بازدید 3055

بیت‌کوین وارد کانال ۳۰ هزار دلار شد

به نوشته کوین‌دِسک، افزایش قیمت این رمزارز به دلیل احتمال تأیید صندوق قابل معامله بیت‌کوین با قیمت لحظه‌ای در آمریکا بوده است.
کد خبر: ۱۱۹۹۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰ 20 October 2023

به گزارش تابناک، بیت‌کوین در روز جمعه (۲۸ مهر) در ساعاتی از سطح ۳۰ هزار دلار فراتر رفت و تا حدود ساعت ۳ بعدازظهر به وقت ایران، بیش از ۲۹ هزار ۹۰۰ دلار معامله شده است.

بر اساس داده‌های سایت اینوستینگ، قیمت بیت‎کوین طی امروز از ۲۸ هزار و ۵۸۶ دلار تا ۳۰ هزار و ۱۶۶ دلار نوسان داشته است. تغییر قیمت این رمزارز طی ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از ۱۴۰۰ دلار افزایش یافته است. حجم معاملات بیت‌کوین طی ۲۴ ساعت اخیر ۲۰ میلیارد و ۷۱ میلیون دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته گذشته بیش از ۱۲ درصد افزایش پیدا کرده است.

به نوشته کوین‌دِسک، افزایش قیمت این رمزارز به دلیل احتمال تأیید صندوق قابل معامله بیت‌کوین با قیمت لحظه‌ای در آمریکا بوده است.

در چند روز گذشته چندین شرکت فعال در زمینه توسعه نرم‌افزار‌های مرتبط با صندوق قابل معامله بیت‌کوین، تغییراتی در نرم‌افزار‌های خود ایجاد کردند تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نسبت به تأیید این نرم‌افزار‌ها ترغیب شود.

همچنین امید‌ها نسبت به تبدیل شدن شرکت «گرِی اِسکِیل بیت‌کوین تِراست» (Grayscale Bitcoin Trust) به یک صندوق قابل معامله بیت‌کوین افزایش یافته است. این شرکت به نمایندگی از سرمایه‌گذاران، مقدار قابل توجهی بیت‌کوین در اختیار دارد. شرکت‌های دیگری هم که در تلاشند یک صندوق قابل معامله بیت‌کوین راه‌اندازی کنند عبارتند از: «فیدلیتی»، «بِلَک‌راک» و «ویزدِم تری».

معامله‌گران معتقدند در صورتی که نرم‌افزار صندوق قابل معامله بیت‌کوین شرکت «گرِی اِسکِیل بیت‌کوین تِراست» مورد تأیید قرار بگیرد، شرایط برای ادامه روند صعودی و افزایش قابل توجه قیمت بیت‌کوین فراهم می‌شود.

تازه‌ترین قیمت اتریوم
قیمت اتریوم نیز تحت تأثیر افزایش قیمت بیت‌کوین قرار گرفته است. این رمزارز طی روز جمعه از ۱۵۶۱ تا ۱۶۲۹ دلار نوسان داشته است. تغییر قیمت اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت این رمزارز حدود ۶۰ دلار افزایش یافته است. حجم معاملات اتریوم طی ۲۴ ساعت اخیر ۶ میلیارد و ۲۵ میلیون دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته گذشته ۵/۲۶ درصد رشد داشته است.

منبع: اکو ایران

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار