بازدید 60205
هزار و هشتصد و شصت و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»؛ خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: مدیر جهادی اهل قهر کردن و خسته شدن نیست / «کیانوش‌راد» بازداشت شد / اولتیماتوم کدخدایی به توصیه کنندگان / نظر باهنر درباره استعفا یا استیضاح روحانی و.. رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۴۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 15 December 2019
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
آمار تکان دهنده از فقر در ۳۲ شهرستان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بر اساس پژوهشی که در سال ۹۶ از سوی کمیته امداد در ۳۲ شهرستان در خصوص فقر خوراکی و پوشاکی آغاز شده، به اعداد تکان دهنده‌ای رسیده‌ایم. اگر بخواهیم به سراغ نیازمندان برویم، باید کار‌های مطالعاتی در خصوص جغرافیای فقر و به ویژه فقر در حوزه خوراک و پوشاک به شکل تخصصی انجام شود و سپس این اطلاعات را با موضوع آمایش سرزمینی خط فقر تطبیق دهیم. / ایسنا

روایتی جدید از تصمیم سران قوا برای افزایش قیمت بنزین

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و عضو شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا با تشریح روند تصمیم‌گیری در مورد افزایش قیمت بنزین در این شورا، ضمن ناگزیر دانستن این تصمیم، نبود پیوست رسانه‌ای و عدم هماهنگی با برخی نهاد‌های موثر مثل مجلس را از نقایص اصلی اجرای این طرح می‌داند. الیاس حضرتی گفت: ابتدا بحث بر سر این بود که قیمت بنزین سهمیه‌ای ۱۲۰۰ تومان و قیمت بنزین آزاد ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان دیده شود و در سال بعد قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۸۰۰ تومان برسد که نهایتا قرار شد ۱۵۰۰ تومان برای بنزین سهمیه‌ای و ۳۰۰۰ تومان برای بنزین آزاد در نظر گرفته شود. نهایتا این تصمیم در شهریور ماه گرفته شد. غیر از تلویزیون بقیه رسانه‌ها در جریان این تصمیم نبودند. صدا و سیما در جریان بود و به آن‌ها دستور داده شده بود که برای توجیه این کار تمهیداتی بیندیشند، اما متاسفانه کار خیلی ضعیفی در سطح پایینی انجام شد.

روایتی از پیگیری محرمانه پیوستن به FATF در دولت احمدی نژاد

علیرضا رحیمی، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: من موافق نیستم که اعضای مجمع هیجانی رفتار می‌کنند، ولی به نظر می‌رسد تحت تاثیر فشار‌های بیرونی قرار گرفتند و متاسفانه فضاسازی‌های مخالفان دولت و هم افراطیونی که ثابت کرده‌اند دلسوز مصالح کشور نیستند، در برخی اعضای مجمع تاثیرگذار بوده است. «مهدی مطهرنیا» کارشناس مسائل بین‌الملل هم در این باره گفت: در دولت محمود احمدی‌نژاد بحث پیوستن به کارگروه ویژه اقدام مالی (FATF) محرمانه و بی سروصدا پیگیری شده بود. متاسفانه در ایران پرونده‌های ملی به ابزار و اهرم‌های فشار حزبی و جناحی تبدیل می‌شود. /ایلنا
 
نظر باهنر درباره استعفا یا استیضاح روحانی

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: مطرح شدن استعفا یا استیضاح روحانی در شرایط امروز کشور را نادرست می‌دانم. محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، با اشاره به ارائه پیشنهادی از سوی عباس عبدی مبنی بر استعفای آقای روحانی، گفت: مطرح شدن استعفا یا استیضاح روحانی به عنوان رئیس جمهور در شرایط امروز کشور را حتی اگر از سوی برخی در جریان اصولگرایی باشد، نادرست می‌دانم و با آن مخالفم. او افزود: دولت و رئیس جمهور باید تا پایان این دوره یعنی سال ۱۴۰۰ به کار خود ادامه دهد و همه باید کمک کنند تا خستگی و ناکارآمدی‌ها جبران شود و دولت به فعالیت بیشتر روی آورد. باهنر با بیان اینکه در تاریخ انقلاب اسلامی یک بار مجلس از اختیار قانونی خود برای عزل رئیس جمهور استفاده کرده است، گفت: تنها زمانی که مجلس به عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور رای داده است در مجلس اول بود و نصیب سیدابوالحسن بنی‌صدر شد که البته درست هم بود، اما من امیدوارم دیگر هیچ گاه این اتفاق تکرار نشود. دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه باید دولت را مجبور به فعالیت بیشتر کنیم، افزود: شخصاً با مطرح شدن بحث استعفای دولت شدیداً مخالفم و به نظر بنده، دولت باید تا سال آخر با همت بیشتر به کار خود ادامه دهد.
 
پیشنهاد شرکت در انتخابات مجلس را قبول نکردم

پناهیان اضافه کرد: من نماینده مجلسی را می‌شناسم که برای کمک به ساخت خانه یک جانباز، کارگری کرد. طی چند دوره اخیر مجلس به من پیشنهاد شرکت در انتخابات مجلس را دادند، اما من قبول نکردم، زیرا نمی‌توانم مسئولیت بیشتری را قبول کنم و برای کمک به ساخت منزل یک جانباز مانند همین نماینده کارگری کنم. حجت‌الاسلام پناهیان ضمن درخواست از خداوند جهت باتقواتر شدن مسئولان کشور، تاکید کرد: اگر همه مسئولان ما در اوج تقوا باشند، ظهور امام زمان (عج) رخ خواهد داد.
 
اولتیماتوم کدخدایی به توصیه کنندگان

کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان: این روز‌ها در رسانه‌ها افراد مختلف توصیه‌هایی برای رد و یا تایید صلاحیت‌ها داوطلبان دارند. اگر مقصود از این توصیه‌ها رعایت موازین قانونی باشد، اشکالی ندارد، در غیر این صورت، انتظار نداشته باشند شورای نگهبان برای خوشنودی افراد، حقوق داوطلبان را نادیده انگارد.
 
روحانی در جریان «زمان دقیق» اجرای طرح بنزینی بود

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور گفت: رحمانی‌فضلی در ۲۲ آبان ماه در جلسه هیات دولت با حضور رئیس‌جمهور اعلام کرده بود که ساعت صفر بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه، قیمت بنزین افزایش می‌یابد. احمد علیرضابیگی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به برگزاری چند جلسه کمیسیون‌های شورا‌ها و سیاست داخلی با حضور وزیر کشور اظهار داشت: در این جلسه آقای رحمانی‌فضلی اعلام کرد، چهارشنبه ۲۲ آبان ماه دقیقاً دو روز قبل از اعلام رسمی افزایش قیمت بنزین، بنده در جلسه هیئت وزیران گزارشی ارائه دادم و اعلام شد که در روز جمعه ۲۴ آبان ماه، افزایش قیمت بنزین انجام خواهد شد. در آن جلسه رئیس‌جمهور حضور داشت؛ بنابراین، وی از افزایش قیمت بنزین در روز جمعه اطلاع داشت. نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی نیز در کمیسیون شورا‌ها بیان داشتند که ما به دولت اعلام کرده بودیم با توجه به مطالبات انباشته شده مردم، احتمال اغتشاش و بروز مشکلات امنیتی در صورت افزایش قیمت بنزین وجود دارد.
 
وزیر احمدی نژاد: پول استراماچونی ربطی به fatf ندارد

وزیر اسبق اقتصاد: اقدامات متقابل ایران و FATF تعلیق است، پس چطور رفتن استراماچونی می‌تواند ربطی به FATF داشته باشد؟!
سید شمس الدین حسینی: در شش ماه نخست امسال ایران ۲۲ میلیارد دلار واردات رسمی داشته و پولش هم داده شده، قرارداد استراماچونی که فقط یکی دو میلیون دلار بوده؛ میلیارد کجا و میلیون کجا!
 
انتقاد تند صادق خرازی از بیانیه ۷۷ چهره اصلاح‌طلب

صادق خرازی از بیانیه ۷۷ چهره اصلاح طلب انتقاد کرد و گفت: خبر دارم از شخص اول اصلاحات تا پایین‌ترین بدنه اصلاحات، بسیاری از خردمندان نسبت به این بیاینه حرف داشتند. دبیرکل حزب ندا، در برنامه جهان آرا در پاسخ به سوالی درباره بیانیه ۷۷ نفر، گفت: این بیانیه فاجعه بود، من این بیانه را قبول ندارم مبنای این بیانیه اصل نظام را هدف قرار داده بود. وی در پاسخ به این سوال مجری برنامه جهان آرا که آیا این صحبت شما به این معناست که این ۷۷ نفر برانداز هستند، گفت: این تعبیر را شما به کار می‌برید. من نمی‌گویم. اگر اجازه بدهید من حرف خودم را بزنم. خرازی سپس ادامه داد: این بیانیه با یک عقده گشایی، اصل نظام را زیر سوال برده بود، هرچه شود و هر اتفاقی که بیفتد نظام مال خود ماست. من در زمان احمدی نژاد گفته بودم بین احمدی نژاد و نیرو‌های آمریکایی حاضریم برای دولت او بجنگیم یعنی حاضر نیستیم، از دول خارجی حمایت کنیم.
 
این چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: این بیانیه بوی ترشیدگی سیاسی می‌داد، این بیانیه، بیانیه نیرو‌های انقلاب نبود، بیانیه افرادی نبود که روزی مدعی مبارزه با استعمار بودند، بیانیه افرادی نبود که مدعی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بودند. خرازی گفت: همینطوری که نمی‌توانیم بدون شناحت حمله کنیم و اصل نظام را زیر سوال ببریم. نمی‌توانیم با چند تا شبکه مجازی عقل و خرد جمعی نظام سیاسی را به چالش بکشیم. اگر یک جایی اشتباه شده، باید اشتباه را نقد کرد. دبیرکل حزب ندا تاکید کرد: بیانیه ۷۷ بیانیه‌ای نبود که مورد وثوق، وفاق و تایید کل نیرو‌های اصلاح طلب باشد. من خبر دارم از شخص اول اصلاحات تا پایین‌ترین بدنه اصلاحات، بسیاری از خردمندان نسبت به این بیاینه حرف داشتند. آن اقایان هم حرفشان را زدند نظام هم سعه صدر داشت و تحملشان کرد.
 
پاسخ رهبر انقلاب به نامه یک دختر نوجوان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به نامه‌ی یک دختر نوجوان درباره موعد تکلیف الهی، ورود به این وادی را تبریک گفته و توصیه‌هایی برای دختران و پسرانی که به این عرصه تکلیف الهی وارد می‌شوند، بیان داشتند.
 
متن پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است: دختر خوبم! وارد شدن به وادی تکلیف الهی، بر شما مبارک باد. شما اکنون مخاطب خدای بزرگ و مهربان می باشید، و این شرف عظیمی است. سعی کنید دستورات خدا را یاد بگیرید و به آن عمل کنید. این، شما را خوشبخت و ارزشمند و مفید برای دیگران خواهد کرد. رهبران اسلام یعنی پیغمبر و ائمه‌ی معصومین علیهم السلام بهترین پیشوایان‌اند. سعی کنید آن‌ها را بشناسید و پیروی کنید. درس خواندن و تهذیب اخلاق و هویاری سیاسی همراه با تلاش‌های انقلابی، وظائفی هستند که دختران و پسران این نسل باید آن‌ها را هرگز فراموش نکنند. من سالگرد مکلف شدن شما را تبریک می گویم و برای شما دعا می کنم.
 
«کیانوش‌راد» بازداشت شد

محمد کیانوش‌راد از فعالان سیاسی امروز (یکشنبه) در تهران بازداشت شده است. گفته می‌شود، بازداشت وی در راستای پرونده شناسایی و دستگیری یکی از عوامل شبکه نفوذ امنیتی ـ اقتصادی بوده است. پیشتر یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس، از شناسایی و دستگیری یکی از عوامل شبکه نفوذ امنیتی-اقتصادی با نام اختصاری «ج. ع» پس از ورود به کشور خبر داده بود که با همکاری دیگر مرتبطین خود از طریق تاسیس شرکت‌های پوششی و سازمان یافته اقدام به پولشویی، جعل سند و نفوذ در بدنه دولتی و حاکمیتی می‌کرده است.
 
ایران در لیست سیاه FATF قرار گرفت؟

با وجود برخی ادعا‌ها درباره گزارش جدید «گروه ویژه اقدام مالی» موسوم به «اف‌ای تی» درباره ایران که در آن ادعا شده، جمهوری اسلامی ایران در فهرست سیاه قرار گرفته است، بررسی‌ها نشان می‌دهد که «اف‌ای تی اف» به تارگی هیچ گزارش جدیدی در ارتباط با وضعیت ایران منتشر نکرده و آخرین گزارش این نهاد درباره ایران مربوط به ۲۶ مهرماه ۱۳۹۶ یعنی حدود دو ماه پیش است. از سوی دیگر در آخرین گزارش «گروه ویژه اقدام مالی» در اواخر مهرماه، بار دیگر مهلت ایران برای تصویب کامل قوانین مربوط به مبارزه با «تامین مالی تروریسم» تمدید شده است. «گروه ویژه اقدام مالی» با نام اختصاری «اف‌ای تی اف» (FATF)، یک نهاد نظارت بر نقل و انتقال جهانی پول است که تحت عنوان جلوگیری از جرایم مالی جهانی و تامین مالی تروریسم فعالیت می‌کند و مقر آن در پاریس، پایتخت فرانسه است. برخی منتقدان «اف‌ای تی اف»، تحت الشاع قرار گرفتن مسائل داخلی و حاکمیتی را دلیل مخالفت برای پیوستن به لواح مورد نظر این نهاد اعلام کرده‌اند.
 
مدیر جهادی اهل قهر کردن و خسته شدن نیست

جانشین سازمان بسیج گفت: مدیر جهادی قهر نمی‌کند و خسته نمی‌شود و همیشه برای مشکلات راه حل پیدا می‌کند. سردار محمد حسین سپهر دبیر ششمین همایش مدیریت جهادی عصر امروز در نشست خبری این همایش، طی سخنانی اظهار داشت: در روز سه شنبه ۲۶ آذرماه ششمین همایش مدیران جهادی کشور با حضور هزار مدیر جهادی در سالن همایش‌های صدا و‌سیما برگزار می‌شود و از ۳۰ مدیر برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین از شانزده خانواده شهید و یک جانباز جهادی نیز تقدیر خواهد شد. وی افزود: این انجمن یک سازمان مردم نهاد است که با حضور مدیران جهادی ارائه می‌شود و با کمک‌های غیر دولتی و خیرین این همایش برگزار می‌شود. سردار سپهر ادامه داد: ما در این انجمن تلاش کرده‌ایم در جهت تعیین شاخص‌ها و گسترش مدیریت جهادی گام برداریم. جانشین سازمان بسیج تصریح کرد: مدیریت جهادی سبکی از مدیریت است که در چهل سال گذشته تجربه شده و بر اساس شاخص‌های جهادی قرآنی شاخص‌های یک مدیر جهادی را احصا کرده‌ایم که بر این مبنا مدیران جهادی را انتخاب کرده‌ایم.
 

مشاور تاج: وظیفه اصلی نمایندگان مجلس، قانوگذاری است و فوتبال امری تخصصی


سعید دقیقی، مشاور رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتقاد اخیر برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به قرارداد مارک ویلموتس، عنوان کرد: وظیفه اصلی نمایندگان مجلس، قانوگذاری است. همانطور که حضرت امام خمینی (ره) گفتند مجلس در راس همه امور کشور است و ما توقعمان از نمایندگان محترم مجلس این است که در راس امور و در تصمیم گیری‌های کلان کشور، تصمیم گیرنده و تاثیرگذار باشند، نه اینکه با جایگاه بزرگی که دارند در مورد مسائلی که تخصص ندارند، ورود کنند که این امر هم به اعتبار خود عزیزان آسیب می‌زند و هم موجب تنش مجموعه فدراسیون فوتبال می‌شود که بیشترین علاقه مندی در سطح فوتبال کشور را دارد.

او در ادامه بیان کرد: فوتبال امر تخصصی است و افراد متخصص باید در این زمینه نظر دهند. همان‌ طور که یک فوتبالیست در خصوص امور مجلس نمی‌تواند نظر بدهد و دخالت نمی‌کند، نمایندگان محترم مجلس نیز نمی‌توانند در بخشی که تخصصی ندارند، مطالب مختلفی را مطرح کنند. آقای قاضی‌زاده هاشمی یکی از نمایندگان پرتلاش هستند اما به نظر من که یک فوتبالی هستم، با توجه به نزدیک بودن انتخابات، این گونه صحبت‌ها نه تنها به فوتبال کشور کمک نمی‌کند بلکه جایگاه مجلس را هم زیر سوال می‌برد.

واکنش وزارت کشور به ادعای سفر تفریحی رحمانی فضلی در شب اجرای طرح سهمیه بندی بنزین


روابط عمومی وزارت کشور ادعای عدم حضور رحمانی فضلی در مرکز کشور، همزمان با اجرای طرح مدیریت سوخت را «مطلقاً خلاف واقع» دانست و تاکید کرد: وزیر کشور در شب اجرای طرح، از محل وزارت کشور، از طریق ویدئو کنفرانس با استانداران و شوراهای تأمین ۳۱ استان در ارتباط بوده است. در این اطلاعیه آمده است: «به استحضار ملت شریف ایران و مخاطبان ارجمند می‌رساند ادعای کاملا خلاف واقع چند کانال غیر رسمی در تلگرام و یک سایت خبری با رویکرد القای عدم حضور وزیر محترم کشور در آستانه اجرای طرح مدیریت سوخت در مرکز کشور، به کلی خلاف واقع بوده و همچنان که شب گذشته از سوی استاندار قزوین اعلام شد، دکتر رحمانی فضلی از شهریور ماه تا کنون، سفری به این استان نداشته است.

همچنین یادآوری می‌شود که وزیر محترم کشور در روزهای پایان هفته منتهی به اجرای طرح مدیریت سوخت، روز سه‌شنبه در محل وزارت کشور در نشست استانداران حاضر شدند، روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت شرکت کردند و روز پنجشنبه در محل وزارت کشور، با حضور تعدادی از اعضای شورای امنیت کشور، از جمله معاون دادستان کل کشور و معاون ستاد کل نیروهای مسلح از طریق ویدئوکنفرانس با استانداران ۳۱ استان، که به همراه اعضای شورای تامین استان‌ها در محل استانداری‌ها مستقر بودند، مذاکره، گزارش‌گیری و وضعیت آمادگی‌ها در هر یک از استان‌ها برای آغاز اجرای طرح را دنبال کردند و متعاقباً در روزهای بعد نیز شبانه‌روزی، تا بازگشت آرامش کامل به میهن.

وزیر ارتباطات: حمله سایبری به سامانه های دولت الکترونیک دفع شد


محمدجواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: یک حمله سازمان یافته سایبری به سامانه‌های دولت الکترونیکی ایران، توسط سپر امنیتی دژفا شناسایی و دفع شد. وی افزود: این حمله که در قالب حمله شناخته شده و پیچیده APT۲۷ دسته بندی می‌شود، برای جاسوسی از اطلاعات طراحی و استفاده شده است. وی گفت: سرورهای تجمیع و جمع آوری اطلاعات جاسوسی شده و قربانیان آن، شناسایی و تحت کنترل درآمده‌اند. عاملان حمله نیز ردیابی شده‌اند.

وزارت بهداشت: آنفولانزا 96 تن را کشت


«حسین عرفانی» رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، در گفت‌وگو با ایلنا، در ارتباط با آخرین آمار شیوع و مرگ‌ومیر بیماری آنفولانزا، گفت: گزارش هایی که از ۱۷ تا ۲۳ آذر ماه ارائه شده‌، حکایت از مرگ ۱۵ تن به علت بیماری آنفولانزاست. با تجمیع این تعداد با متوفی‌های قبل از ۱۶ آذر، آنفلوآنزا در مجموع ۹۶ تن قربانی گرفته است. وی در ادامه افزود: در بیشتر استان‌های کشور، مراجعه به بیمارستان‌ها به دلیل ابتلا به بیماری آنفلوآنزا کاهش پیدا کرده است. سیر کاهش مراجعین از ده روز پیش تا به حال مشهود بوده است.

وزارت کشور: مسئولیت اقناع افکار عمومی به صداوسیما واگذار شده بود


وزارت کشور، کلیات روند سیاست‌گذاری و اطلاع‌رسانی عمومی برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت را منتشر کرد. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: در جلسات متعدد یادشده و مصوبات آن، ضمن توجه جدی به عرصه اطلاع‌رسانی و اقناع افکار عمومی، به عنوان زمینه اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، مسئولیت اصلی توجیه و اقناع افکار عمومی به سازمان صداوسیما واگذار و این سازمان مکلف شد، در دوره آمادگی برای اجرای طرح که عملاً با تعویق پی‌درپی زمان اجرای طرح قریب به دو سال به طول انجامیده، به تدریج افکار عمومی را در کشور با بهره‌گیری از نخبگان دانشگاهی و کارشناسان حوزه انرژی، برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت بعلاوه تبیین مزایای اقتصادی این طرح، آماده سازد. از جمله تکالیف مورد تصریح برای سازمان صداوسیما در برنامه‌ریزی‌ها و مصوبات یادشده، می‌توان به تهیه و ارائه پیوست تبلیغاتی طرح، انجام نظرسنجی، تهیه و تدوین طرح اطلاع‌رسانی، فراهم نمودن شرایط لازم در افکار عمومی برای جلب مشارکت عمومی در روند احیای کارت‌های سوخت، تبیین آثار طرح در مقابله با قاچاق بنزین، فرهنگ‌سازی برای ایجاد الگوی مصرف سوخت و پیشگیری از آلودگی محیط زیست، اطلاع‌رسانی لازم در خصوص محل هزینه‌کرد درآمدهای حاصل از افزایش قیمت سوخت و توجیه مدیران مراکز صداوسیمای استانی اشاره کرد.

وزیر بهداشت: موضوع جاسازی قرص در کیک ها امنیتی است


سعید نمکی، روز یکشنبه در حاشیه همایش پوشش همگانی سلامت در وزارت بهداشت در جمع خبرنگاران افزود: موارد جاسازی قرص در کیک ها در بیرون از چرخه تولید و توزیع رسمی بوده است و همکاران ما در حوزه های امنیتی و اطلاعاتی در حال پیگیری موضوع هستند. وی گفت: هیچ مورد مسمومیت ناشی از مصرف این کیک ها تاکنون نداشته ایم و به زودی جزییات بیشتری از عوامل شبکه این اقدام به مردم اعلام می شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۴
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۱۲۶
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
میفرمایند ابرقدرتها نمیخواهند پیشرفت کشور ما را ببینند و لذا ما در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی هستیم اما در همان حال به فرمانده این جنگ که شخص رییس جمهور باشد از هر تریبونی که دارند حمله میکنند!!! خواه تریبون نماز جمعه باشد خواه صدا وسیما و بیست و سی خواه روزنامه کیهان و یا نمایندگان وابسته به یک جناح در مجلس در حالی که از دیر باز رسم بوده برای حفظ وحدت در بین سربازان و متفرق نشدن انها افرادی که حرف مافوق را نمیپذیرفتند محاکمه میکردند.
همان روزنامه ای که دائما تشویش اذهان عمومی انجام میدهد و برای کشورمان در کشورهای همسایه هزینه تراشیده حالا میگوید باید رییس جمهور تا پایان بماند و عواقب کارش را متحمل شود!!!! یا للعجب شما که چنین رییس جمهوری را خسارت محض برای کشور میدانید چه اصراری دارید به اینکه بیشتر بماند و بیشتر خسارت بزند؟ مگر اینکه هدف شما ادامه این بازی باشد که رییس جمهور هم با ابرقدرتهای دنیا بجنگد و هم با امثال شما در داخل و بهمین ترتیب کشور ضعیف و ضعیفتر بشود و فضا برای حمله دشمن اماده!!!! اقای روحانی عزیز با اینکه میدانم شما در حالی که در دو جبهه مشغول جنگ بودید و کوتاهی نکردید اما درخواست میکنم فرمان را بدهید دست خود اقایان. با اینکه اطمینان دارم اوضاع بدتر خواهد شد
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
روحانی را به عنوان سپر بلا نیاز دارند اما خود روحانی هم از این نقش خیلی بدش نمی آید!!!
م ع
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
خوبه مث سعد حریری و عادل عبد المهدی بره کنار. آیا مخالفین اون دو نفر بعد از استعفاشون نشستن تا اوضاع بهبود پیدا کنه؟ اتفاقا اگه توی این شرایط اون مسئول برکنار بشه دشمنا اینو نقطه شروع هرج و مرج قرار میدن، چون فک میکنن تازه توطئه هاشون داره به ثمر میشینه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دولت روحانی خودش آخر بلا و بلیه شده برای کشور
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
وقتیکه وارد یک عرصه ای میشویم یعنی اینکه قوانین مربوطه را قبول داشته ایم و داریم و میخواهیم شانس خود را محک بزنیم پس نباید اصلاح طلبان مدام قبل از هر انتخابات به شورای نگهبان هجمه آورده و آنرا تحت فشار قرار دهند
نباید نهاد بزرگ و باارزشی چون مجمع تشخیص مصلحت نظام را به این دلیل زیرسوال ببرند که چرا به وظیفه خود عمل کرده و پیمانهای بین المللی ای را که بنفع کشور نیست تصویب نمیکند
نباید از احساسات و عواطف هواداران یکی از تیمهای پایتخت سوءاستفاده کنند و پرداخت نشدن میلیاردها تومان پول این سرمربی را گردن مجمع تشخیص بیاندازند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
من که هرجور نگاه میکنم میبینم که نمیشه از رحانی حمایت کردد و جیزی اصن واسه حمایت باقی نذاشته و تو کوچه و بازار و تاکسی و صف نونوایی و غیره هم که همه حرف کیهان و بیستوسی رو میزنن اما بازم دمت گرم هموطن که تو لااقل از این دولت یه خیری دیدی که اینجور سنگشو به سینه میزنی و منتظر موندی تا بسته خبری منتشر بشه و سریع کپی پیس کنی!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
جناب م.ع ایا در عراق و لبنان هم بیست و سی و کیهان و تریبونهای دیگه هست که مدام مثل خط مقدم دشمن دولت رو بکوبن؟دقت کن بکوبن نه انتقاد راهگشا و دلسوزانه!!دیگه کوچکترین شم سیاسی هم داشته باشین میدونین برجام مورد تایید کل نظام بود نه شخص روحانی و ظریف ولی این تریبونها میخوان تمام کاسه و کوزه رو سر روحانی بشکنن.جوانمردانه نیست که وقتی میدونیم نصف مشکلات کشور بخاطر تحریمهاست ،همه رو بندازیم گردن دولت و دست و پاش رو هم ببندیم و برای تصویب یک قانون مشخص مثل اف ای تی اف که باعث شفافیت برای خودمون هم میشه اذیتشون کنیم.همین الان تابناک خبر زده دلالان خبر فیک قرار گرفتن ایران در لیست سیاه اف ای تی اف منتشر کردن تا دلار که تازه کمی ارزون شد دوباره گرون بشه.خوب وقتی میدونیم پشت این عشق تحریم و لیست سیاه ها دلالان ارز و دلار و مختلسین و کسایی که نمیخوان نور به تاریکخانه هاشون بیفته هستن دیگه بحث بیفایده هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
یلحظه فرض کردم که اگه احمدینژاد بجای روحانی بود و بابی تدبیری درنحوه گرانی بنزین به همین سادگی ولش میکردن والله سال88 که بیچاره گناهش فقط این بود که رای بیشتری اورده بود رییس جمهورشدن رو واسش کوفت و زهرمار کردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
همانهایی که هر ۹ روز یک بحران برای دولت خاتمی درست کردند
چرخ ماشین برجام روحانی را که داشت کار میکرد را هم پنچر کردند
و جالب اینجا است که اصلاح طلبان، نه قادر به رویارویی با تند روهای اصولگرا هستند
و نه میتوانند نسبت به رفع مشکلات کشور کاری کنند
و نه حتی حاضر هستند تا انتخابات نمایشی فرمایشی را تحریم کنند
و فقط دوست دارند که باشند و در کنار قدرت با هر نوع تحقیر و توهینی کنار بیایند
ناشناس
| Canada |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دلیل افزایش نرخ ارز فقط و فقط افزایش پنجاه تریلیون تومنی در ماه چاپ پول است که در نیمه دوم با توجه به عادت سنوات گذشته و لزوم تامین کسری بودجه با توجه به تحریم خرید نفت به راحتی به ماهی شصت تریلیون تومن و روزی دو تریلیون تومن و تقریبا ساعتی صد میلیارد تومن افزایش خواهد یافت. بقیه داستان است. حالا اگر اقای همتی و مدیران دولتی بخواهند با حسابداری و بستن تراکنش ها و واردات و... برای چند ماهی قیمت ها را سرکوب کنند مانند قیمت بنزین مجبور خواهند بود ناگهان در قیمت دلار اصلاح بوجود اورند که خدای نکرده مانند بی تدبیری دولت که شش سال قیمت بنزین را تثبیت کرد و شبانه ان را سیصد درصد یا سث برابر کرد منجر به فاجعه خواهدشد که عواقب ان ممکن است از فاجعه افزایش بنزین نیز گسترده تر باشد. ولی چه می شود کرد که مدیران همیشه مدیر ما هرگز از علم و گذشته درس نمی گیرند و بارها و بارها از یک سوراخ ملت را می گزند. اصلا هم حتی تصور نکنید امریکا حاضر باشد در تحریمها بدون گرفتن امتیاز مشخص که در دنیا همه متوجه بشوند تحریم را کاهش دهد. تحریم برای حاکمیت امریکا و لابی های قدرتمند ان بزرگترین سلاح قرن بیست و یکم هست. موضوع ایران و دولت ایران نیست. اگر امریکا تحریم ایران را بدون گرفتن امتیاز مشخص سست کند یا به قول معروف حرمتش را نگه ندارد دیگر در هیچ جای دنیا از چین تا روسیه تحریم امریکا را جدی نخواهند گرفت. امریکا برای اینکه حرمت تحریمش حفظ شود مدیر عامل و دختر بنیانگزار هواوی یعنی بزرگترین برند بین المللی چین را که از مقامات ارشد حزب کمونیست چین هست یکسال است که در کانادا حبس خانگی کرده. تصور می کنید به این راحتی اجازه خواهد داد که سلاح تحریم بی اعتبار شود.
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اصلاح طلبان به شورایرنگهبان فشار وارد نمیکنند . بلکه میگویند یا در رقابت قدرت انتخاباتی ما را قبول میکنید یا نه . البته اصولگرایان از اول انقلاب حاضر نبودند سهمی به جناح چپ از تمام جناح ها حتی ملی مذهبی ها بدهند . الان هم اگر در بازی قدرت سهیم میکنند چند دلیل دارد . مردم بیشتری پای صندوق رای بدو کنند . تقصیرها به گردن اصلاح طلبان بیندازند و خودشان بی پاسخ باشند .
ناامید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
با افزایش اختلافات سیاسی جناحی و گیردادن زیاد به اصلاح طلبا که دلسردی انتخاباتی میاره موافق نیشتم
سالومه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
پرچم امریکا همینکه مثل کواکبیان و مطهری و پزشکیان و سلحشوری و محمود صادقی صلاحیت میگیرم معلومه که شورای نگهبان نسبت به اصلاح طلبان چقدر مهربانه
نخبهِ متفکرِمبتکرِخلاق
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
به امید اینکه هیچ فقیری تو ایران باقی نمونه و همه بچه فقیرهای ایرانی به ارزوهاشون برسند چون حقشونه و در ثروتمندترین کشور دنیا زندگی میکنند امریکا و ژاپن و انگلیس و آلمان و فرانسه بدون داشتن منابع زیرزمینی و خدادای ایران به آنجا رسیده اند پس ما هم با وجود تحریم نفتمون میتونیم به همه جا برسیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
امروز رفتم بانک تا سامانه پیامکی رمز پویا رو واسه حسابم راه اندازی کنم گفتند چون گوشیت نوکیای ساده ست نمیشه و حتما باید هوشمند باشه پس تلویزیون چرا الکی تبلیغ میکنه و میگه که اونایی هم که گوشی ساده دارند میتونن؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
۲۲:۲۹
یه جوری صحبت می کنید انگار در دوره ای دوستان شما کارشکنی نمیکردن سال 88 اوج این کارشکنی ها بود که به نامه به اوباما هم مزین شد
باقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
فردوسی فرمود:

ترا از دو گیتی برآورده‌اند / به چندین میانجی بپرورده‌اند

نخستین فطرت پسین شمار /تویی خویشتن را به بازی مدار

شنیدم ز دانا دگرگونه زین /چه دانیم راز جهان آفرین

نگه کن سرانجام خود را ببین /چو کاری بیابی ازین به گزین

به رنج اندر آری تنت را رواست /که خود رنج بردن به دانش سزاست

چو خواهی که یابی ز هر بد رها / سر اندر نیاری به دام بلا

نگه کن بدین گنبد تیزگرد / که درمان ازویست و زویست درد

نه گشت زمانه بفرسایدش / نه آن رنج و تیمار بگزایدش

نه از جنبش آرام گیرد همی / نه چون ما تباهی پذیرد همی

ازو دان فزونی ازو هم شمار / بد و نیک نزدیک او آشکار
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دردم از یار است و درمان نیز هم / دل فدای او شد و جان نیز هم
فامیل دور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
که با این بند اگر در بند درمانند، درمانند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
د: دل و دین و عقل و هوشم همه را به آب دادی ـ ز کدام باده ساقی به من خراب دادی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اقا باقي بابا ول كن اين فردوسي رو يه اشتباهي كرد اين اشعار را سرود بيچاره مزدشم گرفت...
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
این حرفها که قیمت بنزین باید فلان باشد و در چند مرحله انجام بشود و .... همه حاشیه است.اصل قصیه اینست که مطابق اقتصاد مقاومتی قیمت حاملهای انرژی باید به ۸۰ درصد فوب خلیج فارس برسد که با اعتراضات اخیر گویا منتفی شد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اگر این حرف شما درست باشه و در اتاق های سیاست چنین تصمیم گرفته شده پس چرا مسولین اینقدر ماست مالی میکنند . کسی مسولیت را بپذیرد .
ناشناس
| Germany |
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
پس این مرحله اولش بود ،وای به مرحله های بعدی!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اقتصاد مقاومتی چیه آقا؟ مقاومت برای چی؟ چرا مردم ما حق ندارند مثل بقیه دنیا بدون دغدغه زندگی گنند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
حقوقها چطور نباید معادل 80 درصد کشورهای خلیج فارس برسد ؟
ناشناس
|
Ireland
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آیا انقلاب ایران به اهداف خود در ابعاد اقتصادی.اجتماعی.سیاسی.نظامی.رسید؟
پاسخ ها
خدای هست
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
برای برخی اقایان و اقا زاده ها صد رصد نه هزار درصد اینو.میشه از ویلاهای موجود در گوشه کنار این مملکت فهمید
1 ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اجتماعی.سیاسی.نظامی اره اما اقتصادی نه
ناشناس
| Germany |
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اگر چهل سال دیگر وقت بدی شاید!
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
نگاهی به گذشته نه چندان دور ،همین صد سال قبل زمانی که انگلیسیها قحطی خود ساخته در ایران بوجود اوردند تا کاسه ای گندم کمی گرانتر به اجداد فقیر و استخوان برامده ما بفروشند نشان میدهد که انگلیسیها مانند زالو اخرین قطرات خون میزبانشان را خواهند مکید و کوچکترین ترحمی در قبال وجدان و انسانیت ندارند و روسها نیز در همین سوریه نشان دادند که مانند انگلیسها طبع سودجویی انگل وار دارند.در عوض نگاهی به کشورهای موسوم به گاو شیرده امریکا یعنی عربستان امارات بحرین کره جنوبی ژاپن کویت قطر و...نشان میدهد اگر منافع امریکا تامین شود حاضر است اجازه پیشرفت به گاوهای شیرده اش بدهد. لذا من کلید امریکایی را به کلید روسی یا چینی ترجیح میدهم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
تو گناه نداری برای اینکه در ذهن مردم چنین شکل گرفته که با روسیه دوست باشیم چون با غربیها در چالش و تقابل هست و روسیه قدرتمند برای منافع مشترک بدرد ایران میخورد . ولی از انطرف به شرکت های اروپایی و خصوصا اتحادیه اروپا رایزنی میکنند که در غالب برجام نفت ما را بخرید . دوستی ایران روس نه بخاطر حس انساندوستی بلکه بخاطر منافع مشترک در حوزه سیاسی و نظامی هست . اگر قضیه اکراین نبود هیچوقت دوست نبود . چون از سال ۱۹۱۷ کلا شوروی همیشه در تقابل با غربیها بودند ولی همین غربیها دو کشور چین و شوروی را از دست المان و ژاپن نجات دادند
ناشناس
|
Indonesia
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
حضرت علی (ع)هر کجا کوه ثروتی است در پایین دست آن دره های عمیق ازفقر است.
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
هرکجا کوه ثروتی است در پایین دست دره ای عمیق از پولشویی و کاسبی تحریم است !!!
ناشناس
| Germany |
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
کم کم به همه شک دارم!
ناشناس
| United States |
۰۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
معمولا در پایین کوه ها و در دره ها باید نهرها و رودخانه ها
روان باشند!؟؟ که آنها هم مایه حیاتند و برکت
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
وزیر اسبق درست است که دیگر وزیر نیستید ولی مگر مطالعه کردن اشکالی دارد؟.اتفاقا الان وقت بیشتری برای مطالعه دارید. ایتالیا مثل اکثر کشورهای دیگر fatfرا امضا کرده و به ان پایبند است و بنابراین پولی که به حساب هر فردی از جمله استرا واریز میشود باید معلوم باشد که از چه طریقی برای چه کاری واریز شده و اگر صرافی واریز کند ولی معلوم نباشد از کجا امده و برای چه ؟ میشود مصداق پولشویی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
واردات میلیارد دلاری چی ؟ خودت مطالعه داری
ناشناس
|
Romania
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
خخ تورو خدا ببین مردم چی میگن مسئولین کجاها سیر میکنن
خدای هست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
هر چه بد بختی هست از و.جود مدیران سفارش شده است که امروز یه معطل در جامعه شده
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اقای خرازی فرمودید از انتقاد استقبال میکنید.لطفا بفرمایید انتخاب اسم حزب شما "ندای ایرانیان" چه ربطی به ندا اقا سلطان دارد جز ماهیگیری از اب گل الود توسط شخصی که هرگز اصلاحطلب نبوده و نیست؟
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دوست عزیز! ندا مخفف نسل دوم اصلاحات است و ربطی به ندا آقاسلطان ندارد. لطفاً بدون مطالعه سخن نگویید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
ایشان بفرمایند تا به حال چه کار مهمی برای این کشور و مردم کرده اند
متاسفانه جنگهای زرگری بین دو جناح حاکم بر کشور موجبات اینهمه بدبختی و فلاکت و نابسامانی در کشور را باعث شده
و هنوز هم دست بردار نیستند و تا کشور را به نابودی نکشانند و مردم را آواره نکنند
ول کن نیستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
بزرگ اصلاح طلبا خودش رتبه اول یکی به نعل یکی به میخ توی این مملکت بوده و هست (من مینویسم یکی به نعل یکی به میخ ولی شما بخون نفاق)
ناشناس
|
Romania
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
برای اکثر مردم صحبت های پناهیان.صادق خرازی.باهنر.زاکانی.ناصری.عبدی.قالیباف.و.....در شرایط کنونی نه تنها جدی گرفته نمی شود که حتی خنده دار و دستمایه طنز و خنده مخصوصا در دورهمی ها است.
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
این صادق خراری کی هست؟ .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
آقای پناهیان
خدا راشکر و متشکریم گه در انتخابات شرکت نمی کنی
لطفا به بقیه دوستان هم پیشنهاد بدهید
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
تنگه هرمز کی بسته میشه . ها؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
وقتی که کشتی های بقیه . کشور ها هم برای امنیت آن وارد شوند ،یه وقتی با هم به علت ترافیک تصادف خواهند کرد و بسته خواهد شد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
یک پزشک عمومی که معادل یک فوق لیسانس مهندسی مکانیک است ماهی 30 میلیون میگیرد. آیا صحیح است؟ مالیاتش را چرا نمیدهند؟ چرا اداره مالیات با پزشکان کنار آمده و حق مردم را استیفا نمیکند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
می۷وای پزشک ها را هم فراری بدی!
ناشناس
| Canada |
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
بله صحیح است. چون معلوم نیست مالیاتی که میده کجا خرج میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
چون کمسیون بهداشت مجلس 95دصدشان پزشک هستند ولابی قوی دارند ومنافع خودشانرا فدا نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اقای پناهیان اختیار دارید کارگری کجا بود شما کار فرما هستید!! کار فرمای مردم،کار فرمای شورای نگهبان،کار فرمای دولت،کار فرمای ائمه جمعه!!!شما فقط امر بفرمایید ما چه کنیم؟دوستان شما هم نظیر کوچک زاده رسایی کریمی قدوسی بخوبی در ان جبهه انجام وظیفه خواهند کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
نماینده مجلسی که قادر نیست تا از قدرتش برای نظارت بر کارکرد دولت
و تهیه قوانین مفید و مردمی استفاده کند
بیشتر به درد همان کار کردن بعنوان کارگر ساده می خورد و بس
و تنها جای یک نفر را که لیاقت و صلاحیت لازم برای مجلس را داشته گرفته است
متاسفانه امثال پناهیان از جبهه پایداری ، فکر میکنند که میتوانند برای هزاران بار با ادعاهای عوام فریبانه ، قدرت را به چنگ بیاورند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
تو یکی که فعلا کارگر هوای نفست هستی و بس - تو یکی هیچی نگو
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
مدیریت جهادی اهل قهر کردن و خستگی نیستند و در مدیریت جهادی قرآنی را احصا کرده ایم . سوال واقعا برای احداث یک جاده یا پل محکم‌و درست و حسابی دادن چنین صفاتی به افراد سیاسی و یا مدیری یا مسولی در یک کارخانه ای واقعا دادن این لغات و صفات نتیجه این‌میشود که بعد از چند سال نمیشود حتی به همان‌مدیر انتقاد کرد که چرا ملی که ساختی چرا محکم نیست . چرا جاده ای که درست کردی اینقدر شیب دارد و چرا اسفالتی که کردی اینقدر دست انداز دارد ؟ چون از اول به چنین‌مدیری صفاتی دادی که بعدا نمیشود حتی عملکرد اشتباهش را به چالش کشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اتفاقا اگر کسی
باید مسئولیتی را که لیاقت و صلاحیتش را ندارد ، قبول نکند
و اگر اشتباه کرد و پذیرفت، باید شجاعت و شهامت لازم را داشته باشد
و استعفا بدهد و از مردم مردانه و صادقانه عذر خواهی کند
و در کاری که آشنا است فقط وارد گردد
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
مثل مدیران جهادی که در استان گلستان راه آهن اینچه برون را جهادی ساختند و یادشان رفت طبق ابتدایی ترین اصول راهسازی زیر خط آهن کانال أب تعبیه کنند. بعد از آب گرفتگی منطقه هم جهادی خط را مفجرکردند! یا مدیران جهادی که سد گتوند را علیرغم مطالعات انجام شده پیش و پس از انقلاب به طور جهادی روی لایه های نمک ساخته اند و کشور را دچار فاجعه زیست محیطی شور شدن آب کرد ه اند.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
قیمت بنزین اگر سه برابر گران شد حقوق ها را هم سه برابر کنید .مزایا را بیشتر کنید . قیمت دلار را پایین نگه دارید .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
واقعا عاقلانه بوده چون خیلی ها پیشنهاد نمایندگی رو پذیرفتن و رای هم نیاوردن
برای نماینده شدن نباید پیشنهاد داشت بلکه باید قدرت، توان، سواد، تقوی، معرفت به مشکلات و مهم تر از همه که کلا فراموش شده موقعیت غیر موثرتر از مجلس را هم داشت.
متاسفانه بسیاری از افراد فقط برای در قدرت قرار گرفتن به بهانه خدمت به مردم که این ۴ دهه میزان آنرا نشانده، مشاغلی را رها یا در درجه دوم قرار دادند که در آن در صورت صداقت و تخصص بسیار میتوانستند به مردم خدمت بیشتری ارایه دهند و هم به خدا مقرب تر بمانند که فدای مجلس کرده اند!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
حضور منبریهایی همچون این آقای پناهیان در مجلس چه سودی دارد؟ تخصص ایشان چیست و چه مشکلی از کار ملت می گشاید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اقاي وزير سابق ! بعداً ربطش رو به fatf متوجه ميشي
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
عریزم قبلا ایرلن در لیست سیاه بوده و اتفاقا مراوده هم داشتیم بیدار شو اگر خواهان باشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
امروز اگر در لیست سیاه باشی مراوده ای در کار نیست. واقعیت را تحریف نکنید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
22:02 لولو بررررررررررررد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
ماشاله! از هر طرف مسئولبی کفایت مثل سیر و سرکه می جوشه!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اقای خرازی اجازه بفرمایید خودشون بیان توی تلویزیون توضیح بدن چی نوشتن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
چیکار دارید ! میخواد خودشو تو دل ملت جا کنه! اونوقت شما نمیذارید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
کی از دولت پیر وخسته که تمام مشکلات رو گردنش بندازن بهتر. کلا هردوجناح فکر منافع خودشون هستن .ومشکلات فقط برای مردمه .ومردم فقط مقاومت کنن تا یه سریا زندگی کنن .وموقع گرفتاری مردم .کی بود کی بود من نبودم
باقر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
فقط صحبت از تکلیف کردن کافی نیست کاش صحبت از حق هم ادا می شد . حق و تکلیف با هم اند .هم گوی و هم کاسه اند.نمی شود برای دیگران از تکلیف گفت و نسخه کرد و حق وحقوق آنان را رها کرد.خداوند هم ابتدا در حق انسان کم نگذاشت و به نحو احسن ادا کرد بعد از آنها تکلیف خواست.در حال حاضر داشتن یک حاکمیت خوب ومتعادل حق مردم ایران است (البته در مقام عمل و اجرا)و نه در شعار.مردم ایران برای داشتن آن به تکلیف خود شایسته عمل کرده اند.ولی از مسئولین خیری ندیده اند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
)مدیر جهادی اهل قهرکردن و خسته شدن نیست ) بله اما مدیرجهادی واقعی وقتی توان انجام یک مسئولیت را ندارد ان را اعلام و به نفع افراد متخصص تر کنار می رود و بصورت زیر دست کار می کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
مدیر جهادی معاونش 14000 میلیارد اختلاس کرده و پردونده املاک نجومی 2000 میلیاردیش کش داده نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
به اطلاع حاج آقا پناهیان برسانید نماینده مجلس از مردم رأی گرفته که به قانونگزاری صحیح و سیر وظایف نمایندگی بپردازد، کارگری کردن برای نماینده هنر نیست. شما هم برای کارگری کردن نیاز به نماینده شدن نداری!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آن نماینده قطعا فقط به درد کار کردن در کارهای بنایی ساده می خورده است
ولی جای یک نماینده دلسوز و کاربلد و شجاع و متخصص را گرفته است
جناب پناهیان گوش مردم از این حرف ها پر شده است
و خودتان را زحمت ندهید
ناشناس
|
Spain
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
1 کیلو گل کلم 5000
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
شماره موبایل هم بذار!
سهیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
بهانه خوبی شده برای تنبلا و بی عرضه ها
چرا کار نمیکنی؟ fatf
چرا درس نمیخونی؟ fatf
چرا رانت میسازی؟ fatf
چرا استرا قهر کرده؟ fatf
چرا گند زدید به مملکت؟ fatf
چرا اینقدر پررویید؟ fatf
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
عزیز اف ای تی اف یعنی ادامه رسیدن پول به کشور تقریبا مثل رسیدن بنزین به ماشین.سوال شما مثل اینه که به راننده تاکسی بگی چرا ماشینو روشن نمیکنی؟ بگه بنزین ندارم
بگی چرا بخاری خاموشه ؟بگه بنزین
چرا راه نمیفتی ؟بنزین
چرا مسافر نمیزنی؟ بنزین
کی؟بنزین
چی؟بنزین
ناشناس
| Netherlands |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
چرا در خیابان شلوغ می کنی؟ FATF
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
ناشناس محترم سراب میبینی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
من از هواشناسی سر رشته ندارم اما به نظدم تابستان خیلی بهتر از زمستان و پاییز است

این 6 ماه سرد سال پدرمان را درآورده

کاش زمستان زودتر تمام بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
بلغمی مزاجی!:-)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
به نظر شما آدم شیر بگیره بهتره یا گاو شیر ده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
باید گاوی وجود داشته باشد تا شیر بگیری
فقیه آوی
|
United States
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
پیشنهاد شرکت در انتخابات مجلس را قبول نکردم --------ایکاش قبول میکردی ومیدیدی درکجای کار هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
به گزارش ایسنا، علی مطهری در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با انتقاد از تصمیم قوا در چگونگی اصلاح قیمت بنزین و حوادث پس از آن اظهار کرد: ما نباید تحلیل غلط بکنیم و اتفاقات را به گردن سلطنت طلبان و منافقان بیندازیم هر چند که آن‌ها هم به موضوع ورود کردند اما طبق گفته نهادهای اطلاعاتی خودمان، این توده فقیر جامعه بود که به میدان آمد باید فکری به حال این قشر شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
ایشان فراموش کردند که بنزین گران شد تا پولش را بین فقرا تقسیم کنند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
بحث کیکهای الوده فقط برای انحراف افکار عمومی از مشکلات بنزینی است ، همیشه برای انحراف افکار عمومی باید دنبال یک سوژه بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
یعنی می گی خودشون گذاشتن؟ هم فکریم!
عجب
|
Romania
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی مطالب واقعی جامعه و همچنین نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
کاری به تحریم ها و پالرمو ندارم ولی اینو میدونم دیر یا زود طلا گرمی یک میلون خواهد شد ، افرابش سالیانه پایه پولی در سال ۹۹ حداقل ۴۰ درصد خواهد شد ، تزریق پول یارانه و معیشتی هر روز پول ملی رو بی ارزش تر خواهد شد و اقتصاد دستوری و تزریقی همیشه جواب نمیده ؟؟ یه روزی یه بنده خدایی وقتی طلا گرمی ۵۰ هزار تومان بود گفت طلا ۲۰۰ هزار تومان میشه ؟؟ بهش خندیدم لطفا شما نخندیدی
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
قبلا فیش برق و اب و گاز و تلفن دو ماهه صادر میشد اما مدت سه ماه هست در شهر ما این فیش ها یک ماهه صادر میشود منتها اگر در سال گذشته فیش آب ماهیی ۳۵ هزار تومان در دو ماه بود امسال در یک ماه ۳۸ هزار تومان هست . برق ماهیی ۲۵ تا ۳۵ هزار تومان بود الان یک ماهه ۴۵ هزار تومان شده است . تلفن هم گران شد منتها بی سر و صدا . گاز هم از همه این سه مورد با مهارت گرانتر شده است یعنی روند تصاعدی سیر صعودی گرفته .
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
این فرانسوی ها چرا با انکه چشمشان کور شده به خانه نمیرن . هنوز تو خیابانها شعار میدن . اینبار باید تو سرشان و سینه شان بزنند تا بفهمند ؟ دمکراسی یعنی سوسول بازی و قرتی بازی . نباید به مردم رو داد . مردم‌چکاره هستند .مردم چکاره هستند که سیاست گذاری کنند . رای دادن فقط برای دم صندوق و عکس گرفتن و شادی بعد از پیروزی تا یک هفته بدرد میخورد .
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
از پیام های گهربار علم الهدا و مصباح
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
داغ کردی ها!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
امروز یه خبرکزاری از قرار گرفتن ایران در لیست سیاه وحشت زده شده بود و جالبتر اینکه همین خبرگزاری هر روز در نکوهش fatf مقاله و مصاحبه میکنه ؟؟! به قول عبدی این جماعت حاضر نیستتد که کوچکترین هزینه ای برای تصمیم های خود بدهن ، خودشان شعار سرنگونی دولت میدن ولی وقتی بحث استعفا پیش میاد وحشت میکنتد چون میدونند به قول امام توانایی اداره یه نانوایی رو ندارن
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
کشور را نانوایی شده کجای کاری!
اردلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
بزرگترین جهاد نفس است. که بگوید چون ثابت شد نمی توانم از این صندلی دل می کنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
نظری ندارم ، اگر هم داشتم جرات پخش اون رو نداشتی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
نظر داری اما همونطور که تابناک جرات نشرش رو نداره تو هم جرات گفتنش رو نداری
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
این عراقی ها وقتی صدام بود از قدرت نداشتن مردم و تعین سرنوشت خود مینالیدند . حالا هم باز بعد از صدام میتالند . واقعا عراقی ها دنبال چه حکومتی هستند ؟ آیت الاه سیستانی هم گفتند من دنبال این نیستم که حکومتی شکل بگیرد که مردم دوست ندارند . آلان عراق بدون نخست وزیر به کدام سمت‌میرود . نکند دوباره اینقدر تشکیل دولت را کش میدهند که به یکباره نه اینبار مثل دفعه قبل اهل تسنن بلکه شیعیان دست به سلاح‌میبرند و اعلام استقلال میکنند . فعلا اهل تسنن عراق خاموش هست
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
پسغام و پیشغام . آیا با عربستان مذاکره میشود ؟صلح خلیج فارس چی شد . چند کشور عضو شدند .‌تابی هم‌چند مدتی هست پیگیری نمیکند . آلان شرایط برای صلح با دول عربی بهتر هست . چون بعد از ارامگو عربستان از دول غربی و امریکا انتطار واکنش سریع داشت . دوم عربستان دیگر نمیخواهد کشورش تقابل و دعوای بین ایران و امریکا قرار گیرد . شرایط عربستان بسمتی رفته که میشود بخاطر تحریمها با رایزنی نفتی به تفاهم رسید که صادرات نفت را کنترل کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
درود به خان محمد
خانقلى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
آقاى پناهيان مردم امثال شما را شناختن لطفا براى خودتان قيمت تعين نكنيد خريدار ندارد
تقی معمولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
آقای دقیقی کاملا دقیق فرمودید اما سوال اینجاست که کدام یک از شما که در فدراسیون هستید فوتبالی هستید وتخصص دارید از آقای کفاشیان وتاج و... بقیه بگیر تا خود شما که اصلا هیچ ربطی به فوتبال ندارید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
میشه راجع به اون خونه ای که در خیابان ایثارگران شمالی خریدید و قرار بود حسینیه بشه برای پا منبری هاتون شفاف سازی کنید
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اشتباه در مورد بنزین در این بود که بنزین باید ابتدا برای مدتی کوپنی میشد وبنزین ازاد وجود خارجی نداشت. حجم وقیمت این بنزین کوپنی باید مورد موافقت قرار میگرفت. چنانچه امکان صادرات ازدیاد تولید بر مصرف بنزین به حد کافی وجود داشت که ادامه کوپنی بودن برای جامعه چه از نظر بهداشت عمومی وچه از نظر اقتصادی مقرون بصرفه بود وچنانچه نداشت بنزین ازاد کم کم وارد بازار میشد.در مورد گازوئیل که تقرببابا قیمت فوق العاده ناچیزی عرضه میشودنیز باید فکری کرد وراه حلی مناسب اندیشید. میتوان ارزش ازدیاد قیمت گازوئیل مصرفی حمل بار را به تن کیلومتر برروی بارنامه ا جدا از هزینه باربری اضافه کرد ودولت از شرکت های باربری این مبلغ را پس از دریافت مبلغ از صاحب باردریافت کنند. برای ماشین های گازوئیلی سواریکوپنی با قیمت بنزین وباری که خارج بنگاههای باربری هستند نیز مبلغ میتواند بگونه کوپنی ویا به نوع مناسب از صاحب بار اخذ گردد.
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
کدخدایی یه جوری میگه «انتظار نداشته باشند شورای نگهبان برای خوشنودی افراد، حقوق داوطلبان را نادیده انگارد» که آدم فکر میکنه یه عده از بیرون دارن فشار میارن که همه رو رد صلاحیت کنید ولی کدخدایی و بقیه اعضای شورا مثل شیر جلوشون وایسادن ! جوک قرن بود‌. . یاد دولتهای فعلی و سابق افتادم که هر وقت میخوان یه چیزی رو دو سه برابر گرون کنند سریع یه بیانیه میدن و اعلام میکنند که برای رفاه حال شهروندان و حفظ عدالت در جامعه مثلا قیمت بنزین اصلاح شد و به همه مقدار مساوی ای بنزین سهمیه ای میدیم. یعنی چنان وارونه حرف میزنن که آدم واقعا فکر میکنه که باید یک بیانیه تشکر از طرف ملت پخش کنه.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
مردم ما حتی از شنیدن دو اسم اصلاح طلب و اصولگرا خسته شدن ... امیدوارم مجلس این دفعه بدون قیافه های تکراری و ناکارامد باشه ... شماها که دارید حقوق مادام العمر میگیرید خداییش اینقدر احساس مسوولیت نکنید ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
در عالم سیاست دوست دائمی و دشمن دائمی وجود ندارد این مرزها را منافع تعیین می کند برای مثال چرا قعطنامه شورای امنیت در سال91 روسیه وتو نکرد آن تحریم های ظالمانه در زمان ریاست جمهوری اقای احمدی نژاد بر کشورم تحمیل شد چرا بموقع سیستم موشکی اس300 را تحویل ندادند چرا نیروگاه بوشهر را بعد از 10 آماده بکار نکردند باید منطقی فکر کرد به روسیه و پوتین نباید اعتماد کرد
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
خیلی برام جالبه که یه عده مثل پناهیان فک میکنن اگه مردم ایران فلان شوند امام زمان میاد، اگه مسئولین بهمان شود امام زمان میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
سلام
ببخشید
نادرست گو بودن رئیس جمهور یک مملکت،
سبب عدم بی کفایتی وی نیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
معلوم شد كه اين آقاي وزير سابق اقتصاد اصلا نمي داند كه واردات مملكت چگونه انجام مي شود....واي بر ايشان
ایرانی
|
United States
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
جیران برو تو سایت خود اف ای تی اف ، اونجا فقط دو کشور ایران و کره شمالی در زمره کشورهای بلک لیست است. سواد داشته باشید لطفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
این پاسکاری دادن ها چیه
اون میگه من صبح فهمیدم این میگه صداوسیما خوب عمل نکرد و ....
مشکل همین عدم قبول مسولیت درقبال انجام کارهاست که این وضعبتهای ناگوار رو بوجود میاره.
باتفکر درست تمام مشکلات حل میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
آقای تاج و این مشاور متخصص گند زدن به ورزش کشور . کجای این کار شما که همان قرارداد ناقص است تخصصی حساب می شود. اتفاقا نماینده مجلس باید وزیر ورزش را به خاطر وجود شماها که سواد و تخصص ورزش را ندارید استیضاح کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
ذوای درد این مملکت و ملت فقط و فقط مذاکره و آشتی با امریکا است و بس.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
آمار تکان دهنده از فقر در ۳۲ شهرستان یعنی ونزوئلایی کردن ایران توسط مدیران ارزشمند, دولتمردان مدبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اقاي پناهيان دو صد گفته چون نيم كردار نيست. شما كه تو سخنراني هاتون ملتو تا عرش مي برين بالا ، حرف زدن كاري نداره كه هزينه هم نداره. عرش ميدوني كجاست و چقدر عظمت داره؟ پايينترين مرتبه اش همون كارگري كردن و ساختن خانه جانبازه. كسي كه از كارگري سرباز مي زند حق ندارد از عرش اعلي حرف بزند.به مولايمان حضرت علي عليه السلام نگاه كنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
باسلام
درمورد اف ای تی اف اعلام نمودید مهر96 بعداعلام کردید حدود دوماه قبل درصورتی که میشوددوسال ودوماه لطفا اصلاح فرمائید درپیام ایران به لیست سیاه اف ای تی اف پیوست
ببخشید
ااا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
توقعمون اینه که چیزی گرون نشه ... این چه زندگیه
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
آقای خرازی 40 سال برای شناخت و اصلاح امور کافی هست یا نیست؟
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
مردم باید ی کم همت هم داشته باشند همه نشتن وچشم به مال مفت دوختند حالا تکدی گری باشه یا تحت پوشش سازمان حمایتی خوبه این مسائل دقیق بررسی بشه اگه قرار براین باشه مردم ازگرسنگی نمیرند از خوردن وخوابیدن فلج میشن ثانیا اگه کار کنند همیشه همه در تمام مسائل نظریه نمیدن هرکسی کاری داره قرار نیست لوایح مجلس جلو افتاب تو روستا بررسی بشه
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
واقعا چیزی که برای مردم فاجعه است اصلاح طلب بودن آقای خرازی است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
وقتی اسمی از این صدا و سیما و خبرگزاریهای دولتی و وابسته و سایتهائی مثل شما و بقیه که می شنوم . خود به خود حالم به هم می خوره
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال اف ای تی اف انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
آخرین اخبار