بازدید 13240

اعلام زمان واریز عیدی کارمندان دولت

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: خبر خوش برای کارمندان دولت این است عیدی آنها را حداکثر تا یک هفته آینده پرداخت می‌کنیم. به عبارتی روزهای ابتدایی اسفند، زمان پرداخت عیدی کارمندان دولت اعلام شده است.
کد خبر: ۱۲۲۲۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱ 17 February 2024

 به گزارش تابناک، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بالغ بر ۶۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش دولتی انجام شده و شامل ۵۹۰ طرح و پروژه است.

وی افزود: خبر خوش برای کارمندان دولت این است عیدی آنها را حداکثر تا یک هفته آینده پرداخت می‌کنیم. به عبارتی روزهای ابتدایی اسفند، زمان پرداخت عیدی کارمندان دولت اعلام شده است.

شایان ذکر است در جلسه ۱۵ بهمن هیأت وزیران، حداقل عیدی یا پاداش آخر سال کارمندان و بازنشستگان دولتی با افزایش ۴۰ درصدی نسبت به سال گذشته، مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد.

بر اساس مصوبه هیأت دولت، برای کارکنان و بازنشستگان متأهل مبلغ ۷۰۰ هزار تومان اضافه می‌شود و به ازای هر فرزند نیز ۳۰۰ هزار تومان عیدی تعلق خواهد گرفت.

به گفته بهادری جهرمی سخنگوی دولت، یک کارمند یا بازنشسته دولت که متأهل و صاحب یک فرزند باشد، مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عیدی دریافت خواهد کرد.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲۳
انتشار یافته: ۱۰
مردیم از خوشی این خبر خوش
با این ولخرجی دولت باید نگران قیمت دلار شد. آنقدر این رقم عیدی بزرگ هست که تمام کارکنان و بازنشستگان برای مسافرت خارجی حتمن اقدام می کنند و باعث کمبود دلار میشه
برای پرداخت دو میلیون و پانصد هزار تومان یا بگوییم معادل 4.5 کیلو گوشت این دولت تا الان صد تا خبر تولید کرده است
گدا پروری
آقای رئیس برنامه و بودجه قبلا هم این خبر خوش را داده بودند انشاء الله منظورشان هفته آخر اسفند نیست
پول ۴ کیلو گوشت.خخخ
با این تورم، چرا میزان عیدی اینقده کمه، چیکار کنیم با قسط وام ها ای خدا
44 دلار رو هر وقت بدن هیچ فرقی نمیکنه
الان اینکه عیدی هفته آینده پرداخت میشه خبر خوبه؟ خاک بر سر ما کارمندا
دولت محرومان تصمیم بسیار شایسته و هوشمندانه ای گرفته است که عیدی ما کارمندان را اوائل اسفند پرداخت کند، چون با این حساب فرصت یک ماهه برای خرج کردن این مبلغ کلان داریم، ما خیلی نگران بودیم که این مبلغ مثلاً 15 اسفند پرداخت شود و تا آخر سال نتوانیم کل آن را خرج کنیم!
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل