بازدید 352367
تابناک گزارش می دهد

تبریک سران کشورها به رئیس جمهور منتخب/ از ملک سلمان و بن زاید تا جین پینگ و پوتین

سران کشورهای مختلف به «مسعود پزشکیان» پیروز انتخابات ریاست جمهوری ایران تبریک گفتند.
کد خبر: ۱۲۴۶۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۸ 06 July 2024

تبریک سران کشورها به رئیس جمهور منتخب/نخست وزیر هند: چشم انتظار روابط نزدیک هستیم/ پادشاه عربستان: مشتاق گسترش روابط هستیم/تبریک پوتین و رئیس جمهور چین

بین الملل تابناک: مسعود پزشکیان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ایران که روز جمعه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ با حضور گسترده مردم برگزار شد با کسب اکثریت آرا به پیروزی دست یافت و نهمین رئیس‌جمهور ایران شد.

سران کشورهای مختلف ضمن ارسال پیام تبریک به رئیس جمهور منتخب مردم ایران، خواهان تداوم و گسترش همکاری فیمابین شدند.

انور ابراهیم: پیروزی پزشکیان آینده‌ای نویدبخش برای ایران را منعکس می‌کند

انور ابراهیم رئیس جمهوری مالزی ضمن تبریک پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام کرد که این نتیجه، منعکس‌کننده روح پویای دموکراسی و آینده‌ای نویدبخش برای ایران است. 

انور ابراهیم امروز شنبه در پیام تبریکی در صفحه ایکس خود نوشت: صمیمانه‌ترین تبریک خود را به دکتر مسعود پزشکیان به دلیل پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران می‌گویم. این نتیجه، روح پر جنب و جوش دموکراسی ایران را منعکس می‌کند و آینده‌ای نویدبخش را برای ایران انعکاس می‌دهد.

وی در این پیام تبریک به نهمین رئیس جمهوری اسلامی، تاکید کرد: ایران با تمدن غنی و کهن خود جایگاهی منحصر به فرد و برجسته در تاریخ جهان دارد. ظرفیت روابط مالزی و ایران بسیار زیاد و پر از امید است. ما مشتاقانه منتظر تقویت ساز و کارهای دوجانبه خود برای تعمیق و گسترش همکاری بین دو کشور هستیم.

رئیس جمهور مالزی با توجه به همکاری‌های قوی دو کشور در سازمان‌های بین‌المللی و منطقه‌ای، خاطر نشان کرد: ما به همکاری در پلتفرم‌های بین المللی مانند سازمان همکاری اسلامی (OIC)، جنبش عدم تعهد (NAM) و گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه (D۸) متعهد هستیم. این فداکاری استوار، اهداف مشترک ما را افزایش داده و همکاری بیشتر در جنوب جهانی را تقویت خواهد کرد.

انور ابراهیم با اشاره به لقب «مدنی» که به دولت او در مالزی می‌دهند، ادامه داد: دولت «مدنی» (MADANI) از امت اسلامی می‌خواهد که متحد شوند و به نسل‌کشی مداوم فلسطینیان در غزه پایان دهند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که عدالت و انسانیت به هر طریقی احیا می‌شود. من مشتاقانه منتظر حضور دکتر پزشکیان در مالزی در اولین فرصت هستم.

تبریک نخست‌وزیر عراق به پزشکیان و تاکید بر ادامه همکاری با ایران

«محمد شیاع السودانی» نخست‌وزیر عراق در این پیام برای رئیس جمهور منتخب ایران آرزوی توفیق و موفقیت در وظایفش را کرد.

طبق گزارش خبرگزاری «واع»، وی همچنین بر عمق روابط میان تهران و بغداد و ضرورت تداوم همکاری میان ۲ کشور در بالاترین سطح ممکن و در زمینه‌های مختلف تاکید کرد.

«محسن المندلاوی» رئیس موقت پارلمان عراق نیز در پیامی تاکید کرد: ما موفقیت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را به جمهوری اسلامی ایران تبریک می‌گوییم.

وی افزود: ما همچنین این پیروزی را به مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب تبریک می‌گوییم.

آرزوی موفقیت پاشینیان برای پزشکیان

در پی پیروزی «مسعود پزشکیان» در دومین دور از انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، «نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر ارمنستان در پیامی با تبریک به او گفت: انتخاب جنابعالی را به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک گفته و برای شما موفقیت‌های روزافزون آرزو می‌کنم.

در پیام پاشینیان که در کانال خبری آراکس‌ نیوز منتشر شده، آمده است: روابط با کشور برادر جمهوری اسلامی ایران برای دولت و مردم جمهوری ارمنستان که از زمان اعلام استقلال ارمنستان پیوسته در حال توسعه بوده است، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تعمیق مستمر روابط گرم بین ارمنستان و ایران در زمینه همکاری‌های 2 جانبه و ثبات و رفاه منطقه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نخست‌وزیر ارمنستان افزود: من اطمینان دارم که با تلاش مشترک دولت‌هایمان، توافقات صورت گرفته بین جمهوری ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران اجرایی خواهد شد و ما به طور مشترک تعدادی برنامه جدید را برای رفاه مردمان دوست ارمنستان و ایران اجرا خواهیم کرد.

تبریک شاه بحرین

«حمد بن عیسی آل خلیفه» شاه بحرین نیز در پیامی به پزشکیان رئیس جمهوری منتخب برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

تبریک سلطان عمان

«هیثم بن طارق» سلطان عمان برای «مسعود پزشکیان» رئیس جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک فرستاد.

دعوت لوکاشکنو از پزشکیان برای سفر به بلاروس

الکساندر لوکاشنکو در این پیام نوشت: برگزاری موفقیت‌آمیز رقابت انتخاباتی در شرایط سخت برای کشور شما، پیروزی بی‌قید و شرط ملت ایران است که همچنان با عزت و استواری مسیر توسعه مستقل را طی می‌کنند.

در این پیام تبریک آمده است: نتایج رای‌گیری موید اقتدار بالای سیاسی شما و آزمون حمایت عمومی از مسیر رهبری کشور برای دفاع از منافع ملی ایران، ایجاد چشم‌انداز برای شهروندان و همکاری با کشورهای منطقه است.

وی با بیان این که گفت‌وگو بین مینسک و تهران با اطمینان در همه سطوح گسترش می‌یابد، تاکید کرد: متقاعد شده‌ام که در آینده نزدیک می‌توانیم همه توافق‌های صورت گرفته از جمله در خصوص دادن شخصیت مشارکت استراتژیک به روابط بلاروس و ایران را اجرا کنیم.

الکساندر لوکاشنکو از مسعود پزشکیان دعوت کرد در یک سفر رسمی در زمان مناسب برای وی به بلاروس سفر کند تا در مورد مبرم ترین موضوعات در دستور کار 2 جانبه و همکاری‌های بیشتر بین کشورها در سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی گفت‌وگو کند.

رئیس‌جمهور صربستان: انتخاب پزشکیان شکوفایی و رفاه را برای ملت ایران به ارمغان خواهد آورد

«الکساندر ووچیچ» رئیس‌جمهور صربستان در پیامی با تبریک به «مسعود پزشکیان» نهمین رئیس‌جمهور ایران گفت: تبریک مخلصانه به دکتر پزشکیان، رئیس‌جمهور ایران نوشت : پیروزی شما منعکس‌کننده اعتماد شهروندان به بصیرت شما برای آینده، تعهد نسبت به صلح و قصدتان برای پیشرفت کشورتان است.

او افزود: من اطمینان دارم ریاست شما  شکوفایی و رفاه را برای ملت‌تان به همراه خواهد آورد.

کره جنوبی: مشتاق تقویت روابط دوستانه با تهران هستیم

وزارت امورخارجه کره جنوبی با انتشار بیانیه‌ای انتخاب مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران را تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: ما برای ایران در دولت جدید آرزوی مسیری پر از شکوفایی و توسعه و کمک سازنده به ثبات منطقه داریم.

وزارت امورخارجه کره جنوبی همچنین تصریح کرد: ما مشتاقانه منتظر تقویت بیشتر روابط دوستانه خود با ایران هستیم.

تبریک مودی به پزشکیان و ابراز امیدواری برای تقویت روابط

در پی پیروزی «مسعود پزشکیان» در دومین دور انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، «نارندرا مودی» نخست‌وزیر هند در پیامی مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران را به او تبریک گفت.

مودی در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:  تبریک به دکتر پزشکیان برای انتخاب شما به عنوان رئیس‌جمهور جمهوری اسلامی ایران. چشم انتظار همکاری نزدیک با شما و تقویت بیشتر روابط گرم و دیرینه‌مان به نفع ملت‌هایمان و منطقه هستم.

رئیس امارات: مشتاقانه منتظر همکاری با پزشکیان هستیم

«محمد بن زاید بن سلطان آل نهیان» رئیس امارات با انتشار پیامی در پلتفرم «ایکس» در این باره نوشت: پیروزی «مسعود پزشکیان» رئیس جمهور منتخب ایران در انتخابات را تبریک می‌گوییم.

طبق گزارش خبرگزاری «وام»، بن زاید در ادامه نسبت به توسعه همکاری میان امارات و ایران در دوره پیش‌رو ابراز امیدواری کرد.

وی همچنین نوشت: من برای پزشکیان آرزوی موفقیت در خدمت به کشور خود و دستیابی به آرزوهای ملت آن را دارم و مشتاقانه منتظر همکاری با وی در راستای منافع کشور و ملت‌های ایران و امارات هستم.

پیام تبریک امیر قطر

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر با صدور پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران را به وی تبریک و تهنیت گفت.

تبریک رئیس‌جمهور چین

شی جین‌پینگ، رئیس جمهور چین در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران را تبریک گفت.

امامعلی رحمان از پزشکیان برای سفر به تاجیکستان دعوت کرد

امامعلی رحمان رئیس جمهوری تاجیکستان ضمن آرزوی موفقیت برای مسعود پزشکیان رئیس جمهوری منتخب ایران از وی برای سفر به کشورش دعوت به عمل آورد.

رئیس جمهور تاجیکستان امروز شنبه پس از اینکه سیاستمدار اصلاح طلب با ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار رای پیروز انتخابات ایران شد، اعلام کرد که پیروزی در انتخابات باور مردم ایران در اصلاحات آینده با رئیس جمهوری جدید را نشان می‌دهد.

امامعلی رحمان همچنین ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای پزشکیان در کارش، اضافه کرد که طرف تاجیکی به طور کامل متعهد به تقویت بیشتر روابط دو جانبه است.

پیام وزارت خارجه ژاپن پس از پیروزی پزشکیان در انتخابات

کیتامورا توشیهیرو، سخنگوی وزارت امورخارجه ژاپن پس از پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است ژاپن امیدوار است که ایران به ریاست جمهوری مسعود پزشکیان، نقش سازنده‌ای در کاهش تنش‌ها و تثبیت اوضاع در خاورمیانه ایفا کند.

کیتامورا همچنین تصریح کرد: ژاپن به تلاش‌های دیپلماتیک پیشگیرانه خود برای کاهش تنش‌ها و تثبیت اوضاع در منطقه خاورمیانه بر اساس روابط دوستانه سنتی با ایران ادامه خواهد داد و در عین حال گفت‌وگوها را با دولت جدید ایران تقویت خواهد کرد.

امیر کویت انتخاب پزشکیان به عنوان رئیس‌جمهور ایران را تبریک گفت

مشعل الاحمد الجابر الصباح امیر کویت در پیامی پیروزی رئیس جمهور منتخب ایران مسعود پزشکیان را به وی تبریک گفت.

پیش از این مقامات ارشد دیگر کشورها از جمله عربستان سعودی، سوریه، پاکستان، روسیه و عراق نیز پیروزی مسعود پزشکیان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفته بودند.

مقامات این کشورها بر تداوم تقویت همکاری‌ها با ایران در سایه فعالیت رئیس جمهور جدید این کشور تاکید کرده‌اند.

دبیرکل شانگهای به پزشکیان تبریک گفت

دبیرکل سازمان همگاری شانگهای در این بیانیه خطاب به مسعود پزشکیان آورده است: من پیروزی قاطع شما را در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران تبریک می‌گویم. ما باور داریم که تحت ریاست جمهوری شما، جمهوری اسلامی ایران حتی موفقیت، کامیابی و نیک‌بختی بیشتری را به دست خواهد آورد.

در ادامه این بیانیه آمده است: من به شما اطمینان خاطر می‌دهم که دبیرخانه شانگهای متعهد به کار با همکاران ایرانی برای تضمین توسعه سازمان شانگهای به‌عنوان یکی از تضمین کننده‌های اصلی تاب‌آوری جهانی، امنیت منطقه‌ای و سازوکار همکاری متقابل سودمند 2 طرفه برای موفقیت مردمان‌مان است.

دبیرکل سازمان همکاری شانگهای افزود: اجازه دهید از این فرصت استفاده کنم تا برای شما، جناب آقای پزشکیان مسیری مستحکم با دستاوردهای جدید حرفه‌ای، پیروزی در راستای منافع کشور و صلح، شادی و کامیابی برای مردم ایران آرزو کنم.

تبریک سران عربستان سعودی به پزشکیان و ابراز تمایل برای توسعه روابط

در پیام «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه عربستان به مسعود پزشکیان آمده است: به مناسبت پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه تبریک و آرزوی موفقیت برای شما داریم.

طبق گزارش خبرگزاری «واس»، پادشاه عربستان تاکید کرد: ما مشتاق ادامه توسعه روابط میان ۲ کشور و ملت برادرمان و ادامه هماهنگی‌ها و مشورت‌ها به منظور ارتقای امنیت و صلح منطقه‌ای و بین المللی هستیم.

وی افزود: برای جنابعالی آرزوی سلامتی و شادکامی و برای ملت برادر جمهوری اسلامی ایران پیشرفت و بهروزی روز افزون داریم.

«محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان نیز در پیامی خطاب به پزشکیان نوشت: بدینوسیله به مناسبت پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک و آرزوی توفیق و موفقیت و پیشرفت و ترقی بیشتر برای کشور و ملت برادر را به جنابعالی اعلام می‌دارم.

وی گفت: ما بر تمایل خود به توسعه و تعمیق روابط میان ۲ کشور تاکید می‌کنیم.

آرزوی مقامات کویت برای شکوفایی بیشتر ایران در دوره ریاست جمهوری پزشکیان

«مشعل الاحمد الجابر الصباح» امیر کویت در پیامی پیروزی رئیس جمهور منتخب ایران مسعود پزشکیان را تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، وی همچنین برای جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفیت و شکوفایی بیشتر در دوره ریاست جمهوری پزشکیان کرد.

«صباح خالد الحمد الصباح» ولیعهد و «احمد عبدالله الاحمد الصباح» نخست‌وزیر نیز این پیروزی را به مسعود پزشکیان تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت کردند.

پیام تبریک رئیس جمهور روسیه به پزشکیان

کاخ کرملین اعلام کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه انتخاب مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس جمهور ایران تبریک گفت.

در پیام رئیس‌جمهور روسیه آمده است: جناب آقای پزشکیان، تبریک صمیمانه من را به مناسبت انتخاب خود به عنوان رئیس‌جمهور جمهوری اسلامی ایران پذیرا باشید. روابط روسیه و ایران دوستانه و بر پایه حسن همجواری است. مسکو و تهران به‌طور موثر تلاش‌های خود را برای رسیدگی به مسائل جاری در دستور کار بین‌المللی هماهنگ می‌کنند.

پوتین در پیام خود تصریح کرد: امیدوارم فعالیت‌های شما به‌عنوان رئیس‌جمهور به گسترش بیشتر همکاری‌های سازنده ۲ جانبه در تمام زمینه‌ها به نفع ملت‌های دوست‌مان و به نفع ارتقای امنیت و ثبات منطقه باشد.

وی در پایان یادآور شد: برای شما آرزوی موفقیت، سلامتی و بهروزی دارم.

رئیس جمهور عراق به پزشکیان تبریک گفت

عبداللطیف جمال رشید، رئیس جمهور عراق طی پیامی در حساب ایکس خود، انتخاب مسعود پزشکیان، به عنوان رئیس جمهور جدید ایران را به وی و دولت ایران تبریک گفت.

رشید همچنین موفقیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را به جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و ضمن آرزوی موفقیت و توفیق برای رئیس جمهور منتخب در منصب جدید، از تمایل کشورش برای تقویت روابط دو جانبه با ایران در راستای منافع دو کشور و دو ملت همسایه خبر داد.

بیشتر بخوانید:

نتایج دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

پوشش انتخابات ایران در رسانه های بین المللی

واکنش ویدیویی مسعود پزشکیان به انتخاب شدنش

 

علی‌اف با تبریک به پزشکیان او را به آذربایجان دعوت کرد

«الهام علی‌اف»، رئیس‌جمهور آذربایجان در پیام خود آورده است: جناب آقای پزشکیان، انتخاب جنابعالی را به‌عنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک می‌گویم.

در ادامه این پیام آمده است: ما اهمیت زیادی برای روابط جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران که بر پایه‌های محکمی مانند ریشه‌های مشترک مذهبی و فرهنگی، دوستی و برادری بنا شده است، قائل هستیم. ما خرسندیم که همکاری ۲ جانبه سودمند ما در دهه‌های گذشته به‌طور پویا در تمامی زمینه‌ها، به‌ویژه در زمینه‌های اقتصادی، حمل و نقل، انرژی و بشردوستانه توسعه یافته، به سطح فعلی ارتقا یافته و محتوای جدیدی به دست آورده است.

علی‌اف افزود: امروز توافقات حاصل شده در جهت توسعه آتی روابط جمهوری آذربایجان و ایران بر اساس احترام متقابل و حسن همجواری، پروژه‌های مشترک در حال اجرا در خدمت رفاه کشورهای ما، توسعه پایدار و امنیت منطقه در کل است. من اطمینان دارم که با تلاش مشترک به تقویت بیشتر روابط دوستانه سنتی آذربایجان و ایران در جهت منافع ملت ها و کشورهای خود و گسترش همکاری های متقابل سودمند دست خواهیم یافت.

وی همچنین از رئیس جمهور منتخب ایران دعوت کرد تا برای تبادل نظر در مورد چشم‌انداز توسعه همکاری‌های دوجانبه به جمهوری آذربایجان سفر کند.

رئیس‌جمهور آذربایجان در پایان خاطر نشان کرد: اینجانب بهترین آرزوهای خود را خدمت جنابعالی اعلام می‌کنم و آرزوی موفقیت در فعالیت‌های مسئولانه آینده‌ را در راه سعادت ملت دوست و برادر ایران دارم.

بشار اسد با تبریک به پزشکیان: مقاومت همچنان رویکرد مشترک خواهد بود

در پیام «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه خطاب به مسعود پزشکیان آمده است: من اعتماد ملت عزیز ایران را به شما و موفقیت در روند برگزاری انتخابات را به رهبری و ملت جمهوری اسلامی ایران تبریک می‌گویم و برای شما آرزوی موفقیت در هر کاری که امنیت و ثبات ایران را حفظ می کند، دارم.

طبق گزارش خبرگزاری سانا، بشار اسد افزود: ایران همواره یکی از مهم ترین کشورهایی است که ما مشتاق اوج روابط با آن هستیم؛ چراکه این روابط بر پایه ریشه‌هایی است که در طول چندین دهه احترام، تفاهم  و اصول مشترک ایجاد شده است.

وی ادامه داد: ما با شما برای تقویت روابط راهبردی سوریه و ایران و گشودن افق‌های نویدبخش جدید برای همکاری های دوجانبه تلاش خواهیم کرد و مقاومت همچنان رویکرد مشترکی خواهد بود که برای حفظ غرور و افتخارمان دنبال می‌کنیم.

تبریک ونزوئلا به ملت ایران

ونزوئلا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران را تبریک گفت و اعلام کرد مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران از حمایت کامل نیکولاس مادورو موروس، رئیس‌جمهور ونزوئلا برخوردار است.

ایوان گیل، وزیر امورخارجه ونزوئلا در بیانیه‌ای که در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرده است، برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهعوری ایران را تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: جمهوری بولیواری ونزوئلا به ملت جمهوری اسلامی ایران به خاطر تعهدی که به دموکراسی کشورشان با حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری که پنجم ژوئیه ۲۰۲۴ برگزار شد و به جناب مسعود پزشکیان که به پیروزی دست یافت، به عنوان رئیس‌جمهور جدید تبریک عرض می‌نماید.

وزیر امورخارجه ونزوئلا همچنین در این بیانیه افزود: ونزوئلا معتقد است که تصمیم اتخاذ شده توسط ملت ایران به شکوفایی هر چه بیشتر این کشور و تثبیت آن به عنوان یک قدرت نوظهور جهان جدید چند قطبی، به دلیل نقش برجسته‌ای که در تحکیم  صلح و توسعه جهانی ایفا می‌کند، منجر خواهد شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: جناب آقای مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب و ملت برادر و انقلابی ایران از حمایت کامل نیکولاس مادورو موروس، رئیس‌جمهور ونزوئلا و انقلاب بولیواری در جهت تعمیق روابط برادرانه بین ۲ ملت و اتحاد راهبردی جامع برای همکاری سودمند مشترک و همچنین در تلاش برای تثبیت جهان چند قطبی؛ لازم و ضروری برای ادامه شکست دادن اقدامات هژمونیک که چندجانبه گرایی و صلح را تهدید می‌کنند، برخوردار می باشد.

رئیس‌جمهور پاکستان با تبریک به پزشکیان: مشتاق همکاری با ایران هستیم

آصف علی زرداری، رئیس‌جمهور پاکستان پس از برگزاری پر شکوه انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ایران بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن به مسعود پزشکیان برای پیروزی در این انتخابات تبریک گفت.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه «پاکستان و ایران دارای روابط برادرانه‌ای هستند» خاطر نشان کرد این روابط تحت ریاست جمهوری مسعود پزشکیان بیش از پیش تقویت خواهد شد.

زرداری همچنین تاکید کرد پاکستان مشتاق همکاری با ایران برای پیش‌برد صلح و رفاه منطقه است.

مسعود پزشکیان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ایران که روز جمعه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ با حضور گسترده مردم برگزار شد با کسب اکثریت آرا به پیروزی دست یافت و نهمین رئیس‌جمهور ایران شد.

سردار ایاز صادق، رئیس مجلس ملی پاکستان نیز طی پیامی با تبریک پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت که انتخاب پزشکیان مظهر اعتماد قوی ملت ایران به وی است.

رئیس مجلس ملی پاکستان با تاکید بر اهمیت روابط ۲ جانبه با جمهوری اسلامی ایران گفت: اطمینان داریم روابط میان ۲ کشور در دوره جدید بیش از این تقویت خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۴
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۳۸
اینجانب به تمام ملت شریف ایران تبریک می گویم.
پاسخ ها
حمید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
پزشکیان وطن پرست بایدهمه ازش حمایت بکنن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ضمن تبریک به همه ملت ایران ..اگه دوست دارید ایران پیشرفت کنه و سیاسی فکر میکنید باید هرکس به نوبه خود بانظم وانظباط ومدیریت که بهمون واگذار شده مدیریت کنید آنوقت میفهمیم که پیشرفت یعنی چه نه اینکه هرکس پیشرفت کشور رو دردست دیگری بداند واکر تمام جناح ها کمک نکنند همین میشه که هست.حتی پس رفت هم میکنیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
این منفی ها یعنی چی
امثال شما حاضرید مصالح کشور را قربانی گروه و جناح خود کنید
خدا را شاکرم که ایران را در پناه خود قرار داد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اینهایی که منفی دادن اشتباه می کنند باید اب را دقیقا بریزند اونجا که سوخته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
منفی دادم به شما ربطی داره، ناراحتی بزار برو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
فکر کنم این دفعه اگر به قرار به ر فتن باشد شما باید بدارید برید
من هم ازطرف قشقایی هابهش تبریک میگم
پاسخ ها
رحمان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
یاشا ایران ، یاشا اقوام ایران ، یاشا ترک ، یاشا قشقایی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
مردم قشقایی به طور تیپیکال مصدقی هستند و معلومه گرایش آنها چگونه است.در این انتخابات شورای هماهنگی
ایل،طوایف و تیره ها با انسجام و همفکری برای جناب پزشکیان سنگ تمام گذاشتند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
من اونواصلاکسی را حساب نمیکنم چیزی که میدونم وقتی به شما دروغ بگن شما بیشتر به سمتش میری
سینا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
یاشاسین ایران، یاشاسین قشقایی که همیشه وطن پرست بوده و هستن. زنده باد تمامی ایرانیان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
جواب ناشناس
اولا خودت راستگویی . .دوما خدا وکیلی کدام یک از اینایی که کاندید شدن راستگو بوده هیچ کدام
دلمون برای تیترهای توسعه و پیشرفت روزنامه ها تنگ میشه
از فردا همه اخبار در مورد ناکارآمدی و کوتاهی ها خواهد بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
:)))))
آخ گفتی....
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نخون.هرچی آدم کمتر درگیر سیاست باشه اعصاب آرومتر و آرامش بیشتری خواهد داشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
روزنامتون رو عوض بفرماید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
نگران نباش کارشناسان هستند
منتظر موضع کد خدا و اروپا هستیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اگر واقع بین باشم متوجه می شویم که تکنولوژی و سرمایه لازم برای پیشرفت و رشد اقتصادی در دست کمتر از 25-30 کشور است و الباقی کشورها مصرف کننده هستند برای رشد اقتصادی و پیشرفت کشور لاجرم باید با کشورهای صاحب تکنولوژی و سرمایه تعامل داشته باشیم.
ناشناس
| Austria |
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چقدر بیچاره ای که آمریکا را کدخدا می بینی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بنده حامل پیام تبریک صدراعظم لوکزامبورگ هستم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اگر شما بگذارید همه چیز درست میشه. فقط به رأی مردم و اکثریت آرا احترام بگذارید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
با عشق به پزشکیان عزیز، کدخدا و اروپا را هم مطیع اراده ملت ایران خواهیم کرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
هر جا عرضه نداشتین ، رک و صداقت به مردم بگین، نگین نذاشتن، بگین خودمون نتونستیم
چه رییس جمهور خوشبختی شد واقعا

هیچ وعده ای نداد
هیچ قولی نداد
هیچ برنامه ای هم اعلام نکرد
رشد ۸ درصد هم گفت تخیله
مسکن هم گفت نمی سازم
بنزینم گفت گرون میکنم
وام ازدواج هم تعطیل
آماده باشید برای نمیگذارند کارکنم ها
و رئیس جمهور اختیاراتی ندارد و تدارکاتچی است ها
و برید خوش باشید و از چهارسال آینده لذت ببرید.
پاسخ ها
امیر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ولی همچنان جلیلی معتقد بود اینارو بدون تحریم ها میتونه درست کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
کارشکنی ها و بحران سازی های دولت سایه شروع نشود ..........
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ببین دوست من. اونایی که عمری وعده و وعید دادن هم هیچ کاری نکردن. رشد 8 درصدی رو هم همه میدونن که یعنی کشک. با این ساختار موجود ما وضعمون بدتر نشه هنر کردیم. پس مردم به کسی رای دادن که وضعمون رو بدتر نکنه و نره فرت فرت قطعنامه برامون بیاره. شما هم هموطن مایی و رای شما هم قابل احترامه ولی متاسفانه نظرتون با اگثریت همراه نیست. ممنون میشم همراه باشین با نظرات اکثریت تا همه با هم در صلح و صفا زندگی بکنیم.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
دروغ نگفت و مثل دیگران درغگو نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
توی این سه سال هم اینا رو نداشتی و قرار هم نیست داشته باشی .بابا هنوز سه ماه نشده .یادمون نرفته چه وضعیتی داشتیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ولی با تمام اینها مردم به ایشان و تفکراتش بله گفتند و به تفکرات رقبا نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اخوی کاملا درکت میکنم، توصیه میکنم برای خروج از فشار
روحی یک هفته استراحت کن به هیچ چیز فکر نکن چون
ادامه بدهی با سکته قلبی و مغزی مواجه میشی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
حضرت علی ع
بهترین سیاست صداقت است
هادی
| Romania |
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
هشت سال عزیز. چهار سال نه. ۸ سال به صداقت رای دادیم نه این دروغ هایی که میخواستید بشنوید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
پس دقیقا برای چه کاری می آید؟؟؟! هنوز چندساعت نگذشته دبّه چهارسال آینده را می‌گویی. مثل حسن کلید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
حق به حقداررسید
اینکه گریه وزاری نداره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ببین مردم تحت چه فشاری بودند که به او پناه بردند
محسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اگر جلیلی میامد شرایط کنونی دهها برابر بدتر میشد همین که بدتر نشه بازهم خوبه
البته که من معتقدم بهتر میشه به شرطی که تعامل با دنیار بهتر بشه و دخالت های منطقه ای کمتر و رئیس جمهور اگر چه تمام این اختیارات را ندارد ولی میتوانذد در این موارد خیلی تاثیر کذار باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
وعده نداده
برنامه نداشته
و....
پس کشکی رییس‌جمهور شد


واقعا خوش شانسه

و مردم واقعا سادن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
در عوض می گذاره زنها بی حجاب باشند کنسرت باشه وبه غرب هم برای رابطه التماس می کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
من نامزد ریاست جمهوری هستم و وعده میدم برای همه مردم هواپیمای شخصی بدم
آیا الان من آدم خوبی هستم که چنین وعده ای میدم؟؟
مسلما خیر و دروغگویی بیش نیستم
و شما هم اگر به من رای بدید به سلامت عقلی شما باید شک کرد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
پزشکیان تیر خلاصی خواهد بود بر پیکره اصلاح طلبان پر مدعا پزشکیان ازالان به فکر ناترازی برق-گاز -بنزین باش چاره ای نداری جز گرون کردنن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
۱۴:۲۰
اگر جلیلی بود هم باید به همین فکر میکرد با یک فرق اینکه پزشکیان به تخصص اعتقاد داره و امیدواریم متخصص تمرین ها رو سر کار بیاره و برنامه ریزی واقعی داشته باشه.
ناشناس
| France |
۱۵:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
همینکه وزرای وی چای دبش نمی خورن خودش یک‌گام به جلو است
حمید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
با سلام بر همه مردم ایران . در هر صورت مردم غیرت نشان دادند و رییس جمهور خود را انتخاب کردند . بیاییددست به دست هم دهیم و کشور خود را اباد تر از همیشه کنیم دور از جناح و جناح بازی با مدیر اجرایی .جناب دکتر پزشکیان عزیز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
فقط اومد که بذارن درس بخونه بابا اب داد این فقط یک به ظاهر رییس جمهور هست اصلیش پشت پرده هست ،
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
متاسفانه با نگاهی به ترکیب و درصد مشارکت استانها متوجه میشیم آقای پزشکیان با رای قومیتی رئیس جمهور شد، نه شاخص های که میگیدو این یعنی فاجعه برای بخش بزرگی از ایران که هنوز برای رای دادن قومیت و زبان در نظر می گیرند.
امید
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
احسنت یه نکنه دارم برای دکتر پزشکیان یه مادر شهید همسایه ماست بنده خدا سواد نداره امروز که رای اعلام شد اومده بود نشسته بود توی کوچه گریه میکرد این میخواد به خون شهدا خیانت کنه من کمی دلداری دادم آرامش کردم گفتم اینجور نیست ایشون هم فرزند ایران جبهه رفته است انقلابی مومن دکتر یادت باشه خدای نکرده بخاطر جلب رضایت غربی ها یه زمانی یادت تره ما شهید دادیم که اگه بره شک ندارم این اشک ها دودمانت به باد میده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
همینو بگو الکی الکی شد رئیس جمهور داره کیف میکنه هیچ برنامه‌ ای نداره کاری نمیتونه کنه ،
فقط یه مشت به خاطر تعصب قومی بهش رای دادن
حالا در کنارش کار کنه ، اما در اصل فقط چون تعصب قومیتی دارن بهش رای دادن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
یک قول داده که اگه عمل کنه کافی هستش و اون اجرای قانون هستش اگه قانون اجرا بشه همه چی درست میشه
فقط قانون-نه آتش به اختیار
یه مشت کشور فقیر دارند بهش تبریک میگن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
واکنش روسیه دیدنیه
شاه عباس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ژاپن فقیره؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
کویت فقیره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اگه جلیلی بود، همین پیام‌ها میشد واکنش جامعه جهانی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
الان اگه خودشون بودند میگفتن مستضعفین جهان دارند ازمون حمایت میکنند و محبوب دلهاشونیم
ع ج
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
عربستان ژاپن کره مالزی هند و ،،،،کجاشو فقیرند
ناشناس
| Germany |
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
عربستان فقیره؟ پس تو حتمآ پولدارشونی، یه تبریک بگو دق نکنیم
عیسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
هیچ چیز همیشگی نیست به جز تغییر
مسعود خان تو رو به مولا علی که هم تو هم من عاشقشیم دست دولت در سایه و پشت پرده رو بوضوح رو کن بذار تاریخ ازت به نیکی یاد کنه
پاسخ ها
محسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
انتخاب وزیرانی قوی و کار بلد و استفاده از نیروهای مطلع مانند آقایان پور محمدی و سردار وحید میتواند در این مسیر راهگشا باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
انشالا
منتظر تبریک اروپا هستم
اینها که همیشه بودن
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بهتر است اروپا تبریک نگوید چون از همین الان تهمت و افتراهای دلواپسان شروع می شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بنده حامل پیام تبریک صدر اعظم جزایر قناری هستم. خوب شد
قارنعلی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
خیلی مهم نیست اروپا کیه مهم اینه که با سواد ترین رییس جمهور جهان را داریم
آقای پزشکیان امیدواریم توجه و حفاظت از محیط زیست رو در صدر کاراتون قرار بدین
از فردا دیگه شبکه خبر تصاویر پ
خش زنده پروژه های عمرانی رو پخش نمیکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نیومده میگید نمیذارن کار کنه و بهانه می آورید
هیتلر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
۱۱:۲۸
بهانه نیست حقیقته
امیدارم به وعدهایش عمل کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
دقیقا کدوم وعده؟!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
فقط وعده گران کردن بنزین را داد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
استعفا در صورت عدم موفقیت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
وعده ای نداده که عمل کنه خوی باشه قبول وعده داده تا اخر سال وقت زیاد اگه تا آخر سال نتونست
کاری کنه خواهشا استعفا بده یل استیضاح کنن
انشاالله براساس ضرب المثل معروف آسایش دوگیتی تفسیر این دوخرف است ؛ یعنی
بادوستان مروت بادشمنان مدارا دولت جدید بااحترام متقابل درصدد یافتن دوستان بیشتری باشد بخصوص دربین کشورهای مسلمان پیشرفته باوضع اقتصادی بسیارخوب که هم سودش بمابرسد وهم به آنها
با سلام به ملت شریف ایران پیروزی دکتر پزشکیان را به تمام مردمان صادق ایران تبریک عرض می کنم حسین صبوری از شهر سرعین
ما کرمانج ها و مرزداران شمال خراسان بزرگ این پیروزی را به دکتر پزشکیان و ملت بزرگ ایران تبریک می گوییم . زنده باد ایران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
درسته شما تبریک بگین اما خراسان رضوی و جنوبی که انقلابی هستن و سمت کاندیدهای انقلابی هستن و درصد خیلی بیشترشون به جلیلی رای دادن اما خراسان شمالی هم تقریبا مساوی و بیشتر به نفع جلیلی بود ، در کل خراسان ها همیشه با انقلاب و کاندیدهای انقلابی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
ناشناس از طرف خودت حرف بزن خراسان رضوی اکثرا با پزشکیان هستند وپشتیبان ایشان چون ایشون مردمی هست وقشر ضعیف وزحمت کش وانقلابی پشت پزشکیان
دوستان مهمترین اتفاقی که افتاد این است که از ورطه ی تخیل گرایی به ورطه ی واقع بینی گام گذاشتیم. اگر چنین شود بدانید که ما از یک پیچ تاریخی عبور کردیم .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اینبارلجبازی نکردیم رای دادیم ازاشتباهاتمان درانتخابات مجلس وشورای شهر پندگرفتیم خداکند فراموش نکنیم حداقل این است که هرروزمان بدترازدیروزمان نباشدونه ما به دنیابچشم دشمن نگاه کنیم ونه دنیا بما
از طــــــــرف مردم مشـــــــهد که امثال علم الهدی و جلیلی را خیلی خوب میشــناسیم، به دکتر مسعود پزشکیان تبریک عرض میکنم
نه بزرگ مردم به غرب ستيزي و بنيادگرايي
زنده باد اصلاحات
تبریک از طرف کورد ارومیه به همه ی ملت ایران . امیدوارم خیر باشه برای ایران و ایرانی این انتخاب مبارک ...
پاسخ ها
بردیا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
تو بلژیک نشستی لطفا از جانب مردم اورمیه پیام نده
رامان
| Belgium |
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بردیا من آزادم کجا بشینم فک کنم . به عنوان یه ایرانی حق دارم
نظرم رو هم بیان کنم
ملتی که تاریخ را ندانند،محکوم به تکرار دوباره تاریخ خواهند شد(امیر کبیر)
تبریک به هواداران دیپلماسی التماسی...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
بازنده ی عقده ای
مادرم ایران عزیز
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
زنده باد هموطن فهیم ،کاشکی همه درک این مطلب شما رو داشتن ،اگه هر ایرانی تاریخ کشورمون رو می دونست وضعمون اینجوری نبود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
یاشا بی نام

واقعا تولید تعطیل

بنزین گران

حقوق مستمری معلولان قطع

حقوق کارکنان و پزشکان صعودی

دلار گیری پزشک ها صعودی دم اتاق عمل
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
حق این ملت پزشکیانه، نه شهید ریسی که جونشو در راه خدمت به این مردم داد
غروب آفتاب گذشت و همۀ ما، طلوع صبح را دوست داریم
به امید بهترین ها #برای_ایران
یک تُرک ایرانی از ارومیه
پاسخ ها
احمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
این پیام آقای خاتمی است نه شما ،،،،
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ترک ایرانی درسته بله
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
خدا به این ملت رحم کنه، فقط همین
امیر کبیر دیگری آمد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
یک قرون بده آش!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
وااااای چقدر خوبه این جمله
از خنده پوکیدم
دکتر پزشکیان به حول قوه الهی بهترین رییس جمهور ایران خواهد بود شک نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
حتما.........
در صورت عدم تبریک روسیه و چین آقای پزشکیان در شروع کار باید یه درس حسابی بهشون بده
پاسخ ها
کارمند
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چین و روسیه تبریک گفتن و آمریکا جون تون هم نمیتونه اینا رو ادب کنه چه برسه اصلاح طلبا
جالبه اصولگریان هنوز در شوک هستند
نمی دونن اولین گام قهر نکردنه
پاسخ ها
رضا
| Germany |
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
من بعنوان يك اصولگراي واقعي اعتقاد دارم اگر اصولگرايان واقعي مرزهاي خود را با جبهه پايداري مشخص نكنند شکست هاي بزرگتري خواهد ديد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
ای کاش دست از دو دستگی ونفاق برداریم واصول گرا واصلاح طلب .غیره همه با هم به فکر ایران عزیزمون باشیم به فکر همدیگه باشیم. الان وضع ایران و ایرانی واقعا داغونه. اول باید بیگانه ها را از وطن بیرون کرد چون باعث هزاران مشکل شدن. از بیکاری گرفته تا معتاد کردن جوانان و اشغال کردن مدارس دولتی و بیمارستان دولتی و خانه و باغ .غیره و بعد به فکر جوانان مجرد باشیم. به فکر بچه آوری باشیم. البته بعد از پایین آمدن قیمت ها کرایه ها و ایجاد شغل برای آنها با حقوق به حق نه مثل این همه کارفرماهایی که دم از دین و قرآن می زنند ولی بخاطر حقوق کافی ندادن بیگانه میارند
آقای پزشکیان ضمن تبریک دعوت آذربایجان رانادیده بگیریدلطفا"لااقل فعلا"
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چرا ؟؟؟؟ !!!!!
am
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
چون الهام علیف بسیار آدم موزمار و دوطرف بازی هس
لطفا جهت همکاری با افریقا تلاش بیشتری بشه....تکلیف دادن نیسان ابی و گرفتن گوشت از افریقا روشن بشه...چون ظاهرا قراره خط تولیدش متوقف بشه...بهتره پراید بدیم ..گوشت وارد بشه....در نهایت تهاتر نفت و گاز با انبه پاکستان هم بررسی بشه....که خیلی مفید بوده..تمام شهر پر از انبه فروش شده.با امید رفع تمامی مشکلات و ابر قدرت شدن ایران
سید حسن نصراله تبریک نگفت؟
به پزشکیان رای دادید بشه رئیس جمهور؟ 2 سال دیگه حالتون دیدنیه خخخ
پاسخ ها
رافع
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
خودت و دیگر گروه طرفدار خودتونو به دکتر نشون بدید یوقت سکته ناقص نکنید.
ناشناس
| Switzerland |
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ما ۴۵ ساله حالی نداریم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
از این شاخه تا اون شاخه خدا کریم تا دوسال دیگه الا حال شما نگران کننده خودتونو به دکتر نشون بدید تا اوضاع بدتر نشده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
نفوس بد نزن سنگ اندازی ممنوع
هیچی هم نکنه حداقل ۴ سال خانمم بیرون میره گشتی بهش گیر نمیده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
خوش به حال تو با غیرت که خانم شما یه جوری می‌ره بیرون که گشتی بهش گیر میده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
زنت چه آقایی با غیرتی داره،،??
آمریکا جون تبریک نگفت چرا ، اروپا چی شد خخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چون از دید آمریکا پزشکیان رئیس جمهور مناسبی نیست.فهمیدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
شما از سیاست سر در نمیاری. اگه تبریک می گفتن خود شما میگفتی دیدی کی پشت سر پزشکیانه
بهنام
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
چرا خب از طرف اتحادیه اروپا تبریک داشتند و اعلان همکاری با پزشکیان شده اگه یک عده سنگ اندازی نکنند
واکنش دلار اعظم به انتخاب پزشکیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بسوز که خوب میسوزی
دلار حدود ۳۰۰۰ تومن ارزون شد
ما نیاز به رابطه با کشورهای پیشرفته و مترقی داریم با این کشورها فقط میتوان به سوی کره شمالی یا افغانستان شدن گام برداشت
از همه بیشتر آذربایجان خوشحاله که هم نژادش شد رییس جمهور
پاسخ ها
ناشناس
| Switzerland |
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چیزی به نام نژاد در نوع اسنان ها بی معنیه فقط گویش ها فرق داره
کیوان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
هم نژادی یعنی قبیله گرایی، قومیت گرایی . باور کنید اکثریت
مردم آذربایجان و کردستان و مناطق ترک نشین و
کرد نشین صرفاً با همین دیدگاه به ایشان رأی دادند از نسبت آرای پزشکیان و جلیلی در مناطق گفته شده با بقیه مناطق می توان گفت که روح قوم گرایی و قبیله گرایی بر دیگر مؤلفه ها برتری داشته است
بعد از سه سال بورس امروز 74835 وارد رشد کرد، به نوعی تمام شاخصه های بورسی امروز مثبت شدن
و لـــــــــــــــــ : تبریک به همه ، دوم مردم به تفکرات آقای دکتر رای مثبت دادند . سوم : به قول شما حسن کلید و محمود و.... جمعا نتوانستند مملکت را به این وضع که تو این سه سال درامد را بوجود اورند. تنها نکته مثبت دولت قبلی برگرداندن کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ورشکسته به میدان با هزینه های دولت بود.
بنده هم به تمام مردم عزیز تبریک میگویم
همه حتی مخالفان، بخاطر ایران باید به ایشون احترام بذاریم و کمک کنیم برای سربلندی ایران عزیزمان، انشاالله✌️
پاسخ ها
کارمند
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
جالبه وقتی اصلاح طلبا رای میاره همه باید کمک کنم ولی اگه جناح مخالف بیاد رو کار اصلاح طلبا کاری نمیکنن تازه وقتی کمک هم کنن به اصلاح طلبا میگن دولت سایه سنگ اندازی می‌کنه
پیروزی مقتدرانه آقای پزشکیان تبریک می‌گویم.امیدوارم در کابینه خودازنیروی متخصص استفاده نماید و به بیانات خوددرمناظره انتخاباتی عمل نماید.
بزک نمیره بهار‌میاد‌‌خربزه‌با‌خیار‌میاد‌اینکه‌انتخاب‌عقلانیت‌نبود‌انتخاب‌قومیت‌بود‌
خدا‌خودش‌کمکون‌کنه‌یا‌ابوالفضل
درود بر طرفداران فهیم و موقعیت شناس دکتر پزشکیان رئیس جمهور منتخب که تمام معادلات را درهم شکستند.درود بر شما
عشقه من دکتر مسعود پزشکیان روراست
نه بزرگ به تندروها اکثریت دلشان می‌خواهد با آمریکا و اروپا ارتباط داشته باشیم اینو بفهمین و سنگ اندازی نکنید رای به دولت خاتمی و روحانی وایشون الان کشورهایی که با آمریک ارتباط دارن دارن باج میدن
من هم به اقای دکتر پزشکیان تبریک عرض میکنم امیدوارم که با همکاری همه اقشار مردم وبدون سنگ انداختن که هدف اصلی دشمنان این مرز وبوم است ایرانی اباد و ازاد و سربلند داشته باشیم به امید حق
بهترین دولتها دولت اصلاحات هست اگر مثل دولت اصلاحات قبلی سادگی نکنیم و کلاه سرمون نزارن به همه جا میرسیم درود بر پزشکیان
لطفا همیشه بد بین و منفی اندیشه نباشید انشالله با دکتر پزشکیان مملکتمون منسجم تر میشه و وضعیت مردم بهتر میشه.
اقوام ایرانی مردم روزهای سخت هستند، درود بر مردم ( به امید روزهای بهتر)
تبریک.???
آقای پزشکی تبریک میگم امیدوارم به یاری خدا ملت عزیز ایرانو آبادکنید، اول مشکل گرونی وحل کنید.بعد مجازات سنگین برا خیانت مردها بزارین،سپاسگذارم
پاسخ ها
کارمند
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اولا خیانت جنسیت نداره دوما الان باید فکری به حال مهریه کرد که شده برای جان خانواده ها و بعد از گرون شدن سکه طلاق وحشتناک رشد کرد بخاطر زنان کاسب مهریه
من به آقای جلیلی رای دادم. خود و خانواده ام به آقای پزشکیان تبریک عرض میکنیم و انشاالله باعث سربلندی ایران عزیز باشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
احسنت به انسان فهیم برای ایران سربلند باید دلها یکی شود
ناشناس
| United States of America |
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
احسنت به این اخلاق
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
آفرین به انسان فهمیده و متواضع
من رای ندادم تاحالاولی ازمردم عزیزچ انوری چ اینوری خواهش میکنم دعواهاروکناربزارن تاباهمبستگی کشورپیشرفت کنه
من نمی‌دونم چرا طرفداران جلیلی میگن وای خدا به دامون برسه .یا میگن اوضاع خیلی بدتر میشه .بابا این آقای پزشکیان صداقت و راستی از چهرشون داره میباره فکر بی خودی نکنید مطمعن باشین بهتر میشه
تا حالا هر کی مسوول شد زد تو سر بیمارا.اولین اولویت یک کشور سلامت ملت هس.شاید به سوگند پزشکی که خوردی.یه فکری به حال وروز دارو ود مان این کشور بکنی........
عرض تبریک از طرف تمام بختیاری‌ها ی ایران بزرگ به دکتر پزشکیان بزرگوار
از تبریک کدخدا و اروپا خبری نیست
ملت تو حزبی مشخص شد چیزی درست نخواهد شد کارشکنی ها بین دو حزبی ا خواهد افتاد
پزشکیان عزیز، امیدوارم طبیب دل مردم باشی، راه سختی رو در پیش داری، حسادت رقیب، فشار داخلی و خارجی،
ولی دست خدا بالای تمام دستهاست. دست علی یارت، خدا نگهدارت.
من هم از جانب آشتیانی های مقیم مرکز بِشش تبریک می گویم زنده باد ایران پاینده باد اسلام
تبریک به پژشکیان یعنی تبریک به ترکهای ایران
امیدوارم همه مشکلات مردم ایران را حل کنید و در کارهای آبادانی گرانی کالاها وخوروها ومسکن حل شود وقول می دهیم همان صحبت ها را اجرا کنید انشا الله چهار سال بعد تبلیغ نمی خواهد ما مردم ترک کرد لر فارس همیشه در خدمتیم پ
بهترین فرصتی برای ایران جهت بازسازی چهره خود برای همسایه ها وجهان سالهاست در قفس انزوا هستیم زمان چهره خشن وجنگی وتهدید کردن بخود گرفتن بسر آمده...
بنده به مصداق این مثل که هرجا جلوی ضرر گرفته شود منفعت می‌باشد..‌‌‌رای دادم.
تا خدا چه خواهد
قضاوت ممنوع هنوز زوده بزارید یک سال از دولت بگذرد بعدن نظر دهید فیلسوف ها آینده نگرها عاقل ها فرصت دهید تا کارشو شروع کنه یک سال دیگه نظرات دهید افتاد
اتحادیه اروپا چرا تبریک نمیگن!؟!؟!
متاسفانه یک عده ای بادمجان دور قاب چین هستند یکی از افراد زیرآب زن محل که دم از جلیلی میزد به جناب پزشکیان بد می گفت بعد از رای آوردن پزشکیان داشت رنگ عوض می کرد کم کم طرف ایشون را می گرفت، یعنی اینها کاسه لیس هستند و واقعا مسولین دلسوز باید این افراد را از خودشون دور کنند تا صدای مظلومان به جایی برسه.
سلام بنده هم به نوبه خودم تبریک میگم امیدوارم که تمام هموطنام شاد و تندرست باشن
با اینکه ب تمام اقوام و مردم شریف احترام میزارم ولی ترکها هرکجا بودن موفق ظاهر شدن اینهم به امید خدا موفقیت داره برامون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ترک هستم ولی با نظرت مخالفم چون حس میکنم نژاد پرستی توش داشت . انسان هایی که علمش رو دارن موفقن به نژاد ربط نداره
دوستان پزشکیان بهترین رئیس جمهور خواهد بود
اردوغان کو؟؟؟؟ میدونید چرا؟؟؟ با پزشکیان دیگه نمی تونه پیش تاز اقتصادی منطقه باشه
می دونه ایران برگشت
کشوربه بادفناااارفت باانتخابتون
سلام .منم از طرف کرمانی ها تبریک میگم .امیدوارم اینقدر همه ی کارها ازجمله معیشت مردم .بیکاری .نوسازی کامیون و سواری و خیلی چیزها رو درست کنه که همه انگشت به دهان بمونن .مخصوصا اونایی که دکتر رو نشناختن
به امید سربلندی کشورم و رهبرم و آقای پزشکیان
مگه میشه ترک بود و ملی گرا نبود...!
مسعود پزشکیان قطعا برادر و یاور مردم خواهد بود
سلام.یکم زمان بدهید معلوم میشه که لیاقت داره یانه .اگه گرانی بشه برای همه است اگه ارزانی باشه برای همس .
خیلی خوشحالم آقای پزشکیان انشالله به زنها بی سرپرست رسیدگی کنی ممنونم
جوجه رو آخر پاییز میشمارن
عرب خوزستان به دکتر پزشکیان تبریک میگیم وان شاالله ارچه وعده دادید خدا و امام علی کمکت کند وسربلندت کنن جلوی مردم یاشاسین ترک عرب و همه اقوام ایران در کنار هم باشند
وقتی غرب بهت نیازی نداره وفقط توی مذاکره وقت ازت میگیره اخرش دو سرتوباختی وقتی شما اهرمی برای فشار به اونا نداری امکان نداره بهت توجهی بکنه فقط مردمو بااین حرفها وقوم گرایی وتعصب وادار به رای دادن کردن به جناب پژشکیان والسلام التماس قدرت وتوانمندی وثروت نمیاره باید گفت الله ثم استقامو
با یک نگاه به کامنت ها میشه فهمید اون بنده خدا نماینده مجلیس دروغ نمیگفت که میانگین ضریب هوشی مردم ما به 65 افت کرده
ضمن تبریک به جناب پزشکیان لطفاً فقط دعوت علی آف را نپذیر
با سواد ترین رئیس جمهور دنیا از نظر تسهیلات دانشگاهی
مایه آبرو برای هر ایران و ایرانیست.
طرز برخور، طرز گفتمان با سران کشورها ، طرز دفاع از حق و حقوق ایران و ایرانی در عرصه های بین المللی ، طرز دیدگاه ب مسائل داخلی و سیاست خارجی ... همه و همه عوامل اصلی این بزرگوار در مدیریت جمهور هستن.
دست بدست هم بدیم و کمکش باشیم .
یاشاسین ایرانیم . یاشاسین ملتیم ...❤
اگر قومیت گرایی نبود هیچ وقت پزشکیان پیروز نمی شد . دو میلیون و نیم رای بالاتر داشت که فقط در تبریز یک و نیم میلیون بالاتر بود بقیه اختلاف هم مربوط به بقیه ترک و کردها بود. وگرنه در اکثر استانها جلیلی با. چون جلیلی واقعا برنامه داشت اما پزشکیان تا چهار سال دیگه هم به برنامه نمی رسه چه برسه به اجرا. زرنگ بود و قولی هم نداد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
عزیز بقیه جاها رای ندادن که جلیلی جلوتر افتاده متوجه شدی؟
امیداورم ظریف دوباره جلو عربا زانو نزنه مردم قدر آدما خوبو هیچوقت نفهمیدن
چند تااز کارای ریس جمهور شهید که اینا بهش توهین کردن زمین دادن به کسای بود که بچه ی سومشون بدنیا اومد رایگان کردن ویزیت بیمارستان‌ها برای بچه های زیر ۷سال مسکن ملی رااندازی کارخانه های تعطیل وکلی کاردیگه
عالی میشد دکتر سعید جلیلی رای می‌آورد
اما نشد
آقای پزشکیان به حرف الهام گوش نده یه وقت پانشی بدی باکو
استاد پزشکیان انتخاب شما به ریاست جمهوری را تبریک می گویم امیدوارم تمامی هزینه ها در اتاق های شیشه ای صورت گیرد تا مردم در جریان هزینه ها باشند تا بیت المال توسط عده ای غارت نشود و برای کشورهای دیگر هدر نرود .و قدرت به دست مردم بیفتد تا اینکه در اختیار اشخاص خاصی ،توفیق روز افزون شما را از خداوند متعال خواهان و خواستارم.
حیف‌وصدحیف‌که‌آقای‌دکترجلیلی‌‌رئیس‌جمهورنشدواقعا‌جایش‌بسیارخالی‌است.
به همه هموطنان تبریک عرض می کنم امیدوارم با همدلی در کنار هم بتوانیم برای سرافرازی کشورمان تلاش کنیم .یادمان باشد تا کنار هم باشیم هیچ دشمنی چشم بد به کشورمان نخواهد دوخت تلاش رییس جمهور محترم نیز در گام اول باید ایجاد همدلی و استفاده از نخبگان درجه ۱ باشد و از افراد سفارشی در صورتی که لایق نباشند استفاده نکند .
فقط خدا به داد ما برسه. دوباره دار و دسته ی روحانی سر کار میان
مبارک باشد ایشاالله برای ملت بزرگوار ایران دکتر پزشکیان ما انتظار افزایش حقوق و رفع گرانی سریع هستیم حقوقها مون خوب باشه خودمون بلدیم چطوری زندگی کنیم همانطور که شما گفتید
من یک بسیجی زمان جنگ هستممن و فرزندانم که جمعا ن شش نفر هستیم به پزشکیان رای دادم و اکثر خانواده مان و فامیل خوشحالم که پیروز میدان شد به امید آینده خوب و پیشرفت و سرفرازی به امید خدا نگارنده متن پدر کاربر
پس دوباره بدبختی های مردم شروع شد قرار گاه مرغ
برجام ۱ برجام موشکی و پهباد ی و وو
آیا حسن روحانی بس نبود افزایش قیمت بنزین و
گرانی دلار از سه هزار تومان به سی هزار تومان رسید
یک غرب زده دیگر آمده است کار ناتمام او را تمام کند
آیا موقع رفتن او با فحش می رود یا؟؟؟؟
ازطرف طایفه باصری استان فارس به دکتر پزشکیان تبریک میگم امیدوارم طبیب دلها که چند دوره نماینده شهر عزیزتبریز بودن درکسوت ریس جمهور هم موفق ومویدباشن
من هم از طرف مردم قم صمیمانه به آقای دکتر پزشکیان تبریک عرض میکنم ..موفق و موید باشید
احسنت به رئیس جمهور با کفایت و مردمی و باسواد ایران ؛باعث افتخار من ایرانی هستی دکتر پزشکیان
حالا گذشت ایشالله موفق باشند ولی جلیلی پشت هر حرفش کلی برنامه نوشته بود
و کتاب کرده بود
روسیه و چین مورد تایید ملت ایران نیستند. از مملکت ما و ملت ما فاصله بگیرید
سلام بنده ازتبریزمحله لاله تبریک عرض میکویم شرفی لاله عاشق دکتر مسعود پزشکیان
جلیلی انصافا انسان درستی بود و کاربلد بود استان خراسان رضوی همون شهر مشهد و شهرهای حومش درصد آرای بیشترشون به جلیلی رای دادن یعنی یک میلیون و هفتصد هزار به جلیلی رای دادن چون همیشه طرفدار کاندیدهای انقلابی و رهبری هستن ، حالا بقیشون هم بوده به پزشکیان رای داده
به‌نظر من اینا همش سیاست بازی است وانتخاب شده مملکت رو به داغون شدن هست و هیچ برنامه ای برای ثبات نیس تورم خودرو طلا خودرو مسکن اجاره وووووووووووو
احتمالاً یا استیضاح میشه یا استعفا میده
درود بر رئیسی و امیرعبداللهیان وکابینه واقعا کاردرستش. این عزت و میراث اونه که جناب پزشکیان داره حظشو میبره. کاش میراث دار خوبی باشه البته اگه بتونه.
لطفا
برای آقا مسعود خان. آستین بالا بزنید بنده خدا
چراغ منزل خاموش. است
پیام تبریک برای ریاست جمهوری دکتر پزشکیان....
محمد بداقی نویسنده و کهنه سرباز ایرانی
دمت گرم دکتربرو سفرحالشوببربرای روحیت خوبه بعدبیا به کارهای مملکت برس.اقای جلیلی راهم ببربه عنوان پیشخدمت
متاسفم برای ملتی که ماشینشو میبره پیش مکانیک ماهر ولی مملکتشو میسپاره به کسی که فقط با اون هم زبونه ومعیارش برای انتخاب ریس جمهور اینه
کل اختیار قدرت دست دولت در سایه است و رئیس جمهور قدرت ۱۰ درصدی داره اونم بخاطر سر کار گذاشتن مردم
دعوت علی اف جالبه . ۵۰ روز است ایران رو به هم ریخته باز دست بردار نیست .
امیدوارم بتونه دل مردم رو با قویتر کردن اقتصاد ایران و سربلندی ایران در عرصه های خارجی شاد کنه. ولی اگر موفق نشه خودش و تمام کسایی که بهش رای دادن بد جور شرمنده میشن . شرمنده کسایی که برای سرافرازی ایران خون دادن و خون دل خوردن. ب امید پیشرفت ایران عزیزمون و دعای خیر صاحب الزمان برای ایران قویتر
بابا اسم رئیس جمهور آذربایجان ایلهام هست نه الهام. چرا ایرانیزه میکنین؟
فقط خواهشا 5 سال دیگه اینو گردن بگیرین باز نگین نزاشتن کار کنه
کاش مراسم آیین ریاست جمهوری میدیدن اونایی که بهش رای دادن در عجبم چجوری میخاد با کشورهای خاجی ارتباط برقرار کنه
اعلی برکت الله

دیگری ب میدان آمد خخخخ

خدا ب داد من برسه خخخ

چون بیکار بودم و هستم و از اول تو هیچ حزبی نبودم
فرصت تاریخی برای پیشرفت وهمراهی مردم وهمگرایی گروهها ومعرفی ایران بعنوان یک قدرت فراهم شده .از همه خواهش میکنم متفاوت فکر کنند وبه منافع ملی بیندیشند وسنگ اندازی نکنند
مرد وجود دار باصلابت وباسوادیه انشالله اوضاع بهترینه.
اکثر کشورهایی که از قبل ایران تحریم شده و جا مانده از پیشرفت جهانیست تبریک و تهنیت ارسال داشته اند. یادشان باشد در آینده ای نه چندان دور کوی سبقت را از شما خواهد برد. به امید آنروز.
تبریک دکتر پزشکیان عزیز فقط اولین کاری میکنی حس امنیت برای مردم تو کشور خودشون افغانی ها رو بیرون کن بزرگترین کارو کردی عزیز ملتی
یادتون باشه که پزشکیان مثل شهید ریسی عزیز ?دولت رو بدهکار تحویل نگرفته، خود جهانگیری تو سال آخرش میگه هیچی نداریم حتی گندم،اما الان دارو، سرم،انسولین، روغن، لاستیک،سیمان،ساخت وساز وخلاصه همه چی خدا روشکر عادی داره روال خودش پیش میره حتی این دوماهی که ریس جمهور نداشتیم?فردای روز پزشکیان نگه ما دولت را خالی تحویل گرفتیم
احتمالاً یا استیضاح میشه یا استعفا میده
ایشان الان یک حزب دارند بنام حزب ملت که کسانی هستند که به ایشان رای داده‌اند و از ایشان حمایت میکنند.
تبریک همه ملت ایران
پیامهای تبریک موجبات مسرت و امیدواری مردم میشود اما جای این سوال است از اروپا و آمریکای شمالی پیامی دیده نمیشود،!!!
سلام. دوستان همدل وامیدوارشویددرموردپزشکیان زره ای شک نکنید انسان پاکدشت وپرتلاشی است میبایست همه تشکیلات همراه شوندوسازمخالف نزنندمخصوصا صداوسیما بایدکمکش کند
دولت فلسطین تبریک نگفت!
مبارک 16 میلیون که بهش رای دادن،مارا با تو کاری نیست جناب کارشناسیان
ایشالا هر چه خیر همون باشه مردم ما گناه دارن بخدا خیلی سختی کشیدن آرزو میکنم فقط کشورمون پیشرفت کنه .
مسعود میتونه، چون تورکه. والسلام
با احترام به همه قومیت ها هم پدر و هم مادرش تورکه.
ضمن تبریک به آقای پزشکیان توصیه میکنم هواسشان باشد. گول غرب گداها رانخورند وبدانند هرقدمی که برمیداردخون شهیدی زیرآن ریخته وآنهاروزقیامت جلواوراخواهند گرفت وبهترین عمل آن است که راه شهیدرئیسی رادنبال کند ومطیع محض رهبرباشد
خدا به داد برسه میخاد بره کشورای دیگه آبرومونو میبره دیگه غونجا آقای جلیلی نیست که کمکت کنه آیه هاتو یادآوری کنه
انشاالله دولت سوم روحانی نباشه
آقای دکتر پزشکیان مردم واقعاً بی گناه هستن و طاقت اینقدر زجر و زحمت رو ندارند تورو به خدا تورو به خون شهدا قسم برامون آسایش بیارید دقیقاً مثل کشورهای عربی
خوشحالم بابت رییس جمهور ی که همه ی دنیاقبولش دارن به امید سربلندی روزافزون ایران و مردمم
باسلام کاش همگی مسعولین ...ازجناب جلیلی گرفته... تا دیگران اصولگرا ...اصلاح طلب ... کمک میکردن نیتا درست میشد همدل میشدن دعوا نمیکردن مملکت درست میکردن ... ادم کجا دنیا میخواد بگیره همگی میرن بدون هیچی همراشون ببرن اون دنیا ... تورم کمر مردم شکسته ... خیلیامون باید خجالت زن وبچه بکشیم از بس گرونی هست ... خدا خودش درست کنه
درود فراوان و تبریک به ریاست جمهوری منتخب(دکتر پزشکیان) وهمه هموطنان عزیزم
آقای دکتر پزشکیان عزیز وبزرگوار
مردم ایران دراین سالیان تورم و گرانی....درد ورنج...زیادی کشیده اند،حالا با انتخاب جنابعالی احتیاج مبرم به خبرخوشحال کننده ای در باب گشایشی درحل مشکلات و معضلات روزمره خود دارند خواهشن برای شاد کردن مردم دریغ نکنید.... ما مردم خوب می دانیم که با حل مشکلات و معضلات... مافیای دلالان... خشمگین واعصبانی....می شوند چون آنها با درد و رنج ...مردم لذت می برند.....ان شاالله خداوند کمک کند مردم این کشور غنی و ثروتمند مثل همسایه های حوزه خلیج فارس در امنیت و آرامش و آسایش ... باشند.... ان شاالله
تبریک تبریک به ملت فهیم ایران ازطرف بلوچستان بزرگ به امیدوارانه آزاد آباد،وخوشنام
ملت فهیم ایران قطعا برای پیشرفت کشور باید گشایش مرزها را رواج دهیم تک بودن مختص خداست تعامل با دنیا یعنی آسایش و رفاه
دکتر پزشکیان با رتبه استاد تمامی بی شک اول رییس جمهور کل ادوار تاریخ چه در داخل و چه خارج محسوب میشه که پیشوند پروفسوری را یدک میکشه این خود برای ملت ایران افتخاریست.
امیدوارم در اداره کشورمان همچون تخصص اش رتبه یک باشند
آرزوی سربلندی و عزت روز افزون برای ایشان و کابینه منتخبشان
سلام، با اینکه بنده به دکتر جلیلی رای دادم،ولی به آرای اکثریت احترام میزارم و بشون تبریک میگویم و امیدوارم به وعده های خود بتونه عمل کنه و راه خدمت به ملت و اجرا کردن فرمایشات رهبری را مانند شهید رئیسی که هميشه حاضر در صحنه بود و پشت تریبونی نبود، ادامه بدهد.
منافع ملت و نظام را بدور از هر جناح و قومیت و ملیتی باقدرت پيش ببرد و یک ایران پشتش انشاالله خواهد بود
یا شاسین قشقاییهای عزیز دوست داشتنی پشت پزشکیان ایستادن
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم