بازدید 2976
۴

شهادت دو نفر درپی انفجار در یک مرکز آماد سپاه دامغان

براثر انفجار در یکی از مراکز آماد و پشتیبانی سپاه دامغان ۲ نفر از کارکنان این مرکز شهید و سه نفر مجروح شدند.
کد خبر: ۱۱۷۳۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۵ 03 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، روابط عمومی سپاه دامغان شامگاه سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای از شهادت جمال شبستانی و علی علی حسینی ۲ نفر از کارکنان سپاه در حادثه انفجار عصر امروز در مرکز آمار و پشتیبانی سپاه در حومه دامغان خبر داد.

روابط عمومی سپاه دامغان در اطلاعیه جدید خود درباره حادثه انفجار امروز (سه شنبه ) در یکی از مراکز آماد و پشتیبانی سپاه در حومه دامغان اعلام کرد: در پی بروز حادثه انفجار حین تفکیک وجداسازی مهمات ضایعاتی در مرکز آماد و پشتیبانی سپاه در حومه دامغان ۲ نفر از کارکنان این مرکز به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و ۳ تن دیگر از کارکنان نیز مجروح و در بیمارستان بستری و در حال درمان هستند.

در پایان این اطلاعیه آمده است با تبریک و تسلیت شهادت شهدای این حادثه به خانواده های معظم و نیز همکاران شریف آنان متعاقباً آیین های تشییع و خاکسپاری پیکرهای مطهر شهیدان اعلام خواهد شد.

گفتنی است، روابط عمومی سپاه دامغان شامگاه سه‌شنبه در اطلاعیه‌ اولیه خود از بروز حادثه در حین جابجایی مهمات در یکی از مراکز آماد و پشتیبانی سپاه در حومه شهر دامغان خبر داد و اعلام کرد در حین جابجایی مهمات در یکی از مراکز آماد و پشتیبانی سپاه در حومه شهر دامغان به علت بروز حادثه ، انفجاری رخ داد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
مطمعنید انفجار بوده؟
بروز حادثه ....
.
.
.
عوامل دشمن...
.
.
.
در نهایت نفوذ موساد و دستگیری عوامل عملیات تروریستی دامغان
یاد انفجار بیدگنه افتادم که اولش میگفتند در اثر جابجایی زاغه های مهمات بوده!!!!
قطعا بی احتیاطی و ضعف مدیریت باعث این حادثه شده است
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022