اخبار مهم کدال دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱

روز دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۱۵۴۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴ 13 December 2022

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، امروز دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

شرکت در مزایده خساپا

پیرو آگهی مزایده منتشره در روزنامه اطلاعات مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ مبنی بر واگذاری سهام شرکت خودروسازی بنیان توسعه صنعت پارس (تاپکو) که از طریق شرکت سرمایه گذاری رنا نیز در سامانه کدال منتشر گردیده، به اطلاع می‌رساند شرکت خساپا نسبت به تکمیل و ارسال مدارک و مستندات شرکت در مزایده مذکور اقدام نموده است. تاریخ شروع مزایده ۲۲/۹/۱۴۰۱ می‌باشد.

اقدامات مادیرا در خصوص تبدیل شدن به هلدینگ

با توجه به پتانسیل‌های موجود در شرکت صنایع مادیرا و شرکت‌های زیر مجموعه و به منظور کنترل و اداره بیشتر توسط شرکت اصلی و تبدیل شدن به یک شرکت هلدینگ و همچنین گسترش فعالیت‌های شرکت‌های فرعی؛ شرکت صنایع مادیران اموال و مواد اولیه شرکت اصلی را در اواخر سال ۱۳۹۹ و ابتدای سال ۱۴۰۰ به شرکت‌های زیر مجموعه به منظور جداسازی فعالیت‌های عملیاتی (تولید، فروش، پشتیبانی و ...) منتقل کرده است که صورت‌های مالی شرکت اصلی و شرکت‌های فرعی منتشر شده در سامانه کدال از آن تاریخ تاکنون موید این موضوع است به استحضار سهامداران محترم می‌رساند جهت تحلیل و درک بهتر اطلاعات مالی شرکت صورت‌های مالی تلفیقی را مورد توجه خود قرار دهند. در ادامه اقدامات لازم در خصوص فرآیند تبدیل شرکت اصلی به شرکت هلدینگ صورت پذیرفته است و تاکنون مذاکرات و جلسات متعددی با سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت فرابورس انجام شده است و این امر تا زمان کسب مجوز‌های مربوط از سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت فرابورس ادامه خواهد داشت.

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام فخاس

با توجه به افزایش سرمایهُ فخاس از مبلغ ۱۱,۹۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۲۳,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۱۱,۱۰۰,۰۰۰ میلیون ریال) مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ لغایت تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ و شماره حساب‌های بانک تجارت مرکزی نیشابور جهت واریز وجوه تعیین شده است.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه حتوکا

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۹۹۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۵۴۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اجرای طرح توسعه ناوگان حمل و نقل شرکت حتوکا که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، در پیوست کدال ارائه می‌گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

آگهی ثبت افزایش سرمایه کرازی

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ افزایش سرمایۀ شرکت کرازی از مبلغ ۱۶,۸۸۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۲۱,۱۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۴۲۲۰۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

آگهی ثبت افزایش سرمایه امید

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ افزایش سرمایۀ شرکت امید از مبلغ ۹,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۵,۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۵۷۰۰۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه دتهران

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه دتهران از مبلغ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور سود انباشته که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه غگل

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت غگل که در ساعت ۱۱:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ در استان قزوین، شهر الوند به آدرس شهرک صنعتی البرز، خیابان حکمت، نبش حکمت سوم، کارخانه گلوکوزان برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

شفاف سازی وساپا

پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اطلاعات با اهمیت به استحضار می‌رساند به غیر از آگهی مزایده فروش ملک پلاسکو کار مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ که در سامانه کدال نیز منتشر گردیده، از آخرین صورت مالی منتشر شده در سامانه کدال تا کنون، هیچگونه رویداد با اهمیتی برای وساپا رخ نداده است.

عملکرد ۶ ماهه پاکشو

شرکت پاکشو در ۶ ماه منتهی به ۳۱/۶/۱۴۰۱؛ سود خالص هر سهم ۶۰ ریال که نسبت به مدت مشابه ۵ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۵۷ درصدی ۷,۳۴۵,۵۰۱ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۲,۸۷۴,۹۵۴ میلیون ریال رسید.

اطلاعیه پرداخت سود سهام ۱۳۹۹-۱۴۰۰ و مانده مطالبات دوره‌های قبل سهامداران حقیقی پارسان

سهامداران حقیقی که تاکنون اقدام به دریافت سود سال مالی منتهی به ۳۱/۶/۱۴۰۰ و سنوات گذشته (دریافت از طریق سامانه سجام در تاریخ ۱۲/۱۱/۱۴۰۰ و مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت از تاریخ ۲۱/۱۲/۱۴۰۰) ننموده اند. فقط تا پایان وقت اداری ۱/۱۰/۱۴۰۱ از طریق کلیه شعب بانک تجارت قابل وصول می‌باشد و پرداخت‌ها موقتا به منظور پرداخت مطالبات سنواتی (سود‌های رسوب شده) از طریق سامانه سجام متوقف و شروع پرداخت‌های سود سال مالی منتهی به ۳۱/۶/۱۴۰۱ و سنوات گذشته متعاقبا اعلام می‌گردد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی