بازدید 26999
هزار و پانصد و پنجاه و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: آن‌هایی که فرمول کوکاکولا را نمی‌دهند، چه طور می‌خواهند به ملت‌ها کمک کنند؟!/آیت‌الله جنتی: مردم تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند، اما تحمل شکست انقلاب را ندارند/گلایه رئیس فراکسیون امید از وزرای اصلاح طلب و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۷۴۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲ 01 February 2019

تابناک؛ محمدرضا خلیلی ـ تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

واکنش آشنا به لکسوس‌سواری رفیق‌دوست

حسام‌الدین آشنا در کانال خود نوشت: به یاد داشته باشیم، بازاریان قدیمی که امروز لکسوس ‌سوارند، همان روز اول هم بلیزرسوار بوده‌اند. عیب ندارد از آن‌ها انتقاد کنیم، اما چرا از کسانی سخن نمی‌گویید که روز‌های اول با هوندا ۱۲۵ آمدند، ولی امروز لکسوس‌فروش و مال‌سازند؟ محسن رفیق‌دوست عضو هیأت امنای بنیاد مستضعفان اخیرا گفته است لکسوس دارد. او کسی بود که ۱۲ بهمن ۵۷، امام (ره) را سوار بر یک بلیزر از فرودگاه به بهشت زهرا برد.

آن‌هایی که فرمول کوکاکولا را نمی‌دهند چه طور می‌خواهند به ملت‌ها کمک کنند؟!

فقیه حقانی، رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران با موضوع «مقایسه دستاورد‌های انقلاب اسلامی با عملکرد حکومت‌های قبلی» به امتیازاتی که در زمان پهلوی اول به حکومت‌های استکباری داده شد اشاره کرد و گفت: رضا خان در ماجرای دارسی به انگلیس گفت: من همان کاری را بکنم که به خاطرش قاجار را سرزنش می‌کردم؟ آن‌ها گفتند بله و او قرارداد را امضا کرد. وی ادامه داد: وضعیت پهلوی دوم بدتر است. کوچک‌ترین اختیاری نداشت، حتی در مورد ساخت و ساز ساده و کوچک. این استاد دانشگاه گفت: اگر مواردی را که عرض کردم با انقلاب اسلامی و دستاوردهایش مقایسه کنید متوجه می‌شوید که با انقلاب اسلامی دست دخالت‌های غرب و شرق قطع شد. وی تصریح کرد: ثمره این ایستادگی به رغم چهل سال تحریم بی‌سابقه این است که دیگر هیچ دولتی نمی‌تواند به ملت ایران دستور بدهد. فقیه حقانی گفت: آن‌ها از دادن فرمول کوکاکولا به ملت‌ها خود داری می‌کنند، حالا می‌خواهند به پیشرفت علمی کشور‌ها کمک کنند؟!

امام جمعه تهران: آقایی که خمس نمی‌دهی؛ تو ظالمی

آیت‌الله امامی کاشانی، خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: نظام شاهنشاهی از نظام آلوده سعودی بدتر بود و این انقلاب لطف خدا و عنایت ائمه به ملت ایران بود. آقایی که خمس داری و نمی‌دهی تو می‌دانی یک پنجم مال تو باید در کیسه و جیب امام عصر (عج) باشد. این پول در جیب تو غصبی است پس تو ظالم هستی.

آیت‌الله جنتی: مردم تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند، اما تحمل شکست انقلاب را ندارند

آیت‌الله جنتی در مراسم ۱۲ بهمن که در حرم مطهر امام خمینی برگزار شد، با بیان اینکه مردم ما ثابت کردند که تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند، اما تحمل شکست انقلاب و اسلام را نخواهند داشت، اظهار داشت: برادر و خواهر عزیز! ما امروز مشکل معیشتی داریم. یکسری مربوط به خارج است، ولی یکسری داخلی است. یک عده‌ای بلد نیستند، یک عده‌ای درد مردم برایشان اهمیتی ندارند، یک عده‌ای هم نمی‌خواهند تا مشکلات مردم و کشور حل شود. یک عده در بحث ارز غارت کردند. دنیاطلبی فائق شد و به برخی مسئولان نفوذ کردند. کار به جایی رسیده که برخی مقامات ما باورشان شده که ما نمی‌توانیم کشور را اداره کنیم مگر با کمک آمریکا؛‌ ای لعنت بر این فکر‌های غلط.

پاسخ علم‌الهدی به این که «چرا رهبری در برخی امور مداخله نمی‌کند؟»

آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد با تأکید بر اینکه می‌گویند رهبری به این قدرت مانند رهبر ایران در جهان وجود ندارد، بیان کرد: قدرتی وجود ندارد که با این رهبر دربیفتد و شکست نخورد. این از کجاست؟ از ناله‌های مسجد جمکران است. اگر این رهبر، قدرتمندترین رهبر است، چرا این مشکلات را داریم؟ برخی هم می‌گویند چرا رهبری مداخله نمی‌کنند. نمایندگان مجلس و رئیس‌جمهور را شما انتخاب کردید. رهبری رئیس‌جمهور و نمایندگان را کنار بزنند؟ اگر کنار بزنند، پس از جمهوری اسلامی چه می‌ماند.

جامعه هنرمندان مواظب باشند تا سرباز دشمن نباشند

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی، نماینده، ولی فقیه در سپاه صبح امروز در مراسم اختتامیه اولین کنگره بین‌المللی فرهنگ و هنر سپاه گفت: انتظار از هنرمندان داریم تا در همه عرصه‌ها در مسیر خدا پیش روند و بدانند که انقلاب بر گردن‌شان حق دارد و باید خود را مدیون انقلاب بدانند. این انقلاب در دنیا، یگانه قدرتی است که توانسته ابهت استکبار را بشکند از این‌رو نباید کسی خود را طلبکار انقلاب بداند. وی با تأکید بر اینکه جامعه هنرمندان مواظب باشند تا سرباز دشمن نباشند، یادآور شد: باید برگزارکنندگان این مراسم تلاش کنند تا این برنامه‌ها بوی انقلاب دهد. باید فرهنگ جهاد اکبر را رواج داد، چراکه در حال حاضر دشمن به دنبال این است تا فشار اقتصادی، تهاجم فرهنگی و هنری در کشور ایجاد کند. از این‌رو باید با جهاد اکبر، یعنی با قلم، زبان، شعر و فیلم تلاش کرده و دشمن را در تحمیل رأی و اراده خود ناکام بگذارند.

موضع شریعتمداری درباره یک بحث پر سر و صدا

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: لایحه پیوستن دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) در تقابل با آرمان‌های انقلاب اسلامی است. حسین شریعتمداری پنجشنبه شب در مراسم گرامیداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در مسجد جامع دماوند به موضوع بررسی لایحه پیوستن دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) اشاره کرد و گفت: این موضوع به هیچ وجه مورد تأیید نیست و شرط جمهوری اسلامی ایران در این خصوص تعریفی متفاوت است. وی تأکید کرد: پذیرش (CFT) به معنای مسدود کردن بودجه سپاه پاسداران، نیروی قدس، وزارت اطلاعات و دیگر نهاد‌های مربوطه و از بین رفتن برنامه کامل موشکی است. مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: نیروی قدس، سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع، حزب الله لبنان و انصار الله یمن همواره از قربانیان تروریسم بوده اند. وی اضافه کرد: این موضوعات سبب ایجاد مشکلات اقتصادی شده و به هیچ وجه نسخه انقلاب اسلامی نیست و هدف دشمن بازگشت جمهوری اسلامی ایران از مسیر طی شده است.

سکوت وزیر ارشاد در برابر یک شایعه

سید عباس صالحی در حاشیه یک مراسم در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی ‌بر شایعه استعفا یا کناره‌گیری خود از مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صرفا به این جمله بسنده کرد: من برای پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه هنر‌های تجسمی به اینجا آمده‌ام. سکوت صالحی در برابر این شایعه در حالی است که برخی رسانه‌ها در روز‌های اخیر خبر از وداع قریب‌الوقوع او از وزارت ارشاد داده‌اند. صالحی پیشتر در توئیتی فشار از طرف برخی نمایندگان مجلس برای استعفا را رد کرده بود.

مشکل اصلی مردم آزادی ورود بانوان به ورزشگاه نیست

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل امروز جامعه کنسرت و آزادی ورود بانوان به ورزشگاه نیست بلکه مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم اهمیت بسیاری دارد. حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور، ظهر جمعه در سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم، «شهید سامانلو» که در مسجد صاحب‌الزمان (عج) برگزار شد، با بیان اینکه مشکل امروز جامعه عدم حضور بانوان در ورزشگاه نیست، افزود: متأسفانه دولت مسائل انحرافی برای بی‌توجه کردن به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در کشور مطرح می‌کند.

دشمن دنبال نفوذ در حوزه است

غلامعلی حداد عادل در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم با تأکید بر اینکه این افتخار نیست که عده ای بگویند هرگز انگشت ما روی فیلتر نخواهد رفت، اظهار داشت: دشمن که به دنبال ضربه زدن به نقاط قوت این انقلاب است، قطعا برای قم به عنوان خاستگاه و نقطه قوت انقلاب برنامه دارد تا با نفوذ در حوزه علمیه، روحانیتی در کشور تربیت شود تا دین را از سیاسیت جدا بدانند. با وجود مراجع تقلید انقلابی کشور، حوزه های علمیه و حضور مردم غیرتمند و شهیدپرور قم که همواره پشتیبان امام و رهبری بودند هرگز نخواهند توانست به نقشه های شوم خود دست پیدا کنند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ورود به دهه پنجم انقلاب فرصتی برای بازخوانی مسیر گذشته انقلاب است، اظهار داشت: امروز کارنامه ای چهل ساله از انقلاب در اختیار داریم که باید این کارنامه مورد بررسی قرار گیرد./ایلنا

شکست تازه برای ترامپ: مذاکره با چین به بن‌بست خورد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، مذاکرات تجاری بین آمریکا و چین در واشنگتن بدون رسیدن به نتیجه به پایان رسید. بر اساس این گزارش، روز پنجشنبه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد در این گفت وگوها پیشرفت های قابل توجهی حاصل شده و "این موضوع نشان می دهد که به یک توافق دست پیدا خواهیم کرد. دونالد ترامپ همچنین اعلام کرد، قصد دارد با شی جین پینگ رئیس جمهور چین دیدار کند.

خدمه سانچی از کشتی خارج نشده بودند

محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به ادعاهای مطرح درباره زنده بودن خدمه کشتی سانچی، گروگان گرفتن آنها و تماس با خانواده‌ها گفت: مطرح شدن چنین مسائلی بازی کردن با احساسات خانواده شهدا سانچی و سوء استفاده از احساسات آنهاست. وی افزود: بنده از مسئولان امنیتی درخواست کردم به این مسأله ورود کرده و با افرادی که خاطره خانواده‌های شهدای سانچی را مشوش می‌کنند، برخورد کند. رئیس کمیسیون عمران گفت: طبق اطلاعات جعبه سیاه هیچ نشانه‌ای از خروج خدمه سانچی از کشتی وجود ندارد./خانه ملت

گلایه رئیس فراکسیون امید از وزرای اصلاح طلب

محمدرضا عارف در دومین کنگره سراسری مجمع فرهنگیان ایرانیان اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: مناسبت گردهمایی این حزب بهترین فرصت برای بررسی چالش‌های مهم و آسیب‌شناسی عملکرد ما در این چهار دهه است. ابتدا باید بگوییم چرا انقلاب شد؟ برای سرنگونی یک رژیم فاسد و وابسته. مشخصه اصلی انقلاب ما استقلال، نفی وابستگی به بیگانگان با اهتمام به عدالت و آزادی و حاکمیت ارزش‌ها و اخلاق است که در شعار اصلی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی نهفته است. رئیس فراکسیون امید مجلس تأکید کرد: ما در روی کار آوردن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ و ۹۶ نقش کلیدی و اساسی داشتیم. ما تمام توان‌مان را برای پیروزی دولت آقای روحانی خرج کردیم. از دولت گله هم داریم. مخصوصاً ما از وزرای اصلاح طلب بسیار گله‌مندیم. بعضی از وزرا ادعای اصلاح طلبی ندارند و اتفاقاً با ما همراه‌تر هستند. روی صحبت من با وزرایی است که برچسب اصلاح طلبی دارند.

سنای آمریکا علیه ترامپ ؛ جنجال بزرگ آغاز شد

تصویب این طرح برای تارمپ بسیار سنگین خواهد بود.سنای آمریکا طرحی در مخالفت با خروج نظامیان این کشور از سوریه تصویب کردمجلس سنای آمریکا طرحی را به تصویب رساند که خواستار عدم خروج نیروهای این کشور از افغانستان و سوریه است.

اف‌ای تی اف موضوع بحث کوچه و خیابان نیست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که تریبون دارند، حالا اصولگرا یا اصلاح طلب هستند، بدانند اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام فارغ از فضا سازی های سیاسی دارند کار کارشناسی انجام می دهند. وی افزود: اعضای مجمع، مصالح کشور را در نظر می گیرند. موضوع اف ای تی اف بحث عمومی و کوچه و خیابان نیست بلکه مجمع تشخیص مصلحت نظام با درنظر گرفتن تمام جوانب کارشناسی نظر خود را اعلام خواهد کرد. حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خیلی از این نوع رفتار سیاسیون گلایه مند است، او اعتقاد دارد که جای طرح مباحث کارشناسی در تریبون های رسمی نیست.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۳
در انتظار بررسی: ۵۱
انتشار یافته: ۱۷۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اینایی که میگن اصلاح طلب و اصولگرا مثل هم هستند ، همون تکراری ها هستند ، که الان که جریان تکرار منفور افکار عمومی شده ، برای رد گم کردن، ژست فراجناحی گرفتین..
سال دیگه همین موقع با وعده کنسرت به خط می شین...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اصلاح طلب و اصولگرا نداریم. همه یکی هستن و با هم فامیل هستند. از هم دختر میگیرن و به هم دختر میدن. خیلی هاشون فامیل نزدیک هم هستند. این فقط یک بازی برای مردم ساده لوح ایرانه

در 1400 به شما قول شرف میدم که باز همین مردم میرن رای میدن مثل 40 سال گذشته

اگر رای دادن قرار بود چیزی رو عوض کنه به مردم اجازه رای دادن نمیدادن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آیت الله جنتی فرمودند:

مردم تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند ولی تحمل شکست انقلاب را ندارند

ایشان در ادامه فرمودند

مردم در صحنه هستن و حاضرند از جانشان بگذرند، ولی از دینشان نگذرند، این انقلاب تا ظهور حضرت مهدی بر قدرت باقی می‌ماند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اونچنان رووووونق اقتصادي ايجاااااااد كنم كه
با يارانتون بتونيد 100 گرم ضایعات گوسفندی (استخوان و چربی) تهیه کنید
ناشناس
| France |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چرا همیشه گدشت جان از طرف جوانانی هست که هزاران ارزو بدنیا امدند یعنی هم والدین و هم خودشان آرزوهای زبادی برای خودشان داشتند
ناشناس
| France |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تاریخ 40 سال بعد از انقلاب را که مرور می کنیم می بینیم اگرتندروی گروهی تندرو در ایران نبود(مانندبالا رفتن از دیوار سفارت ها. ایران هم مانند سایر کشورها در جامعه جهانی حضور داشت و از منافع خود حفاظت می کرد و در سایه ارتباط با سایر کشورها مجهز به تکنولوژی وصنعت مدرن شده بود و الان یکی از قدرت های اقتصادی وجهانی مانند کره یا سنگاپور ویا مالزی بود.اما متأسفانه هزینه های زیادی به کشور تحمیل کردند که شاهد آن هستیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نا شناس شماره یک
اگر مردم برای کنسرت و شادی هم به اصلاح طلبها رای داده باشند مشکل از مردم نیست
مشکل از کسانی است که حد انتظارات مردم از دولت را تا کنسرت و ورزشگاه رفتن و شادی کردن تنزل دادن
واقعیت اینه که از آزادی هایی که در کل دنیا و حتی کشورهای اسلامی دیگه عادیه برای مردم ما آرزو شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نمیشه به شعار های دل بست که نتیجه آن بوجود آمدن جامعه طبقاتی باشد یکی از سیری و دیگری از گرسنگی بميره
ناشناس
| France |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آلان اقای روحانی رییس جمهور هست میشود از ایشان انتقاد کرد ولی ممکن هست چند سال دیگر دادستان یا رییس دادگستری شود یا رییس قوای انتصابی شود در مورد دوم نمیشود انتقاد کرد یا برعکس قبلا در جای دیگری بوده که نمیشد از او لنتقاد کرد ولی حالا به مقام رییس جمهوری رسیده چرا اینجوری هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من تحمل گرسنگی را ندارم . خانواده من هم تحمل گرسنگی را ندارند . شما تحمل کن از قول من نگو
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دور از جان همگی تان چند روزیست که بواسطه ویروسی بیمار شده ام که بعداز مراجعه به چند پزشک و بستری شدن در بیمارستان هنوز خوب نشده و مثل همان روزهای اولم
خواستم که در وهله اول از همه شما عزیزان حلالیت بطلم و در آخر از همه مخاطبان خبرگزاری تابناک التماس دعا دارم
یاعلی مدد
یا مَن اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآء یا مَن یَجْعَلُ الشِّفاءَ فیما یَشاءُ مِنَ الْاَشْیاء
ناشناس
| France |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
گرسنه باشی و بتوانی کنسرت بروی بهتر است تا گرسنه باشی ونتوانی کنسرت بروی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من امشب در گوگل سرچی کردم یک جدولی بود که ۸۰درصد مسولین با هم داد وستد دختر و پسر انجام دادند الان تکلیف اقتصاد و سیاست و دمکراسی با چنین وصلتی بهم خورده همه خودی شدند خدایا این دیگه چه مدلی هست
ناشناس
| France |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من و49 میلیون نفر از دوستانم به نمایندگانی رأی می دهیم که اولویت کاری خود را افتتاحه خانه موسیقی در حوزه انتخابیه خود قرار دهد..
ناشناس
| France |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ویروس باید دورش طی بشه.انشالله بهتر بشی.مولتی ویتامین.استراحت. کافی .غذای مقوی
ناشناس
| France |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
کاربری اگر سواد بیشتری از من داره روشنگری کنه . منطورم این هست که روزی موتور سوار بودم و بخاطر شکل و شمایل و فعالیت سیاسی و حزبی به مقام‌و ثروت میرسم ولی در اصل خدمت بمردم بود در اصل برابر بودن با فقیر ترین شهروند بود حالا ایا حاصر هستم‌ بخاط همان شعارها مثل سابق زندگی کنم . یعنی هر کی یک شعاری یا اعلامیه ای قبل از انقلاب به دیوار چسبلنده مدیر بشه . بعد تخصص چی میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جهت اطلاع پرچم فرانسه خخخخخخ
ایران از این کشورهای مالزی و سنگاپور در اقتصادش بزرگتر است
در اروپا هم از دیوار سفارت ما بالا
می روند
جهت اطلاع شما صنایع ایران به روز است
ولی چیزی که وجود ندارد مدیریت کلان اقتصادی است قربان تا رنگ ارامش را ببینید
!!!!
ناشناس
| France |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آقا اینقدر نگو اصولگرا و اصلاح طلب نداریم . اولا که اینها حزب ندارند فقط اسم دارند ودم اینکه اختلافی را هم ندارند . سوم اینکه اصولگرایان همین اصلاحات را بزور تحمل میکنند یعنی سکل سومی دیگر وجود ندارد یعنی تحمل نمیکنند چون عیر خودی خواهند بود حزب مستقل را حتی اجازه اطهار نظر نمیدهند
ناشناس
| France |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من هم در ۱۴۰۰ به کسی رای میدم که فکرش فقط به داخل کشور باشه . چکار دارم در عراق و لبنان چی میگدره مگه مشکل ما مشکل انها هم هست دوم اینکه کنسرت ازاد باشه مردم با شکم اگر گرسنه هست خوشحالی که باید باشه نمیشه هم شکم خالی ولی شادی در کشور نباشه
حمید کلباسی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب خان محمد علی سلام علیکم . بنده خیلی به
آقا امام موسی ابن جعفر ، باب الحوائج اعتقاد دارم و همیشه 70 صلوات + 700 یا 7000 تومان صدقه به نیت امام هفتم نذر میکنم و نتیجه هم می گیرم . شما هم امتحان کنید تا انشاء الله سلامتی خود را بدست آورید . با التماس دعای خیر . حمید کلباسی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
خیلی جالبه از خوردن اشکنه رسیدیم به مرحله گشنگی و تشنگی و شکرگزاری برای بودن همه چیز برای ژن های خوب چه راحت از جان و مال مردم خرج میکنند
ناشناس
| France |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
مایعات گرم . ویتامین سی اب پرتقال به اندازه دو لیوان صبح و شب . دارو سر وقت . استراحت . بخور اب گرم فراموش نشه
ناشناس
| Australia |
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
کسی که تو داروی بچه مریضش مونده، اسلامی بودنی رو هم در سیستم نمی بینه،خودتونو دلداری ندید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
نمی دونم چرا هر کسی نظر شخصی خودش را از طرف و زبان مردم میگه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
مگر ما برای کنسرت و رونق اقتصادی و گوشت و مرغ انقلاب کردیم؟ ما برای زنده نگه داشتن اسلام و نظام داریم تلاش میکنیم.
مرادی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
آقای آشنا آدرس غلط نده
همین رفیق دوست حامی هاشمی و روحانی بود و هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
محمد علی خوب میشی،برات دعا میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
با توجه به پایان تاریخ مصرف واژه برجام برای کاسبی سیاسی در داخل ، برجامی ها نیاز به واژه جدید spv داشتند که دوستان اروپاییشون براشون درست کردن تا کدخداگراهای داخلی بتوانند لزوم تصویب اف ای تی اف رو به ملت بقبولانند..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دقیقا نفهمیدم چی گفتی ولی فکر کن یه زیر دریایی و کپسول اکسیژن و یدونه نی داری و قراره بری زیر اب.حالا برجام زیر دریایی وکپسول اکسیژنه که که ازت گرفتن.اس پی وی مثل اون نی تو خالیه که تنها راه نفس کشیدنته.
ناشناس
| France |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
با توجه. به اینکه کل کشور مدیون برجام هستیم شایسته.است مجسمه آقای ظریف ساخته شود وبرجام بعنوان نمونه پیروزی دیپلماسی وصلح برخشونت در کتاب های درسی دانشگاه تدریس شود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اف ای تی اف باید باید تصویب بشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اگر این برجام که به قول شما این همه بد بوده و بد هست پس چرا مسئولین همانند ترامپ مقابل دورببن های تلویزیونی نمی نشینند و آنرا با یک فندک ساخت داخل به آتش نمی کشند. اگر آنها چنین کنند مطمئن باشید که ظریف و عراقچی و امثالهم هم با عرض معذرت ساکت خواهند شد و از اقدام آنها بطور تمام و کمال حمایت خواهند کرد. دیر نشده است. بسم الله همین فردا که دهه انقلاب هم هست زمان بسیار مناسبی است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اقایان باهاش دولتی و مجلس ۲۰ دقیقه تصویب کن یک طرفه تعهدی دادن که اگر پا پس بکشند از چند سال پیش هم بدتر می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
به همت دیپلماسی امیر کبیر ،مصدق زمان ، رسیدیم به برنامه نفت در برابر غذا..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
شما و دوستان هم کلا بیتقصیر!!!الان خوشحالی؟افرین
ناشناس
| France |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نه. عزیز نعل وارونه نزن.کسانی که از دیوار سفارت ها بالا رفتند ما رو به این روز انداختن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من مخالف برجام هستم ولی اسا سا قبلا هم همین طور بوده
یک کالا می فروشی و باهاش یک کالای دیگر می خریدی
زیاد چیز بدی نیست ولی نباید یک طرفه باشد برای واردات
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اینو به کاسبان تحریم تبریک بگو که الان با دمشون گردو میشکنن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
کلا هر کاری از طرف ایران انحام بشود از نظر این فرانسه مقصر هستیم
جمعش کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
پاچه خواران دولت ریختند در سایت و دارند واقعیات را وارونه جلوه دهند ولی مردم اگاه هستند
ناشناس
| France |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
۲۳.۱۰
ایران مترادف شما نیست.ایران برای همه است.الان نماینده و منتخب ایران جناب روحانیه نه شما.پس شما که روحانی رو میکوبید دارید میگید مقصر ایرانه نه ما!!!؟
ناشناس
| France |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
پاچه خوران ضد دولت بریزن اشکال نداره؟یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب اشنا! از رفع تحریم چه خبر؟!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خبر قابل عرضی نیست.کدخدا نظرش عوض شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
سفره ای پهن شده و هر کسی به اندازه وسعش از این سفره بهره مند میشه

فقط باید زرنگ بود
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
این سفره صاحب دارد و صاحبش مردم ایران هستند و زرنگی مجازات داره .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ولی اصلا به نظر نمی رسه صاحبانش مردم باشند
مجازات هم برای آقتابه دزدهاست
ناشناس
| Germany |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
من ایمان قلبی به مردم دارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
هنوز حوادث دیماه ۹۶ در مشهد فراموش نشده جناب علم الهدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
شهدای سانچی؟!
شهید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
اینا یا این لقب کوتاهی هاشونو لاپوشونی می کنن! خیلیییی ساده
ناشناس
| Germany |
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
شما چرا ناراحتی؟
meti
| Netherlands |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
جایگاه شهید و شهادت و خدا میده شما حرض نخور واسه پوستت بده، اونی که از خونوادش میزنه میره میترکه شهیده،نگو پولشو گرفته دل و جیگرشم داشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تریبون یکطرفه بی بی سی در اختیار طیف تندرو اصلاحات قرار گرفته و اینها هم بدون رقیب ، کانال مالی نمادین اروپا رو گشایش بزرگ جا می زنند..اما دیگر به برکت شبکه های اجتماعی ، اون جریان یکسویه رسانه ای تموم شد..و ملت رو نمی توان برای همیشه فریب داد.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
یعنی میگی ملت همه بیبیسی نگاه میکنن؟؟پس داداش صدا وسیماتون رو تعطیل کنین دیگه.واسه چی پول براش خرج میکنین
:)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مردم فوتبال و برنامه های صدا و سیما رو نگاه می کنند و به دعواهای سیاسی شما با صدا و سیما هم هیچ کاری ندارند..تو فضای مجازی در توهم اکثریت هستین
ناشناس
| France |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ایشان مثل اینکه پرس تی وی زیاد نگاه میکنه راستی از کلمات و صفات انگلیسی چیزی هم‌دستگیرت میشه . در انجا تصاویر متفاوت تر از کانال خودمان هست مثل کنسرت هست
ناشناس
| France |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
فکر نکنم‌پیامهای بی بی سی در شما تاثیر گداشته باشه کانال پرس تی وی بر شما تاثیر نذاشته چون انجا تصاویر مثل کنسرت هست گاهی فراتر از کنسرت هست با مجری توانا امریکایی و ایرانی هاشمی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
بزرگترین کمک به انقلاب را از نظر اطلاع رسانی به مردم رادیو بی بی سی کرد
ناشناس
| Germany |
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
این پرچم فرانسه چه بیکاره. خخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اقای علم الهدی قدر روحانی رو بدونیم .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نخیر. بنده حاضرم اگر مشکلات حل میشود رییس جمهور و نماینده مجلس نداشته باشیم و رهبری ورود پیدا کنند برای حل مشکلات مملکت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
همین فست فود فری کثیف توی تهران هم فرمول سس ساندویچش را به کسی نمی ده !
چرا قبل از حرف زدن مطالعه و تحقیق نمی کنن !؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اینها هنوز معنای بیزنس و پتنت و .. رو نفهمیده اند فکر می کنند شرکت کوکاکولا با دولت امریکا یکی است خدایا اینها دیگه کی هستند باورش سخته اینها یه کاره این مملکتند
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
ایراد مملکت ما این است که برخی از مدیران ما بدون فکر کردن حرف می زنند. کوکاکولا یک شرکت خصوصی هست و به دولت امریکا چکار داره؟!!! خودت اگر فرمول تولید جوراب را یاد می گرفتی و باهاش سود می کردی. مجانی به مردم می دادی؟!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
فقیه حقانی، رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر، میفرمایند "آمریکا فرمول کوکاکولا را نمی دهد" معلوم شد چرا از تاریخ معاصر بیزاریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
استغفرالله مطالعه و تحقیق در فضای مجازی همینطور هرچی به ذهن بعضی ها میرسه بدون هیچ پرس و جو به زبان میاورن مثل اینکه مد شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آقای جنتی یعنی چی مردم تحمل گرسنگی را دارند ولی تحمل شکست انقلاب را ندارند؟
چرا یکبار برای همیشه تکلیف مردم را روشن نمیکنید هدف انقلاب چیست؟ رفع فقر و محرومیت مگر جز دستورات دین نیست؟

امیرالمؤمنین(ع) فرمود: "از فقر به خداوند پناه ببرید که باعث عقب ماندگی و نارسایی در امور دینی و موجب پریشانی عقل و نارسایی فکر است".[1]
نیز فرمود: "فقر و تنگدستی زبان افراد زیرک و باهوش را می بندد و آنان را از بیان دلیل گنگ و لال می گرداند. شخص فقیر در شهر خود نیز غریب است".[2]
از پیامبر اکرم(ص) نقل شده کال و ثروت، موجب حفظ کمال و عزت و تقوا است.[3]
مسئلة اقتصاد و فقر زدایی به قدری دارای اهمیت است که از آن حضرت نقل شده: "فلو لا الخلبز ما صلّینا و لا صمنا و لا أدّینا فرائض ربّنا؛[4] اگر نان نبود - و شکم ها گرسنه بود - از نماز و روزه و انجام سایر فرائض و واجبات خبری نبود".
[1] آیت الله حسین نوری، اقتصاد اسلامی،‌ ص 96 - 97؛ وسایل الشیعه، ج 12، ص 6-‌ 8. نظیر احادیث مذکور را از امام صادق(ع) نقل نموده است.
[2] همان.
[3] وسایل الشیعه، ج 12، ص 16.
[4] همان، ص 17.
منبع:
مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دمت گرم
ناشناس
| France |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اهل تهرانم من
روزگارم بد نیست
ماشینی دارم من
فیش حقوقی م هم کم نیست.
خرده هوشی
سر سوزن ژن خوب
دوستانی در هر دوجناح
وحساب جاری
وبانکی که درهمین نزدیکی ست
کاسب تحریمم من
ویلایی سر سبز
پشت اون کوه بلند
و گرین کارتی که
برایش جان می دم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ظریف اصرار دارد به جای امریکا مدام از کلمه ترامپ استفاده کند تا ان خوشبینی افراطی اش به امریکا زیر سوال نرود...
دورت گذشته مربی..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دوره شمام که خیلی وقته گذشته.حالا چکار کنیم؟از مریخ ادم بیاریم؟
ناشناس
| France |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
طریف کجا درس خونده . چرا هر کی در امریکا درس میخونه بر صد امریکا میشه . . ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
فکر کنم منظور برادر آشنا رئیس جمهور است که در خاطراتش آمده قبل انقلاب در خانه اجاره ای یک خوابه زندگی میکرد و الان ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آشناجون از کسانی که تو زیرزمین 50 متری مستاجر بودند و حالا ...... بگو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
همین را بگو
اگر لکسوس سوار است قبل انقلاب هم پولدار بوده و الان هم پولدار تر
ولی ایشون قبلا چی داشته و الان چی دارد؟
ناشناس
| Canada |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
عزیز دل آنها سهم خودشانرا از سفره انقلاب برداشته اند. اگر من و شما چیزیگیرمان نیامده حتما خدا نخواسته اینست که میگویند همه چیز دست
خداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تابناک

به جای این اخبار افسرده کنننده چند خبر خوب هم از دنیا بزاری بد نیست. قبول دارم خبر خوبی در کشورمون نیست اما در دنیا و به خصوص در اروپای غربی، آمریکای شمالی ، استرالیا ، نیوزیلند ، امارات متحده، کویت و قطر حدود 1 میلیارد از 7 میلیارد نفر جمعیت زمین هستند که زندگی شادی دارند و اصلا دغدغه های مسخره ای که ما داریم رو حتی به خوابشون هم ندیدن و میشه از اتفاقات خوبی که در اونجا ها می افته خبر بزاری

شنیدن اخبار منفی تاثیر مخربی بر روی روان و عملکرد انسان ها میزاره و پاک کردن این تاثیرات روانی خیلی مشکله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اقای عارف وقتی نماینده اصلاح طلب از خود اراده ای نداره از وزیرش چه انتظاری داری فعلا که حسن اقای روحانی رو خلع قدرت کردند؟! ولی به زودی این جماعت اصوالگرا قدر روحانی رو خواهند دانست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
وقتی در جلسه که وزیر بهداشت از روحانی خواست تا ۲۰ درصد به حق ویزیت پزشکان اصافه بشه تازه فهمیدم روحانی چه سختی میکشه امروز در اخلار امده که بیمه شدگان با دفترچه خدمات درمانی دولت روحانی تا امروز به ۲۱ میلیون نفر رسیده . روحانی مردی تنها هست کسی درکش نمیکنه تنهاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چطور هسته ای بحث کوچه و خیابان بود؟؟... خطاب به امامی کاشانی... هر وقت امام زمان تشریف اوردن. قدمشون روی چشم. خمس چیه همه سهم رو میدیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خیلی از مسایل کشور در کوچه و خیابان مربوط هست مثلا در کردن سند ۲۰۳۰ که طرف سنش در شرف ازدواج هست یا سنش ۴۰ سال هست و مرد هم هست نمیداند یایسگی زنان چیست فقط از ازدواج با عرص معذرت نیاز جنسی را میداند بقیه اموزشها را نمیداند کی مقصر هست انهای که همه چیز حتی قدرت سیاسی مربوط به صندوق رای را فقط در خیابان میدانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
داشتن والدینی ثروتمند و عاقل بزرگترین شانسی هست که یک فرد در زندگی ممکن داشته باشه و این شانس متاسفانه احتمالش خیلی کم و در حد 1 در میلیون هست. سرنوشت انسان ها بخش زیادی از آن در دست والدین فرد هست و خود فرد تاثیر چندانی در سرنموشت خود نمیتواند داشته باشد. درست مثل یک گیاه هست که شما اگر آن را در یک گلدان با خاک نامناسب قرار دهید قطعا نابود میشود و اگر همان گیاه را در خاکی مناسب و خوب قرار دهید آن گیاه بهترین رشد را خواهد داشت.

بیش از 99 درصد مردم دنیا احمق و سیاهی لشکرند و حتی به اندازه یک گیاه کوچک که اکسیژن تولید میکند سودی ندارندو تنها 1 درصد جمعیت دنیا واقعا از زندگی خود لذت میبرند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
برخی آقایان چرا سعی دارید دولت رو تحت فشار قرار دهید و مجبور به استعفا کنید ؟! ملت باهوش تر از این حرفا هستند که با ادرس غلط دادن سعی در منحرف کردن انها داشته باشید .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من از دولت روحانی راصی هستم آیا روحانی خواست مردم در فقر و بیکاری و گرانی سپری کنند چقدر این حرف بی گعنی هست یعنی مردم و روحانی با هم هیچ پیمانی در صندوق رای نداشتند . سخنرانی یک هفته بعد از انتخابات را دانلود کن بهتر میفهمی . حالا که نخواستید پس تحمل کنید روحانی خودم و کل روستای ما را گاز کشی کرد . همه را بیمه کرد . من راضی هستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب جنتی مردم واقعا نمی دانند چرا باید گرسنگی و تشنگی را تحمل کنند ؟؟؟
چرا باید سختی بکشند ؟؟
این چهل سال بحران که به قیمت بر باد رفتن جوانی خودشان و فرزندانشان تمام شد چه نتیجه ای داشته ؟؟
به جای حرفهای عجیب و نسبت دادن نظرات و عقاید خودتان به مردم بهتر نیست یگ گزارش درست از عملکرد مسئولان بدهید ؟؟
در ضمن این مسئولین که طماع و فرصت طلب و ... می نامید شان از فیلتر رد شده اند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
گل گل
ناشناس
| Australia |
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
حالا که لایک ها رو برداشتی می گم:

براااااووو
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
دمت گرم!!!!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مجید جان، فرمول کوکاکولا مال یک شرکت خصوصی است و هر شرکت خصوصی یک سری اسرار دارد. مال دولت نیست که بخواهد به کسی بدهد. آره دلبندم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آدم با خوندن این تیترها فکر می کنه داره توی یک فیلم کمدی بازی می کنه
ناشناس
| Australia |
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
حالا استاد هم هست اینو گفته
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
جالبه که طرف تاریخدان هم هست. یعنی محقق هست . یعنی مرد اندیشه !!! هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
مثل این میمونه که بگید چرا کارخانه های عطر و ادکلن فرمول محصولات خود را در گاوصندوق های فوق امنیتی نگهداری میکنند و در رسانه ها اعلام نمیکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خدایا شکر رهبری عزیز تحت شانتاژهای افراطیون قرار نمیگیرن ، چرا که خیلیها دوست داشتند فتیله دولت را به گفته ضرغامی پایین بکشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب علم الهدی
اوضاع مملکت روز به روز بد تر می شه
این اوضاع محصول این 6 سال نیست
نتیجه شده فقر و بیکاری و جوانان سر خورده و اقتصاد داغون و روابط خارجی داغون تر و تحریم و ترس و نگرانی از آینده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
این کامنت سانسور نشده
تیکه پاره شده
اقلا جمله بندی را بعد سانسور درست کنید
این چیه آخه ؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تحریم
!!!
تحریم باعث فقر نیست عزیزم ان هم برای کشوری مثل ایران
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خوب باید یکی را مقصر نشان بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مدتهاست که افراد مربوط به جناح خاص صبح تا شب دارند علیه این لوایح فحش و فضیحت می دن
الان یادتون افتاده که جای این بحث در خیابان و تجمع طلاب و بسیجیان دلواپس و پیامکهای تهدید آمیز نیست ؟؟
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آخه واکنش آشنا به لکسوس سواری فلانی چه ربطی به ما داره؟؟؟؟ لازم نیست نظر فلانی رو درباره فلانی به ما بگی، مردم کوچه بازار بهترین قاضی هستن در قضاوت مسئولان.

آقایی که در بنیاد مستضعفان مسئولیت داره، حتی اگر از قدیم ثروتمند بوده، صحیح نیست بر ماشینی سوار شود که از نظر مردم کوچه و بازار لاکچری و لوکس تشخیص داده میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
حالا رفیق دوست شاید جرات را داشت که گفت دیگران را وقتی صدا وسیما مجریها به چالش میکشند مین و من میکنند . اصلا آشکار نمیکنند
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب جنتی اگر مردم گرسنه و یا تشنه باشند دیگه بعد از یک مدت نیستند که بخواهند اصلا شکست انقلاب را تحمل کنند یا نکنند. آقای آشنا شما مطمنی آن بلیزر مال خود آقای ر فیق دوست بوده؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اصلا بگید بلیزر ساخت کدوم کشوره
:)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ساخت کشور فرانسه نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
بلیزر اصلا چی هست
ناشناس
| France |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
در روستای ما به وسیله راه سازی بلیزر میگویند
بدون شرح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آیت‌الله جنتی: مردم تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند، اما تحمل شکست انقلاب را ندارند!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
معلم‌روستای هر روز دانش اموزان را به دوش میگیرد و با خود روزی چند بار از رودخانه عبور میکند آقایان در فکر چی هستند .
ناشناس
| Australia |
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
احتمالا فکر می کنید کرسنگی ما هم نبودن شکلات صبحانه نوتلا در سر سفره مان هست!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
به این آشنا بگویید، آن زمان بلیزر سواری، افراد عادی هم میتوانستن انجام بدهند، اصلا بلیزر سوار شدن نشانه پولدار بودن نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
موضوع رفتن یا نرفتن زنان به ورزشگاه نیست
موضوع اینه که چرا کارهایی که در کل دنیا و حتی در کل کشورهای اسلامی جزو حقوق ابتدایی مردمه برای مردم ایران تبدیل به بحران شده و باید به خاطرش بجنگند ؟؟
چرا ما از کشورهای اسلامی دیگه مسلمان تریم ؟؟
تمام این محدودیت ها و سخت گیری ها به نام اسلام انجام می شه
یا کشورهای دیگه درک درستی از اسلام ندارند یا شما دارید قرائت سخت گیرانه را تحمیل می کنید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
همه موارد که گفتی .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
برخی باعث شدن جوانان کلا از همه چیز منزجر بشن و راه خودشان را با سعی و خطا و هزینه ی فراوان به سمت آینده ی نا معلوم در پیش بگیرند
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اقای رفیق دوست حالا چون امام را سوار کردن دیگه تو این مملکت بیمه شدن وقطعا باید هر. جور دوست دارن زندگی کننما رو بخیال
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
ایشون آقازاده هم دارن؟
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تابناک از اقای کیروش چه خبر شنیدیم یکی از خانواده لاریجانی ها میخواد مربی فوتبال ایران بشه
ناشناس
|
France
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
در این بسته خبری موضوعی که خیلی برام چشگیر سیاسی داشت بحث دادن یا ندادن خمس هست که در نماز جمعه عنوان شد . یادم هست تا جای که میدانم قبل از انقلاب دادن خمس یک بعد اخلاقی داشت نه اجباری و دوم اینکه دست برخی در ثردت کشور دخیل نبود ولی حالا این همه ثروت کشور اب و برق و گاز و تلفن و معادن و مالیات و عوارص و بیمه و ارزش افزده تازه خمس هم کم کم اجباری خواهد شد زکات هم در مرزعه انشالاه
ناشناس
|
France
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اقای ذوالنور.حل نشدن مشکل کنسرت و ورزشگاه در نهایت به مشکلات معیشتی ختم شد.بدین معنی که اگر دوستان شما بپذیرند در کره زمین کسانی هستند که مثل انها فکر نمیکنند و علایق شما را ندارند و شما هم نمیتوانید انها را واردار کنید مثل شما فکر کنند و یا بدتر،انها را حذف و نابود کنید؛و میتوانستید وجود انها و تفکر انها و علایق انها را به رسمیت بشناسید و با انها بجای تنازع، تعامل داشته باشید در اینصورت قطعا میتوانستید بر مبنای احترام و منافع متقابل با دیگر مردم دنیا و کشورهای همسایه تعامل برقرار کنید و بجای تحریم و تهدید و رقابت از دانش انها برای بخشهای مختلف از جمله اقتصاد استفاده کنید،یقین بدانید داشتن دموکراسی باعث فقیر شدن لکسوس سواران نخواهد شد بلکه فقرا اوضاعشان بهتر خواهد شد
ناشناس
|
France
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
همه مسولین باید مثل فقیر ترین همشهریان خود زندگی کنند یعنی اگر ثروتی اصافه دارند باید بین فقرا تقسیم کنند فقط حرف چه فایده دارد . آقای آشنا این حرف به مردم‌نگویید این حرف را بروید به کسانیکه در قبل ۵۶ گفتند ما اگر باشیم فقری در جانعه نخواهد بود ما اصلا زندان نخواهیم داشت اما کسی پرسش نکرد که چگونه اینکار را میکنید . چگونه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
برای اولین بار حرف حق زدی سوال این است از برخی بپرسی، شما که اول انقلاب اجاره نشین بودی و چهل سال است در این کشور مسئول هستی، با حقوق کارمندی چگونه خانه پنجاه میلیاردی داری الان، این را جواب دهید نود درصد مشکلات کشور حل خواهد شد.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
:)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مشكل اصلي مردم ورود بانوان به ورزشگاه نيست ! مشكل اصلي سگ گرداني است !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
توقع داشتيد حاج حسين نظرش به جز اين باشه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من فکر میکردم سطح سواد طیف مقابل اصلاحات در حد گیر دادن به حجاب بود تو نگو در همه موارد بین المللی سطح سواد سیاسی بالای دارند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جنتی میگوید مردم تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند و اما جواب آقای جنتی بله مردم همراه با شماها تحمل اینها را دارند نه اینکه ما گرسنگی و تشنگی بکشیم ولی وابستگان مسئولان بهترین کارها و رانت ها و پولها را داشته باشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب نا شناس
من حتی با جناب جنتی و دیگران هم تحمل گرسنگی را ندارم
چون اصلا نمی دونم چرا باید گرسنگی بکشم ؟؟
ما تحمل کنیم و عذاب بکشیم که در نهایت چی بشه ؟؟
چهل سال کم بود ؟؟
از طرف خودت نظر بده لطفا
ناشناس
| France |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
سن من آلان۶۱ سال هست . خستگی و کسالت احساس میکردم و بی حوصله بودم و دچار فراموشی میشدم ازمایش دادم دیدم هم قند و چربی خون بالا هست هم دچار کم کاری تیرویید شدم بنابراین وقتی سن بالا میرود کم اشتهای هم بر ان اصافه میشود ولی جوان باشی انرزی بیشتری نیاز داری
ناشناس
| France |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
هر کی گرسنگی میخواد تشریف ببره یمن . من‌میخوام مثل دیگرانی که تو اروپا حال میکنند زندگی کنم . بس هست دیگه اینهمه شلار این همه هزینه از شکم مردم .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
ما یه زمان دلمان می خواست سوئیس بشیم
الان آرزو می کنیم ونزوئلا و سوریه نشیم
این نشان رشد است!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
كدوم مردم ؟ اطرافيان مسئولان يا مردم واقعي ؟ تكليف ان هايي كه خانواده هايشان با پول بيت المال در امريكا و كانادا اقامت مي كنند چيست ؟ ان ها نبايد به خاطر انقلاب گرسنگي بكشند ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نه
چون مردم انتخاب کرده اند اینطوری زندگی کنند !
اون مسئولان انتخاب کرده اند اون بالاها بنشینند
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
فقیه حقانی این مقایسه ۸۰ سال پیش با حالا اصلا درست نیست ۸۰ سال پیش آب و برق و گاز و تلفن و نفت نبود یعنی نفت دست انگلیس بود همان زیر ساخت ها ان موقع انجام نمیشد الان ایرام مثل افعانستان بود من این حرف را بخاطر این گفتم که در این مورد تحقیق میکنم‌میبینم چقدر خدماتی در راه سازی شد ولی بچشم نمیاید انهم با دست و بیل و کلنگ ولی محکم ساخته شده . بی انصافی درست نیست . از خودت بگو مرده را ولش کن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
از مشهد تا تبریز از راه شمال ایران یعنی کرانه دریای خزر
هزاران پل بزرگ و کوچک احداث شده بود . راه اهن چی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
با قطار از سمت فیروز کوه و از روی پل ورسک برین مازندران ...
حالا ما می خوایم از سال 75 تا به حال یه جاده بسازیم با امکانات امروز اره و اوره و چینی و ایرانی جمع شدن هنوز از این آزاد راه خبری نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آقای رفیق دوست فرض کنیم شما مادر زادی ثروتمند بوده آید ولی امروز هموطن تو در کپر زندگی میکند. کودکان هموطن تو به مدرسه نمی روند. مردم برای نان شب معطلند. مادر برای تهیه جهیزیه دخترش تن به آن کار می دهد.پدر شرمنده زن و بچه هایش هست.و......حال اگر می توانی لکسوس را خرج هموطنت کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مسئولین تا حالا نتوانستند مشکلات ساده ای مثل کنسرت و ورزشگاه را حل کنند آنوقت توقع دارید که مشکلاتی مثل معیشت وبیکاری راحل کنند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دوست عزیز حل نشده چون موضوعاتی که فرمودین مشکل نیست
حقه !
در تمام کشورهای دنیا حتی کشورهای اسلامی برای انجام اموری مثل اینها بحث و مجادله نمی کنن چون جزو حقوق اساسی مردمه
بعضی ها می خوان به نام اسلام حقوق ابتدایی مردم را نقض کنند و بی جهت با اعمال سلیقه آنها را محدود کنن
نتیجه این جوانانی است که خودشون هم نمی دونن باید باهاشون چکار کنند
برخی صبح تا شب به استکبار جهانی و ماهواره و شبکه های اجتماعی ایراد میگیرن در صورتی که فقط خودشون مقصر هستند
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جناب اشنا اگر به هردليل ، قدرت نوشتن نكته اي را بصورت كاملا مصداقى و شفاف ندارد بهتر است تا با توجه به جايگاه حقوقى خطير خود ، اقلا از متلك گفتن ، انهم از نوعى كه به در ميگم كه ديوار بشنوه، جدا خوددارى كند كه اين نوع اشارات مختص انسانهاى بسيار ضعيف و غير سازمانيست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
یک سئوال از جنای حقانی:
رضاخان که بحرف اینگلیسا گوش میکرد پس چرا از سلطنت برکنارش کردند؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
اینهمه‌پرسش جوانان را کی جواب میده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مردم تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند، اما تحمل شکست انقلاب را ندارند
همچنین مردم تحمل این اختلاف دریافتی ها را ندارند منتهی کسی فریاد رس نیست
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
علیرضا جان کار دیگه با متلک درست بشو نیست . علتش این هست که روزی فکر اینرا اصلا نکرده بودند که روزی همین مسولین پولدار خواهند شد و ماشین بنز سوار خواهند شد البته این موارد در انقلاب دیگر دنیا هم از قبل شده بود منتها اینقدر ارتباطات نبود شما فکر کن اگر سال ۵۰ به بعد تلگرام بود چه اتفاقی میفتاد کمی فکر کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
از بالا تا پائین این بسته خبری فقط صحبتهای مقامات است .پس کو عمل؟
فقط سنای آمریکا یه کاری کرده.
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
خدایی جواب سوالهای آقای علم الهدی باحال بود،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
"تصویب این طرح برای تارمپ بسیار سنگین خواهد بود.سنای آمریکا طرحی در مخالفت با خروج نظامیان این کشور از سوریه تصویب کردمجلس سنای آمریکا طرحی را به تصویب رساند که خواستار عدم خروج نیروهای این کشور از افغانستان و سوریه است."
در پارگراف بالا "ترامپ" رو "تارمپ" نوشتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
واقعا ادبیات اصولگرایان مانند کدخدا دوستان ، شیفتگان غرب ، دوستاران کنسرت و رقص و گلابی برجام ، ایا برای اداره مملکت راه حلی هم دارید ؟! همین شماها نبودید که در ان دوره محمود جرات کوچکترین انتقادی رو به کسی نمیداید ، حالا کار به جایی رسیده که ضرغامی و رحیم پور روحانی رو تهدید میکنند و تریبون داران هر روز تهدید به کنار گذاشتن روحانی رو دارند و از مردم میخان که دولت رو کنار گذارند ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
اگر کسی به یارانه نقدی انتقاد میکرد حبس میدادند .
ناشناس
|
France
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
عده ای که کارنامه آنها در مدیریت برای مردم روشن است و توانایی نشاندن یک درخت به صورت صحیح را نداشتند حالا شدن دلسوز مردم.اینها اگر کشور در دستشان بود واصلاح طلب جماعت با هزینه های بسیار جلو آنها نمی ایستاد تمام رادیو وتلویزیون وموبایل را منهدم می کردند واکثر کتابفروشی ها را آتش می زدند.
ناشناس
|
France
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
لنگ ونون خشکه و اشکنه بدون تخم مرغ سهم مردم
فیش حقوقی پرو پیمون ولکسوس و ویلا سهم شما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مرسي
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
بنیاد مستضعفان دقیقا مال کدوم مستضعف هاست؟؟؟؟ بهتره اسمشو بذارن بنیاد مستغنیان
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
از این‌طرف هزاران‌میلیارد را با سیاست های اشتباه به قشر فقیر جامعه تزریق میکنند از انطرف هنوز مردم بسیاری در فقر فرهنگی و سیاسی و قومی و اقتصادی و خونی دست و پا میزنند . به همین‌مردم میگویند تا میتوانید بچه تولید کنید بعد میگویند چون از پس مخارج بر نمیایید زود ازدواج بدین
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جالبه هیج از رسانه های اصولگرا حتی اشاره ای به کانال مالی اروپا نکردن
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چه گویم که نا گفتنم بهتر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
امام جمعه میگه باید خمس بدید
تکلیف رو مشخص کنید
باید خمس و زکات بدهند یا مالیات بردرآمد و ارزش افزوده و ......
اگه نحوه اداره ممکت غربی ها خوب نیست پس چرا مالیات رو ازشون عاریه گرفتید؟
مردم بدبخت باید هم خمس و زکات بدهند هم انواع و اقسام مالیات؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مطالب متنوع است و نقد و پاسخ هم متناسبا متنوع و زیاد. اول از همه مطلب آقای علم الهدی . انطورکه از مطلب ایشان بر می اید و استنباط می‌شود گویا مردم در مراجعه به ایشان خواستار مداخله رهبری در عزل رییس جمهوری و نمایندگان مجلس هستند ایشان نیز در پاسخ نظرشان این است که در اینصورت از جمهوری اسلامی چیزی باقی نمیماند. یا للعجب از این بیانات. و چند سوال از ایشان اول اینکه از مردم چند نفر بابشان مراجعه کرده اند و چنین درخواستی داشته اند. رییس جمهوری که یکسال پیش با اکثریت نسبتا خوبی اقبال مردمی را آزمود و ‌برنده انتخابات شد. برنده انتخابات و مردم با رای خود پیمانی چهار ساله را با منتخب خود بسته اند. حالا اگر فرض کنید ( فرض محال ) روزی هزار نفر به ایشان مراجعه و درخواست فوق را داشته باشند در آن صورت برای یکسال و نیم از دور جدید ریاست جمهوری حداکثر پانصد نا ششصد هزار نفر به ایشان مراجعه کرده اند. هنوز با رأی بالای بیست میلیون رییس جمهوری فاصله زیاد است . خیلی هم زیاد. آقای علم الهدی اگر تریبونی در اختیار شماست حرف مورد قبول بگویید . اولا مقام رهبری همواره در همه ادوار و از همه رؤسای جمهوری حمایت کرده اند . دلیل آنهم ، هم معلوم لست هم از فرمایشات ایشانقابل درک. چون ایشان به رأی مردم احترام میگذارمد و امانت دار این رأی اکثریت هستند. دوما رأی نمایندگان مجلس حوزه ایست یعنی مردم هر شهر و منطقه نماینده خودشان را انتخاب می‌کنند. به فرض مراجعه مردم مشهد به شما و درخواست فوق حداکثر مشمول نمایندگان منتخب مشهد می‌شود و لاغیر. سوما عزل رییس جمهوری و نمایندگان تابع قانون خاصی است که اگر آشنایی ندارید بهتر است مطالعه نمایید. دست آخر اینکه مشکلات ملت ‌و مملکت یا از همین منتخبین مردم است یا نیست. اگر هست لاجرم به پیش انتخاب ( بخوانید تأیید و یا رد صلاحیت شورای نکهبان ) بر میگردد اگر هم نیست که باید مشکل را‌در جاهای دیگر بررسی کرد. اولین چیزی که به ذهن می‌رسد این است که عده ای در مملکت که اکثریت آنها انتخابی هم نیستند آرا و نظرات خود را به جای نظرات مردم اعلام می‌کنند و اگر مسئولین در جهت نظراتشان عمل نکنند بالفور با خرج کردن از مقامات و اسلام فریاد وا مصیبتا سر می‌دهند.
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
میشه بگید در حال حاضر دست کیست و کجاست ؟ ایشون که هنوز ظهور نفرموده اند.
ناشناس
|
France
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
یه نفرچند روزه گفتمان بزن و برقص و این حرفها رو ای تکرار می کند.باز هم این گفتمان حرفی می زند که جذاب است . گفتمان شما چی ؟حتما لنگ و نون خشکه و اشکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
دریک کلام من به عنوان یک جانباز گرسنگی که هیچ حاضرم دوباره برای حاکمیت ودفاع ازنظام مقدس جمهوری اسلامی جانم راهم فداکنم همانطورکه درسال ۶۰ به مدت ۷۲ماه دراکثریت عملیاتها شرکت کردم وبه افتخارجانبازی رسیده ام انموقع ۱۴ سالم بود حال که به میانسالی رسیده ام پخته تر ازقبل وبا انگیزه بیشتر ازاین نظام مقدس دفاع خواهم نمود ولی اینبار قبل ازحرکت یقه اصلاح طلبان ومقام پرستان ومدعیان میگیرم ومیگویم یالا حرکت کن به سمت میدان جنگ تا ازپشت سرت حرکت کنم دولت اصلاح طلب باید بداند ماتا اخرین قطره خون خود پای نظام اسلامی ایستاده ایم راهپیمایی ورای دادن که جای خود.. یاامام خامنه ای ازتوبه یک اشاره ازما به سر دویدن یاحق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
وقتی به بیانات و اظهار نظرها نگاه میکنی ، عمق اختلاف مشخص میگردد ، که همهٔ اختلافات فقط برای منافع شخصی و گروهی میباشد آیا واقعا مسولین ،از درک مشکلات مردم عاجزند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
تا الان همه رنج وسختی برای مردم عادی بوده .الان بهترین زمان هست برای اینکه ببینیم مسئولان که مدام دم از مردمی بودن میزنند ایا واقعا صادق هستند یانه به این ترتیب که از فردا همه مسئولین و فرزندانشون وبستگانشان جایشان با مردم عوض شود .....یعنی بعد ازاین رنج وسختی وگرفتاری برای انها باشد ........مطمئن باشید یک ساعت هم تحمل نخواهید کرد
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
نظر برخی را میخونی پی به این موضوع میبری که چقدر از جامعه امروز دورند.مثلا در خصوص اینکه دایم میگن مشکل جامعه ما ورزشگاه رفتن زنان نیست مثل این میمونه که شما یه پسر چهل ساله داری که سر کار نمیره ولی بند کفشش را هم بلد نیست ببنده بعد به شما که پدرش هستی میگن آقا این چهل سالشه بند کفشش را چرا بلد نیست ببنده شما بگی مشکل بند کفشش نیست مشکل ما اینه که چرا کاری پیدا نمیکنه...خوب وقتی شما تو این سن هنوز نمیدونی چطوری بند کفشتو ببندی انتظار داری سر کار بری و موفق هم باشی؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
جناب علم الهدی به استحضار حضرتعالی می رساند که مردم فقط همونایی نیستند که اطراف شما جمع شده اند. خیلیها با شما تماس نمیگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
برادر آقای رفیق دوست الان کجاست و چکار می کند ...................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
اون وقت که به خاطر بلیزر سواری به رفیق دوست سرمایه دار می گفتند مدعی شد که اون ماشین مال اون نبوده و حالا آقای آشنا برای رفیق دوست لکسوس سواری اون رو مربوط می کنه به داشتن بلیزر در اول انقلاب اون که یعنی از اول سرمایه دار بوده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
هر اظهار نظری مسؤولان محترم می نمایند باید وجهه و شأن نظام و پرچم کشور را حفظ کنند
بردیا
|
United Kingdom
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
جناب آقای آشنا !

دقت فرمایید آقای رفیقدوست قبلا «میدونی» بودند نه بازاری
محمد
|
-
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
درسته كه انقلاب اسلامي با از دست رفتن جان و خون و سلامتي خيليا بدست اومده و به هيچ قيمتي نبايد كنار گذاشته بشه و حتي تهديد بشه ولي چرا ناكارآمديها اصلاح نميشه چرا مردم نبايد طعم رفاه را بچشند ؟ آيا نتايج انقلاب و ثروت كشور براي بعضياست؟
پسرک فضول
|
Bulgaria
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
جناب جنتی مردم تحمل دارند؟ کدوم تحمل؟ همون تحمل که برای هر چیزی که گران می شود صف میکشند؟
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
تنها رفیق دوست نیست ، اکثرا ، لکسوس براشون حکم دمپایی رو داره ، و درآمدشون سر به آسمان میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
فرمودند که لعنت به فکرهایی که راه حل مشکلات کشور را رابطه با غرب می دانند. بله ایشان درست می فرمایید اما خیلی بد است که واقعیات امروز جامعه را درک نکنیم که چالش با غرب چه مشکلاتی برای مردم و کشور ایجاد کرده است. با خروج آمریکا از برجام ارزش پول ما به یک چهارم کاهش پیدا کرد. صادرات نفت کشور که در آمد اصلی ماست روزی یک میلیون بشکه در روز(یعنی 660 میلیارد تومان در روز) کاهش یافته. ایران خوردروی ما در حا تعطیلی قرار گرفته و.....
رضا
|
Canada
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
کی گفته رفیق‌دوست بلیزر داشته؟ خود رفیق‌دوست گفته بلیزر متعلق به «مجمع الصنایع» بوده.
صابر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
جناب ایت الله جنتی طبق فرمایشات امیرالمومنین حضرت علی (ع) اگر ازدری فقر بیاید ازدر دیگری ایمان ازبین میرود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
به کام لکسوس سواران و حقوقهای بیست میلیونی!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
انقلاب چیست?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
نمی خواهند درک کنند
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
درختی که سالها میوه ندهد هزار سال دیگه هم همینطور است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
آقای اشنا فقط خودشو تحلیل کنه و مقایسه کنه با زندگی پدرش .... و دوستانی نظیر روحانی و نعمت زاده و دیگر عزیزان و..... والا من با مدرک دکترا از دانشگاه دولتی معتبر و رشته فنی مهندسی و عضو هیات علمی دانشگاه و 43 سال سن و صرفا دو فرزند و... سرمایم از پدرم که یک کاسب ساده در شهرستان بوده و هست ، 5 تا بچه داشته ، سالی یک سفر خارجی میرفته و 8 بار حج رفته و کلی مسافرت داخلی و....بسیار کمتره ....
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول