بازدید 44295
هزار و نهصد و بیست و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»:
رصد‌خانه «تابناک»؛ خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند کدخدایی خطاب به روحانی: غیر رقابتی بودن ۴۴ حوزه، دقیق نیست / هشدار کنایه آمیز و معنادار آشنا درباره قهر با صندوق انتخابات / رسایی گُر گرفت و سوزاند؛ نامه‌ای تند به قالیباف و حداد و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۶۰۳۱۷
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰ 19 February 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

دلیل کاندیداتوری آیت الله یزدی برای مجلس خبرگان از زبان خودش

آیت الله یزدی دلیلش را برای کاندیداتوری مجلس خبرگان اصرار بقیه دانست. اعضای هیات رییسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به همراه اعضای کمیسیون سیاسی با آیت الله یزدی رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دفتر جامعه مدرسین دیدار کردند. آیت الله یزدی در این دیدار تصریح کرد، بنده نمی‌خواستم در انتخابات مجلس خبرگان شرکت کنم. اما جامعه مدرسین و دوستان اصرار کردند که در نهایت من نیز احساس وظیفه کردم و در این دوره شرکت کردم.

کدخدایی خطاب به روحانی: غیر رقابتی بودن ۴۴ حوزه، دقیق نیست

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در نشست خبری اخیر گفت: آمار غیر رقابتی بودن ۴۴ حوزه خیلی دقیق نیست، چون عزیزان این آمار را بر اساس گروه‌ها اعلام کرده‌اند، حال اینکه در همان حوزه‌ها مستقلین هم حضور دارند که می توانند موجب رقابت باشند لذا آن گزارش غیر رقابتی بودن ۴۴ حوزه، دقیق نیست.

رئیس دولت اصلاحات از چه لیستی حمایت می‌کند؟

رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان گفت: رئیس دولت اصلاحات از هیچ لیستی حمایت نمی‌کند، ولی مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرده است. فرج کمیجانی رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان در نشست خبری صبح امروز که در خبرگزاری فارس برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: اصلاح طلبان از یک سال پیش برای برگزاری انتخابات باشکوه وارد کار شدند و برنامه کاملی را تهیه کردند، اما بعد از اعلام نتایج صلاحیت‌ها ۲۱ حزب اصلاح طلب یک نفر هم در کل کشور نامزد نداشتند، بنابراین شورای عالی تصمیم گرفت نظر قبلی خود مبنی بر ارائه لیست در سراسر کشور را تغییر دهد. او افزود: در هر حال ۸ حزب اصلاح طلب که نامزد‌های تایید صلاحیت شده داشتند برای معرفی نامزد‌ها به مردم ائتلاف جدیدی را شکل دادند و یک برنامه کاملی برای مجلس آینده ارائه شد که روز گذشته منتشر شد.

واکنش جهانگیری به نامه متهم محیط زیستی

معاون اول رئیس جمهور در پاسخ به پرسشی درباره نامه منتشره از سوی یکی از متهمان محیط زیستی و ادعای او مبنی بر انجام برخورد‌هایی بر خلاف عرف با او در روند بازجویی گفت: من این نامه را ندیدم و در جریان موضوع آن نیستم، روز یکشنبه حتما در دولت مطرح می‌کنیم. اگر لازم باشد در دولت افرادی را مامور می‌کنیم تا با رئیس قوه قضائیه گفتگو کنند.

هشدار کنایه آمیز و معنادار آشنا درباره قهر با صندوق انتخابات

حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در کانال تلگرامی خود نوشت: قهر با صندوق قهر با دولت یا شورای نگهبان نیست بلکه در عمل یعنی؛

افزایش تحریم و فشار حداکثری
افزایش احتمال هجوم نظامی
افزایش عملیات تخریبی منافقین
افزایش بودجه رسانه‌های مزدور
کاهش تاب‌آوری ملی
کاهش قدرت چانه‌زنی سیاسی
نباید دشمن شاد شویم!

رسایی گُر گرفت و سوزاند؛ نامه‌ای تند به قالیباف و حداد

پس از انتشار لیست ائتلافی بین جبهه پایداری و شورای ائتلاف نیرو‌های انقلابی، این لیست با واکنش‌های منفی زیادی روبه رو شد، حمید رسایی عضو جبهه پایداری در توئیتر خود نوشت: «آقایان در حال فشار به کاندیدا‌های مستقلند تا انصراف دهند. به خاطر وحدت! من که از ابتدا به دین سیاسی شما کافر بودم.» وی همچنین در ادامه افزود: «آقایان اول پاسخ دهند: داماد یکی از اعضای ائتلاف در لیست نهایی است، سابقه اجرایی و سیاسی وفرهنگی وی چیست؟ آقای اکبری تالارپشتی کیست؟ این افراد در بزنگاه‌ها کجا بودند؟» نماینده مجلس نهم در نامه سر گشاده به حدادعادل و قالیباف نسبت به لیست ارائه شده آن‌ها واکنش نشان داد و نوشت: چرا چند هفته بر صورت هم پنچه کشیدید و چرا جدا شده بودید و چرا الان وحدت کردید؟

دلایل هاشمی‌طبا برای شرکت در انتخابات

مصطفی ‌هاشمی‌طبا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با پارسینه اظهار داشت: انتخابات مهمترین آزمون دموکراسی و مردمسالاری و نشان دهنده ضریب اثرگذاری ملت در تعیین سرنوشت شان است. وی افزود: انتخابات دوم اسفند به جهات مختلف اهمیت دارد بر همین اساس باید شرایط را به نحوی مدیریت کرد تا فضا برای افراد کاردان و کارنامه‌دار فراهم شود تا بتوانند با درایت‌شان مشکلات کشور و مردم را یکی پس از دیگری حل کنند. کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سخنانش گفت: دقیقا به همین دلیل مردم باید در انتخابات شرکت کنند تا خیرالموجودین بتوانند با رفتن به مجلس فعالیت‌های تاثیرگذاری در راستای اداره کشور داشته باشند. پس باید گفت: به جای سیاست حذفی، باید تلاش شود امور به دست صالحان و کاردانان بیفتد. این سیاستمدار اصلاح طلب تصریح کرد: انتخابات مهمترین اتفاق است و نشانه بارز اینکه نظام جمهوری اسلامی بر اساس مردم‌سالاری اداره می‌شود. انقلاب ما انقلابی بود که به رویارویی با سلطه و تمامیت‌خواهی رفت و به همین دلیل، باید همه دقت کنیم تا کاری نکنیم وجهه مردم‌سالاری نظام حتی خدشه‌ای کوچک بردارد.

او همچنین با اشاره به اهمیت جایگاه مجلس تصریح کرد: مجلس اگر با حضور نیرو‌های متخصص و متعهد تشکیل شود و نمایندگانش قدرت تشخیص بالایی داشته باشند، می‌تواند در شرایط سخت و پر مشکلِ کنونی فضا را ترمیم کند و با مانع‌های فعلی انتظارات مردم را برآورده کنند. اما اگر مجلس به دست کسانی بیفتد که تمرکزشان، توجه نشان دادن به مصالح سیاسی و جناحی است و به راحتی مصلحت عمومی را نادیده می‌گیرند، آن وقت باید گفت: به استقبال بحرانی خواهیم رفت که مسیر عبور از آن صعب‌العبور خواهد بود. مصطفی‌ هاشمی‌طبا در پایان صحبت‌هایش گفت‌: امیدوارم انتخابات دوم اسفند در فضایی آرام برگزار شود و مجلسی تشکیل شود که برای نظام کارایی لازم را داشته باشد.

پیش‌بینی رئیس صداوسیما از مجلس آینده

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: مجلس آینده باید بتواند در رشد اقتصادی و پیشرفت کشور تأثیرگذار باشد. امیدوارم دوم اسفند (جمعه پیش روی و زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی) روزی فرخنده، مبارک و باخیر و برکت برای ملت ایران باشد. وی در پایان به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه برخی معتقدند صداوسیما از یک جریان خاص حمایت می‌کند به پاسخ کوتاه خیر اکتفا کرد.

افشاگری یامین‌پور درباره حذفش از لیست شورای ائتلاف

فعال رسانه‌ایی اصولگرا به وحدت بین شورای ائتلاف و جبهه پایداری واکنش نشان داد. وحید یامین پور، فعال رسانه‌ای اصولگرا، در واکنش به وحدت شورای ائتلاف و جبهه پایداری در توئیتی خطاب به محصولی نوشت: آنچه از مواضع پایداری در جلسه دیروز شنیدم، باورنکردنی بود. آقای محصولی! به خاطر یک جمله که در حمایت از وحدت و آقای قالیباف گفتم، اسم بنده را از لیست وحدت خط زدید! فقط برای مقابله با انحصار طلبی و باندبازی شما انصراف نمی‌دهم. رای من: لیست وحدت منهای سه نفر از سهمیه پایداری.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۴
در انتظار بررسی: ۸۳
انتشار یافته: ۸۱
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
در این مملکت احساس وظیفه نام محترمانه عشق به قدرت است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
چرا وزارت بهداشت شفاف سازی نمیکند که آن دو نفر فوت شده چگونه به کرونا ویروس مبتلا شده اند؟ متوسط هر نفر بعد از 15 روز فوت میشود. این دو نفر چند نفر را آلوده کرده اند؟ خدا به خیر کنه . تعداد پزشکان ما از کشور سوریه و تاجیکستان هم کمتره و سال ها انحصار طلبی پزشکان حالا میره که کار دست مردم بده.
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ان دو نفر خانواده خودشان به ویروس کرونا را الوده کردند . در بازار خرید کردند و خودروی عمومی سوار شدند . روبوسی کردند . دوباره ان چند نفر هم همین کارها را با بستگان و اطرافیان انجام دادند یعنی مدرسه و دانشگاه رفتند و خرید کردند و رستوران غدا خوردند و مسافرت رفتند ...... به نظرم امار قم باید خیلی زیاد شده باشد
بری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ای کاش مثل انتخابات ریاست جمهوری میشد که شهرستانیها بتوانند بجای نماینده شهرستان خودشون نماینده های مثلا پایتخت رو هم انتخاب بکنند اولا اگه من یه تهرانی بودم حتما به لیست قالیباف رای میدادم به امید ریاست مجلس توسط او ضمن اینکه مجلس شورای اسلامی مثل شورای شهر نیست بلکه قوانینی رو که ۳۰ نماینده ی تهران تصویب میکنن رو تمام شهرستان های دیگر ایران هم باید اجرا کنند بنابراین مجلس مثل شورای شهر تهران نیست که مصوباتش فقط مربوط به مردم تهران باشه و بالاترین استانی کهپس از تهران در مجلس نماینده دارد ۱۵ نماینده دارد درصورتیکه تهران با ۳۰ نماینده تاثیر بسیار بیشتری بر تصویب قوانین سراسری میگذارد بنابراین شهرستانی ها هم باید بتوانند به ۳۰ نماینده ی تهران علاوه بر نماینده ی شهرستان خودشان رای بدهند
ناشناس
| Indonesia |
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
الان دیگه همه پزشکن یکی اوکراین یکی قبرس یکی. هند روسیه فیلیپین و دانشگاه آزاد و بین الملل فقط من و شماییم که نشدیم الان باورشون میشه آدماب مهمی هستن طف معدل دیپلمش 9 داره روسیه دندونپزشکی میخونه تا 7 سال اینده دیگه 10 ملیون از جمعیت ایران یا پزشکن یا دندونپزشک خیالت راحتو
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
هرگز وزیری رو که به فرد کم توان میگه خودت بمال و خودت انتخاب کردی اینطور زندگی کنی رو فراموش نمی کنم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
همون وزیری رو میگی که پزشکان رو میلیاردر کرد و سه فرزند خودش هم پزشک بودن؟
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
حرفش بد بود ٬ولی پزشکان متخصص را به شهرستان کوچک ما و امثال ان اورد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ناشناس 22:00
الان شهر ما که مرکز استانه و کلان شهر هم محسوب میشه پزشک متخصص پوس و مو نداره. علتش همون وزیره چون با ایجاد انحصار آمار پزشک رو کم کرد تا درآمدهای میلیاردی پزشکان معدودی که هستن رو تضمین کرده باشه.
جلال
| United States |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
کلا مردم همیشه مقصرند.۱
اگه اعتراض کنند میگن خودتان انتخاب کردید
اگر رای ندن میگن در انتخابات شرکت نکردی و این نتیجه شد
ناشناس
| Turkey |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
شهر ما 7000 نفر جمعیت داره همه متخصصی داره فقط بیمارستان نداره دیگه الان خدارو شکر همه جا پزشک متخصص هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
جناب یزدی در اسلام معیار هر عمل رضایت حقتعالی است نه اصرار دیگران.شیطان اصرار به ارتکاب گناه میکند پس باید تبعیت کنیم؟نخیر دلیل پذیرش شما جناح گرایی است نامه صادق لاربحانی را فراموش نکرده ایم
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
من آقای یزدی رو سال 68-69 دیدم به سختی راه میرفت کی میخواهند به جوان ترها فرصت خدمت بدهند .؟انسان موجود عجیبی ست ،بیخود نیست که خداوند اینهمه تاکید میکنند که دنیا و مافیها سرگرم کننده است و هشدارمیدهند :کلا سوف تعلمون. ثم کلا سوف تعلمون.
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
امثال رسایی و یامین پور با شلوغ کردن میخواهند بگویند انتخابات رقابتیست.خودتانید دوستان
ناشناس
|
-
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
این شایعه واقعیت دارد که نمایندگان مجلس با حمایت از خودروسازان و قیمت های آنها میلیاردی به حسابشان ریخته می شود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
نماینده شهرما میگفتن سراتو (اگه تلفظشو درست نوشته باشم) گرفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اقای یامین پور در زمان مجریگری وقتی نرخ دلار ۵۰۰ ۳ تومان بود. خودش رو به در ودیوار میکوبید که بگه دولت داره کشور را بد اداره میکنه اما. وقتی ارز به ۱۴۰۰۰ تومان رسید کم پیدا شد . انگار ماموریتی داشت که انجام شد
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
در سه سال پیش یادم هست وقتی چند نفر از تندروها از طرف مردم رای نیاورده و مورد استقبال قرار نگرفتند عدم پیروزی انها را موجب خسران و خسارت دانسته شده بود . لذا اتاق فکر اصولگرایان در صدد این برامدند که ممکن هست دوباره شکست بخورند لذا اینبار با رد صلاحیت گسترده در شرف این هستند که کاندیدای خود مثلا در شهر قم را بدون زحمت به و بدون رقابت به انتصاب برسانند . کلا اصولگرایان با این شکل پیاده کردن از دمکراسی با روح و روان مردم البته مردم روشنفکر اذیت میکنند .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
در شهر قم فقط دو نفر برای خبرگان تایید شد که یک روحانی جوان رقیب آقای یزدی بود و او هم ظاهرا انصراف داده بنابراین آقای یزدی بدون هیچ انتخاباتی هم اکنون در مجلس خبرگان است .
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آن رقیب ایشان انصراف داده شد !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اینکه دو نفر بر اثر کرونا مردن یعنی حداقل 15 روز از ابتلاشون به کرونا میگذره. تو این 15 روز خدا میدونه چند نفر رو مبتلا کردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
وزارت بهداشت که انحصار پزشک درست کرده بود حالا با کرونا میخواد چی کار کنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ول کن بابا تو هم تو این اوضاع هی هر شب میای صدتا کامنت انحصار انحصار میذاری بخدا خستمون کردی نکنه کارمند تابناک هستی سؤاستفاده از هر موضوعی در جهت منافع خودت میکنی امثال تو به جایی هم برسن همه چی رو نابود میکنن عادت کردیم بی هیچ دردسری به هر چی خواستیم برسیم بهتر نیست یکم به خودمون سختی بدیم تویی که اینقد جنم نداری با یه تلاش کوچیک به خواستت برسی و وقتی که در تابناک هر شب تلف میکنی صدتا کامنت میذاری هرگز بهت امید نیست خداوند بهت آرامش بده تنها دعایی که میتونم برات بکنم
ناشناس
| Germany |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
تو که همون کامنت گذار معروف تابناکی ازت توقعی نیست. ولی یکم فکر کن الان چه ربطی داره کرونا در تمام دنیا درمان نداره حالا اصلا 80 ملیون پزشکم داشته باشیم چکار کنیم تو الان یه درمان براش تجویز کن حرف مفت درسته اینه را حل درمانی تو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
خدا وکیلی رفتار جناح اصولگرا در انتخابات تایید این جمله (ناتوان از اداره یک نانوایی) نیست وقتی خودتان یکدیگر را قبول ندارید چه انتظاری از مردم دارید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
در اداره همان نانوایی هم‌پارتی بازی و زن برتر و خودی و غیر خودی میکنند . مثلا برای خودیها نان را بدون نوبت کنار میذارند و مثلا برای پافشاری در گفتمان خود به کم حجاب نان نمیدهند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
چرا وزارت نیرو فقط 20 درصد از فصل دهم قانون خدمات کشوری پرداخت کرده است در حالیکه وزارت دارایی 50 درصد پرداخت کرده است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
چپ و راست و غیره و غیره امتحانشان را پس دادند به فضل خدا به جز اونی که در نظرم هست به دیگران برای اصلاح امید ندارم ونخواهم داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ایران، کره شمالی، کوبا و ونزوئلا چهار آرمان شهر دینا هستند. کشورهایی با بهترین و ایده آل ترین سیستم مدیریتی در جهان که سبب شده تا مردم این 4 کشور تبدیل به شاد ترین مردم جهان شوند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
و واقعا باعث تعجب است که چرا با وجود این کشورهای با مردم شاد هیچ کدام از آنها در لیست استفاده زیاد از داروهای ضد افسردگی نیستند در حالی که آمریکا و بعد انگلستان بیشترین آمار استفاده از داروهای ضد افسردگی را دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
است الله یزدی باید کاندید مجلس شود سرزمین مقدس و مطهر ایران نیاز به مغزهای متفکر جوان عاقل دلسوز دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آیت الله یزدی دلیلش را برای کاندیداتوری مجلس خبرگان اصرار بقیه دانست) شاید بقیه ندونند اما شما و اقای مصباح که حتی از شدت کهولت با ویلچر جابجا میشوید چطور این را تشخیص نمی دهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آقا یه صحبتی هم در رابطه نحوه اعلام قربانیان کرونا بذارین. طرف فوت شده ولی الآن داره ابتلاش به کرونا اعلام میشه. چرا تا حالا تمامی اخبار مربوط به ابتلای برخی افراد تکذیب میشده و الآن دم انتخابات اعلام میشه؟ آیا آقایون دولت میخوان کاری کنن مردم توی انتخابات شرکت نکنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
عجب روزگاریست نازنین .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
کدخدایی خطاب به روحانی: غیر رقابتی بودن ۴۴ حوزه، دقیق نیست) چقدر دقیق نیست ؟یکی کمتر و بیشتر یا دوتا کمتر و بیشتر یا ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آیا شما هم احساس زیر را دارید:

نمیدانم چه کنم. خسته ام. امیدم را به همه چیز از دست داده ام. احساس خفقان میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
بهتر است رسانه ها خطر کرونا رو بزرگتر نشون بدن و اطلاع رسانی کنن. این ویروس خیلی خطرناکه. متاسفانه در اخبار خیلی کم در موردش صحبت شد. اصلا در مورد اشخاصی که گرفتن و نحوه گرفتنشون و اینکه با چند نفر در ارتباط بودن و کجاها رفتن صحبت نمیشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ملت همیشه گرسنه هستند.

این جماعت هر چقدر هم که سیر باشن بازم گرسنه هستن
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
یک لحظه فکر کنین اگر دوره قبل درست رای داده بودین الان ویروس کرونا به ایران وارد میشد؟اینم نتیجه دیپلماسی لبخند.بخودت بیا اقای ظریف
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
حالت خوبه .خودت متوجه شدی چی گفتی چون من هر چی فکر میکنم ارتباط کرونادیپلماسی لبخندو طریف رو نفهمیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
فردی که نتواند فرزندآوری داشته باشد و چند فرزند را بزرگ نماید عرضه ندارد.
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
کی صدا و سیمارو قبول داره که شما ازش نظر خواستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
سال 67نزدیکی های اذان صبح بود که بیدار شدم و رفتم در حیات خانه تا وضو بگیرم و برای نماز به مسچد محل بروم. داشتم وضو میگرفتم که نوری عجیب به من نزدیک شد. بسیار ترسیده بودم. نور به من نزدیک شد و بر سرم نشست و به من گفت تو چند سال آینده به مقام و منسب بزرگی خواهی رسید و به نیویورک خواهی رفت. سپس نور محو شد.


چند سال از این واقعه گذشت و من در کار خود که ساخت کلید و ماله کشی بود بسیار پیشرفت نمودم. در سال 80 تصمیم گرفتم که سفری به نیویرک داشته باشم و برای همیشه ایران را ترک نمایم. به نیویروک رفتم. واقعن زیباترین و زنده ترین شهر دنیا برای زندگیست. از محل فرودگاه تا هتل که در نزدیکی سنترال پارک نیویرک بود پیاده روی کردم.

نکته ای که بسیار توجهم را جلب نمود توجه و ابراز حیرت ساکنین نیویورک نسبت به من بود. به طوری که همگی با انگشت من را نشان میدادند. از یکی از آنها که کوکدکی 3 ماهه در آغوش داشت و داشت به کودک خود شیر میداد پرسیدم موضوع چیست. ایشان فرمودند شما چهره نورانی دارید و یک هاله نور به بزرگی یک توپ بسکتبال در بالای سر شماست.

بسیار حیرت نمودم. تصمیم گرفتم فورن به اسکاتلند بروم و یک مدرک دکترا بگیرم و به ایران برگردم و به کشور عزیزم خدمت کنم.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آقای یزدی در قم با خودش رقابت می کند چون فقط دو نفر تایید شدند و آن یکی هم که انصراف داد
رای بی رای
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
یعنی ، بقیه روحانیون کاندید ها ، عدم صلاحیتشون احراز شد!!! وامصیبتا ، وااسفا!!! ،
ناشناس
|
-
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
راستی از اون اقای تقویمی امام جمعه بیرجند که پیش بینی کرده بود دولت روحانی بهمن از بین میرود او شادی میکنه چه خبر ؟ تقویمش برای دم کوزه بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آقای یزدی این بهانه دیگه خیلی خز شده، البته اکثریت مردم اصرار دارند شما بری خونه استراحت
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آقای آشنا این دولت و این مجلس ایران رو دشمن شاد کردن.... از دست ما کاری بر نمیاد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آخی!!!! اصرار بقیه!!! شیفتگان خدمت !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
زندگی در ایران واقعن زیبا و لذتبخش است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
بنده خدا یزدی رو تو آچمز قراردادید
مجبور شده به خاطر شما بیاد ثبت‌نام کنه تا با شاگردش رقابت کنه بره تو مجلسی که دور قبلی رای نیاورده
این هم شد کار آخه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مردم چکار کنند تا بعضی ها احساس تکلیف نکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
احساس وظیفه داره بیداد میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
کاش انسان و دیگر موجودات گوشتخوار هرگز آفریده نمیشدند. بدون وجود اینها زمین تبدیل به یک بهشت میشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
چقدر همه مشتاق خدمتن ، چیکار کنیم با این همه خدمت گذار؟ جناب یامین پور؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ملت و مردم رو مسخره کردید؟؟؟؟ یعنی یزدی یه به خودش رای بده برنده میشه
دکتر محمدعلی محمدی م.ریحان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اتفاقی که انتظار می رفت بعد از انتخابات و با فرض سلطه راست ها بر مجلس رخ دهد چند ماه زودتر دارد می افتد. انحصار طلبی و باند بلزی اصولگرایان حالا در داخل خودشان هم موضوع دعواست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
جالبه نمونه های کرونا به تهران ارسال شده و دو روز طول کشیده جوابش بیاد. تو چین ظرف 40 دقیقه مشخص میکنن شخص کرونا داره یا نه. اینم نتیجه انحصار طلبی وزارت بهداشت و کم نگه داشتن پزشک و امکانات پزشکی.
حميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
كلا هركي اومده خودش اول نمي خواسته درخواست و خواهش كردن اونم احساس مسئوليت كرده ! غيران اين سراغ داريد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اخبار ساعت 21 شبکه اول تو خبر ششم یا هفتم خبر فوت دو بیمار کرونا در قم رو اعلام کرد و به سادگی و بدون بررسی اینکه چطور مبتلا شده اند و چند نفر دیگه رو مبتلا کرده اند از کنارش گذشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مردم ایران میماند و کوهی از معضلات و تباهی اجتماعی ؟ قدم ویروس جدید کرونا هم به شهر قم مبارک باشد ؟ پنهانکاری هیچ دردی را تا کنون درمان نکرده است ؟، دین ،و مذهبی که پایهٔ اصلی آن بر راستی ،و صداقت و امین بودن پایه گذاری شده است ، دم خروس آشکارا بیرون است لاکن طرف قسم حضرت عباس میخورد ،چرا؟،،
باقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
فردوسی فرمود:

بپرسید دیگر که در زیستن / چه سازی که کمتر بود رنج تن

چنین داد پاسخ که گر با خرد / دلش بردبارست رامش برد

بداد وستد در کند راستی / ببندد در کژی و کاستی

ببخشد گنه چون شود کامکار / نباشد سرش تیز و نا بردبار
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
عجب چسبی دارد کرسی نمایندگی
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
برای درمان بیماری کرونا در قم از حاج آقا تبریزیان کمک بگیرند . ماشالاه قم چه زیاد دارد ایده پرداز و نظریه پرداز
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
تندروها و اصولگرایان با کدام سواد سیاسی و علمی میخواهند اقتصاد را حل کنند . گفتمان انها در حوزه اقتصاد باعث اینهمه خسارت در کشور شده است . بصرف مخالفت با سرمایه داری خودشان سرمایه دار شدند . بصرف مخالفت با لیبرال دمکراسی خودشان همکاره کشور شدند . بصرف مخالفت با اخلاق و فرهنگ غرب هر روز در تریبون رسمی بر علیه همدیگر غیبت میکنند . بصرف مخالفت با علوم پزشکی دستاورد غرب و نادیده گرفتن هشدارهای پزشکی کرونا تا یک قدمی قم رسیده است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اقای کدخدایی واقعا ممنون در۴۴ حوزه انتخاباتی رقابت هست چون بجز اصولگرا احتمالا مستقلین هم هستند واقعا من توجیح شدم دیگه اعتراضی نباشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مستقلی که شجاعت اعلام اصلاح طلب بودن خود را ندارد چگونه میخواهد اصلاح طلبی حمایت کند
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
با عصا و چماق نمیشود به مردم کمک کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آقاى يزدى در انتخابات قبلى مردم تهران جواب شما را دادن حالا سر از مشهد در آوردى راى ندادن مردم بعنى عدم صلاحيت تو را خدا دست از سر اين مردم گرفتار كه در تهيه نان شب ماندن بر داريد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
خدا خودت به داد ملت برس ، چرا پدر ۵۸ ساله من باید سکته کنند ولی ۹۵ ساله ها همچون جوان ۱۴ ساله باشند
h
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اقای اشنا شما دشمن شاد کردید با فشار حداکثری دولتتون به مردم.سعی کنید وقت خوش خوشنتون هواستون به مردم باشه که اینجوری ..
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
جناب کدخدایی فضا اینقدر غیر رقابتی شده که باند قالیباف و پایداری سرمست شدند ودبا هم جنگ زرگری راه انداختن ؟؟؟ از همین حالا با مشارکت ۱۵ دزصدی مجلس توسط اصول نماها قبضه شد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
میگن رییس اصلی صدا و سیما یامین پوره علی عسکری کاره ای نیست دقیقا مثل وزیر بهداشت و اموزش و پرورش .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
جنگ زرگری سناریو جدید اصولگراها که بگویند مجلس یکدست نیست.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
جناب روحانی بعد از ۷ سال تازه متوجه شدی که بین کارمندان دولت تبعیض در دربافتی وجود داره ؟؟، این حقوق تا وسط ماه نمیرسه؟ کارمتدان دادگستری ، دارایی و وزارت کشورچند ساله این ۵۰ درصد رو میکیرن ، دو روز مونده به انتخابات یاد کارمندان افتادید ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
فامیل ما کارمند ساده دادگستریه ماهی ۸ تومن دستمزدشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
جناب آقای یزدی از شورای نگهبان دارند تشریف می برند مجلس خبرگان اونم در صورتی که حودش به خودش رای بده هم کافیه.انصافا اگه این گردش نخبگان نیست پس چیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
باید یک قانونی تصویب بشود که اگر تعداد نامزدها کمتر از ۳ نفر باشد انتخابات فاقد اعتبار است و این یک سئوال بزرگ است که چرا کسی اشتیاقی به کاندید شدن در خبرگان آنهم در قم ندارد! آیا بخاطر این است که نان و آبی در آن نیست و یا حالت تشریفاتی دارد و ...
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
همه این کارهای سیاسی با برنامه و دور زدن قانون و سرهم کردن و ساده سازی مسایل هست . مردم البته بخش فهیم جامعه این موارد را سریع درک میکند . در تهران رای نداشته باشد در قم کاندید میشود در قم رای نداشته باشد در تهران و مشهد کاندید میشوند . چند سال پیش کاندید لاریجانی در قم و الان هم زاکانی در قم . همانطور که در قانون میشود دور زد .
آبدارچی جهنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
خوش به حال آقای یزدی اگه منم دوستان آقای یزدی رو می‌داشتم وانقد به من اصرار میکردن که برم کاندید بشم الان لااقل کمش ریییس جمهور بودم با این کارنامه درخشانم
دوستان عزیز از دوستان عزیز آقای یزدی یاد بگیرید
راستی آقای یزدی دوست من که دوست داره با دوست تو که دوست بشه دوست من! دوست تو دوست داره با دوست منکه دوست بشه که مگر روی دوستان من هم تاثیر بزارن
شهروند رشتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مردم از عملکرد دستگاههای دولتی چون ثبت اسناد به تنگ امده آند بیش از یکماه برای کاری به ثبت رشت رفته ام دراین مدت فقط کارم این بوده که هرنامه ای که از ثبت به اداره دیگر ارسال میگردداشتباه است .که باید جهت اصلاح اشتباه چندین بارازاین اداره به آن اداره بروم بدون اینکه پیشرفتی درکار داشته باشد البته به نظر نمی رسد این اشتباهات سهوی باشد ،بلکه برنامه کارآست تاکار ماهها طول بکشد و مجبور باشی ازراه ناصواب وارد شوید .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه روز طبیعت تفاوت متانول با اتانول
آخرین اخبار