بازدید 22535
هزار و صد و هفتاد و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: ماجرای ملاقات یاسر هاشمی با شاه عربستان/واکنش باشگاه رم ایتالیا به سانسور لوگویش در تلویزیون ایران/اظهارات تئوریسین فیلترینگ در ایران در مورد تلگرام! و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۸۷۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷ 06 April 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد. تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.


رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

اصغرزاده: اصلاح‌طلبان محتاج زلزله درونی‌اند

ابراهیم اصغرزاده فعال سیاسی گفت: تحول‌خواهی آنجا که به انحلال‌طلبی سوق یابد از مرزهای اصلاحات خارج خواهد شد. فقدان اعتقاد به تداول و چرخش نخبگان و بازنشستگی سیاسی در نیروهایی که سال‌هاست با وجود کبر سن به فعالیت و تصدی‌گری سیاسی مشغولند و نمی‌پذیرند کنار بروند، خلاقیت و نوآوری را در این جبهه خشکانده است. جبهه‌ی اصلاحات به عناصر گفتمانی تازه و اندیشه‌های نو نیازمند است. واکنش شتابزده و گنگ و بعضا متعارض اصلاح طلبان به اعتراضات اخیر و ناتوانی در پیش‌بینی آنچه در کف خیابان و بطن جامعه رخ می‌دهد آنها را در موقعیتی پارادوکسیکال و تناقض‌آمیز قرار داده است. اصلاح طلبی نیازمند زلزله‌ای است تا اجبارا او را به بازسازی بکشاند.

ماجرای ملاقات یاسر هاشمی با شاه عربستان

مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در خاطره‌ای مربوط به ۱۶ فروردین سال ۱۳۷۰ از ملاقات کوچکترین پسرش با شاه عربستان نوشت.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، متن این خاطره به شرح زیر است: در منزل بودم. به خاطر احیاء دیشب، تا ساعت ده صبح خوابیده بودم. بیشتر وقت به مطالعه گذشت. افطار تنها بودم. یاسر از عربستان رسید. شرحى از سفرش داد. شناخته شده بوده و با فهد شاه عربستان ملاقات داشته است. [آقای عبدالله نوری]، وزیر کشور از زیادى آوارگان عراقى به ایران اظهار نگرانى نمود و گفت سیل زابل کمى فروکش کرده است.


بیادی: مشاوران‌ قالیباف، ذبحش‌کردند


حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا گفت: دو دوره گذشته هم از طرق مختلف به ایشان گوشزد شد ولی گوش نکردند. الان هم می گویم که باید تغییر روش دهند. واقعا شخصیت آقای قالیباف حیف شد. مشاوران ضعیف و خودخواه همواره آقای قالیباف را نزدیک انتخابات ذبح کردند. اگرچه متأسفانه آقای قالیباف نیز قدر خودش را نمی داند. اگر قدر خودش را بداند نواصولگرایی را از خودش شروع می کند. به عبارت دیگر آقای قالیباف در کار سازمانی خودش باید تحول ایجاد کند./خبرآنلاین


جعفرزاده: مجلس اسیر روزمرگی شده است


غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ارزیابی خود از عملکرد مجلس دهم گفت: مجلس اسیر یک نوع روزمرگی شده است. همین روزمرگی باعث انباشت قانون وضعف نقش نظارتی مجلس شده است. عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس  ادامه داد: نمایندگان نیز چاره ای ندارند و نمی توانند مسیرشان را عوض کنند چراکه ما همه همانند رودخانه ای هستیم که در داخل جریان آب قرار داریم ولی این آب به جای مفیدی نمی رود.این نماینده خاطرنشان کرد: باید ترتیباتی داده می شد که مقداری از قانونگذاری را کم می کردیم و به سمت کارهای نظارتی می رفتیم و کمیسیون های تخصصی کارهای اساسی انجام می دادند./عصرایران


کنایه به بست‌نشینی احمدی‌نژاد از تریبون نمازجمعه


امام جمعه ورامین گفت: امروز نیروهای متعهد و کارآمد جوان کشور آماده تداوم این پیشرفت ها هستند و این خودباوری از ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی است، که نیازمند حمایت همه جانبه تمام مسئولان نظام اسلامی است. حرکات نابخردانه عده ای از عناصر سیاسی در برابر نظام اسلامی را سبب فراهم کردن خوراک برای بیگانگان می شود؛ فتنه گران و حامیان آن ها، جریان انحرافی و حامیان آن ها، باید بدانند قانون فصل الخطاب است و هرگونه حرکت برخلاف قانون مانند خیانت های فتنه ۸۸ و ۹۶ و بست نشینی و جنجال آفرینی و نامه نگاری های بی مبنا از سوی ملت ایران محکوم است.

واکنش باشگاه رم ایتالیا به سانسور لوگویش در تلویزیون ایران

باشگاه رم ایتالیا نسبت به حذف و محو بخشی از لوگوی این باشگاه در تلویزیون ایران واکنش نشان داد و با انتشار تصویر سانسور شده نوشت: اگر مرا در این حالت دوست نداری، می‌توانی در این حالت دوست داشته باشی!

بیانیه مرکز ملی فضای مجازی درباره امکان لو رفتن اطلاعات کاربران پیام‌رسان داخلی

مرکز ملی فضای مجازی در بیانیه‌ای درباره امنیت پیام‌رسان‌های داخلی و امکان لو رفتن اطلاعات کاربران پیام‌رسان‌های داخلی گفت: باگ‌های برخی اپلیکیشن‌های مشابه خارجی که در روز‌های اخیر به آن‌ها اشاره شده، احتمال لو رفتن اطلاعات شخصی کاربران در این اپ‌ها و ایراد‌هایی که درباره‌پیام‌رسان‌های بومی در روز‌های اخیر مطرح شده، به دلیل ویژگی و پیچیدگی این گونه نرم‌افزارها، وجود این اشکال‌ها در ابتدای کار طبیعی است و انعکاس غیرمغرضانه آن توسط متخصصان و کاربران، کاری شایسته و موجب بهبود پیام‌رسان‌های بومی خواهد شد. مرکز ملی فضای مجازی از طریق تشکیل یک کارگروه کارشناسی از دستگاه‌های ذیربط و پیام‌رسان‌های بومی، در صدد رفع این اشکال‌هاست و به مردم اطمینان می‌دهد که نهایت تلاش خود را در حفاظت از حریم خصوصی ملت ایران در فضای مجازی به عمل خواهد آورد.

اصولگرایان به دنبال حضور چهره نظامی در کسوت ریاست جمهوری نیستند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: بحث حضور یک چهره نظامی در رأس قوه مجریه اصلا در جریان اصولگرایی مطرح نشده است و دامن زدن به آن هم عقبه‌ای سیاسی دارد. در حال حاضر زمان طرح این مسائل نیست. ریاست جمهوری تازه شروع به کار کرده و تا پایان دوره دوم دولت روحانی حداقل سه سال زمان باقی مانده است. محسن کوهکن، عضو شورای مرکزی جبهه خط امام و رهبری در خصوص بحث چهره نظامی ریاست جمهوری آینده که چندی است، مطرح شده و برخی آن را به جریان اصولگرایی ارتباط می‌دهند، گفت: این بحث اصلا در جریان اصولگرایی مطرح نشده است و دامن زدن به آن هم عقبه‌ای سیاسی دارد. در حال حاضر زمان طرح این مسائل نیست. ریاست جمهوری تازه شروع به کار کرده و تا پایان دوره دوم دولت روحانی حداقل سه سال زمان باقی مانده است.

پاسخ به شبهه‌افکنی درباره ارتباط «مجتمع آدینه رشت» به رهبری

محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، ظهور امام زمان (عج) را در روز جمعه دانست و اظهار کرد: باید در روز جمعه منتظر ظهور بقیه الله و آغاز حکومت عدالت گستر ایشان باشیم، لذا برای ظهور دعا می‌کنیم و ماه رجب بهترین فرصت برای استجابت دعاست.وی با اشاره به موافقت مقام معظم رهبری با استعفای آیت الله قربانی، اظهار کرد: آیت الله قربانی طی نامه‌ای از رهبری خواست که از نمایندگی، ولی فقیه در استان گیلان کناره گیری کند، زیرا قادر به اقامه نماز جمعه نبود. متاسفانه شبهه افکنی‌هایی درباره مجتمع «آدینه رشت» مطرح و منسوب به رهبری شد. این در حالی است که رهبری انقلاب فرمودند: از جریان ساخت این مجتمع خبر ندارند. محمدی گلپایگانی، اداره مجتمع آدینه رشت جهت احقاق حقوق مردم را به آیت الله فلاحتی سپرد و گفت: نماینده جدید، ولی فقیه در استان گیلان یک شخصیت علمی و ارزشی است و لذا مردم با حضور گسترده و پرشور در نماز جمعه از امام جمعه خود حمایت کنند. رئیس دفتر مقام معظم رهبری، با بیان اینکه یکصدایی و وحدت ضامن ماندگاری نظام و انقلاب است، اظهار کرد: همه را به اتحاد و انسجام و دوری از اختلاف و تفرقه به عنوان شاخصه انقلاب اسلامی توصیه می‌کنم. مادامی که جامعه ایران اسلامی بر محور وحدت و یکپارچگی استوار باشد، این نظام و انقلاب ماندگار خواهد بود.

ادعای همراهی برخی نمایندگان مجلس با اعتراضات چند ماه اخیر

ناصر ایمانی، تحلیلگر و فعال سیاسی اصولگرا در مورد عملکرد قوه قضائیه یادآور شد: عملکرد قوه قضاییه ادامه دارد، چون معمولا این قوه بعد از حادثه مسئولیتش شروع در پیدا کردن علل و ریشه‌ها و کسانی است که در سازماندهی نقش داشتند یا به طور هیجانی شرکت کردند و کسانی که تخریب کردند و نکردند. تفکیک این‌ها کار مشکلی است و ممکن است خطا و اشتباهی هم وجود داشته باشد. کسانی که جرم کمتری داشتند آزاد شدند و خواهند شد. ایمانی در مورد عملکرد قوه مقننه در مواجهه با حوادث دی ماه ۹۶ عنوان کرد: من برخورد قوه مقننه را تاسف بار می‌دانم. معتقدم برخی از نمایندگان مجلس با این داستان همراهی کردند. انگار منتظر بودند این حادثه رخ دهد و به میدان بیایند و به نوعی موضع‌گیری کنند که انگار از آشوب‌های خیابانی حمایت می‌کردند. وی ادامه داد: در مورد اینکه مردمی بودند و اعتراضاتی داشتند، همه همه مورد تایید قرار دادند. همه تایید کردند که این حق وجود دارد. اما برخی نمایندگان محترم مردم در مجلس جوری موضع‌گیری کردند، انگار نباید هیچ گونه برخوردی با این‌ها می‌شد و این‌ها حق دارند اعتراض کنند.

علم‌الهدی: می‌خواهند فیلترینگ را به گردن رهبری بیندازند

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد به موضوع فیلترینگ تلگرام اشاره کرد و گفت: از چهار سال پیش در همین مکان مقدس و از همین تریبون مسئله فیلتر شبکه‌های خارجی را مطرح کردم، اما شما فحش دادید و جنجال کردید و حالا خودتان به این نتیجه رسیدید که تمام مشکلات کشور و مفاسد اخلاقی ناشی از همین است. علم‌الهدی اضافه کرد: حالا خودتان می‌خواهید فیلتر کنید و می‌خواهید به گردن رهبری بیاندازید. بیخود این‌که یک روزی گفتید دست ما روی دکمه فیلتر نخواهد رفت و حالا می‌خواهید فیلتر کنید، به گردن رهبری نیاندازید. وی تاکید کرد: اگر هنوز هم چهار شبکه خارجی سنگ این شبکه‌ها را می‌زنند، به خاطر رضایت آن‌ها مشکل را گردن رهبری نیاندازید. خدایا به همه مسئولان که دلشان می‌خواهد کار کنند، بصیرت رهبرشناسی عنایت بفرما.
 
شناسایی ضاربان حادثه تیراندازی به نماینده مجلس

سرهنگ سعیدی نیا، فرمانده انتظامی شهرستان شادگان: شب گذشته، افراد ناشناس دریکی از مناطق شهرستان شادگان در پی اختلاف با صاحب منزلی که در آن نماینده مجلس بوده اقدام به تیراندازی به سمت خودرو‌های پارک شده می‌کنند که تعدادی تیر به دو دستگاه خودروی همراهان نماینده که در محل پارک شده بودند، اصابت می‌کند. از همان لحظات اولیه اقدامات اطلاعاتی و پلیسی انجام شد و ۲ مظنون در این رابطه شناسایی شدند/ ایسنا

دریافت شارژ و حجم اینترنت رایگان ترفند جاسوسی!

براساس اعلام پلیس فتا دریافت شارژ و حجم اینترنت رایگان از آن دسته ترفندهایست که برای جاسوسی از سیستم کاربران به راه افتاده است. کاربران به این نکته توجه داشته باشند که بسیاری از نرم افزار‌های که در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبلیغ شده و رایگان برای نصب قرار دارد، می‌تواند یک بد‌افزار باشد که اقدام به جاسوسی از سیستم ما یا سوء‌استفاده از اطلاعات و امکانات سیستم ما بنماید. برپایه این گزارش کاربران نباید به هیچ وجه مورد فریب این دست تبلیغات اعم از دریافت شارژ رایگان، دریافت حجم اینترنت رایگان، اد کن جایزه بگیر، نرم افزار ... قرار گرفته و اقدام به نصب این‌گونه نرم افزار‌ها کنند؛ بنابراین برای منفعت بیشتر به صورت آگاهانه اقدام به نصب هر نوع نرم افزار نکنید و تبعات منفی نصب اینگونه بدافزار‌ها را دست کم نگیرید، چرا که در برخی مواقع منجر به برداشت تصاویر و فیلم‌ها از گوشی هوشمند شما می‌شود. / فارس

نه موسوی‌خوئینی‌ها اصلاح‌طلب است نه احمدی‌نژاد آزادی‌خواه

صادق زیباکلام به فراخوان احمدی نژاد و موضوع بست نشینی او در امام زاده صالح برای دفاع از زندانیان واکنش نشان داد و گفت: من همان نظری را درباره آقای احمدی نژاد دارم که درباره آقای موسوی خوئینی‌ها دارم. من به هیچ وجه آقای موسوی خوئینی‌ها را اصلاح طلب نمی‌دانم و به هیچ وجه آقای احمدی نژاد را هم یک فردی که آزادی خواه و دموکراتیک شده نمی‌شناسم. معتقدم اولین علامت و شرط تغییر در احمدی نژاد آن است که بگوید با گذشته اش چه کار می‌خواهد کند؟ همانطور که تا آقای موسوی خوئینی‌ها نگوید با دهه ۶۰ چه کار می‌خواهد کند، نمی‌تواند بگوید اصلاح طلب است. چرا مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به خصوص بعد از سال ۸۸ این همه تیغ و تیشه خورد؟ چون از گذشته فاصله گرفت، اما آقای موسوی خوئینی‌ها هیچ فاصله‌ای از موسوی خوئینی‌های دهه ۶۰ نگرفت. هیچ طوری تکلیف خودش را با مسائل دهه شصت روشن نکرد. آقای احمدی نژاد هم قبل از اینکه قوه قضائیه را زیر سؤال ببرد باید تکلیفش را با ۸ سال دوره ریاست جمهوری اش به ویژه خرداد ۸۸ روشن کند. تا آقای احمدی نژاد پاسخ‌هایی را درباره سال‌های ۸۴ تا ۹۲ ندهد من خیلی کاری با او ندارم. من چرا برای مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی احترام قائل شدم؟ چون او فاصله گرفت. 
 
اظهارات تئوریسین فیلترینگ در ایران در مورد تلگرام!

روح الله مومن نسب، مسئول بخش فیلترینگ مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده است که پیام رسان‌های ایرانی بیش از ۱۴ برابر از تلگرام امن‌تر هستند. تئوریسین فیلترینگ در ایران همچنین اعلام کرده است که تلگرام از نظر برنامه نویسی، عقب افتاده، کپی کار و ضعیف است! /فارس

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۸
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
دریافت شارژ و حجم اینترنت رایگان ترفند جاسوسی !
اتفاقا تلوزیون هم داره برای یک برنامه با اینترنت رایگان تبلیغ می کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
جوك سال 97 ...
تلگرام چهارده برابر از نرم افزارهاي بومي ما ضعيفتر است . خخخخخخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
اینکه چیزی نیست...
تازه "تلگرام از نظر برنامه نویسی، عقب افتاده، کپی کار و ضعیف است
صوفیا لورن زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
کنتور که نداره به کسی هم که نباید جواب پس بدن میگن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
باعث انبساط خاطرمان شد .
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
بعید میدونم سواد ریاضی داشته باشه
یه دفعه مسئول شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
خدا وکیلی خودش عنوان شغلی خودشو بلده؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
حالا این عدد چهارده رو از کجا پیدا کردن؟ لابد محاسبه کردن دیگه، نه
یک دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
حافظ علیه رحمه هفت قرن پیش فرموده جرمش این بودکه اسرارهویدامی کرد مشکل تلگرام همین است بست
پوريا
| - |
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
حالا چرا چهارده .
يكباره ميگفتي چهل
كنتور كه نميندازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
آقای علم الهدی. مگر رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آقای بروجردی نگفتند که این تصمیم در بالاترین سطح گرفته شده است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
یادش رفته خب چرا دعواش می کنی
ناشناس
| Sweden |
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
تا آنجایی که ما سخنان رییس جمهور را دنبال کردهایم ایشان مخالف فیلترینگ هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
فیلترینگاشتباه ترین کار در سال 2018 میلادی چقدر یک انسان و یک جماعت بی فکر باشد که در این دوره و زمانه حتی صحبت از فیلترینگ بنماید
اینترنت کل سال را هم رایگان کنند و حتی بگویند با ازای هر کلمه تایپ کردن در پیام رسان های داخلی مبلغی هم پاراش می دهند هرگز و هرگز و هرگز از پیام رسان داخلی استفاده نخواهم کرد به آقای وزیز جوان هم اطلاع دهید
پاسخ ها
علی
| Turkey |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
فداتشم ما 2018 نیستیم که ما الان 1397 هستیم، دقیقا تو قرون وسطی، پس قوانین مدرن واسه ما نیست، واسه اوناس
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
اقای زیبا کلام مگر شما کی هستی که برایمان بگویی که کی ازادی خواه است یا کی اصلاح طلب ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
برای شما نگفته، برای ما گفته که نمی فهمیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
اره اتفاقا فیسبوک و گوگل هم در سالهای اتی نمیتوانند با شرکتهای ایرانی رقابت کنند و از بین میروند و کارمندان شرکتهای ادوبی اتودسک و مایکروسافت و چندین شرکت دیگه به خاطر ضعف در برنامه نویسی مجبورند بیایند ایران و دوره های کار آموزی برنامه نویسی پیشرفته ببینند.!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
آقای علم الهدا به شما هم بصیرت مردم شناسی و ایران شناسی عنایت فرماید. الهی آمین
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
رئیس جمهور برگزیده ملت ایران است و به احترام مردم باید مورد احترام باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
خود امريكا هم 14 بار از ايران ضعيف تره.
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
خود آقای زیبا کلام از کجا معیار شدند؟ خود ایشان با گذشته شان چه می کنند؟
دانشجو دکترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
لوگوی باشگاه رم هم باعث آبروریزی بزرگی برای ایرانی ها تو سطح رسانه های دنیا شده. خسته نباشه رسانه ملی خودمون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
اصلا پاساژ سازی و مجتمع تجاری مربوط است به امام جمعه؟؟ هیچکس سر جای خودش نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
مگه ق


معلومه که هیج کس سرجای خودش نیست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
تیترتون جالبه « کنایه به احمدی نژاد»
بنده خدا خیلی صریح هم به عوامل فتنه ( خاتمی و موسوی و کروبی ) هم به احمدی نژاد اشاره کرده بعد شما فقط یک بخشش براتون مهمه
علی
|
Denmark
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
به این تریبون دار نماز جمعه باید گفت که پسندیده است فرمایشات شما اما کسی دیگه این حرفها رو تو مملکت باور نداره از سر بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی مملکت چون حق این است دکتر احمدی‌نژاد به ایرادات و اشتباهات خودشان در هم دوره ریاست‌جمهوری و هم شهرداری تهران به ملت پاسخگو باشه و همه اسرار رو به مردم شریف ایران بگوید اما اینکه تمام خرابه ها را بخواهید بر سر احمدی نژاد خراب کنید این نه حق و نه پسندیده ملت چون برای این حرفها دیگه دیر شده وقتی مردم پروسه های دادرسی در کشورهای دیگه می بینه به این قضیه باور نمی یاره و بهتر یه مقدار از آن تریبون به مشکلات و معضلات اجتماعی مردم برسید طبق روح امر به معروف و نهی از منکر که باید از سنگر شما بشه
علی حاجی
|
Germany
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
...«ریاست جمهوری تازه شروع به کار کرده و تا پایان دوره دوم دولت روحانی حداقل سه سال زمان باقی مانده است.»

بلی این دقیقا زمانی است که بانکهای خصوصی هنوز نیاز دارند تا خشونت و خودسری خود را بصورت رسمی اعلام کنند. تا آنزمان شاید توانسته باشند مالکیت بر این پربیننده ترین رسانه یعنی «تابناک» را خریده باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
تلگرام ضعیفتره؟؟؟؟؟
علی
|
Denmark
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
باید به تریبون نماز جمعه دار مشهد گفت که مسئله ملت مسئله نفس کشیدن که یکی از مهمترین اون تلگرام و مشکل خاصی که شما اشاره کردید این نیست که آنرا به گردن دکتر روحانی بیاندازید مردم اگه یه قشر عظیم میلیونی که از تلگرام استفاده می کنند به انتخاب ارتباطی این قشر احترام گذاشته نشه این باعث اعتراض از منظر مهم عدم احترام به خواست ملت و این یعنی تعداد بیشتر گرسنگان و تعداد بیشتر اپوزیسیون و قبل از همه آنرا ملت از چشم شما نبینند از کس دیگر مقصر نخواهند دانست شما بهتر از آن تریبون بفرمایید که شرکت‌ها و موسسات مالی تحت پوشش منطقه شما مالیات به دولت بدهند تا مشکلات مردم کمتر بشه بهتر از گیر دادن به تلگرام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
با این حرفهای بیمورد به شعور مردم توهین نکنید
صمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
درمورداقای قالیباف نه تنهاذبح نشدبلکه عزیزترشدتمام کارهایی که قبلادرشهرداری یا
نیروی انتظامی یاقرارگاه سازندگی خاتم انجام داده اندیک طرف وانتخابات اخیر
ریاست جمهوری یک طرف چراکه دراین انتخابات حملات بی سابقه ای توسط دونفر
نامزددیگربصورت گرفت اقای رییسی مصلحت کردندولی
تنها ایشان بودندکه به دفاع واقعی ازانقلاب
ومظلومیت مردم پرداختندوکناره گیری ایشان
که نشان دهنده اوج فروتنی ایشان بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
ازآقای زیبا کلام سوالی دارم ،شما این وسط که هستید؟
دلخون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
با سلام کاش این عناوین را بلافاصله زیر هم میگذاشتید تا بیشتر بخندیم .
( بیانیه مرکز ملی فضای مجازی درباره امکان لو رفتن اطلاعات کاربران پیام‌رسان داخلی)و ( اظهارات تئوریسین فیلترینگ در ایران در مورد تلگرام!)
دانشجو دکترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
9 انتشار یافته 5 غیر قابل انتشار! یعنی تو سال 2018 تقریبا از هر 3 نظر 1 نظر رو حذف کردید!!! آزادی بیان در خاورمیانه
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
حتما منظورش از پیام رسان داخلی سروشه که به هفته طول میکشه تا کد فعال سازیش بیاد و عکس هم از هر ده مورد شاید یکی بتونی آپلود کنی!
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
واقعا اگر قصد نظارت و کنترل مردم را ندارید این چه اصراری است که میکنید معلوم است که می خواهید چه کنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
واقعا چقدر عده ای خود باخته بیگانگان شده اند ، نکند بیگانگان دلشان برای ما سوخته که تلگرام را کردن تو پاچه مان اونهای که از ورود دارو به خاطره تحریم به کشور جلو گیری می کنند ، لطفا اندکی تفکر
پاسخ ها
سپهر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
بله . بفرموده اندکی تفکر کردم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
سوال من این است که اگر هر فرد در سال 1 گیگ بایت دانلود از طریق تلگرام داشته باشد که حتمابیشتر است ولی ما میگیم 1GB و فرض کنید که تعداد استفاده کننده قریب به 20 میلیون نفر باشند که حتما بیشترند حالا با یک ضرب و تقسیم ساده می توانید دریابید که بابت این مقدار دانلود چه هزینه ای را باید به شرکت های خارجی پرداخت کنیم؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
درود بر احمدی نژاد ضد فساد و رانت ... لعنت بر پرونده سازان و دروغگویان
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
اینکه کاربران حاضرند با فیلتر شکن وارد تلگرام شوند و با وجود اینترنت رایگان وارد سروش نشوند از عمق بی اعتمادی حکایت دارد که به نظرم باید زود چاره اندیشی شود وگرنه می تواند عواقب بدی به دنبال داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
دورذ بر احمدی نزاد
محمد
|
Netherlands
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
جای تعجب است
محمد راسخ نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
طبق نظر تمامی مجتهدین عظام از شروط اصلی امام جماعت , صداقت و عدالت است . این حضرات امام جمعه ها اگر قانون و پایبندی به قانون را شعار میدهند , پس چگونه است که خودشان پیوسته فراتر از قانون در حال صادر کردن دستورات و بایدها و نبایدها هستند !؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
واقعا این تلگرام از اول که فساد مملکت را افشا کر د
...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
بیچاره ملت
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
نرم افزار ایرانی 14 بار امن تره...!!
راست می گه چون قبل از اینکه پیامت به دوست برسه ...به دست مقامات امنیتی می رسه...!!!
فاریاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
آقای اصغر زاده کشور را زلزله فراگرفته...تو دنبال چی میگردی؟اصلاح‌طلب کیه؟ اصولگرا کدومه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
این آقای مومن نسب درحال حاضر دروزارت ارشادهیچ کاره است این سمت زمان دولت دهم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
روحانی دلار چنده.................
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه رابرت مک ایر سردار حاجی زاده زینب ابوطالبی شهاب حسینی سیلاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا