سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بازتاب گسترده ای در رسانه های منطقه و بین المللی داشته است و این رسانه ها سخنرانی رئیس‌جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل را در راس اخبار خود قرار دادند.
کد خبر: ۱۱۴۱۷۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱ 21 September 2022

بازتاب گسترده سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل/ واکنش رسانه های منطقه ای و بین المللی چه بود؟

بین الملل تابناک: سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بازتاب گسترده ای در رسانه های منطقه و بین المللی داشته است و این رسانه ها سخنرانی رئیس‌جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل را در راس اخبار خود قرار دادند.

روز چهارشنبه، سید ابراهیم رئیسی در هفتاد و هفتمین اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با تاکید بر اینکه میل به برقراری عدالت به عنوان ودیعه الهی در وجود همگان است، اظهار داشت: ما از جهانی شدن عدالت حمایت می‌کنیم زیرا عدالت وحدت‌ آفرین و ظلم جنگ افروز است.

در همین حال، خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی درباره بیانات رئیس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل نوشت: رئیس‌جمهوری ایران معتقد است آمریکا توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی را لگدمال کرده است.

آسوشتیدپرس همچنین تاکید رئیس‌جمهوری ایران بر روابط گسترده با همه همسایگان را در اخبار خود برجسته کرد و نوشت: منظور رئیس‌جمهوری ایران از همه همسایگان به طور خاص، عربستان سعودی است.

این خبرگزاری همچنین درباره بیانات رئیس جمهوری در سازمان ملل نوشت: ایران بر ارائه تضمین از سوی آمریکا برای احیای برجام تاکید کرد تا مانع از خروج دوباره واشنگتن از توافق احتمالی شود.

این رسانه بین‌المللی به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ اشاره کرد و نوشت: رئیسی خواستار محاکمه ترامپ به خاطر ترور فرمانده سابق سپاه قدس شد.

خبرگزاری فرانسه نیز در گزارشی عنوان کرد: رئیس‌جمهوری ایران با یادآوری مرگ بومیان در کانادا و اقدامات اسرائیل در سرزمین‌ فلسطین، غرب را به تزویر درباره حقوق زنان متهم کرد.

این رسانه غربی به نقل از رئیسی نوشت: غرب در موضوع حقوق زنان دارای استانداردهای دوگانه است و به همه وجوه توجه نمی‌کند و تک بعدی است.

تارنمای شبکه خبری فرانس ۲۴ که از ساعتی قبل به استقبال سخنرانی رئیس جمهوری ایران رفته بود، با آغاز سخنرانی آیت الله رئیسی، خبر آن را لحظه به لحظه مخابره کرد.

در بخش ابتدایی از این گزارش لحظه به لحظه که پیش از سخنرانی رئیس جمهور کشورمان منتشر شده بود، آمده است: سخنرانی رئیسی، یکی از سخنرانی هایی عنوان شده که بسیاری در انتظار آن بودند.

فرانس ۲۴ همچنین سخنان رئیس جمهور کشورمان مبنی بر اینکه ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست، برجسته کرد و نوشت: ابراهیم رئیسی به سازمان ملل گفت که ایران به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ ای نیست.

تارنمای شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ همچنین با چندین میان تیتر، سخنان رئیسی را لحظه به لحظه پوشش داد. علاوه بر سخنان رئیس جمهور کشورمان، مبنی بر اینکه دستیابی به سلاح هسته ای در دکترین جمهوری اسلامی جایگاهی ندارد، موضوع درخواست عدالت برای ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکا را به صورت ویژه پوشش داد. 

تارنمای روزنامه پرشمارگان لو فیگارو نیز به دلیل اهمیت سخنرانی رئیسی و مولفه های مهمی که در آن مطرح شده بود، در قالب چند خبر جداگانه، به تشریح ابعاد مختلف سخنرانی رئیس جمهور کشورمان پرداخت. 
استاندارد دوگانه غرب در زمینه حقوق زنان، وعده رئیسی به سازمان ملل، مبنی بر اینکه ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست، از جمله خبرهایی است که لو فیگارو، جداگانه از سخنرانی رئیس جمهوری ایران منتشر کرد.

رادیو فرانسه نیز با تیتر "رئیس جمهوری ایران به سازمان ملل گفت که ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست" بخش هایی از سخنرانی رئیسی را روی درگاه خود منتشر کرد. در بخشی از این خبر به نقل از سخنرانی رئیسی آمده است: جمهوری اسلامی ایران به دنبال ساخت یا دستیابی به سلاح هسته ای نیست و چنین سلاح هایی در دکترین ما جایی ندارند.

روزنامه انگلیسی دیلی میل نیز در این ارتباط نوشت: رئیس جمهوری ایران از جدیت کشورش در مذاکرات هسته ای خبر داد اما با اشاره به خروج ترامپ از برجام در سال ۲۰۱۸، این سوال را مطرح کرد که آیا ایران می‌تواند به تعهد آمریکا در قبال هر توافق احتمالی اعتماد کند؟

این رسانه چاپ لندن به نقل از ابراهیم رئیسی نوشت: خواست ما فقط یک چیز است و آن اجرای تعهدات از سوی آمریکاست.

دیلی میل اشاره رئیس جمهوری به برنامه هسته ای مخفیانه برخی کشورها را یادآور شد و نوشت: رئیس جمهوری ایران از اینکه برنامه هسته ای ایران با بی طرفی بررسی نمی‌شود، در حالی که اسرائیل برنامه هسته ای مخفیانه دارد، انتقاد کرد.

روزنامه ایندیپندنت چاپ لندن نیز در گزارشی نوشت: رئیس‌جمهوری ایران در حالی که تصویری از فرمانده سابق سپاه قدس را به حاضران نشان می‌داد، خواستار برگزاری یک محاکمه عادلانه برای ترامپ به خاطر کشتن (شهادت) سردار سلیمانی شد.

این رسانه غربی نوشت: رئیس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل از رئیس جمهوری سابق آمریکا به خاطر صدور فرمان کشتن فرمانده سپاه قدس شدیدا انتقاد و آن را جنایتی عنوان کرد که باید در دادگاه به آن رسیدگی شود.
ایندیپندنت به نقل از رئیسی نوشت: فرمانده سابق سپاه قدس ایران فردی آزادی‌خواه بود که به دست ترامپ به شهادت رسید.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز در گزارشی نوشت: رئیس جمهوری ایران خواستار قرار گرفتن ترامپ مقابل یک دادگاه عادل برای محاکمه در خصوص ترور فرمانده سابق سپاه قدس ایران شد. این رسانه صهیونیست به نقل از آیت الله رئیسی نوشت: آمریکا عامل از بین رفتن توافق هسته‌ای است.

روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل نیز نوشت: رئیس‌جمهوری ایران در سازمان ملل، اسرائیل را رژیمی معرفی کرد که زنان و کودکان را می‌کُشد.

این رسانه چاپ تل‌آویو تصریح کرد: رئیس‌جمهوری ایران به مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرد که رژیم صهیونیستی یک «قدرت وحشی» است که منطقه هرگز مثل آن را تجربه نکرده و کارنامه سیاهی از کشتار زنان و کودکان دارد.

«تایمز اسرائیل» به نقل از رئیس‌جمهوری ایران نوشت: تداوم کشتار زنان و کودکان فلسطینی و نسل های جدید به همه نشان داد که هفت دهه اشغالگری اسرائیل و وحشی‌گری آن هنوز ادامه دارد.

این رسانه صهیونیست نوشت: رئیسی برنامه هسته‌ای ایران را صلح آمیز اعلام کرد و خواستار برگزاری همه‌پرسی با شرکت همه یهودیان، مسلمانان و مسیحیان برای تشکیل یک دولت(در اراضی اشغالی) شد.

«تایمز اسرائیل» با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل، نوشت: ایران خود را حامی همه مظلومان در منطقه و جهان می‌داند.

خبرگزاری روسی اسپوتنیک نیز در این رابطه گزارش داد: رئیس‌جمهوری ایران دخالت واشنگتن در امور منطقه و بی‌توجهی آمریکا را نسبت به منافع دیگر کشورها محکوم کرد.

این رسانه روس به نقل از رئیسی نوشت: آمریکا کشورهایی را که مستقل و براساس اولویت‌های خودشان عمل‌ می‌کنند، تحمل نمی‌کند.

اسپوتنیک نوشت: رئیس‌جمهوری ایران، آمریکا را عامل از بین رفتن فرصت توافق می‌داند. رئیسی بر این موضوع که جمهوری اسلامی دنبال به دست‌ آوردن سلاح اتمی نیست، تاکید کرد.

اسپوتنیک در ادامه به نقل از رئیسی، اظهارات رئیس جمهوری پیشین آمریکا درباره ایجاد داعش را یادآور شد و افزود: رئیس‌جمهوری ایران تاکید کرد برای ما فرقی نمی‌کند که داعش را چه کسی ایجاد کرده؛ برای ما این مهم است که دولتی فرامنطقه‌ای تصمیم به ایجاد ناامنی در منطقه گرفت.

شبکه آمریکایی فاکس‌نیوز نیز گزارش داد: رئیس‌جمهوری ایران گفت خواهان احیای توافق هسته‌ای است؛ اما آمریکا آن را از بین برده است.

این رسانه غربی تصریح کرد: رئیس‌جمهوری ایران تعهد آمریکا به توافق هسته‌ای را زیر سوال برد و از جدیت کشورش درباره احیای برجام خبر داد.

فاکس‌نیوز با اشاره به خروج آمریکا از برجام در دوره ریاست جمهوری ترامپ، نوشت: رئیس‌جمهوری ایران این سوال را مطرح کرد که آیا ایران می تواند دوباره و بدون گرفتن تضمین کافی به آمریکا اعتماد کند.

این رسانه آمریکایی با اشاره به تاثیر تحریم‌ها بر اقتصاد ایران نوشت: رئیسی تحریم‌ها را علیه مردم ایران عنوان کرد.

خبرگزاری آناتولی ترکیه نیز نوشت: رئیسی غرب را به اتخاذ استانداردهای دوگانه در خصوص حقوق بشر و عدالت متهم کرد.

این رسانه افزود: رئیس‌جمهوری ایران بر تلاش این کشور برای جهانی‌سازی عدالت تاکید کرد.

خبرگزاری آناتولی به نقل از رئیسی نوشت: استانداردهای دوگانه به نمایش درآمده توسط برخی دولت‌های غربی به افزایش نقش حقوق بشر در جهان کمک کرده است به طوری که شاهد سکوت کشنده در قبال مرگ زنان بی‌خانمان در غرب هستیم.

این رسانه ترک‌زبان نوشت: رئیس‌جمهوری ایران از کشورهای غربی به خاطر نقض حقوق بشر و نقض حقوق ملت‌ها از جمله بومیان کانادا انتقاد کرد.

آناتولی به نقل از رئیسی عنوان کرد: نظم جهانی که در آن، سازمان‌های بین‌المللی به ابزار سرکوب تبدیل شده بودند دیگر مورد حمایت ملت‌ها نیست.

این رسانه به نقل از رئیس‌جمهوری، دهه های متمادی تحریم، کودتا و دخالت خارجی در ایران را یادآور شد و نوشت: آیت‌الله رئیسی، ‌گفت‌وگو و نه جنگ را راه‌حل مشکلات منطقه و جهان دانست و جمهوری اسلامی را آماده گفت‌وگو برای حل مشکلات منطقه اعلام کرد.

آناتولی با اشاره به بالا بردن تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط رئیس‌جمهوری نوشت: رئیسی بر تعقیب قضایی ترامپ به خاطر صدور دستور ترور این فرمانده ایرانی تاکید کرد.

این خبرگزاری آناتولی به نقل از رئیس‌جمهوری نوشت: فقط ۲ درصد فعالیت هسته ای جهان در ایران و ۳۵ درصد بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران انجام می شود.

این رسانه ترک نوشت: رئیسی تحریم های ضدایرانی را سلاح کشتار جمعی توصیف کرد.

واکنش رسانه های جهان عرب

رسانه‌های عرب زبان منطقه و جهان ضمن بازتاب سخنرانی رئیسی در سازمان ملل متحد، ابتکار ایشان درخصوص بالا بردن عکس شهید سلیمانی و لزوم به عدالت سپردن عامل شهادت او را مورد توجه ویژه قرار دادند.

شبکه الجزیره قطر در پلتفرم های تصویری و مکتوب خود با پوشش لحظه ای و زنده سخنان آقای رئیسی، بخش هایی از این سخنان از جمله در خصوص فعالیت های هسته ای، به عدالت سپردن عاملان شهادت شهید سلیمانی و عمل کردن جمهوری اسلامی به تعهدات هسته ای خود را مورد توجه قرار داد.

بخش مکتوب الجزیره این گونه تیتر زد: رئیس جمهور ایران از نیویورک: آمریکا توافق هسته‌ای را نابود کرد و ما می‌خواهیم ترامپ را به دست عدالت بسپاریم.

الجزیره اضافه کرد: ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران امروز چهارشنبه در نیویورک اعلام کرد که کشورش به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای نیست و آمریکا را به نابودی توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ متهم و تاکید کرد که تهران در مذاکرات بازگشت به توافق جدی است.

این شبکه به نقل از رئیسی اعلام کرد: ایران با حسن نیت توافق هسته‌ای را امضا و بدون استثنا به تمام تعهدات خود عمل کرد اما آمریکا آن را زیر پا گذاشت.

شبکه المیادین نیز اعلام کرد: ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران امروز چهارشنبه تصویری از سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را در مقر مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک بالا برد.

المیادین در ادامه آورده است: رئیسی در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: رئیس جمهور سابق آمریکا گفت که داعش را به وجود آورده است و فرقی نمی کند چه رئیس جمهوری این سازمان را ایجاد کرده است، اما ایران موفق شد، این پروژه را خنثی کند و رهبر این جنگ علیه تروریسم کسی جز سردار شهید قاسم سلیمانی نبود.

این رسانه همچنین گزارش داد: رئیس جمهور ایران خواستار مجازات «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا شد که سند این جنایت را امضا و دستور ترور شهید سلیمانی را به شیوه وحشیانه و غیرقانونی صادر کرد.

روسیا الیوم نیز این جمله رئیسی را برجسته کرد که نظام جهانی موجود دیگر پشتیبانی نمی‌شود و نظام جدیدی در حال شکل گیری است.

روسیا الیوم نوشت: رئیسی در سخنرانی خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد، ما معیارهای دوگانه برخی کشورها را نمی‌پذیریم و از حقوق بشر و حقوق مستضعفان در جهان دفاع می‌کنیم.

این رسانه همچنین به نقل از رئیس جمهوری کشورمان آورده است: ایران به خاطر ثبات نظام، سیاست پیشرفت را در پیش گرفته است، ما دستاوردهای علمی زیادی داریم و دنیا به ایران قوی نیاز دارد، دستاوردهای زیادی در زمینه های فناوری، پزشکی و انرژی داریم، ما سیاست حسن همجواری و تعمیق روابط با کشورهای اطراف را در پیش گرفته‌ایم.

تارنمای المنار نیز با انتشار ویدئویی از سخنرانی رئیسی، بخشی از سخنان ایشان درباره شهادت سردار سلیمانی را برجسته کرد.

المنار گزارش داد: آقای ابراهیم رئیسی رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران در هفتاد و هفتمین اجلاس سران مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک سخنرانی کرد و با بالا بردن تصویری از شهید قاسم سلیمانی تاکید کرد که حاج قاسم در مسیر تامین آزادی منطقه به شهادت رسیده است.

المنار همچنین نوشت: آقای رئیسی گفت کشورهایی هستند که گزینشی با تروریسم مبارزه می کنند و آمریکا با قربانی کردن منافع بسیاری از کشورها به دنبال دستیابی به منافع خود بوده و هست.

سایت النشره لبنان با تیتر " رئیسی تصویر سلیمانی در نیویورک را بالا برد" به نقل از آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نوشت: امنیت منطقه‌ای باید از درون نشات بگیرد نه اینکه از بیرون تحمیل شود.

النشره نوشت: رئیس جمهوری ایران تاکید کردند، ایران با وجود تحریم‌ها به کشوری قدرتمند تبدیل شده و با دانش و توانمندی‌های خود توانسته‌ است مدرن‌ترین سامانه‌ها را برای دفاع از ملت خود بسازد.

النشره در ادامه به نقل از رئیسی گزارش داد: اختلافات گفت‌وگو حل و فصل می‌شوند نه با جنگ.

روزنامه القدس العربی نیز درباره سخنان رئیس جمهوری کشورمان اینگونه تیتر زد: رئیس جمهور ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد که تهران به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای نیست.

این روزنامه در ادامه نوشت: ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران گفت که کشورش به دنبال دستیابی به سلاح اتمی نیست و وی همچنین خواستار تضمین‌هایی از آمریکا مبنی بر پایبندی به توافق هسته‌ای شد.

ارم نیوز نیز سخنان رئییس جمهوری کشورمان درباره توافق هسته‌ای را برجسته کرد و این گونه آورده است: ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران، امروز چهارشنبه گفت که تهران هرگز به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای نبوده و این مساله در دکترین دفاعی ما وجود ندارد.

این رسانه همچنین به نقل از رئیسی نوشت: برخی قدرت‌ها از برنامه هسته‌ای ایران به عنوان دستاویزی برای تحت فشار قرار دادن کشورمان استفاده می‌کنند.

ارم نیوز همچنین نوشت: رئیس جمهور ایران در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از طرف های توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ خواست به تعهدات خود عمل کرده و تضمیناتی در این زمینه ارائه دهند.

سخنرانی رئیس جمهوری کشورمان همچنین بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عراق داشته است.

خبرگزاری المعلومه با انتشار بخشی از سخنرانی رئیسی نوشت: ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران با بیان اینکه ما از عدالت در هر کجای دنیا که باشد دفاع می‌کنیم و نیاز مبرم به جهانی بهتر و عدالت وجود دارد، تاکید کرد که ما استانداردهای دوگانه برخی کشورها را رد می کنیم؛ برخی کشورها می‌خواهند با هزینه دیگران به منافع خود دست یابند.

این رسانه در ادامه آورده است: رئیس جمهور ایران با نشان دادن تصویری از قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس که اوایل سال ۲۰۲۰ توسط نیروهای آمریکایی به شهادت رسید، تاکید کرد: دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا سند جنایت وحشیانه و غیرقانونی علیه قاسم سلیمانی را امضا کرد.

در همین ارتباط، برخی رسانه ها، واکنش یک نماینده مجلس عراق به سخنان آقای رئیسی را بازتاب دادند.

عضو فراکسیون الصادقون پارلمان عراق با طعنه به نخست وزیر این کشور، به بالا بردن تصویر سردار شهید سلیمانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از سوی رئیس جمهوری ایران واکنش نشان داد.

احمد الموسوی در صفحه توئیتر خود نوشت: رئیس جمهوری ایران تصویر شهید سلیمانی را در سازمان ملل متحد بالا برد.

وی افزود: آیا مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق نیز همین کار را خواهد کرد و تصویر شهید عراقی ابومهدی المهندس را بالا خواهد برد یا اینکه تسلیم پذیری نظری دیگر دارد؟

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۲
در انتظار بررسی: ۱۰۶
انتشار یافته: ۹۰
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
دیگه باید به خبرتون اعتماد کنیم .چون خبری از اینترنت نیست.
پاسخ ها
علی
| United States |
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
فیلترشکن بزن البته نه از پسر خانم خزعلی!!
ارش
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
از صندلی های خالی مشخص چقدر توجه شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
درود بر شرفت رییسی
نعمت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
باید قضیه کارت به کارت را که از کارتی به کارت دیگر و بعضا حتی از یک کارت به یک کارت دیگر و بالعکس آنهم بصورتی کاملا غیر شرعی و غیر قانونی بوده لذا از تمام دستگاهها و نهادها وارگانها و اتوبوسرانی تهران و حومه که در نظافت و بهداشت سطح شهر از اهمیت نه چندان و نه دندان و ایمپلنت باید تحت پوشش بیمه شخص ثالث اتومبیل می توانست شامل خرابی دیکست صفحه اول از کتاب قانون محمدبن زکریای بیرونی اشاره دارد به ممنوعیت افزایش جمعیت باید مطالبه گری پاسکاروف شمشیر باز معروف فرانسوی دیروز با بنده تماس گرفت حوصله شو نداشتم جواب ندادم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
کسی هاله ی نور ندیده وقتی ایشون وعظ و خطابه میکردند؟؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
خبرگزاری های جهان فقط همین یک خبر را بازتاب دادند؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
پرفسور تو می ری داروخانه همه داروها و می خوری یا فقط اونایی که به مریضی تو مربوط است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
خواب رو باید از ترامپ گرفت نه جان رو
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
باشه
آشیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بنظر شما حقوق زنان در ایران‌رعایت می‌شود یا غرب
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
شما مو را می‌بینید
ما پیچش مو را
بهترین کشور دنیا فقط ایران بزرگ و مقتدر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بستگی دارد منظورت از حقوق زنان استفادهٔ جنسی از زنان و کالا قرار دادن زن باشد در غرب البته
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
نه بابا خوشحالا ؟؟؟
محمد مهدی مظفری تفتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
حاج قاسم سلیمانی برای ما جاودانه هست درود بر شما که در سازمان ملل از ایشان دفاع کردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
برا شما اره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
کسانی که منفی دادید یک روز باید در برابر خدا پاسخگوی این قضاوت ناجوانمردانه خود باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
داعشی ها که هنوز از سردار عقده دارند و از نام و عکسش هم می ترسند منفی داده اند.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
سلام به دلار ۴۷ هزار تومانی
پاسخ ها
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۰۶:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
سلام به بنزین ده دلاری در آمریکا و سرما در اروپا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
تو که می گفتی ایشون نمی‌تواند از مرز عبور کند الان رنگ عوض کردی؟
نگران نباش دلار تا آخر سال و بر اساس تورم حداکثر 2 الی 3 هزار تومان بالا برود
و آن دوستانت هم نیستند از عمد بالاتر ببرند و تورم ایجاد کنند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
ولی سخنلن ایشان برای مردم ایران سودی ندارد بیشتر خودنمایی بود حیف ان مخارج
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
باید باحضرتعالی یک جلسه ای بگذلریم و سود سخنرانی ایشان را برای شما تبیین کنیم
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
سخنان رئیسی سخنان عموم مردم است. کمی به سخنان سایر سران کشورها توجه نمایید متوجه می شوید کدام یک کلیشه ایند م
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
درود به شرف ت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
درود بر شما ...جناب رییس جمهور سخنرانی شجاعانه ای داشتین ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
مرگ بر ترامپ جنایتکار اجرای عدالت با محاکمه ترامپ .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
چقدر از عدالت و مردم حرف زد.داشتم باورم میشد دارم سوئیس زندگی میک نم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بالاخره بعد از مدتها یک سخنرانی عالی در سازمان ملل داشتیم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
ساندیس ها رسید؟
یک شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
راستی از شرکت کننده ها نپرسید نهار خوردن یانه؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
وی رئیس جمهور 13% مردم هست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
مردم نه، کسانی که از حساب ملت در راحتی زندگی میکنند
ناشناس
|
Korea, Republic of
|
۰۴:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
کاش میگفتی خبرگزاری های خارجی بعدش چی درباره ابن جملات قصار این آقا میگفتند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
احتمالاً در مورد حقوق زن در ایران صحبت کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
فعلا مسولین بی توجه به مردم هستند
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
در زمان سخنرانی آقای رئیسی بنظر میرسد که بیشتر صندلی های محل خالی هستند!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
حداقل قبل از روخوانی تمرین می کرد بنده خدا
رقیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
درود بر شرف رییس جمهور مردمی و انقلابی و شجاع. و دلسوز. کور شود چشم حسودان، بی بصیرت آن و افساد طلبان که نمی‌توانند موفقیت های ایشان را ببینند. حقیقتا در این چهل سال رییس جمهوری مانند ایشان با این شجاعت و درایت در سازمان آمریکایی ملل صحبت نکرده است.
رضا تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
مسئولین ما سیاست مدارهای قابلی نیستن. باید قبول کرد. این صحبت ها چندین قدم به عقب و حتی نشانه ی ضعف بود. تمامی این صحبت ها فشارهای داخلی رو روی دولت کاهش خواهد داد و فشارهای زندگی رو روی مردم افزایش خواهد داد.
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
درود بر رییسی ، هیچ رییس جمهوری در آمریکا دیگر جرات دستور عملیات تروریستی را دیگر ندارد . با به مجازات رسیدن سلمان رشدی اشغال ، بقیه شون ماستشون کیسه کردند . دوران بزن درو تمام شد . به امید مجازات ترامپ بزودی زود
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بسیار سخنرانی زیبا و طوفانی بود
این خبرنگاری های خارج هم دری وری و دروغ و تحریف زیاد دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
مخصوص اونجائیکه از حقوق مردم مظلوم فلسطین دفاع کرد !
و نمی دونست ایران چه خبره !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
والا هیچکدوم از این خبر گذاری این چیزایی که نوشتید رو نگفتند.
حتما تو رویا شاهد این اخبار بودید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
دمت گرم رئیسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
چرا اینقدر صندلی خالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
یه برگه بهش دادن گفتن چند روز تمرین کن بعد هم برو از روش تو سازمان ملل بخون.... به این میگن سخنرانی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
برای هر قطره خون شهید سلیمانی هزاران آشوبگر و دشمن باید کشته بشن
دانیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
مگر فلسطین و عراق و یمن و .... خودشان نماینده در سازمان ملل ندارند که شما مسئولین کشور همواره در سازمان ملل نگران وضعیت آنها هستید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
در این وضعیت یک اطلاع رسانی ساده هم درباره اینترنت نکردید که بدونیم تا کی قطعه و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
سخنرانی پوپولیستی ولی خوب با توجه به سطح تحصیلاتش قابل قبول بود. بنده خدا نهایت تلاششو کرد که فارسی را درست صحبت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
به نمایندگی از کاخ کرملین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
از روی متن نوشته هم کلی با ایراد و لکنت خوند. اصلا سواد داره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
چرا صندلی ها خالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
چه منفعتی برای ملت ایران داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
شجاعتت ستودنی است سید
درپناه خدا باشی.
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
تو ایران بیشتر به حقوق زنان احترام گذاشته میشه در ایران فقط زن ها نمی تونن وارد ورزشگاه بشن نمی تونن خواننده و راننده موتور شوند و باید حجاب داشته باشند اینا محدودیت هستند که البته حجاب فرصت هست نه محدودیت و زنان ایران با امنیت بیشتری در خیابان حرکت میکنند. حتی پوشش هم زن ها آزاد هستند دولت فقط از زن ها میخواد که حجاب کامل داشته باشند اما شکل رنگ و طرح لباس زنان به دلخواه خودشونه. در کشور های غیر اسلامی امار تجاوز جنسی کشته شدن خانم ها توسط پلیس واقعا وحشتناکه امار خیانت به همسر هم بالاست ولی در کشور های اسلامی نزدیک به صفره. آزادی در غرب آزادی پوشالی هست. در غرب آزادی یعنی تو اختیار داری هر کار زشتی میخوای انجام بده این آزادی نیست این بردگیست زنان در غرب برده تجاوز و خشونت جنسی هستند و امنیت کمی دارن هر لحظه توسط هوس بازان دست مالی یا مسخره میشن. در ایران در کنکور تعداد قبولی های زن ۳ برابر مردها بوده سواد زنان قبل از انقلاب بسیار پایین بوده در حالی که در اروپا همه باسواد بودند زنان ایرانی حتی خواندن و نوشتن بلد نبودند. با ورود انقلاب ایرانی سواد زنان بسیار بالا رفته. زنان الان کارمند دولت منشی فرهنگی و تعداد کارگران زنی که فعالیت های سنگین انجام میدن بسیار پایینه. در اسلام و احادیث صحبت های زیادی در مورد اهمیت زنان گفته شده و به زنان بسیار اهمیت داده. این خدمتی که اسلام و جمهوری اسلام به زنان کرده در هیچ جای دنیا مثلش پیدا نمیشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
برای این سخنرانی نیازی نبود به امریکا بروی مرتب در طول سال این حرفها را می زنید و برای مردم تحریم به ارمغان می آورید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بیشتر از منافع فلسطین دفاع میکرد تا ایران
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
شنیدن که میگن مرغ همسایه غازه . قربون ضرب المثلهای قدیم که همشون یک دنیا درس و عبرت است و باید برای همه مردم شش ترم ضرب المثل اجباری تدریس گذاشت
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بیشتر صحبت های رئیس جمهور شبیهه اجرای تأتر بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
اگه ایران بدنبال سلاح اتمی نیست تولید اورانیوم 60 درصد و برای چیست و همچنین دولت ایان تحدید کرد به غنای 90 درصد دست خواهد زد این حرف با سنخنان رئیسی در سازمان تناقض دارد . دنیا احمق نیستند نفس کشیدن ما را هم رصد میکنند آقای رئیسی آیا برای مردم ایران هم برنامه ای داشتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
صحبتهای ایشون در داخل هم بازخورد نداره بعد شما صحبت از بازخورد منطقه‌ای و بین‌المللی میکنی؟؟؟
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
دوستان برای همه دنیا مادر هستند و برای مردم ایران زن بابا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
فقط هم همین خبر هست در ایران و منم که خوابم و همه هم خوشبختن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
فقط رئیس جمهورهای ایران تو سازمان ملل سخنرانی میکنن.
یعنی فقط ایران!!!!!!!
علی
|
United States
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
واس ماست؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
باتشکرازرئیس جمهورمحترم مردمی کشورسرافرازمان که تنها سخنرانی بودکه به مشکلات جهان به صورت واقعی اشاره نمود وتنها سخرانی بود که باارزش بود .
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
شوخی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
صحبتهای ایشون احساسی هست و هیچ منفعتی برای ملت ندارد ایشان باید از وقت کم سخنرانی برای دفاع از منافع کشور صحبت کنه چیزه دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
نصف بیشتر صندلی ها که خالی بود والله
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
البته گاف جناب رییسی هم بنویس شهید رجایی اصلا تو سازمان ملل سخنرانی نکرده که پاشو روی میکروفن بگذارد ؟؟؟ و پا گذاشتن روی میکروفن تو یک نشست خبری بوده بعد نیست متنی که بهش میدن رو دقت کنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
رفتن ریس جمهور با امریکا هیچ فایده ای برای منافع ایران ندارد حرف باد هواست فقط هزینه دارد مانند ریس جمهوران قبلی
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
کسی از ایشان نپرسید شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمی برد؟؟؟؟؟
Nabi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
چرا تو ترجمه متن ها دقت نشد . بعضی جاها نام اشخاص جابجا ذکر شد
ناشناس
|
Denmark
|
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
حاج قاسم هم از مردم بود ، بخاطر مردم شهید شد نه دولت ، حاج قاسم فقر مردم را دوست نداشت ، حرف های تکراری رییس جمهور سودی برای مردم و نظام نداشت ، فقط حفظ دولت خودشان هست .
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
ولی من هرچی نگاه میکنم خبرگزاری های جهان یه چیز دیگه در مورد سخنان ریسی و ایران میگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
احسنت اگر همه تحریمی را تحمل کنیم زیر بار زور نمیرویم . به امید پیروزی خون بر شمشیر و محاکمه و مجازات ترامپ قمار باز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
احمدی نژاد دوم
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
خدارو شکر - هر شب سر سفره نون و سخنرانی های خوب می خوریم- ما در سخنرانی های خوب متولد شدیم - سالها در سخنرانی های خوب زندگی کردیم و در سخنرانی های خوب میمیریم. چه خوب ، خدا را شکر - خاک برسر تمام کشورهای دنیا که مردمش سخنرانی خوب ندارند!!!! بی چاره ها چطور بدون سخنرانی خوب زندگی می کنند؟؟؟ چطور بدون سخنرانی خوب کنکنور بدون تقلب می دن؟؟؟ چطور بدون سخنرانی خوب تورم چند ده درصدی ندارند؟؟؟ چطور بدون سخنرانی خوب اختلاس و پارتی بازی و رانت و فساد اداری و رشوه ندارند؟؟؟؟چطور بدون سخن رانی خوب ازدواج می کنند، بچه دار می شن، دورهم خوشن، و راحتتر می میرند و کم خرج تر دفن می شن؟؟؟ زنده باد سخنرانی های خوب!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
راست میگین،، بازتابش خیلی گسترده بود !!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
ممنون از رئیس جمهور
على
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
بنظر ميرسيد متن سخنرانى أقاى رئيسى را هيات تحريريه روزنامه كيهان نوشته است
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
من واقعیتی در صحبتهای ایشان ندیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
خدا دوستداران نظام جمهوری اسلامی ایران و مملکت ایران را حفظ کند و دشمنان و بدخواهانش را نابود کند و منافقان داخلی را اگر قابل هدایت هستند، هدایت کند انشاالله
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
نهار سانديس با ساندويچ كتلت دادند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
دمت گرم وسرت خوش باد دنیا دیگه باید با قدرت ایران بچرخه رییس جمهور نیس که باقلواس
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
جام جهانی قطر آلودگی هوا روز جهانی معلولین میترا حجار روز دانشجو جاماندگان سهام عدالت
آخرین اخبار