بازدید 15866
هزار و هفتصد و سی‌ و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند قاضی‌پور: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه آقای روحانی اختیار نداشته است/توضیح وکیل نجفی درباره اعزام او به بیمارستان/همه کار‌های دولت مستقر مبتنی بر اسلام نیست و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۱۷۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 10 August 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

سالانه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ کارگر ساختمانی در ایران می‌میرند

سال ۱۳۸۶ بود که مجلس تصویب کرد منابع مالی برای تأمین هزینه‌های بیمه کارگران ساختمانی از محل صدور پروانه‌های ساختمانی شهرداری در نظر گرفته شود، اما «این منابع کافی نیست.» اکبر شوکت، رئیس کانون کارگران ساختمانی کشور و عضو کارگری هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرآنلاین: ۵۰ درصد آسیب‌های کارگران در محل کارشان مربوط به کارگران ساختمانی است. «سال ۹۲ رکورد مرگ و میر کارگران ساختمانی بود که در آن سال ۱۳۰۰ تن فوت شدند، اما میانگین مرگ و میر کارگران ساختمانی سالانه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تن است. حدود یک میلیون از کارگران ساختمانی بیمه تأمین اجتماعی شده‌اند.»

پولدار‌های سینما تک‌خوری می‌کنند

ابوالفضل جلیلی کارگردان سینما با انتقاد از رسوخ بریز و بپاش‌های میلیاردی در عرصه هنر گفت:‌ای کاش این بریز و بپاش‌ها مجالی می‌شد برای آنکه مشکلات معیشتی اهالی سینما از بین برود، ولی مشکل آنجاست که این بودجه‌های میلیاردی فقط و فقط در حلقه‌های خاص وارد و خرج می‌شود. این را که چرا سرمایه‌های مشکوک وارد سینما شده‌اند، باید سیاستگذاران سینمایی پیگیری کنند، ولی این را می‌دانم که رؤسای سینما اگر بتوانند شرایطی را فراهم آورند که میلیاردر‌های سینما تنها نخورند و بخشی از عایدی‌شان صرف کمک به بهبود معیشت ازکارافتادگان شود، قطعا اوضاع قابل تحمل‌تر خواهد شد. /روزنامه جوان.

چون لاریجانی و مطهری در لیست امید بودند باید برای اصلاح طلبان سینه بزنند؟

بهزاد نبوی با انتقاد از عملکرد فراکسیون امید به خبرآنلاین گفت: مجلس دهم کمتر از سی تا چهل نماینده وابسته به جناح تندرو داشت. در مقابل ۲۵۰ نماینده اصلاح طلب یا اصولگرای معتدل داشتیم. من معتقد بودم اگر این دو با هم ائتلاف کنند، طیف اقلیت کوچک، عملا نقشی در مجلس دهم نمی‌تواند داشته باشد. حتی پیشنهاد شد یک فراکسیون واحد تشکیل دهند. متأسفانه دوستان خصوصا دوستان اصلاح طلب نسبت به این قضیه چندان ابراز تمایل نکردند. امروز در اثر بد عمل کردن، رئیس مهمترین کمیسیون مجلس (کمیسیون امنیت) از طیف تندرو است و نایب رئیسی مجلس از آقای مطهری که اصول‌گرای معتدل است، گرفته می‌شود. دوستان فکر می‌کردند لاریجانی که کاندیدای قم شده است، فردا باید بیاید و پرچم اصلاح‌طلبی را در مجلس به دست بگیرد یا مطهری برای اصلاح طلب‌ها سینه بزند.

رونمایی از سنگک لاکچری در تهران

برخی نانوایی‌ها نان سنگک خشخاشی و نازک شده را به نرخ ۷ تا ۱۰هزار تومان می‌فروشند. پدیده نان لاکچری چند سالی است که در نانوایی‌های سنتی به‌خصوص با پخت انواع نان سنگک و بربری رایج و موجب شده تا نان سنگک سفارشی تا مرز ۱۰هزار و نوع بربری آن تا ۵هزار تومان برای مشتریان خاص آب بخورد. یکی از نانوایی‌های آزادپز شهرک آپادانا، واقع در منطقه ۵تهران نان سنگک ۷هزار تومانی آپشنالی اختصاصی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. نانی که از نظر وزن و کیفیت پخت تغییر چندانی نسبت به نان سنگک ۲تا ۳هزار تومانی عرضه شده در این واحد صنفی نداشته و تنها با نازک‌تر و کشیده‌تر شدن و استفاده از برخی افزودنی‌ها مانند کنجد با قیمت چند برابری در اختیار مشتریان متقاضی قرار می‌گیرد. / همشهری

طرح دوفوریتی مجلس برای یکسان‌سازی حقوق نمایندگان

وقف‌چی نماینده مردم زنجان گفت: در ماده واحده این طرح ذکر شده تمام نمایندگان مجلس باید حقوق و مزایای مصوب این نهاد را دریافت کنند و یا اگر از سازمان یا نهاد دیگری حقوق دریافت می‌کنند سقف آن بیشتر از سقف مجلس نباشد. تلاش داریم تا بر اساس این طرح جابجایی نمایندگان از سایر مجموعه‌ها به وزارتخانه‌هایی مثل وزارت نفت را نیز ممنوع کنیم. / تسنیم

احسنت به آن‌هایی که شعار «اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا» سر دادند

عماد افروغ گفت: متأسفانه برخی سیاست‌های ما که محدود به دوره خاصی هم نیست، موجب جدایی قدرت اجتماعی از قدرت سیاسی می‌شوند و قدرت سیاسی با اینکه وانمود می‌کند نماینده قدرت اجتماعی است، ولی این‌گونه نیست. مردم نیازی به قیم ندارند که برایشان سند بنویسند. بلکه باید ظرف لازم برای حضور مردم مهیا باشد. مشکل ما این است که شعار مشارکت مردم سر می‌دهیم، اما ظرف لازم برای این مشارکت فراهم نمی‌کنیم. انتخابات یکی از این ظرف‌هاست که سطوح مختلف دارد. همین ظرف را هم باید طوری طراحی کنند که به فیلتر‌های مختلف برخورد نکند. این مجلس مطلوب نیست؛ به خاطر اینکه نمایندگی جامعه را نمی‌کند و فیلتر‌ها نیز فیلتر‌های خاصی هستند که باید آسیب شناسی شوند. اگر تقابلی میان قدرت اجتماعی و قدرت سیاسی ایجاد شود، این خود زمینه‌ای برای انقلاب است. قدرت اجتماعی مخدوم و قدرت سیاسی خادم است. نمونه‌ها و جرقه‌هایی از یک انقلاب را شاهد بوده‌ایم. باید به زنگ خطر‌ها به مثابه یک هشدار توجه کرد. پیچیده‌ترین شکل اعمال قدرت اغواست، زیرا اعمال شونده، اعمال‌کننده را نمی‌شناسد. در صورتی که ما باید به سمتی حرکت کنیم که نه زور روی سرمان باشد نه فریب، بلکه اقناع و نفوذ باشد. / جماران

 
همه کار‌های دولت مستقر مبتنی بر اسلام نیست
 
اظهارات اخیر حداد عادل با واکنش‌هایی همراه بوده و برخی از اصولگرایان نیز درصدد تعدیل سخنان وی هستند. به عنوان مثال حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه در گفت‌گو با «آزادی» در این باره اظهار داشت: «فکر می‌کنم منظور ایشان (حداد عادل) بازتر از جریان اصولگراست؛ یعنی نارضایتی مورد بحث فراگیرتر است. همه کسانی است که گرایش به اسلام دارند، نارضایتی دارند و این‌ها می‌توانند هم اصلاح‌طلب باشند و هم اصولگرا». وی افزود: «نارضایتی عمومی موجود در جامعه در واقع نارضایتی از کسانی است که توجهی به اسلام ندارند و عملکرد آن‌ها مبتنی بر اسلام نیست». ترقی در پاسخ به این که بر این اساس باید دولت مستقر را غیراسلام‌گرا دانست، گفت: «به هر حال همه کاری‌های دولت مستقر مبتنی بر اسلام نیست و ممکن است برخی از کار‌های آن با اسلام فاصله داشته باشد. مردم الان می‌گویند ما از انقلاب خود که اسلامی است ناراضی نیستیم، از انتخاب خود ناراضی هستیم و این نشان می‌دهد که مردم با اسلام مشکلی ندارند بلکه با روش‌های غیر اسلامی مشکل دارند». حداد عادل از ضرورت رسیدن جریان اسلام‌گرا به یک لیست واحد می‌گوید، اما ترقی اصرار دارد که «این موضوع اصلا ربطی به انتخابات ندارد. شاهدیم که نارضایتی در جامعه وجود دارد و حتی برخی از روزنامه‌های اصلاح طلب هم انتقاد می‌کنند. نقد وضع فعلی عمومیت دارد و حدود ۸۰ درصد مردم ناراضی هستند.» این فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اینکه مرزبندی بین جریان‌های سیاسی و تأکید بر اسلام در جهت ایجاد انسجام ملی نیست، گفت: «مرزبندی صورت نگرفته است. بحث آقای حداد عادل این است که نارضایتی موجود، نارضایتی از اسلام نیست و صرفا نارضایتی از روش‌های فعلی است».
 
حمله دوباره کیهان به اصلاح طلبان

کیهان نوشت: اصلاح‌طلبان به خوبی می‌دانند که قانون، دست شورای نگهبان را برای اعلام عمومی دلیل رد صلاحیت افراد بسته است. البته آن‌هایی که بخواهند می‌توانند مراجعه و مستند شخصاً این دلایل و اسناد را دریافت کنند که تا کنون چنین نیز بوده است. اما آنان از این مسأله قانونی سوءاستفاده کرده و چون می‌دانند شورا قادر به اعلام عمومی دلایل نیست، جوسازی می‌کنند والا خود بهتر از هر کسی می‌دانند که اگر پرده برافتد، تعداد قابل توجهی از آنان یا باید جل و پلاس خود را جمع کرده و فرار کنند و یا دیگر هرگز در منظر افکار عمومی ظاهر نشوند.
 
توضیح وکیل نجفی درباره اعزام او به بیمارستان

یکی از وکلای مدافع محمدعلی نجفی با تکذیب اخبار منتشره درباره اعزام موکلش به بیمارستان گفت: موکلم در سلامت کامل بسر می‌برد. حمید گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: خانواده موکلم به ملاقات او رفته‌اند و ایشان در صحت کامل به سر می‌برد .وی خبر انتقال نجفی به بیمارستان و شایعات مربوطه در این زمینه را تکذیب کرد.
 
اظهارات معاون روحانی درباره زدوبند‌های انتخاباتی

حسینعلی امیری گفت: نشنیدم جایی که وزیری بخواهد با نگاه انتخاباتی فعالیتی کند و یا بخواهد با نماینده مجلسی معاملاتی داشته باشد. حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با فارس، درباره انتشار اخباری مبنی بر شائبه زد و بند برخی وزرا و نمایندگان مجلس برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری گفت: آقای رئیس‌جمهور در جلسات همیشه تأکید دارند، اعضای دولت وقت خود را برای حل مشکلات نظام و اقدامات قانونی خودشان بگذارند. وی ادامه داد: اعضای هیأت دولت هم تا به حال رعایت کردند، من نشنیدم جایی که وزیری بخواهد با نگاه انتخاباتی فعالیتی کند و یا با نماینده مجلسی بخواهد معاملاتی داشته باشد؛ اگر چنین موردی شما سراغ دارید به من بگویید که با آقای رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت صحبت کنم.
 
احتمال معرفی یک بانو برای سکانداری وزارت آموزش و پرورش

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از احتمال معرفی یک خانم به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش به مجلس خبر داد. قاسم احمدی لاشکی نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به زمان معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس برای اخذ رأی اعتماد گفت: احتمالاً هفته آینده و با بازگشت نمایندگان از حوزه‌های انتخابیه خود دولت، فرد مورد نظر خود برای تصدی پست وزارت آموزش و پرورش را به مجلس معرفی کند. وی ادامه داد: اسحاق جهانگیری نیز اعلام کرده بود، در دو هفته آینده وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی خواهد شد. نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره گزینه احتمالی این پست، اظهار داشت: آن طور که بنده اطلاع دارم، قرار است یک خانم به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.
 
قاضی‌پور: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه آقای روحانی اختیار نداشته است

نماینده ارومیه در مجلس گفت: اختیارات آقای روحانی در شرایط فعلی بیش از مشکلات کشور است و اگر وی و دولتش بنای رفع این مشکلات را با فعالیت گسترده داشته باشند، خیلی سریع از این بحران عبور خواهیم کرد. نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی درباره اختیارات فراوان روحانی نسبت به رؤسای جمهور پیشین گفت: مقام معظم رهبری برای آنکه مشکلات مردم حل شود و تأثیر تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی کاهش پیدا کند، اختیارات بسیار وسیعی را به سران سه قوا داده‌اند که حجم اختیارات رئیس‌جمهور بسیار بیشتر از دیگران است. وی افزود: در جلسه شورای هماهنگی سران قوا که رئیس آن آقای روحانی است، موضوعاتی مصوب می‌شود که شاید در مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان، یا مطرح و تصویب نشده و یا با آن مخالفت شده است.
 
سفیر چک در ایران استعفا کرد

«اسواتوپلوک چومبا»، سفیر جمهوری چک در ایران هفته جاری در پی اتهاماتی مبنی بر فروش ۴۰۰ روادید کوتاه مدت به تاجران ایرانی به پیشنهاد اتاق بازرگانی چک-اسلوواکی-ایران از سمت خود استعفا کرد. پایگاه اطلاع‌رسانی روادید شنگن گزارش کرد، بازرس کل وزارت امور خارجه چک، پیش از این، سفارت خود در تهران را برای مشارکت در تجارت روادید با صد‌ها ایرانی ارزیابی و بررسی کرده بود. طبق گزارش بازرس کل وزارت امور خارجه چک، «یان کاوان» و «ازدینیک زیبیتک» از اتاق بازرگانی چک-اسلوواکی-ایران، پیشنهاد صدور روادید شنگن را برای ۴۰۰ تاجر ایرانی مطرح و خیلی فوری سفارت چک در تهران برای افراد پیشنهادی روادید شنگن صادر کرده بودند.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۸۹
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
راستی از خاشقچی جه خبر یه مدته یادی ازش نکردید؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
فعلا دو نظر غیر قابل انتشار دارید.یکیش مربوط به حقیر که بدون توهین و افترا ولی چالشی بود.پاسخ به مقاماتی که مردم و مخاطبان خود را کودک فرض کرده اند.و هشت نظر تکراری علیه پزشکان که منتشر شد،فکر نمیکنید روی کیفیت سایت وزین شما تاثیر بگذارد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
صدا و سیما هم اکنون هم ازش خاطره هایی رو هر از چند گاهی تعریف میکنه اسمش هم در اصل عاشقچی است دوست عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
تابناک دمت گرم. بهترین رسانه ای.
ناشناس
| United States |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
واقعا نظر این آدم مریضی که میاد زیر اکثر خبرها درباره
مسائلی که بهشون ربطی نداره (مثل حقوق پزشک و فرق سیب زمینی و گوجه) نظر میزاره چرا منتشر میشه؟ اما بیشتر از صد تا نظر همه بدون توهین و افترای من منتشر نمیشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
22:10
ما که راضی هستیم :)
توسی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
من معلم خوشحال میشم اینبار وزیر ا.پ خانم باشه
یکی از همین خانمهای نماینده مجلس
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
هر که باشد باز این زن از خودشان است و بی کفایت مثل بقیه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
هر وقت می خوان رای بگیرن میان سراغ زن .موقع امکانات دادن میشه, موقع استیفا حقوق برابر میشه زن ها فراموش میشن
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
من یک آقا هستم که با جدیت به این کامنت رای مثبت دادم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
زمانی که تعقل تعطیل می شود ، این اقدامات سر می زند ، این اقدامات نشانه مرگ شایسته سالاری است !!!؟؟؟
مهدی
| Germany |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
این ادعا هم مورد قبول مردم قرار نخواهد گرفت
زنها باید اول حقوق مساوی با مرد ها بطور قانونی و عملی بدست بیاورند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خخخ. با وجود اینکه سازمان بهداشت جهانی میگه تعداد پزشکان ایران یک سوم نرمال هست ولی نایب رییس کنیسیون بهداشت مجلس(خاتمی) و همچنین وزیر بهداشت میگن تعداد مناسبه. برداشت با خودتون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
هیچکس حریف مافیای پزشکی و وکالت نمیشه. انحصار درست کردن و مالیات هم نمیدن. یک پزشک عمومی راحت ماهی ۳۰ میلیون درآمد داره. یک وکیل عادی در بندرعباس راحت ماهی ۲۰ میلیون در میاره.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
امشب در اخبار گفته شد نصب کارتخوان در مطب پزشکان اجباری شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
مجلس باید امکانات ورود پزشکان متخصص به مناطق محروم و خارج از مراکز استانها را فراهم کند تا بیماران فقط هزینه بیماری را متقبل شوند و هزینه حمل و نقل و مسافرت و هتل روی دوش آنان سنگینی نکند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
البته این دووره مردم رای نمیدن .ودوباره تندروها به قدرت میرسن .ودوباره فشار وبگیر وببند مردم بیشتر خواهد شد .ومردم دوباره برای انتخابات ریاست جمهوری از ترس تندروها میرن ورای میدن .واین چرخه سالها ادامه دارد بدون کوچکترین اصلاحاتی .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
هر وقت تندروها بیایند برای اینکه بگویند عملکرد ما خیلی خوبه بگیر وببند را کمتر می کنند و وقتی اصلاح طلبان و اعتدالیون باشند،آنها بعمد بگیرو ببند را افزایش می دهند تا مردم از اصلاح طلبان و اعتدالیون ناراضی شوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
یکی از احتمالات هم بعد از به قدرت رسیدن این گروه قدرتمند بدون پشتوانه واقعی رای مردم ، بسته شدن باکس نظرات تابناک است.
اگر بخواهیم یا نخواهیم باید این دو جناح را تحمل کنیم به هر حال هر کدام 7،8،10میلیون رای دارند که هر وقت لازم باشد به جای کل مردم وارد صحنه میکنند ،ضمن اینکه بنده خداهای بهزیستی و کمیته امداد ناخواسته ناجی اینها هستند علاوه آرای معتادین هم در چنین مواقعی بسیار مفید خواهد .
علیرغم اینکه همیشه فکر میکنیم باید قانون با رنگ و بوی دین و مذهب به دادمان برسد با جابجایی قدرت بین دو جناح باید منتظر فشارهای جدید با رنگ و بوی قانون و دین و مذهب باشیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
دوباره مردم هراسی رو شروع کردید ؟ یادتونه قرار بود رییسی دیوار بکشه ؟ الآن مردم خودشون عقل و چشم دارند و شاهد عملکرد هر سه قوا هستند . همین رییسی که قرار بود بقول شما فشار بیاورد و ... به داد مردم رسید و با متخلفین برخورد کرد .
شما یا از مهره های تبلیغی ضدیت هستید و یا نادان که قدر این عملکرد را نمیدانید و یا آنها را نمی بینید . نیازی نیست برای مردم نسخه بپیچید خود اصلاح طلبان اذعان داشتند که ناکارآمدی دولت به آنها ضربه زده است . شما کاسه داغتر از آش هستی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
جا داره یه خسته نباشید به وزیر بهداشت بگیم که ظرفیت پذیرش پزشکی رو یک درصد امسال زیاد کرد. همه میگن باید ۷ برابر بشه اونوقت ایشون یک درصد زیاد کرده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
موقعی که ۱۰۰نفر پزشک عمومی هم در یک بیمارستان باشند نمی توانند وظایف یک متخصص مثلا جراح عمومی یا قلب انجام دهندوبیمارناچارابه مراکزاستانهااعزام می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
درآمد یک پزشک عمومی ماهی ۲۵ میلیون.
درآمد یک دندانپزشک ماهی ۱۵۰ میلیون.
درآمد یک پزشک متخصص ماهی ۳۰۰ میلیون.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
خیر همچین چیزی نیست فقط جراحا و متخصصین دارای مطب شخصی همچین درامدی دارن نه همه ی دکترها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
درامد یک معلم و دببر ماهی ۳میلیون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
تعداد پزشکان ایران (به نسبت جمعیت) نصف تاجیکستان است و حتی از سوریه و فلسطین هم کمتر است. انحصار در پزشکی امسال هم ادامه پیدا کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
آیا میدانید که بازیگرانی که برای یک فیلم دو میلیارد دستمزد میگیرند یک ریال هم مالیات نمیدهند زیرا طبق قانون مجلس کارهای فرهنگی معاف از مالیات است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
تعارض منافع یعنی اینکه تعیین ظرفیت پذیرش پزشکی و تعیین تعرفه سالیانه و قضاوت در مورد قصورات پزشکی را همگی به خود پزشکان محول کنند. نتیجه میشود همین که الان در ایران دیده میشود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
درود بر دکتر سید مجید حسینی استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه و مبارزه گر با انحصار در تجارتخانه پزشکی ایران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
چرا در شرایطی که قیمت یک ایمپلنت ۱۵۰ هزار تومان است قیمت کاشتن یک ایمپلنت دندانی ۳ میلیون تومان حساب میشود؟ چرا در دندانپزشکی هیچ تعرفه ای وجود ندارد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
تیتر یک ها تون رو خوب انتخاب نمی کنید بیننده هاش کمتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
وباز هم آقای قاضی پور اظهار نظر فرمودند !!! هر انسان منصفی میداند منظور آقای روحانی چیست ؟ آقای روحانی معتقد هستند در شرایط ویژه جنگ اقتصادی اختیاراتی فراتر میخواهند یعنی اینکه در اقتصاد کشور دولت بیشتر بتواند تمیم گیر باشد ونه اینکه اختیاراتشان موازی ویا حتی پائینتر از برخی تصمیم گیران دولت پنهان باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
نان برخی در انتقاد از روحانی است
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
عماد افروغ ....عاطبه مردم در هر انتخابات مطالبه خود را با زبان مردم سالاری بیان میکنند اما در بالای قدرت اهداف و اندیشه و مطالبه اش با اکثریت مردم متفاوت هست . آیا این روش ادراه کشور تعریف جدیدی از دمکراسی هست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
روحانی اگه یه ذره اختیار داشته باشه وزارت آموزش و پرورش رو کلا حذف می کنه و میگه آخیش راحت شدم .
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
حدتد عادل یک حرفی زدند و گفتند ما دنبال حزب اسلام گرا هستیم . ولی ترقی برای تشریح کردن و روشنگری کردن گفتند مردم‌میگویند دولت را اشتباهی انتخاب کردند . واقعا که .... اینقدر تصریح و تفسیر و توسیح میکنند تا کلا همه موترد با هم به سفسطه مینجامد . علتش بخاطر این هست که برخی نخواستند نطر و حرف مردم که در رای گیری شرکت میکنند را ملاک انجام کار و سیاست گذتری قرار دهند. دلیلم این هست که انتخابات راهی هست که مردم مسئولان را کنترل کنند که از مسیر دمکراسی خارج نشود نه اینکه مسولین ان کشور برای مردم نقشه ریزی و سیاست گداری کنند مثل اینکه پیام روشن انتخابات گدشته کلا اصولگرایان را کیج کرده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
اون روزها که اگه یه زن وزیر میشد چی میشد تمام شد...گوشت و تخم مرغ کیلو چند؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
لاریجانی قصد بازنشستگی ندارد ؟؟؟؟؟؟
مطهری چطور ؟؟؟؟؟

چرا جوانان هنوز در نوبتند ؟؟؟


به این کهنسالان چرا باید شغل داد ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
همین دو اسم یادت بود؟یک جو انصاف و ازادگی در نظرم ارزوست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
انتظار داشتی همه رو لیست
!!! می کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
شریعتمداری جزو لیست وظایفشه هر از چندگاهی به یکی گیر بدهد اگه غیر از این باشه غیر طبیعیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خانم یا آقا چه فرق می کنه. کاربلد باشه و مهمتر اینکه با اطلاعات روز دنیا آشنا باشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
فقط شایسته سالاری ، همین و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
الان آقا حسن میخواد با این ترفند رای زنان را جمع کنه
فعلا معوقه ها و پاداش بازنشسته ها رو بده وزیر زن پیشکش ...
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
باید حقوق ها هم سان سازی بشه بازنشسته و غیره
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
یکسان سازی امکان ندارد . دلیلش این هست که وقتی کسی خودش کارفرما هست وقتی مدیر هست وقتی تاجر و مهندس و دکتر هست وقتی وزیر هست . بعد از بازنشستگی امکان زیاد دارد در مشاعل دیگر و سمت های دیگر حقوق و درامد زیادی داشته باشد مثلا چندین غرفه و هتل و کارخانه داشته باشد . من فکر میکنم منطورت این هست که معلمی بازنسشته شده با معلمی که استخدام هست از نطر حقوق و مزایا یکطان باشند این تفکر هم اشتباه هست انگسی که کار نمیکند با انکه هرروز کار میکند فرقی باید باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
چه عجب کاربر با مستعار خانم نظر دادند واقعا خانم ها اینقدر در سیاست وارد شدند که در سایت داخلی نطر میدهند . سوال اول نطرت در مورد عدالت و ازادی چیست ‌. اولین مطلب ورود به بحث سیاسی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
ظاهرا اینجاهم جا برای آقایون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خانم مولاوردی بهترین گزینه برای وزارت آموزش و پرورش است .
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
بله واقعا برای گند زدن به آموزش و پرورش بهترین گزینه است.
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
به احتمال قوی حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با طرح نژادپرستانه بسندگی زبان فارسی را بعنوان وزیر معرفی خواهند کرد!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
بیاییم فاتحه آموزش و پرورش را با این اقدام بخوانیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
این خانم چه تخصصی در زمینه تعلیم و تربیت داره. فقط یک فرد سیاسی هست‌. ایشون از جمله گزینه های خوب برایناکارامدی در وزارت آموزش و پرورش هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
پزشکان شاید بد باشند یا زیاد حقوق بگیرند اما پزشک فاقد طبقه مشخص اجتماعی است هر کی مریض بشود به دکتر مراجعه می کند فقیر یا پولدار فرقی نمی کند عملا هم همینطور است خودشان هم می دانند که طبقه اجتماعی ندارند برای همین نمیشود با آنها مبارزه کرد آسیبی به آنها نمی رسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
ژاپن اسلاميم آرزوست !!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
تعداد داوطلبان کنکور ۹۸تجربی ۱۱۳۰۰۰۰انسانی۲۴۰۰۰۰و ریاضی۱۴۰۰۰۰هزار؟!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
قاضی پور . هیچ رییس جمهوری به اندازه اقای روحانی اختیار نداشته است .... سخنرانی روحانی بعد از انتخابات و در مجلس را مردم گوش دادند . در انتخاب وزرا هم اختیار نداشت . حتی با وزیر زن ایشان در سمت بهداشت و درمان و اموزش و پرورش موافقت نشد . نتوانست وعده های انتخاباتی خود حتی صدای شجریان و رفع حصر . خروج از اقتصاد دولتی و رانتی و فامیل بازی و خروج نهادهای از قدرت و ثروت را جلوگیری کند . اختیار رییس جمهور باید به اندازه رییس جمهور امریکا باشد . نه کمتر نه بیشتر . ارتش و نیروهای مسلح باید دوباره به رییس جمهور برگردانده شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
اقاي حداد عادل ! مردم فقط زندگي با كيفيت مي خواهند كاري به اين كه شما چگونه خودتان و همراهان را نامگذاري مي كنيد ندارند .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
زندگی با کیفیت سوییس . اینجا همین هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
بدبخت ملتی که افراد مثل عارف و عادل حداد برای آنها تصمیم بگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
درد آموزش و پرورش وزیر زن یا مرد نیست. این نهاد در ایران یک نهاد ورشکسته است. سال ها بی توحهی به معیشت فرهنگیان و تبعیض میان آنها و سایر نهادها و سازمان ها باعث شده فرهنگی جماعت قید علم و آموزش و مدرسه را بزند. معلمی که سی سال یک برگ کتاب نمی خواند چطور می تواند به دانش آموزان چیزی بیاموزد.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
الان بخش بودجه فرهنگ کشور دو قسمت شده است یک بخش به نهادهای مدهبی خرج میشود و نصف ان به بخش اموزش و پرورش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
معلم از علم گرفته شده و علم نیاز به تحقیق و پژوهش دارد. معلم بیچاره ای که راننده تاکسی تلفنی شاگرد خودش است چه می داند تحقیق و پژوهش برگ چه درختی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
نه به انتخابات نمایشی و فرمایشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
بهتره از واژگان سکان و سکانداری همه جا استفاده نکنید . سکانداری مال یک کشتی هست که افراد را به ساحل نجات می رساند از کی تا به حالا وزارت خانه آموزش و پروش با آن همه بی در وپیکری با همه حقوق های ناچیز بخور نمیر شبیه یک کشتی شده که نیاز به سکاندار دارد قبلی ها که مرد بودن چه گلی به سر ای وزارت خانه مهم زده اند که حالا یک خانوم می خواهد وزیرش شود ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
جهانگیری جون یه ماه حقوق ۲۰ میلیونی نگیر و بیا با حقوق ۳ میلیونی من زندگی کن بعد بگو وزیر زن خوبه ؟؟! البته درود بر شرف مردانی که زیر بار بله قربان گویی شما نمیرن ، باید هم دست به دامان زنان شوید که عقده ریاست دارن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
جناب شریعت مداری اگه قرار پرده ها بر افتد و حقایق روشن شود خیلی ها باید جور و پلاس رو جمع کنن؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
کشور چنان وارد رکود شده که طلا گرمی ۱۲۵۶۰ تومان حباب منفی داره که در تاریخ بی سابقه است ؟؟!!!!
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
شاید باورتون نشه ولی دیگه برام مهم نیست چه اتفاق تو کشور میوفته ,ما عادت داریم خوبی کنیم و تو دجله اندازیم ولی یک عده کمر همت به نابودی همه ی ارزش های انسانی بستن به هر قیمیتی
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
همچین نوشتین یک زن انگار یه موجود فضایی میخاد وزیر بشه انقدر عجیبه براتون . هنوز زن بودن و کار کردن براتون جا نیوفتاده خیلی عقب مونده این
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
وای چه تیتر مهمی،خدای من زن، وزیر .وای وای مگه میشه
استغفرا...توبه. ببرید شون تو عصر جدید .کاری محیر العقول از ایران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
چیزی که مشخصه آموزش و پرورش ما خط مشی و برنامه جامع درستی نداره هر روز یه قانون یه روش یه سیستم پیاده میکنن. کلا آموزش پرورش سر در گم است هیچ برنامه ای نیست هر وزیری میاد یه طرحی انجام میده شش ماه بعد عوض میشه وزیر جدید میاد اون طرح نصفه ول میشه طرح جدید خودش رو شروع میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
استعفای سفیر به اتاق بازرگانی چه ربطی داره ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
چرا خانم ها سربازی نرفته پست و مقام می گیرند؟
چرا فقط باید پسرها سربازی بروند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
مگه تا حالا هم مردی سکاندار وزارت آموزش و پرورش بوده !!!!!!!! که اگر بود که این وضع بیسوادی مدارس دولتی ما نبود! و اینهمه مدارس پولی !!!!!!
حسین شفیعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
مرگ سالانه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ کارگر ساختمانی در ایران یک فاجعه است
هر مرگ معادل بدبختی مستقیم 5 تا 10 نفر چون هر فرد میانگین نون آور 4 نفر است و یک تا چند نفر دیگر هم خواسته و یا ناخواسته تحت تاثیر مرگ این افراد قرار می گیرند
اینها خسارت و فاجعه نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا وزارت کار،
تامین اجتماعی
و سازمان برنامه و بودجه
و ..... فکری نمی کند و باید متولیان این موضوع را به دولت بکشانند و در نهایت فکری بکنند و مسائل ایمنی را بالا ببرند
سازمان استاندارد هم برای نجات جوانان و نون آوران خانواده باید ورود کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
جناب آقای نبوی دلیل پر قدرت بودن اون عده قلیل در مجلس پشتوانه قرص و محکمشان است و الا هر نماینده دیگری یکی از اشتباهات طیف تندرو را می کرد جایش دقیقا در زندان بود. اتهام زنی تندروها ناب و تمام نشدنی است . اما حرف شما قبول که نماینده ها اصلا با هم هماهنگ نیستند. اصولا نماینده تاثیر گذار نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
فکر نکنم تو ایران زنی پیدا بشه که این مسئولیت دشواری رو که چندین رجال از پسش نیومدن بتونه به سر منزل برسونه من همیشه می گم آموزش وپرورش قبل از هر چیز بودجه کلان، توجه بیشترمسئولین به این عرصه وصد البته در کنارش مدیر قَدَرمی خواداگه یکی از اینا نباشه بقیه به درد نمی خوره آموزش وپرورش باید در راس برنامه ریزی های دولت ونظام باشه وگرنه با تعویض وزیر وگول زدن مردم که ببینید ماحامی زنان هستیم و...کار به جایی نمی رسه نظربنده اینه که در این شرایط هیچ کس نمی تونه برای آموزش وپرورش کاری انجام بده فقط الکی باید وزیر انتخاب بشه تا جای وزیر تو اتاقش خالی نباشه وباید حتما هر روز یکی باشه بره رو صندلی وزیر بشینیه
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام واحترام اعضا هییت علمی دانشگاهها حداقل دویا سه سازمان یا شرکت همزمان حقوق ومزایا می گیرند وحقوقی های نجومی متعلق به اعضا هییت علمی دانشگاهها می باشند کیفیت دانشگاهها که معلوم است وضعیت پایان نامه ها که محرز است هییت دولت اعضای هییت علمی دانشگاهها می باشند وجلوی رسیدگی به این موضوع گرفته می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
قاضی پور دامداری رو هنوز هم داره با اون ماشین لوکس .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سنگک لاکچری!!!!هرچی بدبختی وگرانی واختلاس و رسم بد وپول بادآورده ومثلا زندگی لاکچری تو ایران شروع میشه از تهران وتهرانیه...ودراینجا زنان ودختران جوان شهرما تو مزارع کشاورزی برای روزی چهل هزارتومان باید
جلوآفتاب کارگری کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
اين محله آپادانا خيلي عقب مونده است! هيچي ندارن ولي به نداشتن و پول پرداختن بابت هيچي خيلي افتخار مي كنن!
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام واحترام اعضا هییت علمی دانشگاهها حداقل دویا سه سازمان یا شرکت همزمان حقوق ومزایا می گیرند وحقوقی های نجومی متعلق به اعضا هییت علمی دانشگاهها می باشند کیفیت دانشگاهها که معلوم است وضعیت پایان نامه ها که محرز است هییت دولت اعضای هییت علمی دانشگاهها می باشند وجلوی رسیدگی به این موضوع گرفته می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
زنی که نمیتونه دوچرخه سوار بشه چش به وزارت!!!!
پرهام
|
United States
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
این یارو نجفی، کی اعدام میشه؟
پرهام
|
United States
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
همیشه نالایق ترین افراد مسول آمورش و پرورش بوده اند، هستد و خواهند بود. نر و ماده فرقی نداره. این وزارت خونه پول و بودجه میخاد تا بتونه روبراه بشه. تا وقتی سیستم آموزش و پرورش همین باشه امیدی به آینده کودکانمان نیست. اگه پول داشته باشی و پارتی و بچه اتو غیر انتفاعی بفرستی شاید امیدوار باشی. ولی بدون پول و مدرسه دولتی و معلم های دو سه شغله که فقط فکر این هستند که شکم زن و بچه هاشونو سیر کنند امیدی به ارتقای سطح دانش و پیشرفت و یه زندگی خوب برای آینده وجود ندارد. حالا شما سکان دار زن بذار، مرد بذار، اصلا نذار...
مگه مهمه؟ مگه فرقی داره؟
یه معلم با حقوق ماهیانه 2 یا 3 تومن چطور میتونه با آرامش خیال به بچه من و تو سر کلاس آمموزش درست ارائه بده؟؟؟!!!
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
علت انتخاب وزیر زن برای تصدی وزارت آموزش و پرورش اینست که با توجه به حجم مطالبات گسترده فرهنگیان که به حق و عادلانه است، میخواهند وزیر جدید زیاد موی دماغ دولت نباشد و کمتر پیگیر مطالبات فرهنگیان از جمله پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته، رتبه بندی، معوقات حق التدریس ها و استخدام حق التدریس ها و .... باشد و با حداقل بودجه مصوب هیات دولت بسازد و بسوزد.
بی شک بهبود و ارتقاء منزلت و معیشت جامعه فرهنگیان نیازمند اراده عمومی کل دستگاه میباشد و باید تغییر اساسی در رویکرد نسبت به وزارت آموزش و پرورش به عنوان تنها نهاد انسان ساز و محرک توسعه کشور ایجاد شود و سعی شود با برنامه ریزی صحیح و غلبه بر موانع موجود در جهت توسعه و پیشرفت کشور گام نهاد.
با توجه به شرایط کنونی جامعه و تنزل سطح کیفیت اموزشی و گرایش دانشگاهها به مدرک گرایی و سردگمی حجم گسترده فارغ التحصیلان دانشگاهها که با بحران بیکاری و نیازهای متنوع مواجه می باشند،اگر اقدام اساسی در این راستا صورت نگیرد قطعا نه تنها مسیر پیشرفت دشوار و غیرممکن خواهد بود بلکه برعکس جامعه سیر قهقرایی خواهد داشت.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
ما عمرا رای بدیم. الباقی ملت هم همینطور. رای دهنده خادنه به بقیه ملت
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سوداگری در مسکن چند برابر ارز سود داد؟

فرشاد مؤمنی، استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ️گزارش رسمی وزیر پیشین مسکن اشاره می‌کند که تب سوداگری شکل‌گرفته در این بخش باعث شده تا ارزش دلاری خانه‌های خالی در سال ۹۷ معادل ۲۵۰ میلیارد دلار باشد، یعنی به این میزان از دارایی‌های بین نسلی کشور فدای آزمندی‌های بی‌پایان شده است. تصور کنید که در دوره‌ای که ۲۵۰ میلیارد دلار تلف شده است، ارزش کل بورس کشور معادل ۱۱۰ میلیارد دلار بود.
خوب پيدا كنيد دليل پروپاگانداي پايانه فروشگاهي در مطب پزشكان كه با مغلطه به اسم كارتخوان تبليغ مي كنند چرا فكري براي قيمت اجاره مطب نميكنند شما اجاره را متناسب سال قبل بالا ببر پزشكان مالياتش را دوبرابر خواهند پرداخت
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سیروس عسگری مایکل وایت مجید طاهری مینیاپولیس اعتراض به کشته شدن جورج فلوید