37573بازدید
هزار و دویست و پنجاه و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ سراج: اظهاراتم درباره هک شدن سایت وزارت صنعت درست بود/وزیر سابق کانادایی وکیل خانواده کاووس سید امامی شد/پاداش ۱۰ هزار دلاری مارادونا برای پیداکننده راوی خبر مرگش و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۱۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲ 29 June 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

احمدی‌نژاد: برای ثبات بازار راهکار دارم

گزیده سخنان احمدی نژاد در مراسمی به مناسبت هفتم تیرماه، سالروز شهادت دکتر بهشتی، در زیر آمده است: فشار اقتصادی الان واقعا زیاد است، یعنی ابهام است، کسی تصمیم نمی گیرد، مردم نمی دانند چکار باید بکنند، باید بخرند، باید بفروشند، فردا چه اتفاقی می افتد، پس فردا چه اتفاقی می افتد! نمی شود ثبات در بازار ارز ایجاد کرد؟ می شود. من اعلام کردم. راه دارد، می شود. حق ملت ایران این نیست. می شود با سه چهار تا حرکت این فضا را سریع عوض کرد. البته هر چه بیشتر بگذرد، سخت تر می شود. می گویند مغازه دار های بازار آمده اند اعتراض کردند. اجاره مغازه اش درنمی آید، دست مردم چک دارد، اجاره خانه اش درنمی آید، باز آن فردی که از این فرد چک دارد، خودش دست فرد دیگری چک دارد. همین طور زنجیره وار است، چکار بکند؟ این که او را هل بدهی درون مغازه اش تا درب مغازه را باز کند، تمام شد؟ اقتصاد درست شد!؟ خب این گونه درست نمی شود که! این ها را درست کنید.

اگر فردا ۲۹ اردیبهشت بود روحانی ۲ میلیون هم رأی نمی‌آورد

زیباکلام افزود: نمی دانم آقای نوبخت، واعظی، نهاوندیان و آشنا در خلوت چه به ایشان می گویند. یا وقتی سخنرانی آقای روحانی تمام شد به ایشان می گویند خیلی عالی بود؟ اگر می گویند، دروغ گفته اند. یعنی اگر آقای روحانی از طریق اطرافیان خودشان بازخورد می گیرند، آنها بدترین مشاوره را به شما می دهند. برای اینکه آن 24 میلیونی که به ایشان رأی دادند، روزبروز پشیمان تر می شوند. اگر فردا 29 اردیبهشت تکرار شود، آقای روحانی 2 میلیون و 400 هزار رأی هم نمی آورد چه رسد به 24 میلیون.

کنایه علم‌الهدی به دولت با اشاره به تیم ملی

علم‌الهدی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور تصریح کرد: آنچه برای مردم مهم است این که در این موقعیت که دچار مشکل شدند و اخلالگران و مفسدان اقتصادی وضعیت کودتای اقتصادی ایجاد کرده‌اند، ببییند که مسئولان تلاش می‌کنند یا مانند تماشاچی مردم را تماشا می‌کنند. وی با بیان اینکه ما مشکل داریم اما بحران اقتصادی نداریم، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد وضعیت اقتصادی کشور را به شکل بحرانی نمایش دهد. در این شرایط مهم است که مسئولان مانند تیم ملی کار می‌کنند و می‌دوند یا تماشاچی هستند. مردم زمانی امیدوار می‌شوند که کارگزاران نظام در برابر این مشکلات و مسائل بی‌تفاوت نیستند.

خطیب نماز جمعه تهران: راست دشمن هم دروغ است

حجت‌الاسلام صدیقی، خطیب نماز جمعه تهران، با اشاره به جنگ ادراکی و نفوذ دشمن از این طریق گفت:‌ یعنی دشمنی شرایطی را پیش می‌آورد تا مردم از تریبون‌های خود مطلب را دیر باور کنند اما زمانی که شبکه بیگانه نکته‌ای را بیان کرد در جان مردم می‌نشیند و این خطرناک است فرد از کانال‌های خود اخبار را جدی نگیرد اما از شبکه‌های دشمن مطلب او را قبول کند. به هر حال راست دشمن هم دروغ است ممکن است ۱۰۰۰ راست بگوید تا یک دروغ را بیان کند تا از این طریق عزت مردم را و جهاد منزوی کند.

سراج: اظهاراتم درباره هک شدن سایت وزارت صنعت درست بود

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: فردی که در هک کردن سایت وزارت صنعت وارد شده‌ دستگیر و صراحتا اعتراف کرد و کدی که از طریق آن وارد شده بود را گفت. ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در گفت‌وگو با ایلنا، درباره تناقض بین اظهاراتش درباره هک شدن سایت وزارت صنعت و معدن و ورود غیرقانونی ۵ هزار خودرو و بیانیه این وزارت‌خانه در تکذیب این اظهارات گفت: نامه‌ای که به ما نوشته بودند، منتشر کردیم. عین نامه را روی سایت گذاشتیم. مسأله‌ای که ما عرض کردیم، عین حقیقت بود و پیگیری می‌کنیم. وی افزو د: سایت هک شده بود و شاید برخی هم از راه‌های دیگر بوده است. اینکه سایت هک شده بود قطعی است و ما نامه رسمی از وزارت صنایع داریم که به ما کتبا نوشتند، سایت هک شده بود. رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: فردی که در این هک وارد شده‌ دستگیر و صراحتا اعتراف کرد و کدی که از طریق آن وارد شده بود را گفت.

خرید و فروش ارز در سوپرمارکت ها!

مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق ارز و پولشویی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه از خرید و فروش ارز در بازار ثانویه مطلع هستیم، بیان داشت: خرید و فروش‌های پنهانی ارز توسط نیروی انتظامی رصد می‌شود. پرهام‌فر بیان داشت: کمیسیون مبارزه با قاچاق، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی با واحدهای غیرمجازی که اقدام به خرید و فروش ارز می‌کنند و همچنین صرافی‌های متخلف و دلالان ارزی برخورد می‌کنند. وی با اشاره به واحدهای صنفی متخلف در خرید و فروش ارز گفت: سوپرمارکت‌هایی هم مشاهده شده که اقدام به خرید و فروش ارز کرده‌اند. مدیرکل مبارزه با قاچاق کالاهای هدف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه ممنوعیت خرید و فروش ارز در صرافی‌ها موقت است، گفت: فعلا با توجه به اختیار دولت در تعیین ضوابط خرید و فروش ارز، صرافی‌ها از خرید و فروش ارز منع شده‌اند اما ممکن است در آینده این ممنوعیت برداشته شود./فارس

فاطمه حسینی ماجرای خرید سکه را تکذیب کرد

فاطمی حسینی در کانالش نوشت: اینجانب سیده فاطمه حسینی نماینده مجلس، ضمن تکذیب کامل دروغ پردازی ها نسبت به خود و خانواده ام درباره خرید سکه، که در ادامه بداخلاقی ها و تخریب های گذشته صورت گرفته است، به منظور احترام به مردم و تنویر افکار عمومی، از بانک مرکزی درخواست میکنم اسناد مربوطه را منتشر کنند تا دروغگویان و تهمت زنان برای همیشه رسوا شوند. پیگرد قضایی را برای عاملان نشر این اکاذیب، برای خویش محفوظ می دارم.

معاون مدرسه معین اختلال روانی نداشت

رئیس اداره روانپزشکی پزشک قانونی تهران گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده، معاون مدرسه معین اختلال روانی خاصی نداشته است. از شش دانش‌آموز و معاون این مدرسه مصاحبه روانپزشکی به عمل آمد که بر این اساس معاون مدرسه هیچ اختلال روانی خاصی نداشت. دو دانش‌آموز نیز آسیب روانی مختصر تا متوسط داشته که پیشنهاد شد تحت بررسی تکمیلی قرار گیرند. این دو دانش‌آموز دچار اضطراب و اختلال تطابقی بوده و نیاز به مشاوره و درمان روانشناختی دارند.ایرنا

وزیر سابق کانادایی وکیل خانواده کاووس سید امامی شد

دولت کانادا ایروین کاترل وزیر سابق دادگستری این کشور را به عنوان وکیل خانواده کاووس سید امامی تعیین شد. کاووس سید امامی فعال محیط زیست بود که سال گذشته بازداشت شد و در زندان اوین خودکشی کرد. همسر وی ممنوع الخروج شده است. گفتنی است که کاووس سید امامی تابعیت کانادا را نیز داشت./ بی بی سی

پاداش ۱۰ هزار دلاری مارادونا برای پیداکننده راوی خبر مرگش

حال بد و رفتارهای عجیب دیگو مارادونا در بازی آرژانتین و نیجریه در نهایت کار دست این اسطوره داد و باعث شد کار مارادونا به بیمارستان بکشد. در این بین شایعه فوت مارادونا که برای درمان عازم بیمارستان شده بود، در فضای مجازی پخش شد. ماتیاس مورلا، وکیل مارادونا از قول او گفت: مارادونا دنبال راوی خبر مرگش است. او می‌خواهد حتی به کسی که مشخصات راوی خبر فوتش را پیدا کند، 300 هزار پزو (10 هزار دلار) پاداش دهد./ خبرآنلاین

دفاع قالیباف از مواضع اقتصادی دولت روحانی

قالیباف در سالروز دفن شهدای گمنام در مجتمع پیشکوه گفت: امروز باید همه با هر سلیقه‌ای کنار یکدیگر باشیم و از جنگ اقتصادی که دشمن به ‌راه انداخته است، فرصت درست کنیم. مردم باید در حوزه اقتصادی ورود داشته باشند، زیرا ضعف اصلی ما نیز در حوزه اقتصاد است و این ضعف اقتصادی ناشی از این است که مردم در عرصه اقتصاد و مدیریت کشور ورود نداشته‌اند. وضعیت بازار ارز و سکه و واردات را اگر شاهد باشید قابل تأیید است که بخش عمده اقتصاد کشور در انحصار و اختیار یک گروه خاص است. دولت حرف‌های خوبی در حوزه اقتصادی داشت و البته این صحبت‌ها نیازمند عمل است و باید محقق شود./خبرآنلاین

دشمن بازار تبریز را هم تهدید کرده بود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: آفرین به اصناف تبریز که در ناآرامی‌های اقتصادی اخیر بهانه دست دشمنان و سودجویان ندادند، دشمن بازار تبریز را نیز تهدید کرده بود، اما از آنجایی که مردم غیرتمند تبریز همیشه در موقعیت‌های مختلف سربلند شده‌اند، هشیارانه عمل کردند. حجت‌الاسلام محمد علی آل هاشم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان این مطلب اظهار کرد: اگر چه به صراحت نمی‌توان گفت که تورم و افزایش قیمت‌ها در بازار طلا زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است، این التهاب، مردم را نگران کرده، این التهاب حاصل جنگ روانی در حوزه اقتصاد است، چرا که با وجود کالای کافی در بازار، باز هم شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم. حجت‌الاسلام محمد علی آل هاشم گفت: آفرین به اصناف تبریز که در ناآرامی‌های اقتصادی اخیر بهانه دست دشمنان و سودجویان ندادند./ایسنا

واکنش ابتکار به سخنان دادستان درباره حضور زنان در استادیوم

معصومه ابتکار در خصوص اینکه آیا با توجه به حضور خانواده‌ها و بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران، این امر در نهایت به معنای باز شدن درب ورزشگاه‌های فوتبال به روی زنان است، گفت: این مراسم‌ با حضور خانواده‌ها برگزار شد و بسیار خوب بوده و فضای بسیار خوبی بوده است. وی گفت: همه گزارش‌ها نشان‌گر وجود فضایی بسیار آرام، امن و منظم در ورزشگاه بود. ان‌شاءاالله همین روند ادامه پیدا می‌کند. ابتکار در مورد اظهارات اخیر دادستان کل کشور درباره اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاده است، گفت: به هر حال اظهارنظرها متفاوت است، ولی مهم این است که ما قانونی برای این مسأله نداریم. خلاف شرع هم نیست و شئونات هم رعایت می‌شود. وی با تأکید بر اینکه حتی اگر شما به پارک و سینما و کنسرت هم بروید باید شئونات را رعایت کنید، گفت: امیدواریم برای بازی‌های بعدی مشکلی وجود نداشته باشد.معاون امور زنان رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مورد ورزش‌های دیگر از پیش فضا برای ورود زنان فراهم شده است، گفت: در همین مسابقات والیبال اخیر خانم‌ها حضور داشتند. کنترل شده هم نبوده و خانم‌ها آزاد بودند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۱۵۳
انتشار یافته: ۴۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
اصول علمی و اقتصادی در ایران جواب نمیده.
در این کشور 2 ضرب در 2 نمیشه 4 بستگی به شرایط داره
همچی درهم و برهمه
انگار در یک خواب وحشتناکم که نمیتونم بیدار شم
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
محمود حرفی نزد که عمل نکنه پس میتونه
مثل حسن نیست که فقط حرف حرف حرف
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
تواگه راهکارداشتی این همه بدبختی درست نمیکردی.کلا هیچکدومتون راهکاری ندارین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
روحانی : دستور میدهیم قیمتها بیشتر از نرخ تورم یعنی 8درصد!؟ بالار نرود . علی برکت اله
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
احمدی جان شما نوبتت تموم شده.....زمان خودت یادت رفته ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای احمدی نژاد،شما دوستدارانتون رو ناامید کردید هنوز دو سه سال آخر دولت دهم یادمون نرفته که هروز یک حاشیه و مشکل به خاطر دوستانتون ایجاد میکردید.دیگه فرصت نخواهید داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
احمدی نژاد چی میگه وای خدا راه کار داره؟!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
محمود خان زمان خود شما دلار ۱۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰ تومان رفت و فقط نظاره گر بودید!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
بنده خدا در زمان احمدی نژاد در اوج تحریم دلار 3800 شد الان هنوز نحریم شروع نشده دلار شد 10000 هزار تومان هنوز شماها قدر اون زمانو نمی دونین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
البته 6سال ثابت نگه داشت و اون 4000 را ههم به 3000 رسوند و تحویل حسن داد و هر روز گرونش کرد تا 10هزار
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای احمدی نژاد عزیز، خیلی ممنون، راضی به زحمتتان نیستیم. شما نظرتان را در یک متن بنویسید و انتشار بدهید فکر می کنم کفایت می کند. ممنونیم.
اکبر
|
Canada
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای احمدی نژاد عزیز، شما اگه بیل زن بودی باغچه خودت رو سال 90 و 91 در اوج بحران بیل میزدی.
همه تا خارج از گود هستین وعده و وعید میدین ولی وقت عمل !!!!
محمدامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
وقتی به امام گفتند بنی صدر را عزل کند فرمود مگر من رأی داده ام که او را عزل کنم.
این سخن امام یعنی هر کسی رأی داده باید اقدام کند باید مردم اقدام کنند. به مجلس که منتخب ملت است که امیدی نیست.
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
راه حل احمدی نژاد=بیایید از محل ما خرید کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای قالیباف شما لطفا به گندهایی که به شهر تهران زدی پاسخ بده نمی خواد راجع به اقتصاد صحبت کنی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
بهترین راه کار جمع آوری نقدینگی در بانکها با افزایش سود سپرده است هر چند که همین الان هم دیر شده ولی جلو ضرر را از هر جا بگیری سوده .
ناشناس
|
-
|
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
دولت جهت ثبات نرخ ارز از دو راهکار میتواند استفاده کند اول افزایش مناسب سود سپرده بانکی و عرضه اوراق دولتی و دوم پیش فروش طرح مسکن اجتماعی و همزمان پایین آوردن هزینه جاری کارکنان خود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
راهکار آفای احمدی نژاد حتما تجویز آب سرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای زیبا کلام شما که به همه امور آگاهی .اگر فردا 29 اردیبشت بود به نظر شما چه کسی رای میاورد؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
به احمدی نژاد باید گفت: کَل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
مجيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
تابناك جان مادرت يه توضيحي ، تفسيري ، چيزي از معني بحران و شرايط بحراني بنويس تا متوجه بشيم بحران چيه! همش الكي نگيم شرايط بحرانيه!
ماجرای اوضاع بحرانی الان شده مثل معتادي که بهش می گن برو ترك كن ميگه نه تفريحي مي كشم آخرش هم ميگن تقصير دوست ناباب بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقا بسپارن دست احمدی نژاد همه چی درست میشه حداقل آدرس سر کوچشونو میده
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای احمدی نژاد با کدام تیم اقتصادی راهکار داری رحیمی مشایی بقایی مرتضوی اینها که همگی بخاطر پروندهای فساد در زندانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
جناب احمدی نژاد عامل تمام این مصیبت های دلاری شما بودی. الان می خوای تز بدی؟ دوران شما دلار سه برابر و حتی چهار برابر شد. الان تازه سه برابر شده.
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
درود به احمدی نژاد... کسی که کار کردن در دولتش قابل لمس برای مردم بود...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
بازنشسته واجاره نشین .ناگزیر برای زنده مانده به روستا پناهنده شدم ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
درود بر احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
اگر راهکار بلد بودی نمیذاشتی تورم زمان خودت به 45 درصد برسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
اقای احمدی نژاد تو یکی ساکت بشی همه چی درست میشه . طرح هاتو نگهدار برا موزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
کل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
همین علم الهدی . بود که در دولت مموتی میگفت اشکنه بخورید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آزموده را آزمون خطاست. فقط ماندم ایشان در مجمع تشخیص مصلحت نظام چکاری می توانند انجام بدهند.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
چطور شد که حرفهای رئیس دولت قبلی برایتان جالب امده واقعا فکر میکنید راهکار داره یا نه چون
تیری به ته دلی بوده شما هم کیف کردید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
دکتر جان برای ثبات یا بی ثباتی!!!
انگار شما یادتون رفته که چطور دلار هزاری شد چهار هزار و پراید هفت میلیونی شد 20 میلیون!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راهکار شما طی هشت سال کجا بود پس؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
ارز در همه دولتها افزایش چشم گیر داشته که ضرورت بود ولی مهم اینه که بعد از افزایش ارز برای ثبات باراز برنامه داشته باشند که متاسفانه ژ نرالهای پر مدعا ندارند
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
اقاي احمدي نژاد راهكار ارائه نداده است . . البته راه حل را غالب مردم و شايد هم مسئولين ميدانند
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
خانم انتکار نتمی دانم انچه که گفتید اگاهانه بود یا نا اگاهانه ؟
ورزشگاه ازادی اگر تصاویر را میدیدید می فهمیدید که هیچ هم شئونات را رعایت نکردند زنان به بهانه پرچم ایران خودشان را مثل عروس دم حجله ارایش کرده بودند ایا این است رعایت شئونات ؟
زنان با بلوز وشلوار کنار نامحرمان نشسته متردد وعکس سلفی میگرفتند خانم ابتکار این است رعایت شئونات ؟
خانم ابتکار دختران بیحجاب شیپور به دست بیشتر از پسران بوق می زدند ایا اینست رعایت شئونات؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
بيا پائين از خر شيطون مومن!
اصخر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
احمدی نجات کاندید بشه 20 میلیارد تا رای میاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
كجاي حرف قاليباف حمايت از دولت روحاني بود توحم زدي!!!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آقای علم الهدی!
شما کجای این تیم ملی هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،دشمن،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
همیشه مطرح میکنند که همه چی دست یه گروه خاصه! چرا هیچکی جرأت نمیکنه این گروه را معرفی کنه؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
خدایا "تابناک" را برایمان حفظ بفرما !!
آمیییییییییییییین یا رب العالمین ..
کور بشه چش حســـــــــــــــــــــــــــــــود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
اقاي سراج بنظر اين فرد هك كننده ماشينا را براي اشناش نوشته و وارد كرده كه شما نام شركت را اعلام نمي كنيد
سعید از مشهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
خب راهکارت رو همین الان تفصیلی بگو دیگه . حتما باید رئیس جمهور بشی تا راهکار معجزه آسات رو بگی؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
شما کلا حرف نزن که تمام بدبختی ایران از توست .
فتح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
آیا دکتر قالیباف جانشین معاون اول می شود ؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
پتریک شنهن مارک اسپر اردبیل اس 400 علی شمخانی یحیی گلمحمدی ماده 36 برجام ماده 26 برجام کیمیا خودرو