بازدید 16647
سه هزار و دویست و هشتاد و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»

وزیر اقتصاد: سال آینده بر بی‌ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم / کاهش بهای دلار پس از اعلام توافق ایران و سعودی / احمد خاتمی: ما با نوروز مخالف نیستیم، منتها نوروز اسلامی

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند آیت الله علوی بروجردی: جوان‌های نسل جدید، دنبال هر کسی می‌روند، غیر از ما / دستگیری یک بلاگر در ماجرای مسمومیت دانش آموزان / نماینده چابهار: کسانی که قبل از انتخابات می‌گفتند تاثیر تحریم‌ها فقط ۲۰ درصد است، الان که پست‌های مختلفی کسب کردند، همه چیز را به تحریم نسبت می‌دهند و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۶۷۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۲ 10 March 2023

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

علم‌الهدی: مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بحران ارزی از فتنه دشمن است
علم‌الهدی تصریح کرد: امروزه از مشکلات فرهنگی و اجتماعی گرفته تا مسائل اقتصادی و حتی بحران‌های امنیتی، از بحران ارز گرفته تا ناامن سازی فضای زندگی مردم، همگی برخاسته از یک فتنه و توطئه دشمن است. این‌ها نباید بهانه‌ای شود که ما از نظام ناامید شویم، زیرا اگر حجم توطئه‌ها و بحران‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه دشمن را در نظر بگیریم، دیده انصاف این است که نظام در مدیریت عرصه زندگی جامعه در تاریخ ۴۳ ساله اخیر موفق عمل کرده است.


آیت الله علوی بروجردی: جوان‌های نسل جدید، دنبال هر کسی می‌روند، غیر از ما
آیت الله علوی بروجردی گفت: این‌ها مردمی بودند که دایم به دنبال ما می‌آمدند و در هر کاری کنار ما بودند... سعی کنیم از این به بعد با این مردم رفیق باشیم و ارتباط داشته باشیم. خدا می‌داند آن بچه‌ای که رفته و مسیحی شده، مسئولیتش را از دوش من برنمی‌دارند. این بچه شیعه است. من باید او را برگردانم. من حق ندارم او را رها کنم. توجه داشته باشیم، ما در این لباس، از طرف حضرت برای کار در بین مردم مأموریت داریم، مأموریت ما هم تکفل آل محمد (ص) است. هر کسی به فراخور قدرت و توان و محدودۀ خودش جواب دارد، بسم‌الله. اما اگر جواب نداشته باشیم چه؟! کسانی قبل از ما بودند، که خداوند غریق رحمت کندشان، در هر رده‌ای، مرجع یا مدرس یا واعظ یا امام جماعت، هرچه بودند این میراث را به دست ما رساندند. اما آیا ما می‌توانیم این میراث را به دست نسل‌های بعدی برسانیم؟ الان جوان‌های نسل جدید اصلاً ارتباطی با ما دارند؟ ما برای آن‌ها بیگانه هستیم. دنبال هر کسی می‌روند غیر از ما؛ چرا؟ جاذبۀ ما چه شد؟ امام‌ جماعت مسجد محل قطب مردم بود. مردم برای او می‌مردند. ما این روز‌ها را دیده‌ایم. پدر من در تهران سی چهل سال امام جماعت بود. دیگران را هم دیده بودیم که مردم برایشان چه می‌کردند. دخترانی هم که حجاب کامل نداشتند، سراغ امام‌ جماعت می‌آمدند و مساله می‌پرسیدند. ما الان فقط اصرار داریم که این دختر حجاب خود را درست کند، در حالی که اصل عقاید او رفته است! اعتقاد یک داستان است، عمل یک داستان دیگر. عمل در رتبۀ بعد از اعتقاد است. اعتقاد لطمه خورده است. ما در انتقال این میراث به نسل بعد مشکل داریم، چون به این نسلی که در زمان ما هستند، نتوانستیم این میراث را منتقل کنیم.


کاهش بهای دلار پس از اعلام توافق ایران و سعودی
بهای هر دلار آمریکا در روز جمعه اسفند در بازار آزاد ۴۸ هزار و ۸۵۰ تومان تعیین شده و به فروش می‌رسد. از ساعاتی پیش و با اعلام رسمی آغاز روابط ایران و عربستان، نرخ دلار در بازار غیررسمی باز هم کاهشی گشت و وارد کانال ۴۸هزار تومان شد. آغاز روابط ایران و عربستان خصوصا با نقش‌آفرینی چین می‌تواند مبدا تحولات مثبت و مهمی در منطقه باشد. /اقتصاد آنلاین

احمد خاتمی: ما با نوروز مخالف نیستیم، منتها نوروز اسلامی
احمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه گفت: ما با نوروز مخالف نیستیم و نخواهیم بود. منتها نوروز اسلامی، نوروزی که با مقلب القلوب و الابصار همراه باشد. به همه به خصوص جوانان می‌گوییم که دنبال شادی بخردانه باشند. شادی که عقل بگوید بارک الله، چهارشنبه سوری که می‌توان آن را چهارشنبه سوزی نیز نامید از اقدامات نابخردانه است.

دستگیری یک بلاگر در ماجرای مسمومیت دانش آموزان
تسنیم نوشت: یکی از فعالان اینستاگرامی شهر ارومیه که در اتفاقات اخیر، دنبال التهاب‌آفرینی میان مردم بود، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد. این خبرگزاری نوشت: روز گذشته و در ادامه برخورد قاطع با برهم‌زنندگان امنیت روانی مردم در فضای مجازی، یکی از بلاگر‌های اینستاگرامی با بیش از ۷۰۰ هزار دنبال‌کننده از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد. به‌ دنبال این بازداشت، صفحه اینستاگرامی این بلاگر نیز مسدود و تمامی پست‌های وی حذف شد. این بلاگر، در مدت فعالیتش ضمن توهین به قشرهای مختلف جامعه از خبرنگار تا مأموران انتظامی، در اتفاقات اخیر جامعه نیز دنبال التهاب‌آفرینی و برهم زدن فضای روانی بود.

نماینده چابهار: کسانی که قبل از انتخابات می‌گفتند، تاثیر تحریم‌ها فقط ۲۰ درصد است؛ الان که پست‌های مختلفی کسب کردند همه چیز را به تحریم نسبت می‌دهند 
معین‌الدین سعیدی: آمار‌ غلط و تحلیل‌های غیر واقعی را شاهد بودیم؛ اول که صورت مساله را پاک و بعد بحث روانی موضوع را مطرح نمودند و بعدا شروع کردند که از اساس نادرست بود. این تناقض ها، در پاسخگویی مسئولین دولتی باعث رنجش مردم شده است. ۲۵ شهر دچار مشکل شده و فقط نمی‌توان بحث‌های روانی و یا بحث «دشمن» را مطرح کرد. در اینکه دشمن وجود دارد و جنگ ترکیبی علیه ایران انجام می‌دهد، تردیدی نیست و خود مقام رهبری هم بار‌ها روی این مساله تاکید داشتند و گفتند که باید دشمن شناس باشیم و بتوانیم متناسب با دشمنی‌های دشمن، عملکرد خودمان را داشته باشیم؛ اما ایشان تعبیر دیگری هم دارند که «مگس در بستر زخم می‌نشیند» و زخم را که خودمان ایجاد کردیم. من معتقدم چنان موضوع دشمن وارد ادبیات سیاسی مسئولین اجرایی شده است که اگر آن را حذف کنیم، چیزی برایشان نمی‌ماند و نباید هر ضعفی که خودمان داریم، به آن سوی مرز نسبت دهیم. صد درصد دشمن حضور دارد و کارش دشمنی است، اما عملکرد ما و مسئولین کجاست؟ کسانی که قبل از انتخابات، انتقاد داشتند که تاثیر تحریم‌ها فقط ۲۰ درصد است، الان که پست‌های مختلفی کسب کردند، همه چیز را به تحریم نسبت می‌دهند که پاک کردن صورت مساله است؛ بنابراین، متناسب با این حجم مسمومیتی که اتفاق می‌افتد، باید خودمان را جای خانواده‌ها قرار دهیم. با توجه به پایمردی سربازان امنیت کشور، ما تقریبا تنها کشور امن منطقه هستیم لذا با این ضرایب امنیتی بالا پذیرفته نیست که این اتفاق تا این حد بتواند باعث نگرانی خانواده‌ها شود، ولی هنوز نتوانیم کاری انجام دهیم. البته نباید فراموش کنیم، هر گونه گمانه زنی اشتباه و ایجاد التهاب در جامعه هیچ کمکی به حل موضوع نخواهد کرد.

دلخوش، نماینده مجلس: هر کسی گفته مشکلات اقتصادی ارتباطی با تحریم‌ها ندارد بیخود گفته
سید کاظم دلخوش درباره این‌که گفته می‌شود، دولت برای اداره کشور در سال جدید باید تغییراتی در تیم اقتصادی خودش داشته باشد، بیان کرد: از اول حرفم همین بود. آقای رئیس جمهور صادقانه کار می‌کند و زحمت می‌کشد، اما با بخشی از این تیم مخصوصاً تیم اقتصادی به نظرم کارش بسیار سخت است. این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما از روی دلسوزی می‌گوییم، دلمان می‌خواهد دولت موفق و مملکت آباد شود. ما هم این شرایط را نمی‌پسندیم. وی در خصوص این‌که عمده اشکالات موجود در بازار چیست، بیان کرد: یک بخشی از این مشکلات نتیجه تحریم‌هاست و نباید کتمان کنیم و حواشی که این مدت پیش آمد یک مقدار دامن زد. محل مبادلات ارزی ما کشور‌های همسایه بود؛ چرا جلویش را گرفتند؟ این دیگر چه ربطی به آمریکا دارد که از آن سر دنیا می‌آید و دخالت می‌کند؟ این‌ها بازمی‌گردد به تحریم‌ها، اما ضعف مدیریت در اقتصاد را هم نباید کتمان کرد، دلخوش درباره این‌که برخی در گذشته عنوان می‌کردند، مشکلات اقتصادی ارتباطی با تحریم‌ها ندارد، گفت: هرکسی گفته بیخود گفته است.


واکنش سخنگوی دولت خاتمی به ازسرگیری روابط تهران ـ ریاض
عبدالله رمضان زاده سخنگوی دولت خاتمی در توئیتی به ازسرگیری روابط تهران-ریاض واکنش نشان داد. وی در این باره نوشت: توافق ایران و عربستان گامی موثر برای امنیت منطقه‌ای است. بیش باد. گفتنی است، پس از انجام چند روز مذاکرات فشرده میان دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران با همتای سعودی خود در شهر پکن، امروز توافق حاصل شده برای ازسرگیری روابط میان دو کشور، طی مراسمی با امضا بیانیه مشترک میان ایران، عربستان سعودی و چین رسما اعلام شد. 

وزیر اقتصاد: سال آینده بر بی‌ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم
وزیر اقتصاد تصریح کرد: در سال آینده به بی ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم؛ هرچند این موضوع با شرایط تحریم‌های خارجی و هجمه‌های دشمن که برای ما وارد می‌شود، دشوار است. سید احسان خاندوزی، شب گذشته در جلسه گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان که با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان برگزار شد، اظهار کرد: صادرات و ارزآوری کشور این روز‌ها بر شانه‌های فعالان اقتصادی است که امیدوارم چه در وزارت اقتصاد و چه در سایر نهاد‌ها با برطرف کردن موانع بتوان بستر فعالیت آن‌ها را فراهم کرد. وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: تلاش دولت سیزدهم این بوده که به سوی پیشرفت و تحقق اهداف حرکت کند که البته با توجه به مسائلی که در شش ماه گذشته رخ داده، در پایان سال با اتفاقات ناگواری برای مردم و فعالین اقتصادی روبه رو شدیم؛ از جمله تلاطم نرخ ارز و افزایش تورم که رسیدن به اهداف را دشوار کرد. خاندوزی خاطرنشان کرد: این اتفاقات و مشکلات در حوزه اقتصاد با یک دست حل نمی‌شود و نیاز به شما به عنوان مهم‌ترین بازیگران اقتصاد است. معتقدم که با یک الگو نمی‌توان کل کشور و کل فعالیت‌های اقتصادی را مدیریت کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹۴
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱۰
بابک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
خاندوزی بخواب که ما بیداریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
شریعتمداری هم این روزها خوابه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بی ثباتی ارزی ناشی از سیاستهایی است که اصرار دارند قیمت ارز ثابت بماند و اجازه افزایش تدریجی داده نمیشود فنر قیمت شروع به فشرده شدن میکند از آنجایی که زور فنر بالاخره غلبه میکند فنر آزاد میشود و بی ثباتی ایجاد میکند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
طلای 18 عیار با دلار 62 هزار تومان هفته پیش داشت روی 3.100.000 تومان معامله میشد الان 2.050.000 تومان شده یعنی بیش از 50% سقوط کرد!!!
نوری
|
Canada
|
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وزیر اقتصاد:
شما پس تا سال آینده دیگه حقوق نگیر. چون ظاهرا از امروز تا سال آینده کار دیگه ای نداری برای ملت بکنی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
با جیبوتی هم رابطه برقرار کنید شاید یه چند تک تومنی بیاد پایین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
باور پذیر نیست آقای احمد خاتمی با نوروز مخالف نباشد !!!!!
پاسخ ها
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای خاتمی مردم کاری به مخالفت یا موافقت شما ندارند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروز اسلامی یعنی چه؟! مگر در اسلام نوروز داریم؟!!!
و ب ا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروز ایشون با نوروز مردم فرق داره
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بهتره به عید نوروز کاری نداشته باشین چون همینجوری هم مردم گلایه دارن از شما
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مردم عزیز ایران چهارشنبه سوری7تا کپه اتش درست کنیم وروی ان بپریم وبگوییم بی پول من به تو خاتمی جیب پر پول تو به من
کوروش
| United States of America |
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروز فقط نوروز باستانى
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب آقای خاتمی! بفرمایید شما و آقای علم الهدی با چه کاری تو این کشور مخالف نیستید که ما همون کار رو انجام بدیم. چون الحمدلله شما با همه چیز مخالفید.
حمزه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
بازم به این دولت بیسواد. در دولت قبل که ادعای تعامل با دنیا داشت رابطه با عربستان قطع شد و در زمینه اقتصادی با چین هم. هواپیمای اقای ظریف هم در المان بدون سوخت ماند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
البته آن موقع هم همین برادران ارزشی بودند که به سفارت عربستان حمله کردند و باعث قطع روابط شدند نه روحانی و ظزیف
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بله خدا نگذره از کسانی که رابطه با عربستان را با حمله به سفارتخانه و.. قطع کردند و در این دولت پست گرفتند مثل مدیر یکی از شبکه های صدا و سیما ...شما خوابی یا خود را بخواب زده ای رابطه با عربستان و ..کل دنیا در دولت روحانی توسط د ستانی که الان در مجلس و مدیرت کشور هستند خراب شده با ذوق برجام را در مجلس آتش زدنند با ذوق از دیوار سفات خانه ها بالا رفتند و ...بعد هم پست گرفتند و اقتصاد و سفره مردم را بجای یک گره 10 بار با دلا ر و برجام و رابطه با عربستان و ....گره زدند!
بنده
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
در دولت قبل، هم ردیفهای شما از دیوار سفارت رفتن بالا یادتون رفت؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بعضی ها رابطه رو قطع کردند. دستمزدشون رو هم گرفتند. شدند مدیر شبکه ای از سیما.
ناشناس
| United States of America |
۱۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اصولا وقتی یک دولت اصلاح طلب و نزدیک به انها بر سرکار می اید عده ای خرابکاری میکنند تا ان دولت را بر زمین بزنند
بر روی موشک شعار مینویسند به سفارت ها حمله میکنند و ...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
هم واقعیات را می دونند.
حتی بچه دبستان هم فهمید
قشر تندرو مصالح ومنافع ملی را فدای منافع جناحی خود نمودند تا هر طور شده کابینه را از روحانی پس بگیرند.
کیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
دولت تازه داره به سمت سیاست‌های دولت قبلی میره ، خدا نگذره از اونایی که با کوته فکری به سفارت عربستان حمله کردن و با لجبازی با دولت قبل برای مردم و کشور این همه هزینه تحمیل کردن ....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقای علم الهدی من نمیدانم شماار چی صدا بزنم اگر درکسوت روحانیت ولباس اسلام وملقب به ایت الله صدا بزنم متاسفانه انچه باید یک ایت الله درشان وجبین وعملکرد ورفتار وگفتارش باید داشته باشد شما ندارید همین حضرتعالی درزمان روحانی چنان فریادی پشت تریبون بعنوان مدافع اقتصادی مردم ومعیشت مردم بانگ سرمیدادید که دولت کانهو بیکار نشسته وقصدازار واذیت مردم ونارضایتی بین مردم ونظام را دارد ولی اززمانی که داماد عزیزتان رئیس جمهور شده وعنان کشوررا بدست گرفت انچنان مشکلات اقتصادی را به تحریم ودشمن وگناهان مردم گره میزنید که انگار همه عوامل دخیل براین هستند که داماد شما موفق نشودواگر شمارا بعنوان فردی عادی محسوب کنم وسوالم این هست چرا باید شما تریبون داشته باشی وهرچه اززبانت جاری میشود ندا سردهی ومصونیت داشته باشی ولی من وامثال من ومردم باید بسوزیم بسازیم ودم از انتقاد نزنیم اقای علم الهدی لااقل ازمردم خجالت نمیکشید از سهمین اقا امام زمان که خرج روزانه شماها هست از محضر بقیه الله خجال بکشید واونوقت انتظار ظهور اقا امام زمان را داریدخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
بلاگر دستگیر شده در اتفاقات مسمومیت اخیر جامعه نیز دنبال التهاب‌آفرینی و برهم زدن فضای روانی بود.) واقعا فضا ملتهب نیست !!! فضای روانی مردم بهم نخورده ؟!! مسمومیت بچه های مردم چیز پیش پا افتاده ای است ؟!! سربازان گمنام چرا دنبال مسموم کننده ها نیستند ؟!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
تارخ کهن ایران نیازی به تایید امثال تو برای نوروز ندارد.
فقط از زبان خودت صحبت کن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
هزار آفرین بر این گفته.
محرابی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
احسنت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
ولی اعمال چهارشنبه سوری خیلی وحشیانه است هیچ سنخیتی با تمدن نداره
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مراسم چهارشنبه سوری افراطی شده ولی از ابتدا که اینجور نبوده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
چهارشنبه سوری ٱیین 7000 ساله ودر خون ماست
با حمله اسکندر. عمر.
چنگیز.افغان عثمانی.
جنگ جهانی
هم ازبین نرفت و نخواهد رفت.

شادی حق ماست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
هزار افرین بر این سخن زیبا خلاصه و گویا
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
خیلی مشتاق هستیم بدانیم اقای شریعتمداری حالا هم از بستن تنگه هرمز و اختلال در امنیت انرژی چین و شرق سخن خواهد گفت یا خیر؟ دنیا جای واقعیات هست نه توهمات!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
این نقطه آغاز پیروزیهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
درود بر برادران ارزشی که هم قطع رابطه با کشورها نشتمه پیروزیهایشان است و هم برقراری رابطه با همان کشورها.
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
کدوم نقطه رو میگی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نقطه شروع جام های زهر
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
الن مردم دارندزیر تورم میمیرند و نیاز فوری برای کاهش قیمت طلا، ارز و کاهش تورم در تمامی زمینه ها هستند .
بازهم وعده سر خرمن نده. فورا ارز با قیمت مناسب عرضه کنید و سکه هم که دست خودتون بوده و عامدانه تزریق نکردید و حباب طلا را بجان مردم انداختید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
تو اگه میتونستی بر بی ثباتی ارزی غلبه کنی ؛ همین الان غلبه میکردی :-)
چرا سال دیگه ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سال قبل همین موقع گفته بود سال دیگه
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
احمد خاتمی چه کاره است که راجع به مخالف یا موافق بودن با نوروز و جشن کهن ایرانیان افاضات می کند؟ اگر خودت دوست نداری نگیر، دست درازی به فرهنگ ایرانی به تو نیومده.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
شما هر چقدر دلت می خواد مخالف باش. کسی به حرف شما گوش نمیده. مردم کاری که دوست دارن می کنن.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کاهش قیمت دلار پس از اعلام توافق ایران و سعودی


خجالت نمی کشید این تیترها را میزنید؟؟؟
تا دیروز که این قیمتهای روزهای تعطیل معتبر نبود؟؟؟؟؟؟؟

# اقتصاد دستوری
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کامنت گذاری شما بسیار خوب است وسعی میکنید تا انجا که ممکن است منتشر کنید۔ولی دو اشگال دادد۔پاسخ ها مشخص نیست از کجاست ودوم۔ مثبت کمنفی نیز مشخص داخلی است یا خارجی۔ پیشنهد میکنم مثبت ومنفی را حذف کنید و پاسخ ها نیز مشخص باشد داخلی یا خارجی هستند۔ هرکه خواست منفی بنوبسد خود میتواند کامنت بفرستد۔
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بزرگوار حدود 6میلیون ایرانی در خارج از کشور زندگی میکنند انها هم مثل شما احتمالا دغدغه وطن دارند چرا آانها را محروم کنیم مگر موقع انتخابات برای آنها صندوق رای نمیفرستیم؟؟ ضمنا اعضا وکارمندان ایرانی شاغل در شفارتخانه ها ونهادهای بینالمللی هم شاید بخواهند نظری بدهند
CR7
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
چیه ؟ حرصت در اومده؟ واقعیت چیزی نیست که با کامنت من و تو و دیگران پاک و لاپوشونی بشه.
شما اگه دردت میاد برو تو سایت فارس خبرهای خوش هفته رو بخون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اکثریت‌مردم‌مثل‌خاتمی‌فکر‌نمی‌کنن .‌چرا‌دست‌از‌سر‌مردم‌بر‌نمی‌دارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
الان مگر نوروز ما غیر اسلامی هست اسلامی هست حرفی برای گفتن ندارید باید به یک چیزی گیر بدید چی بگوییم خودشان می‌دانند و هر کاری می کنند تحریم برداشته نشود آخر غیر از مردم کسی دیگر ضرر نمی کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چهارشنبه سوری را خودتان چهارشنبه سوزی کردید تا این رسم را بردارید وگرنه مردم اکلیل سورج چه می دانستند چیست
پاسخ ها
بنده
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
درود بر شرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
کاملا درست گفتی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وقتی از دیوار سفارت بالا می رفتی
باید فکر امروز هم می کردی که به
التماس بیفتی و تحقیر بشی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وقتی نطق آتشین مبنی بر اخراج بازرسان آژانس اتمی و برچیده شدن دوربین های نظارتی را با حرارت ایراد می کردی باید فکر امروز را هم می کردی که
گروسی جاسوس صهیونیست را
حالا دوباره دبیر کل صدا کنی و دعوت به تهران بکنی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مگه نوروز اسلامی داریم؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
از قدیم گفتن
آنچه شیران را کند روبه مزاج
احتیاج است احتیاج
عاقبت تند روی و بی کله بودن
تحقیر و التماس است.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مرسی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
لب کلام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقلیت تندرو با بالا رفتن از دیوار سفارتخانه ها و تصویب لوایح ضد منافع ملی مانند صیانت های مضحک در مجلس موجبات تحقیر کشور در مجامع بین المللی را فراهم آوردند و از طرفی کشور را از نظر اقتصادی به بن بست کشاندند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
همین فردا تندروها و کاسبان تحریم و جنگ ، فعال میشن که دلار پایین نیاد !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
قالیباف که از همین دیروز شوع کرد و شرط برای عربستان گذاشت.
متذکر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چهارشنبه سوری با اسلام مغایرتی ندارد!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای خاتمی آیا تا کنون اندک دانشی در باره نوروز باستانی ایران و ایران زمین به دست آورده اید و در این باره چیزی خوانده و اندوخته اید؟ به نظر تنها خواندن واژه نوروز را بدانید و بس. پس بروید و به پیشینه تاریخی نوروز بپردازید و در این باره آگاهی لازم به دست آورید. نوروز یک آیین ایرانی است و هیچ ارتباط و مخالفتی با دین اسلام ندارد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
نوروز اسلامی را تعریف کنید
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
خواهیم کرد
خواهدشد
بزودی
سال اینده
ماه بعد
انشاالله
دراینده نزدیک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
ا ره خیلی موفق عمل کرده.........
تلخک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقای شمخانی ایکاش ۷ سال پیش که خود سر ها از دیوار سفارت بالا رفتن اقدام عملی و عملیاتی و اجرایی میکردید چرا ۷ سال سکوت کردید؟؟؟
این گروه خود سر ها چه کسانی هستند که میتوانند از هر دیواری بالا روند و کسی از انها باز خواست نکند؟؟؟
۷ سال خیانت ۷ سال سکوت ۷ سال پشت پا گرفتن ۷ سال خنجر از پشت زدن۷ سال توطئه ۷ سال تشکیل دولت در سایه جهت هر گونه کارشکنی علیه منافع کشور و ملت و دولت وقت .
اقای شمخانی سکوت شما و سایر دلسوز نماها خیانتی نا بخشودنی است امروز لبخند شما تلخ ترین لبخند این ۷ سال اخیر برای مردمی است که اگاهند.از شما برادر شهید بسیار بعید بود..
ایا نمی اندیشید که خداوند می بیند؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
یک شمخانی
که کمی خون اصلاح طلبی در بدن دارد
بهتر از دو هزار لشکر جلیلی و باقری
بدرد مملکت خورد
علی
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
درود وسلام بحضرت آیت الله علوی بروجردی خدارحمت کند پدر شما حرف درست واز دل مردم فرمودی مردم درگذشته وقتی بیک روهانی میرسیدن ده قدم ماند دست روی سینه مگذاشتن وسلام وعرض ادب میکردن امروزه ازکنار روحانی ها میگزرند سلام که نمیکنند چپ چپ تهش نگاه میکنند با روحانی ها ببینند باین مردم چه کردن که این طور دین گریز شدن من از فامیل های خود کسی را سوراغ دارم در آمریکا مسیح ای شده که گرین کارت بگیره امام رحمت الله میفر مود قدر این انقلاب را بدانید اگر انقلاب آسیب ببیند اسلام آسیب دیده رفته بودممشهد چندروز خودم تنهابودم هر روز میرفتم حرم یک روز که رفته بودم حرم سیدی محاسن سفید را در یکی از حجره هادیدم دلم گرفت که برم دست آن آقا را ببوسم وقتی بطرفش رفتم لباس شخصی ای جلوم راگرفت کجا میروی کفتم دلم گرفته دست آقا را ببوسم گفت نمیخواد برو امروز فهمیدم آن آقا آقای علم الهدا میباشد با خودم گفتم خدا پدرگاهت شکرکه آن آقا نگذاشت من دست علم الهدا را ببوسم چه چیزی مرا باین تفکر انداخت که خوشحال باشم از نبوسیدن دست آیت الله علم الهدا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
خاتمی حالا کی به نظر تو اهمیت می دهد ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
سال بعد هم اگه به بی ثباتی ارزی غلبه نکردی مهم نیست سال بعدش غلبه کن . زندگی ما که به فنا رفته .
رضا تبریزی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چناب خاندوزی سال آینده هم (البته اگر هنوز وزیر اقتصاد باشید) خواهید گفت : داشتیم غلبه میکردیم دشمن نگذاشت شاید هم اصلاح طلب ها نگذاشتن! تحریم هم که قبلا بی تأثیر بود الان لامصب خیلی مؤثر شده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
دعوت از گروسی و تفاهم‌نامه با عربستان
پیروزی عقلانیت بر تندروی کور است
به امید بازگشایی سفارت ایالات متحده آمریکا درتهران
پاسخ ها
بنده
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
ما شهید ندادیم که سازش کنیم با این حرفت بالاروندها رو از عصبانیت سرخ کردی
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
درودبرآمریکا
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کار هایی که دشمن می تونه بکنه از بی عرضگی شماست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
همه وعده های مسئولین در یک جمله خلاصه مبشمد :
" بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد "
ناشناس
|
Turkey
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اینم از زرنگی عربستان بودکه قبل از جنگی که میخواد توی منطقه بشه ، خودشو با ایران دوست نشون بده که موشکی به سمتش نره ...
به این میگن سیاست و آینده بینی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
شما چه موافق نوروز باشید و چه نباشید هیچ تاثیری برای مردم نداره
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب خاتمی موافقت و مخالفت شما اصلا اهمیتی نداره برای مردم ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
نوروز چه ارتباطی به اسلام داره؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وزیر اقتصاد: سال آینده بر بی‌ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم

بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
ننگ بر مسئولان اقتصادی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب علم الهدی تا دیروز تو دولت قبل همش داد می زدی که این دولت بی عرضه است و هزار تا انگ بهش زدی.چی شده که حالا این مشکلات رو به دشمن نسبت میدی.موندم چطور تو قیامت می خوای جواب بدی
پاسخ ها
بابا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مگرقیامت هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای وزیر اقتصاد ، اگر نشد چه؟ اینطوری که نمیشود با وعده و وعید کار را پیش برد. اگر نشد دولت استعفا میدهد؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای احمد خاتمی شما با چی موافق هستین که با نوروز هم موافق باشین نوروز قبل شما وجود داشت بعد شما هم وجود خواهد داشت این سنت مردم ایران زمین هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
هردم از این باغ بری می رسد. نوروز اسلامی دیگر چه صیغه ایست؟!!!!!! نوروز از جشن های ملی ایرانیان است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱
پاینده باد ایران وایرانی....ننگ وشرم ولعنت بر بدخواهان برای ایران وایرانی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
دلار بزودی به زیر 35 تومن هم میرسه . ریزش قیمت حبابی خودرو هم بسیار شدیده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نه جدی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب خاندوزی بذار مرکب توافق با عربستان خشک بشه بعد نقشه برای آینده بکش
با پیش بینی ها سال آینده سال وحشت تورمی است مگر معجزه شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مگر رسم نوروز غیر اسلامی است. چرا برخی کاری میکنند که مردم بین اسلام و ایران یکی را انتخاب کند؟
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
نوروز قبل از اسلام بود جناب خاتمی تاریخ بخوان متوجه خواهید شد،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
نوروز اسلامی چیه؟ اون موقع که نوروز و سنت هاش ابداع شد اسلام نبود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
انشا الله با بحرین و......... رابطه خوب وحسنه برقرارکنیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
دلار نسبت به سقفش ۵۰٪ سقوط کرد . حالا نوبت مسکن و ماشین و بورسه که ۵۰٪ سقوط کنه
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای خاتمی!اجازه بده ملت یک مقدار از لحاظ فکری راحت باشند، شما با همه چیز مخالف هستی ، احکام اسلامی آن چیزی نیست که شما می‌گویید و اجرا می کنید ،بفرمایید بروید نهج‌البلاغه رو با دقت بیشتری بخوانید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
ازاین حضرت آقا بپرسید نوروز اسلامی راتعر یف کند نگند قران در سفره هفت سین اسلامی نیست وی هنگام تحویل سال دعای سال نو اسلامی نیست. این آقایان عادت به کلی گویی وپر حرفی دارنرند حتما با مردم سینه وعزاداری کنند تا اسلامی شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
به وزیر اقتصاد باید گفت نچایی یهویی ؟؟!!!!!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
شما نوروز خودت داشته باش ما هم نوروز خود را اینجا ایران باستان،دمکراسی یعنی همین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
امروز پدرملت از گرونی در میاد. بابا وعده سال بعد را میده. با با تو دیگه کی هستی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
بهترین کار عزل این وزیر بی کفایت و اداره وزارت اقتصاد بدست یک متخصص خارج ازمحدوده زیر پل مدیریت می باشد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب وزیر لایق آموزش و پرور ناعدالتی در رتبه بندی غوغا میکنه امتیاز بالای ۹۰۰ فقط بخاطر یک آیتم رتبه ۲تعلق گرفته در حالی که باید رتبه ۵ تعلق می‌گرفت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وزیر اقتصاد این بار درست میگه کل سیگنال ها حتی تا بعد از عید نزولیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ماهیت وجودی دوکشور معمولا مثل آب وروغن است که هیچگاه ترکیب نخواهد شد مگراینکه سطح انتطارات طرفین تقلیل یابد والا کاسه همان کاسه وآش همان آش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آنوقت نوروز اسلامی چطوری میشه !
ارزنده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
سلام گفتم ای حاج احمد آقا یه مدت هیچی نگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!به خدا دنیا آخر نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وزیر اقتصاد: سال آینده بر بی‌ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم

جالبه همیشه مسوولین وعده آینده را می دهند.
ناشناس
|
France
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
احمد خاتمی: ما با نوروز مخالف نیستیم، منتها نوروز اسلامی

یک سوال: منظور از "ما" در جمله بالا چیست؟ یعنی منظور شما غیر از ملت است؟ یعنی خواست شما به همه ملت ترجیح دارد؟ از چه زمانی شما اینقدر اجازه کسب کرده اید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مانباید
بستن تنگه
را
با سفر گروسی و دست دادن با عربستان
به دست فراموشی بسپاریم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اورژانس باید آماده باشد
سقوط دلار در شهریور سال ۹۶ هزاران سکته و دهها فوتی داد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آره دیگه فعلا خستگی در کنیم انشالله از سال دیگه درست میشه
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
علم‌الهدی دامادش واقعا مایه بی وباتی اقتصاد شده این حرفهارو‌میزنه!!! ضمنا نوروز اسلامی دیگه چه صیغه ای یکی‌اینو‌تعریف کنه اصلا یعنی چی میگه خاتمی!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وزیر اقتصاد: سال آینده بر بی‌ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم


بزک نمیر بهار میاد .......
ناشناس
|
Turkey
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
فعلا مه دلار نه ۲۳۰۰۰ تومان هست نه ۲۸۵۰۰ رئیس بانک مرکزی نه ۳۰۰۰۰ تومان معاون رئیس جمهور
دلار در کانال ۴۰۰۰۰ تومان داره نوسان میکنه و بی ارزشی و بی وباتی ریال رو به رخ میکشه
همه اینها هم کشکه
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقاى خاتمى

بعد از ٤٤ سال هنود ياد نگوفته ايد چگونه به زندگى شخصى كسى دخالت نكنيد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
نوروز اسلامی از کجا در اومد دیگه؟؟؟؟
اصلا مگه میشه یه چیز با اصالت باشه و شما باهاش موافق باشید؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
امیدوارم مسئولان به این درجه از درایت و فهم دیپلماسی برسند که تعامل و تفاهم با کشورهای مختلف دنیا سهم اساسی در پیشرفت کشور را دارد
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
علم‌الهدی: مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بحران ارزی از فتنه دشمن است
میگم اگه همه مشکلات مربوط به دشمن میشه، این همه مسئول و مدیر و وزیر و ... برای چی سرکارند و حق و حقوق می گیرن. اگه عرضه مقابله رو ندارن، همه برن دنبال کار خودشون. اینطوری حقوق مفت هم نمی گیرن. حالا بقیه امتیازاتشون بماند
پیروز
|
Canada
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
ایرانیان چندین و چند هزار سال هست که نوروز را جشن می گیرند و آن را همواره پاس خواهند داشت. حالا تفرقه چرا؟ یعنی چه که نوروز ایرانی نه، بلکه نوروز اسلامی. چرا جشن‌ها را به دین و عقاید مردم میخواهید پیوند دهید.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقایون خانم ها یکی به من این ما رو معرفی کنه. ما با فلان مخالفیم یعنی کیا دقیقا؟ یعنی چند نفر نشستن و رای گیری کردن و مشخص شده باید نوروز اسلامی بشه که گفته میشه ما؟ یا مثلا گفته میشه مردم فلان نظر رو دارند از مردم کجا پرسیدن که من نبودم؟
دنا اورمزد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب خاتمی:
ببخشید ۷۰۰۰ سال پیش نیاکان ما ایرانیان ، یادشان رفته بود که در خصوص چگونگی برگزاری آیین نوروز با شما هماهنگی کنند!!!!

آخه نوروز خیلی خیلی گستردگی دارد
از آسیای میانه تا ترکیه
از جنوب اوکراین تا هندوستان


به خاطر همین بعد مسافت نیاکان ما کلا فراموش کرده بودند با حضرتعالی هماهنگی کنند و از جنابتان اجازه بگیرند که چگونه نوروز را برگزار کنند

خیلی‌ خیلی خیلی بد شد
شما ببخشید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقای خاتمی هیچگاه در برابر سنتهای هزاران ساله یک ملت قرار نگیر نتیجه ان از روز هم روشن تر است
همانگونه که اولین عید بعد از انقلاب را یک عده خواستند نادیده بگیرند و در برابر ان موضع مخالف گرفتند ولی نوروز با شکوهتر از قبل برگزار گردید و انان از صفحه حذف گردیدند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
منظور جناب وزیر از سال آینده همین ۱۴۰۲ است یا مثل همه این سالها وعده به زمان نامعلوم می دهند
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای وزیر اقتصاد 43 سال وعده فردا و سالهای بعد دادید عرضه ندارید برید کنار، اگر حرفتان عملی نشد چی، بعد از انقلاب شهردار تهران را بخاطر عدم رفع مشکل ترافیک اعدام کردند
علوی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وقتی هدف دشمن از مسمومیتها با فراخوان نرفتن به مدارس مشخص شد باید اعلام شود:
-از شنبه تمام مدارس کشور حضوریست
-شاد فعال نمیشود
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
امسال که میخواستی تورم رو تک رقمی کنی شد ۳ رقمی
خواستید دلار رو ۵۰۰۰ تومان کنید شد ۶۰۰۰۰ تومان
سکه ۱۵ میلیونی رو کردی ۳۳میلیون.
پراید و کردی لامبورگینی.
خدا بداد مردم برسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای وزیر بزک نمیر بهار میاد...آقای خاتمی نوروز نورزه و سنت چند هزار ساله ایرانیان پاک سرشت راستگو و صلح جو است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
كاهش قيمت دلار پس از اعلام توافق ايران و عربستان !
-----------------------------------
خدا را شكر ... ايران ، عربستان و مصر سه كشور قدرتمند هم در منطقه و هم در جهان اسلام هستند ، علاوه بر اينها ٥٤ كشور مسلمان مثل برادر مي مانند كه بايد پشت و پناه هم باشند كه در اين صورت قدرت بزرگي تشكيل خواهند داد ، خدا رحمت كنه اموات شما ، مرحومه بي بي جان ، دو سه روز مانده كه جان را به جهان آفرين تسليم كند ، دايي ها را فراخواند و چنين وصيت كرد :
-- ننه جون ، من ديگه دارم ميرم ! ... آبم رسيده به باغچه آخر ! ... آفتو عمرم هم از بام گذشت ! فقط و فقط از شما مي خوام كه شما برادر ها پشت تان را از يكديگر جدا نكنين .. پشت تان را به هم بدهيد .... يار و ياور هم باشين ... كمك حال همديگر باشين ... به داد هم برسين ... همديگر را ول نكنين و تنها نگذارين ... غريبه براي شما كاكا و برادر نميشه .. اگر زبونم لال روزي روزگاري بين تون اختلاف پيش اومد ، اين وصيت امروز من يادتون بياد و با هم آشتي كنين و لعنت به دل سياه شيطون بكنين » !! ... رحمت الله عليها !!
نمي دانم اين سؤال هم براي شما پيش آمد يا نه ! براي من كه هميشه اين سؤال ، معادله دو مجهولي بود ، بلكه سه
مجهولي ! لابد مي پرسيد كدام سؤال ؟ ... عرض مي كنم اين سؤال كه بنده با خود فكر مي كردم سه كشور بزرگ در جهان اسلام -- ايران ، عربستان ، مصر --- مثل سه برادر چرا بايد باهم متحد نباشند و از هم جدا باشند ؟ ... چرا پشت شان از هم جدا ؟ آيا دشمن مشترك از اين جدايي سود نخواهد برد ؟ ... قند در دلش آب نخواهد شد ؟ ... با دُمش گردو نخواهد شكست ؟ ! در خفا اين دشمن حركات موزون نخواهد كرد ؟ البته كه اين ها خواهد شد !! ... پس به اميد روزي كه ٥٤ كشور اسلامي همه باهم متحد ، چون برادر ... كه دشمني ها بين اين برادران به نفع دشمنان خواهد بود ! مولانا هم فرموده :
« جايي كه برادر به برادر نكند رحم
بيگانه براي تو برادر شدني نيست » !!!
رحمت الله عليه !
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
همه مردم مان ومسلمانان دلسوزوباغیرت دنیا ازآشتی بین ایران وعربستان خوشحال میشوند حتی هنوزمسئولین رضایت خودرااعلام نکرده رئیس جمهورترکیه وبحرین وبسیاری دیگر آنراتبریک گفتندبرای مااکثراً سخت است داشتن دوست واقعی وساده است داشتن دوست ظاهری که دوروبرمان زیادندکه صرفاً بفکرمنافع خودشانندحتی بقیمت قربانی کردن منافع دیگران ولی همکیشان ما اگربخواهیم اکثراًدوستان خوبی هستندهرچند باهمه دنیا باید تعامل وسازش کرد بخصوص باکشورهای پیشرفته دلیل خوشحالی مردم ما آنستکه عربستان کشورثروتمندی است وقصد خالی کردن جیبمان راندارد بر اساس همنشین توازتوبه باید میتواندبرایمان بسیارمفیدباشد ونه مثل بسیاری جیبمان راخالی وحتی مانع رسیدنمان به توافقات بین المللی وتعامل بادنیا شود متاسفانه دیده شده ارتباط ما باهمسایگان معمولاًسست است مثال آن آذربایجان بحرین وامثالهم فقط خداکند فردا غیر مسئولی فرمایشی نکندکه رابطه کامل نشده شکراب شود مردم خوشحال وهمزمان نگرانند انشالله مقدمه ای باشدبرای تعامل و آشتی با تمام دنیای پیشرفته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای خاتمی اینقد از اسلام هزینه نکنید که به خدا نتیجه عکس میده. اسلام ما خود مردم هستیم...
سردار اسد
|
Sweden
|
۰۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروز اسلامی؟ نوروز به همه اقوام و مذاهب تعلق دارد و اعیاد عربی و اسلامی فراوان داریم که میتوانید جشن اسلامی بگیرید۰ ا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای احمد خاتمی اینکه شما نوروز رو قبول داشته باشی یا نه اصلا برای مردم اهمیتی نداره
باور کن
ناشناس
|
United States of America
|
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
ننگ رابطه با آل سعود بر دامن ایران اسلامی ( قول کیهان) را چه کنیم؟؟؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
حاج علم تا یکسال و اندی پیش که همه تقصیرات به گردن روحانی بود و حالا که دامادت رییس جمهور شده، مقصر فتنه دشمنان است؟
ناشناس
|
United States of America
|
۰۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروروز ایرانیان تاریخی چند هزارساله دارد
ما چیزی بنام نوروز اسلامی نداریم
مگر نورورزی که توسط یک مسلمان برگزار میشود ،البته ممکن است که در بعضی از ارایه های جزئی
تفاوتهائی داشته باشد با نوروزهائی که توسط ایرانیانی با ادیان دیگر برگزار میشود
و چون در ایران بزرگ بزرگ ،مردمانی با ادیان مختلف زندگی میکنند که همه به برگزاری نوروز هم معتقدند
پس اینجا
خود نوروز در متن قرار میگیرد و ارایه ها درحاشیه
تورو خدا و مرتبا:
اسلام رو از عرش به فرش هدایت نفرمائید
مردم ایران یک ملت هستند و نه یک امت صرف
چند سال باید طول بکشد تا فرق ملت با امت را با جان و دلتان درک کنید؟؟؟
خیلی هوش نمیخواهد
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اینم مثل توهم زمستان سخت اروپاست
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
علوم انسانی اسلامی بانکداری اسلامی اخلاق اسلامی نوروزززززززز اسلامیییییی آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی دونم چی بنوسیم که سانسور نشه !!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
چه بد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
چی؟
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
"آیت الله علوی بروجردی: جوان‌های نسل جدید، دنبال هر کسی می‌روند، غیر از ما"
علتش را نمی دانی، من بهت میگم ، علت اش این است که رفتار اغلب مسئولین بر خلاف قرآن و عترت است و چیزی را که می گویید به آن عمل نمی کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اقای خاتمی شما نوروز را هر طور دوست داری انجام بده و کاری به کار دیگران نداشته باش
ر
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
"دلخوش، نماینده مجلس: هر کسی گفته مشکلات اقتصادی ارتباطی با تحریم‌ها ندارد بیخود گفته"
در درجه اول و مهمتر ریشه مشکلات اقتصادی ضعف و ندانم کاری های مدیران ذیربط می باشد و در درجه دوم تحریم ها کمک به این مشکلات فزاینده می کند.
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
"وزیر اقتصاد: سال آینده بر بی‌ثباتی ارزی غلبه می‌کنیم"
شما فقط وعده بدهید و زمان بخرید ، ولی مردم یادشان می ماند اگر سال آینده وعده شما عملیاتی نشد مردم خواستار استعفاء و محاکمه شما خواهند بود.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای وزیر امسال که اون غلبه کرد ، سال دیگت رو هم خواهیم دید
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای وزیر امسال که اون غلبه کرد ، سال دیگت رو هم خواهیم دید
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
"کاهش بهای دلار پس از اعلام توافق ایران و سعودی"کاهش نرخ ارز شرط لازم است اما کافی نیست شرط لازم و کافی کاهش قیمت اقلام در بازار است که در اثر افزایش نرخ ارز افزایش یافته بود.
والی
|
Japan
|
۰۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بالا رفتن ارز و سکه کار دشمنان و اخلالگران اقتصادیست، ولی پایین آمدن آن از تدبیر و کفایت مسئولین است!!!!!!
جل الخالق
احمد احمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سال آینده غلبه میکنیم: بزک نمیر................
ناشناس
|
Denmark
|
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای علم الهدا این جشن نوروز و‌چهارشنبه سوری ۳۰۰۰ سال است به اینصورت اجرا می شود و شما مطمعن باشید نمی توانید انرا عوض کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
امروز از رائفی پور خبری نیست ، الان میاد میگه اگه با عربستان رابطه داشته باشیم قیمت دلار بالا میکشه
آشنا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
حالا هی بگید قیمت ارز ربطی به سیاست خارجی نداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آغاز روابط ایران و عربستان خصوصا با نقش‌آفرینی چین می‌تواند مبدا تحولات مثبت و مهمی در منطقه باشد.

آهای، ارزشی ها! حواستان باشد فعلاً عربستان دیگر نوکر آمریکا و دشمن ما نیست. ولی غصه نخورید. فحش ها و کوکتل مولوتوف هایتان را نگه دارید برای چند سال دیگر . اگر باز هم رئیس جمهوری غیر ارزشی سر کار آمد باز هم به سفارتخانه حمله خواهیم کرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
چند تا موفقیت پی در پی بین المللی و کاهش شدید دلار و سکه
ظاهراً رییسی زبان دنیا رو بهتر بلده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
راستی در «توافق ایران و سعودی» خسارتی که بابت حمله به کنسولگری عربستان پرداخت کرده ایم، چه حدودی است؟
ali
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اخه نوروز اسلامی چه صیغه ایه؟ نوروز مال ایرانی هاست و از زمانی هست که هنور اسلامی وجود نداشته. این احمد خاتمی چی میگه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
با یک ستعفا ی دسته جمعی بخاطر وضعیت فلاکت بار اقتصادی مردم را خوشحال کنید
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
علم الهدی دو سال پیش:مشکلات از بی عُرضگی دولت است. آدم انقدر دو رو داریم مگه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
رابطه با عربستان در دوران روحانی ننگ بود
که در دوره ی رئیسی به عزت تبدیل شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای علوی بروجردی کاملا صحیح می فرمایید. دمتان گرم که با شجاعت بیان کردین.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
عزیزم اگر من و شما بتوانیم در جامعه حرف بزنیم شجاعت است نه کسی که خودش از اصحاب قدرت است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
علم‌الهدی: مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بحران ارزی از فتنه دشمن است

از نظر ایشان دامادشان اصلا در هیچ زمینه ای نه مسیول است نه مقصر
امید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مبارکه
انشا الله حج عمره ار سر گرفته خواهد شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اقای خاندوزی

امکان ندارد
نیما
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بسیاری از سخنان آقای خاتمی موجب دوری هر چه بیشتر اقشار مختلف مردم بویژه جوانان از نظام می شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
احمد خاتمی: ما با نوروز مخالف نیستیم، منتها نوروز اسلامی
در روز نخست فروردین، روز اورمزد، اهورامزدا، آفرینش آسمان را آغاز کرد. بندهش[۱]
از سه هزار سال پیش از میلاد، در آسیای میانه قدمت نوروز و وجود این جشن به زمان‌های پیش از شکل‌گیری ایران و قبل از دوره مادها و هخامنشیان برمی‌گردد یه کم مطالعه کن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اصول گرایان:

دیروز: درست است که روابط دیپلماتیک با کشورها لازم است ولی ما به هیچ عنوان نمی توانیم با این نوکران آمریکا و دشمنان قسم خورده ملت ما و قاتلان شیخ نمر رابطه داشته باشیم.

امروز: درست است که سعودی ها وابستگی هایی به آمریکا دارند و اشتباهاتی نیز بر علیه ما و شیعیان عربستان مرتکب شده اند ولی به هر حال رابطه دیپلماتیک با کشورها لازم است.
ناشناس
|
United States of America
|
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
احمد خاتمی چه فضیلتی دارد؟ آیا جوانها را به دین جذب می کند یا دفع ؟ هدفش چیست؟ یک ایرانی غیر مسلمان هم باید مقلب القلوب بگوید؟ دین خصوصی است بین انسان و خدا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
اینقدر دلار رو شرطی و هیجانی نکنید. این به نفع دشمنان ایران است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
جناب اقاي علم الهدي با اين حرفي که شما زده ايد پس اون روحاني بدبخت راست مي گفت که حتي اب خوردنمون هم به برجام وابسته است. از يک طرف جاي شکرش باقي است که داماد حضرتعالي رئيس جمهور شد تا شماها بفهميد چه خبره و دنيا دست کيه از طرف ديگه نمي دونم اون دنيا يا اين دني چجوري مي خواي جواب اين همه بدبختي و فقر و گراني تحميل شده به ملت به خاطر بي اطلاعي تو و امثال تو را جواب بدي
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروز اسلامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای خاندوزی شما هیچ کاره ای و چیزی بلد نیستی! الکی شعار نده !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
انشالله با همه دنیا به توافق بریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بچه گول میزنید دلار از 25 به 50 کردید حالا دم از ثابت شدن میزنید خجالت هم خوبه
عابدینی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
میگم با اعلام توافق ایران و عربستان نرخ دلار در عصر روز تعطیل که هیچ بازار و خرید و فروشی نبود از نظر رییس جمهور چطوریه افزایشش در روز تعطیل بخاطر انتشار خبرهای تنش زا کار دشمن بود کاهشش چطور؟
بهنام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
48 ارزونه؟ مسافرت هاي اروپا شروع بيشه. كساني كه دلار 60 تومني را هم خريدارند. كارخونه دار و بازاري هستند.البته بازاري هم داريم از الان دارن روغن و برنج و ...جمع مي كنن برا فقراي تركش خورده گراني دلار...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
افای احمد خاتمی آیا (( مقلب القلوب)) باید فقط برای مردمباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
کنترل دلار چه ربطی به سال اینده داره ! اگر راهکاری دارید همین الان ارائه کنید .
نوروز اسلامی ! واقعا!
چرا هر مشکلی را ربط به دشمن می دهیم ؟ مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بحران ارزی از فتنه دشمن است ! پس ما با این همه دبدبه و کپ کپه چی کار میکنیم ؟! همه چیز که دست دشمنه ؟ پس ما چجوری امنیت داریم ؟ چرا هیچ مشکلی را گردن نمی گیریم ؟ چرا مسئولان ، مسئولیت تصمیمات خودشان را بر عهده نمی گیرند و عذرخواهی و استعفا نمی کنند ؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مخالف باش یا نباش مردم نوروز باستانی را با هر شرایطی جشن می گیرند حالا زاکانی مثل پارسال خیلی براش سخته بنر بنویسه نوروز باستانی فرخنده باد می نویسه چشن بهار!!!!!!!! از کی تا حالا جشن بهار داشتیم؟ ما جشن نوروز باستانی داشتیم که همزمان با آغاز بهار هست.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
علم‌الهدی: مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بحران ارزی از فتنه دشمن است


همه چیز که زیر سر دشمنه پس کارگزاران هنرشون چیه؟ فقط ثروت جمع کنن و بچه هاشونو بفرستن زندگی شاهانه در غرب داشته باشن؟ و هر کسی هم به فقر و فساد و گرونی و رانت خواری و اعتراض کرد بگن فتنه گره؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
امثال احمد خاتمی در کنار بی تدبیری ها و گرانیها و نابودی محیط زیست و غیره از عوامل اصلی نارضایتی مردم هستند.
ضمنا هر چیزی را جلوی نوروز و ایران و ایرانی بذارید خرابش کردید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
دلار مفت شد 48هزار تومان
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
جناب وزیر اقتصاد باید مثل زیر را به یاد شما آورد:
بزک نمیر؛ بهار میاد- کمیزه با خیار میاد!
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای وزیر بلانسبت اقتصاد کدام یک از حرفها و وعدههایت عملی شد که این بشود...تا حالا چکار می کرد وعدههای قبل از دولت فعلی که مدادی چه شد....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
من هنوز نفهمیدم که آیا من نفهمم؟ بعضی ها چه فکر می کنند که می خواهند جای ما هم فکر کنند و تصمیم بگیرند مگر قرار است به جای من زندگی کنند یا به جای من در قبرم بخوابند؟ من عملی که شادم کند را انجام میدهد و به آن میگویم شادی اسلامی به دیگران هم مربوط نیست که در زندگی من دخالت کنند.
بانام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای خاتمی شما با همین چیز مخالفید البته برای خودتان نه برای مردم. فقط دوست دارید مردم گریه گزاری و کنند که بروند بهشت که شما وعده دادید کاش این بهشت هیچوقت وجود نداشت
بانام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای وزیر دولت دلار 60 تومان کرد توی پاچه مردم حالا دوباره ارزان می کنید خودتان جمعش می کنید و دوباره 70 می فروشید همان بلایی که در بورس اورید دوباره و دوباره دارید انجامش میدهید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
دقیقا همینطوره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
هرکس با نوروز ما مخالفه میتونه جمع کنه بره ازین مملکت...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
دقیقاااااااااااااااااااا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
جناب خاتمی فقط در یک جمله نوروز غیر اسلامی را تعریف کنید.
محمدخان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای خاتمی شما چند نفرید که برای عید تصمیم میگیرید.عید برای ایرانی ها بوده....شما اگر ایرانی هستید نباید نظری داشته باشید.
خوشنام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقا این همه از دولت انتقاد نکنید. دولت با توجه به امکاناتش خوب عمل کرده ! میگی نه ؟ یکی بیاد با شش کلاس سواد اگه تونست در حد این دولت ظاهر بشه بهش آفرین میگم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروژ اسلامی مگه مردم در نوروز زیبا و باستانی چکار منفی انجام میدادند که حالا اسلامیش کنید لطفا به فرهنگ و شعور مردم احترام بزارید در ضمن امسال همه تشریف میبریم خونه جناب خاتمی تا نوروز اسلامی رو متوجه بشیم حتما خرما خیرات میکنید بجای شیرینی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
جناب خاتمی یه کم تاریخ بخون. یا خوندی و...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
علم الهدی:امروزه از مشکلات فرهنگی و اجتماعی گرفته تا مسائل اقتصادی و حتی بحران‌های امنیتی، از بحران ارز گرفته تا ناامن سازی فضای زندگی مردم، همگی برخاسته از یک فتنه و توطئه دشمن است.
ولی در دولت قبلی، از بی عرضگی دولت روحانی بود!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
بجر فرمایش آقای علوی بروجردی بقیش همه حرفا پوچ
و ب ا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
راستی موضع ما در مورد یمن چی شد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
دلار60 تومنی
باعث فراموشی یمن شد
مجید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقای احمد خاتمی تو اول مسلمان بودن خودت را ثابت کن بعد درباره اسلام افاضات کن .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
با این حرف خاندوزی ، خوندن دورکعت نماز وحشت واجب شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
در رکعت اول یک مرتبه سوره حمد و دو مرتبه سوره توحید (قل هو اللَّه) و در رکعت دوم یک مرتبه سوره حمد و ده مرتبه سوره تکاثر را خوانده و بعد از سلام نماز بگوید: « اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّدٍ وَ ابْعَثْ ثَوابَها اِلی قَبرِ فلان بن فلان (به جای فلان بن فلان، نام میت و پدرش را بگوید)»

در رکعت اول بعد از حمد، یک مرتبه آیه الکرسی و در رکعت دوم بعد از حمد، ده مرتبه سوره قدر بخواند، و بعد از سلام نماز بگوید: « اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمدٍ وَ آلِ مُحمدٍ وَ ابْعَثْ ثَوابَها اِلی قَبرِ فلان بن فلان». (به جای فلان بن فلان، نام میت و پدرش را ببرد)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
یا شیخ در مورد نوروز اسلامی بیشتر توضیح بدهید ما متوجه نشدیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
شریعتمداری از وقتی زمسان سخت معکوس و به ایران بازگشت خورد پیداش نیست و افاضاتی از او نمی شنویم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
می خواستم به آیت الله خاتمی بگم ما می توانیم چهارشنبه سوری اسلامی هم داشته باشیم
لطفا ما را در این زمینه راهنمایی فرمایید
با تشکر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
من به دولت رئیسی ایمان دارم و انشاء الله در آینده نزدیک به دست توانای این مرد شاهد آب شدن یخ بین ایران و آمریکا خواهیم بود

ایشان دستان جادویی دارند
حل کرونا / حل کارخانه های بسته شده / افزایش تولید / درست شدن ارتباط ایران و عربستان / کاهشی شدن دلار

و در آینده حل تورم افسارگسیخته برای همیشه و حل برجام و رابطه با آمریکا

تا کور شود چشمانی که بخواهد نبیند موفقیت ایشان را
فعلا ایشان مشغول خرابکاری ها و گنده کاری های دولت قبل است
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
ای کاش خاندوزی همراه جمله مششعع خود یک "ان شاء الله" میگفت تا شاید به برکت اسم خداوند این وعد ه مانند وعده‌های قبل بالعکس نتیجه نمیداد خسته شدیم از وعده‌های خوش آب و رنگ و نتیجه خلاف وعده‌ها انگار همه انتظار دارند مسوولین وعده دهند و الساعه خلاف آن در جامعه اتفاق افتد. پناه می‌برم به خدا از شر وعده‌های مسوولین.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
نوروز یک جشن ملی وباستانی است و ربطی به اسلام ندارد درضمن درچند کشور دیگر از جمله چین هم این جشن را میگیرند که مسلمان نیستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
آقایان وزیر وکلا دولت شما بجز وعده و وعید چه پرونده دارید گفتید دلار را ۵هزار تومان میکنید شصت هزار تومان شد کلا مردم را بازیچه کردید
رضایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سللا، دلار را از صرافی آقای رییسی با پنچ هزار تومان بخریند ور ، فقط پنچ هزارتومان ، ارزانتر از همه جا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۱
کدومشون عرض یا ارض یا ارز؟ به خدا اگر تفاوتش رو بدنی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # حسن غفوری فرد # امیر قلعه نویی # مسمومیت دانش آموزان # عادی سازی روابط ایران و عربستان
وب گردی