بازدید 21020

کثیف‌ترین مکان در هواپیما کدام بخش است؟

فضای پشت صندلی هواپیما که می‌توان در آن اشیاء را قرار داد پر از میکروب هستند و تقریبا هرگز تمیز نمی‌شوند.
کد خبر: ۱۱۴۱۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱ 20 September 2022

به گزارش تابناک، به گفته «برندا اورلوس» مهماندار هواپیما کثیف‌ترین مکان در هواپیما دستشویی یا میز‌های مخصوص گذاشتن سینی غذا نیست بلکه فضای پشت صندلی است.

به گزارش فرارو به نقل از جروزالم پست، در ویدئویی که اورلوس در «تیک تاک» منتشر کرد به بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده خود نشان داد که این فضای پشت صندلی هواپیما که می‌توان در آن اشیاء را قرار داد پر از میکروب هستند و تقریبا هرگز تمیز نمی‌شوند.

او در این ویدئو گفت: «این قسمت کثیف‌تر از دستشویی ها، کثیف‌تر از کوسن‌های صندلی و کثیف‌تر از میز‌های مخصوص گذاشتن سینی هستند». یکی دیگر از مهمانداران هواپیما اخیرا فاش کرده است که دستشویی‌های هواپیما به شدت عفونی هستند و افراد باید از مسواک زدن دندان‌های خود در داخل فضای دستشویی هواپیما خودداری ورزند. او با توجه به سال‌ها تجربه خود می‌گوید چند بار سطوح را باید تمیز کرد و هرگز نباید دندان‌های خود را در سینک دستشویی هواپیما مسواک زد.

این مهماندار سابق گفت: «بخش مهمی از صنعت هوانوردی «سیرکولاسیون» است بدان معنا که در برخی موارد به دلیل تاخیر و اولویت‌ها نظافت مناسب کابین توالت همواره امکان‌پذیر نیست. توالت بین پرواز‌ها تمیز نمی‌شود».

او در ادامه افزود: «حتی پس از صرف غذا در پرواز دندان‌های خود را در دستشویی کابین هواپیما مسواک نکنید. آب هواپیما از یک مخزن می‌آید و اصلا فیلتر نمی‌شود. اگر مجبور هستید با استفاده از آب درون بطری مسواک بزنید. با این وجود، استفاده از مسواک در توالت‌های هواپیما می‌تواند برای شما مشکل ایجاد کند.»

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی