کد خبر: ۲۲۸۹۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۵ 24 February 2012
رئیس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی به پایگاه اطلاع رسانی جبهه ایستادگی گفت: با در نظر گرفتن 5 معیار و 20 زیر معیار تاکنون در 18 استان به جمع بندی رسیده ایم.

سید ابوالقاسم رئوفیان در ادامه افزود: 150 نفر در این 18 استان به عنوان کاندیداهای مورد حمایت جبهه ایستادگی اعلام شدند که در روزهای آینده نیز در مورد بقیه استانها به جمع بندی خواهیم رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه ایستادگی، ستاد انتخابات جبهه ایستادگی  اسامی این 150 نفر را با تفکیک حوزه انتخابیه به شرح ذیل اعلام کرد:

تهران
1. حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی فرد
2. دکتر علی مطهری 
3. حجت الاسلام والمسلمین  دکتر محسن کازرونی
4. دکتر حسین مظفر
5. مهندس محمدرضا باهنر
6. مهندس مهرداد بذرپاش
7. فرشته محمدعلی
8. حجت الاسلام علی عسگری
9. حجت الاسلام دکتر مرتضی چیت سازیان
10. دکتر بهنام ملکی 
11.الهام امین زاده

12. دکتر لاله افتخاری
13.حبیب الله حبیبی
14.دکتر ناصر داودی راد
15. نبی رودکی
16. پرویز سروری
17. دکتر محمد سلیمانی
18. فرزاد سلیمانی 
19. طاهره صاحب الزمانی 
20. دکتر علیرضا طاهرنژاد
21. دکتر علی عباسپور تهرانی فرد
22. حجت الاسلام دکتر غلامرضا مصباحی مقدم
23. حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب
24.دکتر حسن غفوری فرد
25. حسین فدائی آشتیانی
26. دکتر ایراندخت فیاض
27. دکتر حمیدرضا کاتوزیان
28. اسماعیل کوثری 
29. مصطفی رضا حسینی قطب آبادی
30. دکتر جواد محمدی


استان خراسان جنوبی

قائنات: علی قربانی
بیرجند: سید محمد باقر عبادی
نهبندان: سید محمد صادق نیرومن
فردوس:محمد فردوسی پور

استان قم

شهرستان قم: لاریجانی، آشتیانی و بنایی

استان ایلام

حوزه شمال: بسطامی، یاری و عمران علی محمدی
حوزه جنوب: دکتر علی محمد احمدی

استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: حجت الاسلام بحرینی، جواد آرین منش،مهدی برادران،علی مولوی حقیقی و خانم عفت شریعتی
چناران و طرقبه شاندیز: محمد عظیمی
سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب: محسنی ثانی، سبحانی فر
درگز: محمدزاده
گناباد و بجستان: مهدی زاده
تربت حیدریه، زاوه و مه ولات: حجت الاسلام رضایی خواف و رشتخوار: امیرکلالی
تربت جام و تایباد: اسداللهی
فریمان و سرخس: حسینی
نیشابور و فیروزه: مظفری، سبحانی نیا.

استان گلستان

آزاد شهر و رامیان: آقای صابری
مینودشت و کلاله: سید نجیب حسینی
علی آباد و فاضل آباد: رحمت الله نوروزی
گرگان و آق قلا: عیسی امامی، خانم آبشناسی

استان مرکزی

شازند: قاسم عزیزی
محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی
ساوه: دکتر شهلا میرگلو بیات
اراک: حسن آصفری و آقای رجایی
خمین: محمد ابراهیم رضایی

استان خوزستان

اهواز: حسین حیدری، شکرخدا موسیوی، جویجری
آبادان: دکتر محمدرضا عباسی، دکتر عامر کعبی
ایذه: حجت الله درویش پور
خرمشهر: محمد صالح سواریان 
دزفول: سید حسن رجبی
دشت آزادگان: ناصر صالحی نسب
رامهرمز: اقبال محمدیان
شوشتر: سید محمد سادات ابراهیمی
شوش: سید راضی نوری
مسجد سلیمان: دکتر امیدوار رضایی

استان سیستان و بلوچستان

زاهدان: سردار غلامرضا باغبانی، فداحسین مالکی
زابل: عباسعلی نورا، میرعباس میرحسینی
خاش: پشنگ ریگی
ایرانشهر: محمد قیوم دهقانی
سراوان: هدایت الله میرمراد زهی
استان آذربایجان غربی
ارومیه: سیدسلمان سید ذاکر، دکتر نصرت الله ملازاده، جواد جهانگیرزاده
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب: صفر عیسی زاده، اسحاق عابدی
خوی و قره ضیائ الدین: قنبر کریم زاده

استان اردبیل

اردبیل: منصور حقیقت پور، کمال الدین پیر موذن، سید رضا آقایی
مشکین شهر: محمود عباس زاده مشکینی
گرمی: میرقسمت موسوی
خلخال: محمد رئوف احرابی

استان مازندران

بهشهر و نکا و گلوگاه: دکتر احمد علی مقیمی
ساری و میاندورود: دکتر رمضان شجاعی
قائم شهر و سوادکوه: دکتر قربانعلی نعمت زاده و ابراهیم بوداغی
بابل: حجت الاسلام علی اکبر ناصری، نیاز آذری
بابلسرو فریدونکنار: ولی الله نانواکناری
نور و محمود آباد: احمد ناطق نوری
نوشهر و چالوس: قاسم احمدی لاشکی
تنکابن و رامسر: دکتر شمس الله شریعت نژاد
آمل: عنایت الله تورنگ


استان فارس

شیراز: دکتر کریم زارع، علی احمدی، خانم دکتر مریم اردبیلی
اقلید: الیاس طاهری
فسا:  دکتر محمد حسن دوگانی
لارستان: دکتر جمشید جعفرپور
آباده: لطف الله زارع
مرودشت: عباس قبادی
نورآباد ممسنی: مجید انصاری
سروستان، کوار، خرامه: دکتر زین الدین طهماسبی 
سپیدان: تابع بردبار

استان گیلان

آستارا: علیرضا نعمتی
آستانه اشرفیه: دکتر محمد حسین قربانی
بندر انزلی: مهندس صادق برزگر
لنگرود: مهرداد لاهوتی
رشت: جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی،  سید علی آقازاده، نظرعلی علیزاده
شفت و فومن: خلیل بهروزی فر

استان اصفهان

اصفهان: علیرضا انصاری، دکتر مرتضی طلایی ، حمیدرضا فولادگر
مبارکه: کاظم یزدانی
شهررضا: حیدر پور
گلپایگان و خوانسار: سید محمدحسین میرمحمدی
سمیرم: محمدعلی علیمردانی

استان سمنان

شاهرود: دکتر کاظم جلالی
سمنان: جواد خسروی
دامغان: ابوالفضل حسن بیگی
گرمسار: غلامرضا کاتب

استان همدان

بهار و کبودرآهنگ: دکترطلایی نیک
نهاوند: دکتر مهدی سنایی
همدان: امیر خجسته، سید کاظم حجازی
اسد آباد: بهروز نعمتی
رزن: محمد مهدی مفتح

استان زنجان

ابهر: دکتر مهاجری
خدابنده: علی اکبر دشتکی حصاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: