بازدید 23478
ما بايد رفتار آيت‌الله هاشمي رفسنجاني را جداي از موسوي و كروبي بررسي كنيم، بعضي از دوستان آقاي احمدي‌نژاد نيز هستند كه جز با حذف آقاي هاشمي به جيزي راضي نمي‌شوند، برخي از دوستان آيت الله هاشمي رفسنجاني هم جز به تخطئه آقاي احمدي‌نژاد و دولت ايشان نمي‌انديشند.
کد خبر: ۷۹۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۱ 04 January 2010
دبير كل حزب موتلفه اسلامي اظهار داشت: اين حزب قرار نيست در دعواي بين آقاي هاشمي و آقاي احمدي‌نژاد الزاما خودش را در يك طرف قضيه قرار دهد.

به گزارش ایلنا محمد نبي حبيبي در نشست مشترك مسئولان و اعضاي حوزه‌هاي شهر تهران، با اشاره به حوادث و اتفاقات پس از انتخابات اظهار داشت: ما از هفته بعد از انتخابات تا به امروز معتقديم براي مقابله با حوادثي كه پديد آمد برخوردي چند جانبه لازم است.

وي افزود: از نظر كارهاي سياسي براي برخورد با حوادث كار احزاب و تشكيلات سياسي و كارهاي امنيتي نيز وظيفه نيروهاي امنيتي است.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي با تاكيد بر اينكه بارها اعلام كرده‌ايم وحدت عملي، وحدتي است كه نيروهاي وفادار به انقلاب اسلامي حول محور رهبري وحدت كنند، تصريح كرد: ما ارتباط با كساني‌كه وحدت با آنها غيرممكن است را در مواردي لازم تشخيص مي‌دهيم، زيرا حتي اگر احتمال يك درصد هم به بازگشت افراد بود بايد با آنها ارتباط برقرار مي‌كرديم اما امروز از آقايان موسوي و كروبي مايوس شده‌ايم و با آنها اتمام حجت كرده بوديم و نتيجه‌اي هم نگرفته‌ايم.

وي يادآور شد: سياست ديگر حزب موتلفه اسلامي اين بوده كه با برخي شخصيت‌ها كه حرف آنها براي مردم حجت است همچون مراجع عظام تقليد و علماي استانهاي مختلف نيز ارتباط برقرار كنيم تا نظر آنها در مورد مسائل روز را بدانيم.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي در ادامه با اشاره به هدف دشمنان از انتخابات دهم رياست جمهوري خاطر نشان كرد: ما قبل از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري به اين نتيجه رسيده بوديم كه دشمن به بهانه انتخابات مي‌خواهد به سراغ اصل ولايت فقيه رفته و محور خيمه انقلاب را آسيب بزند.

وي افزود: تحليل اشتباه دوم خردادي‌ها اين بود كه اگر همه مردم به پاي صندوق‌هاي راي بيايند اين نامزد آنهاست كه راي مي‌آورد و دشمن نيز به همين دليل مردم را دعوت به انتخابات مي‌كرد و اين اشتراك تاكتيك ميان دشمنان قسم خورده انقلاب و دوم خردادي‌ها بود.

حبيبي همچنين با اشاره به هتك حرمت ساحت امام حسين (ع) در روز عاشورا اظهار داشت: ‌اوباش در عاشورا شعار مرگ بر اصل ولايت فقيه را سر دادند و با اين توهين‌هايي كه به مقام معظم رهبري مي‌شود، كدام آدم متدين انقلابي است كه دلش خون نباشد، آيا با وجود هجمه دشمنان خواص مي‌توانند ساكت باشند؟

وي ادامه داد: افرادي كه باعث هتك حرمت‌ها و هجمه به ولايت فقيه شدند هشدارهاي مقام معظم رهبري و دلسوزي دلسوزان انقلاب را توجه نكردند و متاسفانه كار را به اينجا كشاندند.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي در ادامه اين نشست در پاسخ به سئوالي درخصوص اختلاف نظر آيت‌الله هاشمي رفسنجاني و احمدي‌نژاد گفت: حزب موتلفه اسلامي قرار نيست در دعواي بين آقاي هاشمي و آقاي احمدي‌نژاد الزاما خودش را در يك طرف قضيه قرار دهد.

وي تصريح كرد: ما خود را در زير پرچم يك نفر مي‌دانيم و آن ولي فقيه عادل زمان حضرت آيت‌الله خامنه‌اي است.

حبيبي تصريح كرد: آنچه در مورد آقايان موسوي و كروبي شكل گرفته در مورد آيت الله هاشمي رفسنجاني درست نيست، ما هم‌اكنون نيز حساب آقاي هاشمي را با حساب آقاي موسوي و كروبي جدا مي‌دانيم.

وي تاكيد كرد: ما بايد رفتار آيت‌الله هاشمي رفسنجاني را جداي از موسوي و كروبي بررسي كنيم، بعضي از دوستان آقاي احمدي‌نژاد نيز هستند كه جز با حذف آقاي هاشمي به جيزي راضي نمي‌شوند، برخي از دوستان آيت الله هاشمي رفسنجاني هم جز به تخطئه آقاي احمدي‌نژاد و دولت ايشان نمي‌انديشند.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي در ادامه گفت: مقام معظم رهبري در جمع بسيجيان به صورت عمد نام رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام را مي‌گويند، با آقاي هاشمي بايد با عنوان آقاي هاشمي برخورد كرد و نبايد حساب ديگران را با وي يكي دانست.

وي افزود: حساب فرزندان آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از ايشان جداست، مقام معظم رهبري نيز در خطبه‌هاي نماز جمعه همين مساله را فرمودند و همچنين بايد قوه قضائيه درخصوص پرونده فرزندان آقاي هاشمي براي يك بار نظر قطعي را صادر كند.

حبيبي تاكيد كرد: براي اينكه توصيف‌هاي حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري از آيت‌الله هاشمي رفسنجاني محقق باقي بماند يك راه بيشتر وجود ندارد آن‌هم دفاع صريح و دائمي آقاي هاشمي از اصل نظام و انقلاب، پشت سر مقام معظم رهبري است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری امام خمینی قیام 15 خرداد طرح شفافیت آراء بیماری کاوازاکی اردشیر مطهری
آخرین اخبار