بازدید 3708

ترافیک فوق سنگین در خروجی‌های پایتخت

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال آزادره تهران_پردیس، محور قدیم جاجرود، گیلاوند و مهرآباد فوق سنگین و پرحجم در جریان است.
کد خبر: ۱۱۹۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴ 04 October 2023

به گزارش تابناک، سرهنگ ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پرحجم گزارش شده و خودروها به کندی در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند. 

وی گفت: تردد وسایل نقلیه از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه پرحجم و سنگین گزارش شده و در شهرهای عبوری این محور مانند گیلاوند و فیروزکوه شاهد ترافیک فوق سنگین به همراه پس‌زدگی بار ترافیکی هستیم. 

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه عوامل پلیس راه با آماده باش صددرصدی در سطح محورها حاضر بوده و ضمن روان سازی جریان ترافیکی با تخلفات حادثه‌ساز برخورد خواهند کرد، تاکید کرد: به دلیل تداخل دو محور هراز و فیروزکوه، در خروجی شهر تهران، ورودی مسیر آزادراه تهران_پردیس، جاده قدیم جاجرود، بومهن، رودهن، مهرآباد و غیره با ترافیکی فوق سنگین و پس‌زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم و تردد به کندی در جریان است.

کهریزی افزود: با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز بر بار ترافیکی محورهای شرق استان افزوده شده و توصیه اکید داریم هم وطنان رعایت مدیریت زمان سفر را در اولویت مسافرت خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و عادی در جریان است و مشکلی بابت تردد وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محور های مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده ابراز کرد: هم وطنان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، رعایت حقوق شهروندی و مدیریت زمان سفر میتوانند، سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی