بازدید 6039
آتش بس در استقلال بهم می خورد

صورتجلسه خطیر برای برکناری نکونام لو رفت!

باتوجه به مصاحبه‌های متعدد نکونام علیه مدیریت و هیات مدیره و جلوگیری از حضور بازیکنان جدید در تمرینات و تضعیف روحیه تیم و عدم رعایت شأن باشگاه در رسانه‌های جمعی، به مدیریت این اختیار داده می‌شود جرائم از جمله فسخ یکطرفه و اخراج را اجرایی کند
کد خبر: ۱۱۹۸۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۸ 13 October 2023

افشای صورتجلسه ای از هیات مدیره باشگاه استقلال، بار دیگر فضای روانی آبی ها بهم ریخت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ هنوز یک هفته از آشتی تقریبی نکونام با مدیرعامل استقلال و آتش بس خطیر با سرمربی ناراضی نمی‌گذرد که انتشار یک سند ، اوضاع را دوباره وخیم کرد.

صورتجلسه خطیر برای برکناری نکونام لو رفت!

ورزش آنلاین نوشت؛ اختلاف علی احمدی خطیر معروف به علی خطیر و جواد نکونام از روز اول انتساب مدیرعامل باشگاه استقلال پاشنه آشیل این تیم در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شده و بر کسی پوشیده نیست که حداقل تا روز ۷ مهر ماه ۱۴۰۲ که علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی، پیشگام آشتی‌کنان شد، آب این ۲ نفر «توی یک جوب» نمی‌رفت!

حالا سندی پیدا شده که این آتش سوزان اختلاف در شهریور ماه به اوج خود رسیده و کار تا آن جا پیش رفته بود که در جلسه هیئت مدیره باشگاه، مدیرعامل فسخ یک طرفه قرارداد با سرمربی را در دستور جلسه قرار داده و در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ در بند ۵ صورت جلسه شماره ۷ باشگاه که با حضور علی خطیر، فرشید هاشم سمیعی، علیرضا خانی، مهدی حیدرزاده و مهدی افضلی تشکیل شده بود، حکم به فسخ یک طرفه قراداد سرمربی تیم داده‌اند و قرار بوده یا قرار است با تفویض اختیار به مدیریت باشگاه این اقدام اجرایی شود!

 

در این صورتجلسه می‌خوانیم:

باتوجه به قرارداد منعقده آقای جواد نکونام و باشگاه علی الخصوص بندهای ۱، ۲، ۱۵ و ۲۰ ماده ۶ و بند ۶ ماده ۱۱ باتوجه به مصاحبه‌های متعدد مشاراله علیه مدیریت و هیات مدیره و جلوگیری از حضور بازیکنان جدید در تمرینات و تضعیف روحیه تیم و عدم رعایت شأن باشگاه در رسانه‌های جمعی، به مدیریت این اختیار داده می‌شود جرائم مندرج در این مواد از جمله فسخ یکطرفه و اخراج را اجرایی نموده و کادر فنی جدید را منصوب نماید.

این صورتجلسه احتمالا اعلان جنگی تمام عیار از سوی مدیریت باشگاه به سرمربی بوده که با شکست مواجه شده است اما لو رفتن آن می‌تواند قضیه را برعکس کند.

صورتجلسه خطیر برای برکناری نکونام لو رفت!

 

عقب نشینی خطیر: قبل از نکونام از استقلال می‌روم

خطیر در پی انتشار خبر کذب صورت جلسه اخراج جواد نکونام به رسانه رسمی باشگاه، گفت: متاسفانه امروز بار دیگر شاهد اقدام بیهوده و بی‌نتیجه دیگری برای ضربه زدن به اتحاد استقلال بودیم. نامه‌ای بدون امضا، بدون تاریخ و بدون شماره منتشر شد که از اساس غلط و غیر واقعی است. هدف این بود ذهنیت سرمربی را نسبت به مدیریت باشگاه خراب کنند که تیرشان به سنگ خورد. من و سرمربی تیم دست یاعلی داده‌ایم و متحد شده‌ایم برای اینکه استقلال بتواند به موفقیت برسد. انتشار چنین چیزهایی صرفا برای ضربه زدن به اتحاد میان اعضای باشگاه و معطوف کردن حواشی به سمت استقلال است. به نظر می‌رسد حواشی دیگر تیم‌ها در روزهای اخیر سبب شده تلاش‌هایی برای ضربه زدن به آرامش استقلال صورت بگیرد. من و جواد نکونام هر دو متحد هستیم و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد شخص یا اشخاصی ضربه‌ای به آرامش تیم بزنند و خللی در روند کاری تیم ایجاد کنند.

او با بیان اینکه اجازه نمی‌دهد آرامش تیم با خللی روبه‌رو شود، گفت: من به عنوان مدیرعامل باشگاه پرافتخار و بزرگ استقلال اجازه ضربه زدن به تیم را نمی‌دهم و قطعا با هرگونه حاشیه‌سازی برخورد خواهم کرد. گویی عملکرد استقلال و پرهیز از هرگونه حواشی در روزهای اخیر موجب ناراحتی عده‌ای شده و آن‌ها سعی در برهم زدن آرامش تیم و باشگاه را دارند که باردیگر می‌گویم هرگز اجازه نخواهم داد به خواسته خود برسند.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: هواداران استقلال مطمئن باشند که من و جواد نکونام اجازه نمی‌دهیم برخی افراد به اهداف خود برای ضربه زدن به استقلال برسند. در روزهایی که برخی رقیبان دچار حاشیه شده‌اند، انتشار برخی اخبار و مطالب کذب، کار دشمنان قسم خورده استقلال است اما اجازه نمی‌دهیم این افراد آرامش فعلی را از تیم بگیرند. ضمنا اینگونه حاشیه‌سازی‌ها و انتشار مطالب کذب از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری حقوقی و قضایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال بار دیگر ضمن اعلام حمایت کامل از جواد نکونام و کادر او، گفت: مطمئنا جواد نکونام سال‌های سال در استقلال خواهد بود. خطاب به هواداران محترم و عزیزمان هم می‌گویم اگر من در استقلال بودم و جواد نکونام بخواهد برود؛ مطمئن باشید یک روز قبل از رفتنش من استعفا می‌دهم و می‌روم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل