بازدید 1960
۲

پایان درگیری مسلحانه و گروگان گیری در شهرستان داراب

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیریِ گروگانگیران و رهاییِ مردِ گروگان گرفته شده در درگیری مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۰۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۴ 03 June 2024

به گزارش تابناک، سردار رهام بخش حبیبی در این باره به  ایرنا گفت: بامداد امروز چهاردهم خردادماه در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربایش مردی ۴۰ ساله و درخواست مبلغ زیادی وجه نقد در قبال‌ آزادی وی در یکی از روستاهای شهرستان داراب، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران سریعا در محل حاضر و مطلع شدند که چهار فرد مسلح به سلاح گرم با ورود به منزل مردی ۴۰ ساله وی را گروگان گرفته و سریعا با یک دستگاه سواری پژو از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این‌که به منظورِ حفظ جان گروگان سریعا "طرحِ مهار" در شهرستان داراب اجرا و گروگان‌گیرها تحت محاصره قرار گرفتند، افزود: پس از چندین مرحله هشدار و عدم توجه به اخطارهای پلیس، پس از سه ساعت درگیری و تیراندازی متقابل؛ ماموران انتظامی موفق شدند ۲ نفر از گروگان گیران را دستگیر که در این رابطه یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه بی سیم دستی کشف شد و متهمین ۲۳ و ۴۳ ساله در بازجویی اولیه انگیزه خود را از این اقدام، اختلافاتِ مالی اعلام کردند.

حبیبی با اشاره به اینکه گروگان آزاده شده صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، بیان کرد: پلیس با مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان با جدیت و برابر قانون برخورد می‌کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
چقدر اسلحه داشتن راحت شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقایان مسئول

حواستان به وضعیت امنیتی کشور هست!؟
اخبار زورگیری ها و گروگانگیری ها و سرقت های مسلحانه و.....به سمع و نظر مبارکتان می‌رسد ؟؟؟

متوجه هستید اوضاع و احوال امنیتی و اجتماعی کشور بحرانی و نامطلوب است ؟؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم