19953بازدید
هزار و دویست و چهل و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: نمایندگان مجلس به جام جهانی می‌روند؟/در انتخاب رییس کمیسیون بهداشت، 2 نفر زیر عهد خود زدند/ایران،تنها کشوری که برای انتخاب میزبان جام‌جهانی رای ممتنع داد! و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۰۷۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹ 13 June 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ماجرای توالت نمایندگان و استخر روحانی!

نماینده اصولگرای مجلس در واکنش به اینکه گفته شده خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده است، گفت: این هزینه‌ها از جیب مردم نمی‌شود که مردم بتوانند به آن معترض باشند، اگر بخواهیم اینطور حساب کنیم، دولت خلاف شرع‌های بیشتری از این نظر انجام داده است مثلا روحانی در مجموعه ریاست جمهوری استخر ساخته است.سید ناصر موسوی لارگانی در خصوص صرف هزینه‌های گزاف از سوی مجلس در برخی موارد، مانند تعمیر سرویس بهداشتی گفت: نه فقط در بحث سرویس بهداشتی‌ها، بلکه بسیاری از هزینه‌های دیگری که در مجلس در حال انجام است، خلاف شرع قانون و ظلم است. نباید این حجم از هزینه اضافی در مجلس شورای اسلامی کشور وجود داشته باشد.وی ادامه داد: هزینه هایی مثل گیت‌های اضافی که در مجلس طراحی شده، یا به عنوان مثال من سه دوره است که در مجلس هستم و در این سه دوره فقط نمازخانه مجلس سه بار تغییر کرده است، اتاقک‌هایی که کارمندان استفاده می‌کردند با هزینه های سنگین پانل بندی کرده بودند و با نئوپان جدا سازی شده بود که بعد دوباره آنها را جمع کردند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی براینکه باتوجه به وضعیت معیشت مردم ، این ریخت و پاش‌ها و هزینه‌های اضافی چه ضربه‌ای به مردم و اعتماد آنها به مجلس و نمایندگان می‌زند، گفت: این هزینه‌ها از جیب مردم نمی‌شود، هزینه‌ها از بودجه‌ای است که برای مجلس مصوب شده و شاید بهتر باشد برای کارهای لازم‌تر و واجب‌تری در مجلس هزینه شود، اما هزینه‌ای از جیب مردم نمی‌شود که مردم بتوانند به آن معترض باشند.لارگانی در ادامه گفت: هزینه‌هایی که در مجلس می شود تاثیری روی جیب مردم ندارد، اگر بخواهیم اینطور حساب کنیم، دولت خلاف شرع‌های بیشتری از این نظر انجام داده است.نماینده اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد: ما در دوره قبل از روحانی هم رئیس جمهور داشتیم و هیچ کدام در مجموعه ریاست جمهوری استخر نساختند، اما روحانی در مجموعه ریاست جمهوری استخر ساخت.

راهکار تابش برای عفو برخی از دانشجویان

محمدرضا تابش با اشاره به تشکیل پرونده قضایی و صدور احکام سنگین برای دانشجویان بازداشت شده در ناآرامی‌های دی ماه، به «اعتمادآنلاین» گفت: شخص آقای وزیر علوم در بدو پذیرش مسئولیتشان قول دادند که مسائل دانشجویان از جمله ستاره‌داران و بازداشتی‌ها را حل و فصل کند.او تاکید کرد: این انتظار از وزیر علوم وجود دارد که با اقتدار، قدرت، قوت و با تعامل و هماهنگی میان سایر وزرای مرتبط از جمله وزیر اطلاعات و وزیر کشور معضل و مشکل تشکیل پرونده قضایی و صدور احکام سنگین برای دانشجویان را حل‌وفصل کند. متعجبم که علیرغم قول آقای وزیر شاهد صدور چنین احکامی هستیم.این نماینده مجلس در خصوص اقدام فراکسیون امید درباره تشکیل پرونده قضایی برای دانشجویان، گفت: فراکسیون امید می‌تواند از وزیر علوم سوال کند و در جلسه‌ای از ایشان روند کار را بپرسد. به نظر می‌رسد آقای وزیر می‌تواند از اهرم مقام معظم رهبری و بزرگواری ایشان استفاده کند. وزیر علوم می‌تواند حداقل با مقام معظم رهبری مکاتبه کند و عفوی که در اختیار ایشان است شامل دانشجویان شود.تابش گفت: همچنین مجلس می‌تواند در خصوص تشکیل پرونده قضایی صدور احکام سنگین برای دانشجویان از ابزار های نظارتی خود مانند سوال استفاده کند.

نمایندگان مجلس به جام جهانی می‌روند؟

رئیس کمیته سفرهای خارجی مجلس گفت: هیچ نماینده ای از طرف مجلس به جام جهانی 2018 روسیه اعزام نمی شود.نعمتی در گفتگو با شبکه خبر افزود: تا کنون در باره سفر نمایندگان مجلس به جام جانی ، هیچ درخواستی از طرف دولت و کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش مجلس به کمیته سفرها ی مجلس ارائه نشده است .و موضوع از اصل وجود نداشته است.نعمتی همچنین گفت با توجه به مشکلات کشور حتی اگر بحث اعزام نمایندگان در کمیته سفرها مطرح شود ممکن است در این کمیته رای نیاورد.وی گفت: دیشب با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفتگو کردم و ایشان هم به ما نامه ای ندادند در این زمینه .نعمتی افزود : همه سفرهای نمایندگان در کمیته سفرهای مجلس مورد بررسی قرار میگیرد و در این کمیته درباره چگونگی سفر تصمیم گیری می شود.وی درباره تصمیم برخی نمایندگان درباره متقبل شدن هزینه سفر به صورت شخصی نیز گفت : نمایندگان در این زمینه مختارند.

در انتخاب رییس کمیسیون بهداشت، 2 نفر زیر عهد خود زدند

حیدرعلی عابدی، نماینده اصفهان در گفت‌وگو با رویداد۲۴ و در توضیح این مسئله که وقتی اصلاح‌طلبان ریاست کمیسیون بهداشت و درمان را به اصولگرایان واگذار کردند این شائبه پیش آمد که فراکسیون امید برای انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌ها بی‌برنامه بوده یا اینکه چون دو کرسی بیشتر در هیات رییسه مجلس را تصاحب کردند، ریاست کمیسیون‌ها را بصورت آگاهانه در اختیار رقیب گذاشتند، گفت: هیچکدام از این دو فرض وجود ندارد. بنده عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هستم. صبح روز انتخابات هیات رییسه کمیسیون بهداشت، 11 نفر از اعضا کنار هم نشستیم و با هم عهد بستیم که به آقای دکتر نوبخت رای دهیم. یعنی 9 نفر از این تعداد، عضو فراکسیون امید بودند و 2 نفر هم خارج از فراکسیون به ما پیوستند. در این بین یک نفر هم غیبت کرد که قرار بود ایشان هم به آقای نوبخت رای دهد. اما در زمان رای گیری 2 نفر به عهد خود عمل نکردند و از قرار معلوم نه تنها با ما، بلکه با طرف مقابل هم موضوع را بسته بودند. از این‌رو آقای نوبخت 9 رای و آقای شهریاری 11 رای آوردند.

ایران،تنها کشوری که برای انتخاب میزبان جام‌جهانی رای ممتنع داد!

میزبان جام‌جهانی 2026 در حالی اعلام شد که ظاهرا فقط یک رای ممتنع در این انتخابات داده شده است. ساعاتی قبل کشورهای آمریکا،کانادا و مکزیک به طور مشترک به عنوان میزبان جام جهانی 2026 انتخاب شدند.این اتفاق در حالی افتاد که قرار است برای نخستین بار در تاریخ رای کشورها به صورت خیلی شفاف رسانه ای شود. خبر رسیده که از بین همه کشورهایی که شرایط رای دادن را داشته اند فقط یک رای ممتنع بوده که احتمالا متعلق به ایران است.چند روز پیش علی کفاشیان اعلام کرده بود که به دلیل اختلاف های سیاسی با کشورهای کاندیدا شده برای میزبانی جام جهانی رای آنها ممتنع خواهد بود.

ابراز نگرانی دادستان تهران از عرضه گوشت خوک در سوپرمارکت‌ها

جعفری دولت‌آبادی، در نشست با مسئولان اتحادیه ها که با موضوع بهداشت و امنیت غذایی برگزار شد گفت: از روسای اتحادیه ها می خواهم که حتما در گشت های مشترک تعزیرات که با حضور معاونان دادستانی برگزار می شود حضور داشته باشند نه اینکه یکی از کارمندان دست چندم اتحادیه را بفرستند. جعفری دولت ابادی با انتقاد از کیفی نبودن بازدیدهای کارشناسان بهداشت محیط از واحدهای صنفی گفت: باید همه بازدیدها و بازرسی ها واقعا سرزده باشد. دادستان تهران گفت: متاسفانه ترس صنوف ریخته است و قبل از انقلاب یک پلیس بازار را اداره می کرد اما اکنون با این همه ارگان های نظارتی، صنوف از یکجا هم حساب نمی برند. وی گفت: چندی پیش شنیدیم که کله پاچه قاچاق آمده است و همچنین شنیدیم در برخی سوپرمارکت ها گوشت خوک توزیع می شود در این موارد روسای اتحادیه ها باید شب و روز نداشته باشند و ورود کنند که آیا این اخبار صحت دارد یا ندارد؟ جعفری دولت آبادی گفت: ما در معرفی واحدهای نمونه هم کوتاهی کرده ایم و حتما باید واحدهای خوب به مردم معرفی شوند چرا که تشویق واحدهای نمونه به معنی تنبیه متخلفان است.

رد اعاده دادرسی ثلاث

اعاده دادرسی محمد ثلاث رد شد. زینب طاهری وکیل محمد ثلاث در گفت‌وگو با ایلنا،‌ درباره آخرین وضعیت رسیدگی به اعاده دادرسی محمدثلاث متهم حادثه گلستان هفتم گفت‌: اعاده دادرسی موکلم از سوی دیوان عالی کشور رد شد و رسیدگی مجدد را قبول نکردند.

کواکبیان: مردم به ما می‌گویند شما در مجلس چه می‌کنید؟

مصطفی کواکبیان، عضو فراکسیون امید در جریان بررسی طرح اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: اکنون که جمشید بسم الله‌ها نیستند، پس چرا وضع دلار در بازار اینگونه است و هر صبح که از خواب بیدار می شویم، قیمت دلار بیشتر شده است؟ مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران با بیان اینکه وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم اصلا مناسب نیست، ادامه داد: شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها از این رو به آن رو شده است. او که می گفت از حمایت از دولت روحانی خجالت می کشد، ادامه داد: در وضعیت فعلی به یک باره قیمت‌ها دگرگون می‌شود و تفاوت قیمت خودروها نسبت به یک ماه گذشته حدود 20 میلیون تومان تفاوت کرده است و مردم به ما می‌گویند شما در مجلس چه می‌کنید؟

دادستان تهران مامور رسیدگی به ادعاهای یاسی اشکی در برنامه «ماه عسل» شد

دادستان کل کشور دادستان عمومی و انقلاب تهران را موظف کرد ادعاهای مطرح شده در یک برنامه تلویزیونی مربوط به نوعی بیماری کمتر شناخته شده را در اسرع وقت پیگیری و نتیجه را گزارش کند. به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور،در پی پخش برنامه ای در تاریخ ۸ خرداد امسال در یکی از شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران و طرح ادعاهایی درباره نوعی بیماری، معاونت حقوق عامه دادستانی کل کشور پس از انجام بررسی های لازم و اعمال و اعلام نظر کارشناسان و متخصصان ذی ربط درخصوص کذب بودن مطالب و ادعاهای مطرح شده در آن برنامه، گزارشی به دادستان کل کشور ارائه داده است. به دنبال این بررسی های اولیه، دادستان عمومی و انقلاب تهران از سوی دادستان کل کشور مامور شد برابر با مقررات، در اسرع وقت و با توجه به آثار و تبعات ادعاهای مطرح شده در آن برنامه در جامعه، موضوع را پیگیری و تعقیب کند و نتیجه نیز برای عموم اعلام شود. حجت الاسلام والمسلمین منتظری همچنین دستور داد نسبت به وجوه جمع آوری شده نیز برابر مقررات اقدام و از تضییع حقوق عامه جلوگیری شود.

زائری: امام جمعه اصفهان باید از رهبری و مردم عذرخواهی کند

محمدرضا زائری، روی صفحه توئیتر نسبت به اطلاعیه دفتر آیت‎الله طباطبایی‎نژاد که اظهارات منتسب به وی در روز گذشته را ناقص خوانده و گفته بود: نشر اخبار آن هم از مجلس غیر عمومی و بدون در نظر گرفتن قرائن حالیه و تقطیع کردن جملات، باز گو کننده حق مطلب و رسالت خبرنگاری نیست، واکنش نشان داد. راستش به هیچ وجه نمی خواستم این موضوع را ادامه بدهم، اما جسارت و جرأت و صراحت دفتر امام جمعه اصفهان (البته رفتارشان یک کلمه دیگر می تواند بهتر توصیف کند که من به کار نمی برم)! باعث شد این چند کلمه را بنویسم. عجیب است که بعد از تکذیب موضوع از سوی دفتر امام جمعه برخی دوستان خواسته اند من عذرخواهی کنم! در حالی که امام جمعه اصفهان باید از مردم و رهبر انقلاب عذرخواهی کنند! در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه چنین حدیثی خوانده اند که حتی منبعش را نمی توان نشان داد و بعد هم متصدیان دفتر ایشان با زبان روزه تکذیب کرده اند!

واکنش وزیر نیرو به شایعه انتقال آب کارون به بصره: تکذیب می‌کنم

وزیر نیرو گفت:‌هیچ طرح و برنامه ای برای انتقال آب به خارج از مرزهای کشور نداریم. اردکانیان در حاشیه جلسه هیات دولت درباره شایعه انتقال آب کارون به بصره اظهار کرد:‌رسما اعلام می‌کنم هیچ برنامه ای برای انتقال آب به بیرون مرزها تحت هیچ شرایطی نداریم . چنین مباحثی در دهه هشتاد هم مطرح ، ولی منتفی شد و الان هم این بحث‌ها منتفی است.

سکوت بیشترین واکنش به اعتصاب غذای بقایی

یاران احمدی‌نژاد احتمالا انتظار این همه بی‌تفاوتی را نسبت به اعتصاب غذای حمید بقایی نداشتند. عکس‌ها را منتشر کردند اما نمایش بدن رنجور او نیز خیلی تاثیرگذار نبود. نه دل حامیان دیروز احمدی‌نژاد به درد آمد و نه صدای هواداران حقوق بشر و آزادی بیان بلند شد. سکوت بیشترین واکنش به اعتصاب غذای بقایی بود. اصلاح‌طلب و اصولگرا هم ندارد. به عنوان مثال حمیدرضا ترقی عضو حزب موئلفه می‌گوید «وقت ما بیشتر از این ارزش دارد که در این باره صحبت کنیم». معدود چهره‌هایی مثل صادق زیباکلام اصرار دارند که باید به این موضوع فارغ از اتهامات مسوولان دولت‌های نهم و دهم نگریست و به وضعیت آنها واکنش نشان داد. اکثر چهره‌های سیاسی اما مخالف این نگاه نیستند. برخی برخورد قوه قضاییه با یاران احمدی‌نژاد را مناسب می‌دانند و گروهی بر این باورند که آنان چوب عملکرد دیروز خود را می‌خورند.   آذر منصوری فعال سیاسی اصلاح‌طلب نیز از جمله فعالان سیاسی است که باور دارد «از ماست که بر ماست». او می‌گوید: «آنچه باعث سکوت مجموعه فعالین و مدافعان حقوق بشر و حقوق شهروندی شده این است که در دولت گذشته انواع اتهامات به افرادی که صرفا منتقد دولت بودند زده شد و منتقدان به زندان فرستاده و محکوم شدند. آن زمان دولت وقت هیچ گونه رسیدگی و پاسخگویی نسبت به این اتفاقات نداشت. به زوایای دیگر ورود نمی‌کنم اما دولتی که خود ناقض حقوق شهروندی بود امروز نمی‌تواند به عنوان معترض نسبت به رعایت حقوق شهروندی بود یا فقدان دادرسی عادلانه در کشور باشد.»/اعتماد

با برخورد با افراد تندرو نام مقدس مشهد همچنان پاک بماند

بنیادی، عضو مجمع نمایندگان استان خراسان گفت:پیامک‌های بسیار زیادی برای نمایندگان ازجمله خود بنده ارسال شده که اغلب با پیش‌شماره ٠٩١٥ بوده و بعضی نیز شماره‌تلفن‌های اعتباری بوده است. البته نمی‌توان با قطعیت درباره اینکه این پیامک‌ها دقیقا از کجا ارسال شده، اظهارنظر کرد. همان‌طور که در حوادث دی‌ماه نیز به‌نوعی نام شهر مشهد به میان آمد، این شائبه ایجاد می‌شود که شاید ادامه همان مسیر باشد اما امیدواریم چنین نباشد و مشهد همچنان به عنوان مامن امنی برای همه شیفتگان امام رضا(ع) باقی بماند. اگر قرار است چنین اتفاقاتی بیفتد، حتما لازم است استاندار مشهد و مسوولان نهادهای اطلاعاتی و امنیتی مشهد با دقت بیشتر در شناسایی این افراد اقدام کنند تا نام مقدس مشهد همچنان پاک باقی بماند./اعتماد

پیشنهاد طرح تحقیق و تفحص از مجلس با هدف ارتقای نظارت

حسن کامران دستجردی در نشست علنی امروز چهارشنبه (23 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان‌دستور، گفت: امام شهید این ماه یعنی امام علی (ع) وصیتی خطاب به نمایندگان مجلس، وزیر، استاندار، شهرداری، امیر، سردار، امام جمعه، دارد و می فرماید «ای امرا اگر دنیا سراغ شما آمد شما سراغ دنیا نروید. دنیا سراغ خادم مسجد نمی‌رود بلکه سراغ صاحب منصبان می‌رود.» یعنی دلار خارج، سراتو، غذای چرب و نرم جاذبه دارد. بنده و تعدادی از نمایندگان طرح تحقیق و تفحص بر روی مجلس آماده کرده‌ایم، این طرح باید مطرح شود. ما نباید صرفا تفحص بر روی دستگاه‌ها داشته باشیم. در چند دوره‌ای که در مجلس حضور دارم این فرصت فراهم نشده است. از اعضای هیات رییسه تقاضا دارم تا زمینه تحقیق و تفحص که به کمیسیون بودجه رفته، فراهم شود چرا که به نوعی نظارت دقیق است و این تفحص دارای چندین محور است./خانه ملت

وزارت ورزش اعزام نمایندگان مجلس به روسیه را تکذیب کرد

داوود عزیزی مدیرکل پارلمانی وزارت ورزش و جوانان درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر حضور برخی نمایندگان در جام جهانی روسیه با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی هیچ‌گاه قصد اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی را نداشته است، اظهار داشت: نه تنها آقای پزشکیان که صحبت‌هایی مبنی بر حضور ایشان در جام جهانی مطرح شده بود، بلکه هیچ کدام از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جام جهانی روسیه حضور نخواهند داشت و اخبار منتشر شده در این خصوص صحت ندارد. اگر نماینده‌ای بخواهد در جام جهانی حضور داشته باشد قطعا با هزینه شخصی خواهد بود و مجلس شورای اسلامی هیچ گونه اعزامی در این خصوص نخواهد داشت./برنا

مجلس پیگیر اجرایی شدن قانون برگزاری تجمعات است

پروانه مافی با اشاره به تعیین محل‌های برگزاری تجمعات از سوی هیات وزیران، بیان کرد: در رابطه با برگزاری تجمعات قانون وضع شده است و ما پیگیر اجرایی شدن این قانون هستیم. دولت نیز در این زمینه گام برداشته است و محل‌های آن را نیز مشخص کرد. محل‌هایی که دولت برای برگزاری تجمعات مشخص کرده شامل برخی از پارک‌ها و بخشی از شهر و فضایی است که در جلوی ساختمان ورودی مجلس قرار دارد. در نتیجه کار قانونی در این زمینه به خوبی در حال پیش رفتن است و به مرحله اجرایی در حال نزدیک شدن است.  این عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی در ادامه گفت: افراد، اشخاص و گروه‌ها زمانی که حرف مشخص و منطقی دارند و یا قصد مطرح کردن درخواستی را دارند می‌توانند از این طریق درخواست خود را به گوش مسئولین برسانند.  نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: افراد برای برگزاری تجمعات باید از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مجوز بگیرند. در آنجا نیز باید سعی شود تا شرایط سهل‌تری برای دادن مجوز اعمال شود./ ایسنا

اشتراکاتی میان منشا پیامک‌ها و نطفه اعتراضات دی‌ماه وجود دارد

بهروز نعمتی گفت: افراد خودسر! این افراد همان افراد خودسری هستند که زمانی علیه آیت‌الله هاشمی هجمه می‌کردند، یک روز علیه آقای لاریجانی در قم و حالا هم علیه همه نمایندگان مجلس اقدام می‌کنند. اینها همان‌هایی هستند که به خودسر معروفند. بنابر بررسی‌های اولیه مشخص است که تعدادی از پیامک‌ها از پیش‌شماره‌هایی ارسال شده که مربوط به شهر مشهد است.وی در پاسخ به این سوال که در جریان اعتراضات دی‌ماه نیز مسائلی درباره اینکه ریشه اولیه ناآرامی‌ها از شهر مشهد و به‌منظور تخریب دولت بوده، مطرح شد؛ آیا ممکن است ریشه‌ای مشترک میان این پیامک‌ها و آن مسائل در دی‌ماه وجود داشته باشد؟ گفت  ببینید... متاسفانه این‌طور که پیداست ریشه‌های مشترکی وجود دارد. لازم است دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و همچنین قوه قضاییه با این مسائل و اقدامات خودسر برخورد کنند./اعتماد

احتمال مطرح شدن شکایت از سعید طوسی در ترکیه

محمود صادقي خبر داده که خانواده شاکيان پرونده سعيد طوسي پرونده شکايتي در کميسيون اصل 90 باز کرده‌اند. آنها اميدوارند از طريق کميسيون اصل 90 بتوانند زمينه را براي تجديدنظر در حکم تبرئه طوسي به وجود آورند. صادقي همچنين گفته حتي شنيده‌ام که يکي از خانواده‌ها بنا دارد پرونده شکايتي عليه طوسي در کشور ترکيه بگشايد. محمدعلی پورمختار، نماینده عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس دهم نیز در همین زمینه می‌گوید «حالا به هر حال اگر جرم در خارج از کشور اتفاق افتاده باشد، بر اساس قانون آن کشور قابل رسیدگی است. همچنین پرونده طبق روال قانونی در ایران نیز قابل رسیدگی است، منظورم رسیدگی‌های بیشتر یا همان تقاضای تجدید نظر در حکم نهایی است. در این مورد - ثبت شکایت در خارج از کشور- دادگاه صلاحیت مضاعف دارد. یعنی هم دادگاه داخل ایران و هم دادگاه‌های ترکیه می‌توانند پرونده را بررسی کنند. ولی حالا دادگاه ترکیه چطور به مسئله وارد خواهد شد و آن را بررسی خواهد کرد زیرمجموعه قوانین آن کشور خواهد بود». /شرق

تحریم‌های آمریکا دیگر تاثیر قبل را در ایران نخواهد داشت

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار است اروپا ضمانتی به ایران بدهد باید زودتر مشخص شود و سخنان رهبری اتمام حجت برای تسریع در تصمیم‌گیری آنها در قالب برجام بود.علی مطهری در خصوص صحبت‌های اخیر رهبری و ادامه دادن برجام در قالب فرمایشات رهبر انقلاب تصریح کرد: صحبت‌های اخیر رهبری نوعی اتمام حجت با اروپایی‌ها بود برای اینکه نظر خود را اعلام کنند.نائب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: اگر قرار است اروپا ضمانتی به ایران بدهد باید زودتر مشخص شود و سخنان رهبری اتمام حجت برای تسریع در تصمیم‌گیری آنها در قالب برجام بود.مطهری در خصوص شیطنت برخی جناح‌ها و جریان‌ها در شرایط فعلی اقتصادی که در نهایت علیه مردم تمام خواهد شد، گفت: آمریکا دیگر نمی‌تواند تاثیر قبل را در کشور ما بگذارد و اجماع قبل را نمی‌تواند ایجاد کند. مردم شرایط فعلی کشور را درک می‌کنند و قطعا همبستگی بیشتری خواهند داشت و خود را با آن وفق خواهند داد و تحریم‌های آمریکا دیگر تاثیر قبل را در ایران نخواهد داشت./ایلنا

خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۸
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۵۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
یکی به این آقا نماینده بگه، بودجه، همان بیت المال هست که متعلق به همه مردم است. به نظرم میرسه که آقایان راس کار، با این تعبیرهای من درآوردی، درصدد توجیه و توضیح خود هستند. الله ، وجدان خواب و به خواب زده را خوب تنبیه خواهد کرد. انشاءالله، خداوند در آن روز داد ما رو خواهد ستاند.
پاسخ ها
شمیرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
وقتی من به دوستم نباید موجودی و دلیل تراکنشم را بگم قطعا به دشمنانم هم نباید بگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
اگه نمی خواستید رای بدهید چرا در جلسه حضور داشتید آقای کفاشیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
مگه بودجه مجلس از بیت المال داده نمیشه؟ خوب اون هم جیب مردمه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
ای آقا شما چقدر بخیل هستید. ۳۰۰ میلیون هم مگه پولی هست؟ تازه این پول رو یکی از کره مریخ هدیه آورده گفته هر جوری دوست دارید خروجش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
هموطنان عزیزم توجه داشته باشید واظهارات نمایندگان را بخاطر بسپارید.از نظر این اقا اگر هزینه ساخت یک واحد اپارتمانی ۳۰متری با تمام امتیازات برای یک توالت مجلس انجام گرفته باشد مردم حق اعتراض واظهار نظر ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
حالا که آقای روحانی برای خودش استخر اختصاصی ساخته نماینده ها باید دستشویی های مجلس رو با ۳۰۰ میلیون تعمیر کتتد؟ لجبازیه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
این دولت و مجلس خوب به هم میان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
احسنت جناب زائری اگر خود علما جلوی رواج خرافات وروایات جعلی را نگیرند جوانان ما که بحمدالله اگاه وباهوشتر از نسل قدیم هستند کمکم به خیلی حرفها وروایات مشکوک میشوند وحتی خطر ان وجود دارد که روایات صحیح ومعتبر نیز آسیب ببینند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
آقا میشه ما را روشن کنید
پولی در این مملکت است که از جیب مردم نباشد!
جیب چه کسی یا چه کسانی دیگر در این مملکت هست که از جیب اونها برای مجلس هزینه می کنند؟
همین تفکرات هست که سرنوشت مان این شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
نظر نماینده در مورد استخر روحانی وخرج های اضافی درست است وقتی رییس مملکت این طور باشد زیر دستی ها هم ..میشوند مثل حسین فریدون ومهدی جهانگیری وعلی مطهری که همگی آقازاده واز دور وبری های رییس هستنند این ریس مملکت را خراب کرده ولی حالا خودش را بیشتر نشان میده فقر وفساد وبیکاری حاصل کار دولت روحانی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
FATF تمام تراکنش های ما رو به اسم جلوگیری از پولشویی کنترل می کنه و اون موقع با این تحریم ها، هیچ راهی برای دور زدن تحریم ها هم وجود نخواهد داشت. چون به راحتی مشخص میشه که مثلا چه فردی داره پول رو جا به جا می کنه و سریعا تحریم میشه.
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
اگه بشه كه خيلي خوبه ، چونپول هاي بي حساب و كتاب زيادي به اسم تحريم رفت و مي ره تو جيب برخی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
لارگانی در ادامه گفت: هزینه‌هایی که در مجلس می شود تاثیری روی جیب مردم ندارد.

نه اصلا تاثیری نداره چون بودجه مجلس از مریخ میاد.
این پولی که به اسم بودجه سالانه توسط دولت به دستگاه ها تخصیص داده میشه و سالانه 1000 میلیارد تومن از اون به مجلس داده میشه ماحصل فروش نفتی که ساکنان مناطق نفت خیز جنوب هیچ حقی در اون ندارن و حتی اتوبوس های شهری اونها کولر نداره و در استخدام ها ی شرکت نفت هم هیچ حقی ندارن. اون پول ماحصل مالیاتی که مردم بدبخت ایران میدن و حتی اگه 1 بسته کوچک پنیر هم بخرن باید 500 تومن مالیات بدن تا این پول ها جمع بشه و بشه کارانه چند صد میلیونی و حقوق 150 میلیون تومنی ماهانه نماینده ها و وزرا
بله
بزرگترین مانع پیشرفت کشور خود دولت و دستگاه های دولتی دانشگاه ها و .... هستند که در 40 سال گذشته هیچ بازدهی نداشتند که اگر داشتند الان وضع ما اینطوری نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
چرا این افراد تند رو را اینگونه نامرئی معرفی میکنید ؟این عزیزان برای دستگاههای اطلاعاتی وامنیتی شناخته شده هستند ومگر میشود شماره تلفن انها موجود باشد ولی ندانند چه کسانی هستند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
نماینده محترم لطف کنن بفرمایند بودجه مجلس از جیب چه کسانی تامین میشود . واقعا دانستن ارتباط بودجه یک کشور با جیب مردم اینقدر مشکل هست؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
دادستان کل کشور دادستان عمومی و انقلاب تهران را موظف کرد ادعاهای مطرح شده در یک برنامه تلویزیونی مربوط به نوعی بیماری کمتر شناخته شده را در اسرع وقت پیگیری و نتیجه را گزارش کند!!!!! لطف کنید به تخلفات اساسی و دغدغه های مهم جامعه بپردازید
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
چیزهای اساسی فعلا بماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
مگه مملکت وزارت بهداشت نداره؟!؟ مگر اینکه وزارت بهداشت شکایتی کرده باشه!
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
خدای من ببینید مردم ما به کی رای دادن میگه بوجه محلس هست از جیب مردم خرج نمیشود یکی به این عمو بگه پول مجلس از کجا در میاد که مجلس بوجه برا خودش تعریف کرده وبرا توالت ان سیصد ملیون هزینه کرده مگه این پول از خزانه بیت المال تعمین نمیشه مگه نه اینکه من وامثال من از صبح تا شب باید بدویم وبه عنواین مختلف به دولت مالیات بدهیم واین پول جهت رفاه مردم وامور جاری مملکت خرج شو د پس این پولی که شما در مجلس خرج میکنید از کجا میاورید نکنه ا.ن گوشه کنار سوپری یا پیتزا فروشی زدین پول در میارین اقای نماینده شما مدرک تحصیلی چیه از کجا مدرک گرفتی نماینده شدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
آقای کفاشیان چکاره آید که ورزش را با سیاست قاطی میکنید چی را می خواهید ثابت کنید. که مثلا تافته جدا بافته از دنیا هستید متأسفم حتما توقع دارید میزبانی را به ایران بدهند!!!
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
راست میگی ااقای لالیگانیاین اقای روحانی و وزرای خودوم باید بعد از پایان هر روز کاری یه استخر داشته باشن تا با زحماتی که برا این مملکت میکشن و قیمت هارو کنترل میکنن وزحماتی انچنانی .بعد از گفتمان برجامی خسته میشون دمی به اب بزنن وحالشو ببرن دلار گرون شد خواست نشه گوشت گران شد خواست نشه طلا گران شد خواست نشه با این دولتی ها کاری نداشته باشید چرا انتطار بیجا دارید
پاسخ ها
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
داداش کدوم گرونی اینها همش حبابه حباب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
خدوم بیسواد، نه خودوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
متاسفم که سیاسیون مملکت فقط به منافع جناحی خود فکر می کنند .من به عنوان یک فرد عادی که طرفدار احمدی نژادهم نبوده و نیستم برای آقای بقایی متاسفم .امیدوارم نسبت به حفظ سلامت ایشان اقدام گردد.
سکه۲۵۰۰ تورم۸درصد!؟
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
مطهری: تحریم امریکا تاثیر قبل را ندارد!

بله تحریم باید در برابر تاثیر وجود افرادی چون تو و سیف و روحانی لنگ بیندازد
بله واقعا بیشتر مشکل ما داخلی است نه خارجی و تحریم
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
" هزینه تعمیرات مجلس از جیب مردم نمیشود " یعنی چه ؟ در هر نهاد یا سازمان غیر خصوصی متعلق به بخش عمومی همه چیز از جیب مردم هزینه میشود. درسته بودجه خودشان است ولی این بودجه از جیب مردم تامین شده . یکی این حرف عجیب را برای ما تفسیر کنه بفهمیم .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
حرف آقای موسوی لارگانی واقعا تعجب آور است. فارغ از اینکه ریاست جمهوری به استخر نیار دارد یا نه ، خود ایشان میگوید برای ساخت آن هزینه شده و از سوی دیگر اقرار میکند که برای تعمیر و تغییر وضعیت توالت ها و دفتر نمایندگان و نمازخانه هزینه های زیادی شده است که این موضوع جای سؤال دارد. چرا در ساختمان مجلس که تقریبا نوساز محسوب میشود برای مکان های که وجود دارد و قابل استفاده هم هست این همه هزینه میشود؟ ایشان می‌فرماید این پول از جیب مردم نیست و بودجه مجلس است! آیا نماینده مجلس نمی‌داند که بودجه مجلس همانند تمام بودجه های دولتی دیگر متعلق به مردم است و چنانچه ضرورتی برای هزینه کرد آن نباشد باید آخر سال به خزانه برگردد؟ خدایا چرا مسئولین ما اینگونه شده اند و فرق آنها با مسئولین اول انقلاب چیست؟
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
اون موقع هم زياد با الان فرقي نداشت زياد فكرش رو نكن ، آن موقع هم نفت ارزان بود و هم جنگ والا اختلاسها سرجاي خودش بود با مقادير كمتر
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
آقای مطهرییییییییییی چی از جون ملت میخواید؟
حقارت،حماقت،اسارت و......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
جناب نائب رییس ، چطور زمان احمدی نژاد، کشور فلج شده بود برای آن تحریم های ظالمانه داخلی امثال شما، و حالا بی تاثیر شده چون امثال روحانی کشور را اداره می کنید، واقعا که چقدر این قدرت ارزش دارد ،مردم نان شب ندارند بخورند بخاطر عملکرد شماهاست که شش سال است کشور را با این مدیریت قفل کرده اید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
پس پول دستشویی ها رو تو مجلس از نماینده ها جمع کردن
از بیت المال نبوده
معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
به حال ملتی باید گریست که نماینده مردم بیان موزه فرانسه را نمیداند نمیداند تمام مملک از جمله هر پولی مال مردم وخرج ان از جیب مردم است
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
بابا چرا گير ذاذين ، يعين شما نمي دانيد آقایان با مردم عادي فرق داره و دستشويشم بايد فرق داشته باشه
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
آقای نعمتی چرا صورت مسئله رو پاک میکنی
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
تاثیرتحریمهاروداریم میبینیم سکه۲و۵۰۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
باید به حال نماینده‌ای که بین جیب مردم و بودجه مجلس فرق قایل می‌شود!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
به نظرمن اشکالی نداره که روحانی استخر داشته باشه (گرچه در دین ما اصلا توصیه نشده است) و نمایندگان در سرویسهای گران قیمت ... اما وظایفشان را انجام دهند.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
یکی نیست به داد ملت برسه ، به خدا قسم بیچاره و روانی شد جامعه ، ؟؟؟سکه دو میلیون پانصد ،؟؟؟ حضرات رو یکی از خواب بیدار کنه ؟؟؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
مسیولین عزیز با توجه به شرایط بحرانی کشور چندین اولویت را سرلوحه کار خود قرار دهید
۱_ دست از لجاجت برادرید و به فکر منافع ملی باشید تا جناحی
۲_ زمین خوردن دولت شک نکنید زمینگیر شدن همه را در بر خواهد داست
۳_ از اعتراضات دیماه درس بگیرید و به فکر جوانان بیکار باشید
۴_ بیمارستانها دارند کم کم با کمبود دارو مواجه مبشند و نظام سلامت با چالشهای جدی مواجه است
۵_ فاصله طبقاتی وحشتناک شده ، باید هر چه سریعتر ترمیم شود قبل از اینکه ملت ترمیم کنند
۶_ فقط یکسال هم شده به فکر ملت خودتون باشید و بی خیال دیگران بشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
به نظر من آقای زائری باید عذر خواهی بکنند که وقتی مجتهد نیستند چرا راجع به حکم خدا درباره حجاب در جایگاه مجتهدین نشستند و فتوا صادر کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
بی معنی ترین حرف مطهری را در طول سال هایی که. ایشان را شناختیم:, که تحریم ها اثر قبلی را ندارند.
تازه هنوز تحریم نشدیم فقط آمریکا از برجام اومده بیرون. واقعا که بعد چه می خواد سرمون بیاد.
حمایت غیر موجه از روحانی در این وضعیت قطعا کار جالبی نیست.
اگه به فکر مردم هستید لاقل وزیر اقتصاد را استیضاح کنید. یا اینکه رییس بانک مرکزی را طرح برکناری بدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
اصل قضیه را ول کردید چسبیدید به توالت . ای کاش در مجلس ما توالت طلایی دو میلیاردی بسازند اما در آن مجلس نمایندگان کاربلد و فهمیده ای داشتیم که بجای چاپلوسی حرف حق را میزدند و بلد بودند با قوانین درست جلوی رانتخوری و افت ارزش پول ملی و گرانی لحظه ای کالاها و سقوط اعتبار ایران در دنیا را بگیرند . نه کسانی که خوابند یا لابی میکنند یا طومار پهن میکنند و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
آنچه خانم اشکی برنامه ماه عسل گفت یک حقیقت ثابت شده علمی است مسولین وزارت بهداشت و در مان هم تایید کرده اند این واکسن هم در بسیاری از کشور ها بصورت روتین تزریق می شود بحث کاملا علمی است و در محافل علمی باید بررسی شود پای سلامت جامعه و آینده مردم در میان است چندین بار هم توضیح داده شد که پولی که جمع آوری شده در اختیار وزارت بهداشت و در مان قرار می گیرد و آن خانم نقشی در هزینه آن ندارد واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
اگر این هزینه‌ها از جیب مردم نمی‌شود که مردم بتوانند به آن معترض باشند ، پس از جیب شما و حساب شخصی شما میشود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
نمایندگان مردم نگویید!!بگویید فضائیل شورای نگهبان
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
رئیس جمهور استخر نداشته باشد ؟
جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
آقای مطهری! درسته، تحریم روی زندگی تو و امثال تو که آقازاده هستید هیچ تاثیری نداره، چون حقوق چند ده میلیونی داری و همه مایحتاج زندگی بدون اینکه دنبالش بری، برای شما فراهم هست و اصلاً هم نمی دونی قیمت مثلاً گوشت چقده، حق هم داری، چون آقازاده ای!!! چون تو این مملکت، مایحتاج زندگی رؤسای ادارات در شهرستانهای کوچک رو هم براش تهیه می کنن بدون اینکه خودش دخالتی داشته باشه،
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
جالب پول این هزینه ها از جیب مردم نیست بودجه مخصوص داردبیت المال هم نیست
دسشویی جهت تفکر بیشترو استخر نمایندگان
استخر جهت تن رنجور رئیس جمهور
مردم هم صلوات بفرستند و دعا کنند برا سلامتیشون
عجب کشوری داریم بخدا
واقعا اینجا ایران است
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
دستشوئی 300 ملیونی برا مجلس استخر برا دولت .اینا دیگه وقت نمی کنن به مشکلات مردم برسن یعنی اصلا پولی نمی مونه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
آقای مطهری بر چه اساسی میگید تاثیر قبل رو نداره هنوز هیچی نشده اوضاع اینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
تحریم‌های آمریکا دیگر تاثیر قبل را در ایران نخواهد داشت!!!!
جالبه این مطالب رو باید از زبان کسانی بشنویم که فرزندان عزیزشان در بلاد کفر همچون آمریکا تحصیل و زندگی می کنند...
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
وقتی استخر دارن و بعد از کار می رن استخر یعنی مشکلات مملکت اصلا براشون اهمیت نداره وگر نه ادمی که ناراحت باشه نمی تونه بره استخر.تو دانشگاه طرف پول غذای سلف و نداره بعد نمایندش پول رهن یه خونه رو خرج دستشویی می کنه راستی فهمیدن ارتباط بودجه ی مجلس با جیب مردم اینقد سخته.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
نماینده اصولگرای مجلس در واکنش به اینکه گفته شده خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده است، گفت: این هزینه‌ها از جیب مردم نمی‌شود که مردم بتوانند به آن معترض باشند، اگر بخواهیم اینطور حساب کنیم،

ما به چه كساني راي داديم و چه اشتباهي كرديم . مردم مومن حقوق تو هم از جيب من و ماليات من داره تامين ميشه در مورد نوع لباس پوشيدنت هم ميتونم نظر بدم چه برسه به يه همچين هزينه اي .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
من که نفهمیدم این دعوای نمایند در باره مستراح از نظر اقتصادی است یا سیاسی
SADEGH
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
بابا از این هزینه ها زیاد داریم تو مملکت ما در شهر اردبیل یه مهدیه ساختن در عرض یه سال که هیچ ضرورتی هم نداشته وتا چند سال دیگه هم مورد نیاز نبوده فکر میکنید چقدر هزینه شده بالغ بر 7 میلیارد تومان خدا بداد این ملت برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
راست میگه از جیب مردم نیست از شکم مردم زدن دادن به مجلس همیشه خواب.ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
راستی طوسی چرا تبرئه شد آخه؟ چرا اخبار صدا و سیما بهش نپرداختن؟ لطفا نشر بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
امریکا تحریم نکرده قیمت ها دوبرابر شده دلار دو برابر شده
بعد می گید تاثیر قبل را نداره
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری