بازدید 33323
هزار و صد و نود و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛

توصیه‌ ویژه وزیر کشور به صداوسیما و منبرها/برای برخورد قضایی با احمدی‌نژاد خلاء قانونی داریم؟/انتقاد امام جمعه اردبیل از مشاور رئیس جمهور/کنایه‌های قالیباف به دولت روحانی/تصویر معنی‎دار نشریه دفتر رهبری

رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:آخرین وضعیت فیلتر تلگرام از زبان وزیر/انتقاد یک امام جمعه از نمایندگان؛حرف بی‌ربط می‌زنید/علم‌الهدی: آیا نمایشگاه لوازم آرایشی خارجی دهن‌کجی به رهبری نیست؟/ورود دستگاه قضایی پرتغال به پرونده تبانی عابدزاده و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۹۳۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲ 27 April 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ورود دستگاه قضایی پرتغال به پرونده تبانی عابدزاده


مقامات قضایی کشور پرتغال قصد ورود به پرونده مربوط به امید عابدزاده را دارند. به تازگی روزنامه ابولا چاپ کشور پرتغال به انتشار شایعه ای درباره امیر عابدزاده پرداخته. این شایعه اگرچه از سوی عابدزاده با واکنشی روبرو نشده، اما انگار مقامات قضایی کشور پرتغال قصد دارند به پرونده به وجود آمده ورود پیدا کنند. روزنامه پرتغالی این اتهام را به باشگاه پورتو وارد کرده که پیش از بازی این تیم مقابل ماریتیمو، آنها مبلغی را به امیر عابدزاده پیشنهاد دادند تا در این دیدار خوب بازی نکند./ خبرآنلاین

جنتی: اگر سپاه نبود امام را می‌کشتند و ما را قتل‌عام می‌کردند


آیت‌الله جنتی در دومین روز 'گردهمایی روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور' در مشهد گفت: اگر سپاه نبود امام (ره) را کشته بودند، تمام نیرو‌های انقلاب را قتل عام کرده بودند، حوزه‌های علمیه بکلی از بین رفته بود و کشور هم تجزیه و آشوب می‌شد. آمریکا نیز زودتر از همه برمی گشت، حکومت می‌کرد و انتقام می‌گرفت که جاسوس‌های ما را چشمهایشان بستید. آمریکا می‌آمد انتقامگیری می‌کرد از بچه‌های انقلابی و دیگران و همه قدرت کشور را به دست می‌گرفت و اوضاع کشور ۱۰۰درجه بدتر از زمان شاه می‌شد. ما هرچه داریم اول از همه از خدا و سپس از بسیج، حزب الله است.

عده‌ای در قم به دنبال حذف ولایت‌فقیه از قانون اساسی هستند


حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور، در اختتامیه پانزدهمین همایش سراسری روسای کل دادگستری و دادستان‌های سراسر کشور با اشاره به مشاهده آثار نفوذ دشمن گفت: دشمن حتی در بین حوزه‌های علمیه هم برای نفوذ تلاش و برنامه دارد، بنده به اعتبار مسئولیت در دادگاه ویژه می‌بینم که گزارشات غیر قابل تردیدی در این رابطه ارائه می‌شود؛ در شهر مقدس قم عده‌ای روحانی نما در قالب تشکل هایی، تشکیل جلسه می‌دهند و موضوع جلسه این آقایان این است که چگونه موضوع ولایت فقیه را از قانون اساسی و نظام حذف کنیم. وی تصریح کرد: دشمن ستون خیمه انقلاب، یعنی ولی فقیه را هدف گرفته و نهاد‌هایی نظیر قوه قضاییه و سپاه و نیروی انتظامی را که در راستای اهداف و سیاست‌های تعیین شده رهبری حرکت می‌کنند، هدف گرفته است و تلاش دارد این ارکان را به انحای مختلف با دروغ سازی و صحنه سازی مورد هجمه قرار دهد.

علم‌الهدی: آیا نمایشگاه لوازم آرایشی خارجی دهن‌کجی به رهبری نیست؟


آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد: اولاً لوازم آرایش چقدر در جامعه ما ضرورت دارد؟ نمایشگاه لوازم آرایشی که جزو ضروریات نیست درست کردید و در این نمایشگاه تولیدکننده خارجی را آوردید و کنار تولیدکننده داخلی قرار دادید و کالای باکیفیت خارجی را مقابل این قرار دادید که تولید داخلی را سرکوب و کشور بازار مصرف لوازم خارجی شود؟ این کار صحیحی است؟ این دهن کجی به رهبری نیست؟ رهبری می‌فرمایند حمایت از کالای داخلی و شما بازار درست می‌کنید و لوازم خارجی که بار فرهنگی هم دارد می‌آورید؟ خطیب جمعه مشهدمقدس افزود: فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی از این نمایشگاه خبر دارد یا خیر؟ در ستاد اقتصاد مقاومتی جایگاه این نمایشگاه کجاست؟ عکس‌های نمایشگاه را ببینید. دختر 12 و 13 ساله را بردن داخل این نمایشگاه و آشنا کردنش با این لوازم چه جوانی را تربیت خواهد کرد؟ علاوه بر بار فرهنگی، بار اقتصادی نیز دارد و کیفیت کالای داخلی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تصویر معنی‎دار نشریه دفتر رهبری

نشریه خط حزب‎الله که از سوی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‎الله خامنه‌ای منتشر می‎شود، تصویر معنی داری را برای گزارشی با عنوان «دشمن عقب نشینی خواهد کرد، اگر...» منتشر کرده است.در این گزارش، تصویر برچیده شدن مرحله به مرحله فعالیت هسته‎ای، فعالیت موشکی، سپاه پاسداران و ... به عنوان نیت‎های دشمن در صورت عقب نشینی ایران، القا می‎شود.

 

توصیه‌ ویژه وزیر کشور به صداوسیما و منبرها/برای برخورد قضایی با احمدی‌نژاد خلاء قانونی داریم؟/انتقاد امام جمعه اردبیل از مشاور رئیس جمهور/کنایه‌های قالیباف به دولت روحانی/تصویر معنی‎دار نشریه دفتر رهبری

کنایه‌های قالیباف به دولت روحانی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات ما از زمانی آغاز شد که مردم از اداره کشور حذف شود و مسئولیت ها بر اساس شایستگی به افراد داده شود نه زد و بند ها.امروز چرخیدن چرخ اقتصاد کشور تلاش و فداکاری است.وی در ادامه با بیان این که مردم از انقلاب و اسلام ناراضی نیستند بیان کرد: مردم در واقع به نوع مدیریتی و نا کار آمدی مدیران در سطوح مختلف معترض اند که نیاز است برطرف شود.قالیبافت افزود: از ابتدا تاکنون درآمد کشور رشد چهار برابری داشته است ولی رشد اقتصادی کاهش پیدا کرده است.عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد : مشکل ما پول، بحران آب و ریزگردها نیست بلکه بزرگترین مشکل ما که کشور ما رابه این عرصه رسانده است بحران مدیریتی و عدم پاسخ گویی نسبت به تعهدات و وظیفه است

مصباح‌یزدی: دشمن جوانان را سرگرم امورجنسی کرده

آیت الله مصباح یزدی افزود: آنها از راه ایجاد شبهه و سرگرم کردن جوانان به لذت، امور جنسی و دنیا به دنبال تضعیف ایمان مردم و جوانان هستند. باید در جهت شناخت و بررسی پایه ‌های فکری و اعتقادی نسل آینده کار کنیم و از انحرافات رفتاری که شاخه های مختلف دارند جلوگیری نماییم.وی ادامه داد: باید تعلیم و تزکیه را در برنامه ‌های خود قرار دهیم. اعتقادات جوانها را محکم کنیم و از آفتهای شیطانی که ایمان را تضعیف می کند جلوگیری کنیم.

انتقاد یک امام جمعه از نمایندگان؛حرف بی‌ربط می‌زنید

خطیب جمعه کرج در ادامه بابیان اینکه باید از دین در هر لباسی دفاع شود، تأکید کرد: متأسفانه گاهی برخی از نمایندگان مجلس حرف‌های بی‌ربطی می‌زنند و راجع به احکام الهی سلیقه‌ای نظر می‌دهند.نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اظهارنظر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص موضوع تذکر پلیس فرد بی‌حجاب، گفت: کشف حجاب جرم و گناه است و کسی که خود را در معرض دید نامحرمان قرار دهد کرامت خود را ازدست‌داده است و باید به وی تذکر داده شود.آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه افزود: دشمنان اسلام به‌واسطه رسانه‌های خارجی به این موضوع دامن زده‌اند. نباید تحت تأثیر این هوچیگری‌ها قرار بگیریم.

انتقاد امام جمعه اردبیل از مشاور رئیس جمهور

آیت الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اردبیل ادامه داد: دامن زدن و ایجاد هرگونه تنش و اختلاف مذهبی، قومی و سیاسی در کشور از طرف هرکس باشد، خیانت و ظلم به کشور، ملت، نظام و انقلاب است.وی در این خصوص اشتباه از سوی دولتمردان را غیرقابل بخشش و جبران دانست و تصریح کرد: متاسفانه مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب، این هفته با سخنی که از اساس باطل و زمان چنین سخنانی نیست، وحدت ملی و انسجام داخلی را نشانه رفت.نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه این چندمین بار است که این مسئول با سخنان اینچنینی هزینه سنگینی بر کشور تحمیل و وحدت ملی را مورد هجمه قرار می دهد، یادآور شد: او و هر کس که با وی هم عقیده است برای همیشه بدانند که آذری زبان مستقل نیست، لهجه است و گرامر آن به خوبی نشان می دهد که از شاخه های زبان ترکی است.وی به مناسبت روز سربازان گمنام اشاره کرد و با تقدیر از نقش مهم و حیاتی نیروهای اطلاعاتی متذکر شد: آنها در برابر توطئه های بسیار پیچیده و وسیع و سازماندهی شده از طرف سرویس های جاسوسی و خطرناک دنیا ایستاده اند.

برای برخورد قضایی با احمدی‌نژاد خلاء قانونی داریم؟

محمدجواد فتحی نماینده تهران نوشت:

یکی از وجوه عدالت نوع برخورد با متخلفین و مجرمین است و از این منظر هرگاه قرار است میزان عدالت مورد ارزیابی قرار گیرد طبیعی است که بخشی از نگاه ها متوجه سیستم قضایی باشد از این‌رو اعمال قانون در قبال افرادتوسط جامعه مورد مقایسه قرار می گیرد و اگر تفاوتی در آن مشاهده شود افکار عمومی سیستم قضایی را مورد قضاوت خود قرار می دهند و تبعیض را برنمی تابند.در این راستا وقتی با پدیده هایی مانند احمدی نژاد یا سعید مرتضوی و یا هر کدام از ارباب قدرت مواجه می شویم شاید اولین سوالی که در ذهنمان نقش می بندد این است که آیا در زمینه برخورد با جرایم و تخلفات احتمالی آنان با خلا قانونی مواجه هستیم؟ پاسخ اینست که برای برخورد با جرم ما قوانین شفاف و روشنی داریم به طوری که هم قانون مجازات اسلامی و هم قانون آئین دادرسی کیفری راه برخورد با مجرمان و متهمان را مشخص کرده است و حتی فراتر از آن راه برخورد با مسئولینی که وظیفه تعقیب مجرمان را برعهده دارند و در این مسیر سهل انگاری و تخلف می کنند را تعیین کرده است ؛ لذا اگر در زمینه تعقیب متهمان اقدام مناسبی انجام نمی شود ناشی از نقص و یا سکوت و اجمال و ابهام نیست بلکه باید آن مسئولی که سهل انگاری کرده تحت تعقیب قرار گیرد.

لازم به ذکر است که به شخصه از پرونده و تخلفات آقای احمدی نژاد و امثال آنها خبر ندارم اما اگر اتهامی متوجه ایشان باشد که طبق یکی از قوانین کیفری اقدامی مجرمانه شناخته شود حتما وظیفه دادستان است که با آن برخورد کند. چندی پیش سخنگوی قوه قضائیه عدم برخورد با احمدی نژاد را ناشی از حکمت خواند در این رابطه باید گفت نمی توان این سخن و استدلال را پذیرفت چرا که ما در نظام دادرسی کیفری با دو سیستم در امر تعقیب کیفری مواجه هستیم که یکی «مقتضی بودن تعقیب "است که بر اساس آن دادستان باید رسیدگی به پرونده را مورد ارزیابی قرار دهد که آیا منافع تعقیب متهم بر هزینه های آن غالب است یا خیر ؟ اگر نفع تعقیب بر هزینه ها فائق آید دستور تعقیب صادر می شود اما چنانچه هزینه ها بیشتر از منافع تعقیب باشد دادستان اجازه دارد تعقیب را متوقف کند. سیستم دوم سیستم «الزامی بودن تعقیب" است به این معنا که دادستان مکلف است هر جرمی را که از هرطریقی متوجه ارتکاب آن بشود تعقیب کند. از انجایی که در کشور ما سیستم دوم جاری است لذا دادستان و ضابطین قضایی نمی توانند مبتنی بر مصالح عمل کنند؛ به عبارت دیگر به استناد ماده 64 قانون آیین دادرسی کیفری دادستان موظف است به محض آنکه متوجه شد فردی یا افرادی مرتکب جرمی شده اند و با فعل یا ترک فعل خود یکی از قوانین کیفری را نقض کرده اند مکلف به تعقیب است و نمی تواند تعقیب را بنا به مصلحت و یا هر دلیل دیگری متوقف کند.

آخرین وضعیت فیلتر تلگرام از زبان وزیر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر هیچ دستور قضائی مبنی بر فیلتر شدن تلگرام در کشور صادر نشده و محدویتی در این زمینه وجود ندارد./ایرنا

توصیه‌ ویژه وزیر کشور به صداوسیما و منبرها

وزیر کشور گفت:تبعیت نکردن از قانون نمی گذارد با منافع ملی جامعه همراهی کنیم. به این معنا که اگر با یک مسئولی مشکل داریم چوب لای چرخ او می گذاریم حتی اگر صدها نفر دیگر در این میان ضرر کنند. اینها به این خاطر است که آموزش ندیده ایم که منافع و قدرت ملی را ارحج بدانیم.عبدالرضا رحمانی ‌فضلی روز جمعه در سومین روز گردهمایی مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور در مشهد افزود: محور و ثقل ما در این دوران باید در تغییرات باشد و نخستین مورد در حوزه تغییر نسل، این است که باید با تغییرات آنها همراه باشیم. صدا و سیما، منبرها، دانشگاهها، آموزش و پرورش باید تغییرات را مدنظر داشته باشند وگرنه نخواهیم توانست اثرگذار باشیم و لاجرم دیگران تاثیر خواهند گذاشت./ایرنا

حکم ارتداد یکی از یاران احمدی نژاد؟!

«روح الله احمدزاده کرمانی»، معاون دولت احمدی نژاد، که از مدتی پیش، از او فاصله گرفته، می‌گوید احتمال صدور حکم ارتداد «یکی از اعضای اصلی جریان انحرافی» افزایش پیدا کرده است.به گزارش انصاف نیوز، او که پیش از بازداشت «حمید بقایی» و «اسفندیار رحیم مشایی» در کانال تلگرامی خود به نوعی عجیب خبر بازداشت آن دو را پیش بینی کرده بود، حالا در خبری که احتمال می‌رود منظورش مشایی باشد، نوشته است:«شنیده‌ها حکایت از اتهامات سنگین امنیتی در پرونده‌ی یکی از اعضای اصلی جریان انحرافی دارد! هم چنین وجود برخی از اسناد و مدارک و اقاریر، احتمال صدور حکم ارتداد! را در خصوص این فرد، افزایش داده است»./انصاف نیوز

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹
در انتظار بررسی: ۳۵
انتشار یافته: ۵۶
آذری ، لهجه نیست . من آذری حرف می زنم ببینم کدام یک ازآقایان فارس زبان حرف های مرا متوجه می شوند .
مسیولین به حرفهای جناب حسن زاده عاملی توجه کتید ، مردم بد جوری ناامید شدند ، نه شغلی ، نه درامدی ، نه ازدواجی ، نه شادی ، نه امیدی ؟؟؟!
پاسخ ها
رضامیرپنج
| Australia |
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
دقیقا زندگی معیشتی مردم فاجعه هست...کارد به استخوان ملت رسیده...چندین میلیون ایرانی زیر خط فقر هستن و به نون شب محتاج...بعدش آقازاده های مسئولین سوار پورش و مازراتی و غیره میشن و جزء مرفه های بی درد جامعه....ژن خوب=زندگی خوب
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
البته منظور شما آیت الله جوادی آملی می باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
آملی صحیح است . نه عاملی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
سلام دوست عزیز
اولاً آملی بود و نه عاملی
ثانیاً جوادی بود و نه حسن زاده
مشکل دقیقاً اینه که کسی نمیخواد حرف گوش کنه و فقط میدونه که یه نفری یه چیزایی گفته ... همه مون همین مشکل رو داریم. عمل کردن پیشکش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
منظور شما آیت الله جوادی آملی است ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
عزيز برادر
اون جوادي آملي هست نه حسن زاده ،عاملي
ضمنا از قديم گفتند خود کرده را تدبير نيست وقتي مردم به طيف اصرافي گرا و مرفه بي درد راي ميدن توقع بيش از اين نبايد داشته باشند.
اون افرادی که از احمدی نژاد استفاده میکنند تا دیده بشوند اخطار داده میشه این جریان انحرافیانها رو از بین خواهد برد.
خیلی ها با ایجاد اختلاف دنبال برجام های بعدی هستند دولت باید ابتدا واضح به مردم بگوید که چند تا برجام در پیش دارد!
خیلی ها با ایجاد اختلاف دنبال برجام های بعدی هستند دولت باید ابتدا واضح به مردم بگوید که چند تا برجام در پیش دارد!
مرغوبیت لوازم آرایشی را چطور تشخیص داده اند؟
سالها در حال شنیدن هشدار هستیم ....چه کردند مسئولان ...ازدواج ..خانواده ...اشتغال...تولید...اقتصاد ...
اقای مصباح این چه دشمنی قدری است که بعد از تعلیم و تزکیه نمیتوانید از پسش برایید و مرتب باید باید میکنید؟؟؟
نژاد پرستی حرام است چه از نوع فارس و چه از نوع ترکش.
امیداورم نظام جمهوری اسلامی اجازه حرکات اضافی به پانفارسیسم را ندهد
مگه حکم مرتد دادن به همین راحتی است ؟! خدایا به کجا چنین شتابان ؟.
دکتر جان
محبوب دلها
تنها مرد انقلابی تویی
بقیه اداتو در میارن

همگی علیه احمدی نژاد
چیز عجیبی نیست، امکانش هست حکم ارتداد بسیاری را نیز صادر کنند.
مگه قانون برای همه یکسان نیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
چرا برادر ولی برای بعضی ها یکسان تر هست !!!!!!!
هيرات
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
نه عزيزم قانون فقط براي افراد بدبخت و بيچاره هست
در سالی که قراره همه در برابر دشمن مقاومت کنیم همه باید به یک اندازه حقوق بگیرن ، کسی که ماهی ۱۸ میلیون میگیره حق نداره به مردم بگه چی بخور ، چی نخور ؟؟! چون فشار اقتصادی کمر قشر متوسط و ضعیف رو خرد میکنه و برای حضرات هیچ تاثیری نداره ؟! به هر حال باید از شکم گرسنه ترسید ؟!
کشور در حال حاضر با چند معضل اساسی روبروست
۱_ وجود تریبون های تفرقه انگیز و بی پاسخگو
۲_ نبود عدالت در اکثر زمینه ها
۳_ بیکاری افسار کسیخته جوانان
۴_ عدم ازدواج جوانان به طوری که سن ازدواج دختران داره به ۳۷و ۴۰ سال میرسه
۵_ وجود نهادهای رانت خوار
۷_ ناهماهنگی در نظام پرداخت کارکنان به طوری که بعضی ارگانها ۶ برابر کارمندان دیگر حقوق دریافت میکنند
۸_ پیر شدن سریع جامعه
۹_ وجود نهادهای موازی در سیاست و اقتصاد
۱۰_ بی انگیزگی در جوانان که ریشه در فساد و تبعیض جامعه دارد
۱۱_ وجود افرادی که حاضر نیستتد نقایص جامعه را باور کنند
مشاور روحانی: دروف بدقولی کرد!؟

بفرمایید چه بدقولی؟
آذری لهجه ای از زبان فارسی بوده که در قدیم مردم آذربایجان به آن تکلم می کرده اند و اکنون تقریبا از بین رفته است و تا این اواخر در یکی دو روستای دورافتاده در خلخال مورد استفاده قرار می گرفته و آنچه به غلط آذری نامیده می شود در واقع ترکی آذربایجانی است .
زبان ما ترکی است . ما لهجه آذری نداریم بلکه بعضی آذری ها فارسی را با لهجه حرف می زنند .
شما جوانان را به کار و زندگی مشغول کنید
برای برخور قضایی با احمدی‌نژاد خلاء قانونی داریم


چطور برای خاتمی ، موسوی ، کروبی و ..... خلا قانونی نبود !!!!!!!!!!!!!!!!
لابد مدیریت آقای قالیباف باید الگوبشه؟؟؟؟؟
آقای نماینده محترم برای فرار به جلو شما که از همه چیز باید قاعدتا خبر داشته باشید رفتی کوچه بغلی ودر ضمن خلا قانونی را که من عامی نباید پر کنم جنابعالی در مجلس چه میکنید که از خلا خبردارید ولی تماشا میکنید اخر دوره شد یادتان امد حرفی زده باشید برای دوره بعد بخدا مردم ما انسانهای ساده ای هستند لازم نیست نقش بازی کنید
جناب آقای حسینی ، امام جمعه محترم کرج ، حرف شما کاملا درست است و باید در اینگونه موارد همانطور که فرمودید تذکر داده شود. ولی الآن بحث بر سر تذکر نیست بلکه موضوع برخورد فیزیکی و ضرب و شتم و بازداشت است که حتما حضرتعالی هم معتقدید در دین مبین اسلام برای امر به معروف و نهی از منکر ، چنین رفتاری تجویز نشده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
در همه جای دنیا وقتی مجرم مقاومت کند، پلیس با او درگیری فیزیکی پیدا میکند. ما مردم یاد نگرفتیم که به حرف پلیس گوش بدهیم
چرا مردم را به قطع تلگرام حساس میکنید تا واکنش نشان دهند؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
این اخبار برای ارزیابی میزان واکنش و اثرات احتمالی بستنه تلگرام است. مثله ترامپ که مدتها در مورد برجام صحبت کرد و یواش یواش داره معلوم میشه پشته حرفاش چی بوده
صاحب قلم امیرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
باباجان قطع بکنید تا اینقدر وقت ما گرفته نشود ذ از زمانی که شایعه ان شده ما مجبور شدیم هم سروش هم ایتا هم ای گپ و هم تو ئیتر را نصب کنیم و هزینه نت خود را شدیدا افزایش دهیم
آخه نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد شوینده چه ربطی داره...بهتره پشت تریبون هستید دو تا مطلب مشکلات معیشتی مردم رو مطرح کنی...
مگر هنوز منبر و پا منبری وجود دارد که وزیر کشور ازش حرف زده
سلام
علی آقای بزرگوار در همه جای دنیا وقتی پلیس تذکر میدهد و با برخورد بد مواجه میشود برخوزد میکند سعه صدر بیشتری باید به خرج میداد اون افسر پلیس اما اگر فیلم را دیده باشی به محض تذکر توسط پلیس اون خانم بد حجاب شروع به فحاشی به افسر پلیس میکند شما خود را به جای افسر پلیس بگذارید وظیفه ای دارید و بر طبق آن تذکری میدهید اما با فحاشی پاسختان را میدهند آیا مجبور به استفاده از قدرت خود نمیشوید؟
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
بنده قضاوتی در مورد جرئیات موضوع نکردم.امام جمعه محترم فرمودند بعضی ها حرف بی ربط میزنند و باید به کسی که خود را در معرض دید نامحرم قرار داده تذکر داده شود ، بنده هم عرض کردم بحث بر سر تذکر نیست بلکه بر سر کتک کاری و ضرب و شتم است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
داستان نگو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
نباید برخورد صورت گیردصرفا با یک فحاشی/ مگر دادگاه نداریم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
نه عزیز جان هیچ مامور دولتی طبق قانون اجازه آزار و اذیت حتی مجرمین را هم ندارد و در صورت ارتکاب مورد بازخواست قانون قرار می گیرد
شلات
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
واقعا داري حرف مفت مي زني مثل اينكه در عصر پارينه سنگي زندگي مي كني
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
باسلام کاکو شماا شنیدی که میگن جواب های ،هوی است اما در مورد امر به معروف ونهی از منکر این قضیه مصداق پیدا نمی نماید ،اگه حتی به شما سنگ پرت کردن شما نباید از کوره در بری چه بسا این خانوم در قبال برخورد فیزکی مامورشروع به فحاشی کردن
پس چرا این خلا قانونی برای رییس جمهور سابق آقای خاتمی و ... وجود ندارد؟
یک نفر به آقای علم الهدی یادآوری کند این تحلیل ها خدمت نیست. ضمنا آقای قالیباف بهتر است به اسناد و مواردی که در زمان ایشان از واگذاری های نجومی تا استخدام ها و پرداخت هزینه های تبلیغی و غیره توضیح و شفاف سازی کنند. انگار هیچ کس قرار نیست جواب پس بدهد.
جناب امام جمعه اردبیل پس در واقع از نظر شما می شود حرف و ادعای غیر واقع کرد!
البته در زمان مناسب حال به ما بفرمائید زمان ادعاهای غیر واقعی چه زمانی است؟
واقعا فلسفه نمایشگاه لوازم آرایش توی این بحبوحه مشکلات اقتصادی و سیاسی چیه؟
ما از فیلتر شدن تلگرام استقبال می کنیم چرا که اپلیکیشن های دیگر پیام رسان خارجی نیز وجود دارد که می توانیم نیاز خود را از طریق آنها مرتفع کنیم .
قوانین اونها مطابق را ذائقه اکثریت است برای همین پلیس همیشه مورد احترام اکثریت است
وای بر کسانی که ارزوی در بند کشیدن عدالت طلبان را دارند... درود بر احمدی نژاد ویاران مظلومش
آیت‌الله جنتی در دومین روز 'گردهمایی روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور' در مشهد گفت: اگر سپاه نبود امام (ره) را کشته بودند، تمام نیرو‌های انقلاب را قتل عام کرده بودند، حوزه‌های علمیه بکلی از بین رفته بود و کشور هم تجزیه و آشوب می‌شد. آمریکا نیز زودتر از همه برمی گشت، حکومت می‌کرد و انتقام می‌گرفت که جاسوس‌های ما را چشمهایشان بستید. آمریکا می‌آمد انتقامگیری می‌کرد از بچه‌های انقلابی و دیگران و همه قدرت کشور را به دست می‌گرفت و اوضاع کشور ۱۰۰درجه بدتر از زمان شاه می‌شد. ما هرچه داریم اول از همه از خدا و سپس از بسیج، حزب الله است. اجازه بدهید عرض کنم که قضیه اینطور نیست سپاه هم بخشی از ملت است مگر درزمان انقلاب سپاه وبسیج بودند همین مردم به حسب ضرورت نیروهای مسلح را تقویت کردند منزل پدری من میقات بسیاری از انقلابیون و پیروان مرحوم امام از سال چهل ودو بوده است مردم ایران هرگز زیر بار هیچ نوع تجزیه ای نمیروند این ملت حکمرانی ضعیف را بر هرج و مرج ترجیح میدهد این مردم برخلاف اکثر همسایگان از زمان مرحوم امیر کبیر عاشق استقلال وخودکفایی میباشند مخاطب من در این جمله شما نیستید ما از عشایر ایل کلهر هستیم که بیشترین شهید وجانباز را تقدیم اسلام وکشور کرده ایم از سرلشکر شهید یداله کلهر تا ده ها فرمانده تیپ وگردان درغالب سپاه وغالب بسیج وبیشتر باسازمان جنگی عشایری که مغفول شما مانده است ما بیشترین عزیزانمان را در عرصه های غیر سازمان یافته تقدیم انقلاب کردیم پس شما ملت را از سپاه وارتش جدانکنید مردم از هر نحله فکری شهیدان امیر کبیر ومیرزا رضای کرمانی و شیخ علی اوسطی وهمت وباکری وبروجردی وصیاد و فکوری و نزدیک به یک میلیون جانباز وشهید مطهر را از نفس خودشان بیشتر دوست دارند تابناک جون سعی خودم راکردم خط قرمز را رعایت کنم
حکم ارتداد خخخخخخخخ مگه الان در قرون وسطی هستیم احیانا
از احمد زاده یار غار احمدی نژاد خوشم می آید . استعداد خوبی در شناخت یرنده و بازنده دارد و وقتی اطمینان پیدا کزپرد که احمدی نژآد در طرف برنده نیست، اردوگاه خودش را عوض کرد. احمد زاده خسته نباشی
پانترکیسم چقد گسترش پیدا کرده
این بحث واقعا داره خطرناک میشه
جناب قالیباف قبول دارم که سو مدیریت کار را به اینجا رسانده و لی شما مگر از مدیران این کشور نبودید این مسایلی که در شهرداری تهران بوجود آمده را پاسخ دهید مدارک به قوه قضاییه داده شده خود شما پیشقدم شوید و درخواست رسیدگی کنید آنرا که از حساب پاک است از محاسبه چه باک است
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی