بازدید 17090
هزار و ششصد و نود و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند پلیس: مأمور در ماجرای درگیر با دختر به وظایف ذاتی خود عمل کرد/واکنش مدیر شبکه دو به خبر جمع کردن دکور «کلاه قرمزی»/سامانه ساقط کننده پهپاد آمریکا کف تکنولوژی ایران بود و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۰۸۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶ 27 June 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

پلیس: مأمور در ماجرای درگیر با دختر به وظایف ذاتی خود عمل کرد

سخنگو و معاون اجتماعی نیروی انتظامی در واکنش به ماجرای پارک پلیس گفت: نیروی انتظامی تحت هیچ شرایطی تسلیم جوسازی‌های عناصر معاند در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که غالبا به صورت هدفمند و هدایت شده منتشر می‌شود، نخواهد شد. سردار احمد نوریان در واکنش به کلیپ منتشره از اتفاق رخ داده در پارک پلیس تهرانپارس اظهار کرد: در این ماجرا، اولا: پلیس برابر وظایف ذاتی که برقراری نظم، امنیت و مقابله با هرگونه ناهنجاری اجتماعی و ایجاد آرامش در فضای عمومی است، عمل کرده و ثانیا از بروز اتفاقات غیرقابل پیش بینی جلوگیری کرده است.

سخنگوی ناجا خاطرنشان کرد: طبیعی است چنانچه پلیس در انجام وظایف ذاتی و قانونی خود در مقابل متخلفان و مجرمان تحت هرشرایطی کوتاهی کند، آحاد جامعه متضرر خواهند شد. همینطور اگر باب شود که هر متخلفی در هر سطحی بتواند به پلیس تعرض کند و یا اجازه دهیم مجری قانون توسط هر فردی مورد تعرض و اهانت قرار گیرد، عملا تحقق نظم و امنیت در پناه قانون در جامعه از بین می‌رود. وی تأکید کرد: همه باید ملتزم به قانون مداری و تمکین قانون باشند، البته اگر به شیوه عمل و یا رفتار پلیس اشکالی وارد باشد توسط ساختار‌های رسمی نیروی انتظامی از جمله بازرسی ناجا و دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ رسیدگی می‌شود.

«محسن افشانی» روانه اوین شد

محسن افشانی بازیگر سینما با توجه به رفتار‌های خارج از عرف و انتشار تصاویر حاوی مطالب ترویج کننده خشونت در فضای مجازی به دستور مقام قضایی روز گذشته دستگیر و روانه زندان اوین شد. سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ روز گذشته اعلام کرده بود: پس از انتشار ویدئویی از سوی یکی از بازیگران مرد کشورمان و همسرش در صفحه شخصی که در آن از اسلحه و چاقو استفاده شده بود و اطلاع تیم‌های رصد پلیس فتا، کارآگاهان پلیس فتا برای رسیدگی به این موضوع وارد عمل شدند. محسن افشانی و همسرش در ویدیویی منتشره در فصای مجازی از اسلحه و چاقو استفاده کرده بودند.

منتجب‌نیا: لیست امید، لیست اصلاح طلب نبود

منتجب‌نیا می‌گوید: بی‌تفاوتی نسبت به انتخابات و کناره‌گیری هیچ توجیهی ندارد. باید تلاش کنیم شرایط شرایط مناسبی شود برای حضور مردم نه اینکه بگوییم ما در انتخابات شرکت نمی‌کنیم یا شرط بگذاریم. وی همچنین در پاسخ به این سوال که: «فارغ از دولت روحانی، جریان اصلاح‌طلب در انتخابات ۹۴ و ۹۶ لیستی را وارد مجلس و شورای شهر کرد که امروز انتقادات زیادی نسبت به آن‌ها وجود دارد به طوری‌که نتوانست رضایت مردم را جلب کنند. به نظر شما آیا این نارضایتی می‌تواند مشارکت سیاسی را پایین بیاورد؟» گفت: واقعیت این است که اعضای لیستی که توانست در انتخابات ۹۴ پیروز شود و به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند همه اصلاح‌طلب نبودند بلکه کاندید‌های دسته دوم و پایین‌تر از آن بودند؛ شورای نگهبان کلیه کاندیدا‌های درجه یک اصلاح طلبان را رد کرد، وفقط ۱۰ تا ۲۰ نفر از آنان ماند؛ بنابراین، ناچاره‌ای بود جز آنکه کاندیدایی را معرفی کنند که مطلوب‌شان نبود.

واکنش مدیر شبکه دو به خبر جمع کردن دکور «کلاه قرمزی»

«کلاه قرمزی» نام چند مجموعه تلویزیونی و سینمایی ساخته شده توسط زوج هنری ایرج طهماست و حمید جبلی است. شخصیت اصلی این مجموعه‌ها عروسکی به نام «کلاه قرمزی» است که پسربچه‌ای بازیگوش است. «کلاه قرمزی» اولین بار در سال ۱۳۷۲ در برنامه‌ای به نام «صندوق پست» به عنوان مهمان حضور پیدا کرد و پس از آن چندین مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی با محوریت «کلاه قرمزی» ساخته شده است؛ اما با تمام صحبت‌هایی که معاون سیما و مدیران مربوطه انجام دادند حمید مدرسی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی اعلام کرده که مشغول جمع‌آوری دکور نوستالژیک و میز آقای مجری و عروسک‌هاست. بعد از انتشار خبرِ جمع کردن دکور و میز آقای مجری و عروسک‌ها، محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما گفت: ما بی‌خبریم! ما همچنان به آن روال کاری اعتقاد داریم و تلاش کردیم تهیه‌کننده محترم (مدرسی) بیایند و پیگیری‌های لازم هم انجام بگیرد. ما در این شرایط هستیم و اگر خبری هم جز این روال هست، ما بی‌خبریم.

قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران چقدر گران شد؟

طبق آمار‌های وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در ماه گذشته، ۱۳ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده که نسبت به خرداد سال ۹۷ که این شاخص ۶ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان بوده، رشد ۱۰۶.۸ درصدی داشته است. منطقه ۱۸ را باید رکورددار کمترین قیمت ثبت شده برای هر متر مربع آپارتمان مسکونی دانست. در منطقه ۱۸ در فروردین ماه معادل ۴.۷ میلیون، اردیبهشت ماه ۵.۸ میلیون و در خردادماه ۵.۹ میلیون تومان را نشان می‌دهد. / خبرآنلاین

تحریم رهبری از جانب آمریکا توهین علیه کل ملت ایران است

وزیر امور خارجه گفت: اقدام آمریکا در قراردادن نام رهبر معظم انقلاب و افراد وابسته به دفتر ایشان در فهرست تحریم‌ها نشانه این واقعیت است که آن‌ها کامل با موازین بین المللی ناآشنا هستند. این اقدامات نشانگر آن است که دولت آمریکا همه تلاش هایش را انجام داده تا تحریم‌های اقتصادی علیه مردم ایران را به سرانجام برساند و چون به نتیجه نرسیده رو به مسیر‌های دیگر آورده است. / سی‌ان‌ان

سامانه ساقط کننده پهپاد آمریکا کف تکنولوژی ایران بود

ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: اخیراً شاهد بودیم که پهپاد آمریکایی توسط فرزندان ایران اسلامی ساقط شد. این در حالی است سامانه سوم خرداد که این اقدام قاطعانه را انجام داد یک سامانه معمولی است که توسط نیروی هواوفضای سپاه ساخته شده است و کف تکنولوژی نظامی ایران به حساب می‌آید، اما پهپاد آمریکایی که ساقط شد اوج قدرت تکنولوژی آمریکاست. /فارس

دو هفته دیگر سیب‌زمینی ۳ هزار تومان می‌شود

اکبر فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نوسان موجود در قیمت سیب زمینی را ناشی از فصل خاص برداشت و توزیع این محصول کشاورزی اعلام و اضافه کرد: همزمان نبودن عرضه و تقاضای سیب زمینی در ماه‌های خرداد و تیر به طور معمول همه ساله موجب افزایش قیمت می‌شود. با ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای سیب زمینی، قیمت این محصول طی ۱۵ روز آینده به حدود ۳ هزار تومان کاهش پیدا کند.

همسر حاکم دبی به آلمان فرار کرد

پرنسس "هیا بنت حسین" همسر حاکم دبی و خواهر پادشاه اردن پس از اختلاف با "محمد بن راشد آل مکتوم" به همراه فرزندانش به آلمان گریخته است. هیا بنت حسین، خواهر پادشاه اردن و همسر حاکم دبی در چهار ماه گذشته سعی داشت حاکم دبی را برای جدایی متقاعد کند، اما موفق نشد. گفته می‌شود دلایل اختلاف آن‌ها دخالت پرنسس هیا در یک مسأله مربوط به لطیفه، دختر حاکم دبی و همچنین قطع بودجه بنیاد خیریه پرنسس هیا توسط حاکم دبی بوده است. سرانجام او به همراه فرزندانش زاید و جلیله، از امارات خارج شده و به برلین رفته است. دولت امارات اعلام کرده پرنسس هیا میتواند از حاکم دبی جدا شود، اما باید شاهزادگان، زاید و جلیله را برگرداند

۸۰۰ میلیون تا ۱۱ میلیارد تومان قیمت پروانه فعال داروخانه

«مجوز خام بخواهید، از ۸۰۰ میلیون تومان شروع می‌شود، مجوز متصل به بیمه ۹۵۰ میلیون تومان و داروخانه فعال هرچقدر فروش داروخانه بالا‌تر باشد، قیمت آن هم بالا می‌رود. کمترین قیمتی که برای داروخانه فعال دارم، یک میلیارد و بیشترین قیمت حدود ۱۱ میلیارد است. شما چقدر می‌خواهید هزینه کنید؟ با ملک می‌خواهید یا بدون ملک؟» در شهر‌های بزرگ داروسازان برای دریافت مجوز داروخانه ۱۰، ۱۵ یا حتی ۲۰ سال در لیست هستند، اما در شهر‌های کوچک معمولا پس از گذشت سه یا چهار سال می‌توانند مجوز داروخانه را دریافت کنند.

دولت باید دندان طمع برخی مدیران نسبت به بنگاه‌های اقتصادی را بکشد

بهروز نعمتی با انتقاد از روند خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی گفت: متأسفانه مجموعه مدیریتی کشور نتوانسته در قبال این موضوع عملکرد خوبی داشته باشد و دولت باید دندان طمع‌هایی که بعضی از مدیران دولتی به بنگاه‌های اقتصادی دارند را بکشد. همه دولت‌ها با شعار خصوصی‌سازی می‌آیند، اما عملاً می‌بینیم که هیچ اتفاقی نمی‌افتد. من فکر می‌کنم که عملاً بخش خصوصی هم مقهور بخش دولتی شده و هم بازنده شده چرا که در همه عرصه‌هایی که بخش خصوصی می‌خواهد رقابت کند عملاً رقابت‌پذیری وجود ندارد. از سوی دیگر باید به گونه‌ای رفتار شود که به بخش خصوصی حرمت گذاشته شود. امروز در جامعه با کمال شرمندگی بخش خصوصی با عنوان انسان‌های فئودالی مطرح می‌شوند که این به خصوصی‌سازی کمک نمی‌کند و ما باید فضا را فراهم کنیم و دستگاه‌های نظارتی به گونه‌ای عمل کنند فضا برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی آرام‌تر باشد. /فارس

ذوالنور: آب سنگین به مرز ۱۳۰ تن رسیده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق برجام تا ۳.۶۷ درصد غنی‌سازی داشتیم، اما در شرایط فعلی می‌توانیم این رقم را بالاتر ببریم. ما در هر سطحی که نیاز باشد غنی‌سازی اورانیوم را در دستور کار قرار می‌دهیم و اگر نیاز باشد اورانیوم غنی شده به ۷۰ درصد هم برسد، این کار را انجام می‌دهیم. حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به مدت باقی مانده مهلت ایران به اروپا در راستای برجام گفت: از شش تیر ماه سقف اورانیوم غنی‌سازی شده‌مان از سقف ۳۰۰ کیلوگرم می‌گذرد که این خود می‌تواند رد خط قرمز ایران در موضوع انباشت اورانیوم غنی شده محسوب شود.

وی با بیان اینکه آب سنگین ایران در حال حاضر به مرز ۱۳۰ تن رسیده است، تصریح کرد: ما در قالب برجام می‌توانستیم به مرز ۱۳۰ هم برسیم، اما، چون تولید می‌کردیم، ذخایرمان به زیر ۱۳۰ تن رسانده بودیم. همچنین این تولید با فروش و انباشت در کشور عمان همراه بود، اما در حال حاضر وقتی که نگذاشتند آب سنگین صادر و آن را در عمان انباشت کنیم، دیگر گفتیم اگر نمی‌گذارند بفروشیم، چرا باید انباشت کنیم.
این نماینده مجلس بیان داشت: در حال حاضر تولید آب سنگین‌مان تقریبا نزدیک به مرز ۱۳۰ تن است. اگر همین روند را ادامه دهیم از مرز ۱۳۰ تن هم عبور می‌کنیم.

پورمختار: پیچ تحریم‌ها به زودی خواهد شکست

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطعاً پیچ تحریم‌ها به زودی خواهد شکست و آمریکا از این اقداماتش عقب نشینی می‌کند، چون تاکنون نتیجه نداشته و در آینده هم نتیجه بخش نخواهد بود. محمدعلی پورمختار با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه مقامات ایران، اظهار داشت: این اقدامات بیشتر تبلیغاتی و برای جنگ روانی است و آمریکا مرحله به مرحله این تحریم‌ها را علیه جمهوری اسلامی اعمال می‌کند. وی با اشاره به اینکه این تحریم‌ها پس از خروج آمریکا از برجام علیه کشورمان آغاز شد و اشخاص و دستگاه‌های مختلفی تحت تحریم آمریکا قرار گرفتند، متذکر شد: ترامپ وعده داده بود که شدیدترین تحریم‌های تاریخ را علیه ایران اعمال خواهد کرد و هم تحریم‌های قبل از مذاکرات هسته‌ای را بازمی گرداند و هم یکسری تحریم‌های جدید را اضافه می‌کند. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه این اقدام آمریکا جدید نیست و در ادامه تحریم‌هایی است که مدتهاست علیه کشورمان اعمال می‌کنند، تصریح کرد: مقامات آمریکا صرفاً می‌خواهند بگویند که ما روز به روز این پیچ را محکم‌تر می‌کنیم، در حالی که تحریم‌های آنان تاکنون هیچ تأثیری نداشته است.

سفر مقتدا صدر به ایران

یک منبع در جریان صدر عراق امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که مقتدی صدر، رهبر این جریان از نجف به ایران سفر کرده است. به گزارش بغداد الیوم، این منبع گفته است که سفر صدر رسمی نیست بلکه یک سفر خانوادگی است. وی گفت: است که رهبر جریان صدر احتمالاً با مسئولان ایرانی دیدار داشته باشد، اما تاکنون هیچ چیز در این رابطه گفته نشده است.

کنایه سلیمی نمین به مصباح یزدی و پایداری‌ها

عباس سلیمی نمین، فعال سیاسی اصولگرا درباره سخنان اخیر آیت الله مصباح یزدی درباره کاندیدای اصلح و ائتلاف در انتخابات گفت:جبهه پایداری نمی‌تواند از یک سو سخن از ائتلاف و کار مشترک با سایر گرایش‌ها در جریان اصولگرا به میان آورد، ولی از سوی دیگر، به ابتدایی‌ترین اصول کار مشترک پایبند نباشد. اینکه گروهی روی نظر خود بایستند که از نظر من اصلح این افراد هستند و دیگران باید آن را بپذیرند به هیچ وجه قابل قبول نیست. طرح مبانی نظری از این دست که ما نمی‌توانیم شرعا به کسی که اصلح نمی‌دانیم رأی بدهیم بسیار غلط است، زیرا برداشت‌ها از "اصلح بودن" نسبی است. مصداق آن هم نظر آیت الله مصباح درباره محمود احمدی نژاد است، ایشان زمانی آقای احمدی نژاد را اصلح می‌دانست، اما بعد‌ها ایشان را کاملا در نقطه مقابل ارزیابی می‌کرد. بررسی کارنامه سیاسی جبهه پایداری در انتخاب‌های گذشته نشان داده که کاندیدای اصلح نداشتند به طوری که هم در شاخص‌ها و هم مصادیق خطا‌های فاحش داشتند. /خبرآنلاین

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۲۴
انتشار یافته: ۸۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
ملت ایران باید مرتب با ساندیس و دستبند رنگی حمایت شوند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
سیب زمینی دو کیلو و نیم خریدم ۳۰ هزار تومان . یعنی کیلوی چند بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
گرون دادن کیلو ۷ تا هفت ونیم هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
ملت ایران با بی تدبیری و ناامیدی حمایت شدن، فرافکنی ممنوع.
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
وقتی شکمت سیر باشد می شوی ذوالنور
روزبه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
اقتصاد متمرکز در تهران،دولتی ، و رانتیر دستاوردی بهتر از وضعیتی که کشور مبتلا به اون هست نخواهد داشت،وقتی تمرکز بیش از حد اقتصادی در یک نقطه از کشور باشه حتما باعث ایجاد مهاجرت به تهران میشهٰ، حتما باعث نابرابری سرمایه گذاری میشه، بنا به اعلام وزارت اقتصاد در سال 95 سهم تولید ثروت تهران از مجموع کل کشور 50٪ بوده و سهم گردش مالی 70٪ این یعنی اینکه وضعیت توزیع امکانات در کشور به شدت ضد عدالت اجتماعی است، هی به فکر مستاجرین تهرانی هستیم و بالارفتن قیمت نجومی مسکن د رتهران، حالا مردم تهران می تونن لمس کنن که بقیه مردم کشور بخصوص استانهای محروم چه مشکلات مضاعف تری هم دارن،پایین بودن درآمدهاٰمحرومیتها،نابرابری توزیع امکانات کشوری که حداقل بخش مهمی از مردم پایتخت دچارش نیستن،راهکار نجات اقتصاد کشور اقتصاد غیر متمرکز، غیر دولتی و غیر رانیته هستش از ما گفتن بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
باوجود تمام اخبارمنفی اقتصادی و تهدیدات روزافزون نظامی بخاطر دستکاری آشکارنرخ دلارراپایین ترازارزش واقعی اش نشان میدهندوبرعکس شاخص بورس ورشکسته راروزبه روز افزایش میدهند بایددید تاکجامیتوانند این روندراادامه دهندودرصورت وقوع جنگ ایاهمچنان قادربه دستکاری نرخ هاوشاخص هاخواهندبود؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
اگر شعور درست حرف زدن ندارید حداقل شعور حرف نزذن را داشته باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
ظریف میتواند انگلیسی صحبت کند. من هم میتوانم انگلیسی را مثل زبان مادری صحبت کنم اگر چه 50 سال در آمریکا با هزینه دولت قبلی و فعلی ایران زندگی نکردم لاکن آیا صرف دانستن زبان انگلیسی برای وزیر امور خارجه شدن کافی است


خیر


آیا صرف داشتن رابطه فامیلی برای گرفتن مسئولیت دولتی کافی است

خیر
پاسخ ها
آمريكايى
| United States |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
"آیا صرف داشتن رابطه فامیلی برای گرفتن مسئولیت دولتی کافی است"

Yes
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
شما به هیچ وجه نمیتونید از یک درخت صنوبر میوه بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
به خاطر خودتون دست از زاد و ولد بردارید. به خدا 45 تومن یارانه و 50 تومن حق اولاد ماهانه اصلن ارزشش رو نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
خیلی ها یارانه نمیگیرن . فقط می مونه حق اولاد .که اون ۵۰ تومن پول یک ست پوشک بچه است
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
اگر جنگ شود، قیمت هر متر واحد مسکونی در تهران به 10 هزار تومان کاهش می یابد!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
به همین خیال باش....مثل اینکه بازار ایران را نمی شناسی... همین الانه که تحریمها فلان و بمان کرده اند، قیمت دلار از ۶ ماه پیش هم کمتر شده. بازار ایران، بازار متفاوت با رفتار پیچیده و خیلی وقتها معکوسه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
عامل گرانی مسکن مسولین هستن اعلام شد ه سیمان حدود37% گران میشود متاسفانه با این گرانی باز شوک دیگری به بازار مسکن وارد خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
خواهر زن بهتر از مادر شوهر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
کاش خانمی زیبا مثل فمکه جانسن یا چارلیز ترون داشتم و در یک کشور اروپایی غربی در یک روستای خوش آب و هوا زندگی مینمودم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
خانم زیبا مرد زیبا . پول زیبا . خانه زیبا . تکلیف زیاد دارد . زیبای هم نسبی هست . دلت باید زیبا باشد و چشمت همه را زیبا ببیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
در زندگی تا سوار هستید پیاده نشید، اگه پیاده شدی زندگیت رفته به همین آسونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
برخی مسئولین در ایران حتی توان اداره یک دکه روزنامه فروشی را هم ندارند.

آنهایی که خوب بودند در زمان جنگ شهید شدند و آنهایی که از جنگ جان به در بدرند یا خانه نشین شدند و یا اینکه از کشور مهاجرت کردند و متاسفانه این رویه همچنان ادامه دارد

آن وقت شما نگاه کنید اروپا و آمریکا چه امتیازی به افراد متخصص و سالم میده و اون ها رو از سراسر دنیا جمع میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
لاکن امیدی به آینده برای مردم عادی ندارم و تنها راه نجات اونها اینه که از همین امروز با هم همپیمان شوند و با یک میثاق نامه ای که با خون خود آن را امضا میکنند دست از زاد و ولد بردارند.

اگر این کار از همین امشب شروع بشه مشکلات ما بیشتر نمیشه و محصول اون رو در 70 سال آینده با افزایش سطح رفاه مردم و افزایش فرصت های شغلی برداشت میکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
در شرایط ایده ال و با وجود اینکه ایران در ناحیه خشک قرار دارد جمعیت ایران فقط برای ۱۰۰ میلیون جا دارد . با افزایش جمعیت با تعریفی که از آدم بودن میکنند و از برخوردی که پلیس با شهروندان دارد در سالیان دیگر حجم زندانها باید چندین میلیون متر شود . یعنی زندانها ایران باید گل و گشاد شوند تا انبوهی از جرایم با تعریف جدید جا سازی شوند .جرایم اینترنی . سیاسی . اقتصادی . اجتماعی . اخلاقی . مخدر . رانت . پارتی بازی . قتل . ..... جمعیت بالا فقط با علم باید باشد
m87
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
قبل شکستن پیچ تحریم ها کمر مردم که میشکنه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
قبل از شكستن پيچ بايد با دلار ٤٢٠٠ تومن چكش وارد كنيم
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
کلا اواخر هر دوره که میرسه اصلاح طلبان میگن اون کسانی که به اسم اصلاح طلبان انتخاب شدن اصلاح طلب نبودن! شما تو این چند سال خواب بودید؟ چرا همان روز اول نگفتید؟!!! این حقه اصلاح طلبان خیلی قدیمی شده و اکثر مردم با این حقه های اصلاح طلبان کاملا آشنا شدن.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
دوست عزیز در سیاست خیلی جوان نیستی ؟ ایشلن درست گفتند یعنی وقتی حزب نداری و در شهرستانها دفتر نمایندگی نداری وقتی کنفرانس ماهانه و سالیانه نداری وقتی افراد از ترس رای نیاوردن عکس خاتمی را به اندازه ۶ × ۴ در بیلبود تبلیغاتی میزنند ولی در مجلس از اصلاحات دفاع نمیکنند دوباره از ترس نطارت استصوابی از حرف و حق مردم دفاع نمیکنند شجاعت از انها گرفته میشه ..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
آقای روحاتی بسیاری از وزیرهاش مال . کاندیدای انتخابات ۸۸ اصلاح طلب بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
سرنوشت ما در دست والدینمان بود و سرنوشت فرزندانمان در دست ماست. بزرگ کردن یک انسان فقط سیر نگه داشتن او نیست و مسئولیت بسیار سنگینی است که من کمتر کسی رو دیدم که لیاقت اون رو داشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
پیج تحریم ها خیلی وقته شکسته شده ولی امیدوارم که دوباره این بار نفت برنگردد به اقتصاد که بازار را به هم بریزد
پاسخ ها
بهزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
واقعا فکر کردید الان اقتصاد بدون نفت داره اجرا میشه؟ نخیر دوست عزیز. الان کشور داره با بودجه صندوقهای ذخیره ارزی و نفت های قاچاقی در برابر کالا اداره میشه و اون چیزی که شما فکر کردید یک شبه اجرا نمیشه بلکه بیست سی سال برنامه ریزی و ممارست میخواد تا نفت از اقتصاد خارج بشه‌
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
دیگه رای نخواهم داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
من وقتی فیلم ملاقات ظریف و روحانی را با مقامات غربی دیدم فهمیدم که ایشان آبروی نظام هستند و واقعن شایسته پست های خود هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
داداش سعی کن دیر وقت نخوابی با شکم زیاد پر هم

نخواب ...تا نخ پوسیده رو حبل المتین نبینی
ناشناس
| Spain |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
طریف و روحانی زیاد نادرست میگن
ناشناس
|
India
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
چیزی که ترامپ و دار ودستش منتظر اون بودن وروز شماری می کردن کم کم دارد فرا می رسد.غنی سازی 20 درصد وبالاتر که هیچ کاربرد غیرنظامی ندارد و گزارش آژانس و بردن پرونده به شورای امنیت و بردن ایران ذیل فصل 7 که حمله به ایران را برای جهانیان قانونی ومشروع می سازد و ویرانی ایران بخاطر چند کیلو آب سنگین و اورانیوم غنی شده که هیچ کاربردی غیر از ساخت بمب اتم ندارد.
پاسخ ها
مهدی م
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
درسته. الان موقعش رسیده که بریم سراغ بمب هسته ای بازدارنده
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
مامور پلیس در برخورد با دختر به وظیفه خود عمل کرد .
پاسخ ها
ناشناس
| Spain |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
اگر دختر یا خواهر خودت هم بودن این حرف رو میزذی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
قضیه اون زن در وزارت نفت و حرفهای اون نماینده درست بود


حالا چرا ساکت شدی تابناک

خخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
نکته قابل تامل سلیقه بسیار بد اون 16تا مدیر هستشج
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
با این روند افزایش قیمت مسکن ما بی خانمان ها امیدواریم جنگ بشه تا صاحبان خانه های صدتایی فرار کنند تا ما صاحبخانه بشیم وگرنه با درآمد امروز صد سال دیگه هم صاحب خانه نمی‌شیم . پلیس باید اول بفهمه دست زدن دختر مردم خرامه بعد وظیفه اش رو انجام بده و همه چیز رو به گردن معاندین نیاندازید قبول کنید . اصلاح طلبان باید از سیستم کلا خداحافظی کنند و امید بیجا به مردم ندهند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
انشالله. همه بی صبرانه منتظریم
سید جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
امیدوارم تا این پیچه بکشنه .کمر مردم مردم عادی نشکنه . در ضمن گیرم این پیچ بشکنه .مگه برای مردم فرقی میکنه .مگه برجام چه گلی به سر مردم عادی زد .تو زندگی ما که تاثیری نزاشت .فقط یه درصدی از مردم راحت تر به نون ونوایی رسیدن .
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
اشتباه میکنید که با این لیست اگر لیست اصلاح طلبان نیست وارد میشود و بعد از سه سال بدون هیچ خروجی میگین این لیست ما نبود. شما اگر اصلاح طلب واقعی هستید لیست اصلی بدهید اگر رد صلاحیت شدند بگین ما کسی رو نداریم که در انتخابات کاندید شود. حداقل کسانی که به اصولگرایان رای میدهند همان انتظاری را که دارند میگیرن. شما فقط به فکر کرسی هستید اگر با لیست درجه ۳ وارد انتخابات شدید. خیلی پررو هستید
خدای هست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
این حضراتدبزرگوار از کجا امدن از برای ایندسرزمین واقعا اقای پور مختار اگه نبودین شماها چه بر سر این مردم میامد من نمیدانم عجب در تعجب هستم که هنوز تحریم ها هنوز کارای نداشته ووراید فرغون نما شده پنجاه ملیون سیب زمینی یازده هزار تومان فرغون سده دویست وپنجاه هزاار اخه شما کجا خرید میکنی که تحریم اثر نکرده یه پیر جامه شده هشتاد هزار تومان
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
ذالنور .. آب سنگین به ۱۳۰ تن رسیده و اگر نیاز بدانیم اورانیوم را به عنای ۷۰ درصد میرسانیم .
پاسخ ها
ناشناس
| Spain |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
کار خوبیه زود تر انجام بدید
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
حقوق و مزایای این آقای ذوالنور چقدر است
خدای هست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
اقایذذولنور ما اب سبک هم برا خوردن میخواهیملطفا زیاد سنگین نکنید وگرنه همه ما روغرق میکند این اب سنگین اخه به درد سیب زمینی کاشتن هم نمیخورد که بخوایم از اون استفاده کنیم سیب زمینی شده کیلوی یازده هزار توان ذولنور اب سنگین میخوام چیکار
پاسخ ها
ناشناس
| Thailand |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
برای مردم آب سنگین و هسته هیچ منفعتی ندارد ولی برخی مسئولین برای خودشان دشمن بسازند و شاید چند صباحی از قدرت را داشته باشند خیلی با ارزش است.
ناشناس
|
Spain
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
اصلاح طلبها یا شکل دیگری از منفعت طلبی
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
عباس سلیمی ...اصلح نسبی هست و فکر میکنند دیگران باید حرف انان را بپذیرند .... پرسش من این هست آیا پایداری ها سیاست جدای از اصلاح طلب و اصولگرا عمل میکنند یا نه در اقلیت هستند با زد و بند سیاسی و غوغا سالاری و تخریب سیاسی به اهداف خود میرسند . واقعا برای من که فضای سیاسی کشور را دنبال میکنم هنوز نمیدانم راهکار انها در باره سیاست خارجی ‌ . اقتصاد . حقوق شهروندی مردم . جایگاه مردم در قدرت اجرای . آزادی و عدالت چی هست چه برنامه ای دارند . برنامه ارمانی که تحقق نمیابد چه فایده دارد . اینکه در مجلس فقط پرچم اتیش زدن باشد و فحش کاری و نفرین و پلاکارد نوشتن چه بدرد مردم‌میخورد . واقعا انها دنبال چی هستند .
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
همه چيز گران شده ، كمرمون شكست ، طاقت پرداخت اجاره خانه را نداريم ، كي مي توانيم خانه بخريم !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
دندان کشیدن فایده ندارد ......باید گردن کسانی که طمع کارند را بشکنند ...............
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
قیمت تولیدات کشاورزی داخلی مثل سیب زمینی و پیاز بدلیل :
الف : صادرات بی رویه به کشورهای همسایه
ب : بدلیل بالا بودن هزینه های تولید کشاورزان قیمت فروش تابع شرایط بازار است .
ا اظهار نظرات تندروانه و افراطی جناب ذوالنوری بعنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی در خصوص تلخیص اورانیوم تا۷۰ درصد و مشابه این دست اظهارات قطعا مشکلات کشور را بزرگتر و پیچیده تر خواهد کرد
و پس از این باید منتظر تبعات خطرناک تر باشیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
چشمت نزنن
ناصر
|
-
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
تحریم اشخاص یک کشور از طرف آمریکا یعنی چی؟ مثلا تحریم رهبری یا تحریم ظریف یعنی چی ؟ آیا دراین چهل سال آمریکا شخصیتهای فوق را تحریم نکردند؟ یعنی اشخاصی که تازه به تحریم آمریکا درامدند قبلا دشمن آمریکا یا دشمن منافع آمریکا در منطقه نبوده اند؟ آیا.....
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
پلیس در مورد اب بازی به وظیفه ذاتی خود عمل میکند اما در مورد رانت و اختلاس و دکل و کلاهبرداری از سامانه نیما و .....هم باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند ؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
صدر اغظم آلمان خانم مرکل در یک مراسم دوباره دچار لرزش بدن شد و بسمت ژاپن پرواز کرد . پرسش این هست آیا سیاست سن و سال میشناسد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
خخخخححخخ .هههههههه سیاست بی پدر و مادر هم هست
ناشناس
| France |
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
کلیپی از ایشان امشب دیدم که گفتند . این پول تبرک هست مردم بی خودی خرج نکنند . این پولها را برای فرزندان خودشان پس انداز کنند یک موقع دیدی شد صد میلیون تومان ...... وقتی میگم در دمکراسی قرار نیست افراد سیاسی در انتخابات تکرار شوند بلکه باید کنار بروند تا اختلافات با خودشان کنار برود و مردم راحتر باشند وقتی شخصی را سالها در سیاست و مقام قرار بدهی کم کم با انتخاب مردم زاویه پیدا میکند . دمکراسی محاسن زیادی دارد یکیش همین هست .
ناشناس
| France |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
بهت منفی دادم دلایل زیادی دارد که گفتنش تکراری هست . ولی یک سخنرانی از احمدی نزاد دیدم که میگوید از چند روز دیگر وقتی یارلنه را ریختم فقر جمع خواهد شد . دیگر کسی مشکل نان و غذا نخواهد داشت . البته نظر من این هست که این پول ها را خرج نکنید و حیف میل نکنید چون مال مام هست و این پول را جمع کنید و برای بچه ها پس انداز کنید یک دفعه دیدی به صد میلیون رسید . بنابراین سیاست صداقت وجود ندارد .
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
فعلا که کمر مردم شکسته ..هر چیزی یک قیمتی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
جمع کنید داریم تلف میشیم. من امروز سیب زمینی نتونستم بخرم! می فهمی چی میگم اصلا! خواستی هم منتشر نکن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
پورمختار: پیچ تحریم‌ها به زودی خواهد شکست


!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
سلام و وقت به خیر
این جناح های سیاسی چرا اون اوایل انتخابات هر کسی رو در لیست هاشون راه میدن بعد میزنن زیر همه چیز؟


پیشنهاد می کنم ملت از این جناح های سیاسی امضا و دست نوشته بگیرن و مطمئن بشن مثلاً فلانی حتماً اصلاح طلبه یا مثلاً اصولگراس


تا بعدها نتونن انکار کنن( =)::(_)
آخه چرا اشتباهات خودشون رو نمی پذیرن؟
تاجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
آقای لاریجانی از هند که برگشتن تعریف میکرد روزانه 120 میلیون غذای گرم برای فقرا پخت میشه؛
بهتر نیست چندتا وزیر از هند بخریم؟؟؟!!!
بخدا جواب میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
اگر مسولين ادم هاي کارامدی بودن ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
آقای منتج نیا حالا که در اهدافتون شکست خوردید دارید میزنید زیر میز عامل همه بدبختی مردم شما اصلاح طلبان و امیدها هستید حالا اسمش هرچه باشد
ناشناس
|
France
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
ان قدر این خانه هه روی دستتان می ماند تا قیمتهای حبابی را از روی آنها بر دارید،،یم زمان نی بینم که حتی حراج هم بکنید کسی آنها را از روی دستتان بر ندارد ،،،،خانه قیمتش بیش از یک ملیون نمی ارزد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
یعنی میخای بگی لیست امید و روحانی اصلاح طلب ها نبودن
پرویز
|
United Arab Emirates
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
کشورشده برای ثروتمندان خدااخروعاقبت کشورراختمه به خیرکنه
اگرمدیران نالایق برکنارنشن فاجعه رخ خواهدداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
از روزی که ذالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شد .بلافاصله افاضات ایشان هم شروع شد . خدا به این ملت و کشور رحم کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
مردم له شده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
پورمختار: پیچ تحریم‌ها به زودی خواهد شکست

اگر توانایی حمایت از مردم را ندارید ونمی توانید عملا کاری جهت تثبیت امنیت اقتصادی -دارایی و..وزندگی شرافت مندانه مردم انجام دهید حرف نزنید.امریکا تحریم میکندمردم زیرفشارله می شوند اینها فقط نگاه به امریکایی ها میکنند که چطور داردبا این پیچ بازی میکند
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
قبلا هم می گفتند سازمان تحریم ها ترک برداشته ولی دیدیم چه شد در هر حال باید واقع بین بود با ادامه این روش از بهبود اقتصاد خبری نخواهد بود هر چند نام های اقتصادی بر سالها بگذاریم مشخص است که عنایتی به اقتصاد نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
قیمتهای اعلامی مسکن واقعی نیست و توهمی است و خریدار نداره!! ارزش املاک یک پنجاهم این قیمتهاست!
روز نزنید! نمیشه!!
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
رو چه حسابی این اقا میگه پیچ تحریمها شکسته میشه؟ جواب:الکی.
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
هر کس و تحت هر عنوان جنگ طلبی کنه در تبعات جنگ و ریختن خون بیگناهان شریکه
محمد
|
Canada
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
اقای منتجب نیا کافیه یکم سرچ بزنید و ببینید وقتی رای آوردین چطور خوشحال بودید . اون موقع که همه رای ها رو بقول خودتون درو میکردین و پز میدادین اصلاحطلب بودن و الان شدن اصولگرا ؟؟؟ شد یک بار شما یک کاری انجام بدین و نندازین گردن دیگران؟؟؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
واقعا هنوز هستن کسایی که میگن تحریم ها اثری نداشته؟!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه رابرت مک ایر سردار حاجی زاده زینب ابوطالبی شهاب حسینی سیلاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا