بازدید 7815

اظهارنظر محسن هاشمی درباره دانشگاه آزاد

رئیس شورای شهر تهران درخصوص اتفاقات دانشگاه آزاد گفت: این موضوع به بنده ارتباطی ندارد.
کد خبر: ۸۶۵۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲ 01 January 2019

رئیس شورای شهر تهران درخصوص اتفاقات دانشگاه آزاد گفت: این موضوع به بنده ارتباطی ندارد.

به گزارش تسنیم ، محسن هاشمی رفسنجانی در پایان یکصد و یازدهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز همه حالشان خوب بود و جلسه با آرامی برگزار شد.

وی تصریح کرد: در ابتدای جلسه امروز بررسی لایحه تعرفه جابجایی درختان در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت و با توجه به نظرات اعضا، این لایحه مقداری طول کشید.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در ادامه بحث امداد و نجات و لایحه‌ای که در این زمینه ارسال شده بود در دستور کار قرار گرفته بود که البته این لایحه مربوط به دوره گذشته مدیریت شهری بود که در‌ آن در تمرکز مراکز امداد و نجات تاکید شده بود که با توجه به موضوعات مطرح شده پیشنهاد شد که در این زمینه دولت تکالیفی را برعهده دارد و به همین منظور این لایحه برای بررسی بیشتر به شهرداری تهران بازگشت داده شد.

هاشمی ادامه داد: ساماندهی خیابان کارگر، یکی دیگر از موضوعات دستور جلسه امروز بود که بحث‌های زیادی در این باره صورت گرفت که البته شهرداری تهران علاوه بر موضوع ساماندهی به موضوعات دیگر تاکید داشت که برای بررسی بیشتر این موضوع به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شد.

وی گفت: در پایان جلسه امروز دو پلاک ثبتی در خصوص باغ یا عدم باغ بودن در دستور کار قرار گرفت که از این دو پلاک ثبتی یک پلاک به عنوان باغ و دیگری به عنوان غیر باغ تشخیص داده شد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به این پرسش که شورای شهر تهران چه تدبیری برای تجمع‌های مکرر پیمانکاران در مقابل ساختمان شورای شهر دارد گفت: البته باید در این زمینه اشاره شود که منظور از تجمع پیمانکاران شورا نیست بلکه با توجه به مجاورت ساختمان شورا و شهرداری، آنها شهرداری را خطاب مشکلات خود می‌دانند اما در جلسه‌ هم‌اندیشی قرار شد این موضوع نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

هاشمی گفت: البته با تمهیدات صورت گرفته، طلب پیمانکارانی که کمتر است، بخشی قابل توجهی از آن پرداخت شده که در واقع برنامه‌ریزی برای پرداخت ططلب پیمانکاران با رقم‌های بالا باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که شما چه اظهارنظری درباره دانشگاه آزاد و مشکلات پیش آمده‌اش دارید گفت: قرار شد کار پدر به پسر ربطی نداشته باشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری