بازدید 9514

حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

شرکت آرایشی و بهداشتی مای در این روزها که کشورمان در جنگ با ویروس کروناست، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، به پرستاران، پزشکان و کادر درمان که سلامت خود را به خطر انداخته و به دلیل استفاده زیاد از ژل ضدعفونی کننده دچار خشکی دست شده‌اند، پک کرم مرطوب کننده هدیه می‌دهد.
کد خبر: ۹۶۱۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶ 26 February 2020

ویروس کرونا به سرعت در حال انتشار است و با وجود اینکه بسیاری از افراد از ترس آن از خانه بیرون نمی‌آیند اما پرستاران و کادر درمان در صف اول مبارزه با این ویروس هستند و سلامت خود را در معرض خطر قرار داده‌اند.

پرستاران و پزشکان برای دفاع از مردم و سلامتی جامعه سلامتی خود را به خطر انداخته‌اند.

این روزها به همه توصیه شده که برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس مرتبا دست‌های خود را شسته و از ژل ضدعفونی کننده استفاده کنند. کادر درمان که بیشتر از این مواد ضدعفونی کننده که حاوی الکل است استفاده می‌کنند با مشکل دیگری به نام خشکی دست و ترک نیز رو به رو هستند که بسیار آزاردهنده است.

این امر باعث شد تا شرکت آرایشی بهداشتی ایرانی مای برای قدردانی از این تلاشگران عرصه سلامت کشور پک کرم مرطوب کننده رایگان هدیه دهد. برای هر پرستاری که در بیمارستان‌های کشور فعالیت دارند کرم مرطوب کننده مای به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

برند مای که برای شرکت آرین کیمیا تک است، برای کمک به ارتقای سلامت و ایجاد امید و انگیزه و برای قدردانی و حمایت از کادر درمان به هر پرستاری که تصویر کارت پرستاری خود را از طریق اینستاگرام مای دایرکت و آدرس خود را ارسال کند، یک پک کرم مرطوب کننده در نظر خواهد گرفت.

حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

شنوایی مدیر بازاریابی دیجیتال مای اعلام کرد: «این اقدام با استقبال زیادی از سوی سلبریتی‌ها و افرد معروف روبه رو شده به صورتی که آنها نیز حمایت کرده و اطلاع رسانی کرده‌اند.»

در شرایطی که همه در نگرانی هستند و از ناامیدی صحبت می‌کنند، هستند شرکت‌ها و برندهایی که هنوز به ارتقا سلامت و ایجاد امید اهمیت داده و در این راه پیش قدم هستند.

حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی