بازدید 2219

رئیسی دستورات اقتصادی جدید صادر کرد

اولین نشست تیم اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۳، صبح امروز یکشنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی و با حضور اعضای اقتصادی کابینه برگزار شد.
کد خبر: ۱۲۲۸۵۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴ 24 March 2024

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، ابراهیم رئیسی همه بخش‌های تولیدی از جمله نفت، کشاورزی، نیرو، صنعت و معدن را مخاطب اصلی شعار سال خواند و کنترل عواملی را که در شاخص‌های اقتصادی اختلال ایجاد می‌کنند، ضروری دانست.
 

اولین نشست تیم اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۳، صبح امروز یکشنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی و با حضور اعضای اقتصادی کابینه برگزار شد.

در این جلسه دبیر ستاد اقتصادی دولت گزارشی از شاخص‌های رشد اقتصادی، اشتغال، تورم در سال گذشته و میزان تحقق شعار سال ۱۴۰۲ ارائه و ابعاد و راه‌های تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در زمینه جهش تولید با فراهم کردن زمینه‌های مشارکت مردم را تبیین کرد.

بیان نکاتی در مورد میزان تحقق درآمد‌های ارزی کشور، تخصیص اعتبارات طرح‌های عمرانی، زمینه‌های جذابیت‌بخشی به تولید و صادرات و مشوق‌های لازم در این زمینه و ضرورت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های زیربنایی از جمله محور‌های مطرح شده در این جلسه بود.

رئیسی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ و تبیین ضرورت‌ها و الزامات برنامه‌ریزی برای تحقق جهش تولید، همه بخش‌های تولیدی از جمله نفت، کشاورزی، نیرو، صنعت و معدن را مخاطب اصلی شعار سال خواند و کنترل عواملی را که در شاخص‌های اقتصادی اختلال ایجاد می‌کنند، ضروری دانست.

رئیسی حمایت کامل از تولید کالا‌های اساسی و ایجاد ثبات و آرامش در این بخش را سیاست اصولی و قطعی دولت دانست و بر ضرورت توجه جدی به افزایش بهره‌وری در بخش‌های مختلف تاکید کرد.

سلام پرواز
بلیط اتوبوس
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۷
یاخدا !

نابود شدیم رفت !
سلطان دستور
استاد دستورهای بی نتیجه یا کم نتیجه
رئیسی دستورات اقتصادی جدید صادر کرد
ملت تا دیر نشده شهادتین رو بگن
همه اجنای تو دوهفته ۳۰ تا ۵۰ درصد اومده روش این دهن کجی دولت به مردمه مگه حقوق کارمندان بدبختو چقدر افزایش دادین
آقا به این گینسی ها بگین بیاد دستورات آیت الله دکتر را در این حدود سه سال،بشمارن،ثبت کنن،فکر کنم تا قیامت هم کسی نتونه این رکورد را جابجا کنه!
خدایا خودت رحم کن
خدا به خیر کنه!!!!
تداوم تورم و بس
خدا به دادمون برسه
شما لطفاً دستور نده تا بدتر از این نشه.
دكتراى اقتصاد هم داره
فقط بررررررو
هر دستوری دادی برعکس عمل شده مثل خودرو
ماشا... همش فرمان صادر میکنه ولی در عمل روزگار هر روز داره برای ما مردم بدتر میشه
وای خدایا شکرت.... من از اول سال جدید تا الان منتظر همین خبر بودم... دستورات جدید از راه رسید و مشکلاتمون یه کل حل شد....
همش دستور دستور دستور ! کی پی گیری نتایج دستورات می شود مهم این هست که انجام نمی شود وقتی به وزیری فرجه زمانی دادید و اجرا نشد برکنار باید کرد
برچسب منتخب
# فطریه # جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # کفاره روزه # جهش تولید با مشارکت مردم