بازدید 15976

پیش‌بینی وضعیت جوی مازندران در ۱۰ روز آینده

مازندران براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز شنبه ۱۲/۱/۱۴۰۲ تا دوشنبه ۲۱/۱/۱۴۰۲ به شرح زیر پیش بینی می‏شود.
کد خبر: ۱۱۶۹۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۲ 01 April 2023

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، هوای مازندران در روز شنبه ۱۲/۱/۱۴۰۲ مناطق ساحلی و جلگه‌ای مازندران ابری همراه با کاهش دما، بارش متناوب باران و وزش باد و در ارتفاعات نیز نیمه ابری گاهی ابری و مه آلود با بارش پراکنده و در مناطق سردسیر و کوهستانی با بارش برف همراه است.

روزهای یک‏شنبه تا سه‎شنبه ۱۳ تا ۱۵/۱/۱۴۰۲، هوای مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما در ساعات بعدازظهر با افزایش ابر در ارتفاعات با احتمال بارش پراکنده مواجه هستیم.

روزهای چهار‏شنبه و پنجشنبه ۱۶ و ۱۷/۱/۱۴۰۲ ، هوای مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش محسوس دما در دامنه و ارتفاعات همراه با وزش باد گرم پیش‌بینی شده است اما از اواخر شب پنجشنبه با افزایش ابر و وزش باد؛ در ارتفاعات غربی با احتمال بارش پراکنده همراه است.

روزهای جمعه و شنبه ۱۸ و ۱۹/۱/۱۴۰۲، وضعیت جوی مازندران نیمه ابری همراه با کاهش دما در ساعات بعدازظهر و شب با افزایش ابر و بارش پراکنده همراه است.

روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۰ تا ۲۱/۱/۱۴۰۲، هوای مازندران صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابرهمراه است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی