بازدید 35667
این مدیران پنج برابر «کار»شان، «اضافه کاری» می‌کنند! - بخش نخست

افشاگری «تابناک» از پرداخت حقوق‌های نجومی در «بیمه تعاون» +اسناد

دریافتی‌های این مدیر در ماه گذشته، حکایت ازپیمودن یک دوره درمانی با هزینه دو میلیون و سیصد هزار تومانی دارد؛ اما این موضوع نیز نتوانسته مانع از حضور تمام وقت این مدیر در محل کار و پر کردن 360 ساعت اضافه کاری به ارزش بیش از 55 میلیون تومان برای این مدیر شود و خللی در حقوق 117 میلیون تومانی وی پدید آورد!
کد خبر: ۶۲۲۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸ 13 September 2016
مدیران شرکتی که در ششمین ماه سال، هنوز افزایش قانونی حقوق پرسنلش بر مبنای قانون کار اعمال نشده و پرداخت نگردیده، هر ماه چند ده میلیون تومان حقوق می گیرند!

به گزارش «تابناک»، افشای پرداخت های نجومی به برخی مدیران در چند مجموعه دولتی یا وابسته به نهادهای دولتی در ماه های گذشته، به رغم سر و صدا و حواشی زیادی که به دنبال داشت، نتوانسته مانع از پرداخت ارقام چند ده میلیون تومانی به برخی مدیران حاشیه نشین شود؛ این را اسنادی نشان می‌دهد که در اختیار «تابناک» قرار گرفته است.

این بار ماجرا مربوط به «بیمه تعاون» است؛ شرکتی که در قیاس با دیگر شرکت های بیمه گذار در کشورمان، کمتر شناخته شده و آن گونه که فیش حقوقی مدیرانش نشان می‌دهد، این گمنامی بستر مناسبی برای کسب درآمدهای هنگفت برای مدیران بالادستی آن شده است.

آن گونه که در وبسایت این شرکت آمده، بیمه تعاون در سال 1386 آغاز به کار کرده و در ادامه راه در قالب شرکتی «سهامی عام»، پس از کسب موافقت های لازم از نهادهای مختلف نظارتی و قانونی، در سال 1391، پروانه فعالیت دریافت نموده است، اما در کمتر از سه چهار سال آنقدر از مسیر پیش بینی شده فاصله گرفته که اکنون زیان ده به شمار می‌آید!

این را یک منبع آگاه به «تابناک» می‌گوید و می‌افزاید: «صورت‌های مالی سه ماهه اول بیمه تعاون، حکایت از زیان ده بودن آن دارد و علاوه بر آن، هنوز افزایش حقوق پرسنل شرکت بر مبنای قانون کار اعمال نشده و پرداخت نگردیده است».

همه اینها در حالی است که فیش حقوقی صادر شده برای مدیران بیمه تعاون، حکایت از پرداخت های نجومی به ایشان دارد. به عنوان نمونه آقای «م.ن»، یکی از مدیران این شرکت در ماه جاری بیش از 118 میلیون تومان حقوق دریافت کرده که پس از کسر کسورات، مبلغ خالص پرداختی به وی بالغ بر 77 میلیون تومان شده است!
 
برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر روی آنها کلیک نمایید
افشاگری «تابناک» از پرداخت حقوق‌های نجومی در «بیمه تعاون» +اسناد 
 
این در حالی است که نیم نگاهی به فیش حقوقی صادره برای وی، حکایت از آن دارد که یکی از آیتم های دریافتی این مدیر، مبلغ 55 میلیون تومان بابت 360 ساعت اضافه کاری است؛ یعنی این مدیر علاوه بر حضور کامل در وقت مقرر در محل کار خود، در ماه گذشته روزانه بیش از 14 ساعت اضافه کاری کرده است! (مرداد ماه 95 با احتساب روزهای پنجشنبه، 25 روز کاری داشته).

فیش حقوق (!) بعدی متعلق به آقای «ف.ش»، یکی دیگر از مدیران بیمه تعاون است که جمع پرداخت ها در آن بیش از 100 میلیون تومان است و پس از کسر کسورات، به خالص پرداختی حدود 66 میلیون تومانی برای این مدیر رسیده است. با این ملاحظه که ایشان نیز تقریبا تمام ساعات شبانه روز در مردادماه را «کار» کرده و به ازایش حقوق و اضافه کار دریافت نموده است!
 
افشاگری «تابناک» از پرداخت حقوق‌های نجومی در «بیمه تعاون» +اسناد 
 
و فیش حقوقی سوم متعلق به آقای «الف.ن»، است که دریافتی های وی در ماه گذشته، حکایت از پیمودن یک دوره درمانی با هزینه دو میلیون و سیصد هزار تومانی دارد؛ اما این موضوع نیز نتوانسته مانع از حضور تمام وقت این مدیر در محل کار و پر کردن 360 ساعت اضافه کاری به ارزش بیش از 55 میلیون تومان برای این مدیر شود و خللی در حقوق 117 میلیون تومانی وی پدید آورد!

حقوقی که پس از کسر کسوراتی همچون مساعده 400 هزار تومانی(؟)،خالص پرداختی حدود 74 میلیون تومان را برای وی به همراه داشته است؛ آن هم در شرایطی که مجموعه تحت هدایت این مدیران نجومی، زیان ده است و هنوز نتوانسته افزایش حقوق سالانه پرسنلش را لحاظ کرده و پرداخت نماید؛ رویه ای عجیب که افشای فیش های حقوقی در ماه های گذشته هم منجر به اصلاحش نشده و از این روی، بهتر می‌توان پی به عمق اشکالات موجود در این خصوص برد.
 
افشاگری «تابناک» از پرداخت حقوق‌های نجومی در «بیمه تعاون» +اسناد 
 
در پایان گفتنی است، «تابناک» در روزهای آتی، بخش های دیگری از وضعیت موجود در این بیمه را گزارش خواهد کرد و علاوه بر آن، آمادگی دارد، پاسخ مسئولان این شرکت را جهت روشن شدن ابعاد دیگر ماجرا منتشر نماید.
 
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۱
در انتظار بررسی: ۶۵
انتشار یافته: ۱۵۶
روحانی مچکریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
خوش تیپ ، بیمه تعاون که دولتی نیست.
البته تابناک کامنت من رو منتشر نمی کنه
ناشناس
| United States |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
جالب اینجاست توی فیش حقوقی حق کارگری هم براشون در نظر گرفتن
سینا
| Turkey |
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
بعضیارو رییس جمهورتم حریفشون نمیشه
عجب برخورد قاطعی کرد دولت تدبیر و امید!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
حالا برخورد دولت تدبیر و امید هیچی... رییس دولت مهرورز که میگفت اسامی مفسدین تو جیبشه و کاری نکرد! اینو کجای دلم بزارم؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
شما که میگفتین اونها دروغگو هستند

ناقلاها خودتون چرا دروغ میگید........ از شما دیگه بعیده
titi
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
در اجلاس مدیران و رئوسای شرکت های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور شرکت بیمه تعاون موفق به دریافت سه جایزه شد.
در اجلاس مدیران و رئوسای شرکت های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور شرکت بیمه تعاون موفق به دریافت سه جایزه شد.

١- شرکت بیمه تعاون موفق به کسب نشان حفظ حقوق بیمه گزران

٢- حمیدرضا کاوه مدیرعامل بیمه تعاون موفق به کسب نشان مدیریت سرآمد در صنعت بیمه کشور

٣- بیمه تعاون موفق به کسب گواهی تطبیق امور بیمه گری با استاندارد های بیمه ای کشور المان شد.
به خاطر این فیشاست ها نمونه کشور شدن ....
......................
پس کجاست سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و ...
اقای نوبخت مگر بنا نبود حقوقها زیر ده میلیون باشنئ؟؟؟؟؟
با توجه به این ارقام دریافتی ول معطلیم .
کارمند نیروگاه نکا هستم
مدیر داریم با ۷۰۰ ساعت اضافه کار(تا پارسال) ...آخه کل ماه ۷۰۰ ساعت هست؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
30 * 24=720
لطفا حقوق هاي سازمان بورس را هم بررسي كنيد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
دمت گرم خوب گفتی... جالبی کسی جرات نداره از بورس گزارشی بده چون کلا فساد در بورس بجز حقوق بحث رانت اطلاعاتی و بازی با قیمت سهام هست که میلیاردی میشه و از میلیونها گذشته...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
تموم منشا رکود فعلی همین بورس بیمار و مصنوعیه. دولت کلید با هزار وعده وعید نقدینگی بازارهای دیگه رو به بورس هدایت کرد و اول از همه با خارج کردن نقدینگی مردم از بازار مسکن اونو به رکود دچار کرد. بعد نگو خیلی از صاحبان رانت و شرکتهای بورسی عزیز دل دولپی با پولهای سرگردان بازنشستگان هجوم آورده به بورس مشغولن. به اینم قناعت نکرده حقوقهای افسانه ای هم دارن میگیرن. بنازم به اینهمه بنفش
تابناک عزیز خوب اسم رو قلم نمیگرفتی
چقدر جالب بود نفر اول فقط و فقط اضافه کاری - حق جذب و کار انه و حق درمانش حدود 107 میلیون تومان میشودیعنی حقوق 117 نفر کارگر دقت کنید 117نفرکارگر
در فیش نامبردگان مبلغی بعنوان علی الحساب کسر شده که میتواند جز خالص پرداختی تلقی گردد.
جالبه بیچاره ها مساعده 80 هزارتومنی هم گرفتند.
آخی دلم سوخت...............
دمت گرم تابناک
موتور افشای فیشهای حقوقی رو دوباره فعال کردی

چند وقت OFF شده
تاریخ صدور فیش را دقت کنید دقیقا بعد از اعلام اینکه هیچ مدیری حق دریافت بیش از 20میلیون تومان را ندارد
این هم نمونه بارز عدالت و درستکاری و راستگوی و صداقت مدیران و مسئولین
افرین به تابناک به این میگن رسانه که خودش دنبال مشکلات میره نه اینکه از دیگران کپی کنه
نوش جون
غارتستانه خب
ميگويند در ماه رمضان خواب مومن عبادت است براي اين آقايان نيز حتي خواب اضافه كاري است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
مومن؟
اینا؟
به کجا داریم می ریم؟؟ چرا هرکسی فقط نفع شخصی خودش رو می بینه؟؟؟؟
ممنون از تابناک که این اخبار رو انتشار میده به قول رهبر عزیزمون کسی نباید تو حاشیه امن قرار بگیره و باید به یک یک این بی قانونی ها و سواستفاده ها رسیدگی بشه وگرنه نمیشه آینده ی روشنی برای این کشور متصور بود. ما انتظار داریم نتیجه رسیدگی به این موارد رو ببینیم.
عزیز جان ممنون از افشاگری ... عالیه ... هرچقدر اینها بیشتر گفته بشه خیلی بهتره ...
ولی یه مسئله عمده : این بیمه یه مجموعه دولتی هست یا یک شرکت سهامی عام ؟؟ اگر طبق گفته شما سهامی عام باشه پس دیگه ربطی به دولت بعنوان قوه مجریه نداره بلکه به حکومت ارتباط پیدا میکنه . در این حالت مسئولیت نظارت با نهادهای نظارتی و قانونی میشه که وابسته به سایر قوا هستند . بعبارت بهتر اگه در این بیمه فسادی رخ داده ، مسئولیتش با سایر قواست که یا کم کاری کردن یا خودشون در این فساد دخیل هستن ...
تابناک جان ، ممنون از خبرت ... ولی لطفا منصفانه باشه !!! هرچند طبق معمول این پیغام رو هم منتشر نمیکنی ولی اگه لطف کنی دست نویسنده مقاله برسونی خیلی ممنون میشم !!!!!
لطفا مقداری در مورد املاک نجومی اظهار نظر و شفاف سازی شود.!!!!!!
پاسخ ها
123
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
املاک نجومی حقوق نجومی اختلاس نجومی و...
خاک بر سر من
تابناک خوبه که راحع به این جور شرکتهای به اصطلاح خصولتی و اینکه سرمایه شان از کجا آمده و توسط چه کسانی اداره می شود و به کدام نهاد یا ارگان وابسته اند و ضرورت تاسیسشان هم گزارشی تهیه کنید ...
بد نیست بدونیم پول کیا داره اینطور حاتم بخشی میشه...
ای ول و دمت گرم
باز هم سندی دیگر
مبارک است
فیلتر شدی
بخاطربدهی پنج میلیونی بابت اقساط وامهای بانکی درماه جاری خودم رابه زمین وزمان زدم کسی یک ریال به من قرض نداد ونشسته ام منتظرسرنوشت آن وقت اینها...
مثل اینکه این رشته سر دراز دارد
کاش حقوق کارمندان رو هم مثل این حضرات بالا ببرن و اضافه کارشون رو پرداخت کنن.
نوش جونشون بخورن تا میتونن
با سلا م . وا مصیبتا از اینگونه پرداخت ها . به کجا می رویم و چه می کنیم . من با سی سال تدریس در منطقه محروم و طی حدود شصت کیلو متر در روز برای رفت و برگشت و مدرک کارشناسی ارشد و تدریس به جوانان اینک حقوق بازنشستگی ام یک میلیون و ششصد هزار تومان است و خدا را نیز شاکرم . آی آد م ها به کجا می روید که در حال دو اسبه تاختن از پول هایی هستید که باید صرف رفاه مردم این سرزمین و آیندگان شود .این پرداخت ها بر اساس کدام قانون و عدالت است ؟ به کجا می رویم ؟؟؟؟؟!!!!!
باسلام
آقا اين موضوع چيز تازه اي نيست تو سازمانها و نهادهاي دولتي نيز سالهاي زيادي است كه به همين شكله در زماني كه پرداخت اضافه كاري به كارمندان ممنوع شده مديران فقط اضافه كاريشون چند برابر حقوق و مزاياي ديگر كارمندان است.
دقت کردین اون قسمت حقوق که مربوطه به کارگران عزیزه چقدر چشم گیره بن کارگی 110 تا اگر بن مدیران بود میشد 1100 تا !!!!
خدا نصیب کنه
بنظر شما این اتفاق ریشه کن خواهد شد؟ جوابش رو همه میدونیم. متاسفم برای اون کسانیکه همش در حال فریب مردم هستن. اضافه کار 55 میلیون تومان؟؟؟ وقتی تو کشور خودمون به این راحتی حق خوری میشه چه توقعی از کشورهای به قول خودشون دشمن میتونیم داشته باشیم!!! چندسال طول کشید 10 هزار تومن به حق مسکن کارگران زحمت کش اضافه کنن!!!!
جیب بر ها به بهشت نمیروند
آفرین به تابناک
این ازنتایج داشتن رسانه های آزاداست پیش به سوی آزادی
به کارت ادامه بده
تابناک جان این شرکت غیر دولتی است مسلما" پرداخت حقوق مزایای مدیرانش زیاد یا کم تابع نظرات مجمع خوذش است نه دولت .
خودرو سازی هم هستا!!!!!!!!!
بیمه تعاون خصوصی است ، حالا سهامداران خواستند حقوق زیاد به مدیران پرداخت کنند به شما چه؟ دولتی نیست که بگیم پول عموم مردمه!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
سهامی عام خصوصی حساب نمیشه
شرم باد
ماهی 70 میلیون تومن!!!!!!!!!!!!
چیکار میکنه پولارو
منم حقوقم ماهی 750 تومنه روزی 12 ساعت کار
روز قیامت - روز حسابرسی و حساب پس دادن روی اسم اعمالشون مثل الان خط کشیده نمیشود
صرف درآمد بالا داشتن جرمه؟ مگه مقام دولتی بودند و از بیت النال حقوق نجومی گرفتن؟
لطفا نسبت به شفاف سازی درآمد پزشکان عمومی و متخصص وزارت بهداشت نیز اطلاع رسانی بفرمایید.
حالا میری بیمارستان بیمه تو نشون میدی از 5 میلیون پول عمل به زور 2 تومن میدن هی میگن اینش خارج از تعهد و اونش خارج از تعهد البته من حق میدم بهشون بالاخره باید حقوق ماهی 200 میلیون این بنده خداها یه جور در بیاد دیگه
كارگر و كارمند بدبخت. هزار تا حرف از مديران مي شنوه. واسه يه روز مرخصي كه حقشه التماس ميكنه و كميته انضباطي واسه مرخصي مي فرستنش و دريافتيش يك ميليون و پانصد تومن هم نميشه!
آقای تابناک . تو را خدا یه زره رحمت بیاد . بابا آدم هر خبری را را که که تشر نمی کنه . تو میایی این فیش را چاپ می کنی از اون طرف یک دانشجو که پدرش بیکار است و خودش هم پول شهریه ترم آینده را ندارد این خبر را در گوشی همراه خودش که با کار کردن زیر دست بنا توی این تابستان گرم خریداری کرده تا بتواند در فضای مجازی حضور داشته باشد و جلوی همکلاسی هاش کم نیاره را می بینه و بعد از سر کوچه به پدرش نگاه میکنه که جلوی نانوایی این پا و اون پا می کنه و هی دست توی این جیب و اون جیب که بتونه نان شب را یه طوری جور کنه قاطی می کنه . پاشیده میشه . می پوکه .بعدش میاد خونه تلویزیون را نگاه میکنه سریال آبکی که میگه شما بدبخت و بیچاره ها به ثروت فکر نکنید و در فکر انجام امور خیر باشید خود ش درست میشه بیشتر قاطی می کنه . میاد شام بخوره می بینه مادره آب و نخود درست کرده بجای آبگوشت . باز چیزی نمیگه میره بخوابه از ترس پول برق کولر روشن نمیکه و توی گرما کف میاره . شب میخوابه خواب که نه فقط کابوس می بینه . بخدا همین ها براش بسه تو دیگه این خبرها را چاپ نکن . دیگه طاقت اینکه روی زخمش نمک بریزند را نداره . تازه فردا پس فردا جشن عاطفه ها شروع میشه بزار یه فکری برای اونها بکنه از فیشهای حقوقی براش آبی گرم نمیشه و تازه این سوژه دیگه تکراری شده از زمان فاضل خداداد تا مه افرید و بابک زنجانی خاوری و دیگران را ه بی خیال شو . بجای این خبرها چهار تا جوک روز بزار بگذار بنده خدا الکی خوش باشه .
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
داستان نوشتی؟
هر دم از این باغ بوی میرسد
فقط میتونم بگم که متاسفم برای این دولت
خدایا حق ما رو از اینها بستان!
آیا نظام گزینش و صلاحیت ما برای مشاغل نیاز به بازبینی صریح نداره؟!
در قضيه املاك نجومي شهرداري كه لال موني گرفته بودي تابناك؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
دقیقا مثل صدا و سیما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
متاسفانه بسیار از نظرات که با رعایت هم ارسال می شود منتشر نمی شود . بدیهی است این روند باعث سلب اعتماد خواهد شد
هر دم از این باغ بری می رسد
ریاضت و قناعت مال ما و آسایش و رفاه مال از ما بهتران چه کسی در بهشت است ما یا آنها؟؟؟؟؟؟
لطفا در مورد واگذاری املاک شهرداری هم افشاگری کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
به صرفشون نیست
123
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
لطفا لطفا لطفا
نوش جونشون.اونا درست فهمیدن.بعد ما با ماهی 2 تومن و قرارداد سه ماه ، نمیدونیم اول ماه هستیم یا نه!
اینا که مال این اواخر است.پس دستور رییس جمهور چی بود؟!
بابا خواسته از قافله حقوقها عقب نیافته دیگه
تابناک جان بیا و انصاف داشته باش مدارک شهرداری و مدارک دیگر ارگانها را هم که داری افشا کن،تا واقعا نشون بدی که بیطرفی؟
با سلام
بنده با مدرک کارشناسی مهندسی از دانشگاه دولتی و 18 سال سابقه کار کل دریافتی ام دو میلیون و چهار صد هزار تومان است . امیدوارم از گلوی اینها حقوق های نجومی که می گیرند و ماشینهای چند صد میلیونی سوار می شوند پایین نرود .
پاسخ ها
123
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
خدایا محشرا به پا کن، دیگه خسته شدیم از این ...
دمت گرم تابناک.
با ذخایر نظام چه کار دارید؟
یک سری هم به شرکت مس ایران بزنید . شرکت دولتی را بی قاعده خصوصی کرده اند و الان سقف حقوق کارکنان و مدیران آن چندین برابر جاهای مشابه است .
واقعا که ما جوونا مث چی داریم جون میکنیم و اینا...
به تازگي اكثر شركت ها از ارائه فيش حقوقي اجتناب مي كنند تا ديگه شاهد چنين اتفاق هايي نباشند !
اقا ببين اين طفلكي ها كلي ماليات هم پرداخت كردن مثلا 19 ميليون و 21 ميليون. اگه مال حلال نبود اينقد ماليات ميدادن آخه؟!!!!!
380 ساعت اضافه کاری ؟؟؟؟؟؟؟؟ چطور میشه همچین چیزی؟ یعنی کل ماه رو سرکار بوده از 8 صبح تا 8 صبح روز بعدش؟
مگه میشه ؟ احتمالا به عنوان پاداش بهش اضافه کاری دادن ؟؟
آفرین به افشاگری شما. من از حامیان ایران هستم. فرقی برام نداره روحانی و احمدی نژاد. حتی نیت شما هم از این افشاگری برام فرقی نداره. با هر نیتی انجام میدید ثمرات خیری داره که مهمترینش حذف قسمتی از فساد سازمان یافته و حیف و میل بیت الماله. خداوند شمارو در این امر یاری بده
پاسخ ها
123
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
و معماری نیوز
تقریبا در همه سازمانها و وزارتخانه های دولتی، سالهاست که ورود و خروج مدیران ثبت نمی شود و 360 ساعت اضافه کار را به طور روتین دریافت می کنند.
360 ساعت اضافه کار یعنی ایشون در سی روز ماه باید هر روذ 12 ساعت کار اضافه تر بر 8 ساعت کار موظفی خودشون انجام بدن یعنی 20 ساعت در روز کارکنن اون هم هر سی روز ماه با احتساب جمعه ها و ایام تعطیل و فقط روزی 4 ساعت دراختیار خودشون هستن !!! این معادله یکی از عجییب ترین معادلات روزگار ماست. لابد این 4 ساعتم در ترافیک تهران به سر می برن مثل همه تهرانی ها . دیگه کی وقت استراحت دارند ایشون؟؟ خسته نباشند. مبادا بهشون فشار بیاد !!
تو مملکتی که کارگر برای 800 هزارتومان باید 10 ساعت جون بکنه و هر خفتی رو هم تحمل کنه که اخراج نشه و بتونه به زور شکم زن و بچه رو سیر کنه ، دریافت حقوق های نجومی یعنی بی غیرتی برخی نسبت به مردم و انقلاب.
واقعا که باعث خجالت و شرمندگیه
هزینه ناهارشون جالبه! کلا ماهی 40 تومان پول ناهار ازشون کم میشه ، بیچاره ها نون و پنیر میخورن !! یکی هم بیچاره 80 هزار تومان مساعده گرفته بوده !! بابا این مدیران مستضعف رااینقدر اذیت نکنید!!!!!!!
چرا با آبروی ذخایر نظام بازی میکنید.
دکتر نوبخت
قابل توجه جناب ربیعی
بیمه و پزشک پدر این مردم را درآوردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
چه ربطی به پزشک داره! پزشک اگه درآمدش بالاست لااقل یه کاری داره میکنه و روزی 10-12 ساعت کار مفید انجام میده اینا که روز نیم ساعت هم کار مفید انجام نمیدن
تابی جان سلام:
یعنی خیلی مهمه؟!!حالا من میگم اینا رو بگذار کنار...اون دکل نفتیه پیداشد؟چندتا بندر وفرودگاه بارانداز کالای قاچاق داریم؟قدرت داشتین ببندینشون؟دلار یه شبه از1000تومان شد4000 مقصر کی بود؟معلوم شد؟نکنه جمشید بسم الله بود!!!حالاکه معلوم شد چرا دوباره 1000تومن نشد؟!! اون3000میلیارد کو؟!! اونی که به بابک زنجانی گفت برو اون کار رو بکن من باهاتم کی بود؟!!پدیده شاندیز بالاخره چی شد؟پولها چی شد؟!!وغیره وغیره وغیره.....
ازمسئولین وزارت کشور هیچکی حقوق نجومی نمیگیره؟!!قوه قضاییه چطور؟

مردم همه چیز رو میفهمن..همه چیز رو...لطفا از این بیشتر به شعورشون توهین نکنین...
هر وقت جرات کردین شترها رو با بارش نشون بدین وبخصوص ساربوناش رو تونستین توی این صفحه اسم ببرین، اونوقت به شما میگن روزنامه نگار و از حقوقهابنویسید!!
پاسخ ها
سام 2
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
اینها را فقط برای سرگرمی من و شما مینویسند از تمام مسائل هم خبر دارند فقط جرات انتشارش رو ندارند .
اگه به موضوع فیشهای نجومی ومدیران رسیدگی نشه و برخورد نشه ،ما مردم دیگه تو هیچ انتخاباتی شرکت نمیکنیم
با سلام
من یکی از کارمندای بیمه تعاون هستم.اوضاع واقعا بده.هیچگونه آینده ای برای خودم در این شرکت متصور نیستم.هر روز یه خبر بد از این شرکت مثلا بیمه ای درز می کنه.یه روز مدیر عامل یه روز هیات مدیره یه روز فیش حقوقی.داخل شرکت هم که کلا هیچکی به هیچکیه.کلا کسی نمی دونه رئیس کیه مرئوس کیه.الان موندیم آیا حقوق می دن یا نه؟واقعا جای تاسف داره که نهاد به ظاهر نظارتی مثل بیمه مرکزی کاملا سکوت کرده.حداقل به ماها رحم نمی کنید به بیمه گذارای بیمه تعاون رحم کنید که در آینده نه چندان دور بلایی صد برابر بدتر از بیمه توسعه به سرش خواهد اومد.حقوق های ناچیز با کسورات فراوان برای ماست و حقوق های آنچنانی برای آنها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
پس چرا موندی توی تعاون اگه راست میگی کی حقوقت یک روز با تاخیر واریز شد سیب زمینی
چی بگم!
این افراد باید اعدام شوند البته این دولت دولت رسیدگی و برخورد نیست اموال این کشورذ به سرقت بردند
آقای روحانی پاسخگو باشند
ممنون تابی جان به عشق و علاقه و تلاش رسانه های جمعی برای رعایت قانون و شفاف سازی و تحقق عدالت اجتماعی امیدوار شدم دوباره تشکر
تابناک ممنونیم ربیغی توانایی اداره وزارت کار و تعاون ندارد باید استعفا کند
شما چی فکر کردین برخی مدیران در خواب هم کار میکنند.!!!!!!!!!!
حتی کارشان سخت تر هم هست.!!!!!!!!!!!
نتیجه اش هم اینه که ما 16 میلیون بیکار داریم خب اونا کاربلد نیستن این بیچاره ها جور میکشن
این چه شرکتیه تو اینترنت نوشته خصوصیه !! دفارش تو هفت تیر قائم مقام
منم به عنوان یکی از کارمندای بیمه تعاون آماوگی خود را جهت افشای فیش حقوقی خود اعلام میدارم شاید عرق شرم بر پیشانی مدیران نالایق و خدانترس شرکت مثلا بیمه تعاون بنشیند.خدا لعنتتان کند
سلام عزیزان فکر نمی کنید وقتی یک جوان که با هزاران بد بختی و دشواری از یه جایی فارغ التحصیل میشه بعد شاهد درد و رنج خانواده اش در سالها پیش بوده حالا بهر قیمتی میخواهد با همه توان جبران کنه اما کو شغل بعد شنوده این همه بی شرمی در این دریافتی های باور‌نکردنی میشه در این سیستم بیمار اقتصادی اکثریت مردم باید با نا عادلانه ترین شرایط کار کنند وعدهایی با هیچ زحمتی تنها از طریق حقوقهای نجومی کشف شده ونشده قانونی و غیر قانونی دللالی واسطه گری .واردات بنجولهای چینی اونهم با اعتبارات گسترده بانکی به پشتوانه بابا جون مسول .و یا سخنرانی های بی ثمر و ملال آور تکرای به کسب درآمد های نا مشروع مشغولند وقتی به حاشیه خیابانها نگاه میکنم و صدها و هزاران جوان آماده بکار میبینم که مشغول دستفروشی هستند به سالهای سال شغل پر زحمت معلمی ام تاسف می خورم به این امید که این بچه و جوانها روزی چرخ صنعت و اقتصاد سالم این سرزمین رو با غرور شرف به حرکت در خواهند آورد اما صد افسوس
جالبه از حق مسکن 20 هزار تومنی هم نگذشته
لطفا سرى هم به عسلوئيه و دريافتى مديران شركت گاز پارس جنوبى بزنيد. بعد پتروپارس و نفت و گاز پارس جنوبى!
ضمنا براى من عامى و بيسواد مشخص كنيد چه كسى بايد از بيت المال محافظت و حراست بكند.
با سلام لطفا"شرکت پتروشیمی رازی در ماهشهر را هم پیگیری کنید
این موضوع هیچ ربطی به دولت دکتر روحانی نداره از سال ها قبل بوده الان هم هست و باز خواهد بود! زیاد جوش نزنید!!! همیشه بوده و خواهد بود...
دکتر احمدی نژاد هم روزی بیست و دو ساعت کار میکرد
ما مردم فهیم یادگرفته ایم که اگر گفته شد شب است ولو خورشید در آسمان باشد فبول داریم تا شاید کبابی هم بما برسد .
اين چه جوري ميتونه باشه كه يه نفر هم بيمه بيكاري بگيره همزمان بيمه تامين اجتماعي ازش كم بشه ؟؟؟
خدا ميدونه سال هاي قبل چه خبر بوده ؟؟؟
چقدر حقوق حلال و پاك گرفتند ؟؟؟
با اينجور مديريت كشور من نفهميدم چجور هنوز كسري بودجه نداريم ؟؟؟؟؟
برای جلوگیری از پرداخت های نجومی باید دریافتی هر پست ویا هر ردیف حقوقی متناسب با نوع و سختی شغل دقیقأ تعریف و مشخص نمودو سپس تمام آیتم های دیگرموجود درفیش حقوقی از قبیل حق جذب، کارانه ، اضافه کاری ،مدیریتی یا فرماندهی و غیره ... را حذف نمود تا بدین ترتیب مانع از چپاول بی قید و بند بیت ا لمال توسط تعداد نچندان کم مدیران ویاکارمندان بی ...وبضاهر با ایمان نما گردید .
نمی شه دنیای فانی رو بدن به ماها ... خودشون بهشت جاویدان رو انتخاب کنند ؟ یا این که انتخاب این همه خوشبختی برای ما زورکی ؟
یکی هم مثل من هنوز در آرزوی یک شغل ثابت با ماهیانه 700-800 هزار تومان حقوقه !
تقصیر دولت قبلیه!!!!!!
حقوق امروز این مدیر را دولت قبلی پرداخت کرده!!!!!
راستی دولت قبلی لایه اوزون را هم پاره کرده
تو صف اخذ رای انتخابات هر کسی دو دل بود راهنمائی میکردم که به روحانی رای بده چون هاشمی باتجربه و مسن هست قراره کارهای منفی را کنار بذاره و مثبت کار کنند!!! وقتی وزیران را دیدم گفتم زیاد خوب نیستند ولی وقتی وزیر صنایع قدیم یعنی جهانگیری را دیدم که معاون اول شد هر روز از خودم شرمنده هستم و زهی خیال باطل.
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
اخوی الان روحانی رییس جمهوره نه هاشمی از اون گذشته مگه هاشمی هم کاندید بود که شما مردم رو توجیه میکردی بهش رای ندن؟ خودت توجیه بودی؟
اينكه كاري نداره.هركي قراردادي با بيمه تعاون داره فسخ كنه و قردادش رو تمديد نكنه تا ايشالله درش تخته بشه و بساط فساد و حيف و ميل بيت المال جمع بشه.حداقل اينو مردم ميتونند بهش از همون سيلي ها و مشتهاي محكمي كه در مراسمهاي مختلف بر صورت و دهان اين و آن ميزنند به اين بزنند.
با سلام خدمت سروران عزیز
اولاً این فیش مشخص که ساختگیه ٰ اگر یک ذره از قوانین جاریه مطلع باشید میفهمید فردی تابع قانون کار باشه به ایشان فوقالعاده شغل و حق جذب و کارانه تعلق نمیگیرد و اگر تابع قانون مدیریت خدمات کشوری باشه دیگه به ایشان حق مسکن و بن کارگری به میزان مشمولین قانون کار تعلق نمیگیرد . فیش حقوقی درست کردن با این نرم افزارای موجود کاری نداره ٰ اگر بانکی ایشان در آن حساب دارند این فیش را تایید درست است میشه به آن اعتماد کرد و گر نه همش پوچ است بیخودی خودتونو خسته نکنید.
پاسخ ها
titi
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
برو بابا تو که نمیدونی مفهوم حق جذب و فوق العاده شغل چیه واسه چی نظر میدی برو سماق ت رو بمک
هه ه ه ه ههه ه ه ه ساختگیه (فیش تو چقدره که هواشونو داری
بازرسان صنعت معدن و تجارت بعد از تعطیلات مجلس تحصن خواهند کرد.اگر علاقه ای به اخبار داغ دارین با ایمیل بنده تماس بگیرید
دستت درد نكنه تابناك
چه خبره!!! خوب بيت المالو غارت ميكنن و بچه هاي مردم همه بيكار، مجردا نميتونن زن بگيرن، خونواده ها داغون، ... خيليا دارن ب زور با يارانه زندگي ميكنن.
اشكم دراومد بابا دست بردارين ايقد بي انصاف نباشين اخه چقد دروغ... بخدا مردم گناه دارن. ماها تو تامين نيازهاي اوليه مون مونديمه اونوقت اقايون هي ميچاپن
من بلد نیستم صفراشو بشمرم.نه این که ما تو عمرمون از این رقما ندیدیم.
تابناک جان عین این مدارک را در خصوص دامپزشکی اردبیل دارم , چاپ میکنی؟
بیمه تعاون یه مجموعه خصوصیه نه دولتی که آقای روحانی پاسخگو باشند
لطفاً از فیش حقوقی مدیران موسسه بیمه متقابل کیش هم
رو نمایی بفرمایید
یه نظری هم به فیش های حقوقی مدیران صدا و سیما بیندازید!!!
واقعا در بیشتر ادارات و سازمانها و شرکتهای بیمه ای باب شده ورود و خروج مدیران ثبت نشه. همین باعث دوگانگی و تفاوت بین مدیر و کارمند میشه.همین باعث و بانی خیلی فسادهای بعدی میشه.بخدا اگه یه ذره به دستورات خدا عمل کنیم اگه یه ذره در زندگیمون وجدانمون رو قاضی کنیم پی میبریم که این پست و منصب ها همش امتحانه و وسیله برای مجازات انسانهایی است که حق شخصی رو قبلا پایمال کرده.ای هموطنان بخدا قسمتون میدم که یک لحظه و فقط یک لحظه فکر کنیم چرا این همه ثروت و مال اندوزی از راه حرام. کجا میخوایم ببریم.همه اینها طوق گردنمون میشن و خفه مون میکنن. سعی کنیم لحظه لحظه عمرمون ساده و بی آلایش زندگی کنیم.بازم میگم که مطمئن هستم خدا داره امثال آقایون بالا که حقوق نجومی میگیرن مواخذه میکنه. میان ماه من و ماه گردون خدایا چرخ روزی ما را خود بگردون.
آخه چرا مردم چشم دیدن ذخیره های نظام رو ندارن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اين كسايي كه منفي ميدن چه كساني هستند؟ منظور اينها از منفي دادن چيه؟ لااقل يه پيام بذاريد توضيح بديد كه كي هستيد و چرا موافق اين فيشها هستيد؟
مشکل ما تحریم های آمریکا و اروپا نیست!

خودمون داریم تیشه به ریشه می زنیم.
وا اسلاما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
مگه یونان تحریمه مگه ایتالیا تحریمه ووو دزداحاکم شدن
مصداق بارز بی عدالتی و بی انصافی
چرا در شهری مانند تهران حق مسکن 20 هزار تومان ؟؟؟
اگر در کپر هم زندگی کنند باز هم 20 تومان ناچیز است و تا کی این مدیران شریف نظام با این حق مسکن 20 تومنی ، بن 110 تومنی و ... همتراز آحاد فقیر جامعه حقوق بگیرند ؟
مگه پخش فیش های نجومی غیر قانونی اعلام نشد چی شد پس باید با تابناک برخورد بشه
ع بیمه تعاون هم نجومی میگیره ، شما که بلدید کارمندای بیچاره بانک‌هارو بخاطر اونا هم مجازات کنید
فیشای تجومی رو یکی دیگه گرفته من کارمند بدبخت باید تاوانشو بدم
#قربانیان ضروری
از روز اول واستخدام وگزینش نیروش معلوم بود به آقایون ستادی بفرمایید که نظم از اصول اساسی بیمه تعاون هستش شعار این بود و عمل...
فساد مویرگی رخنه کرده...
سکوتم از رضایت نیست
ما هم در این شرکت کار میکنیم به عنوان کارشناس.اما حقوق ما 900 هزار تومن هست.حق مجمع روهم به ما ندادن.و حتی عید قربان هم چیزی ندادن
اگر تابناک حاضر به نشر جوابیه مدیران بشه تیر خلاص بخود است چرا که هیچ پرداختی با این مبالغ صورت نپذیرفته و 360 ساعت اضافه کاری بابت سه ماهه اول است و آنهم نه با این مبلغ .
در خصوص محاسبه مبلغ اضافه کاری بر اساس حقوق پایه عدد بدست آمده به هیچ وجه قابل مقایسه نیست
بیمه تعاون چه ربطی به دولت داره؟ یک شرکت سهامی است و سهامدارانی دارد که باید دنبال حق و حقوق خودشان باشند و به کسب و کار بیمه نظارت داشته باشند.
خيلي ممنون از اطلاع رساني
الان ديگه ميگيرن داغونشون ميكنن اخي
واقعا متاسفم
آقا اينارو ولش اون بيست تومن حق مسكنش تو فيش خيلي تو چشمه !!
افشاگریتون بخوره تو سر من... راه چاره پیدا کنید اینم شد حرف افشاگری...
چناب تابناک اگر در مورد این خبر صادق بودی کامنت منو منتشر می کردی واقعا برات متاصفم شایسته است در رابطه با اینگونه اخبار نیم نگاهی هم به اسمان بکنید وخداوند رو ناظر بر اعمال خود بدانید
چرا به حقوق دریافتی در دستگاه خارج از دولت مانند بنیاد و نهاد و موارد مشابه پرداخته نمی شود ؟؟؟؟/
در این دولت تدبیر امیدوارکننده ای رو شاهد بودیم انصافا
حق مسکن سی هزار تومان
اضافه کار پنجاه و پنج میلیون!
شرط میبندم هنوز یارانه هم میگیره
اگه اكثريت مردم حق را نخوان وپيگير نشن وضع روز بروز بدتر ميشه
بعد ميخوان با عربستانم بجنگند؟ فكر كنم بايد در دو جبهه بجنگيد آقايان حكام!
اخیی ماه قبل کم اورده بوده 400تومن مساعده گرفته
ایا مدیری که باید 10 میلیون بگیره بیشتر بگیره مثلا 15 یا 18 بگیره تجومی حساب نمیشه چون زیر 20 میلیونه وقتی که یک جوان کارگر باحقوق 1 میلیون هم شاغل میشه هم ازدواج میکنه 100 هزار مدیر اضافه بگیر دزد قانونی فرصت شغلی 500 هزار نفر را ازبین بردند باور ندارید محاسبه کنید
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار