بازدید 6629
اگر تا 24 ساعت پس از دریافت پیامک، کد لغو عضویت توسط مشترک ارسال نشود، به منزله تمایل به عضویت تلقی شده و روزانه 120 تومان به عنوان حق عضویت در قبال دریافت خدمات باشگاه هواداران (خدمات شش گانه اعلام شده در بند 1) از حساب تلفن همراه مشترک کسر می شود.
کد خبر: ۴۵۵۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲ 06 December 2014
پس از انتشار خبر «نقره داغ مخاطبان تلویزیون با پیامک پنج هزار تومانی!» شرکت فناپ توضیحاتی درباره خبر «تابناک» ارسال کرده که در نوع خود جالب توجه است. هرچند «تابناک» به نقد تبلیغ شماره های اینچنینی به استناد گزارش‌های منتشر شده در دیگر رسانه‌ها بوده و بسیاری از مخاطبان «تابناک» که متن پیام هایشان موجود است، بر سر مبلغ اذعان کرده‌اند اما پیمانکار این طرح این موضوع را مورد ادعا قرار داده که وقتی مجری تلویزیون از لطف حمایت از تیم ملی استفاده کرده، در واقع اعلام کرده که هزینه کسر می‌شود و هزینه کسر شده نیز همان روزی 120 تومان است و رقم پنج هزار تومان در ابتدا کسر نمی‌شود.

نکته جالب تر اینکه ادعا شده هر هفته از مخاطبان در قالب پیامک پرسیده می شود که اگر قصد انصراف از این سرویس دارند، کد متتفی کردن این موضوع را بفرستند؛ کدی که البته دقیقاً در این جوابیه مشخص نشده تا اگر گروهی از مخاطبان تابناک قصد منتفی کردن پرداخت این هزینه را داشته باشند، از این طریق بتوانند انصراف دهند. در نهایت متن توضیحات این شرکت درباره خبر مذکور، بدین شرح است:

1- به استحضار می‌رساند خدمات معرفی شده در برنامه تلویزیونی «جام از نگاه دو» سامانه 9090 مربوط به باشگاه هواداران تیم ملی فوتبال است. هواداران با عضویت در این سامانه و پرداخت حق عضویت روزانه از انواع خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، دسترسی به وب سایت تیم ملی و دیدن اخبار اختصاصی و فیلم های اختصاصی در این وب سایت، خرید تخفیف دار محصولات تیم ملی ایران، شرکت در رویدادها و دریافت بلیط بازیهای تیم ملی و استفاده از خدمات شرکت های حامی تیم ملی ویژه هواداران بهره مند شوند.

2- اعتقاد داریم این حق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران است که هواداران تیم های ملی را شناسایی و سامانه و با ارائه خدمات به این جامعه خطاب به این جامعه مخاطب به سوی استقلال مالی هم حرکت کند. حرکتی که با سیاست های کلی نظام در خصوص کاهش تصدی گری دولتی در حوزه ورش هماهنگ بوده و فدراسیون جهانی فوتبال نیز به درستی در برنامه کاری فدراسیون های تمامی کشورهای عضو قرار داده است.

اهمیت این خدمات زمانی بیشتر مشهود می شوند که روزانه شاهد ارائه سرویس های فراوان دیگری به صورت موازی در حوزه های مخابرانی و برنامه های خاص با نظرسنجی در مورد فوتبال و تیم های ملی هستم که از کارکرد آنها فدراسیون فوتبال و تیمهای ملی هیچ انتفاعی نمی برند و به نام فوتبال و به کام دیگران تمام می شود، در حالی که خدمات فدراسیون فوتبال و درآمدهای حاصله از آن مستقیماً به این فدراسیون می رسد، صرف ترمیم و تولید زیرساخت های فوتبال کشورمان می شود.

3- در مقاله فوق عنوان شده است که «به ازای فرستادن پیامک هزینه 5 هزار تومانی از مشارکت کنندگان کسر شد» این مطلب کاملاً خلاف واقع بود و به هیچ وجه چنین مبلغی با ارسال پیامک اطلاع رسانی شده از مشترکین کسر نشده و نمی شود. همان طور که در زیرنویس و گویش مجری برنامه صراحتاً عنوان شد، با ارسال کلمه ایران مشترک عضو باشگاه هواداران تیم ملی می شود.

ارسال این پیامک هیچ هزینه ای برای مشترک نداشته (حتی هزینه ارسال پیامک هم حذف شده است) و صرفاً در پاسخ به پیامک ارسال شده، خدمات باشگاه هواداران تیم ملی و کد غیر فعال سازی برای مشترک ارسال می شود تا در صورت عدم تمایل یا سوتفاهم در خصوص سرویس فعال شده، خدمات از سوی مشترک لغو شود که در صورت لغو سرویس تا 24 ساعت پس از ارسال پیامک حتی یک ریال هم از حساب مشترک کسر نخواهد شد! اگر تا 24 ساعت پس از دریافت پیامک، کد لغو عضویت توسط مشترک ارسال نشود، به منزله تمایل به عضویت تلقی شده و روزانه 120 تومان به عنوان حق عضویت در قبال دریافت خدمات باشگاه هواداران (خدمات شش گانه اعلام شده در بند 1) از حساب تلفن همراه مشترک کسر می شود.

شایان ذکر است مشترکین هر لحظه می توانند با ارسال کد لغو عضویت که در پیام اول اطلاع رسانی شده و به صورت هفتگی نیز به مشترکین یادآوری می شود نسبت به لغو خدمات اقدام کنند و به محض دریافت کد لغو هیچ هزینه دیگری از حساب مشتری کسر نخواهد شد.

4- در پایان از رسانه های محترم انتظار می رود در خصوص مطالبی این چنینی تحقیق و جمع آوری اطلاعات لازم را از مراجع رسمی به انجام رسانده تا شاهد انتقال اطلاعات غلط به مردم عزیز کشورمان نباشیم.


اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران آیت الله خسروشاهی پنومونی محمد علی رمضانی ادلب معصومه ابتکار نمازهای ماه رجب انواع ماسک و روش استفاده