وب گردی