7903بازدید
واکنش
ساکت چیزهایی می‌گفت که مرغ پخته‌ هم خنده‌اش می‌گرفت! ای‌کاش از ساکت می‌پرسیدند که؛ چند وقت است که دبیرکل شده؟ در این مدت چند سفر رفته؟چه ضرورتی دارد تاج و کفاشیان با هم به سوئیس و دیگر کشورها بروند؟ شما حساب کنید، یک سفر ساده به کشور اروپایی چقدر هزینه دارد...
کد خبر: ۷۷۴۰۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹ 13 February 2018

سرمربی تیم ملی اسبق فوتبال ایران گفت: کارلوس کی‌روش با وقاحت به علی کریمی که یکی از بزرگان فوتبال ایران بوده است توهین می‌کند و می‌گوید «بزدل»، بزدل خودت هستیو جد و آبادت .

به گزارش تابناک ورزشی، محمد مایلی‌کهن درباره مناظره شب گذشته علی کریمی با محمدرضاساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم کریمی نیاز به حمایت داشته باشد، او آن‌قدر بزرگ است که نیاز به حمایت کسی ندارد، اما باید بگویم متأسفانه اتفاقاتی رخ می‌دهد که ما حتی در دوره قاجار هم شاهدش نبودیم.سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن تأکید بر اینکه کارلوس کی‌روش به هیچ‌کس حساب و کتاب پس نمی‌دهد، گفت: کی‌روش به کریمی توهین می‌کند و هر کاری که دلش بخواهد انجام می‌دهد و به هیچ‌کس هم پاسخگو نیست، در مقابل دبیرکل فدراسیون فوتبال از او دفاع می‌کند!

آیا همه بد هستند و فقط کی‌روش خوب است؟!
تا به امروز کی‌روش چند سرپرست تیم ملی را عوض کرده است؟ ترابیان بد، پیروانی بد، والی‌زاده بد، ساکت بد و... . آیا همه بد هستند و فقط کی‌روش خوب است؟! چطور کی‌روشی‌پور نمی‌پرسد کجای دنیا تیم ملی سرپرست ندارد؟! چرا او سؤال نمی‌کند در کجای دنیا سرمربی تیم ملی برای آن تیم کمپ تمرینی انتخاب می‌کند؟! اصلاً این کار چه ارتباطی به کی‌روش دارد؟ چرا در فدراسیون پنج‌ستاره چنین اتفاقاتی می‌افتد؟! باور کنید در فدراسیون بی‌ستاره هم این کارها را نمی‌کنند و هرکسی مسئولیت کار خودش را به‌عهده دارد.کی‌روش خودش می‌رود کمپ را انتخاب می‌کند و با این کار هزار و یک حرف و حدیث به‌وجود می‌آید. اصلاً وظیفه سرمربی تیم ملی چنین کاری است؟ همین کارهاست که حرف و حدیث به‌وجود می‌آورد و بعد می‌گویند کمپ چنین و چنان بوده و نرخش این نیست و آن است.

مایلی‌کهن:آقای کی روش، بزدل خودت هستی و و جد و آبادت

تیم ملی بزرگسالان فدراسیون 5ستاره نباید سرپرست داشته باشد؟
کریمی حرف بدی نزد، چون در آستانه جام جهانی هستیم یک‌سری افراد دوست دارند در این مسابقات باشند و به همین خاطر سکوت می‌کنند. چرا باید چنین اتفاقی بیفتد؟ چرا کسی مشکلات را نمی‌گوید؟ متأسفانه من دیدم برخی جاها نوشته‌اند حمله کریمی به کی‌روش! او کجا به کی‌روش حمله کرد؟ تازه کی‌روش به کریمی اهانت کرد و گفت "بزدل"، بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند! مگر کی‌روش چه‌تاجی بر سر فوتبال ما زده ؟ مگر ما قبل از این جام جهانی نرفته بودیم؟ هفت سال تیم ملی را بدهند دست ابرام چرخی او آن تیم را به جام جهانی نمی‌برد؟! الآن هفت سال است که تیم ملی دست کی‌روش است و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در اختیار اوست. آیا نباید با این شرایط تیم ملی را به جام جهانی ببرد؟ مگر شق‌القمر کرده است؟

مگر کی‌روش سرمربی ایران نیست پس چرا در ایران حضور ندارد؟
شغل کی‌روش در ایران چیست؟ مگر کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران نیست؟! اگر او سرمربی است پس چرا در ایران حضور ندارد؟ سرمربی تیم ملی هر کشوری باید در آن کشور حضور داشته باشد. او اما در ایران نیست و وقتی هم که هست به‌جای تماشای بازی‌های لیگ برای تبلیغ فلان بانک به مشهد می‌رود. متأسفانه آقای کی‌روشی‌پور هم با ترس و لرز و در لفافه می‌گوید آقای کی‌روش، شما که حداقل تا مشهد رفته‌اید چرا نرفتید بازی پدیده را تماشا کنید؟!، اصلاً من یک سؤال می‌پرسم؛ شغل اول ایشان در ایران چیست؟! آیا تبلیغات برای یک بانک است؟!

کی‌روش حتی اگر ما را در دنیا قهرمان هم کند این نحوه برخوردها درست نیست، او آمده و طرح ریکاوری بازیکنان را داده و بازیکنان یکی دو روز می‌آیند و در اردوی تیم ملی حاضر می‌شوند، اما خودش هفت هشت روز است به ایران آمده! کی‌روش خودش اجبار کرده اردو برگزار شود، اما در محل تمرینات حاضر نمی‌شود! این خنده‌دار نیست؟

کی‌ر‌وش هر چیزی بخواهد خوب است اما به ما که می‌رسد سال اقتصاد مقاومتی است!
هیچ‌کس به این موضوع توجه نمی‌کند، او چند بار مربیان تیم ملی را عوض کرده است، او برای تیم ملی سه بدنساز، چهار ماساژور و ... دارد. اینها برای کی‌روش خوب است. شما فکر می‌کنید من مربی ایرانی نمی‌دانم تیمم چند مربی، ماساژور و ... می‌خواهد؟ من اگر اینها را بگویم و بخواهم کسی توجه نمی‌کند، اما اگر کی‌روش بگوید خوب است. اگر کی‌روش بخواهد آقایان فدراسیون با افتخار می‌گویند سرمربی تیم ملی اینها را می‌خواهد و به‌به عجب مربی‌ای! به ما که می‌رسد سال اقتصاد مقاومتی است، اما این آقا هرکسی را می‌خواهد می‌آورد، ماساژور، مربی، پسرخوانده و... متأسفانه هیچ‌کس هم هیچ چیزی نمی‌گوید. خطیر که معاون خود آقای ساکت بوده است به‌خاطر برخوردی که با دستیار کی‌روش داشته برکنار شده است. آقای ساکت زشت است، چرا به این راحتی پشت همکار خود را خالی می‌کنید، همکاری که من نمی‌دانم از کجا آمده؟ اما معتقدم نباید به همین راحتی یکدیگر را بفروشیم و پشت عوامل خود را خالی کنیم.

کریمی نجابت به‌خرج داد
در برنامه زنده تلویزیونی به کریمی می‌گویند «بزدل»، بعد می‌گویند حمله کریمی به کی‌روش! کریمی خیلی هم نجابت به‌خرج داد و چیزی نگفت، برای چه باید این بیگانه به بهترین بازیکن ما بگوید بزدل؟! این آقا امروز هست، اما شاید فردا، یک سال دیگر و شاید هم دو سال دیگر نباشد و از ایران برود، مگر ما قبلاً جام جهانی نرفتیم، ما در سال‌های 78، 98 و 2006 هم به جام جهانی رفته بودیم و این نیست که کی‌روش ما را مفتخر به حضور در جام جهانی کرده باشد، سال 2014 که خدایان ما را به جام جهانی بردند و این بار هم او در حالی تیم ملی را به جام جهانی برد که هفت سال سرمربی این تیم بوده است. آیا شق القمر کرده است؟! چه ایرادی دارد که قرارداد کی‌روش را منتشر کنند؟ اینکه می‌گویند محرمانه است، یعنی چه؟! او سالانه بیش از دو میلیون یورو از فدراسیون فوتبال می‌گیرد، این رقمی است که در رسانه‌ها عنوان شده، یواخیم لو که سرمربی بهترین تیم جهان است 3.5 میلیون یورو می‌گیرد، تازه از این رقم 50 درصدش را مالیات می‌دهد، متأسفانه کی‌روش مالیات پولی را هم که می‌گیرد نمی‌دهد، چه ایرادی دارد که قرارداد او را منتشر کنند؟ چه ایرادی دارد که مشخص شود او چند روز باید در ایران باشد و چند روز به مرخصی برود؟

مدام می‌گویند «پول نداریم» بعد این‌طور پول را دور می‌ریزند
کریمی خوب گفت، چون مربیان او روزانه پول می‌گیرند برای‌شان کار ایجاد کرده است آن هم در شرایطی که خودش در ایران نیست. آقایان مسئول و مقامات کشور این‌هاست که مردم را اذیت می‌کند. مدام می‌گویند "پول نداریم" بعد این طور پول را دور می‌ریزند. پیراهن را از تن تیم جوانان در می‌آورند بعد این آقا هر تعداد ماساژور، مربی، فرزندخوانده و ... می‌خواهد می‌آورد. آقای ساکت! شما ایرانی هستید، یک کم عِرق داشته باشید، آیا مربی ایرانی هم بود این‌طور برخورد می‌کردید؟ همین محمد ناظم‌الشریعه را ببینید چه‌جانانه تیمش را قهرمان آسیا کرد، فردا اگر بخواهند به او پاداش بدهند، شما ببینید چطور حق و حقوق او و شاگردانش را می‌دهند.

برای این فدراسیون متأسفم که چشمانش را روی چنین اتفاقاتی می‌بندد
می‌گفتند کریمی عصبی است اما در برنامه شب گذشته اصلاً کریمی عصبی نبود، علی‌رغم اهانتی که به او شد چهارچوب ادب را هم رعایت کرد. من برای این فدراسیون متأسفم که چشمانش را روی چنین اتفاقاتی می‌بندد. کی‌روش الآن همه‌کاره فدراسیون است، او رئیس است، دبیرکل است، رئیس ایفمارک است و...، البته رئیسی که اصلاً حضور ندارد! کی‌روش به‌خاطر کارهای تبلیغاتی به تیم ملی ایران آمده است، او بعد از کارهای تبلیغاتی شاید هم توجهی به تیم ملی داشته باشد!

ساکت چیزهایی می‌گفت که مرغ پخته‌ هم خنده‌اش می‌گرفت
ساکت چیزهایی می‌گفت که مرغ پخته‌ هم خنده‌اش می‌گرفت! ای‌کاش از ساکت می‌پرسیدند که؛ چند وقت است که دبیرکل شده است؟ در این مدت چند سفر رفته است؟ آیا سفرهای او ضرورت داشته است؟در همین مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا که در چین تایپه برگزار شد هم کفاشیان حضور داشت و هم تاج، مگر کفاشیان رئیس کمیته فوتسال نیست، پس تاج چرا به چین تایپه رفته بود؟ متأسفانه این آقایان یک واو را هم برای سفرها جا نمی‌اندازند و جالب است که خود را مقید و پیرو ولایت فقیه می‌دانند، آن هم در حالی که مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی نامیدند. در این شرایط چه ضرورتی دارد که تاج و کفاشیان با هم به چین تایپه بروند؟ چه ضرورتی دارد 9 نفر از ایران برای قرعه‌کشی جام جهانی به روسیه بروند؟ چه ضرورتی دارد تاج و کفاشیان با هم به سوئیس و دیگر کشورها بروند؟ شما حساب کنید، یک سفر ساده به کشور اروپایی چقدر هزینه دارد، بعد مشخص می‌شود چه بودجه‌ای صرف سفرها می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۷
کی روش سرور کریمی بزدل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
باز این پیداش شد داره تیم گدایی می کنه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
دفاع از علی کریمی یعنی دفاع از حیثیت فوتبال کشور و غرور ملی,اخراج کی روش با هرهزینه ای,ارزس دفاع از غرور ملی ایرانیان را دارد,یا عذرخواهی رسمی کیروش یا اخراج,مسیولین فوتبال کشور کمی جسارت داشته باشند بد نیست
Majid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
خدايا همه مريض هاي ايران و شفا بده
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
منم نظرم همینه ورزشکاران ما مردن .علی کریمی علی دایی کریم اقا ووووووووکیروش بیاد وانسانیتو از اینها یاد بگیره بزدل وبی ادب هم خودشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
زمان قاجار هم شوستر هم وقتی امد برای سر و سامان دادن به اقتصاد کشور هم چین آدمهایی با ان جملات آتشین باعث شدن این شخص که اتفاقا داشت اقتصاد کشور رو درست میکرد از کشور دیپورت بشه و دوباره وضع اقتصاد خراب بشه ...اینها هم مثل آن زمان مسئولین بهتره بهوش باشند تا گرفتار چنین اموری نشوند ...تا اینجا ایا کی روش بد عمل نموده ...چرا اینقدر حسادت بخرج میدهند چرا وقتی مدیریت داره سامان میگیره یک عده شروع به تخریب میکنند...امثال کریمی شاید بازیکن بزرگی باشند ولی فاقد مهارت مدیریتی و مربی گری هستن اقای مایلی هم که جای خودش داره و اقای رویانیان هم بهتره به مشگلات مالی که در دوره خودش در پرسپولیس بوجود آورده سرگرم بشه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
دیگه نمیشه با این جور حرفا مردم رو فریب داد. بجای اینکه به کیروش وصله بچسبونید و از حسادت بترکید لطفا بیشتر روی خودتون کار کنید بلکه اتفاق مثبتی بیفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
یکی بیکاره دنبال کار میگرده هی شما با این مصاحبه ها مطرحش میکنید اون یکیم مثل همیشه دیده کار سخته زده جاده خاکی
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
با سلام
من نمی دونم چطوری جمله کی روش معنی شده ,ولی بین آدم بزدل و افکار و اعتقاد بزدلانه تفاوت وجود داره,کلاهمون رو قاضی کنیم می بینم آدم هایی الان دارند حمله می کنند که عموما از اخلاق و ادبیات مناسبی در طول دوران مسئولیت های مختلف خودشون بهرهمند نبودند.سوال اینجاست اگر سایر دوستان غیر استقلالی و پرسپولیسی وراد این مباحث میشدن,امثال جناب مایلی کهن چطوری ورود به ماجرا پیدا میکردند.از طرفی گفتگو و مناظره قواعد و قوانینی داره,که همه ی ما قبلا نیز عدم رعایت و بی پروایی در مناظره ها رو دیده ایم.امیدوارم هدف واقعا شفاف سازی باشه....به امید موفقیت فوتبال کشور.
عمو دانش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
فکر کنم بعضی از مربیان مدیران و بازیکنان ایرانی واقعا در حد و اندازه تیم های ایرانی نیستند و باید در تیم های برزیلی و اسپانیایی و و المانی و بودند! همین جناب مایلی کهن و بعضی از دوستان واقعا فرا تر از فوتبال اسیا و اروپا و امریکای لاتین هستند و جون عرق ملی دارند اینجا را ترک نمی کنند وگرنه ...

جناب فدراسیون فوتبال : این چه مدیریتی است که جامعه فوتبال را سال هاست که متشنج کرده است؟ اعصاب همه را به هم ریخته است. ریشه این مسئله کجاست؟

ایا کسی می تواند معنی مدیر یا رییس را به ما تعریف کند که ما هم به فرزندان خود یاد بدهیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
به نظر می ذسد لمنیسم مدرن ( کریمی ) و سنتی ( مایلی کهن ) به هم رسیده اند مثل همیشه برای زدن ریشه فوتبال هماهنگ عمل می کنند - آقای مایلی کهن آقای کریمی نتیجه کار شمارا در تیم ملی امید و ملوان و سپید رود رشت دیده ایم لطفا لطفا سکوت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
باز دوباره این مایلی کهن پیداش شد.
این اقا با همه دعوا داره
با علی دایی حالا با کی روش فردا با یکی دیگه
مگر شما موکل فوتبال این مملکتی ؟
محمدرضا کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
وضع اخلاقی آقای مایلی کهن قابل دفاع نیست. او بارها با پرونده سازیها به اسطوره های فوتبال ایران بد و بیراه گفته و بزور از دادگاه رهایی یافته است. او نمی تواند برای تیم ملی ایران مفید باشد و عصبانیت های بی حد و حسابش او را فردی غیر قابل دفاع می نکاید. اما علی کریمی نیز نشان داد در مناظره با آقای ساکت چیزی برای دفاع نداشت. در حالی که ساکت با احترام و زرنگی خاصی پاسخ سوآلات همراه با عصبانیت علی کریمی را می داد برعکس علی کریمی خلع سلاح شد و حرفی منطقی نداشت. تنها و تنها امیدواریم فدراسیون کاری کند که از فساد دوری کند و جلوگیری کند از هر گونه فساد و حق کشی. ما تنها از مجموعه عوامل تیم ملی و فدراسیون فوتبال توقع داریم ورزشی دوست داشتنی چون فوتبال را پاک کنند و پام نکهداری کنند تا مردم بی دغدغه و با خیال راحت با فوتبال انس بگیرند.
majid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
دوباره یه اتفاقی افتاد سرمربی خاص به حرف اومد و خودی نشون داد .یکی این بنده خداد رو به یه دکتر روانشناس خوب هدایت کنه. خدا همه رو شفا بده انشالله
MAJID
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
با سلام تابناک عزیز شما که جرات پخش نظرات مردم را ندارید لطفا منوی نظرات کابران را حذف نمایید اینجوری حداقل به شعورمردم توهین نمی کنید
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
سلام
اقای مایلی ادعا داری معلمی و خجالت بکش جدو اباد کیروش مرده اند با انها چکار داری
دعوای دو نفر است که با هم قبلا دوست و هم پیاله بوده اند به شما چه ربطی دارد!!
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
امان از دست این مایلی کودن ........
کامیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
سلام
از تابناک انتظار نمی رود که «زرد» بنویسد.شما مخاطب خودتان را دارید و نیازی به جذب مخاطب با نوشتن ناسزای فردی چون آقای مایلی کهن، ندارید.
استفاده از همکاران کم تجربه یا عزیزانی که چه بسا درج ناسزا را در تابناک ، عیب وعار نمی دانند، منجر به چنین دسته گلهایی میشود.
ارزش خود را پاس بدارید.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مستند ایکسونامی ورنکش ذرت های آلوده مارک ویلموتس هشترود شهید تهرانی مقدم اقساط وام طرح ملی مسکن