بازدید 1428

آتش‌سوزی گسترده در انبار کارخانه تولید موادغذایی

انبار یک شرکت موادغذایی در غرب تهران دچار حریق شد.
کد خبر: ۱۲۴۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۱ 20 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع حریق در انبار یک شرکت موادغذایی، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، ظهر دیروز آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۳۳، ۶۲، ۱۶ و ۸۷ را به همراه گروه امداد و نجات ۵، تانکر آب و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را به مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح، بعد از میدان پاستوریزه اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انبار بزرگ به مساحت حدود پنج هزار متر مربع رخ داده است. این انبار محل نگهداری از قوطی‌های نوشابه بود که دچار آتش سوزی گسترده شده و هر لحظه بر حجم شعله های آتش افزوده می‌شد. در این شرایط نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، با استفاده از لوله های آبدهی و تجهیزات خاموش کننده، از چندین سمت عملیات مهار زبانه های آتش را آغاز کردند.

آتش‌نشانان در گام نخست موفق شدند که شعله‌های آتش را مهار و از گسترش بیشتر آن جلوگیری کنند. پس از آن نیز شعله‌های آتش را به‌طورکامل اطفا کرده و پس از ایمن‌سازی محل، تخلیه دود و انجام عملیات لکه‌گیری به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه‌ها بازگشتند.  

در این آتش سوزی به هیچ یک از کارکنان شرکت تولید کننده مواد غذایی آسیبی وارد نشد و خسارات برجای مانده مالی بود. گروهی از کارشناسان آتش‌نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن دلیل وقوع این حادثه را آغاز کرده‌اند.  

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم