بازدید 45377
دو هزار و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»

رئیس دولت اصلاحات: ذره‌ای دلم برای قدرت تنگ نشده است / اظهارات تند کدخدایی درباره نامه مطهری به آیت الله جنتی / انتقاد توکلی از ضیافت‌های اشرافی منتخبان مجلس یازدهم / انتقاد محسن هاشمی از صداوسیما

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند کواکبیان: وزیر کشور گرانی خودرو را جدی بگیرد / اظهارات تند نماینده مجلس علیه ظریف / واکنش پزشکیان به اظهارات آیت‌الله جنتی و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۷۷۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶ 10 May 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

میرِ اصولگرایان با توپ پُر می‌آید

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تاکید کرد: اقدامات غیر کارشناسی و شتابزدۀ آخرین روز‌های مجلس دهم بدقت رصد و پس از افتتاح مجلس یازدهم مجددا بررسی خواهد شد. سیدمصطفی میرسلیم در صفحه شخصی خود با انتقاد از برخی اقدامات نمایندگان مجلس دهم در واپسین روز‌های نمایندگی خود نوشت: اقدامات غیر کارشناسی و شتابزدۀ آخرین روز‌های مجلس دهم بدقت رصد و پس از افتتاح مجلس یازدهم مجددا بررسی خواهد شد.‌ وی در تشریح این اقدامات افزود: گسترش بی رویۀ مناطق آزاد، حذف صفر‌ها و تغییر نام پول ملی، تشکیل مجدد وزارت بازرگانی برای چراغ سبز دادن به واردات!

رئیس دولت اصلاحات: ذره‌ای دلم برای قدرت تنگ نشده است

رئیس دولت اصلاحات گفت: من سه چهارسال پیش، از سر خیرخواهی مساله آشتی ملی را مطرح کردم. منی که هیچ نگاهی به قدرت ندارم و نخواهم داشت و یک ذره دلم برای قدرت تنگ نشده و فقط و فقط خدایم شاهد است برای این مملکت، برای نظام و مردم آنچه به نظرم خیر می‌آید، مطرح می‌کنم و گفتم آشتی ملی که مورد اعتراض هم قرار گرفت. معتقدم اگر این آشتی مورد قبول واقع شده بود، شاید امروز بسیاری از مشکلات را نداشتیم و وضع بهتری داشتیم.

بخش‌هایی از اظهارات حجت الاسلام سیدمحمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات را بخوانید؛

* دولت ما در زمینه کرونا نسبتا خوب عمل کرد. بخش‌های دولتی خوب عمل کردند، به خصوص بخش بهداشت و درمان، پزشکان عزیز ما، پرستاران عزیز و بخش خدمات پزشکی ما فوق العاده و فداکارانه کار کردند و آبرویی برای دولت و نظام کشور خریدند و دل‌ها را به خودشان نزدیکتر کردند.

* معتقدم همانطور که نظرسنجی‌ها هم این را نشان می‌دهند، تا حدودی فاصله میان دولت و ملت ترمیم شده و این نعمت بسیار بزرگی است.

* من سه چهار سال پیش از سر خیرخواهی مساله آشتی ملی را مطرح کردم. منی که هیچ نگاهی به قدرت ندارم و نخواهم داشت و یک ذره دلم برای قدرت تنگ نشده و فقط و فقط خدایم شاهد است برای این مملکت، برای نظام و مردم آنچه به نظرم خیر می‌آید، مطرح می‌کنم و گفتم آشتی ملی که مورد اعتراض هم قرار گرفت. معتقدم اگر این آشتی مورد قبول واقع شده بود، شاید امروز بسیاری از مشکلات را نداشتیم و وضع بهتری داشتیم.

* ما باید همبستگی ملی را که زمینه آن را کرونا فراهم کرده گسترش دهیم. بخش‌های مختلف جامعه باید در کنار هم باشیم. دولت باید اولویت‌هایی برای حفظ این همبستگی و ایجاد امید در جامعه تعیین کند.

* اولویت دولت باید مشاغل کوچک و تولیدکنندگان خرد و همین مشاغل و خدماتی که از کرونا بیشترین آسیب را دیدند، باشد. اتفاقا بیشتر مشاغل جزو این‌ها هستند و دولت باید از هر راهی که می‌تواند آن‌ها را مد نظر قرار دهد.

* اگر ذخایری داریم، الان جای استفاده از آن است. برای اینکه بتوانیم هم اشتغال موجود را حفظ کنیم و هم مردم آسیب دیده را راضی نگه داریم.

*ما چه زیانی از آزادی زندانیان خود به خاطر کرونا دیدیم؟ و چرا همه را آزاد نکردیم؟ و چرا نمی‌کوشیم که این آزادی را دائمی کنیم؟ اگر بنا باشد عفوی به خارج و داخل داده شود، آیا زمانی مناسب‌تر از الان داریم؟ آیا این کار سبب همبستگی بیشتر نخواهد شد؟ آیا سبب دلبستگی‌ها به همدیگر نخواهد شد؟

*درست است که دشمن داریم و دشمن در ایجاد مشکلات ما موثر بوده، ولی عمدتا مشکلات ناشی از خود ماست و دشمن از این مشکلات سوءاستفاده می‌کند. از جدایی ملت و دولت سوءاستفاده می‌کند. ما باید جلوی این سوءاستفاده را بگیریم و این سوءاستفاده با همبستگی خنثی می‌شود.

*رئیس محترم قوه قضائیه سال گذشته کار ابداعی‌ انجام دادند و آن اینکه برای زندانیان و به خصوص کسانی که سیاسی بودند و با تعبیر اینکه ما میان زندانیان سیاسی و امنیتی تفاوت قائلیم، تقاضای عفو کردند. این عفو را گسترده‌تر کنند تا کسانی که از حضور در اجتماع محروم مانده اند و آزادی هایشان محدود شده نیز بتوانند به صحنه بیایند و در خدمت جامعه باشند. این‌هاست که می‌تواند همبستگی در جامعه را قوی‌تر کند و ما را به پیش ببرد.

* خطاب به نمایندگان مجلس آتی و اصلاح طلبان: شما (نمایندگان جدید مجلس) می‌دانید که بیش از نیمی از کسانی که حق رای داشتند به پای صندوق نیامدند. الان که شما به مجلس راه پیدا کردید خواهشم این است که خودتان را تنها نماینده کسانی که به شما رای دادند، ندانید و بیایید مطالبات و خواست‌ها و توقعات به جای آن بیش از ۵۰درصدی که به صحنه نیامدند را نمایندگی کنید.

*نماینده، نماینده کل ملت است. مردم باید احساس کنند با اینکه به پای صندوق نیامدند، خواست‌های آن‌ها نیز مطرح است. اندک افرادی که از غیرجناح شما به مجلس آمدند که اگر اکثریت مردم به پای صندوق می‌آمدند شاید اوضاع اقلیت و اکثریت عکس می‌شد را منزوی نکنید. از وجود آن‌ها استفاده کنید.

*از اصلاح طلبان جامعه محور می‌خواهم تا برنامه‌ها و طرح‌های خود را برای چنین موقعیتی ارائه کنند. آن‌ها در این مسیر می‌توانند از رقبای خود نیز کمک بگیرند و این کار می‌تواند به همدلی و همبستگی ملی کمک کند.

اظهارات تند کدخدایی درباره نامه مطهری به آیت الله جنتی

سخنگوی شورای نگهبان گفت: نظارت استصوابی بر اساس مصوبه مجلس، نظارت قانونی است. روز گذشته علی مطهری در نامه‌ای به آیت الله جنتی، از اظهارنظر دبیرشورای نگهبان درباره تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات در آخرین هفته‌های مجلس دهم انتقاد کرد و در قسمتی از این نامه نوشت: «به شما و آقای کدخدایی ـ که از همان ابتدا از این طرح ابراز نگرانی کرد ـ حق می‌دهم که نگران باشید، چرا که سال‌ها مطلق العنان تحت عنوان مبهم «نظارت استصوابی» هر کاری که خواسته اید کرده اید و اکنون بناست این نظارت بر اساس معیار‌های مشخص انجام شود.» در همین راستا، عباسعلی کدخدایی در توییتی در واکنش به نامه مطهری، نوشت: دلایل رد صلاحیت نمایندگان به چند اظهارنظر سیاسی قابل درک است! اما عملکرد آنان نیز توسط مردم قضاوت می‌شود. نه مطلق العنان بودن آرزوست و نه مقام خدایی داشتن. نظارت استصوابی بر اساس مصوبه مجلس، نظارت قانونی است. اجرای آن حاکمیت قانون است و مخالفت با آن فرار از قانون و آنارشیسم!

کواکبیان: وزیر کشور گرانی خودرو را جدی بگیرد

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی از افزایش قیمت خودرو پراید انتقاد کرد و از وزیر کشور خواست که این موضوع را جدی بگیرد. وی خطاب به رئیس جمهور گفت: به وزیر راه و شهرسازی دستور دهید که با توجه به زلزله اخیری که در دماوند و پایتخت آمد، شورای ساماندهی امور پایتخت را جدی بگیرند. ۵.۱ ریشتر زلزله آمد و اگر این مقدار بالاتر باشد و به تهران نزدیک‌تر باشد می‌گویند ۴ میلیون نفر از بین می‌روند. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: لااقل طرح‌های که برای ساماندهی تهران و برای انتقال پایتخت نوشته شده را جدی بگیرید، در این زمینه قانون‌های نیز وجود دارد. وی در در پایان از وزیر بهداشت و درمان خواست که حق و حقوق پرستاران را با دقت کامل اجرا کند.

اظهارات تند نماینده مجلس علیه ظریف

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذکری به وزیر امور خارجه، نامه او به دبیرکل سازمان ملل را ادامه دیپلماسی ذلیلانه خواند. محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار پرداخت حقوق معلمان خرید خدماتی شد. وی همچنین خطاب به وزیر امور خارجه، افزود: تا چه زمانی می‌خواهید دیپلماسی ذلیلانه را ادامه دهید؟ نامه شما به دبیرکل سازمان ملل اشتباه بود؛ می‌خواهید آن‌ها حواس شان به ما باشد؟ ابطحی ادامه داد: اظهار عجز پیش ستمگر روا مدار، اشک کباب باعث طغیان آتش است. نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در خاتمه تصریح کرد: این‌ها با ما دشمن هستند، شما به دشمن رو می‌زنید و التماس می‌کنید، این التماس کردن، جز تحقیر ملت ایران چه فایده‌ای داشته است.

انتقاد رئیس فراکسیون زنان از هجمه‌ها نسبت به مجلس دهم

رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به انتقادات و هجمه‌های صورت گرفته نسبت به مجلس دهم گفت: انصاف و تقوای سیاسی نسبت به عملکرد مجلس دهم رعایت نشده است. فریده اولاد قباد نماینده تهران و رئیس فراکسیون زنان مجلس در مراسمی که ظهر امروز (یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت) با حضور نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی در مجلس برگزار شد، با اشاره به انتشار دو کتاب "عملکرد فراکسیون زنان در حوزه نظارت" و "عملکرد فراکسیون زنان در حوزه قانونگذاری" از دکتر لاریجانی به دلیل حمایت از فراکسیون زنان در تصویب لوایح، طرح‌ها و مطالبات بحق حوزه زنان و خانواده تشکر کرد. وی با اشاره به انتقادات و هجمه‌های صورت گرفته نسبت به مجلس دهم افزود: انصاف و تقوای سیاسی نسبت به عملکرد مجلس دهم رعایت نشده است. نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: تخریب عملکرد قوه‌ای که در راس امور قرار دارد، باعث هدف گرفتن اعتماد مردم و ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت می‌شود. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: در مجلس دهم لوایح و طرح‌های خوبی همچون طرح تشدید مجازات اسیدپاشی، اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی به سرانجام رسید و در حوزه نظارت نیز باید از تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه و اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی در خصوص وضعیت مدارس خارج از کشور نام برد. رئیس فراکسیون زنان مجلس همچنین گزارش‌های متعدد دیوان محاسبات در خصوص حسابرسی ملی و استانی و گزارش تفریغ بودجه ۹۷ را از اهم عملکرد‌ها و اقدامات ارزشمند مجلس دهم دانست.

ریشه‌یابی عماد افروغ از عامل اعتماد مردم به دولت

عماد افروغ جامعه‌شناس و استاد دانشگاه معتقد است کرونا کل نظام سرمایه داری و رابطه استثماری ذاتی آن را به چالش کشیده و لطمه بزرگی به جهانی سازی سرمایه‌داری و پیوند‌های سرمایه‌داری جهانی وارد کرده است. عماد افروغ جامعه شناس و استاد دانشگاه در گفتگو با تسنیم، در پاسخ به این که با توجه به گذشت نزدیک به سه ماه از شیوع کرونا در ایران و مقایسه نحوه مدیریت این ویروس در ایران و دیگر کشور‌های جهان، آیا در نظرسنجی‌ها و تفهم‌ها و برداشت‌های شما از جامعه تغییری در اعتماد به رسانه‌های داخلی دیده می‌شود؟ گفت: با وجود اینکه در ابتدای همه گیری کرونا شاید مردم نسبت به مسئولان ذیربط و آمار و ارقام رسمی درباره مبتلایان به ویروس کرونا بی اعتماد بودند، اما با گذشت مدتی از شیوع این ویروس و رسانه شدن عملکرد ضعیف کشور‌های غربی در مواجهه با کرونا به تدریج اعتماد مردم به دولت و رسانه‌ها نیز بیشتر شد. عضو پژوهشگاه علوم انسانی معتقد است که یکی از دلایل بی‌اعتمادی مردم در ابتدای همه گیری کرونا در ایران، پمپاژ شایعات و اخبار نامعتبر در شبکه‌های اجتماعی بود که با توجه به اقدامات مثبتی که مسئولان وزارت بهداشت در راستای اعلام شفاف آمار مبتلایان و فوتی‌های قطعی ویروس کرونا داشتند این بی‌اعتمادی ترمیم و به اعتماد تبدیل شد.

روایت آقای وکیل از دادگاه امروز نجفی

وکیل‌مدافع نجفی با بیان اینکه تحقیقات دادگاه تمام شده و منتظر صدور رأی خواهیم بود، گفت: از آنجایی که دادگاه آخرین دفاع را اخذ کرد، به نظر می‌رسد رسیدگی به پایان رسیده باشد. حمیدرضا گودرزی، وکیل مدافع محمدعلی نجفی در گفتگو با ایلنا در خصوص شکایت مؤسسه شمس‌الشموس از نجفی و جلسه دادگاه امروز، اظهار کرد: موضوع پرونده، شکایت مؤسسه شمس‌الشموس بود که یکی از سهامداران این شرکت الیاس قالیباف است و این پرونده با عنوان افترا و گزارش خلاف واقع به دادگاه ارسال شد. وی افزود: جلسه رسیدگی امروز ساعت ۱۱ صبح در شعبه ۱۰۵۹ مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت، برگزار شد که در این جلسه وکیل مؤسسه شمس‌الشموس، متن شکایت را قرائت کرد و سپس مسئول حراست شهرداری منطقه ۲ و شهردار منطقه ۲ که از متهمان این پرونده بودند، دفاعیاتشان را ارائه دادند و پس از آن‌ها آقای نجفی و من هم به عنوان وکیل دفاع کردیم. گودرزی با بیان اینکه تحقیقات دادگاه تمام شده و منتظر صدور رأی خواهیم بود، گفت: از آنجایی که دادگاه آخرین دفاع را اخذ کرد، به نظر می‌رسد رسیدگی به پایان رسیده باشد. این وکیل پایه یک دادگستری بیان کرد: مسئله‌ای که وجود دارد این است که گزارش ارائه شده به دادستانی مربوط به شخص آقای الیاس قالیباف نبوده بلکه این گزارش مربوط به مؤسسه شمس‌الشموس است و کلمه احتمال در گزارش ذکر شده است.

واکنش پزشکیان به اظهارات آیت‌الله جنتی

نایب رییس مجلس گفت: نمایندگان به دنبال بی‌خاصیت کردن احراز صلاحیت داوطلبان نیستند بلکه آن‌ها تاکید داشتند اگر کسی به داوطلبی اتهامی زد، فرد باید بتواند موضوع را در دادگاه پیگیری کند. مسعود پزشکیان روز یکشنبه در واکنش به اظهارات دبیر شورای نگهبان مبنی بر «بی خاصیت کردن احراز صلاحیت داوطلبان» با اصلاح قانون انتخابات، اظهار داشت: بر اساس قانون، قوه قضاییه به عنوان یکی از مراجع چهارگانه باید هر نظری درباره داوطلبان وجود دارد را به شورای نگهبان اعلام کند، اگر کسی هم مجرم یا متهم است باید مدارک آن را به دادگاه ارایه شود. نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورتی که فردی متهم و مجرم نیست و در دادگاه پرونده ندارد نباید با پرس و جو از محله یا یکی از رقبای انتخابات برای وی پرونده‌سازی کرد، زیرا این کار دور از انصاف است و منطقی نیست که به داوطلبی اتهام رانت‌خواری یا دزدی زده شود و هیچ قضاوتی درباره وی در دادگاه نشود. پزشکیان خاطرنشان کرد: منطقی نیست که به کسی اتهام دزدی یا رانت‌خواری زده شود، اما وی را در هیچ دادگاهی محکوم نکنیم. فردی که اتهاماتی علیه او مطرح شده، باید از حق شکایت برخوردار باشد تا آبروی مسلمانی ریخته نشود.

وی یادآور شد: داوطلبان انتخابات باید حق پیگیری و شکایت داشته باشند تا کسی نتواند به راحتی به آن‌ها تهمت بزند. نمایندگان با مصوبات خود به دنبال بی‌خاصیت کردن احراز صلاحیت داوطلبان نبودند. نمایندگان تاکید داشتند اگر کسی به داوطلبی اتهامی زده شد، فرد باید بتواند موضوع را در دادگاه پیگیری کند. نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یک مسیحی از حضرت علی (ع) به دادگاه شکایت کرد و دادگاه هم به نفع فرد مسیحی حکم داد؛ بنابراین در شرایطی که حضرت علی (ع) و یک فرد مسیحی می‌توانند حق و حقوق خود را در دادگاه پیگیری کنند با اینکه اتهامی علیه امام عادل مطرح شده بود چرا یک داوطلب انتخابات نمی‌تواند از این حق برخوردار باشد؟

اعلام وضعیت قرمز شیوع کرونا در ۹ شهر خوزستان

بغلامرضا شریعتی استانداری خوزستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:دلیل افزایش بیش از حد مبتلایان کرونا در خوزستان، یکی به خاطر افزایش قابل ملاحظه تست کرونا و بیماریابی ماست و دیگری به خاطر عدم رعایت فاصله گذاری هوشمند در برخی از شهر‌های خوزستان است. وی ادامه داد:تعداد بیمارانی که اعلام کردیم سه برابر شده است در حالیکه تعداد بستری‌ها ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است یعنی دو برابر و نیم افراد مبتلا در خانه قرنطینه شده اند. استاندار خوزستان گفت: میزان بروز در استان ما به متوسط کشوری نرسیده است میزان میرایی و کشندگی این بیماری در خوزستان کمتر از متوسط کشوری است. وی افزود: برخی عکس و تصاویر از وضعیت بیماران و نبود تخت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که کذب است و چنین شرایطی در خوزستان وجود ندارد.

انتقاد توکلی از ضیافت‌های اشرافی منتخبان مجلس یازدهم

احمد توکلی «رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت» در نامه‌ای از افشای اسامی گردانندگان ضیافت‌های اشرافی خبر داد. متن این نامه به شرح زیر است؛
منتخب گرامی مجلس یازدهم.
سلام علیکم، طاعات‌تان مقبول.
در ادوار اخیر مجلس برای تصرف مناصب قدرت در مجلس، نمایندگانی به ضیافت‌های اشرافی در مکان‌های گران‌قیمت دعوت می‌شدند که میزبان یا میزبانان از نمایندگان جاه‌طلب گدای رأی بودند که ظاهراً در این دوره نیز تکرار می‌شود. بی‌شک این رفتار اموی در این دوره زشت‌تر و شرم‌آورتر است، چون ادعای اصولگرایی هست و ملتی که این خانه را به عاریه به شما سپرده‌اند زندگی مشقت‌بارتری دارند.
کارگروه مجلس سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت، با مسئولیت برادر محترم جناب دکتر امیرآبادی نماینده مردم شریف قم، مصمم است نام میزبانان ضیافت اشرافی را اعلام کند.
احمد توکلی
رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت

انتقاد محسن هاشمی از صداوسیما

محسن هاشمی: اقدام غیرقابل توجیه رسانه ملی در پخش خبر مربوط به جریمه شورای شهر تهران که پرونده‌ای مربوط به پنج سال قبل و مصوبات دوره قبلی شورا بوده است، نیز شائبه تخریب هدفمند مدیریت شهری تهران را تقویت می‌کند. هاشمی تاکید کرد: خبر مذکور در شرایطی بصورت گسترده منتشر شد که همچنان نرخ وهزینه استفاده شهروندان از اماکن ورزشی شهرداری تهران، بسیار کمتر از هزینه تمام شده بوده و جادارد بجای جریمه این نوع ارائه خدمات به شهروندان اطلاع رسانی صحیح می‌شود. وی تأکید کرد که اعلام خبر جریمه شورا یک بدعت بود، مصوبات شورا به تایید فرمانداری و وزارت کشور می‌رسد و قیمت بلیت‌های اماکن ورزشی شهرداری از اماکن دولتی کمتر است. هاشمی عنوان کرد که صداو سیما توضیح شورا را پخش نکرد.

خسارت ۲۷ میلیاردی ایران به انگلستان بابت حمله به سفارت

احمد مازنی در تذکر شفاهی گفت: در آذرماه سال ۹۱ افراد خودسر سفارت بریتانیا در تهران را تسخیر کردند و چند اثر هنری متعلق به دولت انگلیس تخریب شد. وی ادامه داد: گفته می‌شود پس از ترمیم آثار هنری به سفارت بریتانیا در تهران برگردانده شدند و یک میلیون و ۳۰۰ هزار پوند معادل ۲۷ میلیارد تومان هزینه خودسری عده‌ای خودسر از جیب مردم پرداخت شد. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ضمن قدردانی از وزیر امور خارجه و تلاش ایشان در عرصه دیپلماسی درخواست داریم که در این زمینه روشنگری کنند که آیا پرداخت چنین مبلغی صحت دارد و با چه منطقی چنین اتفاقی رخ داده است؟

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۳
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۱۵۹
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ارتش سایبری بدوید
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کانال افسران بدوید .‌گیرم ما البانی نشین ،لعنت الله علیهم اجمعین ،جواب منطقی دارید بدهید
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
هنوز در صرف افطاری هستند .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بدبخت مملکتی که ابطحی نماینده اش باشد
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مگر ریاست جمهوری در ایران قدرت دارد؟ قطع بدانید اگر قدرتی داشت به ایشان نمی رسید و ایشان به این راحتی شانس خدمت را تا صد سالگی هم از دست نمی داد. مگر دیگران از دست می دهند. به قول خودش ریاست جمهور در ایران تدارکچی است که باید فقط فحش بخورد و دلش خوش باشد که برادر و دختر و داماد از قبلش در اتریش و اروپا و ایران زندگی و تاخت و تاز کنند.
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دو هفته ای می شود که ایشان را از اب نمک بیرون اوردند تا دوباره مانند دوم خرداد منجی شود. مثل اینکه تحریمها و فشارها بدجوری به زمان نتیجه گیری رسیده ولی متاسفانه خیلی دیر شده . دیگه با چند تا دو خرداد هم افاقه نمی کنه.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
شرمنده اشتباهی منفی دادم
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اینقدر آلبانی و مالبانی نکنید . با هم بحث سیاسی کنید . کاربران قضاوت میکنند .
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
میگما ؟ ۲۰‌میلیون از افراد فضای سایبر شامل روحانیون . بسیج و.. محلات و ادرات . وزارت خانه های فرهنگی کشور که چند هزار میلیارد تومان بودجه میگیرند و حتی پول تلفن و سارژ انها تقریبا مجانی هست در کدام فضا و بستر ایینرنتی ودر کدام سیاست ها حصور دارند . اگر فقط انها یکبار هم بازدید از چند سایت ایران کرده باشند باید عدد ۵ میلیون بازدید را در هر سایت نشان میداد . ایا واقعا در سایت های برون‌مرزی فعالیت دارند . اگر در گفتمانی که عدالت و ازادی تحقق یافتنی نیست بر چی در فصای مجازی و فصای حقیقی سر خودتان را بدرد میاورید. ‌ ها ؟
فرهاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
چه خبر شده که باز فتنه گران سر از سوراخ بیرون آوردن ! یارو رو تو ده راه نمیدادن سراغ کدخدا رو میگیره ! خودش هم مجرم بوده که با گذشت و عطوفت نظام و در نظر گرفتن بعضی مصالح قسر در رفته حالا برای رفقای مجرمش که در حصر یا حبس هستند داد سخن و آزادی میدهد ، تو خودت هم مجرم بودی و هستی دم از آشتی ملی میزنی اول باید از پیشگاه ملت بابت تمام فتنه گریها و خساراتی که سال 88 به کشور و نظام زدید و خدمتی که به دشمنان این آبو خاک کردید و خیانتهائی که کردیدعذر خواهی میکردید و اعتراف میکردید به اشتباهتان بعد دم از آشتی و صلح میزدی !! ضمن اینکه در مورد همین اوضاع امروز کشور فکر نکن مردم حالیشون نیست یکی از کسانی که عامل این بدبختی ها و سوء دبیرها در کشور شما بودی که با حمایت از فرد بی کفایت و عوام فریبی کشور را به این روز کشاندی تا دیروز که بخاطر همین افتضاح غیر قابل ماست مالی روزه سکوت گرفته بودی و صدات در نمی آمد باید دید چه شده ! انتخابات آتی انشاالله شستن و تظهیر مملکت از لوث وجود فتنه پیشه های سیاسی کار سازشکار است .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
من که خیلی از مجلس دهم راضی ام هرچی داشتم بدون هیچ تلاشی 100 برابر شد.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اصلاح طلبان چه میدانند غرور و عزت چیست؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
تا غرور و عزت را چه معنا کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نماینده خمینی شهر فقط نشان داد حتی الفبای روابط بین الملل را هم نمی داند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
حتی اسم این حزب هم امریکایی ها انتخاب کردن
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
چقدر شما غرور و عزت هم دارید ..... چقدر غرور شما مایه حسرت هم هست . عژت شما که دیگه جهان شمول هست .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
شما دیگه کی هستید که فکرمیکنید اصلاح‌طلب واصول گرا باهم فرق دارن، کاش درک می‌کردید استاندار تهران وشهردار ونماینده همه یکی هستن... اکثرا مردم عادی واز جمله مادربزرگ بیسواد منم اینو بیست سال پیش میدونست ولی متاسفانه یه عده که ادعای دانش وسواد هم دارید هنوز فکرمیکنید فرق دارن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
به خدا ۲۵ درصد رای داره این مجلس چرا هر وقت اصلاح طلب ها ویا فرد مورد تاییدشون اجازه داشته کاندید بشه مشارکت رفته رو ۷۰ درصد اونهن ۷۰ درصد رای مطالعه شده و دقیق نه ۲۵ درصد اونهن با شائبه و شک و تردید داداش ناشناس یا بهتر بگم اصولگرایان محترم یکم به مردم هم احترام گذاشتن رو یاد بگیرید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
غرور و عزت را برید از غرب گدایان بپرسید.
ناشناس
| Germany |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اصولگرا. ها که همه چیز را انحصاری کرده اند با غیرت تشریف دارند!؟
ناشناس
| United States of America |
۰۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
از نظر اینها غرور و عزت یعنی مذاکره و معامله مخفیانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
همین حرف ها رو زدی که چشم دیدنت رو نداشتند
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ایشان هنوز از همان ادبیات نخ نما شده وجود دشمن استفاده می کند. طبیعی است که طرف خارجی مانند مردم ساده دل ایران نباشد و از یک راه دوبار به بازی گرفته نشود. اقای خاتمی نجات بخش و جاده صاف کن برای احمدی نژادها بود. می خواستند با روحانی همان کار را کنند طرف متوجه شدو حالا مجبورند دوباره تحت عنوان مسئول دولت اصلاحات( حتی با نام واقیعی ) همان دشمن و مردم ساده دل را تست کنند ببینند ارزش مطرح کردن دوباره ایشان هست و ایا می تواند دوباره منجی شود و بعد از چهار سال یا هشت سال دوباره کشور را به کسی مانند احمدی نژاد بسپارند یا خیر!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
جواب اونایی که از حسادت میگن مگه قدرتی داشتی
مردم قدرتش بودن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
رفتار و سکنات رییس جمهور دولت اصلاحات به نظرم درست مثل اوباماست، همون قدر فهمیده و همون قدر مردم نگر. اما زمان عامل مهمیه .افراد تا موقعی که در قدرت هستند و می توانند کاری بکنند باید آن عمل را انجام بدن چون اگه انجام ندن می شه شرایطی که الان ما و آمریکا در آن هستیم!
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مگه قدرتی هم داشتی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خودش گفت مدیر تدارکات بوده و تدارکاتچی بوده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مردم تهران 4 سال پیش به دعوت ایشان تَکرار کردند.
حتی وقتی نماینده خبرگانشون فوت کرد تقریبا همه او را نمی شناختند. چون به اعتماد خاتمی رأی داده بودند.
اما مجلس و دولت کاری کردند که همون نماینده ها ایندفعه 80 هزار رأی هم نیاوردند.
یکبار خاتمی آنها را معرفی کرد. بار دوم می بایست عملکردشان معرف آناها باشد.
این کاهش شرکت 80 درصدش به عملکرد نمایندگان و دولت بود
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آخه مگه تو قدرت داشتی که حالاهم دلت براش تنگ بشه یا نشه؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مگه بقیه داشتند ؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
چطور محمود داشت؟!
در همه شهرها به غیر از تهران محبوبیت محمود هنوزم بسیار بالا است.
چندین نظر سنجی خارجی انجام شده است. از خاتمی و روحانی بسیار محبوب تر بوده است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
افرادی که دنبال پول کار نکرده هستند قطعا" از احمدی نژاد حمایت می کنند . فقط نمی دونند که پولی که میگرفتند چند برابرش را در جای دیگر پس می دادند
تقی معمولی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
البته هم هنوز محبوبیت فراوانی داره البته به فرموده خود شما بجز تهران و30 استان دیگر در بقیه آستانه محبوب است
چقدر رو دارند کسانی که از محبوبیت محمود دم میزنن درحالی که محمود با درآمد بالای نفتی بشکه ای 150 دلار کمر اقتصاد ایران راشکست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
باید به استاندار خوزستان مدال لیاقت بدهند
این استان را تبدیل به کلکسیونی از بحران ها کرده
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
تو از البانی هستی. اصولا هر کس انتقادی کند از البانی و حقوق بگیر سیا و موساد است و هر کس تعریف و تمجید کند البانی شناس می شود.
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
از شانتاژ دست بردارید،و افراد را به این و آن جریان "البانی"
متهم نکنید مملکت در خطر است ،راهی باید یافت تا از این مخمصه بیرون بیاییم
مانند عراق زندانیان وحصریان را آزاد کنید این قدم اول است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
درود بر خاتمی ، درود بر پزشکیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
یارو در مجلس نایب رییس است ولی ایین نامه داخلی مجلس بلد نیست و بعد از مدتی که متوجه می شوند از دستور خارج می شود برخی مصوبات و اگر نکنند شورای نگهبان به خاطر تخلف قانونی رد می کند
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
منکه به اقای پزشکیان مشکوکم و خاتمی هر چه باشد شخصیتی است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خاتمی جان پروژه ات حرف نداشت فکرت عالی بود
از زمانه خودت خیلی جلوتر بودی
قبل و بعد از تو هیچ آدمی اینقدر نمیفهمید
اما خوب شکست خوردی متاسفانه
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
فکر هر اندازه عالی ولی وقتی عمل نیست حکایت همین وعده های مدیران اقتصادی می شود و چیزی نیست جز منحرف کردن ذهن مردم ساده دل
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خاتمی مرد عمل بود بهترین روابط رو دنیا داشتیم اما خوب بیچاره اهل جنگ تن به تن با اینا نبود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
۲۷ میلیارد که چیزی نیست، ماهزینه های خیلی زیادی بابت اقدامات خودسرانه پرداخت کرده ایم.
کاش سفارت آمریکا رو باز کنن ما از دیوارش بریم بالا بلکه فرجی بشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
رییس دولت اصلاخات
حتی بیچاره اسم ندارد
میخواست مردم سالاری دینی بنا کند
اسمش را هم ازش گرفتند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اسمش سید مهربان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اسمش سید مهربان و چهره اش ماه تابان
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
الاحات را زنده نگه داریم
سید محمد خاتمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
*ما چه زیانی از آزادی زندانیان خود به خاطر کرونا دیدیم؟ و چرا همه را آزاد نکردیم؟ و چرا نمی‌کوشیم که این آزادی را دائمی کنیم؟ اگر بنا باشد عفوی به خارج و داخل داده شود، آیا زمانی مناسب‌تر از الان داریم؟ آیا این کار سبب همبستگی بیشتر نخواهد شد؟ آیا سبب دلبستگی‌ها به همدیگر نخواهد شد؟
پاسخ ها
طناز
| Netherlands |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
این جملات خاتمی رو بایستی با آب طلا نوشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
ای بدبخت !! تو اصلا فرق طلا و خرمهره را میدونی که اینجور مفتا مفت خرجش میکنی !!!!!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
در مقام شعار هیچکس دلش برای قدرت نمیتپه! البته اینم باید گفت که همچین قدرت هم برای شما آغوششو باز نکرده!
نماینده سابق
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کدخدائی
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نظارت استصوابی بر اساس مصوبه مجلس، نظارت قانونی است_______اگر قانونی بود بالایحه دولت خاتمی وتصویب مجلس آنزمان تغییر میکرد بهتربود میگفتی بیزنسی برای رفقای شماست
پاسخ ها
ناصر
| Germany |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دوست عزیز برای اظهارنظر در خصوص آقای کدخدایی بد پایگاه خبری رو انتخاب کردی. در تابناک کدخدایی خط قرمز هست و ممیزین این مجموعه در زمان انتخابات به اندازه سر سوزنی انتقادات و نظرات مردم رو در خصوص این فرد پخش نکردند.شما به جستجوی این رسانه تحلیلی نگاه کنید و اسم این آقا رو جستجو کنید همگی از فضل و کمالات ایشان سخن گفته اند و فوق العاده روی اسم آقای کدخدایی حساسیت دارند دلیلش الله واعلم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
توازن رسانه ای روسای جمهور به هم خوده
بنی صدر نه اسم داره نه تصویر نه حرف
خاتمی حرفاش رو میذذارن ولی اسم و تصویر نداره
احمدی نژاد اسم داره ولی عکس و حرف نداره
هاشمی هم که کلا رفته تعطیلات
شیخ حسن هم داره به بازی سرنوشت فکر میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مشکل ما هستیم
راه حل مشکلات را بلد نیستیم
بخصوص تحصیل کرده ها .
عوام بهتر می توانند مشکلات را حل کنند
پای صندوق تسلبیح می شمرد می گفت . سید سید سید سید .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
میر حسین هم که در حصر خانگی ده ساله قرار دارد
و متاسفانه، هر کدامشان ، بهتر کار کردند
بیشتر توبیخ و تنبیه شده اند !؟
هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
5 نفر هرکدام 8 سال رییس دولت شدند...نفر اول فتنه گر شد...نفردوم خواص بی بصیرت شد... نفرسوم ممنوع التصویر شد.... نفر چهارم انحرافی از آب دراومد... نفر پنجم هم باهمه احتیاط وملاحظه کاریایی که میکنه که به سرنوشت اسلافش مبتلا نشه از همین الان معلومه منتظرن این یه سالشم تموم بشه اینم خدمتش برسن.
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
چون میزان رای مردم نیست . چون سیاست های کشور از طریق رای مردم تحقق نمیابد
ناشناس
| Germany |
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
کلا تو ایران سمت رییس جمهور را درست کردند برای ضربه گیر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
همه که نمی توانند بد باشند !؟
پس نتیجه میگیریم
که ترازو یتان اشکال دارد
ناشناس
|
Turkey
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دلار ۱۷ تومن سکه ۷ تومن پراید بالای ۱۰۰ تومن
وضعیت خرابه دارن استارت رو کار آوردن مهرهای سوخته رو میزنن بسی خیال باطل .
کم کم داره اوضاع خراب میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دیدند مردم ناراضی اند خاتمی رو آوردند مردم رو آروم کنه ولی بی فایده است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دلار قیمت واقعیش ۲۴۸۹۰ تومان است
پارسال همین موقع پراید ۵۰ میلیون دلار ۱۴ هزارر
امسال پراید ۱۰۵ میلیون دلار ۱۶ هزار
بینوا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آقای کدخدایی اگر نظارت استصوابی مصوبه مجلس است خب طرح محدود کردن آنهم از سوی مجلس ارائه شد ونه از جای دیگر لطفا مانع تراشی نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
حرف حساب
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دانه فلفل سیاه و خال مهرویان سیاه ، ولی این کجا و ان کجا
این میر کجا و ان میر کجا ؟؟؟ کسی که حذف چند صفر از بی ارزش ترین پول دنیا را غیر کارشناسی میداند نوید روزهای عجیب در مجلسی غریب میدهد!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آقای خاتمی دیگه حنات رنگی نداره!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اتفاقا حناش همیشه پررنگه همه حرفاش از رو عقله ولی خوب خریداری نداره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
من موافق سید مهربان نبودم وای حالا می بینم در دوره او همه چیز خوب بود .
مردم در ارامش و اسایش بودند.
در هر دو دوره مخصوصا دوره دوم کردم راحت بودند و در اسایش .
نه ترس از جنگ داشتیم نه از کرونا اغلب مردم با نظام خوب بودند
مشارکت بالا .
مساجد شلوغ نماز جمعه ها فعال
یادش بخیر سران کنفرانس اسلامی به سخنان سید مهربان گوش دادند.
بهترین دوران همان هشت سال و دوره اول احمدی نژاد.
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اصلاحات همیشه حنایش رنک دارد با خاتمی و یا بی خاتمی!
ع.ع
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
ناشناس ۲۳:۳۰
دوران خاتمی کجاش خوب بود ؟ این آتش بازی روزنامه های زنجیره ای مگه یادمون رفته ؟ اکبر گنجی ... هر روز یه عالیجناب ... هر روز یه موضوع دورغ و جنجالی . آخرش هم همه شون در رفتن خارج از کشور
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اقای محمدجواد ابطحی تو را به عظمت این ماه قسم تو را به شهید این ماه قسم دست از خودخواهی و جنگ جناحی بردارید . اگر رو حرف خودتان صادقید و اگر از طرف ملت داد سخن براوردید ترا به ناموس زهرا قسم ، شرافتا بیایید و کاندید ریاست جمهور یا وزیر امور خارجه بشوید و انگونه که فکر میکنید عقلانی و اسلامی است عمل کنید و اگر فکر میکنید که ملت شما را انتخاب نمیکنند انوقت تکلیف از شما ساقط است . بخدا قسم ه عظمت این ماه قسم دارید تیشه به ربشه اعتقادات میزنید .
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نظارت استصوابی بر اساس مصوبه مجلس، نظارت قانونی است. اجرای آن حاکمیت قانون است و مخالفت با آن فرار از قانون و آنارشیسم!
اقای کدخدایی الان مجلس تصمیم گرفته قانونی اشتباه که تصمیمگیری برای یک کشور بزرگ را بجای ۸۰ میلیون ساکن ان به چند نفر سپرده ،اصلاح نماید و لذا به مصداق جمله فوق که نقل از شماست پس شما خود با مخالفت با قانون مصوب مجلس میشوید مصداق فرار از قانون و انارشیسم!!!!!
قانون باید به روز باشد و مجلس نیز قانونگذار است و هر گاه مطالبه نسل جوان شکل بگیرد مجلس ناچار از اصلاح قوانین کهنه و قدیمی خواهد بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اینها همه بازی است
و فرمان در دستان کسان دیگری است
و مردم مشغول تهیه یک لقمه نان از زیر پای فیل هستند

حالا تند روها هر چه دارند
رو کنند و خواهیم دید
جناب میرسلیم
بالا و پایین تان را دیده ایم
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بابا اقای توکلی هشت سال با بگم بگم و اسامی تو جیب کاپشنمه ملتو سرکار گذاشتن شما اگه راست میگی اسم ببر با مدرک که طرف نتونه انکار کنه
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نماینده خمینی شهر؛ یکی از کارهای مثبت جناب ظریف نوشتن این نامه ها و اگاه کردن جهانیان است از رنجی که به ملت ایران میرود و البته شما در جایگاه نماینده با حقوق انچنانی هرگز چنین رنجی تحمل نکرده اید و نفس شما از جای گرم بلند میشود و لذا از چنین نامه هایی که با هدف اگاهی بخشی جهان بر جنایات امریکا نوشته میشود درکی نخواهید داشت
زینال غیربندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
تابناک مراقب باش که تریبیون فتنه گر نباشی
پاسخ ها
کوروش
| United States of America |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
زینال ؟ تفکر سیاسی و ایدولوژی شماها سراسر فتنه انگیز هست . یعنی حتی کسانی با شما اصلا کاری هم ندارند اذیتشان میکنید . تفکر دگم شما جامعه را ازار میدهد . نه اینکه جادبه طاهری و فکری هم الحمدالاه ندارید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بشین بابا
ماشی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ببند فک گیره رو
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اقای خاتمی درست گفتید و مثل همیشه منطقی بودید
پاسخ ها
ریحانه
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خاتمی ازسرمردم ما زیاد بود
نسیم
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آه که چقدر این جمله ات بجا وصحیح است ریحانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اگر منصف باشیم، دوران آقای خاتمی از بهترین دورانهای بعد از انقلاب بود (کاش در بین اصولگرایان وجدان بیداری بود تا این حقیقت را انکار نمیکرد)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
از بهترین نه دقیقا بهترین
گل اندام
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
رجائی میرحسین خاتمی وبازرگان بهترینها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
ان زمان هم دلار چهار برابر شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
حالتون خوبه؟ سالهاست این مردن آب خوش از گلوشون پایین نرفته. چی می زنید میایید فضای مجازی؟ اگر مردم ما یک روز خوش داشتند عنوان کنید. بقول کارشناسان جامعه شناس بحران های اقتصادی و اجتماعی یک پیوستار تاریخی دارند یک شبه بوجود نمی آیند وقتی ملتی با تورم ترمز بریده و هرج و مرج اقتصادی فروپاشاننده شبیه کشور ما مواجه می شوند نشان می دهد که از گذشته این مشکل شروع شده. مردم ما دارند زجر میکشند کسی فریادرسشون نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
به خاتمی ربطی نداشت وضع رفته رفته خرابتر شده است بعد از روحانی اگر خاتمی دوباره رییس جمهور شود میگید صد رحمت به روحانی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
والادما دردوران همه شون بیچاره بوده وهستیم وحفیقتا این وآن فرقی به حال ما بیچارگان نمیکنه همیشه باید باحسرت به جماعت پولدار نکاه کنیم وارزو کنیم اوضاعمون از اینی که هست بدتر نشه .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
پروپاگاندا یعنی چی؟
یعنی اگر بورس نورچشمی ۵۰ درصدهم حباب داشته باشه شتر دیدی ندیدی!
اما اگر سکه کمی افزایش پیداکنه فورا یک عده مصاحبه میکنند که فلان میزان حلاب دارد
اگر ارز گران بشود فورا عده ای دست به کارمیشوند تا انرا غیرمنطقی وحباب جلوه بدهند
واگرمسکن گران بشود فورامصاحبه های سفارشی انجام میشود که حباب است و روزنامه های سینه چاک بورس فورا لیستی از قیمت ملکهای ۲۰-۳۰ ساله بدون پارکینگ ومورد داررامنتشرمیکنند وقیمتها را بمراتب کمتر از نرخهای واقعی به خوردملت میدهند وعده ای پیشبینی کاهش قیمت میکنند !!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بورس مال دولته فعلانیازبه پول داره وقتی گرفت حبابش خلاص
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
خزانه دولت ته کشیده چوب حراج گذاشته رو همه چیز
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
عشق و طالب قدرت مال خاتمی نیست . مربوط به افرادی هست که با عصا وارد انتخابات شدند . عشق قدرت مربوط به کسلنی هست که با رای ته جدول رقابت کاندید ریاست شدند . اصولگرایان پاسخ بدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
جناب مطهری شما دنبال چه هستید؟ برای مردم انچه مهم نیست دقیقا آن موضوعاتی ایست که شما و دوستانتان دنبال ان هستید! مشکلات مردم اجاره خانه پراید ۱۰۰ میلیونی و تورم ۴۰۰ در صدی ایست. شما بعنوان نماینده مردم در این چند سال چه راهکاری در این موارد ارائه دادید بغیر از حاشیه سازی. سر لیست اصلاح طلبان در تهران حدود سی چهل هزار رای آورد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
از جانب خودت حرف بزن نه مردم
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
من از شما دوست و کاربر گرامی تعجب میکنم که با توجه به اینکه میدونی از خصوصی سازی در کشدر ممانعت میکنند چون واقعا اجازه نمیدهند که صنایع واقعا خصوصی شود . برای واگداری شرکت ها شرط میگدارند به واگدار کنید به فلان موسسه یا فلان بنگاه و یا فلان شخص دوم اینکه اکثر قطعات تحت لیسانس خارج هستند و وارداتی . سوم چرا اجازه ندادید شرکت های بزرگ تولیدی مثل بنز و تویوتا و نیسان و ..‌وارد بازار تولید ایران بشن ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خاتمی عزیز حرفات هیچ شنونده ای ندذاره و رایی هم دیگه ندارید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
مردم طرف اصلاح هستند ،موسوی را از حصر آزاد کنید تا ببینیم اصلاحات یعنی چه
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آشتی ملی یعنی اینکه ۶۰درصد مردم هم بتوانند با استفاده از حق رای در امور مملکت تاثیر گذار باشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خاتمی مثل آدمی بود که آهن گداخته رو از داخل کوره با دست خالی بیرون آورد و سرد کرد و خواست به آن شکلی بدهد ولی خوب نشد
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مسئولین کی میخواهند مانع ونزوئلایی شدن ارزش پول ملی شوند؟چرا هیچ چاره ای اندیشیده نمی شود چرا غول تورم و گرانی با قدرت می تازد؟
پاسخ ها
فیثاغورث
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
طبق قانون ظروف مرتبطه هواپیمائی ماهان هردوکشوررا به یک سطح نزول میدهد
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اقای خاتمی با رقیب سیاسی خود یعنی ناطق نوری رقابت سختی داشته و مردم دنبال گشایش سیاسی و رسیدن به حق و مطالبه سیاسی و از دست رفته بعد از انقلاب بودند . یادم هست من در یک ماموریت کاری در جنوب کشور بودم و در صف رای همه به خاتمی رای دادند و من به ناطق نوری رای دادم . شب که اتخابات تمام شد خاتمی برنده انتخابات و اقای ناطق نوری سریعا به ایشان تبریک گفتند واین نشان از روشنفکری بودن و سیاستمدار بودن دو رقیب بوده . چند روز بعد از بقدرت رسیدن و تشکیل دولت خاتمی مرغ و تخم مرغ ابتدا گران و سپس نایاب شد . .....خاتمی برای ابنکه دولت در سایه را تا حدودی ارام کند گفتند من رییس جمهور مخالف و موافق هم هستم . بحث انتقاد از مقامات کشور را ایشان بر سر زبان ها انداخت . در تولید گندم اکلین بار کشور خودکفا شد ......ایشان فرد معتدلی در سیاست هست ..‌
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
۷۰ میلیون طی یک سال تو بورس شده ۸۸۰ میلیون ، باید حداقل ۴۶ سال تو بانک میبود که اینقدر سود میکرد، ای ملت بشتابید که پولهای باد اورده و ملت جو زده زیاد پیدا میشه ؟ فعلا خانم خانه دار ، بازنشسته، بچه ۶ ماهه، به امید پراید ۲۰۰ میلبونی وارد بورس شد.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
عماد افروغ.... کرونا جامعه سرمایه داری را به چالش کشید و ایران از گرونا سربلند بیرون امد ..‌‌‌.... کداخدایی . مخالفت با نطارت استصوابی یعنی مخالفت با قانونی که مجلس تصویب کرده . نطارت استصوابی قانونی هست ..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
یکی میرود
این یکی میآید جایش
و مردم هم خوشحال.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
جناب خاتمی فراد سردار قلم حاج حسین افراطی مداری حواب دندان شکنی به شما خواهد داد ؟؟ کشور واسه اوناست ؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
نسیم
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
سردار قلم که نه بفرمایید تهمت وافترا وتمامیت خواهی
[جواد فراهانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
پدر فتنه بیدار شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کشورای خوب دنیا ژاپن کره جنوبی آلمان کشورای صنعتی با یه سیاست نرمال و حداقلی حتی کشورهایی مثل کویت و عربستان یه خورده صنعتی و بدون انتخابات اما کاری به مردم ندارند مردم هم از روی غریزه فهمیدند تا این صنعت نفت هست نان سر سفره هم هست
یه کشوهایی هم هستند که صنعت رو نابود کردند و به شکل افراطی افتادند دنبال سیاست
حالا تاریخ حکم میدهد کدام ملت ها برنده و کدام بازنده شدند
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
موسسه شمس الشموس چکاره هست . ربطش و دمش چرا به شهرداری چسبانده بودند ‌ ؟ به شهرداری تهران چه ربطی دارد که ردیف بودجه چند هزار میلیاردی در بخش فرهنگ خرج کنه . مگر بخش فرهنگی مستقیم از دولت بودجه نمیگیرند ؟
مرتضی
|
Germany
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
شما بیایید آقای خاتمی رو با آقای کدخدایی مقایسه کنید از هر نظرکه فکر کنید تفاوت بین زمین و آسمان هست.خاتمی در عین محبوبیت هیچگاه برای کسی شاخ وشانه نکشید.اما آقای کدخدایی درحالیکه هیچ طرفداری ندارد و اساسا چهره دوست داشتنی برای هیچ کسی نیست . کاش مسولان فکری بحال این وضعیت بکنندو اگر به افرادی قدرت میدهند صفت پاسخگویی شفاف رو هم ازشون مطالبه کنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
یه جوونمردی پیدا نمیشه تبلیغ عطر و اودکلنی چیزی به تابناک بده حالمون از سر کچل اینا به هم خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مطمئن باش لج می کنند وفردا تصویری زوم شده از سر کچلش را می گذارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نماینده خمینی شهر قمه زنی هزاران نفری این شهر را در روز عاشورا درست کند
ناشناس
|
Belgium
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کسانی که مخالف برجام بودند فکر می کردند با خروج آمریکا از برجام می توانند که بازهم اورانیوم ۲۰درصد غنی کنند و فردو و نطنز را بطور قبل از برجام کار کنند ولی اکنون تمام تعهدات ایران در حال اجرا شدن است و فقط بازگشت تحریم ها دست آورد این اندیشه بود.زیرا کاملا معلوم است خط قرمز روسیه و چین هم برجام است و نقض تعهدات برجامی از طرف ایران مساوی اتحاد چین و روسیه با آمریکا در شوری امنیت است.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
در حقیقت هم پیاز را خوردند هم کتک را!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آقای محمد خاتمی. مردم فهمیده اند که شما با احمد خاتمی هیچ فرقی ندارید. شما فقط نگران حال وروز خودتان هستید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اولا از جانب خودت حرف بزن نه مردم
دوما چقدر پرتی که فرق فاحش بین این دونفر را متوجه نشدی تابحال آی کیو
ناشناس
| Russian Federation |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
صداقت ندارید اگر چنین بود یقینا چیزی نمیگفت که ممنوع التصویر و ممنوع المجالس بشود. مدح قدرت میگفت و از مال و منال برای خود و هفت پشتش جمع میکرد. کسی که از قدرت بگذرد و مناعت طبعش را حفظ کند مسلما انسان بزرگی است. لگد زدن به اسب قدرت کار هر کسی نیست. حداقل کار من و تو نیست دوست عزیز.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
خاتمی هیچی نبودند یک بهانه ای بودند برای گذار هاشمی وبخش راست تند رو دیدیم که خاتمی ازش زد بیرون.خاتمی هیچی نبود وهیچی نکرد چون حتی اصلاحاتی هم ازش ابزاری سو استفاده کردند همین وبس. دیدیم گذاشتنش کنار والان مردم براشون مهم نیست چی بگوید.اهمیتی داشت وقدرتی داشت بسم الله یک حرفی یک کاری دیده می شد .
[جواد فراهانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اگر به اندازه ارزن صداقت باشد باید از تکرار

لیست امید وفتنه88برائت میکرد.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
میر سلیم . ....کارهای شتاب زده و تصمیم های عجولانه مجلس فعلی برای اصلاح قانون انتخابلت و حدف صر از پول ملی چه توجیهی دارد . ....‌.اقای میرسلیم . شما وقتی به مجلس جلوس کردید دوباره صفرها را به سر جاش برگردان . و انتخابات را کلا با سه فوریت تصویب کن و مطمن باش شورای نگهبان هم تایید میکنه . اتفاقا دعدعه شما نسایل سیاسی مردم نبود بلکه یک سری وعده های سر خرمن به اقلیت جانعه ای دادید که دنبال مطالبات مادی و امتیازات سیاسی بودند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مردم بد انتخاب میکنند
قلب ها رو میشکنند این ملت
اگر هم سید هنوز هست و حرفی میزند از روی صداقت و صفای خودشه
وگرنه ما میدونیم این ملت با خدمتگزار خود چه کردند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
جناب حاجی میرزایی وقتی اقای نوبخت مجوز ترمیم رتبه بندی و افزایش ۵۰ دزصدی رو صادر کرده شما چرا دارین تعلل میکنید نکنه فکر میکنید که میخواهید از جیب مبارک بدی ؟؟ نمیدونم این افراد که کوچکترین سابقه معلمی نداره چطوری شده وزیر ؟؟ کاملا مشخصه در اسفند ماه رتبه ۵ صفر درصد و رتبه ۴ از ۱۵ درصد و رتبه ۳ از ۲۵ددرصد و رتبه ۲ از ۳۵ دزصد و رتبه ۱ از ۴۰ درصد و رتبه صفر از ظرفیت ۵۰ درصد فصل دهم استفاده
کردن و بیشترین جفا در حق رتبه ۴ و ۵ شده که باعث اختلاف ۲ میلیونی انها با کارکنان اداری شده ؟؟ اینکه این همه حساب و کناب نداره جناب وزیر و الهیار خان ؟، در ضمن خط فقر شده ۹ میلیون برای خانواده ۴ نفره؟؟؟؟؟
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
آقای کدخدایی نظارت استصوابی قانون است وانچیزی که آقای مطهری ازان صحبت می کند نیز قانون است ،که شما را به تنش واداشته قانون با قانون فرقی ندارد زیرا هردودرمجلس تصویب شده است .آنارشیسم آن است که قانونی که هنوز به شورای نگهبان نرسیده برای حذف آن التیماتوم صادر کنید .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
جناب آقای محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی شما به جای اینکه نگران نوع فعالیت وزیر محترم امور خارجه باشید و از ایشان سوال کنید : تا چه زمانی می‌خواهید دیپلماسی ذلیلانه را ادامه دهید؟ حسب وظایف خودتان بدنبال قانون گذاری باشید که به نحوی جلوی دلواپسان و بی ترمز ها را بگیرد که 27 میلیارد خسارت به گردن این ملت نگذارند و با هزار عذر خواهی و بی آبرویی هم مواجه نشویم ! به زبان لری اینکه به کار دیگران کار نداشته باش به وظیفه خودت خوب عمل کن !
کمال
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
شمار ا بخد ا نکاه کنید احمد مازانی اصلاح طلب بخاطر بجای دفاع از ملت این دارد به فرزندان شجاع ایران توهین می کند چرا به انکلیس پیر استعمار توهین گردید همین حرفهای محمود صادقی وعلی مطهری که از جاسو سان خایین دفاع می کنند بجای دفاع از ملت ایران تشکر میکنید که انکلیس خونخوار غرامت دادید ..
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کدخدایی! بابا یکی جلوی اینو بگیره
خانقلى
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اينطور پيش ميره فكر مي كنم در آينده نزديك هر كس ميخواهد ازدواج كند بايد بره شوارى نگهبان مجوز بگيره وتاييد صلاحيت بشه چون شواري نگهبان هم بودجه اش وهم وقت اضافى را دارد كه به اين كارها رسيدگى كند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
رئیس دولت اصلاحات (خاتمی) هم مثل روحانی و احمدی نژاد و ...

الان دیگه همه مردم فهمیدن که جناح چپ و راست هر دو مثل همند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
سرهنگ که با ارائه لیست اموال خود و خانواده اش در 96 اعلام کرده بود موجودی حساب پسرش یک میلیون است چه طوری با این مبلغ سهامدار موسسه است؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
ناشناس های ۲۳.۳۷و۲۳.۵۷ اگر ایرانی باشید بزودی می فهمید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
" نظارت استصوابی بر اساس مصوبه مجلس، نظارت قانونی است. اجرای آن حاکمیت قانون است و مخالفت با آن فرار از قانون و آنارشیسم! " خوب این هم مصوبه مجلس است چرا این گونه جبهه میگیرید والله اعلم ما فی صدورکم
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
کاش خاتمی به منبع اماریش اشاره میکرد که چطور فاصله ملت با دولت کمتر شد و دلهاشون بهم نزدیکتر شده؟!! واقعا یکی پیدا بشه راست بگه من یکی زیارتگاهش میکنم و هر روز میرم به زیارتش!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اقای خاتمی سپاه و ارتش هیچ کاری نکردن چقدر حزبی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
محبوب بودن و منفور بودن بین عامه مردم را نمیتوان با هیچ ترفندی تغییر داد
خاتمی محبوب جاودان ملت ایران است و دلیل عدم موفقیتش هم فقط و فقط سنگ اندازی های جناح انحصار طلب علیه او بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اقای خاتمی واقعا اگر ناطق نوری رییس جمهور شده بودند بهتر از شما مقابل اقتدار گرایان نمی ایستاد؟ شمارو انداختند جلو زیرا می دانستند کاری نمی توانید بکنید نه شجاعتشو داشتید نه اقتدارش را اصلاحاتتان هم این شده چند پاره برخی نجومی خور برخی راست می زنند برخی من من کنان وبرخی سکوت و....یک اثر از خودتون نشون بدهید شما این کارو کردید دلمون خوش بشود.چقدر باید خوشحال بود ذره ای برای قدرت دلشان تنگ نشده .باید خدا خدا کنیم دلتان تنگ قدرت شود بیایید وسط؟!!!خداییش بفرمایید چند سال سابقه قبل از انقلاب دارید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اقای خاتمی:
*ما چه زیانی از آزادی زندانیان خود به خاطر کرونا دیدیم؟ و چرا همه را آزاد نکردیم؟
اقای خاتمی امروز از سه بلوک بهم چسبیده جمعا 12 موتور کولر را باز کردند وبردند وهیچ کسی هم نتونست کاری بکند الان یه موتور کولر می دانید چقدر ست؟ خوبه که همشونو ول نکردند به جان خلق الله برخی بازنشسته اند وندارند یک ملیون پول موتور بدهند شما تا بحال چند بار متضرر شده اید مثل خلق الله ؟ نفست از جای گرم بیرون میادا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
مطهری صحیح میگوید .
۲۷ میلیارد تومان غرامت داده ایم . حمله کنندگان را چه کار کردیم؟هیچ راست راست می روند از جیب ما خرج می کنند و از طر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اسامی شهرستان های استان خوزستان (۹ تا) اعلام میکردید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
آقای پزشکیان! حداقل رانتی که از شما دیدیم این بود که فرزندانتون رو به دانشگاه شریف منتقل کردید. اگر این انتقال برای همه مردم امکان پذیراست که من عذر میخوام از شما، ولی اگر نه یک عمر نون حرام دارن میبرن به خونه فرزندانتون...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
رییس دولت اصلاحات اون روزی که تلویحااشاره کرد که نگزاشتندماهم با رابطه با امریکا وبرجام مانند دولت روحانی موفق باشیم ؛دقیقامعلوم بود که دلش برای قدرت تنگ شده بود . حالا که پیشبینی دلواپسان درست دراومدو برجام جز ضررچیزی نداشت، دیگرقدرت رادوست ندارد.!
ناشناس
|
United States of America
|
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
خیلی دیر نیست که چراغ بدست بگیرید و دنبال خاتمی بگردید
زیر یکسال و بعد از ونزوئلایی شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
آقای احمد مازنی
مبدع اثر سلفی با موگرینی
خسارت شما به این مملکت با عدد و رقم قابل شمارش نیست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
سلام : یکی از مشکلات اساسی و بنیادی کشور ما که کمتر کشوری در دنیا با آن روبروست این است که بسیاری ازمسئولین و نمایندگان مجلس ، همزمانی که درهرم قدرت هستند و بعضاًبسیاری از آنها ناکارامد، غرب گرا اند در عین حال با کمال تعجب اپوزسیون و منتقد ارکان نظام هم هستند. از شگردهای اصلاح طلبان وغرب گرایان در آستانه هر نوع انتخاباتی به بهانه ردصلاحیتهاجوروانی،مظلوم نمایی وحمله به شورای نگهبان برای مغلوبه کردن و فریب تشخیص مردم نسبت به کاندیداهای صالح وجلب آرای بیشتر است .براستی کسی تاکنون به این مسئله پرداخته است که رد صلاحیت های برخی از کاندیداتوری ها توسط شورای نگهبان به خاطر جو سازی علیه شورای نگهبان ومظلوم نمایی آنهاچقدر به نفع اصلاح طلبان و غربگرایان تمام می شود؟؟؟ مجلس آینده و یا قوه قضائیه باید طرح یا لایحه ای را به تصویب برسانند که هر کس و هرشخصیت منتسب به هر جناحی در صورت رد صلاحیت جوسازی علیه شورای نگهبان قانون اساسی در رسانه ها کند و یا بخاطر رد صلاحیت مظلوم نمایی کند شورای نگهبان دلایل رد آن کاندیدا و منسوبان به آن جناح و شخص معترض را آشکارا منتشر و در صورت مجرم بودن به دستگاه قضائی معرفی ومحاکمه گردد.
سلیمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
رییس محترم دولت اصلاحات و هم کیشانش چرا قهر و فتنه راه انداختند که بعدا آشتی ملی را به دروغ مطرح کنند اگه راست مسگفتند حمایت از قانون اساسی و عدالت محوری و احترام به رای مردم را می پذیرفتند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اقای ابطحی ، اولا شما نماینده مردم شهر ما نیستید . شما نماینده یک جریان خاص هستی . ثانیا دیپلماسی اشک کباب نیست که شعله اتش رازیادکند . سواد شما درمورد دیپلماسی به اندازه یک لبو فروش هم نیست . البته برای لبوفروش همه ما احترام قائل هستیم لیکن برای شما شک دارم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
وقتی رو صندلی قدرت بودی به خودت گفتی تدارک چی
حالا بهتره سکوتت را نشکنی و ساکت باشی و اظهار فرمایش نفرمایی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
چون اون موقع هم قدرتی نداشتی و هی میگفتی نمیذارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
دوران اصلاح طلبی و اصولگرایی نزد مردم تمام شده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
نمایندگان تازه وارد با انتخاب مردم چه با توپ می خواهند وارد مجلس شوند از حالا به داد این ملت خدا برسد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
آنارشیسم به معنی کاهش اختیارات دولت و حکومت و به معنی بیشتر شدن نقش مردم اتفاقا بسیار خوب است .
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
حالا دیگه شما هم اغراق نکن یه زره رو که دیگه تنگ شده . والا دل منم تازه یه زره تنگ شده چه برسه به دل از ما بهترون که همیشه در قدرت بودند
مهرآیین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
ریسس
چون قدرتی نداشتی ذره ای دلت تنگ نشده
ناشناس
|
Japan
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
لطفاساکت!تَکرارمی کنم ساکتشو!!
[جواد فراهانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
از سر خیرخواهی تو فتنه 88 دروغ گفتید و 8ماه مملکت را به اشوب کشیدید و روز عاشورا مردم خداجویتان به تکایا و مسجد حمله کردند. و.....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
آقای مطهری شما زیادی مشهور شدی و حرف حق میزنی برخی خوششان نمی آید مواظب باشید شما را هم حصر یا ممنوع التصویر یا گفتگو نکنند .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # دعای روز هفتم رمضان # مبطلات روزه
آخرین اخبار
وب گردی