بازدید 7844
سه هزار و دویست و هشتاد و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»

رائفی‌پور: مسمومیت‌ها مثل اسیدپاشی و قتل‌های زنجیره‌ای کار اسرائیلی‌هاست / حدادعادل: کجا جلوی فعالیت خانم ها گرفته شده؟ / مدیرعامل اتحادیه دامداران عشایری: قیمت ۴۲۰ هزار تومان برای گوشت منطقی است

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: گوشت‌های رومانیایی و استرالیایی به سفره مردم می‌آید / فروش خودرو‌های داخلی با ۱۰۰ میلیون مسدودی در بانک/ میرحسین موسوی از «بیمارستان» به «حصر» بازگردانده شد/ ۱۲ میلیون کارگر ایرانی نگران دستمزد سال آینده هستند/ وزیر راه و شهرسازی: می‌خواهیم آورده متقاضیان را در مسکن ملی کاهش دهیم و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۶۷۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲ 09 March 2023

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

میرسلیم: من کاری به نظر «مردم» ندارم!
مصطفی میرسلیم، نماینده تهران گفت: من کاری به نظر «مردم» ندارم! ۱۰۰ درصد فیلترینگ اینستاگرام را تایید می کنم؛ باید قطع بشود؛ اینستاگرام فاجعه است. بدترین شبکه در دنیاست. من کاری به نظر مردم ندارم. الان چیزی را نمی شود بست. قبلا می شد موج رادیو را بست، یک فکری کرد، می شد داخلش اختلال ایجاد کرد که مردم گوش نکنند. الان که این طوری نیست.

فرمانده کل سپاه: رحم نکردن به نوجوانان معصوم ما در مدارس، یعنی دشمن با تمام قدرت به صحنه آمده
سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد:‌ از فشار بیش از حد برای تشدید تحریم‌ها تا یک جنگ روانی برای ترویج شایعه و دروغ و سلب اعتماد ملی همه توانایی‌هایی است که دشمنان می‌توانند اعمال کنند. او گفت: غیر از آن، حتی رحم نکردن به جوانان و نوجوانان معصوم ما در مدارس، یک زنجیره کامل از تمام مخاطرات، توطئه‌ها و تهدیدات در حد ممکن آن یعنی دشمن با تمام قدرت به صحنه آمده است. اما، هرچه عمل می‌کند، کمتر نتیجه می‌گیرد و از اهداف خود دورتر می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی: در وقوع سوءاستفاده مالی در فولاد مبارکه شکی نیست اما عدد آن هنوز مشخص نیست
ذبیح‌الله خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تایید وقوع سوءاستفاده در فولاد مبارکه خبر داد و اظهار کرد: پیش از این، سازمان بازرسی در این خصوص ورود کرده و پرونده‌ای تشکیل شده بود که پیشتر در مرجع قضایی بود و اکنون در پرونده اخیر، ادغام شده است. رئیس سازمان بازرسی کل کشور که با تسنیم گفت و گو می کرد، افزود: همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، میزان سوءاستفاده‌ای که در حدود ۹۲ هزار میلیارد اعلام شد، صحت نداشته و در اینکه میزان سوءاستفاده ۹۲ هزار میلیارد، یا کمتر یا بیشتر است، نیاز به انجام کارشناسی است. وی با تاکید بر اینکه در وقوع سوءاستفاده در"فولاد مبارکه" شکی نیست، تصریح کرد: ریاست محترم قوه قضاییه، شعبه ویژه‌ای برای رسیدگی به این پرونده اختصاص دادند و دادستان تهران ماموریت پیدا کرد که این موضوع را خارج از نوبت بررسی و رسیدگی کند و در حال حاضر در حال انجام کارشناسی هستند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: حکم نهایی پرونده هواپیمای اوکراینی به زودی صادر خواهد شد
حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان این‌که «حکم نهایی پرونده هواپیمایی اوکراینی به زودی صادر خواهد شد» گفت: سقوط هواپیمای اوکراینی دل همه را به درد آورد و به خانواده شهدای این حادثه تسلیت می‌گوییم. از همان ابتدا سازمان قضایی نیروهای مسلح به این موضوع ورود کرد و به صورت دقیق و کارشناسی‌های چند جانبه، در چند مرحله مورد رسیدگی قرار داد و در نهایت، پرونده با صدور قرار جلب دادرسی برای ۱۰ نفر و صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد. وی ادامه داد: بعد از تشکیل ۲ جلسه از دادگاه، اولیای دم نسبت به ابلاغ کارشناسی ایراداتی را مطرح کردند که برای حفظ حقوق اولیای دم، پرونده با قرار رفع نقص به دادسرا اعاده شد. پرونده به گروه کارشناسان جدید ارجاع شد و آن‌ها نیز بعد از بررسی‌های دقیق نظر نهایی خود را اعلام کردند و پرونده مجددا به دادگاه ارسال و ۱۸ جلسه دیگر دادگاه برگزار شد. در مجموع برای رسیدگی به این پرونده ۲۰ جلسه دادگاه برگزار شده است که جلسات دادگاه از صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۲ ادامه می‌یافت. قضات این پرونده، قضات متبحر و دارای سوابق طولانی قضایی، مسلط، مومن و متدین هستند که پرونده را دقیق بررسی کردند. ختم رسیدگی پرونده اعلام شده و به زودی حکم نهایی صادر خواهد شد.

میرحسین موسوی از «بیمارستان» به «حصر» بازگردانده شد
«امتداد» از بازگردانده شدن میرحسین موسوس به مکان حصرش در کوچه «اختر»، خبر داد. بنا به گزارش رسانه‌های نزدیک به میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، ساعتی پیش میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از بیمارستان به زندان خانگی اختر بازگردانده شدند.

رائفی‌پور: مسمومیت‌ها مثل اسیدپاشی و قتل‌های زنجیره‌ای کار اسرائیلی‌هاست
اعتماد آنلاین فیلمی از سخنان رائفی‌پور در واکنش به مسمومیت سریالی دختران دانش‌آموز را منتشر کرد. اسیدپاشی اصفهان و قتل‌های زنجیره‌ای کار اسراییل بود، این مسمومیت‌ها هم کار آنهاست. این مسمومیت‌ها چه خیر و سودی برای جمهوری اسلامی دارد؟ شک نکنید امضای کار اسراییل و انگلیس است با عاملیت مجاهدین.

مدیرعامل اتحادیه دامداران عشایری: قیمت ۴۲۰ هزار تومان برای گوشت منطقی است
فضل خرم مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عشایری دامداران متحرک ایران گفت: اگر امروز دام زنده را کیلویی ۱۶۵ هزار تومان خریداری کنید با ضریب تبدیل ۲.۳ دام به گوشت، عدد ۳۷۹هزار تومان به دست می آید. این دام وقتی کشتار و عرضه می شود نیز ۱۰ درصد به آن اضافه می شود و به حدود ۴۲۰ هزار تومان می رسد که عدد منطقی است و اگر بیش از این مقدار شود، نشان دهنده فاصله زیاد تولید تا مصرف یا حضور دلال هاست. در حقیقت می توان گفت این افزایش روند طبیعی داشته، ولی اینکه آیا مردم توان خرید دارند یا خیر موضوع دیگری است. به عبارت دیگر، اگر این روند ادامه پیدا کند، تولید گوشت خواهیم داشت و اگر قیمت آن را به اجبار پایین بیاوریم، تولید از ریل خارج خواهد شد.

حدادعادل: کجا جلوی فعالیت خانم ها گرفته شده؟
استاد دانشگاه تهران با دفاع از وضعیت زنان در ایران تاکید کرد: احکام اسلامی، زوری نیست. منعی برای فعالیت اجتماعی خانم ها نداریم. در خصوص علت بیکاری زنهای تحصیل کرده، علت این است که هزینه زندگی به دوش مردهاست. در اداراتی که بنده کار می کنم ۷۰ درصد کارمندها خانم هستند، حداقل.یک عقب ماندگی تاریخی وجود دارد که به سرعت جبران نمی شود.دو تا وزیر زن قبل از انقلاب چه می کردند؟ الان هم دو نفر در هیات دولت هستند که خانم هستند. اگر بخواهید هر چیزی را که با نگاه اروپایی ها متفاوت است بگویید تبعیض درست می گویید. دلیلی ندارد که هر چه آنها می گویند را گوش کنیم. اسلام حقوق زن و مرد را مساوی گرفته، ولی مساوی بودن به معنی متشابه بودن نیست، این حرفی است که شهید مطهری مطرح کرده است. تفاوت دلیل بر تبعیض نیست. یک جاهایی حتی حقوق زن ها بیشتر از حقوق مردهاست؛ مثلا زن ها از کارهای سخت معاف هستند، جهاد بر زن ها واجب نیست.

فروش خودروهای داخلی با ۱۰۰ میلیون مسدودی در بانک
سخنگوی وزارت صمت گفت: در گام اول متقاضیان خرید خودروی داخلی از روز شنبه ۲۰ اسفند تا سه شنبه ۲۳ اسفند فرصت دارند حساب شخصی وکالتی بنام سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایجاد و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در آن مسدود کنند. همچنین متقاضیان نباید پلاک فعال بنام خود داشته باشند و طی ۴۸ ماه گذشته از ایران خودرو و سایپا خودرو نخریده باشند. وی با اشاره به اینکه در طرح یکپارچه عرضه خودرو قرعه کشی حذف شده است گفت: پس از بررسی حساب های وکالتی متقاضیان، مرحله دوم از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفند ماه اجرا می شود که در این مرحله متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه www.esalecar.ir نسبت به ثبت نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

گوشت های رومانیایی و استرالیایی به سفره مردم می‌آید 
رئیس انجمن تأمین کنندگان فرآورده های خام دامی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می شود. وی افزود: به دنبال توافقات انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی، واردکنندگان با سابقه و خوشنام برای حل مشکل گرانی گوشت و کمک به تنظیم بازار، علاوه بر واردات گوشت از مبادی روسیه، قزاقستان و مغولستان، اقدام به واردات گوشت با کیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا به عنوان بزرگترین تولیدکنندگان گوشت گوسفندی کرده اند.

۱۲ میلیون کارگر ایرانی نگران دستمزد سال آینده هستند
حمید نجف کارشناس حوزه کار گفت: جامعه کارگری نگران دستمزد سال آینده است و نباید با کار نمایشی در آخرین ساعات سال به فکر تصویب دستمزد بیفتیم، بلکه دغدغه ۱۲ میلیون کارگر ایرانی را که با حساسیت جلسات مزد را دنبال می‌کنند، درک کنیم. این کارشناس حوزه کار درباره دستور بررسی مزد منطقه‌ای در برخی استان‌ها نیز گفت: پیش کشیدن چنین موضوعی با توجه به شرایط اقتصادی و در چنین وضعیتی از نظر زمانی به چالش کشیدن حقوق و دستمزد در کل کشور است و وزارت کار باید به آن ورود کند، نه اینکه به استان‌ها نامه بزنیم و در حالی که زمان کافی وجود ندارد، بخواهیم هزینه معیشت کارگران در استان‌ها را درآورده و اعلام کنند. یازده ماه سال را نادیده می‌گیریم و از برگزاری جلسات شورای عالی کار و طرح چنین مباحثی در آنجا خودداری می‌کنیم، بعد یکباره دو هفته مانده به عید به جای مشخص شدن تکلیف دستمزد به دنبال مسائل حاشیه‌ای دستمزد و مزد منطقه‌ای می‌رویم. نجف تاکید کرد: بررسی مزد منطقه‌ای کار دو هفته آخر سال نیست. یک سال وقت داشتیم به این مباحث بپردازیم‌ و با این کار به نظر می‌رسد، دستمزد تحت الشعاع قرار خواهد گرفت و به حاشیه خواهد رفت و نگرانی جامعه کارگری را به دنبال خواهد داشت. /ایسنا

وزیر راه و شهرسازی: می‌خواهیم آورده متقاضیان را در مسکن ملی کاهش دهیم
بذرپاش در حاشیه افتتاح ۲۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با روش‌های دیگری مشکل افزایش قیمت تمام شده واحدهای نهضت ملی مسکن را برطرف کنیم تا آورده مردم کاهش پیدا کند. وی افزود: نرخ سود تسهیلات ٢٣ درصد بود که با تاکید رئیس جمهوری درحال کاهش سود وام‌ها هستیم و رئیس جمهوری هم این سود را بالا می داند. دو روز گذشته هم در شورای پول و اعتبار روشی برای کاهش نرخ سود تسهیلات مطرح کردیم و قرار شد کمیته مربوطه نظر خود را اعلام کند. وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه نرخ بهره تسهیلات باید کاهش پیدا کند گفت: تصمیم قطعی دولت این است که قبل از پایان سال جاری موضوع سود به نتیجه برسد و در حال نهایی کردن روش آن هستیم. بذرپاش بیان کرد: در قیمت تمام شده برای متقاضیان در آورده اولیه سختی‌هایی ایجاد شده و برای متقاضیانی که تحت پوششی نهادهای حمایتی هستند روش هایی برای کاهش قیمت تمام شده در نظر گرفته‌ایم.

۲.۷ درصد مشترکان گاز بدمصرف هستند
سخنگوی شرکت ملی گاز با اشاره به اعمال افزایش تعرفه و حذف تخفیف‌ها با شروع سال جدید، اظهار کرد: از اول فروردین ماه تخفیف‌های درج شده به پایان می‌رسد و لازم است که مشترکان به قبوض خود حساس باشند، بر اساس بررسی‌های صورت گرفته ۲.۷ درصد مشترکان بدمصرف هستند و قبوض سنگین برای آن‌ها صادر شده است. وی تاکید کرد: با توجه به اینکه مهلت تخفیف‌ها تا پایان سال جاری بوده لازم است تا مشترکان به این موضوع حساس باشند و به سادگی و با رعایت موارد کوچک می‌توانند مصارف خود را مدیریت کردند تا با قبوض سنگین مواجه نشوند.

هشدار مجلس درباره کمبود دارو
رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی: سال آینده در حوزه تجهیزات پزشکی مشکل جدی خواهیم داشت و امروز این مساله را اعلام می کنیم که در سال آینده نگویند چرا نگفتید. اگر ارز مورد نیاز تامین نشود، به چالش برمی خوریم. شهریاری با بیان اینکه در قانون مقرر شد که ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار توسط بانک مرکزی برای تامین نقدینگی شرکت های دارویی اختصاص داده و ارز مورد نیاز به موقع تامین شود اما این امر محقق نشد، گفت: از مهرماه ۱۴۰۰ نگرانی جدی در حوزه دارویی کشور را مطرح کرده ام و مکاتبات بسیاری با سران سه قوه داشتم. تمام مشکلات امروز در صنعت دارویی کشور از سال گذشته در حال مطرح شدن است.

وی تصریح کرد: ۹۷ درصد داروی مصرفی کشور تولید داخل است، اما سالانه ارز بسیاری برای مواد اولیه هزینه می شود و شاید حدود ۷۰ درصد مواد اولیه از چین و هندوستان وارد شود. این مواد براساس ارز در اختیار تامین می شود، البته مواد اولیه ای که چین به اروپا می دهد، به دلیل دریافت پول بیشتر، مرغوب تر است. رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مساله دارو بسیار حساس است و نمی توان با آن بازی کرد، گفت: متاسفانه با سازمان برنامه و بودجه به یک زبان مشترک نرسیده ایم و در سال آینده قطعا در بحث دارو با چالش جدی روبرو خواهیم بود. ارز مورد نیاز تامین دارو امسال کامل تخصیص نیافت، در حالی که باید مشکلات را پذیرفت. وی افزود: سال آینده در حوزه تجهیزات پزشکی مشکل جدی خواهیم داشت و امروز این مساله را اعلام می کنیم که در سال آینده نگویند چرا نگفتید. اگر ارز مورد نیاز تامین نشود به چالش برمی خوریم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۹
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
چرا که نه؟!
اصلاً قیمت گوشت منطقی تره 4 میلیون و 200 هزار تومان باشه! کی به کیه!
وقتی در کشور متولی و مسئولی وجود نداره راه پیشرفت هم بازه! پیش بسوی پیشرفت!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
واسه من ک دیگه مهم نیست. اصلا بشه 100 میلیون
وقتی با 400 تومن هم نمیتونم بخرم بذار بشه 400 میلیون
ناز شصت همه آقایون و مسئولین
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
روحانی ما را حلال کن
ناشناس
|
Austria
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
رائفی پور باید مدال هوش و فراست خود را ازدست پروفسور حسین شریعتمداری دریافت کند !!
بابک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
رائفی پور ،،پیداش شد..
آخه چه کسی به ایشون ،تریبون میده..والا سواد هم که نداره.فقط میاد جملات و ،سرگرمی های خودشو ،میگه..
خدا وکیلی، چه کسایی برای این مملکت،،اظهار نظر میکنن..
چقدر بیچاره شدیم ما..
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
اقاى عادل
شما مثل بقيه ايرانيها ميتوانى از جانب خودت صحبت كنى
شما وكيل ايرانيان نيستى
زنان ايرانى شير زنانى هستند كه خودشان براى خودشان ميدانند چگونه كار و زندگى كنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
این صحبت‌ها از رائفی پور عجیب نیست ،عحیب کسانی هستند که پای صحبت هاش میشیند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
مدير عامل اتحاديه دادمداران : قيمت ٤٢٠ هزار تومان براي گوشت منطقي است !!
-------------------
--- جوشكار ي
بزازي
قصابي
خياطي
سلماني
سوپري
نجاري
ميكانيكي
عطاري
زرگري
داروخونه اي
لوازم منزلي
ساندويچي
هات داگي
دندان پزشكي
لوازم التحريري
پزشكي
كتابفروشي
بنگاهي
وغيره ها
نرخ شان بردند بالا و همه يك صدا گفتند : نرخ ها و مزد دست ها و اجرت ها منطقيه !! خيلي هم خوب منطقيه !
اما تنها كسي كه در اين ميانه با زبان بي زباني و در سكوت فرياد ميزنه كه : بابا جان ! والله ، بالله اين كاملاً و منطقاً، « غير منطقيه » طبقه حقوق بگير است ،اعم از شاغلين و بازنشسته ها و كارگران كه آنچه البته به جايي نرسد ، فريادشان است ! كه شاعر هم فرموده :
« گوش اگر گوش من و ناله اگر ناله تو
آنچه البته به جايي نرسد فرياد است » !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
اول که میگفتین چیزی نیست و شایعه است و نمی دونم نشت گاز و شیطنت دانش آموزانه الان شد کار اسرائیل؟؟؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
آوردن خبر ترخیص شدن موسوی از بیمارستان شیطنت آمیز است. مخصوصا گفتن اینکه بازگشت به زندان خانگی اختر نهایت بی اخلاقی حرفه ایاست. آنها دارند برای خودشان زندگی و حال میکنند مثل سایر مردم. من بودم بخاطر دروغهای انتخاباتی و 8 ماه اختلاف افکنی و تهدید امنیت اجتماعی آنها را به شدیدترین مجازات میرساندم. مسولان باید به قانون عمل کنند و تمام افراد را به پذیرش قانون فراخوانند.
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
میرسلیم ، راستی آقا پسر چطوره؟ هنوز ارتباط داره با مجاهدین خلق؟
کنترل اش کردی اینطور از آب در آمد؟
پاسخ ها
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
میر سلیم حق دارد از فضای مجازی ناراحت باشد اگر فضای مجازی نبود مردم از کجا می دانستند اقازاده های محترم چه گلی به آب می دهند
آرش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
من خوشحالم از اینکه راه اسلام از بعضی از متفکران اسلامی ما انشالله جدا است مثلاً دروغ گفتن که جز گناهان کبیره است البته بعضی اوقات با تقیه یا دروغ به گمان مصلحتی جابجا میشه
فرهاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
میرسلیم نماینده هیچ مردمی نیست برای همین هم با این قدرت میگه من کاری به نظر مردم ندارم. واقعا متاسفم که این افراد تریبون دارن
فرهاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
متاسفانه مدیریت تولید و اصولش هیچ وقت در ایران جدی گرفته نشده. اکثر تولیدات دام و طیور و کشاورزی و باغداری سنتی تولید میشن و هیچ تلاشی برای کاهش هزینه تولید و بهینه سازی نمیشه برای همین مدیرعامل اتحادیه به سادگی راه حل رو فقط افزایش قیمت میدونه و نگران تعطیل شدن تولید هستن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
جناب ميرسليم، مردم هم به نظر شما و دوستان تان كاري ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
در مورد مسمومیت ها باید مسئولین به جد پیگیر موضوع باشند و عوامل اصلی آنها به عنوان مفسد فی الارض به اشد مجازات محکوم شوند، در مورد افرادی که این قبیل کارهای غیر اخلاقی را با معصوم ترین قشر جامعه انجام می دهند می توان گفت که این افراد از نظر روحی - روانی حیواناتی هستند انسان نما.
البته رسانه ها هم نباید موضوع را زیاد بزرگ کنند و دانش آموزان را دچار هیستری و خانواده ها را نگران سازند از هزاران مدرسه کشور تعداد محدودی در بعضی از شهرها دچار چنین اتفاق ناخوشایندی شده اند باید بیش از این که فضا سازی رسانه ای بیش از حد معمول کنیم و جو خانواده ها را مضطرب کنیم، موضوع توسط مراجع ذی صلاح با جدیت هر چه تمام تر پیگیری و به اطلاع خانواده ها برسد تا از نگرانی خارج شوند.
این که گفته می شود رسانه ها نباید با بزرگ سازی بیش از اندازه موضوع، جو را آشفته کنند از جنبه علم روانشناسی خیلی مهم است، سه شنبه همین هفته مدرسه ای که در نزدیک پارک بود کاملا امن بود ولی برخی از بچه ها به بهانه همین موضوع در پارک مشغول بازی بودند و با این که زنگ مدرسه زده شده بود وارد حیاط مدرسه نمی شدند و ناظم مدرسه با بلندگو داشت محدود بچه هایی را که از این بهانه استفاده کرده بودند به داخل محیط مدرسه هدایت می کرد و اینجاست که نقش بزرگ نمایی بیش از اندازه یک موضوع بیش از بیش آشکار می شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
رائفی پور دقیقا چه کاره است و چه تخصصی دارد که رسانه ها حرفهاش را منعکس می کنند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
پدر گرامی شون رو نمیشناسی مگه ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
همین مدیر دامداری عشایری رو که گفته قیمت ۴۲۰ هزار تومن برای گوشت رو اعدام کنین... قیمت گوشت برمیگرده سر جاش
علف داخل بیابون چه هزینه ای داره که منطقش ۴۲۰ تومنه.... زمستون حالا میگیم علوفه میدن... خب دامدار باید غذای دامش رو بکاره ... همه جای دنیا همین کار رو میکنن ... اینکه ما بلد نیستیم دامداری علمی رو جلو ببریم رو نباید مردم هزینه اش رو بدن... شده لنگه خودرو
اصلا قیمت دام زنده ۱۶۵ تومن که ظرف دو هفته از ۱۱۰ تومن رسید رو از کجا آورد که پایه قرار داده
همین ها رو باید بست به تیر.... بخدا مملکت درست میشه
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
وقتی 420 برای یک کیلو گوشت گوسفندی منطقی هست حقوق بازنشسته تامین اجتماعی چقدر باشه منطقیه ؟75درصد بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی حداقل بگیرن 5680.یعنی پول 14کیلو گوشت با قیمت منطقی!!!.2سال گذشته وارد سال سوم شدیم هنوز خبری از 25درصد متناسب سازی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
جناب سردار سلامی چرا سه ماه است نتوانسته اید در برابراقدام دشم علیه دانش آموزان کاری بکنید؟!مردم نگران امنیت خود هستند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
چطور میگویید دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند آنوقت سه ماه است دشمن دارد دانش آموزان را مسموم میکند و نیروهای امنیتی کاری نمی توانند بکنند!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
آقای رائقی پور اسید پاشی و یا این مسمومیت های اخیر کار هر که باشد نشانه ضعف سیستم است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
اولین بار است که با ادعای رائفی پور موافقم

ولی اینکه نقشه های شوم اسراییلی ها بدست چه کسانی در داخل سیستم در تمام

جنایات قتلهای زنجیره ای و اسید پاشی و حملات تروریستی شیمیایی به مدارس

دخیل بوده است را قطعا عاقلان دانند !!!!!!!
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
سلام این نظر کارشناسی مجلس هم به سرنوشت پیشنهادات در مورد ارز دچار خواهد شد سال دیگر سخنگوی پر مدعای دولت اعلام خواهد کرد که این پیشنهاد هنوز به دست دولت نرسیده و در این میان آنکه به خاک سیاه و فلاکت خواهد نشست مردم هستند که کارهای خودشان را بدست عده ای متوهم بی سواد سپرده اند که هر روز بر درد و عذاب مردم می افزایند این هم از فوائد یک دستی دولت ومجلس
امیر
|
Germany
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
آقای رائفی‌پور موقعی که قتلهای زنجیره ایی اتفاق افتاد شما چند سالتون بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
گوشت گوسفندهای استرالیایی مناسب خوردن انسان نیست و ان گوسفندها نژادی هستن که پشم انها مناسب هست و نه گوشت
بازنشسته حداقلی بگیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
مدیر عامل اتحادیه دامداران کاملا درست گفته که قیمت یک کیلو گوشت که ۴۲۰

هزار تومان میشود که کمتر از ۸ دلار آمریکا است منطقی و حتی مناسب است


فقط مشکل اینجاست که مسولان دارند حداقل حقوق بازنشستگان و کارگران

و کارمندان را حدود ۱۲۲ دلار یعنی ۶ میلیون تومان پرداخت میکنند

که حتی کمتر از حداقل حقوق در فقیر ترین و مفلوک ترین و قحطی زده ترین

کشورهای آفریقایی میباشد و آنها حداقل ۴۰۰ دلار میگیرند !!!!

دولت و مجلس و نهادهای حکومتی باید بصورت جدی و فوری و حتمی حداقل

حقوق بازنشستگان و کارگران و کارمندان را به سطح خط معیشت ( خط فقر )

که حدود ۱۸ میلیون تومان است افزایش بدهند و در آنصورت گوشت ۵۰۰ هزار

تومانی ، برای اکثریت قاطع مردم قابل دسترس برای حفظ تندرستی شان میباشد
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
این بار نباید مفت فروشی کنم.
بهای برگشتن آژانس و دوربینش باید رفع تحریم بانک مرکزی باشه.
چون ایران خط قابل بازگشت هسته ای و دور زدن تحریم رو‌ رد کرد.
الان غرب میدونه که ایران فقط با‌ برداشتن تحریم بانک مرکزی در قدم‌ اول راضی به دست کشیدن از ۶۰درصد و عدم رفتن سمت ۹۰درصد میشه.
این دفعه دوربینها نباید روشن بشه مگه با این امتیاز مهم به ایران.
و ظاهراً اومدن گروسی سیگنال مثبت به ایرانه.
پس باید به زودی سلام کنیم به رفع تحریم بانک مرکزی و گشایش LC و حذف خیلی هزینه های سربار تجاری و... بعد ۱۰ سال مقاومت ملت عزیز ایران.
قلمراد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
میرسلیم تو یک فاجعه برای کشوری. فقط ساکت باش

مدیرعامل اتحادیه دامداران عشایری: قیمت ۴۲۰ هزار تومان برای گوشت منطقی است!!! به کجا چنین شتابان!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
یکی از گرفتاریهای جامعه ایران همین رائفی پور است
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
چرا حكومت خدمتگزاران باهوش را در راس امور نميگزارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
اقای میرسلیم انقدر بفکر مردم بودند و هستند و جریان را خیلی سفت گرفتند که فرزند دلبندشان عضو منافقین در امد . بارک الله به این مخ
ناشناس
|
Austria
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
مدیرعامل اتحادیه دامداران عشایری: قیمت ۴۲۰ هزار تومان برای گوشت منطقی است!!!
تف بر این مدیریت کشور!!
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
سلام کسی نظرات مردم برایش ارزش داردکه نماینده ملت باشد وقتی کسی با ۸۰۰ هزار رای در شهر هشت ملیونی تهران به مجلس راه پیدا می‌کند باید بگوید که من کاری به نظرات مردم ندارم چرا که اوبیان کننده افکار و نظرات همان اقلیت پرمدعای هم فکر خودش است نه نماینده اکثریت مردم
نماینده زیر ده درصدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
گرونی از نظر شما همیشه منطقیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
آقای وزیر نالایق من ۵ آیتم به رتبه ۵ میخوره ولی یه آیتم بع رتبه ۳ چرا بل وجود امتیاز بالا رتبه پایین ملاک شده مگه نباید میانگین بگیرید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
این آقای رافئی پور رو نشون دکتر بدید حالش خوب نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
قیمت گوشت 500هزارتومنی و دلار 50 هزار تومنی کار کیه جناب رائفی پور

امثال تو کارشون فرافکنی و فرار رو به جلو در مملکته

فقط یک مشکل در مملکت نشان دهید که شما حل کرده اید

فقط یک مشکل

اون وضع خــــــــــودرو، اون وضع مســـــــــــکن، اون وضع ارزش پول ممـــــلکت، اون بی اعتبـــــــاری پاســــــــپورت ایرانی، اون وضع بانکی ربــــــاخــــــــــوارتون، اون آلودگــــــــــی هوا و محیط زیســــــــــتتان!

بسه بابا
ناشناس
|
France
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
میر سلیم گوگولی رافی پور شنگولی ای کیو بالا
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
واقعا باعث شرمساری هستند افرادی مثل رائفی پور!! این بابا خیلی پرته یا مغرض
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۸
بله قیمت گوشت برای شمایی که ماهیانه صد میلیون حقوق میگیری منطقی و عقلانیه .
برای اون کارگری که توی شهرستان ماهیانه 5 تومن حقوق میگیره چی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
فعلا تمام کارهای غلط مملکت شده کار آمریکا و اسرائیل ، خودمون چه میکنیم نمیدونیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جالبه میرسلیم کاری به نظر مردم ندارد و رفته است نماینده مردم شده تا عقاید خودش را پیاده کند و میگه اینستا صد در صد اشتباهه.
همون اینستا که شما از نظرت صد در صد باید بسته بشه کار و کسب و تبلیغات مشاغل یک عده هست که از نان خوردن افتادند!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وقاحت میخواست تجسم پیدا کنه به شکل رائفی پور در میومد
ناشناس
|
France
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای فضل خرم مدیرعامل انحادتعاونی های عشایری میگویدگوشت کیلوئی ۴۲۰هزار تومان ازنظرایشان منصفانه است ودلائل بقول معروف محکمه پسندی هم دارد تازه اگر نداشت هم هیچکس حریفش نمیشد درهرحال سئوال اینستکه آیاحقوقها منصفانه است آیا سایردرآمدهامنصفانه است قیمت ایشان براساس دلاربازارآزاداست ایامال دیکران هم همینطوراست یاهرکه بفکرخویشه کوسه بفکرریشه البته بفکرریش بودن کوسه ضرری بکسی نمیزندولی قیمت بالای کوشت پدرمصرف بیزبان رادرمیآورد دراین میان فقط دولت محترم بفکرهیچکدام ازطرفهانیست بلکه بفکرخویشه درضمن بهتراست برای واردات گوشت ازکشورهای همسایه ایکه طعم ومزه گوشت آنهابماشبیه تراست چون ترکیه جمهوری آذربایجان وبعضی کشورهاحوزه قفقازاقدام شودتاروسیه واسترالیا که مثلاًگوشت گوسفند مرینوس راکه برای پشم آن ونه برای گوشتش پرورش میدهندووقتی پیر شدمیکشندگوشتش بدردمانمیخوردبخاطر همین هم هست که مزه ای متفاوت داردکه تعریفی ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مير سليم : من كاري به نظر مردم ندارم !!
-------------------------
چه طوره برادر كه روز انتخابات مجلس « نظر مردم » نسبت به شما براي ورودتان به خانه ملت ، برايتان مهم بوده است و اگر نظر مردم به شما نبود -- حالا كاري به تعدادش نداريم !! -- چه طوري وارد مجلس مي شديد و بر كرسي نمايندگي مردم تكيه مي زديد ؟
دوم : اين طور كه از فرمايشات شما بر مي آيد ، چه خوب بود شما حداقل يك قرن ، دو قرن قبل در اين كره خاكي
شرف حضور پيدا مي كرديد ، كه در آن زمان وضعيت همان طور بود كه شما مي خواستيد ! ... يادش بخير ! زماني كه در كلاس اول يا دوم راهنمايي تلمذ مي نموديم ، در كتاب فارسي ، اين عنوان يكي از درسها بود : « « دانشمندي كه پانصد سال جلوتر از زمان خود مي انديشيد » !! ولي افسوس و صد افسوس كه اسم آن دانشمند يادم نمي آيد !!
زياده جسارت است !
محسن
|
Belgium
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
راٸقی پور دهانش را راحت باز می کند و هر چی دوست دارد می گوید و هرجا دید خراب کرده راحت انکار می کند و اصلا برایش مهم نیست ؟که از حرف زدنش فیلم برداری می شود و در اینترنت خودشان می گذارند؟حرفهای که هیچ مدرکی و علمی پشتش نیست؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مافیای دامداران اینقدر پرو هستن که سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان رو خلع سلاح کردن
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
میرسلیم: من کاری به نظر «مردم» ندارم!
نماینده مردمی که کاری به نظر مردم ندارد ! زیبا نیست این سبک تفکر؟ البته دهها ساله قضیه همینه منتها ایشون عیان بیان میکنن
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
دوست عزیز این پول اگر دست دامدار برسه قبول ولی نه اینکه دلال به جیب بزنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
خیلی ها فکر می کنند میرسلیم خیلی افراطی است اما باید گفت در میان این جماعت او دو رو نیست تقیه نمی کند و آنچه می اندیشد را به زبان می آورد و این مهم است مقایسه شود با رفتار و گفتار وزیر قطع ارتباطات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
به خدا این اخبارو که می خونم دیونه می شم، ادم بهتره این چیزا رو نبینه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چرا در کشور ما باب شده است که مسائل امنیتی از زبان برخی از افراد غیر مسئول مثل امثال رائفی پور و علم الهدی بیان شود؟
وقتی چنین چیزی باب شود می دانید چه اشکالی خواهد داشت؟

اولا دروغ و افترا بد است و حتی نسبت به دشمنان هم نباید افترا و دروغ را بکار برد

ثانیا کسی منکر این نیست که دشمن دنبال ضربه زدن است اما چه کسی باید شفاف و پوست کنده و بدون تاخیر طولانی بگوید که فلان موضوع کار دشمن است؟ و آیا چه سند و مدرک مستدل و محکمه پسندی برای آن وجود دارد یا صرفا یک موضوع کلیشه ای همه چیز را گردن دشمن انداختن است؟

با چنین رویکردی دیگر نباید توقع داشته باشید که سلبریتی ها در هر موضوعی دخالت و نظر ندهند ضمن اینکه سلبریتی ها خودشان هم دنبال نظرات سیاسی نیستند اما وقتی اوضاع اقتصادی وارد مرز بحرانی شود بطور ناخودآگاه وارد مسائل سیاسی می شوند و وارد شدن سلبریتی ها در دنیای سیاست را می توان نشانه یک زنگ خطر در اقتصاد (که در حال حاضر چاپ پول و رشد نقدینگی عامل آن است) دانست

با چنین چیزی نباید توقع داشته باشید که مردم اعتماد و نگویند که کار خودشان است

با چنین رویکردی نباید توقع داشته باشید که نصایح سیاسی و مذهبی اثر کند چون قبح دروغ بوسیله اظهار نظر نامربوط با گره زدن برخی از مسائل با سیاست ریخته شده است

با چنین رویکردی نباید توقع داشته باشید که گرایش ها به سمت خبرگزاری های به اصطلاح معاند متمایل نشود

برای جبران چنین اختلال فرهنگی شاید سال ها با سخنان مستدل و مستند و شفاف که توسط اهل و مسئولش بیان شود زمان ببرد

متاسفانه در کشور ما مرزها و حدودها و مسئولیت ها مبهم و گنگ است همچنان که بسیاری از مسئولیت ها در دست اهلش و متخصصش نیست و مثلا فرد در رشته پزشکی در فعالیت مهندسی قرار دارد و یا بالعکس و مشخص نیست هزینه ای که برای مدرک و توان علمی او شده است برای چه بوده است و این نامشخص بودن مرزها و حدودها و مسئولیت ها زیربنای بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی و مذهبی و اقتصادی است که در تعارض با قوانین هم است

هرگاه خواستید شالوده یک کشور را از بین ببرید کافی است جایگاه ها را به غیر اهلش و غیر متخصصش بسپارید و آنگاه هر تلاشی برای اصلاح آن کشور حتی اقدام های جهادی و انقلابی محکوم به شکست است
مثلا کافی است که نظام پولی را به دست کسی بسپارید که بدلیل بی سوادی و یا تحت تاثیر قرار گرفتن یک جریان بی سواد و منفعت طلب هر سال چاپ پول و نقدینگی را افزایش می دهد آیا فعالیت های جهادی و انقلابی در بازار و اقتصاد و ... جواب خواهد داد؟ اگر جواب خیر است پس جلوی چاپ پول و رشد نقدینگی را با حذف و کاهش هزینه های اضافه بگیرید و اگر جواب بلی است پس با همین فرمان جلو بروید و آینده را ملاحظه کنید!
رضا
|
Russian Federation
|
۰۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای میرسلیم درست می‌گویند... اگر نظر مردم مهم بود ایشان بجای عضویت در هیات مدیره چند شرکت و نماینده مجلس باید در یک کارخانه راننده سرویس بودن ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چقدر ساده هستن اینا فکر میکنن ایرانو میدیم دست یه مشت زن لندن نشین شما اگه حرفتون حق بود هرچی انسان فاسده رهبرانتون نمیشدن! یه نگاه بندازید کیا شدن گنده هاتون
ناشناس
|
United States of America
|
۰۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
بانک مرکزی سلطان دلار ‌سکه ایران، دیگه قطعنامه آژانس هم نیامد ، چرا هنوز دلار را بالای ۴۰۰۰۰ تومان نگاه داشتی؟ چرا سکه و طلا در بازار تزریق نمیکنی که حباب طلا از بین بره؟
رضا اهوازی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مدیر عامل اتحادیه گوشت هم از مدیران سایپا و ایرانخودرو یاد گرفته
خوب یادمه پژو ۴۰۵ ۵۰ تومن بود گفتن ۷۰ تومن قیمت منطقی لین خودرو هست و در حال حاظر قیمتشبه ۶۰۰ میلیون رسیده!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
این رائفی پور کیه؟ چکاره است؟ از کجا یه دفعه ظاهرشده؟؟!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۰۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اختلاس ها هم كار اسراييل بود
ناشناس
|
United States of America
|
۰۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای رافی پور، دلار چند؟؟؟؟
چرا دیگه نمیگی؟؟؟؟
مگه نگفتی ویروس کرونا کذایی هست؟؟؟ چی شد پس؟؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وقتی رایفی پور و میر سلیم می‌شوند همه کاره ، خوب صد در صد این هم می شود وضعیت حال و حاضر کشورمان.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اونجا که زن خا سه دوره در المپیک شرکت نکردند و الان هم محدود هستند آنجایی که زن نمی تواند رییس جمهور شود مهمتر آنجایی که زن ها مجبورند حجاب بپوشند تا اجازه داسته باشند حتی در خیابان راه بروند حالا تو میگی فعالیت؟
احد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
420 هزار تومان برا ی یک کیلو گوشت که نیم کیلوش چربی هست منطقی هست جناب مدیر عامل ؟؟!!>>>> برای حقوق یک کارگر که از صبح تا شب تو افتاب و سرما عرق میریزه چقدر حقوق منطقی است بنظر شما که از پس گوشت 420 و بقیه مخارج بربیاد ؟/
ناشناس
|
United States of America
|
۰۷:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چشم مسئولین روشن، حالا رائفی پور شده سخنگوی شما. از کوزه همان تراود که در اوست.
ناشناس
|
United States of America
|
۰۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
معلوم نشد ترور مسموم کردن کار چه کسی بوده ؟
الف
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
گوشت کیلویی 450 هزار تومان منطقی است؟ البته برای ما که گوشت تقریبا از سفره مون حذف شده، دیگه فرقی نمیکنه ولی قرار بود فقط قیمت 4 قلم کالا افزایش پیدا کنه. دیگه نون و پنیر و سبزی هم سخت شده خریدش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
همه چیز مضحک شده
قیمت دلار که به ۵ هزار رسید همه گفتند حباب است نخرید
بعد که رسید به ۶۰ هزار گفتند قیمت ۴۳ هزار برای دلار منطقی است
قضیه گوشت هم همین طور شد
وقتی رسید به پانصد همه تکذیب کردند
حالا می گند قیمت ۴۲۰ هزار منطقی است
مملکت بدست یک عده بی سواد افتاده که هیچ برنامه ای برای پیشرفت کشور ندارند
ناهید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقای را فعی پور دلار چند است؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کار روس ها / این دشمنان دیرین اسلام و مسلمانان و ایران و ایرانیان است ولا غیر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
در کشور تعداد ۱۲ میلیون کارگر و ۴ میلیون بازنشسته داربم ( جمعا ۱۶ میلیون نفر)

که با متوسط ۳ نفر اعضاء خانواده شان جمعیتی حدود ۶۴ میلیون نفر میگردند

که بیش از ۵۵ میلیون نفر از این جمعیت با در امد حداقل ۶ میلیون تومان (۱۲۲ دلار

بسختی و فلاکت و فقر و نداری و تبعیض و کمبود و محرومیت سر میکنند

در حالیکه حداقل حقوق در فقیر ترین کشورهای آفریقایی و آسیایی و آمریکای جنوبی قحطی زده حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار است
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
٤٢٠ هزار تومان خيلي ارزان است ممنون رئيسي!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اسرائیل چقدر نفوذ داره
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
"رائفی‌پور: مسمومیت‌ها مثل اسیدپاشی و قتل‌های زنجیره‌ای کار اسرائیلی‌هاست"
همینطور رائفی‌پور پیش از دوران رئیسی: هرکی هرچی گفت بگید ولش کن، دلار چند؟ (اکو)
بیرسلیم
|
Germany
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
"میرسلیم: من کاری به نظر «مردم» ندارم!"

نماینده واقعی مردم و عصاره ملت انقلابی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آفرین به آقای رائی پور ، شما با این اظهار فضل فاتحه تمامی ارگان‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور را خواندید
۱- چون تاکنون هیچ یک از آنها تاکنون عامل یا عاملین اتفاقات اعلام شده شما را اعلام نکرده بودن
سه ما سکوت کرده حالا پس از فرمان مقام معظم رهبری ..
کجاهستند مدیران سازمانهای اطلاعاتی کشور که ببخشید ، یقه شما را بگیرند که از کجا این اطلاعات را بدست آوردید که سازمانهای امنیتی و اطلاعاتی هنوز به آن نتایج نرسیده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
از همان داروهایی که خودتان استفاده می کنید برای مردم تهیه کنید .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چه مدیران دانا و محترم دور دامن ریاست محترم جمهور جمع شده اند
ریاست جمهور بدفعات تامید کرده اند که دولت به انجام تعهد ساخت سالی یک میلیون واحد مسکونی متعهد است
ولی شما میفرمائید که دنبال راه حل هستید ؟؟؟؟؟!!!!!
اعلام کرده اید که نرخ سود تسهیلات بانکه برای مسکن ۲۳ درصد است. که امیدوارم بعلت بی آگاهی شما باشد وگرنه این خیانت بانکها به ملت متقاضی مسکن ارزان است
حیف از شما تا حال پلکان تلقی را دوبله یکی طی کرده اید مواظب باشید که از آن طرف پله پائین نیفتید!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
420000 تومن برای قیمت گوشت بسیار خجالت آوره و اصلا منطقی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اگر قیمت گوشت ۴۰۰ تومان منطقی باشه حقوق کارگر هم حداقل ۴۰ میلیون تومن منطقیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای رائفی پور امثال شما حرف نزند سنکین تر است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
میرسلیم: من کاری به نظر «مردم» ندارم!


نمونه کامل تفکر جریان اصول گرا دقیقا همین اقای میرسلیم است
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مافیای گوشت که سود کلانی از گوشت تولید داخل دارد هیچ گاه نخواهد گذاشت گوشت با قیمت واقعی به دست مصرف کننده برسد و سازمان دامپزشکی هم با این مافیا به نوعی همکاری میکند و با ایجاد موانع گوناگون از حمل سریع و آسان گوشت از محل تولید به محل مصرف ممانعت میکند ودر این بین هم تولید کننده متضرر می شود و هم مصرف کننده ، و هیچ کس هم توان مقابله با این مافیا را ندارد چون این مافیا پول دارد و پول دارد و پول دارد.
یاشار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
امثال رائفی پور و میر سلیم اظهار فضل نکنند سنگینترند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
آقای حداد عادل 44 سال از انقلاب می گذرد و تعداد بانوان تحصیل کرده افزایش یافته این چه مقایسه ای هست جضرتعالی می فرمایید. اگر تبیض در جذب بانوان از دیدگاه شما وحود ندارد صد البته صحیح می فر مایید چنین وضعیتی در جامعه حاکم هست البته برای نورچشمی شهروندان درجه یک مردم عادی از این قاعده مستثنی هستند. نمونه آن هم در شورای شهر در دو ماه گذشته بوده است.
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب آقای رائفی پور
استاد همه چیز دان لطفا مستند و با ادله صحبت بفرمایید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
حداد عادل : در اداراتی که بنده کار می کنم ۷۰ درصد کارمندها خانم هستند،
مگه شما تو چند تا اداره كار مي كني؟
قارنعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقای مدیز عامل تو با حقوق ان چنانی ودر امدهای در حاشیه ورانت می تونی گوشت 420 بخری اما ما بازنشسته ها نمی تونیم
ج
|
United States of America
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
چگونه است دادستانی با سلبریتی ها و خبرنگاران و روزنامه هایی که اخبار مسمومیت ها را پوشش می دهند و اظهار نظر می کنند برخورد می کند ولی با " رائفی پور " و ... که بدون مستندات اظهار نظر می کنند کاری نداره !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
من موندم رائفی حرفش چه ارزشی داره که منتشر کردین؟ سواد سیاسی داره؟اطلاعات محرمانه داره؟ ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
یارانه ۳۰۰ هزار تومانی فقط گوشت کیلو 420 هزار تومان تازه اونم چه گوشتی ابگوشتی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
مشابه بودن هم مساوی بودن نیست دو زن وزیر دو زن در پست های ضعیف هم باهم نه مساوی هستند نه مشابه با کلمات بازی نکنید اجازه دهید مردم زندگی عادی خود را داشته باشند تعین حدود در زندگی افراد مصادف با تنش خواهد شد اگ ومازت فرگای اکثر مردم هنجارها را خود تعین و رعتیت خواهند کرد آقا بالا سر نمی خواهند ما تدمتکار می خواهیم اگر خسته شدید بفرمایید کنار
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
بعد آقای رائفی پور
شما اینجا چه کاره اید؟

موندید و نظاره‌گر هستید با ادعای تامین امنیت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
جناب میر سلیم اینکه آمریکا دشمن است قبول . اما اینستاگرام دشمن نیست . ابزار است . تکنولوژی است . خنثی است . شاید با ترفندهایی بتوان جلوی آمریکا را گرفت اما جلول تکنولوژی را خیر . قطعا می گویید آمریکا با همین تکنولوژی وارد می شود . قبول . اما این صرفا از پدرسوختگی اون نیست . حاصل حماقت ، غفلت ما هم هست . القرض . تکنولوژی قابل فیلتر نیست . هزینه بر ملت و کشور تحمیل نکنید . جاهای دیگر را اصلاح کنید . میکروب ها نابود شدنی نیستند . بدنها را باید اصلاح کرد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
الحمد لله مجلس گفت که سال اینده مشکل نامین دارو داریم وخیال همه را راحت کرد رایقی هم گفت مشکلات ایجاد شده کار اسراییل بوده سردار هم گفت دشمنان همه نشسته اند وبرای ما نقشه وتوطئه می کشد جناب حداد هم که مدتی نبودش سخنان گهر باری افاضه فرمودند وبزودی هم چند بدبخت بینوا بعد از چند سال فکر وبررسی در اتاق فکر بعنوان خرابکاری در هواپیمای اوکراینی اعلام می شود ومابقی خبرها هم از واردات گوشت ، توزیع خود رو وشادی وسرور در این کشور خبر می دهد خودشان گفتندو خودشان تایید کردندو احسنت وخسته نباشی به همدیگر اما از دل مردم ونداشتن دل خوش ونداشتن سفره خبری نبود
احسنت بر شما که چقدر دارید تلاش میکنید اجرتان با .....
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
قيمت گوشت ارزان است بايد كيلويي ٨٥٠ هزار تومان باشد.
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
با توجه به تعداد استان های درگیر با حملات شیمایی (بیش از 30 استان کشور ) و با توجه به حجم حملات (بیش از 500 مدرسه )
ظاهرا دشمن و اسراییل است که مملکت رو اداره میکنه
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
ترا خدا کیا شدن مدیر و تئوریسین مملکت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
قیمت 420 برای گوشت منطقیه حرفی نیست حقوق کارمند و کارگر و بازنشسته منطقی نیست.
حرفی بزنید که ملت بپذیرد والا از این توجیهات زیاد شنیده ایم و خسته و درمانده ایم.
بس کنید با دنیا تعامل کنید مانند دیگر کشورها آخه تا کی؟؟؟؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
استاد اعظم، دکتر اندیشمند ،پرفسور فرزانه ، جناب مهندس رائفی پور ،باشه تو راست میگی!
ناشناس
|
Poland
|
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اقای میرسلیم جزو قطعه سازان خودرو و بقول معروف تعین کننده سیاست های ایران خودرو و سایپا...مردم رو بدبخت کردی....جوون بدبخت و بیکار قبلا پراید میخرید مسافر کشی میکرد الان موتور هم نمیتونه بخره..برو به زندگی شخصیت برس که با تربیت پسرت گند زدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
وای بر مسئول و صاحب نظری که قیمت کالاها را بدون درنظر گرفتن مقدار حقوق دریافتی قشر حقوق بگیر محاسبه کند و بگوید منطقی است

فریبکاری هم حدی دارد یا زنگی زنگ باش یا رومی روم
اگر می خواهید همه چیز را دلاری و بر حسب قیمت کشورهای خارجی حساب کنید پس حقوق ها را هم باید مثل آنجا محاسبه کنید وگرنه بهتر است یا سکوت کنید و یا همه چیز را متناسب با دریافتی ها حساب کنید

باید درب آن بانک مرکزی و دولت را گل گرفت که نمی تواند یک تناسب بین قیمت کالا و خدمات و حقوق و دستمزد برقرار کند

ما باید تا کی شاهد این بی نظمی و بی سوادی و ندانم کاری باشیم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # هیستری جمعی # مسمومیت دانش آموزان # بیمارستان دولتی حضرت مهدی
وب گردی