بازدید 39112
هزار و ششصد و هشتاد و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:فقط سه نفر از گزینه‌های رهبری آینده با خبر هستند/روحانی: امروز مردم از یکسال پیش آرامش بهتری دارند /فرمانده ناجا:با متخلفان کشف حجاب در خودرو‌ها برخورد می‌شود و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۰۵۱۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹ 12 June 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

فقط سه نفر از گزینه‌های رهبری آینده با خبر هستند

آیت‌الله محسن اراکی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت و گویی عنوان کرده است که فقط ۳ نفر از گزینه‌های رهبری اطلاع دارند. به گفته او در حال حاضر این لیست وجود دارد و شرطی هم برای عضویت افراد در مجلس خبرگان وجود ندارد. در گفت و گویی عنوان کرده است که فقط ۳ نفر از گزینه‌های رهبری اطلاع دارند. به گفته او در حال حاضر این لیست وجود دارد و شرطی هم برای عضویت افراد در مجلس خبرگان وجود ندارد.

بخشی از گفت و گوی آیت الله اراکی با فارس را در زیر می‌خوانید؛

گویا کمیسیونی برای تعیین مصادق رهبری وجود دارد.

اراکی: بله! کمیسیون دیگری است که از این کمیسیون به «کمیسیون تحقیق» تعبیر می‌شود؛ کمیسیون ویژه‌ای است و وظیفه‌اش این است که تمام کسانی که در معرض واجدیّت شرایط رهبری باشند را شناسایی کند و لیستی از آن‌ها تهیه کند. این لیست به این کمیسیون داده می‌شود. حتی خود اعضای مجلس خبرگان می‌توانند پیشنهادهای خود را بدهند. این لیست بررسی می‌شود و افرادی را که واجد شرایط رهبری برای آینده بدانند، این افراد به طور خیلی سرّی و محرمانه، اسم‌شان ثبت خواهد شد تا هر وقت مورد نیاز باشد به مجلس خبرگان عرضه شود تا مجلس خبرگان درباره آن‌ها اظهارنظر کند.
الان چنین لیستی وجود دارد؟

اراکی: بله! وجود دارد

تعداد هم مشخص است؟

اراکی: ما نمی‌دانیم. یعنی چون مسأله صددرصد محرمانه است و با توجه به تجربه ناموفقی هم که در گذشته از مسأله اعلام قائم مقام رهبری به ‌وجود آمده، تصمیم گرفته شده در کمیسیون ویژه‌ای که وجود دارد، فقط ۳ نفر این اسامی را نزد خودشان نگه دارند و از دایره این کمیسیون ۳ نفره خارج نشود.

روحانی: امروز مردم از یک سال پیش آرامش بهتری دارند

روحانی: اینکه وزیر خارجه یک کشور اروپایی در جریان سفر به تهران به صراحت اعلام می‌کند که آمریکا در مسیری که انتخاب کرده خطا و اشتباه می‌کند و هرکس تاریخ ایران را بشناسد می‌داند که فشار حداکثری هیچ تأثیری بر مردم این کشور نمی‌گذارد، بدین معناست که دیگران به عظمت و قدرت ملت ایران اعتراف می‌کنند و می‌دانند که راهی که متحدشان انتخاب کرده غلط است و این بسیار بااهمیت است. رئیس جمهور افزود: همین وزیر امور خارجه اعلام کرد که تدبیر دولت ایران در یکسال اخیر در انتخاب راه عقلی، منطقی و حقوقی مایه شگفتی همه بوده است در یک سال گذشته مسئولین و ملت ایران دستپاچه نشدند و صبر و تدبیر خود را در برابر فشار دشمنان نشان دادند. وی با تأکید بر اینکه شرایط امروز کشور نسبت به گذشته بهتر شده است، اظهار داشت: امروز مردم ایران نسبت به شش ماه و یک سال گذشته آرامش بیشتری دارند و نسبت به آینده کشور خود امیدوارتر هستند و امروز مسئولین کشور نیز دیدگاه و نظر متحد و واحدی دارند و راه کلام و نظرات مسئولین رده بالا و همه مردم و فرهیختگان جامعه یکسان و واحد شده است.

فرمانده ناجا:با متخلفان کشف حجاب در خودرو‌ها برخورد می‌شود

سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی استان فارس در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سؤالات آنان پاسخ داد. وی با اشاره به گلایه‌مندی برخی از شهروندان مبنی بر اجرای طرح ناظر و ارسال پیامک برای صاحبان خودرو‌ها گفت: کشف حجاب جرم است و با متخلفان برخورد می‌شود، اما چنانچه افراد اعتراض داشته باشند، فرم اعتراض پر کنند تا به آن رسیدگی شود. سردار اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است به همین منظور با متخلفان کشف حجاب برخورد می‌شود. وی با تأکید براینکه اجرای طرح ناظر یکی از اولویت‌های ناجا است افزود: بنابراین چنانچه برای افراد پیامک اشتباهی ارسال شده باشد به اعتراض افراد رسیدگی می‌شود، اما اجرای این طرح ابلاغ قانون است.

کیهان: یک مدل عکس‌های مستهجن در فیلم یک کارگردان ارزشی بازی می‌کند

کیهان نوشت: یک پروژه سینمایی در سکوت خبری، پذیرای یک مدل عکس‌های غیراخلاقی بود. این بازیگر که به سختی می‌توان عکسی قابل انتشار از وی پیدا کرد، سال‌هاست به‌عنوان مدل عکس‌های مستهجن فعالیت می‌کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است. استفاده از بازیگران خارجی امری مرسوم در سینمای ماست؛ به‌ویژه در تولیدات مشترک بین ایران و دیگر کشورها، شاهد حضور بازیگران غیروطنی هستیم. اما مشخص نیست که سازمان سینمایی وزارت ارشاد چگونه مجوز بازی یک مدل غیراخلاقی را در فیلمی داخلی داده است؟

گفتنی است، کارگردان این فیلم سال‌ها قبل به‌عنوان هنرجویی مذهبی و ارزشی، با بهره از امکانات برخی از نهاد‌ها فیلمساز شد. اما سال‌هاست به ساخت فیلم‌های سخیف و «هندی» مشغول است و در تازه‌ترین فعالیت خود نیز همکاری با مدلی بدکاره را پذیرفته است.

واکنش علی مطهری به برخی گشایش‌ها در حصر

علی مطهری اقدامات صورت گرفته در خصوص کاهش محدودیت برای میرحسین موسوی، کروبی و رهنورد، گفت: نمی‌دانم این کار‌ها دیگر چیست، یک دفعه حصر را تمام کنند. وی درخصوص این‌که آیا می‌توان این اقدامات را به مثابه این در نظر گرفت که حصر به صورت پلکانی تا عید قربان در حال رفع است، بیان کرد: خیر، من امیدوار نیستم. رفع حصر بستگی به نظر رهبری دارد و این ایشان باید تصمیم‌گیری کنند. نماینده تهران تأکید کرد: متأسفانه شورای امنیت هم خودش به طور مستقل وارد عمل نمی‌شود. شورای امنیت باید ابزار و مشاور خوبی برای رهبری باشد. شورای امنیت باید تصمیمات خودش را بگیرد و آن را خدمت رهبری ببرد، ایشان در نهایت در این باره تصمیم می‌گیرند. مطهری گفت: باتوجه به شرایط کشور بهتر است، رفع حصر به طور کامل صورت گیرد. ما بار‌ها گفته‌ایم، اما فعلا اراده‌ای برای این کار نیست.

پخش موسیقی در مدارس ممنوع شد

خبرنگار همشهری خبر داده است، وزیر سابق آموزش و پرورش در آخرین روز‌هایی که سکان هدایت این وزارت خانه را بر عهده داشته، بخشنامه‌ی محرنامه‌ای را به مدارس ارسال و پخش هرگونه موسیقی را در مدارس ممنوع کرده است. در این بخشنامه تأکید شده مدیری که از این دستور سر باز زند، متخلف خواهد بود. مدیر یکی از مدارس گفته مدتی است به دلیل پخش یک آهنگ مجاز از سوی وزارت ارشاد مجوز دارد و در کتابفروشی‌ها بفروش می‌رسد، اداره تخلفات آموزش و پرورش وی را احضار و توبیخ کرده است. در این گزارش با چند تن دیگر از مدیران مدارس نیز صحبت شده و آن‌ها نیز از فشار‌هایی که وجود دارد پرده برداشته است.

هواداران متعصب تیم اسرائیلی خواستار تغییر نام «علی محمد» شدند!

هواداران متعصب و افراطی باشگاه اسرائیلی «بیتار اورشلیم» که از به خدمت گرفتن بازیکنی با نام شبیه مسلمانان در این باشگاه به خشم آمده اند خواستار آن شدند که بازیکن یاد شده با نامی متفاوت در مسابقات این تیم حضور یابد. رسانه‌های اسرائیلی مدعی هستند که علی محمد، ملی پوش نیجریه ای، یک فرد مسیحی است، اما شباهت نام وی به افراد مسلمان سبب شده تا هواداران متعصب تیم و گروه دو آتشه لافامیلیا نسبت به نام وی حساسیت به خرج دهند. / یورونیوز

نرخ دلار نباید بیش از ۷ هزار تومان باشد

سید‌تقی کبیری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصمیمات بانک مرکزی در کاهش قیمت ارز موثر بوده است. نرخ ارز به واقع نرخ کنونی نیست. نرخ دلار نباید بیش از ۷ هزار تومان باشد. تهدید‌های دشمن قبل از سال گذشته این بود که ما با فشار‌ها و تحریم‌های اقتصادی کاری خواهیم کرد که نرخ دلار به ۷ هزار برسد. اما شاهد افزایش نرخ دلار بیش از تهدید دشمنان بودیم. دو عامل بر کاهش نرخ ارز تاثیر داشته است. تصمیم‌گیری‌های بانک مرکزی در موضوع بازار متشکل ارزی و مهم‌تر از آن تغییر فضای تهدید نظامی و وارد شدن در مسیر شیب پایین تهدید‌های اقتصادی، موجب کاهش نرخ ارز شد. / پارسینه

از کسانی که ممنوع‌الکارم کردند تشکر می‌کنم

محمود بصیری، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که به بدل احمدی‌نژاد معروف است، گفت: از هرکسی جلوی کار من را گرفت تشکر می‌کنم و خدا را شاکرم من در این برنامه‌ها و سریال‌ها بازی نکردم. الان ۱۴ سال است که در تلویزیون و سینما کاری نداشته‌ام. خدا را شکر می‌کنم آبرویم در تلویزیونی که ۵۱ سال در آن به ایفای نقش پرداختم، نرفت و هر سریالی را بازی نکردم، چند کار هم پیشنهاد شد و من بازی نکردم. / تسنیم

تایید تلویحی حضور ابوبکر بغدادی در لیبی

یک افسر ارشد در فرماندهی اتاق عملیات نیرو‌های مسلح لیبی، احتمال حضور رهبر گروه تروریستی داعش در خاک کشورش را دور از ذهن ندانست. روزنامه البیان امارات به نقل از سرتیپ خالد المحجوب، مدیر مرکز اطلاع‌رسانی اتاق عملیات جنگ نیرو‌های مسلح لیبی، اعلام کرد: بعید نیست گروه داعش بعد از شکست در سوریه و عراق، تصمیم گرفته باشد به لیبی نقل مکان کند. منابع آگاه نظامی لیبی هم به این روزنامه گفتند: این روز‌ها گروه داعش توجه خاصی به لیبی پیدا کرده و این امر از انجام عملیات تروریستی در این کشور یا درخواست ابوبکر بغدادی از جنگجویان گروه برای ورود به جنگ فرسایشی با ارتش لیبی کاملاً هویداست. به اعتقاد آن‌ها مساحت وسیع لیبی به بغدادی اجازه می‌دهد تا از انظار دور بماند و در مناطق بیابانی آن پنهان شود. / اعتمادآنلاین

هفته آینده، آغاز موج دوم کاهش قیمت خودرو

حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به دلایل کاهش قیمت خودرو در روز‌های اخیر در بازار، گفت: موافقت مجلس با حذف تعرفه ورودی خودرو‌های هیبریدی و برقی، احتمال واردات خودرو‌های دست دوم با شرایط خاص و افزایش تولیدات خودروسازان با تمام مشکلات و کمبود‌ها باعث کاهش قیمت خودرو در بازار شده است. روند کاهشی قیمت خودرو در بازار در روز‌های آینده نیز ادامه دارد، چون از حجم تقاضا کاسته شده و از سوی دیگر جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی و برخورد با دلالان باعث شده از التهاب بازار به شدت کاسته شود.

درخواست اقتصادی جنتی از دولتی‌ها

احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان در جلسه این شورا گفت: آمریکایی‌ها در ۴۰ سال گذشته از حربه‌ها و ابزار‌های مختلفی برای فشار علیه مردم ایران استفاده کرده‌اند که همگی آن‌ها شکست خورده است. امروز هم آن‌ها دنبال حربه فشار و مذاکره همزمان هستند که قطعاً این توطئه آن‌ها با درایت مقام معظم رهبری و هوشیاری مسئولان نیز شکست خواهد خورد. جنتی در پایان از مسئولان اجرایی خواست که توجه بیشتری به وضعیت اقتصادی مردم و اقشار آسیب‌پذیر داشته باشند.

اطلاعات و دارایی همسران دائم و موقت مسئولان باید ثبت شود

آیین‌نامه اجرائی قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران بعد از چهار سال از تصویب این قانون در مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح روز گذشته ابلاغ و اجرایی شد. طبق این آیین‌نامه، مسئولان باید بعد از ثبت‌نام در سامانه «ثنا»، اطلاعاتی را در فرم‌های مخصوصی که از قبل پیش‌بینی شده‌اند، قرار دهند که شامل همه دارایی‌های مربوط به همسر دائم، همسر دوم و همسر موقت مسئولان نیز خواهد شد. ماده ۱۹ این آیین نامه مقرر کرده است: چنانچه مشمولان ماده یک قانون در مهلت مقرر نسبت به ارائه فهرست دارایی‌های خود به اداره کل اقدام ننمایند و یا دارایی خود را کتمان یا گزارش ناقص ارائه نمایند، پیگرد کیفری به همراه خواهد داشت.

مدیر اسبق بانک سرمایه غیابی محاکمه می‌شود

قاضی مسعودی‌مقام گفت: با توجه به اینکه انتقال حیدرآبادی، مدیرعامل اسبق بانک سرمایه به ایران، زمان‌بر خواهد بود، این فرد با حضور وکیلش و به صورت غیابی محاکمه می‌شود.

نظر مطهری درباره سفر نخست‌وزیر ژاپن

علی مطهری، نماینده تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اشاره به سفر آبه شینزو به تهران، در خصوص هدف سفر او گفت: به درستی نمی‌دانم که هدف او از سفر به تهران چیست، اما به نظر می‌رسد نخست‌وزیر ژاپن بیشتر به دنبال منافع اقتصادی کشورش است. او تأکید کرد: ژاپن در حال حاضر، بر اثر تحریم‌ها آسیب می‌بیند و یکی از انگیزه‌های نخست‌وزیر ژاپن از سفر به تهران تامین منافع خودشان است. این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ما اطلاعی از پیام آن‌ها در این سفر نداریم و باید دید حامل چه پیامی هستند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۶
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱۸۳
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
روحانی: امروز مردم از یکسال پیش آرامش بهتری دارند

این جمله روحانی جوک سال هست
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درود بر دکتر محمود احمدی نژاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درست است که وضعیت کنونی اقتصادی ومعیشتی مردم در وضعیت بحران است اماچند روزی است که از التهابات افزایش قیمت ها کاسته شده و به سوی ثبات پیش می رود
ناشناس
| Germany |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ضعف روحانی بمعنی قدرت ویا برتری احمدی نژاد که اختلاس و حماقت را به حد ماکزیمم رساند نیست!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
سلام بر تو ای حجت زمان، دکتر احمدی نژاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
جناب ناشناس ۲۲:۳۱
دکتر محمود احمدی نژاد شما هم از این جوک ها زیاد میگفت. قضیه دختری که تو خونش انرژی هسته ای رو کشف کرده و اون کودک اسپانیولی زبان که تو بغل باباش اشاره میکنه به دکتر احمدی نژاد توی لیموزین سیاه (رنگ سیاهش به قول دکتر برا ترسوندن مردم بوده) و میگه اینکه محموده. آخه من موندم خدایی شما دلتونو به کی خوش کردین.
ناشناس
| France |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
نخیر ...روحانی بعد از مدتی بعد از انتخابات گفت باید تنش ها کنار گداشته بشه . تو زندگی خصوصی مردم دخالت نکنید . اینده باید جنگ و درگیری را با برجام ۲ و ۳ حرکت کنیم ولی ولی ولی نشد و جاش هر روز حمله میکردند الان روحانی با زبان خود اصولگرایان حرف میزند . روحانی میگوید هر چی شما گفتی . من هم مثل شما میگویم ملت مشکلی ندارند باید مقاومت کنند . یعنی با زبان اصولگرایان صحبت میکند چرا ناراحت هستی .مگر قرار بر این نبود . ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
از روی نظر سنجی های دقیق میدانی فهمیدند
میخواستید الکی نخندین تو خیابون!ا
ناشناس
| France |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درود بر روحانی اصولگرا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
احمدی نژاد مردم داری و خدمت بی منت را به ماکزیمم رساند
منتقد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
هشت سال احمدی نژاد و این چند سال روحانی همه جک گریه دار است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
درود بر احمدی مردمی و بی ادعا نه مثل بعضی ها اشرافی و پر مدعا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
ادرس یک خانه که دولت روحانی برای مردم ساخته را میخواستم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
این محمود کیه که در همه کامنتها ازش اسم میبرن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
دلار وپراید وگوشت چنده ؟برجام کیلویی چند ؟روحانی شبها کجا میخوابه؟از کی کاخ سعدآباد شده مجموعه سعد آباد؟
کتاب قلعه حیوانات را بخوانید.
ناشناس
| Australia |
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
بده یه کم بخندی؟!! کدوم رئیس جمهوری جوک درست می کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
احمدی نژاد خودش بحران درست میکرد اما روحانی اسیر بحران سازیهای جناح مقابل و دشمنیهای آمریکاست
ناشناس
| Canada |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
یعنی کیهان تمام عکسهای مستهجن این خانم رو تک به تک بررسی کرده که میگه بسختی میتوان قابل انتشار پیدا کرد؟چشمهات اون دنیا علیه ات شهادت میدن کیهان
:)
ناشناس
| United States |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
آقای روحانی ما بشما رای دادیم ولی از اوضاع کشور خواب نداریم شما را مقصر نمی دانم ولی دلیلی برای گفتن این حرفها نمی بینم بهتر است با مردم همدردی کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
زمان احمدی نژاد با کاستی هایی که داشت پیش جهنم درۀ فعلی مثل بهشت میمونه و همه مردم له شده زیر تورم حسرت اون روزگار رو میخورن
سهیل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
حتی مرعشی هم اعتراف کرد اتفاقا این نهادهای امنیتی بودند که هشدار دادند یک زن جدید وارد زندگی نجفی شد ولی نجفی و شورای شهر منکر شدند و شهردارشد.
پس بجای تقدیر از نهادهای امنیتی به آنها حمله میکینم؟
آنهم بری تطهیر یک قاتل.
آیا با بقیه قاتلها هم اینگونه عمل میکینم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
رهبر معظم انقلاب: ترامپ راشاییته تبادل پیام نمیدانم وباامریکاهم کذاکره نخواهیم کرد
عزاعزاست امروز
روزعزاست امروز
ذوقزده مذاکره صاحب عزاست امروز !!!
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
علت مذاکره نکردن با امریکا چیست؟اینکه انها دنبال منافع خودشان هستند و در گذشته بما ظلم کردند؟نه یقینا این نیست چون در اینصورت باید با خیلی کشورهای دنیا قطع رابطه داشته باشیم از جمله خود روسیه یا انگلیس یا پرتقال و یونان و ترکیه و عراق و...
اگر کسی دقیقا میداند ما چرا باید با قویترین کشور دنیا که بنوعی مرکز ثقل علم و دانش و اقتصاد دنیا بشمار میرود قطع رابطه باشیم و چه کسانی از این قطع ارتباط سود میبرند و پشت پرده های واقعی ان چیست و بنده نا اگاه را مطلع سازد سپاسگذار خواهم بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
یکبار مذاکره کردیم و امریکا تعهداتش را زیر پا گذارد و از برجام خارج شد.نمی شود هربار به بهانه ای تن به خواسته های غیرمعقول آنها داد...خود شما اگر بعد از مدتها مذاکره با کسی قراردادی ببندی و چندی بعد طرف بی هیچ دلیل منطقی تعهدات را زیرپا بگذارد،حاضر می شوی مجدد پای میز مذاکره بروی یا به طرفت می گویی اول بر عهدی که بستی بمان و عمل کن و بعد درخواست مذاکره دیگری داشته باش...قضیه به همین سادگیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
امریکا اول باید برادریش را ثابت کند و بعد ادعای ارث کند....اول به تعهدات. در برجام عمل کند بعد تقاضای مذاکره دیگری کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
هر وقت تاریخ در این ۴۰ ساله از اول انقلاب تا الان را بخوانی راحت جواب می گیری که مشکل امریکا چی هست با ما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ادامه نظر من به شما که در ساعت۲۳:۰۲ دادم
انها خوب فهمیدن که کاری که روسیه و چین نمی توانندبر سر کشورشان یعنی امریکا بیاورد توسط ایران خواهد امد و به خاطر همین است که مشکل دارند با ما
ناشناس
| France |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
در این چند پاسخ که به این نظر داده شد هنوز پاسخ درخوری پیدا نشده.امریکا از برجام خارج شد چون دید فایده ای براش نداشته و همون روز اجرای برجام دوباره موشک با شعار نابودی به هوا رفت و دوباره پرچم اتش زدن و ادامه سیاستهای گذشته.حتی ترامپ گفته پولهایی که ما به ایران دادیم صرف داخل نشد و سر از جای دیگه در اورد.خوب بنظر شما امریکا که نسبت بما کشور قویتری هست چنین توافقی رو تحمل میکنه یا میزنه زیرش؟تاریخ ۴۰ ساله پر بوده از دشمنی دو طرف.ولی اول از اشغال سفارت شروع شد.گفتن لانه جاسوسی بوده.انگار بقیه سفارتخونه ها از جمله مال خودمون تو کشورای دیگه محل تولید قارچ بوده!!!خوبه که تازه خبر سفارتخونه انگلیس همین دیروز منتشر شد!!!بهر حال رفقای امریکا رو دیدیم.میتونی رفیق امریکا باشی و تو یمن هر کاری خواستی بکنی.میتونی رفیقش باشی و تو فلسطین یا حتی سوریه به هر کسی دوست داشتی شلیک کنی.خوب چرا ما رفیق این گردن کلفت نباشیم؟اونوقت دیگه کسی بما نمیگه تو یمن چکار داری همونطور که به عربستان نمیگن
امیر
| Netherlands |
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
نخیر برادر ، ما برجام را امضا کردیم ولی فردای آنروز با خشم موشک هوا کردیم ، و بعدش ام گفتیم شرکتهای آمریکایی حق ندارند وارد ایران شوند ولی دیگران می توانند ، وقتی آنها دیدند همه از قبال برجام منفعت می برند بجز آمریکاییها که طرف اصلی مذاکره بودند ، پس خارج شدند ، این ما بودیم که باعث شدیم آمریکا خارج شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
با صحبت های عوامانه مردم رو تهییج نکن.
نمیشه که هر روز مذاکره کرد و چیزهایی رو از دست داد و فرداش دوباره مذاکره کرد.
ما از برجام خارج شدیم یا آمریکا؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
امریکا اگر ایران رو نداشته باشه یعنی دشمن فرضی رو برای عربها پس سلاح هاشو به کی بفروشه با توجه به این که دومین تجارت بعد نفت در دنیا سلاحه.پس به این دکان عالی نه حمله میکنه نه توافق.همین
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
دوست عزیز
اینهایی که دم از مبارزه با آمریکا و عدم مذاکره میزنند با اولین نشانه های جنگ هزار جور عذر شرعی پیدا میکنند که نجنگند! امثال این آقایان را در طول 8 سال جنگ با عراق مشاهده نموده ایم. اینها فقط لب و دهن هستند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درود بر احمدی نژاد و یاران و طرفداران بیشمارش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
جمع کن
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
احسنت به نویسنده کامنت اصلی
ماهمه باهم هستیم
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
احمدینژاد همونروز که جوگیر شد به مردم گفت خس و خاشاک تموم شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
احسنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درود بر احمدی نژاد و یارانش .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
داداش وقت کردی برای خودت نوشابه باز کن !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درود بر امیر کبیر زمان و کوروش معاصر ایران زمین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
احمدینژاد آره ولی اطرافیانش نه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
چرا احمدی نژادیها اصرار دارند نام بزرگان و مفاخر ایران را خراب کنند احمدی نژاد بیشتر دنکیشوت است تا چیزهای دیگر تن کوروش کبیر و امیر کبیر را در گور نلرزانید
ناشناس
| United States |
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
طرفدار بیشمار منظورت خودت بودی دیگه؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
هیچ کدوم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
منفی هایی که گرفتی حکایت از به قول شما طرفداران بیشمارش دارد!!!!ا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
امیرکبیر و کورش ؟!!! مگر زامبی هستن که از قبر اومده باشن بیرون ؟
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
زرشگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
فقط رانت و انحصار و ايجاد حباب در بازار ارز و سکه و خودرو و سهام و کالا و غيره و بهره برداري عده اي متصل به رانت و قدرت از اين فضاها و دوباره شروع مجدد افزايش قيمت ها. مردم اينها را تجربه کرده اند و نخواهند گذاشت رانتخواران بيش از اين با آوردن مصنوعي قيمتها به پايين و خريد ارز و سکه و خودرو توسط عده اي دلال دوباره سير صعودي قيمتها را شاهد باشند ملت به شما اعتماد ندارند و حرفتان را در خصوص کاهش ارز و سکه و خودرو باور ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ای بیچاره دلارهات باد کردن؟خخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
راست میگه دلال دلارات باد کرده.حالا نمیخوام دلت رو بشکونم بیارشون همه رو یکجا دلاری هفت هزار تومن میخرم
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
قیمتی که با احتمال واردات خودرو‌های دست دوم با شرایط خاص اومده پائین یعنی فقط با یک احتمال اومده پایین و اصلا واقعی نیست و به زودی بد تر از گذشته بالا میره چون تا ابد نمیتونن سرمردم رو شیره بمالن با این طرح های احتمالی!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اگه پایین نیاد طرح احتمالی نمیشه، اجرایی میشه.دلالهای خودرو حواسشونو جمع کنن.ممکنه این سفره چرب جمع بشه. خود دانید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
شما از کسانی نیستید که می خواهید علیه ملت حرف بزنید؟
چند وقتی هست این چیزها را زیاد گفتی
سهراب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
دلالهای بزرگ خودرو قدرتشون از نهادها بیشترهست.پایین آمدن قیمت کاملا با اطلاع ودراختیار آنهاست.هدفشون برای ما مشخص نیست.شاید یه جور پولبک باشه یعنی کاهش ساختگی قیمت خرید خودروهای فروشنده های عجول وبعد از مدتی افزایش قیمت وفروش به خریداران عجول...البته شاید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
شما اچ سی کراس آشغال رو بگو 150 میلیون !!! چهار سال تو پارکینگ میخوابه سه وجب هم خاک روش بازم مشتری نداره . این شد قیمت گذاری ؟!!!!
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
علی مطهری گقت هدف از سفر نخست وزیر زاپن به ایران بیشتر برای جبران ضررهای هست که از این تحریم امریکا نصیب ژاپن‌میشود . آیا مطهری فقط همین حرف را زد مطمنی مطالب دیگری نگفت ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
حتی یک نفر در ایران تردید ندارد که مقصر اصلی آمریکا است و هیچ‌کس نمی‌تواند ایرادی بگیرد

از بیانات گهربار شیخ حسن
پاسخ ها
حسنعلی
| France |
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
چرا هست. کنسرت، بی حجابی، زندگی شبانه، بی پولی، و ...
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
روحانی .. امروز مردم نسبت به سال گذشته آرامش بیشتری دارند .. شکر اول پیدا نمیشد ولی امروز در شهر ما فروان در فروشگاها هست کلیوی ۵۷۰۰ تا ۶۰۰۰ هزار تومان ..
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
عاشق اون کلیدشم!
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
در خواست اقتصادی جنتی از دولتی ها . امریکا طی چهل سال با انواع ترفندهای اقتصادی و تحریم شکست خورده است
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
آقای جنتی از هزینه های زندگی حتما خبر ندارد
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کیهانم که هر وقت خراب میکنه میزنه جاده خاکی.کیهان جان حالا نرخ ارز رو با دستکاری پایین بیاریم یا بالا ببریم؟تا چند بالا ببریم؟همون ۳۰ تومن خوبه؟یه توضیحی راجع به مطلب دیروزتون هم بدید ممنون میشیم
(:
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
نمی دونم این کیهان نویسان تو صفحه شخصی اون بازیگر که به قول کیهانی ها تمام عکس های صحفه شخصی اون مستهجن هستن، چار می کردن. اگه از نظر شما اشکال شرعی داره، خوب شما چرا به صقحه شخصی اون خانوم مراجعه کرده و تمام تصاویر اون رو مرور و بررسی کردین و بعد به این نتیجه رسیدین که همه عکس ها مستهجن هستن!!!!!!!!!!!!!!! ای شیطونا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
باید زندگی کرد لاکن در یک کشور خوب مثل سویس، ایتالیا، کشور های اسکاندیناوی البته منظورم این هست که انسان متولد یکی از این کشورها باشه که قدر مسلم در اختیار خود فرد نیست و بلکه سرنوشت هر انسانی در دستان والدین اوست

بیش از 90 درصد مردم دنیا سیاهی لشکرند و در فقر و فلاکت زندگی میکنند و اگر زاد ولد نمیکردند قطعن فقر سال ها پیش از روی زمین ریشه کن میشد. فقر موروثی است

اگر غیر از این باشه که شما متولد و شهروند یک کشور توسعه یافته اروپایی باشید به نظر من انسان هر چقدر هم وضع مالیش خوب باشه باز هم دچار فلاکت هست. همه ما در ایران دچار فلاکت هستیم چه آنهایی که فقیرند و بدبخت که بیش از 90 درصد مردم را شامل میشود و چه آنهایی که وضع مالی خیلی خوبی دارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
شب پرخوری نکن
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
این قسمت سخن شما را قبول دارم که سرنوشت فرزندان را والدین تعیین میکنند در بدنیا امدن . تحصیل و اموزش و ازدواج ..... مادران برای انتخاب همسر اول به منازل محلات و مساجد و عروسی ها سرک میکشند و سپس به فرزندان‌پیشنهاد میدهند . دریغ از اینکه ایا این انتخاب شاخص های مانند دروغ نگفتن و ریا و مهربانی وو ‌ وو وجود داردیا خیر .اساس کار اشتباه هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
تو همون برو راجع به ساندیس نظر بده
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
حرف شما کاملا صحیح است اما مکتب شعاریون زیر بار ان نمی رود.فقر مالی نتیجه فقر فرهنگی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
فقر اگاهی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کاری نکنید که آنها بگویند اینها همان کاری را کردند که آنها میکردند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
چیزی که حدی نداره بیشعوریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اوج شفافیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
همسر دوم و همسر موقت!!!!!!
اسمشو بذارین توهم توطئه، ولی من میگم این مسئولین با گرون کردن همه چی، فقط خواستن مردم ازدواج نکنن که خودشون زن دوم بگیرن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اصطلاح "توهم توطئه" توسط همونایی تبلیغ میشه که در حال توطئه هستن تا آدمای چیز فهم هر ملتی رو انگ جنون بهشون بزنن و بقیه رو نسبت به صحت حرفاشون دچار تردید کنن و در نتیجه توطئه شون بیشتر پیش بره. شما واقعا دوست دارین ملت مونگول باشن و این همه نشانه رو نبینن؟
توسی
| France |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
بعصیها فکر میکنند زنها مثل گل هستند که هر گلی یه بویی و زیبایی داره و هوس شیطونی یه دسته گل دارند!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کلیسا به خاطر اشتباهتش در 500 سال پیش در دوره رنسانس در مورد پذیرش نظریه نیکولاس کوپرنیک میبنی بر رد مرکزیت زمین در عالم از وی عذر خواهی نمود
دولتمردان هم تا زمانی که قدرت را در دست دارید به خاطر تمام اشتباهتتان عذر خواهی کنید چون زمانی که قدرت از شما گرفته شد عذرخوایتان ارزشی نخواهد داشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ربط عذرخواهی مسئولان از مردم و عذرخواهی کلیسا ۵۰۰ سال پیش نامفهومه. کلیسا یه پدیده علمی اثبات شده رو رد کرده بود، این یه بحث دیگه هست
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
برای مبارزه با امریکا ....مبارزه نطامی باید مثل مردم آمریکا که همه ملت ان‌کشور مسلح هستند مردم ایران ۸۵ میلبون باید مسلح شوند و برای مبارزه اقتصادی باید اقتصاد خصوصی و زمین های کشاورزی از ویلا سازی و تعییر کاربری جلو گیری شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
با توجه به این که اکثر غذا فروشی ها و رستوان ها در چلوکباب از سویا و چربی های احشایی دام ها استفاده میکنند و این مواد برای بسیاری از افراد حساسیت زا است و استفاده از اون در چلو کباب غیر اخلاقی هست چون پول گوشت رو میگرن و برخی نیز از گوشت های غیر از گاو و گوسفند در چلوکباب استفاده میکنند به هیچ وجه چلوکباب رو از بیرون تهیه نکنید مگر اطمینان کامل داشته باشید.
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
یادت رفت بگی ، لاکن . . . !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
مردم آرامش بهتری ندارند آقای روحانی از روش قورباغه آب پز استفاده کرد یعنی به جای انداختن قورباغه در آب جوش آن را در آب سرد انداخت و کم کم حرارت آب را زیاد کرد ایشان هم کم کم زندگی را برای مردم سخت کرد تا به آن عادت کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اقا دست بردار. دیگه رو ما مردم اب جوش هم بریزن میگیم لیف بده قورباغه کجا بود
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
بعقیده من کسانی که از سفر اقای ابه انتظار دستاورد اقتصادی دارند خود را به ان راه زده اند.ابه به عنوان نماینده کشوری که در جنگ جهانی بیشترین صدمه را از جنگ و سلاح اتمی دید اثار جنگ را بهتر از هر کسی درک میکند و امده تا با همه توانش جلوی اتفاق افتادن انرا بگیرد.البته اقای ابه هم مثل ما کشورش از امریکا ضربه خورده و میداند زورگویی و قلدری امریکا تمامی ندارد.اقای ابه به احترام انسانیت وتلاش شما کلاه برمیدارم و ارزوی موفقیت برای شما دارم.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
پس ما هشتاد میلیون نفر چکاره ایم
پاسخ ها
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
قاقیم ،توپ زیر لباس یکی دیگس
ناشناس
|
France
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
مشاوران رییس جمهور چه کسانی هستند؟
مردم ارامش بهتری دارند؟؟؟؟؟؟؟
لبنیات گران شده و جیب مردم خالی .
واقعا مشاوران ایشان از بازار دور هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ترامپ در یک هفته دو کشور شکست خورده در جنگ جهانی دوم را به ایران فرستاد. که ایران از سرنوشت آنها درس عبرت بگیرد. البته دو کشور فوق پیشرفته که معنای دیگر پیام ترامپ این است شما هم اگر دست از نظامیگری بردارید در پناه قدرت آمریکا پیشرفت می کنید. عحیب بود این بندگان خدا هم آمدند و ایران هم تن به آمدن آنها داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
تشبیه جالب است
pp
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
ما در پناه قدرت الهی آز آنها بالاتر خواهیم رفت. قدرت آمریکا در برابر ایمان به خدا و توکل به خدا معنی نداره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
مطهری گفته نه ما میدونبم چخبره نه وزارت خارجه زیبا نیست؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
قسمت دوم را از خودت درآوردی
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
تخیر زیبا جون رفتن قهر خونه باباش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
در جهان 1 نفر از هر 5 نفر که در کشورهای بحرانی مثلا دچار تحریم، جنگ یا قحطی زندگی میکنند دچار نوعی
اختلال روانی میشوند.

اگر شما هم در یکی از این مناطق در دنیا زندگی میکنید که قطعن همه ایرانی ها شامل آن میشوند بیاید دست در دست هم دهیم و از زاد و ولد خودداری کنیم. ما در مقابل فردی که به دنیا می آوریم مسئولیم. زندگی را شوخی نگیرید. زندگی یک فرصت کوتاه است که خداوند به ما داده و قطعن ما برای زجر کشیدن و فلاکت به این دنیا نیامده ایم
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
قربانت شوم حتما وبایدباید دارایی های فرزندان ونوه ونبیره آنها هم معلوم گردد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
برام مهم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
پس فردا جمعه است
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
شب خوابم نبرد چی کار کنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
6ماه پیش آرامش بیشتر بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اصلن تحریم چیه. ما در ایران اگر از مردم بپرسید تحریم چیه همه میگن ما اصلن تحریم نداریم
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
مثل مصاحبه های احمدی نژاد که گفت ما در ایران همجنس باز نداریم
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
دشواری نداره که خیلیییی هم عالی ،یکه! شما شهرداری هستی ،اونو به من نشون بده
خدایش بیامرزد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
امیدوارم مردم ما به این درک و فهم برسن که هدف از زندگی زاد و ولد نیست و وقتی شرایط مساعد نیست نباید زاد و ولد کرد اون هم در جامعه ای با این همه مشکلات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
یخ های قطبی مانند دستگاه تهویه مطبوع زمین عمل میکنند و بدون اونها زمین تبدیل به یک جهنم گرم خواهد شد.

متاسفانه دولتهای دنیا به خصوص در خاورمیانه ، چین و آمریکا به جز دولت های اروپایی هیچ تلاشی برای مبارزه با عوامل مخرب برای یخ های قطبی ندارند و هنوز اصرار به استفاده از روش های آلوده کننده جو زمین دارند.

بیشترین میزان آلودگی جوی دنیا در منطقه خاورمیانه و به دلیل فعالیت های نفتی وجود دارد.

در کشور خودمان هم به دلیل حجم زیاد استفاده از خودروهای بی کیفیت با دانش فنی 50 سال پیش ، بنزین بی کیفیت و کارخانجاتی که از هیچ گونه فیلتری برای کنترل آلودگی گازهای خروجی خود استفاده نمیکنند شاهد هستیم که هوای اکثر شهرهای ایران آلوده هست و شدت آلودگی به قدری زیاده که به ندرت میتوان ستاره های شب و آسمان آبی را رو دید.

لاکن یکی از بدترین عناصر موجود در هوای آلوده سرب هست. سرب باعث کودن شدن و کاهش ضریب هوشی انسان میشود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اگر مردم در حمایت از حقوق سایر ملت ها راهپیمایی کنند حماسه آفریده اند لاکن اگرز برای پیگیری حقوق خود راهپیمایی کنند فتنگر و خائنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
هرگز زمانی که تشنه هستید ساندیس نخورید چون احساس تشنگی را در شما تشدید میمند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
میدونستی "میمند" یکی از شهرهای استان کرمانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
ندیده نیستیم
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
واقعا از سايت وزين تابناك در تعجبم كه جرا اين مزخرفات و لودگي شما را حذف نميكند.دوست عزيز لودگي و مسخره بودن باور كن حدي داره...
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
ولکن میتواند منجر به اشتباه تایپی مزمن از نوع درجه3 گردد
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
آقای جنتی کمی هم به فکر مردم باشید. مسئولان خوب می خورند خوب می خوابند اجاره خونه هم که ندارند. نوش جان اما به فکر کردم هم باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ما از شانس بدمان در زمان و مکان بدی قرار گرفتیم
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
تشخیصی عالمانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
هر وقت به انتخابات نزدیک میشویم دلار ارزان تر ماشین ارزان تر مسایل شفاف و همه چی مرتب میشه امیدواریم پس از انتخابات هم همین روند ادامه داشته باشه
پاسخ ها
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
امیدوار باش ولیکن به مسئولان خدوم و زحمت کش ،کوخ نشین، از درد مردم باخبر،شب اشکنه پیاز خور ،لطفا تیکه ننداز
ما خیلی رو مسئولامون حساسیم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
آقای شریعتمداری زنی خطا کاری را مردم گرفته ومیبردن عیسی ع رسید وگفت این زن را کجا میبرند کفتن گناه کرده وباید سنگسار شود عیسی ع گفت درست است پس اولین سنگ را کسی بزند که گناه نکرده وسنک رابر زمین وسرش رابزیر
پاسخ ها
امییییییر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
امام علی علیه السلام:شب هنگام اگر کسی را مشغول به گناه دیدی،صبح حق نداری او را به چشم یک گناه کار نگاه کنی،شاید توبه کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
موسیقی مجاز غیرمجاز اعلام شد!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
شادی کررن به شکل مداحی فقط مجاز هست
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
به نکته ی بسیار ظریفی اشاره کردی خخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ببینم یعنی با یک تصمیم ساده ی ورود خودروهای دست دوم می شد جلوی افزایش سرسام آور پراید آدمکش و بقیه را گرفت اما اینکار را نمی کردند!!!!
ای خدا ازشون نگذره که دلالها و مسئولین خواسته یا ناخواسته تو یکسال گذشته خون کارگرا و کارمندا و قشر متوسط جامعه را توشیشه کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
شما اگر نمودار و شیب افزایش دلار را از ابتدای انقلاب تا الان رصد کنید خواهید دید که نرخ دلار حتی از ۷۰۰۰ هزار تومان هم باید پایین تر باشد و کاملا مشخص است این قیمت دلار حباب است و از طرفی وضعیت درآمدی کشور که از تولیدات زیربنایی مثل فولاد و پتروشیمی و سیمان و ... حاصل می شود نسبت به سال های اوایل انقلاب بسیار بهتر است که در قیمت ارزش ریال باید تاثیر گذار باشد و اینکه چرا تاثیر منفی دارد موضوع بسیار عجیبی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
فعلا همه چی شده سیاسی بازی!
جو میدن قیمت ها میره بالا
جو میدن قیمت ها میاد پایین
با کدوم ارز خودرو هیبریدی وارد کنیم!
با کدوم ارز خودرو دست دوم بیاریم؟
بعد حالا آوردیم باید بدوی دنبال لوازم یدکی!
کو ؟ نداریم! خودرو باید بخوابه تعمیرگاه !!!
مدیریت کشور برای نابودی حرف نداره!!
مردم هم سردرگم!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
دلال جون شما نگران نباش با همون ارزی که میدن پراید تولید کنی سوناتا ۲۰۱۳ وارد میکنن.لوازم یدکیش هم فراوونه چون قبلا تو ایران بوده.اگر هم نبود از محل ارزی که به دلال قطعه ساز (وارد کننده قطعه)میدادن میدن تا لوازم یدکی وارد کنه.حالا شما هم جوش نزن .انجام که شد میبینی میشه یا نه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
دو خبر بازی یک بازیگر به قول کیهان بدنام در فیلمی ایرانی، و ممنوع شدن پخش موسیقی در مدارس، حداقل در یک نکته مشترک اند: هر دو این خبرها نشان از شکاف شدید تمایلات و علایق جامعه ایرانی با سلیقه مسئولان دارد. آن کارگردان به قول کیهان ارزشی قطعا متوجه شده که سلیقه جامعه ایرانی چیست و به همین دلیل به سراغ یک بازیگر ضد ارزشی (!) خارجی رفته است، و ممنوعیت پخش موسیقی در مدارس نیز نشان از تمایل دانش آموزان به شنیدن موسیقی حتی از نوع ضد ارزشی آن دارد که طبق معمول با آن مخالفت شده است. این شکاف عمیق در نهایت میتواند یک مشکل به شدت جدی برای مقامات و مسئولین کشور (که برخی از آنها گویا در عالم دیگری زندگی میکنند) ایجاد کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ماشاوالله به کیهان چه آمارهایی داری !!! نگفته بودی . اینقدر سرک کشیدن تو رندگی شخصی و قضاوت کردن مردم دقیقا تو مرام کدوم انسان هست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
سیاست را دیدی تا کجا پیش میره . سیاست اخر حریف اخلاق میشه . بخاطر همین هست که غربیها برای کنترل سیاست با کمک احزاب تعریف از دمکراسی را کردند یعنی ابزار کنترل هم برایش تعربف کردند چون‌میزان مردم هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
حداقل کاری یرای شادی و جشن در اجنماع نمیکنید یه مدارس کاری نداشنه باشید ، همش عزاداری و ماتم شده جه احنماع چه تلویزیون . چه روزگار
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
دلیل اجرا نشدن آیین نامه دارایی‌های مسئولان محترم هم الحمدلله کشف شد که همانا تابو بودن عبارت همسران دوم و موقت بوده و با شکستن این تابو و افزودن عبارات فوق در آیین نامه ، خوشبختانه مشکل حل شد. خدا را شکر.
راستی مگر مسئولان محترم ، همسر دوم و موقت هم دارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
چند وقت دیگه به دلار 7000 تومان میزسیم ؟ امیدی هست یا فقط امید کاذب هست ؟
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کیهان . یک فردی که در فیلم مستعجن بود در فیلم ارزشی بازی میکند . سوال اگر کسی در یک دوره ای از نظر اخلاقی مشکلی نداشت و در سریال یا فیلمی بازی کرد ولی بعدا در چنین تعریفی از اخلاق که گفتید چی . یعنی بعد از چند سال در لباس پوشیدن . نطرات سیاسی و اجتماعی تغییر کرد یا در باره همان ارزش های که شما تعریف میکنید خارج شد چی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
روحانی : امروز مردم ایران نسبت به ۶ ماه و یکسال گذشته آرامش بیشتری دارند و نسبت به آینده کشور خود امیدوارتر هستند و امروز مسئولین کشور نیز دیدگاه و نظر متحد و واحدی دارند و راه کلام و نظرات مسئولین و همه مردم و فرهیختگان جامعه یکسان و واحد شده است

علامت تعجب به توان بی نهایت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
جناح تابناک را بشناسید بزرگترین مقام اجرایی ژاپن به ایران امده تیترها و اخبارمهمش چیست ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
لیست دارایی همسران موقت وغیر موقت یعنی چی؟مثل اینکه نظام چند همسری اینجا حاکمه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
همسران مقامات ! پول چه میکنه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کدام مردم منظورت هست؟

ساکنین شمال تهران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
خدا رحمت کند مرحوم گل آقا ( کیومرب صابری ) را واقعا جای خالی اش الان خالی است .ستون 40 بعد در این روز را می دید/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کامنت نویسان تابناک ورشکستگان به تقصیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
زندگی ساده ای دارم. اسفتد پارسال می خواستم یک مینی یخچال بخرم قیمت 1150 من 700 تومان داشتم و نخریدم برج دو رفتن بخرم قیمت 1450 من یک میلیونی داشتم و نخریدم امروز رفتم قیمت 1500 500 تومانی داشتم و نخریدم الان نسیت به پارسال از آرامش بیشتری برخوردام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
احمدی نژاد خوب یا بود نیست او محصول تفکرات بخشی از جامعه ایران است روحانی و خاتمی و بقیه هر کدام مجصول تفکر بخش هایی دیگر از جامعه هستند این را بهش می گویند جهان بینی گروه های اجتماعی جهان بینی های متفاوت دارند که در شخصیت ها اعمال و رفتار و آثار ادبی شما آن ها را می بینید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اشتباه گفتی ؟ این تعریف شما از اختلاف اندیشه در راه و روش ها در سیاست گداریها ایدولوزی هست و اینکه چگونه به جهان هستی فکر میکنند جهان بینی هست
مهدی
| Germany |
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
بخشی که نه با این ونه با اون است هم وجود خارجی دارد!.
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
در ادامه ..... احمدی نژاد و خاتمی و روحانی و هاشمی و موسوی و کروبی در جهان بینی با هم اختلاف نداشتند بلکه در ایدولوژی یعنی اجرا و روش ها و تدابیر و تفکر اجرای سیاست گذاریها در راه و روش با هم اختلاف داشتند و دارند این اخکلاف یک امر طبیعی در سیاست هست . بخاطر همین هیت که کشورهای پیشرفته زیاد به سیاسیون گیر نمیدهند که چرا چنین حرفی را زدید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
امروز ما در همه چیزهای بد در دنیا جز 5 کشور نخست هستیم و این یک افتخار بزرگه
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
این بد تعریف دشمن است!!+!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کیهان از کجا فهمیده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
فیلم و عکس هایش را دیده است
ناشناس
| Canada |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
خوب معلومه تک تک عکسها رو با دقت نگاه کرده
دیدن عکسهای مبتذل از من
سانسور اون عکسها و پیشه کردن تقوا با وجود توان ازدواج نداشتن مال تو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
جناب ابه لطفا با روحانی دیدار نکنید ، او از خود اختیاری نداره و با آرمانهای ۲۴ میلیون رای دهنده بد کرد ؟! مذاکره با شریعت مداری بهتر و با ثمر تر از روحانیست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
یا امامزاده پنج تن لویزان میبینی به چه روزی افتادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
واقعا چرا باید نجفی با ان هوش و ذکاوت به چنین سرنوشتی مبتلا بشه ، خدایا ما رو یک لحظه تنها نگذار ؟! و ما رو اسیر پرستوها نکن .اقای روحانی شما هم در تنها گذاشتن نجفی بی تقصیر نیستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
مذاکره با واسطه دلار رو ۳ هزار تومان ارزون کرد ، اگه مستقیم مذاکره کنیم ایران گلستان میشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اقدامات و خدمات حاج حسن به ایرانیان:
ساندن قیمت پیاز به مرغ
رساندن قیمت مرغ به گوشت قرمز
رساندن قیمت گوشت قرمز به قیمت گوشی
رساندن قیمت گوشی به قیمت ماشین
رساندن قیمت ماشین به قیمت خونه
رساندن قیمت خونه به قیمت کارخونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
موج اول كي بود ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
رساندن کارخانه به تعطیلی
سعید
| United States |
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
اخه چقدر کاهش قیمت کمی هم به مردم فرصت بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
خوب نيست ادم عكس هاي ناجور تماشا كنه .
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
دیدن عکسهای ناجور بازیگرا و صیغه کردن دو تا دو تا از من
بگناه نیفتادن تو جوان مجرد بیپول از تو
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
کیهان هم که ماشااله همه کاره هست.آقااااا ایشون هنرپیشه های اونجوری رو هم میشناسه!!.کیهان اینجا کیهان اونجا کیهان همه جا سرصحنه هست.اصلا کیهان خود صحنه هست!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
آقای روحانی هر سال می فرمایند ملت امسال از سال قبل خوشبختر هستند
با این فرض امسال ملت از سال آینده بدبختر هستند چون سال بعد از امسال خوشبختر خواهند شد
و همه این خوشبختی ها ناشی از اثرات کلید و تدبیر و امیده
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
"همسران دائم و موقت مسئولان" رو خوب اومدی
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
لطفا به بچه ها در مدارس قرص خواب بدید که گذر زمان رو احساس نکنند. کاش از این نامه ها برای آقا زاده ها که مثل کاه پول خرج میکنند و موسیقی گوش میدهند ارسال میشد تا کمی از عدالت چیزی میدیدیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
امروز مردم از یکسال پیش آرامش بهتری دارند!!!! واقعاً با چه رویی این حرف رو میزنید؟ مردم دارن زیر فشار اقتصادی له میشن. آپارتمان متری 25 میلیون یعنی آرامش؟ میوه کیلویی 14-15 تومن به بالا یعنی آرامش؟ برنج کیلویی 35 تومن و گوشت کیلویی 120 هزار تومن یعنی آرامش؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
برای زندگی بهتر اول باید فکر بهتری کرد اندیشه خوب باعث میشه عمل خوبی داشته باشیم آنکس که درآمد کافی نداره ولی برای سفر به کربلا وام میگیره و میرود تا دنیای آخرتش را آباد کنه انتخابش را درست انجام داده برای خودش ارزش است ولی برای فرد دیگری شاید این انتخاب مسخره و نا امید کننده باشد. داشتن عقل لازمه زندگی بهتر است البته بعضی بدون عقل هم زندگی خوبی دارند فقط اطرافیان آزار میبینند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
کيهان چطور مي‌داند که اون بازيگر عکس‌هاي ناجور داشته.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
نمایندگان محترم، لطفا به دنبال راه انداختن موج کاهش قیمت مواد خوراکی و حیاتی مردم باشید.
به دبنال کاهش قیمت لوازم خانگی باشید که سر به فلک کشیده اند.
یک جوان می تواند ماشینی را که قرار بوده امسال بخرد چند سال دیگر بخرد یا اصلا نخرد اما آیا می توان به او گفت 5-6 سال دیرتر ازدواج کن که بتوانی یک یخچال بخری ...!!! بعدش هم 5-6 سال صبر کن که بتوانی پول رهن و اجاره مسکن را داشته باشی!!!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
در اسراییل مسلمانان و صهیونیست ها در کنار هم زندگی می کنند و مدرسه مشترک و محل کار مشترک و ... دارند .
حسنعلی
|
France
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
کیهان:
این عکس های مستهجن را کجا می بینی که از آن خبر داری؟ کارهای مهمتری هم هست!
H
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
این بخش از متن خیلی جای تعجب دارد!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.................کارگردان این فیلم سال‌ها قبل به‌عنوان هنرجویی مذهبی و ارزشی، با بهره از امکانات برخی از نهاد‌ها فیلمساز شد. اما سال‌هاست که به ساخت فیلم‌های سخیف و «هندی» مشغول است و در تازه‌ترین فعالیت خود نیز همکاری با مدلی بدکاره را پذیرفته است.
کیامرث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
سلام: آبه شینزو که عاشق چشم وابرو ما نیست که بیاد و پا در میانی کنه حتماَ اول منافع کشور خودش را در نظر می گیرد بعد منافع دیگران را .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
من به ابه امید ندارم ولی به ترامپ میگم ما نون میتونیم بخریم پنیر نه اطلاعات غلط به شما دادن. اتفاقا گردو دارم پنیر ندارم با سنگک بخورم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
از اینکه خودرو هفته اینده ارزان می شود روز دوشنبه است یا سه شنبه !!!!!!!!! یا چهار شنبه !!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
کیهان .نسیم .میزان وو... گزارشهای بی پایه و اساس
حرف حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
سلام
حالا اگه قیمت خودرو تو بازار کاهش پیدا می کنه ، خودروسازان هم که به بهانه افزایش قیمت بازار ، قیمت کارخانه را افزایش داده بودند هم با ید کاهش بدهند .
خواهشا آقایان مسئول جهت کاهش قیمت کارخانه ، پیگیر باشید
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
یک چارم امسال هم گذشت شعار اقتصادی میدهیم و کار سیاسی می کنیم آقایان کمی در زمینه اقتصاد سیاسی کار کنید با این روش بجایی نمیرسیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
هفته اینده چند شنبه قیمت ماشین می اید پایین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جبار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
جناب مطهری ، از حصر خارج کردن محصورین مد نظر جنابعالی کاری بسیار خوب و پسندیده است اما آیا نباید طبق قانون این افراد در دادگاه محاکمه شوند تا اگر گناهکار هستند مجازات و اگر بیگناه هستند مورد تفقد قرار گیرند هر چه باشد در سال ۸۸ حرکت آنها باعث بروز خسارت های مادی و معنوی به کشور و کشته شدن چند نفر شده است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
من یک رعیت هستم و هرچه اربابانم بگویند درست است. اونها سرورهای من هستند و حق زندگی بهتر و مهاجرت به کشور مطلوب خود را دارند. من رعیت باید تلاش کنم تا با روزی یک وعده غذا هم سیر شوم
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
امروز مردم ایران نسبت به شش ماه و یک سال گذشته آرامش بیشتری دارند .... جناب حسن خان میدونی چرا آرام بنظرت می رسن بخاطر اینکه از دست شما نا امید شده و بستوه آمده اند چون می بینند که هیچ اعتنایی به مردم نداری چون می بینند که در توهمات خودت غرق شدی فقط منتطر پایان دولت بی تدبیر و ناامیدت هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
کیهانی ها ..........معلوم شد شما از تعقیب کنندگان جدی این خانم هستید که امارشو دارید ...................خجالت بکشید .............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
درموردصحبتهای فرمانده نیروی انتظامی،باتوجه به اینکه درهفته گذشته برای من پیامک آمده مبنی برتخلف کشف حجاب درخودروومهلت 10روزه برای مراجعه به پلیس امنیت اخلاقی و...چندنکته جهت اطلاع ایشان:
من هرچی فکرکردم انجام این تخلف درخودروی خودم رابه یادنیاوردم وباتوجه به اینکه خانواده من مذهبی وپوشش کامل(مانتوچادر) حتی داخل خودرودارند،ب کلانتری شهرستان محل سکونت(یکی ازشهرستانهای استان مازندران)واحدمربوطه مراجعه کردم برای پیگیری واعتراض!متاسفانه هیچگونه اطلاعاتی اززمان ومکان وقوع جرم انتسابی نداشتند وتعدادی ازکارکنان واحددرمقابل اعتراض من ضمن اینکه سعی کردندمنوقانع کنن که حتمادرخودروشماتخلف انجام شده وشایدشمامتوجه نشده باشید ومثلا روسری خانواده کناررفته باشدو ..ازاین دست صحبتها....عنوان کردن که برای خودشان ویابستگان خودوهمکارانشان هم ازاین پیامکها آمده وماهیچ کاری ازدستمان برنمی آیدوشمابهتراست باتحویل مدارک برگه تعهدراتکمیل وامضاءکنیدتابرای شمادردسری ایجادنشود،چون مانمیتوانیم اعتراض شمارادریافت وبررسی کنیم!!!وبرای پیگیری اعتراض بایدبه مرکزاستان مراجعه کنید!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
محمد باقر قالیباف مجلس یازدهم دریای کارائیب منطقه حفاظت شده خاییز سیروس مشفقی