بازدید 11315
۶

زمان انتشار نتایج آزمون استخدامی معلمان اعلام شد

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره آزمون استخدام آموزگاری و زمان اعلام نتایج اولیه و مرحله ارزیابی تکمیلی آن توضیح داد.
کد خبر: ۱۲۲۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵ 10 March 2024

 به گزارش  تابناک به نقل از ایسنا، حمید طریفی معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ما معاونت ابتدایی را نظام آموزش ابتدایی می‌بینیم که ماموریت آن ارتقای نظام علم و فناوری در کشور است، گفت: جایگاه، اهمیت، ضرورت و توجه به این نظام را باید احیا کنیم.

وی با بیان اینکه یک برنامه تحولی اساسی را با همکاری سایر معاونت‌ها دنبال خواهیم کرد، افزود: نگاه ما یک نگاه سیستمی است تا عناصر و ذی‌نفعان را در محیط پیرامون نظام آموزشی کشور درگیر کنیم.

چند نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کردند؟ تفاوت معنادار تعداد مردان و زنان


طریفی در موضوع بازماندگان از تحصیل و انسداد مبادی بی‌سوادی را از جمله موضوعاتی دانست که دستگاه‌های دیگر برای رفع آن باید همکاری کنند.

معاون آموزش ابتدایی افزود: ۳ حوزه را به عنوان موضوع فعالیت تعیین شده که شامل موضوعات کارکردی و مهارتی است و مدارس و معلمان ما می‌توانند به جای تکالیف نوشتاری از این فعالیت‌ها استفاده کنند.

طریفی گفت: فرصت‌های متنوع یادگیری یکی از موضوعاتی است که ذیل آن هم‌راستا با ساحت‌های شش‌گانه سند تحول بنیادین، دانش‌آموزان می‌توانند در قالب متن یا ویدئو تولید محتوای خود را برای مدارس ارسال کنند. ممکن است دانش‌آموزان در مراسم‌های ماه رمضان شرکت کنند، یا یک فعالیت ورزشی و ... انجام می‌دهند که خود به عنوان فعالیت مهارتی به شمار می‌رود.

وی «نوروز و داستان» را موضوع دوم عنوان کرد که طی آن دانش‌آموزان می‌توانند داستان‌خوانی و داستان‌گویی کنند.

معاون آموزش ابتدایی موضوع سوم را که به عنوان فعالیت نوروزی به شمار می‌رود «دوستی با محیط زیست» نام دارد نام برد که در همین راستا دانش آموزان فعالیت‌های زیست‌محیطی را می‌توانند به مدارس ارسال کنند.

طریفی درباره آزمون استخدام آموزگاری گفت: حدود ۶۳۶ هزار داوطلب در این آزمون شرکت کردند که ۲۸ هزار نفر را به عنوان آموزگار ابتدایی جذب می‌کنیم و ۱۱۶۸ نفر آموزگار استثنایی هستند. نتایج اولیه آزمون بین ۱۴ تا ۲۰ فروردین اعلام می شود و تا ۲۸ اردیبهشت مرحله ارزیابی تکمیلی هم تمام می‌شود.

وی همچنین ۲۸ اسفند را به عنوان روز پایانی برای فعالیت مدارس در سال جاری اعلام کرد.

 

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶
نیروهای لازم ۱۰ ساله استخدام شدن و همین الان تو مدرسه درس میدن فقط قراردادشون از حق التدریس به پیمانی تغییر پیدا کردش و تعدادی هم از سهمیه دارها. بنده با فوق لیسانس روانشناسی و ۲ بار ازبر کردن تمام جزوات و کتب مربوط در کل این امتهان بین ۲۰۰ سوال فقط ۶ سوال رو دیدم که در کتابها و جزوات بود. بی استاندارد ترین سوال ها. بنده که معلولیت شدید بینایی دارم در آستانه ۳۷ سالگی تنها امیدم رو از دست دادم. این آقایان طراح سوال بیان من در همین حوضه ۱۰ تا سوال بهشون بدم اگر توان جواب دادن به ۲ سوال رو داشتن وبال دنیاشون به گردن بنده.
پاسخ ها
معلم اینده
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
حوزه
امتحان
بدترین بلایی که بر سر سواد دارشدن وعلم آموزی میشد سر مدارس بیاد با طرح به اصطلاح تحول آمد ضربه به علم با این روش بسیار غلط امکان پذیر شد دانش آموز پایه سوم وچهارم ابتدایی که نه خواندن ونه نوشتن بلد نیست چه معنایی میتونه داشته باشه این چه تحولیه آقایان یکی به داد علم ودانش برسه این دانش آموزان انگار روی ریل قرار گرفتن وبلاجبار به جلو رانده میشن
اگه هرساله استخدامی داشتین اینقدر آزمونها شلوغ نمیشد که بین 636هزارفقط28هزار استخدام میکنین واقعابه خیلیا اجحاف شده مخصوصا دهه 60ها
با سلام لطفا صادقانه بفرمایید آیا به اعتراضات آزمون سال قبل رسیدگی شد یا اینکه فقط در حد حرف بود مگر می شود در یک آزمون ظرفیت جنسیتی مشخص و ظرفیت کلی نیز مشخص اما تنها ۶۰ درصد ظرفیت پذیرش شود وقبل از رسیدگی به اعتراضات تکمیل ظرفیت اعلام شود و ظرفیت جنسیتی کنار گذاشته شود وهمه قادر به انتخاب باشند این جای سوال دارد چرا باید تخلفی انجام بگیرد و کسی جوابگو نباشد...
با سلام خدمت مسولان آموزش و پرورش و سازمان سنجش خداوکیلی امتحان خیلی سخت بود بنده لیسانس دارم متاهل هستم شغل آزاد بصورت پاره وقت مشغولم بخاطر امتحان ۴۰ روز سرکار نرفتم زن و بچه در فشار و استرس بودن خودم مهم نیست این ۴۰ همش قرض کردیم کلی بده کاری بار آوردیم هزینه کتاب و غیره... قسط و کرایه خونه و پول آب و برق هزینه خورد و خوراک همش قرض کردیم فقط و فقط که بنده درس بخونم اونم در ۴۰ سالگی به این امید فقط برم سرکار و شرمنده خانواده نباشم این آزمونی که بنده دادم فقط ۶ سوال تو کتاب اومده بود مابقی من همین طوری جواب دادم خواهشمندم عاجزانه که حداقل ما که سال دیگه فرصت امتحان و آزمون مجدد نداریم یه استثناهایی قایل باشید ما حتی کارگری هم بلد نیستیم کاربی کنید که حداقل سن بالاها سر کار برن چون فرصت دیگه ندارن. ممنون
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل