فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با اقدام های اطلاعاتی سه مامور قلابی ارگان های نظامی در سطح شهر کرمانشاه شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۷۱۶۱۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱ 27 July 2017
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با اقدام های اطلاعاتی سه مامور قلابی ارگان های نظامی در سطح شهر کرمانشاه شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا؛ پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ رضا شیرزادی اعلام کرد: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه پس از دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت مأموران قلابی، شناسایی و دستگیری آنان را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: این افراد با همکاری یکدیگر و با استفاده از لباس و کارت جعلی نیروهای نظامی اقدام به اخاذی از شهروندان می کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان حین یافتن طعمه با استفاده از یک دستگاه خودرو 405 شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ شیرزادی گفت: متهمان به منظور سیر مراحل قانونی و ادامه روند تحقیقات به دستگاه قضائی معرفی شده اند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه همچنین گفت: یکی از اعضای باند سازمان یافته جعل کارت های شناسایی که در سطح کشور فعالیت می کرد، با هوشیاری مأموران بانک شناسایی و به دست پلیس سپرده شد.

سرهنگ شیرزادی افزود: خانم جوانی پس از حضور در بانک و ارائه کارت شناسایی جعلی با هوشیاری ماموران بانک شناسایی و موضوع با مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان گذاشته شد.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در شعبه بانک و دستگیری متهم مشخص شد که وی پیش از این نیز با استفاده از این کارت شناسایی جعلی صد میلیون ریال از حساب بانکی مالک کارت برداشت کرده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه اعلام کرد: پس از انجام تحقیقات مقدماتی توسط ماموران کلانتری 22 بهمن مشخص شد که این کلاهبرداری به صورت سازمان یافته انجام می شود و عاملان دخیل در پرونده به منظور برداشت از حساب های افراد از یکی از استان های مرکزی کشور به شهرستان ها سفر می کنند.

سرهنگ شیرزادی ادامه داد: دیگر عوامل دخیل در پرونده نیز شناسایی شده اند و اقدام های اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری آنان در دستور کار است.

وی گفت: متهم به منظور سیر مراحل قانونی و تکمیل روند تحقیق به دستگاه قضائی معرفی شده است.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: