l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹
bolet_tele
تحقيق و تفحص از صندوقهاي بيمه اي و حمايتي
پورابراهیمی داورانی خبر داد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تقدیم درخواست تحقیق و تفحص از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با امضای 15 نفر از نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس در 3 آذر خبر داد و گفت: در صدد هستیم بخش های مختلف اقتصادی، بیمه ای، حمایتی و مجموعه اي از فعالیت های ماموریتی در این وزارتخانه را...
نمیگذاریم منابع تامین اجتماعی صرف طرح تحول شود
پاسخ شدیداللحن قاضی پور به وزیر بهداشت؛
مدیران مدعی وزارت بهداشت اگر صداقت دارند به هیات رییسه مجلس برای توقف تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت فشار نیاورند. چرا که کارگران برای احقاق حقوق منتظر اجازه کسی نمی‌مانند و اگر لازم بدانند طبق قانون اساسی به شیوه خود عمل می‌کنند.
پوتین و همراهانش در کدام هتل اقامت داشتند؟
سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در حالی در تهران آغاز بکار کرد که بحث اقامت و اسکان وزرا و دیپلمات های کشورهای شرکت کننده یکی از مهمترین ارکان برگزاری و تشریفات این اجلاس به شمار می رود.
آیا اصلاح طلبان به «دبیر» اعتماد خواهند کرد؟
تاملی در بالاگرفتن مناقشه قهرمان سابق کشتی و شهردار تهران؛
فردی که تا چندی پیش آن چنان در دفاع از شهردار تهران در شورای شهر سنگ تمام می‌گذاشت که همه از او به عنوان یار غار قالیباف یاد می‌کردند، حالا آن چنان تغییر کرده که از هر فرصتی برای نقد شهرداری تهران بهره می‌برد تا این سوال پیش آید که چه اتفاقی رخ داده که دوستان قدیم به اینجا رسیده‌اند؟
tr_box
tl_box
دام سیاه «گرگ زخمی» برای 8 زن در لاین
داخلی
مهمترین حوادث و رویدادهای اجتماعی شبانه‌روز گذشته:
c_bolet

دام سیاه «گرگ زخمی» برای 8 زن در لاین

ماجرای جدال نوزاد ۳ روزه با سرمای‌کویر/ جنایت درکوچه خاکستری!/ دسیسه خواهران نوجوان برای قتل/ آهاي بياييد من سه نفر را كشتم/ باند سارقان زورگیر در دلیجان متلاشی شد/ قتل هستی کوچولو در دنیای شیشه‌ای مادر/ دام سیاه «گرگ زخمی» برای 8 زن در لاین/ خودكشي ناكام زن جوان در مترو/ دستگيري 41 سارق در کرج
آلودگي هوا و اقتصاد شهري
داخلی
c_bolet

آلودگي هوا و اقتصاد شهري

آلودگي هوا و اقتصاد شهريامروز آلودگي هوا، نه تنها به يكي از چالش‌هاي اصلي مديريت شهري كه به يكي از اصلي‌ترين چالش‌هاي مديريتي دولت‌ها تبديل شده و توليد و انتشار آلودگي هوا به عنوان تابعي از فرآيند رشد و توسعه اقتصادي كشورها از اهميت و نقش ويژه‌اي در ادبيات اقتصادي جهان امروز برخوردار شده است.
اعتیاد؛ یک بیماری اجتماعی
داخلی
«تابناک اجتماعی» بررسی می‌کند
c_bolet

اعتیاد؛ یک بیماری اجتماعی

مسئله اعتیاد با اینکه به انحای مختلف در مباحث جامعه شناسیک و روان شناسی مورد بحث قرار می‌گیرد اما کمتر بر مبنای اتحاد میان بیمار، خانواده و پزشک مورد مداقه قرار می‌گیرد.
ضرورت احقاق حقوق بازنشستگان ذوب آهن
داخلی
در نامه‌ای سرگشاده مورد تاکید قرار گرفت:
c_bolet

ضرورت احقاق حقوق بازنشستگان ذوب آهن

جمعي از مديران بازنشسته ذوب آهن اصفهان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به مدیرعامل این شرکت، خواستار رسیدگی به مشکلات درمانی کارکنان ذوب آهن اصفهان شدند.
تهران را به شهری کم کربن تبدیل می کنیم
داخلی
معاون شهردار تهران همزمان با ابلاغ «منشور زيست محیطی کشور» تأکید كرد:
c_bolet

تهران را به شهری کم کربن تبدیل می کنیم

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران همزمان با ابلاغ «سياست هاي كلي محيط زيست» از سوي مقام معظم رهبری به رؤسای قوا گفت: «آسمان آبی– زمين پاك» ترجمان بخشی از سياست های كلی محيط زيست است.
مجازات فساد اقتصادی متناسب با فساد نیست
داخلی
بخش های خواندنی برنامه توقف ممنوع؛
c_bolet

مجازات فساد اقتصادی متناسب با فساد نیست

شب گذشته در برنامه «توقف ممنوع» پروفسور فرامرز رفیع پور در مقابل محمد دلاوری قرار گرفته و به بررسی موضوع «فساد اقتصادی» پرداخت.
3 باجه ویژه موسسه اعتباری کوثر برای زائران اربعین
داخلی
c_bolet

3 باجه ویژه موسسه اعتباری کوثر برای زائران اربعین

موسسه اعتباری کوثر در کنار توزیع صدها هزار بطری آب معدنی استاندارد مورد تایید وزارت بهداشت که از طریق موکب های احداث شده در مرزهای مهران – شلمچه و چزابه بجهت رفاه حال زائرین ، اقدام به استقرار 3 باجه بانکی با ارائه خدمات شامل " صدور کارت ، افتتاح حساب ، استفاده از دستگاههای خودپرداز "در مرزهای مذکور نموده .
چرا «طلاق» کاهش پیدا نمی‌کند؟
داخلی
گزارش از آمارهای تکان دهنده طلاق؛
c_bolet

چرا «طلاق» کاهش پیدا نمی‌کند؟

با اینکه سال‌هاست مسئله طلاق به واسطه مطبوعات و خبرگزاری ها رسانه‌ای شده است و به رغم اهمیت این مسئله بنیادین اما جامعه ما تا برطرف کردن یا دست کم کاهش آمار طلاق راهی پر فراز و نشیب در پیش دارد به نوعی که در آخرین اخبار اعلام شد که باز «طلاق» افزایش 6 درصدی داشته است. به راستی چرا با همه این تفاصیل و با اینکه از تریبون های مختلف درباره مسئله طلاق سخنرانی می شود و درباب علل موجد آن بحث می شود در این زمینه طرفی برنبسته ایم. آیا هنوز ناقوس هشدار طلاق در ایران به صدا درنیامده است.
برگ برنده دانش آموزان در کنکور چیست؟
داخلی
سیناتهرانی در گفت و گو با تابناک؛
c_bolet

برگ برنده دانش آموزان در کنکور چیست؟

آیا برای موفقیت در کنکور سراسری به اندازه کافی باهوش هستید که بتوانید رتبه یک رقمی، دو رقمی یا سه رقمی کسب کنید؟ رتبه ای که با تکیه بر آن بتوانید رشته دلخواه خود را انتخاب نمایید؛ تا مجبور نباشید در رشته ای که هیچ علاقه ای به آن ندارید تحصیل کنید؟ آیا اصلاً برای موفقیت در کنکور باید هوش بالایی داشت؟
او همسرم را برای خودش صیغه کرده بود!
داخلی
مهمترین حوادث و رویدادهای اجتماعی شبانه‌روز گذشته:
c_bolet

او همسرم را برای خودش صیغه کرده بود!

برق یخچال جان مردی را گرفت/ اختلاف مرگ‌بار پسر با پدر/ شوهرم از همه دوستانم ايراد مي‌گيرد/ محکومیت قطعی قهرمان المپیک در دیوان عالی کشور/ او همسرم را برای خودش صیغه کرده بود!/ مرگ مرد ٧٩ ساله پس از ازدواج/ دستگیری دختر دانشجو به‌خاطر سرقت اینترنتی/ توزيع ايران‌چك‌هاي تقلبي/ طعم تلخ «شیرین بیان» برای قاچاقچیان/ کشف جسد یک زن در صندوق خودرو
br_box
bl_box