بازدید 2513

صدور دستور قضایی برای بررسی فوت بانوی ورزشکار

رئیس کل دادگستری استان سمنان اعلام کرد که اظهار نظر قطعی درخصوص علت فوت مرحومه زهرا برناکی مستلزم تحقیقات تکمیلی است.
کد خبر: ۱۱۷۷۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۵ 29 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاري صداوسيما؛رئیس کل دادگستری استان سمنان  گفت: عصر روز گذشته زهرا برناکی، از ورزشکاران کشور بر اثر سقوط از یک ساختمان چهار طبقه به شدت دچار جراحات و صدماتی شده و پس از انتقال به یکی از مراکز درمانی، تلاش‌های کادر درمان نتیجه بخش نبوده و فوت کرد.

عبدالهي افزود به محض اطلاع مقام قضایی، دستورات قانونی لازم برای بررسی علت وقوع حادثه به ضابطین مربوطه صادر و تحقیقات آغاز شد.

رئيس کل دادگستري سمنان گفت: فرضیه‌های مختلفی برای اعلام نظر صحیح فوت مرحومه زهرا برناکی وجود دارد ولیکن اعلام قطعی خودکشی، قتل و یا وقوع حادثه، مستلزم تحقیقات تکمیلی قضایی و پلیسی است و نباید از روی ظن و گمان غیر موثق صحبت کرد.

وی افزود: پرونده تحت نظر مقام قضایی صلاحیت دار بوده و با صدور دستورات قانونی لازم به ضابطین تخصصی برای تعیین علت فوت در جریان است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی به حفظ امنیت روانی جامعه حساس بوده و نباید از روی حدس و گمان اثبات نشده آبروی اشخاص را دست مایه قرار داد و به شایعات دامن زد.
 اقاي عبدالهي افزود:چنانچه به لحاظ رعایت موارد قانونی برای اعلام نظر قطعی علت فوت خانم زهرا برناکی منع انتشاری وجود نداشته باشد، نتیجه تحقیقات منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022