بازدید 1461

بازداشت موبایل قاپ حرفه‌ای در شمال شهر تهران

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ حرفه‌ای در محله الهیه خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۲۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۱ 10 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سرهنگ صادق ضرونی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت خبرهایی مبنی بر سرقت و قاپ زنی تلفن همراه از شهروندان، عوامل کلانتری ۱۰۱ تجریش گشت‌زنی‌های هدفمند در نقاط آلوده و جرم خیز را به منظور شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در همین راستا نیز ماموران در حال گشت زنی در محدوده بودند که یکی از شهروندان اعلام کرد که تلفن همراه وی به تازگی سرقت شده و سارق نیز متواری شده است.با در اختیار قرار دادن مشخصات ظاهری متهم و اجرای طرح مهار، سارق در اتوبان مدرس مورد شناسایی قرار گرفت، اما این فرد به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت که در همین راستا عملیات تعقیب و گریز میان پلیس و سارق آغاز شد.

ضرونی ادامه داد: پس از مدت کوتاهی تعقیب و گریز، متهم متوقف شد اما این‌بار برای فرار با ماموران درگیر شده و اقدام به حمله به سمت آن‌ها کرد که با اقدام به موقع عوامل کلانتری، متهم زمین‌گیر و دستگیر شد. همچنین پس از بازرسی اولیه از متهم، یک دستگاه تلفن همراه مسروقه آیفون که به تازگی سرقت شده بود از این فرد کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری، شاکی شناسایی شده و و گوشی مکشوفه به وی تحویل داده شد. همچنین متهم در جریان بازجویی‌ها  به موبایل قاپی و ۱۰ فقره سرقت تلفن همراه آیفون اعتراف کرد.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه شناسایی دیگر شکات و دستگیری همدست و مالخر این فرد نیز در دستور کار پلیس قراردارد، گفـت: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری