بازدید 48219

ضرب و جرح یک روحانی در دانشگاه آزاد کرج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در بیانیه ای هتک حرمت به ساحت مقدس روحانیت توسط برخی افراد در جریان اغتشاشات اخیر در این دانشگاه را محکوم کرد.
کد خبر: ۱۱۴۸۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳ 01 November 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، در بیاینه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری روحانیت بیدار و هوشیار که در رأس آن خمینی کبیر (ره) قرار داشت، عامل تحوّلات مهمی در منطقه و جهان گردید و روحانیت با اتکای به اسلام ناب و بازسازی اندیشه دینی توانست اصلاحاتی عمیق و بنیادین در نظام اجتماعی به وجود آورد که شکل‏گیری یک نظام دینی و طرح دین در قالب یک نظام در راستای همین اندیشه است.

انقلاب شکوهمند اسلامی که نتیجه پیوند نا گسستنی ولایت الهی و امت علوی است نمونه عالی و مترقی حضور دین در عرصه زندگی سیاسی و اجتماعی مردم محسوب می گردد که اوج حیرت ، کینه و نفرت استکبار جهانی و ایادی زبون آن را باعث گردیده است و ثمره گرانسنگ این حرکت الهی، استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به فرموده امام راحل عظیم الشان حفظ آن از واجبات است.

بیانیه می افزاید : در برهه کنونی اقتدار و امنیت بی‌بدیل جمهوری اسلامی ایران و رشد و توسعه‌ی همه‌جانبه ی آن باعث شده تا دشمنان قسم‌خورده‌ی جمهوری اسلامی با طراحی پروژه‌ی آشوب سازی در کشور ، دستاوردهای مهم را به حاشیه برده و به دنبال برهم زدن امنیت و آرامش کشور و ملتهب نمودن فضای عمومی جامعه برآیند. در این میان مستکبرین عالم و عوامل خود فروخته ایشان در داخل کشورهمچنان بر فتنه انگیزیها و هتک حرمت ها و حریم شکنی های غیر قانونی خود پافشاری کرده و برای رسیدن به مطامع نفسانی خود از هر فرصتی، بحران سازی می نمایند تا آنجا که به ساحت مقدس روحانیت جسارت نموده و یکی از اساتید حوزه و دانشگاه را مورد ضرب و جرح قرار داده و با هتک حرمت این شخصیت حوزوی و دانشگاهی موجب شادی دشمنان کینه توز و غم و اندوه دوستداران انقلاب گشته است.

بیشتر بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز ضمن محکومیت شدید این واقعه تاسف بار، از مسئولین امر می‌خواهد تا با شناسایی کامل عوامل و دست‌اندرکاران این حرکت مذبوحانه، با برخوردی قاطع و اجرای اشد مجازات، دست این مزدوران را از کشور کوتاه نماید.

در جریان آشوب های هفته گذشته، یک روحانی توسط برخی افراد آشوبگر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار