بازدید 14226
هزار و هفتصد و سی‌ و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: بعضی‌ می‌گویند به جهنم که دولت و مجلس به رقیب برسد/رایزنی برخی نمایندگان با دولت برای معرفی وزیر زن/حضور زنان در ورزشگاه ها، افزایش مشروعیت را به همراه دارد /تشکیل یک شورا برای انتخابات مجلس یازدهم و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۱۶۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 07 August 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

اصولگرایان هیچ کاری با احمدی‌نژاد ندارند
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: از سمت اصولگرایان و لایه‌های دیگر این جریان، گرایشی به نقش احمدی‌نژاد در انتخابات اسفند ماه وجود ندارد و اصولگرایان هیچ کاری با او ندارند. در خصوص عدم دعوت از علی لاریجانی در جلسات شورای وحدت اصولگرایان، گفت: آقای لاریجانی به دلیل مسئولیت در مجلس و محدودیت‌هایی که دارند نمی‌توانند شرکت کنند، مانند سایر رؤسای قوا که هیچ یک در جلسات حزبی، تشکیلاتی و جناحی حضور ندارند./ایسنا

بعضی‌ می‌گویند به جهنم که دولت و مجلس به رقیب برسد
محمدرضا باهنر نماینده ادوار مجلس، فعال سیاسی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که در برنامه شامگاه دوشنبه جهان آرا حضور یافته بود، گفت: برخی نزد من می آمدند و می‌گفتند چون امثال شما دیگر در مجلس نیستید مجلس ضعیف ظاهر شده است اما پاسخ من این است که در این مجلس آدم‌های قدرتمند، قوی، ریشه‌دار و باسابقه کم نداریم. مجلس دهم یک اشکال پیدا کرده که شاید برای اولین بار است و آن اینکه فراکسیون اکثریت ندارد. یعنی سه فراکسیون دارد که هر کدام اقلیت هستند، البته یک حزب هم وجود ندارد که منظم و چارچوب کار کند. برخی نمایندگان هم در پایین فراکسیون ها جابجا می شوند و شناور هستند. مجلس دهم نقطه مقابل اصلاح‌طلبان نبود. البته اصلاح طلبان می‌توانند بگویند دست ما نبوده اما مطمئنا نمی‌توانند بگویند دست اصولگراها بوده است.

تکذیب ائتلاف قالیباف با احمدی نژاد
«احدیان» مشاور قالیباف گفت: قالیباف بعد از تعطیلات نوروز یک بار صرفا برای احوالپرسی به منزل احمدی نژاد رفته است و سایر مباحث سیاسی مطرح شده، صحت نداشته و کذب است. اصولا در این نشست هیچ بحث سیاسی داخلی صورت نگرفته چه برسد به موضوعی مانند ائتلاف. جریان اصلاحات بهتر است به جای این که دنبال تغییر زمین بازی باشد، به فکر پاسخگویی نسبت به عملکرد دولت باشند./فارس

چمران: همه باید از ظریف حمایت کنیم
مهدی چمران گفت: عده‌ای دوست دارند بگویند کار جمنا تمام شده است. موج رسانه‌ای اول مهم است حتی اگر دروغ صرف باشد. عده ای از دوستان و کسان دیگری که از حضور جمنا که در انتخابات ریاست‌جمهوری توانست یک رئیس‌جمهور را معرفی کند و ۱۶ میلیون رأی بیاورند، می‌ترسند. ادامه این حرکت مهم‌تر از خود حرکت است و ممکن است ادامه این حرکت برای برخی خطرناک باشد. مهدی چمران گفت: زمانی که سکان‌دار دستگاه دیپلماسی ایران است را تحریم می‌کنند به معنای آن است که از نفوذ سخنان ظریف واهمه دارند و بنا دارند تا مانع از انتشار آن‌ها شوند. باید از شخص ظریف که مورد تحریم غیرقانونی آمریکا قرارگرفته است دلجویی و حمایت شود و در کنار او بایستیم. الان زمان اختلاف افکنی نیست بلکه باید در برابر آمریکای ترامپ که به دنبال قلدری و زورگویی است با خط‌مشی هماهنگ عمل کنیم. {در پاسخ به هجمه برخی تندروها از جمله پایداری ها به ظریف بعد از تحریم شدن}:من کاری با پایداری ها ندارم، اما آنچه اکنون جهت‌گیری سیاسی نظام و مردم است ایجاد جبهه متحد در برابر آمریکاست.

تشکیل یک شورا برای انتخابات مجلس یازدهم
غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در بیستمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: شخصا وارد انتخابات ۹۸ نمی شوم. وی افزود: قبول دارم که جوانگرایی باید صورت بگیرد ولی شما باید به تجربه هم اعتقاد داشته باشیم و منظور من از جوانگرایی پیر زدایی است. حدادعادل افزود: ۵۰ درصد شورایی که برای مجلس تشکیل داده ایم جوان هستند./فارس

موتورسواری اشکال شرعی ندارد
معاون فرهنگی قوه قضاییه در مورد حکم شرعی و قانونی دوچرخه و موتورسواری بانوان گفت: در فرهنگ اسلام، سوار زین شدن برای بانوان مکروه است اما حرام نیست. از طرف دیگر به زنان دستور داده شده کاملا با عفاف و حجاب در صحنه اجتماع ظاهر شوند. موتور سواری هیچ اشکال شرعی ندارد اما از منظر عفاف و حجاب، سوار شدن بر موتور ممکن است باعث شود تا حجاب خانم ها کمتر رعایت شود. من به احتمال قوی احتمال می‌دهم که این (الزام راهنمایی و رانندگی به صدور گواهینامه موتور برای زنان) در تجدیدنظر رد خواهد شد. همچنان که مشابه این رأی هم قبلا در دیوان صادر و قطعی هم رد شده است. راهنمایی و رانندگی هم بر اساس این قانون نمی‌تواند گواهینامه صادر کند. اما اگر بعدها قانون تغییر کرد یا اصلاح شد، ایرادی ندارد. دولت وظیفه دارد تا شرایط سهل برای بانوان را ایجاد کند./ روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه

رایزنی برخی نمایندگان با دولت برای معرفی وزیر زن
حسینعلی امیری، معاون پارلمانی دولت درباره زمان معرفی گزینه پیشنهادی وزیر آموزش و پرورش به خبرآنلاین، گفت: فعلا هیچ صحبتی درباره گزینه‌ها نشده و آخرین تصمیم همین بوده که آقای حسینی به عنوان سرپرست باشند. وی درباره درخواست‌ها برای معرفی وزیر زن گفت: انتخاب با آقای رئیس‌جمهور است و ما هم از نیات آقای رئیس جمهور خبری نداریم اما اطمینان دارم ایشان به آنچه اقتضای مصالح کشور باشد عمل می کند. وی درباره رایزنی نمایندگان با دولت برای گزینه های وزارت آموزش و پرورش گفت: درباره گزینه ها صحبتی نشده است؛ البته تعدادی از بانوان مجلس راجع به معرفی وزیر خانم نکاتی را مطرح کردند که بنده هم عرض کردم مطمئنم که آقای رئیس جمهور، آنچه به مصلحت کشور باشد انجام خواهند داد.

گردش مالی ۶۰۰ میلیارد تومانی فروش VPN
یک وب‌سایت فروش VPN نوشته: استفاده از VPN برای عبور از فیلترینگ ایران، غیرقانونی بوده و جنبه شرعی نیز دارد؛ فقط برای عبور از تحریم‌های اینترنتی علیه کشور عزیزمان استفاده شود. وب‌سایت‌های فروش VPN توانسته‌اند بدون پیش‌شرط دریافت نماد اعتماد الکترونیکی به درگاه‌های پرداخت بانکی متصل شوند. حبیبی، عضو انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی می‌گوید: اگر ۴۰ میلیون عضو تلگرام داشته باشیم، گفته می‌شود که پنج میلیون آنها از VPN پولی استفاده می‌کنند. اگر قیمت متوسط هر ماه اشتراک فیلترشکن را فقط ۱۰هزار تومان در نظر بگیریم، میزان فروش VPN برابر با ۵۰ میلیارد تومان در ماه و ۶۰۰ میلیارد تومان در سال است./ ایرنا

بازیگران شهرزاد دستمزدهایشان را پس نمی‌دهند
این روزها و با صدور و اجرای حکم زندان هادی رضوی بحث پرتکراری در فضای مجازی شکل گرفته است؛ بحثی درباره تکلیف افرادی که در عرصه تولید یک محصول فرهنگی با این سرمایه‌گذار کار کردند. کامبیز نوروزی، حقوقدان در پاسخ به این پرسش به #خبرآنلاین گفت: من با چیزی که در سطح افکار عمومی جریان دارد کاری ندارم ولی از نظر حقوقی عوامل را نمی‌توان به برگرداندن پول متهم کرد. هر یک از این عوامل قراردادی داشتند و پولی دریافت کردند. اعم از بازیگران، کارگردان، فیلمنامه‌نویس، عوامل نور و صدا و تصویر تدارکات و سایر بخش‌ها. چه طبق قانون و چه طبق عرف هیچ یک از اینها موظف نبودند که در زمان عقد قرارداد یا در زمان دریافت پول تفحص و بررسی کنند که این پول از کجا آمده، بابت کاری که انجام دادند پولی گرفتند. الان طبق رأی دادگاه بدوی مشخص شده که سرمایه‌گذار این سریال بخشی از دارایی‌اش را از طرق غیرقانونی به دست آورده. این حکم به سایرین تسری پیدا نمی‌کند. عقل هم چنین حرفی نمی‌زند.

غرویان: موتورسواری زنان منع شرعی و قانونی ندارد

محسن غرویان، استاد حوزه علمیه قم در گفت‌وگویی با «آزادی» در رابطه با ماجرای موتورسواری زنان گفت: «تفاوتی بین وسیله نقلیه که خانم‌ها می‌خواهند از آن در زندگی استفاده کنند، وجود ندارد. چه ماشین باشد، چه دوچرخه و چه موتور سیلکت. این‌ها وسایلی برای استفاده در زندگی است. چه زن و چه مرد اگر توانایی استفاده از آن را دارند، باید امکان استفاده هم داشته باشند». وی با تأکید بر اینکه «هیچ منع شرعی در کار نیست» گفت: « بعد شرعی مسأله مربوط به نکات اخلاقی، حجاب و پوشش است که در هر سه وسیله تفاوتی ندارد. اگر رعایت مسائل اخلاقی بشود، موتورسواری نیز منعی ندارد.» غرویان در پاسخ به اینکه منطق ممنوعیت صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان چیست، گفت: « تا جایی که من می‌دانم از نظر قانونی منعی وجود ندارد. امروز هم در خبرها دیدم که یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و دیگر آقایان مسئولان گفته‌اند که منعی وجود ندارد. الان خانم‌ها خلبان هستند و هواپیما هم می‌رانند. به نظر می‌رسد که بعد از رعایت وجوه شرعی، مسائل عرفی مطرح باشد». این فعال سیاسی با بیان اینکه «در خود ایران خانم‌ها مسابقات موتور سواری هم دارند و با حفظ حجاب در مسابقات شرکت می‌کنند» درباره ممنوعیت موتورسواری زنان در خیابان‌ها گفت: «فکر می‌کنم که این‌ها قابل تجدید نظر است. باید ابعاد مسإله روشن و مثل خیلی چیزهای دیگر از جمله حضور زنان در ورزشگاه‌ها حل شود.» وی خاطرنشان کرد: «به هرحال این مسائل زمان می‌برد و باید فرهنگ سازی شود. تغییر عرف و رسوم زمان‌بر است اما جهان و همه جوامع در حال تغییر هستند. کشور ما نیز دیر یا زود این تغییرات را می‌پذیرد.»

 

سردار جلالی: مراقب مکر «مکرون» باشیم
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تأکید بر اینکه «صبر استراتژیک» ایران آمریکا را کلافه کرده است، گفت: باید مراقب ترفندهای سیاسی «مکرون» باشیم که ظاهراً تلاش دارد مطالبات سلطه طلبانه آمریکا را بار دیگر از زبان اروپایی ها بیان کند. سردار غلامرضا جلالی در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی با بیان اینکه کشور ما در شرایط کنونی در چندین لایه با دشمن درگیر است، تأکید کرد: نظام اسلامی با صبر استراتژیک به ویژه در زمینه برجام، دشمن را در موضع انفعال قرار داده است . به نوشته ایسنا، وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها تلاش داشتند تا با بازی ارعاب نظامی، ایران را مجبور به پذیرش خواسته های سلطه طلبانه خود کنند، گفت: توان بازدارندگی ایران به ویژه در حوزه نظامی سبب شد تا بازی ارعاب آنها رنگ ببازد چراکه اراده نظامی ایران با منهدم شدن یک پهپاد جاسوسی گران توسط یک سلاح بومی، بر دشمن غالب شد و آنها فهمیدند ایران در دفاع از خود با کسی شوخی ندارد. جلالی خاطرنشان کرد: تحریم وزیر امور خارجه ایران از سوی آمریکا پایان خط دیپلماسی فریب بود اما در این شرایط باید مراقب ترفندهای سیاسی برخی از جمله رئیس جمهور فرانسه باشیم که به نظر می رسد تلاش دارد مطالبات آمریکا از ایران را از زبان اروپا بیان کند.

جهانگیری: خواسته ایم محل‌های مناسبی به بانوان اختصاص داده شود
اسحاق جهانگیری امروز چهارشنبه 16 مرداد با حضور در حیاط دولت در جمع خبرنگاران درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و نظر فدراسیون جهانی فوتبال در این زمینه گفت: دولت دغدغه متدینین و علما را در نظر می‌گیرد و از وزارت کشور و وزارت ورزش و هم نیروی انتظامی خواسته ایم محل‌های مناسبی را به بانوان اختصاص دهند تا نگرانی متدینین در این زمینه برطرف شود و بانوان هم بتوانند در ورزشگاه ها حضور داشته باشند. به نوشته فارس، سعید فتاحی روز گذشته بعد از پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر اعلام کرد: فدراسیون فوتبال هیچ الزامی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ندارد و اینکه گفته می‌شود از طرف فیفا تحت فشار هستیم صحت ندارد.

حداد عادل: نارضایتی کنونی جامعه برای جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو یک فرصت است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بخش زیادی از مشکلات امروز ناشی از تحریم‌هاست و هر دولت دیگری هم بود درگیر این مشکلات می‌شد گفت: نارضایتی کنونی جامعه برای جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو یک فرصت است. غلامعلی حداد عادل در بیستمین همایش انجمن‌های اسلامی مستقل سراسر کشور که در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، گفت: جلوه ای از غربگرایی در ایران اعتماد به غرب است که در برجام آن را دیدیم. وقتی مذاکرات برجام شروع شد ما اعلام کردیم که دلواپسیم اما ما را مسخره کردند و اسم خود را هم دل‌آرام گذاشتند، با دشمن می‌خندیدند و به ما اخم می‌کردند اما امروز ثابت شد که حق با دلواپسان بوده است. وی ادامه داد: اگر پیش از برجام نسبت به آمریکا نگران بودیم حالا نگرانی‌هایی نسبت به عملکرد اروپا وجود دارد، چون یکسال گذشته اما فقط چهار میلیون دلار به حساب اینستکس ریخته شده و اروپا به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: اگرچه تا این لحظه تصیمی برای ورود به انتخابات پیش رو نگرفته‌ام ولی جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو فرصت‌ها و تهدیداتی دارد که می‌تواند از فرصت‌های آن استفاده کند. یکی از این فرصت‌ها نارضایتی جامعه از عملکرد دولت است. در نظرسنجی‌های صورت گرفته ۶۰ درصد مردم عنوان کرده‌اند که در انتخابات مجلس پیش‌روی به نامزدهای مخالف دولت رأی می‌دهند و فقط ۲۰ درصد ذکر کرده‌اند که رأیشان به گزینه‌های موافق دولت است.

حضور زنان در ورزشگاه ها، افزایش مشروعیت به همراه دارد
طیبه سیاوشی: «ما به عنوان نمایندگان مجلس، مسأله را پی‌گیری کرده‌ و تلاش ما این بوده که در تعامل با وزارت ورزش، وزارت کشور و دستگاههای فعال در این زمینه، امکان حضور زنان در ورزشگاهها را فراهم کنیم.» نماینده مردم تهران در مجلس، در بخشی دیگر از گفته‌های خود توجه به تاثیرات اجتماعی و سیاسی حضور زنان در ورزشگاه ها را بسیار مهم ارزیابی کرد. او در این زمینه با تأکید بر مطالبه اجتماعی بودن حضور زنان برای حضور در ورزشگاه ها تأکید کرد: «اساس مسأله حضور زنان در جامعه از نظر اجتماعی بسیاری مهم است. حضور زنان در مجامع عمومی مختلف همانند سینما، هنر، ورزش و ... در ابتدای امر توانایی زنان را افزایش خواهد داد و در ادامه می‌تواند احساس مشارکت عمومی و دخیل بودن در اجتماع را به زنان انتقال دهد.» وی افزود: «حضور زنان در ورزشگاه ها و سایر عرصه اجتماعی در تخلیه هیجانی و سلامت روحی نیمی از جامعه، یعنی «زنان» تاثیر عمیقی بر جای می‌گذارد. صرف زمانی مشخص از سوی زنان برای حضور در اجتماع، آن هم در زمینه ورزش، زمینه‌ساز آرامش روانی آن‌ها خواهد بود. این مسأله در بسیاری از جوامع امری اثبات شده و بدیهی است که حضور زنان در عرصه عمومی تاثیرات مثبتی را بر کلیت جامعه بر جای خواهد گذاشت؛ اما متأسفانه در جامعه ما هزینه زیادی بابت این مساله صرف می‌شود.» سیاوشی تصریح کرد: «حضور زنان در ورزشگاه ها به عنوان یکی از مهم‌ترین نمودهای عرصه عمومی، انسجام و هم‌بستگی را میان مردم افزایش می‌دهد و این امر افزایش مشروعیت را در پی خواهد داشت.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۳
در انتظار بررسی: ۱۶
انتشار یافته: ۱۷۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
وقتی فیلتر در نت عملا کاربردی نیست آدم شک میکنه نکنه یکی از آقازاده ها زده تو کار فیلترشکن و وی پی ان و این ادا و اصول ها همش فیلمه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مطمئنی در نت فیلتر شکن کارایی ندارد ؟
و یا اینکه برقش را قطع و وصل می کنند!
ناشناس
| France |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اکثر وی پی ان طراحی داخلی هستند . حتی انکه زبان انگلیسی باشد . فقط از گوگل .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
ناشناس 30 21
کسی نگفت فیلترشکن کارایی ندارد
نوشته فیلتر کارایی ندارد

شما اول درست بخون بعد نظر در کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اصولگرایان هیچ جذابیتی ندارن انگار که بخوای نون و پنیر رو از مردم بگیری و بهشون نون خشکه بدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
شما که جواب من دادی یکبار دیگر متن من را بخون ۲۱:۴۱
منظور من این بود که اگر خواسته باشند ان چیزهایی که خواسته باشند فیلتر کنند و همه فیلتر شکن ها را از کار بیاندازند که می توانند عملا بساط فیلتر شکن فروش ها کساد می شود
ناشناس
| France |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
منطورت این هست که خودشان از سر کنجکاوی و بعد از مدتی استفاده از سیایت ها و کانالها عادت کردند که هر شب نطرات دیگر مخالفین و موافقین را ببینند . یا نه منطورت این هست که در همان‌کانال ها و سایت ها بخواهند جواب دهند یا نطر دهند . ولی من فکر میکنم شکل سومی هم دارد و ان این هست که مردم با سختی به سایت ها و کانال ها دسترسی داشته باشند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
معلومه فروش وی پی ان دست خودشونه چرا سایتی که میفروشه فیلتر نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
قالیباف و احمدی نژاد مردم را چه فرض کرده اند ؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
الاغ
ناشناس
| France |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اصولگرایان خصوصا قشر تندرو آن وقتی میلینند با چندین‌کاندید نمیتوانند اصلاحات را از قدرت کنار بزنند چند راه حل در اتاق فکر رایزنی میکنند . اول این تفکر را از نطر گفتمان خلع سلاح میکنند و دوم شعارهای این گروه را تصاحب میکنند ولی از دل اعتقادی ندارند هدف پرتاب بسمت قدرت هست بعد مردم کاره ای نیستند . الان مثل دوره خاتمی هست که ۸ نفر اصولگرا نتوانستند با خاتمی مبارزه سیاسی و انتخاباتی کنند . اگر چه مقصر خود اصلاح طلبان هستند که نتوانستند یک حزب قوی با گفتمان قوی با پشتوانه علمی و عقلی و تجربی ایجاد کنند که هر فردی وارد این تعریف نشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مردمی که ده ثانیه ای چندهزار تا پراید پنجاه میلیونی را پیش خرید می کنن
مردمی که دنبال فرصت برای کلاه گذاشتن سر همدیگن
مردمی که زباله میریزن جلو در خونه دیگران
مردمی که مثل بربرها رانندگی می کنن
مردمی که چشمشون دنبال ناموس این و اونه
مردم سرتاپا گناه که فقط بلدن دیگران را ارشاد و نصیحت کنن
داداش این مردم دیگه فرض کردن نمیخواد که... همه چی عیان و روشنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
حداد عادل هم همینطور!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ناشناس21:47 خودت چی؟ از بهشت پرتت کردن اینجا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
نمی دانم چرا وقتی بین خبرها نظر جهانگیری را خواندم احساس کردم دولت می خواهد برای زنان در ورزشگاه قفسی بسازد تا از داخل آن مسابقات را ببینند البته حتما منظور جهانگیری این نیست
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اینقدر مردان ایرانی را گفتند که چشم و دست و پای و موی سر و جوراب زنان و صدای زنان ..‌ ...واقعا مردان اینقدر حریص و شتاب دارند من‌میترسم ان قفس را هم بشکنند . در خیابان چشم ابن مردان ایران حتی زنی که حجاب دارد کلافه کننده هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ناشناس فرانسه مرد ستیز فمنیست.
احتمالا شوهر گیرت نیومده فمینیست شدی
شما یه سر تشریف ببر کشورهای زن دوسته گوگولی جنوب خلیج فارس تا به عنوان همسر سوم چهارمشون طلا بگیرنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ایکاش بزرگان بجای محدود کردن زنان
بر روی تربیت پسران از کودکی و مردان کار کرده بودند
و اینقدر نگاه های جنسیتی و آلوده و ناپاک وجود نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
دیگر طوری شده که آدم فکر می کند انتخابات صرفا برای این برگزار میشود که احمدی نژاد انتخاب نشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
احمدی نژاد منتخب قلب مردم طبقه آسیب پذیر و محرومین هست
تاجی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اقاااااا من تازه فهمیدم احمدی نژاد گوهر بود مردانه جلوی یک سریها ایستاد حداقل میگفت حق مردمه!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
منتخب قلب؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
نیاز به ائتلاف نیست
همه مردود شده اند

کارنامه همه فضاحتبار بوده
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
یک نفر مردود شده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
البته تند روهای اصولگرا که توسط مردم بارها و بارها پرونده شان را هم خیلی وقته زیر بغلشان زده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
قوانین خدا مانند دیه نصف مرد و این چیزها را با گذاشتن کلاه شرعی می پردازین ان وقت ما را با چیزهایی مثل موتور سواری می ترسانید؟
بی خیال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
همیشه نزدیک انتخابات مسائل مربوط به آزادی های زنان و حجاب و غیره را وسط می کشند که رای جم کنند

شرم بر کسانی که مثل گذشته فریب بخورند

اگر هم فریب می خورید حداقل برای سیب زمینی و پیاز فریب بخورید نه چیز دیگه .
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اعطای موتور سواری به زنان ، در ازای تضمین حقوق نجومی و تجارت ژن های خوب ابتکار و مولارودی!!
اصلاح طلبان هفت تیر کشی نجفی رو هم ضمیمه پرونده خود در پیگیری حقوق بانوان کنند...خخخخ
مردم دیگه گول مشوق جنسیتی رو
نمی خورند..بیخود زحمت نکشید..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
شما که مرد هستید اصلا صلاحیت حرف زدن درباره حق و حقوق زنان را ندارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
به هیچ کدام از مدیران فعلی جهت کاندید شدن اعتماد نمیکنم

ائتلاف آنها و انتخاب آنها ادامه ی همین بدبختی ها ست

همه مسئولان بعد از انتخابات مردم را به چشم برده و بدبخت نگاه میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
معلوم شد دروغی که به نقل از فیفا گفته باید زنان را به ورزشگاه راه بدهید پیشنهاد از طرف دولت محترم به فیفا بوده و برای پرت کردن حواس ها واصلا فیفا قانونی در این مورد ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
نه داداش اینو دیگه اشتباه تحلیل میکنی . واقعا فشار فیفا هست . پشتش زور هست . واقعا افرادی را در چند مرحله دارند که فیلم و عکس هر بازی را رصد کردند که زنان پشت ورزشگاه ها اجازه ورود ندادند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
شما دیگه نوبر هستی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
پرچم فرانسه
ان را هم خود دولتی ها گفتند و چند روز پیش هم در خود فدراسیون اقرار کرد هیچ زوری بابت ورود زنان به ورزشگاه توسط فیفا بر ما نیست و دولت خودش این کار را کرده و در فیفا قانونی به چنین چیزی وجود ندارد
ناشناس
| France |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
نه شما اشتباه میکنی . در ورزشگاه آزادی پارسال نماینده فیفا خودم دیدم که به تاج گفت جایگاه زنان ایران کجاست و زن ها پس کجا هستند و اقای تاج در جلوی چند صد دوربین موبایل داشت توصییح میداد که زن ها هنوز وارد ورزشگاه نشدند .‌....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
خودت نظر دادی ی مثبتم گذاشتی برا خودت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
زنان چطور میخواهند موتور اخه سوار بشن صدرصد ازار اذیت زیاد خواهد شد
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
شما که ترک موتور سوار میشی جای از بدنت اسیب ندیده ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
دقیقا
شخصا موافق این حق برای بانوان هستم
اما
بانوان مطالبات خیلی مهمتر و حیاتی تر دارند که روی زمین مانده
سام
| United Arab Emirates |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
بعضی مردان به ظاهر مرد در مورد اتومبیل سواری خانم
ها رفتارهای ناشایستی انجام میدادند ولی به مرور اصلاح شدند .این مساله هم همینطور خواهد شد و خیلی مسایل دیگر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خدمت مسئولين چه موافقين چه مخالفين و همينطور مردمي كه ظاهرا مخالفن عرض ميكنم يك - اگه بحث ، رعايت نحوه نشستن و حفظ حجابه كه همين حالا خانومها در ترك موتور ( دو تركه و چند تركه ) حضور دارن . دوم اينكه اگه بحث سر گواهينانه دادنه كه تا يادمونه افرادي كه گواهينانه پايه دو دارن مجاز به راندن موتور هم هستن
حالا اين همه جار و جنجال براي چيست
اما ظاهرا اين موضوع ميل و خواست دروني يك عده خشكه مقدس رو عيان كرده ، انگار مشكل ، فقط مشكل عده اي است كه كلا مخالف دادن حق به زنان حالا سر هر چي هستن
ظاهرا مشكل اين كشور فقط زنها هستن و بس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
با وجود مردهایی مثل شما بعید هم نیست
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اقای غرویان ! توزیع ۱۸ میلیارددلار رانت ارزی ۴۲۰۰ بین خودی ها چطور ؟ اون هم منع شرعی نداره ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
بعله با حضور شان تونایی ها را افزایش داده ان هم در خیانت و طلاق و کاهش ازدواج و افزایش افسردگی و در اخر هم خودکشی
به همین خوشمزگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
زنان و انتخابات در ایران مثل دو تا جاده هستند که همینطور می آیند تا درست روز انتخابات به هم برسند و یکدیگر را قطع کنند البته دوباره بعد از انتخابات از هم دور میشوند البته اگر به جای زنان می توان گفت زیرا تمام محرومیت مردم را در همین جماعت بیچاره می توان دید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
از ۸۰ سال پیش تا حالا تمام تلاش ها بخاطر همین بود که خانوادها سواد دختران را بالا ببرند چون فکر میکردند توسعه سیاسی و اجرای عدالت اجتماعی و بالا بردن فرهنگ اجتماعی و آزادی احزاب و حقوق شهروندی نیاز به سواد دارد تا سواد خواندن نباشد سواد سیاسی محقق نمیشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
جناب حداد عادل ! كار شكني بر سر راه اصلاح طلبان ، اشتباه بزرگى بود . هر دو جناح باختيد .
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
کسی که کشتی سوراخ می‌کنه خودشم غرق میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اینها میگند فعلا جایی که دولت نشسته رو سوراخ کنیم خیس بشن بعدا واس غرق شدن کشتی یه فکری میکنیم
جناب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خوشحالی حداد از پیروزی شان در انتخابات!؟ ، درصورت تحریم انتخابات توسط اکثریت مردم
گویای اعتراف به ورشکستگی
سیاسی شان از سالها قبل است
ولی بدانید که مردم و کشور را شماها به اینروز فلاکت انداختید
و روزی باید پاسخگو باشید
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اقای حداد مردم اگر از عملکرد دولت خیلی خیلی هم ناراضی باشند باز به جریان شما که قبلا مردود شده رای نخواهند داد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
آقای حداد دچار کشف جدید هم شدند.
اسلام گرا را بجای اصولگرا بکار میبرد،یعنی بقیه همه لائیک هستند و اصولگراها بعد تمام مصیبتهایی که به سر مردم آوردند شدند اسلامگرا !!!
حالا هم بشکن زنان به این فکر میکنند که مردم ناراضیند ، ولی غافلند از این که مردم میداننداین فشارهای اقتصادی را همین دو جناح بر مردم تحمیل کرده اند.
ناشناس
| France |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
هنوز اسللم خوب و خوب اجرا نشده اگر اجرا بشه اولین کسی که از دایره قدرت کنار میره حداد هست بابت هر کلمه معدال فارسی چند میلیون هزینه میشه . در صورتی اگر قبلا مقبره ای برای فردوسی ساخته نمیشد الان فقط یک خرابه بود
این
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ایشان اسلام را فقط منحصر به همان دو یا سه میلیون نفر همفکران خودشان میدانند !!؟؟
همین حرفها و حرکات بوده که اکثریت جوانان را از دین دور کرده است
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
جناب حداد !فکر کردید مردم از اصلاطلبان زده شدند رو به شما میارند؟! بابا هر دوی شما مورد اعتماد نیستید،؟! که البته شعارهاتون فقط برای گول زدن مردم هست وگرنه خودتون آنچه میگویند برخلافش رو عمل میکنند!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
در دست دو نفر یکی حلوا و دیگری چماق باشد شما به کی رای میدی ؟
ناشناس
| Canada |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
ژن خوب فروغی نشون داد اگه گروه حداد بیاد چه میشه؟دستکاری در رای کردن تا فردوسی پور ببازه.حالا ایشون فکر میکنه در بهمون پاشنه است.نه عزیزم فضای مجازی اجازه نمیده بیاین و کشور رو مثل شبکه ۳ اداره کنین
ناشناس
| France |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اصلاح طلبان همان توبه کنندگان سیاسی افراطی دهه ۶۰ هستند ولی با پنبه ...... اما مردم توبه سیاسی انها را پدیرفتند . مثل رای دونیم میلیونی هاشمی ... ولی انکه در رای اقلیت بود کاندید ریاست شد .ولی هاشمی ثابت کرده بود دنبال و دوستدار قدرت نبود . هاشمی در اخر عمری گفت که من راحت میتوانم از دنیا بروم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خسته نمیشی انقد vpn عوض میکنی هی نظر میزاری ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جناب حداد زیاد ذوق زده نشوید
چون وقتی این مردم با این مدل انتخابات قهر کنند
اینبار کلا نوع برخوردشان با برندگان نمایشی فرمایشی مثلا انتخابات تفاوت خواهد کرد
بدبختی ما از وجود امثال شماها با این طرز فکرتان است
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اقای غرویان عرف و رسوم خیلی سریع تغییر پیدا کرده و با پیشرفت علم تغییراتش از اینهم سریعتر خواهد شد.اقایان خواسته و ناخواسته با این سیل تغییر همراه خواهند شد و یا امواجِ خواست عمومی انها را با خود خواهد برد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
برخی قوانین هیچ توجیه منطقی ندارند و فقط برای نظام هزینه ایجاد میکنند
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مسایل با سرعت پیشرفت مردم باید با مقتضیات زمانه تعییر کنند
ناشناس
| France |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
تابی شبت بخیر خسته نباشی واقعا کار سختی داری . سانسور کردن کلمات و جملات و جمع و جور کردنش خداییش،خیلی سخت هست من تعجبم از این هست چطور با سرعت اینکار را میکنی . ولی ایکاش ان کلمه اصلی جمله را حذف نمیکردی چون پیام اصلی ان کلمه بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
وقتی ما باعث میشیم زحمت شما زیاد بشه دچار عذاب وجدان میشویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
خجالت نیز خوب چیزی است با این وضعیت اقتصادی انتظار دارید مردم در انتخابات شرکت کنند
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
بله خجالت خوب چیزیه! ولی کمیابه ؛ خصوصا درعرصه سیاست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
آقای احمدی نژاد هر وقت مرد و مردونه گفت چه مقدار از ازون 700، 800 میلیارد دلار درآمد کشور در زمان ایشون رو دولت فخیمه شون هاپولی کرده، ما هم از ایشون حمایت خواهیم کرد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
فرصت طلبان حتی از نارضایتی ملت نیز دنبال تامین منافع حزبی خودشان هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
و اصولگراها هم از اونا بدتر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
بنده خدا کجای کار هستی
اصلا هدف همین بود
کیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
واقعا باید به جامعه شناسی و بینش و تحلیل سیاسی استاد حداد عادل آفرین گفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
درود بر پاسدار خلبان دکتر محمد باقر قالیباف
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
درود بر جهانگیری .
ناشناس
| - |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
فعلا که‌ این قهرمان شما دست به دامان احمدی‌نژاد شده
ناشناس
| France |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
۴ درصدی ها ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
چند وقت بود كم خبربوديم از ايشان حال ماشين قديمي و حساب بانكي ٤ ميليوني شان چه طور است
راستي موسم حج است امسال هم گرفتن ويزا و هماهنگي ها براي حضور حجاج ايراني در سفارت و كنسولگري عربستان انجام نشد
چرا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
شهردار موتور سوارش را یادت رفت
ضمنا ایشان رفته بودند تا کتلت منزل احمدی نژاد را بخورند
ظاهرا ضرغامی کتلت خیلی بهشان چسبیده بود!؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دکتر خودتی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اشتباه نکن جناب حداد عادل مردم پیش از این که از کسی ناراضی باشند دلشان از جریان شما خون است لطفا در توهم تکرار نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
آقای حداد عادل جریان شما نیاز به انتخابات ندارد و 70% قدرت بدون اتنتخابات مال شماست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
100 درصد قدرت مال این جناحه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اون ۳۰ درصد باقیمانده را هم حق وتو دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
انتخابات ؟؟؟؟؟؟

چه واژه ی خنده دار و بی معنایی !!!!!!!

محمود و قالیباف در گذشته چه کرده اند که حالا از ائتلاف آنها خیر ببینیم ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حداد عادل این نظر سنجیها را کجا انجام مید ایران یا کوچه خودشون . ول کنید دو سه تا زن بیشتر هوس موتور سواری ندارن جامعه رو با این حرفها مشغول نکنید . قالیباف سه بار ملاقات کرده با محمود تکذیب حربه خوبی شده برای برخی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
عفاف و حجاب متری برای سنجش ندارد و نظرات سلیقه ای میشود ولی بهترین بیان همان اسب سواری است که شرایطی مشابه موتورسواری دارد
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حداد عادل تقریبا عادل بود! خودش اعتراف کرد!گفت باوجود این تحریمها هردولت دیگری هم بوددرگیراین مشکلات می‌شدیم.همین مقدارصدق در گفتار اگر فراگیر شود میتوان به آینده سیاسی کشور امیدوار بود؛ هرچند نسبت به انتخابات موضع خوبی نگرفتند !پیروزی درغیبت حریف ارزشمند نیست؛بایدفضای مشارکت عمومی فراهم شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
آقای حداد عادل...وضع نابسامان کنونی کشور هدیه جریان شماست به این مردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
نمی تونید هر گندی زدید بندازید گردن دیگران 14 میلیارد دلار رو با قیمت 4200 عادل به باد داد یا جهانگیری نکنه هادی رضویم داماد عادله نکنه بازم رای می خواهید عجب روی دارید شمامردم به اصولگراها رای نمی دن به شما ها هم رای نمی دن
که صد بدتر از اونا هستید گذ شت اون روزی که با این حرفا مردمو خام می کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اگر کسی مانند احمدی نژاد بیاید من رای میدهم!!!
خسته شدیم از برجام ومخالف برجام وحزب اصول واصلاحگرا ، جناب آقای حداد با عرض همه ارادت بفرمائید جوانتان تفکر وسوادش چیست ، چه چیزی درچنته دارد؟ به من بود حداقل ۱۰۰ استاد اقتصاددان معرفی میکردم
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مشکل کشور ما با امدن صدتا احمدی نژاد حل نمیشود چون کشور باید بر مبنای علمی در اقتصاد اداده شود و در حوزه سیاست داخلی و خارجی با دمکراسی و قدرت چند تا حزب قوی . گرفتی داداش .انقلاب ۵۷ برای چی بود . وجود احمدی نژاد و سخنان ایشان همه اش هزینه هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
جناب ۲۲:۹از آن چند حزب قوی یکی رانام ببر،اما احمدی نژاددرست که قدرخودش راندانست اما درزمان خود هزاران کاری کردکه ازعهده صدتاسیاستمداربرنمیاید اما مشکلات کشور درشرائط فعلی با اقتصادحل میشود اقتصادآموزش اقتصادسلامت اقتصادورزش وفرهنگ و..یعنی درحالت کلی علم اقتصادبمعنی علم اقتصادابزارعدالت است وشرط حضوردرجامعه بین الملل اقتصادهم افزا است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
احمدی نژاد سه میلیون مسکن مهر تحویل داد الان هر کدوم بالا دویست میلیون تومن بنظرتون اونایی که الان با بیست تومن صاحب خونه شدن ناارحتن
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
پولشو از کجا اورد؟از جیب منو تو.یعنی وقتی میری یک کیلو شیر میخری ۲۵۰۰تومن در حالی که وقتی اومد بود ۲۰۰ تومن اون ۲۳۰۰ تومن اضافی که پرداخت میکنی تورمیه که بخاطر چاپ پول برای مسکن مهر ایجاد شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
22:41
چاپ پول برای مسکن ؟ جون هر کی دوست داری دیگه نظر باشه ؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اگه نظرت درست هم باشه بازم دم احمدي نژاد گرم پول چاپ كرد مسكن ساخت داد دست مردم اي ن روحاني و جهانگيري پدر مردم رو درآوردن
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
افسوس .انقلاب یک فرصت استثنایی برای جهش ایران زمین بود وهست..اما پتانسیل این انقلاب در گیر نرفتن زنان به ورزشگاه ودوچرخه وموتور سوار نشدن خانمها شد..اگر ادعای تمدن سازی داریم باید بزرگ وجهانی فکر کنیم .
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
هیچوقت نپرس 800 میلیارد دلار پول زمان احمدی نژاد یا بودجه شهرداری ها چیشد چون منتشر نمیشه فقط بپرس موتورسواری بانوان اشکال شرعی دارد؟ یا ندارد؟
ناشناس
|
France
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حمید رصا ترقی از حزب مونلفه اسلامی گفت . اصولگرایان هیچ ارتباطی و گرایشی با احمدی نزاد ندارند .‌قبلا چی انموقع وقتی کره کرمانشاهی را تو نان میزدید چی ارتباطی نبود . انموقع که سرباز پیشرو در مبارزه با هاشمی بود چی . یکطرفه تریبون در دست ایشان بود .حالا روغن در نون تمام شد یادتان رفت ؟ بنده خدا احمدی نزاد کسانی برایش سخن سیاسی میرانند که حتی صد تا رای در پیشگاه مردم ندارند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
جناب حداد اعلام کرده اند ، که در انتخابات اسفند ماه
۶۰ درصد بر علیه نامزدهای طرفدار دولت
و تنها ۲۰ درصد موافق دولت رای خواهند داد !!؟؟
صرفنظر از درست یا غلط بودن این نظر سنجی !؟،
ایکاش از مردم سوال میکردند که کلا چند درصد از مردم اصولا در انتخابات آتی شرکت خواهند کرد ؟؟؟؟
چون ظاهرا اکثریت مردم عطای انتخابات را به لقایش بخشیده اند
و تفاوتی بین دو جناح اصلی که ۴۰ سال قدرت را در اختیار داشته اند نمی بینند
و امیدی به تغییرات مثبت ندارند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
من که شرکت نمیکنم
ناشناس
|
France
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
باهنر گفت در مجلس فعلی بخاطر اینکه سه جریان یا فراکسیون دارد و بخاطر نبودن حزب قوی فراکسیونی در اکثریت قرار ندارد و بیشتر انها شناور هستند ... چند علت دارد . از ترس شورای نگهبان شجاعت نماینده تقلیل پیدا کرده . هم نمایتدگان را رد صلاحیت میکند هم قانون مصوب انها را وتو میکند . دوم اینکه اصلا احزاب هنوز در ایران فقط شکلی هست و صوری هست ولی در عالم واقع و سیاست وجود ندارد . سوم اینکه مجلس در راس امور نیست . فقط قوانینی را باید مصوب کند که برای کنترل بیشتر مردم وضع خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
موتور سواری منع قانونی ندارد، تامین نیازمندیهای دختران مجرد بیکار چطور؟ برای فرار از تعهدات مالی به سمت موضوعات پرت میرن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
وقتی اشکال شرعی وجود ندارد ممنوعیت وجلوگیری از موتور سواری هیچ وجاهت قانونی ندارد..........از خودتون قانون در نیارید لطفا ...........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
درود بر آقای حداد عادل همیشه صادقانه حرفشانرا میزنند و گاها مطالبی را هم لو میدهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
ربطی به صداقت نداره
ناشناس
| United States |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
متلکشو نگرفتی دوست پاسخ دهنده
ایرونی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
حداد خودت اومدی واسه خودت نظر نوشتی؟؟؟ای شیطون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
من ازش صداقت خاصی ندیدم ، تمام زورشون رو زدن و هر بلایی سر مردم آوردن تا مردم ناراضی بشن و خودشون به اهداف حزبی خود برسند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
یاد دکتر حسین نصر به خیر !!؟؟
د
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اقای حداد عادل اول باید بگوید در کجا ی رابطه با علم و .. ایستاده است
ناشناس
|
France
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حداد عادل . ...در نظر سنجی که انجام شد مردم گفتند که ۶۰درصد به اسلامکرایان رای خواهند داد و ۲۰ درصد هم به دیگر... در برجام از اول ما دلواپس بودیم و خوشبین نبودیم ...... همینکه گفتید من خوشبین نبودم یعنی از اول میدونستی که با توجه به اینکه در دیگر کشورهای عربی در حال کشمکش سیاسی و نطامی با غرب بودید میدانستید که با این اختلافات سیاسی بهرحال اروپا و امریکا از برجام خارج خواهند شد . یعنی دانسته وارد ماجرا شدید یا کهری کنید که طرفین دیگر از برجام خارج شوند . دوم اینکه شما رای نخواهید داشت محبوبیت سیاسی حرف اول را در دمکراسی میزند . مگر اینکه شعارهای اصلاح طلبان را چنان باهم مخلوط کنید که قشر روشنفکر اصلا گوشش به این مسایل پر هست . اقلیت همان ۲۰ درصد به شما رای خواهند داد .
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
آقای حداد برای اثبات حرفهایش آمار سازی می کند.
کی نداند که مشکل از اصولگراها سرچشمه میگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
هر دو گروه از نظر مردم مردوند. لاکن اصولگراها می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند وبایک انتخابات حداقل مشرکتی مردم به مجلس بروند.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
با این سخنان حداد میشود قضاوت کرد که پس این دردسری که برای مردم اصولگرایان ایجاد کرده بودند برای تصاحب رای مردم در انتخابات ۱۴۰۰ بوده است . یا عمدا اینکار را کردند یا واقعا این بازی اصلاحات و اصولگرا با مقدمه هست . منطورم این هست که ایا سیاسیون ایران و خصوصا اصولگرایان به این نتیجه رسیده بودند که حتما دو گروه ایجاد کنیم و همیشه در دور دوم کار را خراب کنیم تا مردم دوباره گردش سیاسی کنند . مثل دول غربی باشد . در صورتی در غرب اگر حژب وجو دارد و چرخش قدرت وجود دترد واقعا حزب هستند صوری نیستند . واقعا قدرت از مردم نشات میگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
دست ازسرزنان برداريدوقتي چيزي حرام نيست وقانوني نيز براي منع نداردنيروي انتظامي بعنوان ضابطين دادگستري موظف به رعايت قانون وتبعيت از راي ديوان عدالت اداري هستندوبمانند ديگران موظف به تمكين قانون هستندخواهشمنداست آقايان باسخنان حاشيه اي خودجو مملكت را بيش ازاين آشفته نسازند
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
گردش مالی VPN با گردش مالی ۶۰۰ میلیارد تومان ....اتفاقا دیروز که وی پی ان را نصب کردم اکلین پیامی که دریافت کردم سخنرانی قرایتی بود که از زنان در مجلسی سوال میکند ابا با این دلایل حاصر هستید شوهر شما دو تا زن دیگر بگیرد انها گفتند خیر . ولی دوباره ایشان گفتند که عقل و شرع حکم میکند شوهران شما دو تا زن بگیرند و دو تا منزل و عدالت رفتار کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
این آقای حداد عادل مثل اینکه توی ایران زندگی نمی کند. دم از رای مردم به مخالف این وآن میزند. نمیداند که مردم دیگر به هیچ کس. هیچ کس. هیچ کس .هیچ کس . چه چپ چه راست .چه وسط چه این وری چه آنوری . چه هرطرفی رای نمی دهند . راااااااااااای نمی دهند. بابا رای نمی دهیم. چون هیچ فایده ایی نداره. دوباره بعد از دوسال تورم 500 درصدی و دلار 100 هزارتومانی برای مردم به ارمغان می اورید. بابا دست از سر ما مردم بدبخت .بینوا بردارید. و بگذارید به درد خودمان بسوزیم وبسازیم و بمیریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
آره بخدا .

ما که هر بدبختی رو تحمل میکنیم ، ولمون کنید خودتون هم هر کاری دلتون میخواد بکنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
سرکار خانم نماینده مجلس به فکر معثشت نابسامان مردم باشید اگر می خواهید به وظایف نمایندگی عمل کنید پیگیر فشارهای اقتصادی تحمیل شده به مردم باشید لازم نیست برای مطرح شدن خود و اجرای شو حضور زنان در ورزشگاه ها را علم کنید.
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حدادعادل!!! یعنی تو جریان اسلامگرا هستی و مابقی غیراسلامگرا؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
کدام بخش اسلام را میخواهد اول اجرا کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
عادل جوووووووووون. اومدی و ما رو ....فرض کردی دوباره! مگه جریان حاضر اسلامگرا نیست؟
حسین
|
France
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
از آقای حداد بسیار مایه تاسف است اینگونه اظهارات ، گویی ایشان از بعض نارضایتی ها خوشحالند بهر حال آقای
حدا‌د یقین بدانند مردم هر گز به اصول
گراست اعتماد نخواهند کرد
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حداد که از اصولگرا نتوانست دل مردم را بفرباید حالا اسم را به سمت اسلام برده . یعنی حزب اسلامی درست کنیم . همه امور کشور پسوند اسلامی دارد . چی از اسلام اجرا شده . فقط حجاب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
مردم بارها احساس قلبی واقعی شان را در انتخابات نمایشی نشان داده اند
و شما و دوستانتان را نمی خواهند
حالا خودتان هر کاری دوست دارید در نبود اکثریت مردمی که تحریم می کنند
بکنید و نماینده انتصاب کنید ولی بدانید که اینبار دیگر با مردمی متفاوت روبرو خواهید شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
ایران نه نیازی به انتخابات دارد نه جنگ فقط یک مذاکره می خواهد مذاکره تا همه قیمت ها یکشبه فروبریزد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
چرا باید در انتخابات شرکت کنیم الان مشکل اصلی ما تحریم و با آمریکاست بهترین و عالی ترین فردی که می توانست از یک انتخابات بیرون بیاید همین ظریف بود خوب الان که ظریف را خود آمریکا تحریم کرده صندوق رای به درد حل مشکلات ما نمی خورد نه در حد موتورسواری زنان نه تحریم آمریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
بخش زیادی از مشکلات امروز ناشی از تحریم‌هاست

جارو کردن مشکل ها زیر فرش تحریم..و پاک کردن صورت مسئله
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
هم دولت و هم مسئولان میگویند که تحریم هیچ تاثیری ندارد و نخواهد داشت یعنی خودشان بخاطر کمک مالی به چند کشور عربی خواستند از جیب ملت با گران کردن اجناس جبران کنند ؟ یعنی همش فیلم هست ؟
دردمند
|
Canada
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
باز اصلاح طلبان سوژه جدیدی برای فرار از پاسخگویی به عملکرد فاجعه بار دولتشان ایجاد کردند: موتور سواری بانوان.
چند صباحی فکر جامعه را به این بحث معطوف میکنند تا از دیگر مسایل غافل گردند.
هموطنان عزیزم تا کی میخواهند با آبنبات چوبی های ساختگی ما را از مطالبه غذای اصلی باز دارند؟ با شعار آزادی و کنسرت و حقوق زنان که دروغی بیش نیست و خودشان هم اعتقادی ندارند سالهاست بر کرسی قدرت نشسته اند و منافع خودشان و فرزندانشان را تامین میکنند و ملت را به خاک سیاه نشاندند.
شما را به مقدساتمان قسم به خود بیاییم.شکم گرسنه ، جوان بیکار ، سرپرست خانواده معتاد و آلوده به فحشا که زاییده فقر و بدبختی است نیاز به شغل دارد نیاز به پول دارد نیاز به رفاه دارد نه نیاز به کنسرت و موتورسواری دختر و همسرش.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
این کلمه ی جدید تو حرفای جناب حداد رو دقت کردین،؟اسلام‌گرا.انگار تو نیجریه یا کشمیر هندوستانی که مسلمانان در رقابت با احزاب غیر مسلمان شرکت میکنن یا مثلا در فرانسه. حدادخان اینجا همه مسلمانان.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
همین حداد عادل وقتی روحانی با زرنگی با انتخاب شعار اصلاحات منتخب حداد را شکست دادند . ایشان در همین تابناک هم اشاره شده بود که گفتند اخه ما هم دلی داریم . بهرحال جامعه الان دو قشرهستند که مخالف جهت مردم حرکت میکنند . یعنی مردم یک حرف میزنند ادمهای سیاسی حرف دیگری میزنند . این اختلافات اینقدر زیاد شده است که مردم وقتی اصولگرایان را میبینند حتی حاصر نیستند سخن انها را بشنوند .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مکر مکرون؛ می‌دونم اون سرداری که چنین تعبیری رو درست کرده چقد ذوق میکنه؛ ما هم به شادیٰاش شادیم :)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مظنه ۱۵۰ هزار تومان ارزان تر از قیمت جهانی است ؟! این فرصت طلایی رو نباید از دست داد ؟؟؟؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
آقای حداد عادل نگاهتون اینجوری بوده که مملکت به این روز افتاده.......نارضایتی از وضعیت در بین مردم اگر برای امثال شماها یه فرصت است.....برای کشور یک تهدید است...........
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
الان که مردم در بدبختی اند آقای حداد در پوست خودش نمیگنجه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
با این وضعیت جولان موتورسواران و قانون شکنی این جماعت به نظرمن بیش از 90 درصد آقایون موتورسوار هم نباید موتورسواری کنند ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
دست از سرمردم برداريد مردم رافقير وبيچاره كرديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
کشور بیشتر از اینکه نیاز به انتخابات داشته باشه نیاز به انقلاب و دگرگونی در بعضی از ساختار دارد
۱_ نزدیک به ۴۰ سال از بودجه آموزش و پرورش کشور داره زده میشه و به حضراتی داده میشه که برای خود امپراطوری درست کردن ؟ ۹۳ میلیارد برای چند بنیاد خود ساخته مانند سعدی و حافظ چه معنی داره
۲_ فاصله طبقاتی تبدیل به گسل شده که بزودی بانیان آن را در خود فرو خواهد خورد
۳_ تمام درآمد های کشور باید مستقیم به خزانه واریز شود دولت مسئول تقسیم آن باشه
_ ۴_مالیات بر ارزش افزوده بیشترین فشار رو به ملت تحمیل کرده و تمام کسبه آن را از مردم میگیرند و این یعنی ۱۰ درصد گرانفروشی و دزدی مستقیم ؟؟؟؟
_۵ عدالت قضایی که گمشده بزرگ انقلاب شده است ؟؟
۶_ اعدام مفسیدین مثل رضوی ها و بابک ها در ملا عام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
بزرگترین مشکل اینه که عدالت رو سیاسی کردند ، کیهان و کریمی قدوسی و حسن عباسی و بقیه خودیها هزار جور تهمت به بقیه میزنند و در همه موارد تبرئه میشوند ولی عادل فردوسی پور بخاطر یک کلمه حق در دادگاه محکوم میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
واقعیت اینه که کدوم انتخابات باعث کم شدن درد و رنج ملت شده ؟؟!
بعدر از انتخابات کذائی ۸۸ مردم در سه انتخابات با تمام قدرت به میدان آمدن تا ثابت کنند که حق با آنهاست ولی نتیجه چه شد ؟! هم دولت و هم مجلس در برابر قدرت افراطیون زانو زد ؟! و اجازه نداد که یک وعده دولت عملیاتی بشه به طوری که حتی تلگرام رو هم فیلتر کردند ؟! ۹۰ رو هم تعطیل کردن ؟؟ صدا سیما رو دربست در اختیار گروه پایداری گذاشتند ؟؟ آخه امیدی برای ملت می مونه ؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
به کی داری میگی ، اونی که باید بشنوه گوشاش رو گرفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
جناب حداد پایگاه ثابت اصولگرا ها تو کشور حداکثر ۴ میلیون هست و بقیه افرادی که به جناب رئیسی رای دادند به حرمت غذاهای تبرک و نبات و شاخ و کیسه های برنج بود ؟@ ولی پایگاه اصلاحات مردمی هستند که عشق به کشور و ازادی آن توسط جنگ طلبان است ، متاسفانه تو این چند سال اخیر شما بد جوری به اعتماد ملت ضربه زدید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تابناک چه عجب ظاهرا آمار سانسورات کمتر از قبل نکنه تو هم بوی انتخابات به مشامت خورده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جهانگیری در این دنیای درهم، مشکلی مهمتر از ورزشگاه رفتن زنان پیدا نمی کند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جناب حداد طوری می‌فرمایند که نارضایتی امروز فرصتی برای اسلام‌گرا یان هست که انگار تا حالا.... آخه مرد مومن مگه تا حالا اسلام گراها نبودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
با تحریم صنایع فلزی ایران امروز آمریکا جواب روحانی رو مبنی بر لغو کلیه تحریم ها داد ؟ چرا دارید خودتون رو بخاطر اروپا گول میزنید ؟! اروپا و نگرون بدون اجازه ترامپ اب نمی خورند ؟! امنیت اروپا در برابر روسیه بستگی به ترامپ داره ، کافی ترامپ دست از اروپا برداره ؟ پوتین ۶ ماهه اروپا رو به سرنوشت کریمه دچار میکنه ؟
IRANNEJAD
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جناب حداد عادل اتفاقا" برعكس فرمايش شما نارضايتي مردم از مسلمان نماهاي اسلامگرائي است كه در لواي اسلام هر عمل ناثواب و ناشايستي انجام دادند و اخلاق و مروت و مردانگي را در جامعه پاك كردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
آقای عادل ، اشتباه میکنند ، در ایران که حدود ۶۰ میلیون نفر حق رای دارند ، تنها حدود ده الا پانزده میلیون رای به اصولگرا وحود دارد که یازدع میلیون آن افرادی هستند که مورد حمایت کمیتهٔ امداد ،و بهزیستی میباشند ،رای واقعی جبههٔ‌جمنا چهار میلیون میباشد که همان ۴٪ های سر سفرهٔ انقلاب هستند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تکذیب فایده نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
وقت انتخابات نزدیک شده اصلاح طلبان هم مشغول تبلیغات توسط زنان هستند و حکم شرعی خم صادر می کنند
آقای غرویان شما اجازه میدهید دختر و عروست در اتظار عمومی موتور سواری کنند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
" قبول دارم که جوانگرایی باید صورت بگیرد ولی شما باید به تجربه هم اعتقاد داشته باشیم "
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
نارضایتی کنونی جامعه برای جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو یک فرصت است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خدایی خوب هر روز مردم رو با چیز های بی ارزش مشغول می کنند .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
سلام.امید است که با اتحاد جناب دکتر احمدی نژاد و دکتر قالیباف که هر دو از نظر کارائی و جهادی موفق عمل کردند مشکلات کشور حل شود هر دوی آنها مورد حمایت مردم هستند .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
سلام.امید است که با اتحاد جناب دکتر احمدی نژاد و دکتر قالیباف که هر دو از نظر کارائی و جهادی موفق عمل کردند مشکلات کشور حل شود هر دوی آنها مورد حمایت مردم هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
بنظر مردم حداد عادل و امثال او دیگر باید بازنشسته شوند و سیاست را به اهل واقعی اش واگذار کنند ، شاید کشور بتواند نفس بکشد و هم مردم عزیز ایران
حسین
|
United States
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
من و خانواده ام بهیچ وجه در انتحابات شرکت نخواهیم کرد و السلام
سزار
|
Japan
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
حداد عادل!تواین مملکت قحطی رجال بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جناب حداد ، این دیدگاه نه تنها سودی برای جریان اسلامگرا ندارد ، که باعث نابودیش هم خواهد شد. دلیلش هم جریان شدن جامعه و ملت اسلامگراست
نارضایتی عمومی یعنی ازبین رفتن همه ارزش ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
تقسیم بندی جدید از اقای حداد عادل از نوع اسلامگرا . روزی خودی و ناخودی بود . روزی اصولگرا و اصلاح طلب و ... و امروز اسلامگرا و ... به عبارتی هر کی در زمره تفکرات حداد عادلی ها نباشند اسلامگرا نیستند . وای به دنیای سیاسی شماها .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
از کی آقای محسن غرویان مجتهد شده که چنین نظری داده است؟ او از پس مهدی نصیری در مناظره ای که پخش شد بر نیامد چطور جرات می کند که در همه چیز اظهار نظر میکند؟چرا حوزه و مسئولین حوزه فکری به حال چنین افرادی در سازمان روحانیت نمیکند؟ جامعه مدرسین چرا به رسالت الهی خودش عمل نمیکند؟ آیا اظهارات ایشان و امثال ایشان در حوزه آقا حجت بن الحسن (عج)هست؟آقایای علماء بزرگوار حوزه چه کسی باید از اسلام و تشیع دفاد کند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اقای حدادشما با این امار نشان دادید که هیچ اطلاعات وشناختی از مردم وجامعه ایران ندارید.شما اگر در میان مردم بودید مطمعنا دیگر نه اضهار نظر میکردید نه حتی صحبت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
در 1400 سال قبل مردم در عربستان سوار شتر و اسب می شدند پس آقایان هم نباید سوار موتور شوند ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جناب حداد عادل مردم 8 سال رئیس جمهوری احمدی نژاد اصولگرا و دلواپسان فرا اصولگرا را فراموش نکرده اند پس مطئن باشید به اصول گرا جماعت رای نمی دهند دیگر
کاوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
نارضایتی مردم یک فرصت است!!!!!!!!
وقتی که از مردم فاصله گرفتی و در برج نشستی آیا نتیجه غیر از این خواهد بود : شیفتگان قدرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
یه چیز خیلی جالب هست توجه کردید
توی روزهای نزدیک انتخابات چون جریاناها مشغول خودشون هستند بازار ثبات بیشتری داره و مردم راحتر زندگی میکنند. گویا اینها نباشند زندگی بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اصولگرایان هیچ کاری با احمدی‌نژاد ندارند
یا انروزها بخیر که اصولگرایان در بزرگ کردن احمدی نژاد چه حرفها میزدند و چه مدح ا می کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
جوری حدادعادل میگه جریان اسلامگرا که انگار جریان مقابل کافرگراست .آقای حداد دولتهای شماراهم دیده ایم متاسفانه اداره کشور بشکل ملوک الطوایفی هم مردم رادرمنگنه گذاشته است هم دولتها راناکارامد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
با کمال احترام. کسی مه فامیل محترم عادل را دارد نباید نارضایتی مردم را یک فرصت بشمارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
ظاهرا جناب غرويان وامثالهم كه مدتي خبري ازشون نبود هراز چندگاهي ماموريت تطهير دولت وايضا انحراف افكارعمومي از مسايل روز كشور كه اصلي ترينش هم اقتصاد ومعيشت اوناس رو به عهده دارن جناب غرويان اگه واقعا به فكر مردمي به جاي اظهار نظر در موردموتورسواري خانومها از مسايلي مثل كمبود شكر گراني روز به روز كالاها نبود دارو ومايحتاج عمومي مردم حرف بزن
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سیروس عسگری مایکل وایت مجید طاهری مینیاپولیس اعتراض به کشته شدن جورج فلوید