بازدید 14381
رئیس کل بانک مرکزی نوشت؛ بازار ارز همچنان با آرامش به تخلیه شوک‌های سیاسی خود ادامه می‌دهد.
کد خبر: ۹۵۰۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱ 09 January 2020
به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی با اشاره به مقاومت و دلیری ملت ایران که توطئه همه جانبه و فشار حداکثری را به شکست کشیده است، ادعای افزایش تحریم‌ها یک طبل توخالی است که حتی خودشان نیز باور ندارندونشانه مهمی است از اینکه، آنچه تاکنون کرده اند با شکست مواجه شده است.

همتی تاکید کرد: بانک مرکزی، درخط مقدم جبهه مقاومت اقتصادی، با کمک دولت وسایر ارکان نظام، شرایط را به گونه‌ای مدیریت کرده است که خنثی شدن تلاش‌های آمریکا درفشار حداکثری گواه آن است. بانک مرکزی، با قدرت بیشتر وباتدبیر لازم تلاش خود را برای خنثی سازی هرگونه تلاش برای بی ثباتی بازار‌ها خواهد کرد.

رئیس کل بانک مرکزی افزود: اطمینان دارم، مدیریت علمی و دقیق بازار‌ها تا کنون موفق بوده و لذا با قوت ادامه پیدا خواهد کرد. بانک مرکزی سیاست‌های پولی و ارزی موردنظر خود برای کمک به رشد اقتصادی و کنترل تورم را در ادامه سال جاری و سال آینده عملیاتی میکند.

وی ادامه داد: لایحه بودجه ابزار‌های مناسبی را برای تحقق این اهداف پیش بینی کرده است و این اقدامات کمک لازم به کاهش وابستگی بودجه به درآمد‌های نفتی را خواهد کرد.

رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: همانگونه که قبلاً اعلام کردم، بازار ارز همچنان با آرامش به تخیله شوک‌های سیاسی خودادامه می‌دهد ومردم عزیز نیز دریافته اند که نبایداجازه سودجویی به فرصت طلبان در این بازار بدهند ودارایی خود را درمعرض ریسک آن قراردهند.
واکنش همتی به تهدید ترامپ درمورد افزایش تحریم‌ها
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول وام کرونا
آخرین اخبار