بازدید 3851

شهروندان تهرانی چتر همراه داشته باشند

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از عصر پنجشنبه تا جمعه شب (۲۷ تا ۲۸ مهر) در بیشتر نواحی استان افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید، در بعضی ساعات رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق به‌ویژه نیمه‌شمالی پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۹۹۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸ 18 October 2023


به گزارش تابناک، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی برای امروز تا فردا بعد از ظهر (۲۶ تا ۲۷ مهر) در بیشتر نواحی استان آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، گاهی افزایش باد و در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات غبار رقیق، در ارتفاعات گاهی افزایش ابر، رگبار پراکنده و وزش باد شدید به‌ویژه در ارتفاعات شمال شرق پیش‌بینی می‌شود.

از عصر پنجشنبه تا جمعه شب (۲۷ تا ۲۸ مهر) با توجه به عبور موج ضعیف از شمال کشور در بیشتر نواحی استان افزایش ابر گاهی وزش باد شدید خواهیم داشت. در بعضی ساعات رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق به‌ویژه نیمه‌شمالی و ارتفاعات و در قله‌ها بارش پراکنده برف گاهی همراه با مه مورد انتظار است.

برای روزهای شنبه و یکشنبه (۲۹ و ۳۰ مهر) آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد، در مناطق شهری در ساعات پرتردد غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۲۷ مهر) قسمتی ابری، همراه با وزش باد و به‌تدریج افزایش ابر و افزایش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و در روز جمعه ( ۲۸ مهر) نیمه‌ابری تا ابری، گاهی وزش باد شدید، در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۳  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار