کد خبر: ۷۱۵۴۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵ 25 July 2017
پسر جوان وقتي با جواب منفي زن جوان روبه‌رو شد، خودروي همسر او را به آتش كشيد. 

به گزارش اعتماد، ساعت ۴ صبح اوايل ارديبهشت ماه امسال وقوع يك آتش‌سوزي در خيابان امام خميني به كلانتري ۱۷۵ باقرشهر و ايستگاه آتش‌نشاني اعلام شد.

 مشخص شد يك دستگاه پرايد در مقابل در منزل مالك آن آتش گرفته و با وجود انجام عمليات اطفاي حريق به صورت كامل سوخته است.

 چند روز پس از ارجاع پرونده به پايگاه نهم پليس آگاهي، شاكي پرونده با حضور در پايگاه نهم پليس آگاهي اعلام داشت: فرد ناشناسي طي تماس تلفني مدعي شده كه خودرو بنده را اشتباها آتش زده است؛ اين شخص در صحبت‌هايش مدعي بود كه با شخصي به نام علي كه در همسايگي ما زندگي مي‌كند، اختلاف مالي به مبلغ ۲۷۰ ميليون پيدا كرده و از آنجايي كه علي حاضر به پرداخت اين مبلغ به وي نشده، او نيز به قصد انتقام‌گيري تصميم به آتش زدن خودروي شخصي او گرفته اما خودرو مرا به اشتباه، آتش زده است.

 با توجه به اظهارات مالباخته در خصوص تماس تلفني فرد ناشناس، علي همسايه مالباخته شناسايي و تحقيقات از وي در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت اما او در اظهاراتش عنوان كرد كه با هيچ شخصي، هيچگونه اختلاف مالي يا شخصي ندارد كه در ادامه تحقيقات، صحت اظهاراتش بررسي و كارآگاهان اطمينان پيدا كردند كه فرد ناشناس قصد به انحراف كشيدن مسير تحقيقات را داشته است.

 در ادامه رسيدگي به پرونده، همسر مالباخته با حضور در پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ به كارآگاهان اعلام داشت: جواني كه از چندي پيش برايم مزاحمت ايجاد كرده، طي تماس تلفني عنوان داشت كه آتش زدن خودرو كار او بوده است.

 همسر مالباخته در ادامه اظهاراتش به كارآگاهان گفت: چندي پيش تصميم گرفتم تا در داخل مغازه محل كار خود اقدام به نصب كابينت‌هاي چوبي كنم؛ براي نصب كابينت جواني به مغازه‌ام مراجعه كرد و چند روز در مغازه مشغول نصب كابينت بود. آخرين روز و پس از تسويه حساب مالي، اين جوان در كمال تعجب به بنده پيشنهاد دوستي داد كه بنده به‌شدت با اين موضوع مخالفت كرده و به نوعي او را از مغازه بيرون كردم با اين وجود هربار مزاحم من مي‌شد و مجددا پيشنهاد خودش را مطرح مي‌كرد. 

چندين بار قصد داشتم تا موضوع را با همسرم در ميان بگذارم اما مي‌ترسيدم كه اتفاق بدتري بيفتد و به همين علت تصميم گرفتم تا با گذشت زمان، اين موضوع را به آرامي حل و فصل كنم كه اين جوان اقدام به آتش زدن خودروي همسرم كرد.

 با شناسايي محسن ۲۷ ساله، كارآگاهان پايگاه نهم آگاهي با مراجعه به محل سكونت وي در منطقه باقرشهر، اقدام به دستگيري وي كردند. جواني كه در نهايت به جرمش اعتراف كرد.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: