بازدید 59255
سه هزار و صد و سی‌ و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»

یک منبع آگاه در دفتر رئیس‌جمهور سابق: نامه روحانی به آیت‌الله محقق داماد کذب است / تدوین طرح جلوگیری از آزار‌های گشت ارشاد در مجلس/ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ / انبوه‌سازان: شهرداری‌ها پای کار نیستند دولت بنزین را گران نمی‌کند

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: خداحافظی شبنم فرشادجو با بازیگری در ایران/راه متفاوت رئیسی از احمدی‌نژاد در نیویورک /شکایت ایران از آمریکا در لاهه از سر گرفته شد / ممنوعیت استفاده از عنوان «گام دوم انقلاب» در تشکل‌های سیاسی و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۴۱۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ 19 September 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

خداحافظی شبنم فرشادجو با بازیگری در ایران
شبنم فرشادجو با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش نوشت: دیگر به عنوان بازیگر در ایران کار نخواهم کرد. شبنم فرشادجو در صفحه اینستاگرامش نوشت: مهم نیست کجای جهانم، مهم اینه که عاشق وطنم هستم و دیگر به عنوان بازیگر در ایران کار نخواهم کرد؛ فرشادجو به تازگی در اقدامی اعتراضی در واکنش به مرگ مهسا امینی کشف حجاب کرده است.

راه متفاوت رئیسی از احمدی‌نژاد در نیویورک: شواهدی در خصوص هولوکاست وجود دارد که باید تحقیق شود
رئیس جمهوری ایران در مصاحبه با شبکه سی بی اس نیوز آمریکا در آستانه سفر به نیویورک تاکید کرد، به خاطر پیمان شکنی آمریکایی‌ها، توافق بدون تضمین برای ما بی‌معناست. وی در پاسخ به سوالی راجع به هولوکاست و اینکه آیا به هولوکاست اعتقاد دارد یا نه، گفت: مسائل تاریخی باید توسط محققان و تاریخ شناسان مورد بررسی و کنکاش قرار بگیرد. یک نشانه‌هایی نیز وجود دارد که چنین اتفاقی (هولوکاست) افتاده که باید توسط محققان و مورخان دقیق بررسی شود.

یک منبع آگاه در دفتر رئیس‌جمهور سابق: نامه روحانی به آیت‌الله محقق داماد کذب است
ایلنا نوشت: یک منبع آگاه در روابط عمومی دفتر حجت‌الاسلام حسن روحانی، با تکذیب نامه رئیس‌جمهور سابق به آیت‌الله محقق داماد گفت: هدف از این تحرکات و عملیات‌ روانی پیش‌پا افتاده، انحراف افکار عمومی از واقعه‌ی دردناکی است که جان عزیز دختر ایران، مهسا (ژینا) امینی را گرفت و وطن را به سوگ نشاند.

ستاد امر به معروف: دستگیری، پرونده سازی و دادگاهی شدن از موضوع مقابله با بدحجابی حذف شود
ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد، این ستاد تاکید دارد برای رفع معضل بدحجابی باید مساله جرم بودن بدحجابی که نیاز به دستگیری و پرونده سازی و دادگاهی شدن دارد، برداشته شود و بر اساس طرح جامع عفاف و حجاب با نگاه تخلف با بدحجابی برخورد شود که حل مساله بدون هرگونه تنش اجتماعی کمک می‌کند. در بیانیه ارسالی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با امضای سیدعلی خان محمدی، سخنگوی این ستاد آمده است:ستاد امربه معروف و نهی از منکر همچنان تاکید دارد برای رفع معضل بدحجابی باید مساله جرم بودن بدحجابی که نیاز به دستگیری و پرونده سازی و دادگاهی شدن دارد، برداشته شود و بر اساس طرح جامع عفاف و حجاب با نگاه تخلف با بدحجابی برخورد گردد که حل مساله بدون هرگونه تنش اجتماعی کمک می‌کند، البته دشمنان مایلند همیشه تنش‌های اجتماعی وجود داشته باشند.

فارس: معترضان سنندجی معتقدند مهسا امینی شکنجه شده
خبرگزاری فارس نوشت: غروب روز یکشنبه حدود ۵۰۰ تن از مردم سنندج با حضور در پیاده‌راه فردوسی در اعتراض به جان باختن مهسا امینی دختر ۲۲ ساله اهل سقز تجمع کردند. خبرگزاری فارس در ادامه نوشت: «این راهپیمایی اعتراضی از محدوده پر ازدحام پیاده‌راه فردوسی آغاز و به میدان آزادی سنندج ختم شد. گفتگو با برخی معترضین نشان می‌دهد که بسیاری از آن‌ها معتقدند مهسا امینی تحت شکنجه فوت کرده است. این افراد عمدتا یا توضیحات پلیس را نشنیده اند یا نسبت به آن قانع نشدند. در این تجمع برخی از افراد با سر دادن شعار‌هایی علیه مسئولین کشور تلاش می‌کردند تجمع را جهت دهی سیاسی کنند. این افراد شیشه‌های چند خودرو پارک‌شده را شکستند و چند سطل زباله را آتش زدند. با این حال مشخص بود که پلیس بنا دارد با تجمع کنندگان مدارا کند؛ اگرچه در چند مورد برای متفرق کردن جمعیت مجبور به استفاده از گاز اشک‌آور شد. برخی افراد توسط پلیس بازداشت شدند.»

دستور اژه‌ای برای بررسی دوربین‌های خصوصی و عمومی در ماجرای مهسا امینی
حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست شورای عالی قضایی ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحومه مهسا امینی افزود: در روز‌های اخیر این دخترخانم ۲۲ ساله به رحمت خدا رفت که البته چگونگی فوت وی در دست بررسی است و همدردی بسیار فراگیر و دلسوزانه‌ای با خانواده این مرحومه شد. وی گفت: مردم، مسئولین، قوه قضاییه، قوه مجریه، قوه مقننه و سایر دستگاه‌ها با این خانواده همدردی کردند و البته پیگیری این پرونده ادامه دارد. محسنی‌اژه‌ای افزود: وظیفه قوه قضاییه و برخی مسئولین دیگر این است که موضوع را جدی پیگیری کنیم که چه اتفاقاتی رخ داده و این خانم فوت کرده است. وی ادامه داد: از لحظه اطلاع از وقوع فوت این خانم قوه قضاییه با جدیت در کار پیگیری مساله است و تاکید شده ابعاد پرونده با دقت و موشکافانه بررسی شود. ضمن این که پزشکی قانونی هم در حال پیگیری است و همه اقدامات اولیه از جمله نمونه برداری از پیکر این خانم و ارسال به آزمایشگاه انجام شده که باید منتظر نتیجه آزمایش ها باشیم. رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: با دادستان تهران صحبت کرده ام که موضوع از نقطه تذکر به این خانم و هدایت وی به محل دیگر به صورت ویژه بررسی کند و همه دوربین‌های عمومی و خصوصی مکان‌های مورد تردد بررسی شود.

سردار رحیمی: ماموران گشت ارشاد دوربین دارند، اما در مورد مهسا امینی فاقد دوربین بودند
رئیس پلیس تهران در پاسخ به اینکه آیا در زمان دستگیری مهسا امینی لباس وی به مانند لباسش در فیلم‌های دوربین‌های مدار بسته مقر انتظامی بود یا خیر، گفت: خیر. ماموران گشت ارشاد به دوربین‌های البسه خود مجهز هستند، اما در این مورد فاقد دوربین بودند.

رئیسی به شبکه CBS امریکا: زنان در ایران به عنوان یک امر خودجوش حجاب را رعایت می‌کنند
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی CBS اظهار داشت: آنچه مسلم است اینجا کسی نسبت به زندگی خصوصی مردم کاری ندارد و به هیچ عنوان تعرضی نسبت به زندگی خصوصی افراد ندارند. در مسائل اجتماعی هم مردم خودشان رعایت می‌کنند یعنی می‌دانند قانونی وجود دارد و به این قانون همه پایبند هستند. اگر در مواردی هم خلاف قانون دیده شود تاکید شده که به هیچ عنوان کسی حق ندارد که برخورد‌های فراقانونی و خلاف مقررات داشته باشد. در واقع می‌شود گفت صد‌ها سال مردم این مرز و بوم با حجاب، عفت و با رعایت حریم‌های لازم زندگی کرده اند. این موضوع مربوط به این ۴۰ سال هم نیست. شما اگر تاریخ ملت ایران را درست مطالعه کنید می‌بینید که سال‌ها و قرن‌ها زنان ما با اخلاق عفیفانه زندگی کرده اند و این موضوع مربوط به الان نیست. الان هم این روحیه را مردم عزیز ما و زنان و دختران ما دارند و لذا خودشان همواره به عنوان یک امر خودجوش آن را رعایت می‌کنند.

رئیس دادگستری تهران: به دروغ‌پردازی‌ها در ماجرای مهسا امینی رسیدگی می‌شود
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: به هیئت نظارت بر حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان تهران دستور داده شده که تمامی اتفاقات رخ داده برای مرحومه امینی را از زمان بدو احضار ایشان تا انتقال به مقر انتظامی و برگزاری کلاس توجیهی و همچنین انتقال به بیمارستان، با دقت بررسی کنند و گزارش بررسی‌های خود را به صورت مستند و مستدل ارائه دهند. وی تاکید کرد: در کنار رسیدگی به اصل ماجرا به موضوع دروغ پردازی‌ها در مورد این واقعه نیز با جدیت رسیدگی می‌شود.

شکایت ایران از آمریکا در لاهه ازسر گرفته شد
اولین جلسه رسیدگی دیوان بین المللی دادگستری به پرونده "برخی اموال ایران علیه آمریکا" امروز در محل دیوان در کاخ صلح (لاهه هلند) برگزار شد. وکلای ایران تحت سرپرستی توکل حبیب‌زاده رئیس مرکز امور حقوقی بین‌المللی ریاست جمهوری لایحه ایران را ارایه کردند. در پی توقیف حدود یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار اموال ایران دعوایی از سوی جمهوری اسلامی ایران علیه ایالات متحده در سال ۱۳۹۵ در دیوان بین‌المللی دادگستری اقامه شد. جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده روز پنج‌شنبه خواهد بود.

ممنوعیت استفاده از عنوان «گام دوم انقلاب» در تشکل‌های سیاسی
دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی گفت: استفاده از عنوان «گام دوم انقلاب» یا عناوین مشابه در احزاب و تشکل‌های سیاسی ممنوع است. عبدالله مرادی در نشست خبری امروز خود با اشاره به برگزاری پنجمین جلسه کمیسیون ماده احزاب در سال جاری، اظهار کرد: دولت نسبت به احزاب و تشکل‌های سیاسی رویکرد تسهیل کنندگی دارد و تلاش دارد فعالیت احزاب، تشکل‌ها و نخبگان سیاسی در فرآیند‌های قانونی خود به سهولت انجام شود. احزاب باید بتوانند ایده‌ها و طرح‌های خود را آزادانه بیان کنند و همچنین نسبت به مواضع و اقدامات خود مسئولیت پذیر باشند. وی ادامه داد: خانه احزاب محور نشاط سیاسی است و دولت از ابتدای کار با تلاش خانه احزاب سعی در حمایت از احزاب داشته و از فعالیت‌های احزاب استقبال کرده است.

کیهان: خاتمی و اصلاح طلبان از مرگ مهسا امینی خوشحالند
حسین شریعتمداری در کیهان نوشت:مدعیان اصلاحات نظیر محمد خاتمی، جهانگیری، عبدالله نوری، جبهه اصلاحات، حزب اتحاد ملت، حزب کارگزاران و یک مشت آدم‌ها و گروه‌های دم دستی دیگر، نه فقط از فوت خانم مهسا امینی متأسف نیستند بلکه از این اتفاق ناگوار خشنود و خوشحال نیز هستند و این رخداد تاسف‌آور را فرصتی برای خالی کردن عقده‌های فرو خورده خود از پیروزی‌های چشمگیر اسلام و انقلاب و مخصوصاً حماسه بی‌نظیر راهپیمایی اربعین تلقی می‌کنند.

تدوین طرح جلوگیری از آزار‌های گشت ارشاد در مجلس
معین‌الدین سعیدی، نماینده چابهار در مجلس با تاکید بر اینکه «گشت ارشاد باعث روگردانی مردم از حجاب شده است» از تدوین طرحی در بهارستان خبر داد که جلوی آزار‌های گشت ارشاد را می‌گیرد. گشت ارشاد، هیچ محمل قانونی ندارد و مشخص نیست مبتنی بر کدام ردیف قانونی این گشت‌ها فعالیت می‌کنند. تنها قانون حجاب وجود دارد که در آن اشاره‌ای به گشت ارشاد نشده است. گروهی از نمایندگان به دنبال آن هستند که با پایان تعطیلات مجلس طرحی را در این زمینه برنامه‌ریزی کرده تا مردم دیگر آزاری از گشت‌های ارشاد نبینند. برخی مسئولیت این فاجعه را متوجه شخص وزیر کشور می‌دانند، اما به نظر من موضوع ریشه‌ای‌تر از عملکرد وزیر کشور است و باید سرچشمه‌ها را اصلاح کرد. / اعتماد

وضعیت رئیسی در سفر نیویورک بسیار دشوار و بغرنج است
عبدالرضا داوری، فعال رسانه ای: وضعیت رئیسی در سفر نیویورک بسیار دشوار بغرنج است. او برای اولین بار از محیط گلخانه‌ای که یک تیم سیاسی خاص، پنج سال است برایش ساخته، خارج شده و ناگهان در محیطی باز، با خبرنگاران و رسانه‌هایی مواجه می شود که همه سکنات و کلماتش را با تیزبینی و البته چاشنی شیطنت، ثبت و ضبط خواهند کرد.

مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها!
بر اساس جدیدترین گزارش مرکز آمار: نسبت هزینه خالص مسکن به هزینه‌های خانوار‌های شهری کل کشور در سال ۱۴۰۰ برابر ۳۷درصد بوده است. بیشترین نسبت مربوط به خانوار‌های شهری استان تهران با  ۴۹.۸درصد است و اصفهان با ۴۷ و فارس با ۳۹.۵درصد و البرز با ۳۸.۱درصد که بالاتر از متوسط کشوری هستند، در رده‌های ۲ تا ۴ قرار دارند.۳ استان کهگیلویه و بویراحمد با ۲۱.۵، چهارمحال و بختیاری با ۲۱.۲ و خراسان جنوبی با ۲۰.۲ درصد ۳ استان انتهایی این لیست هستند.

چرا ایران موضعی درباره مرگ ملکه انگلیس نشان نداده است؟
سخنگوی وزارت خارجه:ایران از نظر پروتکلی، متناسب با روابط دوجانبه و هم از منظر عمل متقابل در مناسبت‌های مشابه، براساس عرف رایج دیپلماتیک عمل کرده است. مناسبات بین کشور‌ها در خلأ شکل نمی‌گیرد. مبتنی بر چارچوب‌های مناسبات دوجانبه و مبتنی بر اعراف شناخته شده و نزاکت دیپلماتیک عمل کردیم. امیدوارم در دوران پیش‌رو شاهد ارتقای مناسبات دیپلماتیک دو کشور باشیم.

برکناری رئیس پلیس امنیت اخلاقی؟ / پلیس: به ما چنین خبری اعلام نشده
سرهنگ علی صباحی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ: هیچ گونه خبری در خصوص تودیع «سرهنگ میرزایی رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ» به مرکز اطلاع‌رسانی رسانی پایتخت اعلام نشده است. برخی منابع خبری از برکناری سرهنگ میرزایی رئیس پلیس امنیت اخلاقی و جایگزین سرهنگ محمدنژاد به جای او خبر داده‌اند. با این حال واکنش مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ دقیقاً مشخص نمی‌کند که چنین اتفاقی رخ داده است یا خیر؟ او صرفاً اعلام کرد که هیچگونه خبری در این باره «به مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام نشده است.» /تسنیم


دانشجویان چند دانشگاه در پی درگذشت مهسا امینی تجمع کردند
خبرگزاری تسنیم: جمعی از دانشجویان در چند دانشگاه تهران، در اعتراض به ماجرای درگذشت مهسا امینی تجمع کردند و خواستار روشن شدن ابعاد این حادثه شدند. دانشجویان دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه تهران (دانشکده هنر)، دانشگاه شهید بهشتی، تربیت مدرس این دانشگاه نیز روز گذشته در این زمینه تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند.


نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟
فدراسیون جهانی فوتبال در نامه‌ای به فدراسیون کشورمان خواهان توضیحات درباره عدم پرداخت پول مارک ویلموتس شده است. روز ۵ مرداد دادگاه حکمیت ورزش (CAS) رأی پرونده شکایت مارک ویلموتس از ایران را صادر و فدراسیون ایران را به مبلغ سه میلیون و ۳۲۵ هزار یورو که به آن ۵ درصد سود سالیانه اضافه می‌شود، محکوم کرد. مدتی بعد دستیاران این مربی بلژیکی نیز حکم ۳۵۴هزار یورویی علیه فدراسیون ایران گرفتند. این در شرایطی است که پیش از این ویلموتس و دستیارانش ۲ میلیون یورو دریافت کرده بودند. /تسنیم

ابتلای ۱۳ نفر به وبا در اصفهان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:۱۳ اصفهانی به وبا مبتلا شده‌اند. بیشتر افراد مبتلا از عراق بازگشته‌اند. وبا از طریق آب و گاهی خوراکی آلوده از جمله میوه‌ها و سبزی‌ها منتقل می‌شود. /ایسنا

واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان
سخنگوی بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی بخشنامه‌ای به بانک‌ها مبنی بر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان نداشته است. پیرو انتشار برخی گزارش‌ها در مورد بخشنامه بانک مرکزی به بانک‌ها مبنی بر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان، به اطلاع می‌رساند بانک مرکزی هیچ گونه بخشنامه‌ای در این زمینه نداشته است. آخرین بخشنامه بانک مرکزی در این خصوص، آذر ۱۳۹۹ صادر شده و همچنان معتبر و لازم الاجراست.

وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت
وزارت اقتصاد اعلام کرد: کاهش رشد خلق پول توسط بانک‌ها، یکی از آثار اعمال سیاست‌های بانک مرکزی برای مهار نقدینگی است که رشد مانده تسهیلات اعطایی بانک‌ها از ۱۹ درصد در ۵ ماه نخست سال گذشته به ۸٫۲ درصد در ۵ ماه نخست سال ۱۴۰۱ کاهش یافت که افت ۵۷ درصدی را نشان می‌دهد.

نماینده مجلس: مردم از کیفیت لوازم یدکی خودرو گلایه‌مند هستند
سیدجواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در حال حاضر گلایه‌هایی درباره کیفیت پایین لوازم یدکی مطرح می‌شود، گفت: با وجود اینکه قطعات یدکی نو هستند، به سرعت از رده خارج می‌شوند و از آنجا که برخی قطعات مصرفی هستند و شامل گارانتی نمی‌شود، موجب دغدغه و تحمیل هزینه به مشتریان می‌شود.

انبوه‌سازان: شهرداری‌ها پای کار نیستند
رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان با تاکید بر این‌که مسکن مهر با همه کم و کاستی‌ها، خروجی‌هایی داشت و منجر به خانه‌دار شدن مردم شد، اظهار کرد: یکی از الزامات دیگر نهضت ملی مسکن همکاری دستگاه‌های اجرایی است. این دستگاه‌ها باید زمین‌های خود را در اختیار وزارت راه قرار دهند. از سوی دیگر، شهرداری‌ها نیز باید پای کار باشند به‌خصوص در بحث صدور پروانه‌ها. متاسفانه شهرداری‌ها پای کار نهضت ملی مسکن نیستند. مرتضوی با اشاره به این‌که اولویت شهرداری‌ها، کسب درآمد است و توجهی به توسعه مسکن ندارند، افزود: تا زمانی که دستگاه‌های دولتی از جمله دستگاه‌های خدمات رسان با نهضت ملی مسکن همراه نباشند، پیشرفت این طرح کٌُند و نامحسوس خواهد بود.

دولت بنزین را گران نمی‌کند
وزارت نفت اعلام کرد: با وجود تکذیب چند باره گرانی بنزین، همچنان برخی منتقدان بر این موضوع به عنوان دستاویزی برای حمله به دولت سیزدهم استفاده می‌کنند، در حالی که دولت در طول مدت مسئولیت خود نشان داده در ارتباط با افکار عمومی شفاف بوده و برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.

پیش‌بینی کاهش نرخ تورم به کمتر از ۳۰ درصد 
علی اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: پیش‌بینی من این است که انشاءاالله در سال ۱۴۰۲ تورم اقتصادی در کشور به ۳۰ درصد و حتی پایین‌تر از آن برسد. وی افزود دولت آقای رئیسی با تورم بیش از ۵۰ درصدی کار خود را آغاز کرد، اما با کنترل هزینه‌ها و عدم استقراض از بانک مرکزی و و عدم استفاده تنخواه باعث شد تا با عدم چاپ اسکناس نقدینگی کشور حدود دوازده و نیم درصد کاهش پیدا کند.

علیزاده اظهار داشت: در زمان آغاز به کار دولت آقای رئیسی تورم نقطه به نقطه ۵۲ درصد بود که در شهریور ۱۴۰۱ این میزان به حدود ۴۰ درصد کاهش یافت.  این توفیقات در دولت آقای رئیسی در حالی حاصل شده که در مرداد ۱۴۰۰ حدود ۴۳ درصد از کارخانه جات تعطیل بودند و تنها سه درصد از کارخانه‌ها سه شیفت کار می‌کردند و عملاً تولید کشور خوابیده بود. علاوه بر این، دولت آقای رئیسی ارث بدهی‌های به جا مانده از دولت قبل و ماهانه بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برای پرداخت اصل و سود اوراق فروخته شده در دولت قبل هزینه می‌کند.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۷
در انتظار بررسی: ۳۰
انتشار یافته: ۷۹
کیهان: خاتمی و اصلاح طلبان از مرگ مهسا امینی خوشحالند) مگه نمیگی اونا خوشحالند !!!! پس تو بیا و ناراحتی خودت از فوت مهسا امینی حداقل حداقل با یک مقاله انتقادی از گشت ارشاد نشون بده !!!! نمی گیم مثل اونا تسلیت بگو و خواستار تغییر روش گشت ارشاد باش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
در این ماهی گیری از آب گل آلود همه دنبال ماهی گیری نیستند!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
همه چيز كذب است
یکی از اعضا مجلس که ریسی را دعوت به کاندیداتوری کرد گفته علاوه بر این دولت آقای رئیسی ارث بدهی‌های به جا مانده از دولت قبل) مگه میشه دولتی موقع تحویل تمامی حسابها را صفر کند ؟!!!! بسته به شرایط وضعیت فرق می کند مهم این است که پول ها در کجا خرج شده اند و دولت وقت بط.ور شفاف برای انها حساب پس داده باشد مثلا همین دولت احمدنژاد دولت مورد حمایت شما برای 800 میلیارد دلار پول در دسترش اصلا یک گزارش به مجلس داد ؟!!! سازمان برنامه و بودجه را بهمین خاطر تعطیل کرد !!!! موقعی هم که دولت را تحویل داد هزاران میلیارد تومن ان موقع به پیمانکار گرفته تا بازنشسته و ..... بدهکار بود یک دلار هم در صندوق نبود اما دولت روحانی با اجرای دولت الکترونیک دسترسی همه را به محتوی بودجه تا الی اخر را شفاف کرد تا شما هی عدد و رقم بیاوری و وجود ترامپ و کرونا و تعطیلی ها را نادیده بگیری
جناب نماینده از سال گذشته مداد غذایی میانگین بالای 200 درصد افزایش قیمت داشته است انوقت شما میگی 40 درصد؟ یا حساب کردن نمی دانی یا خیای پرتی یا دروغ میگی که در هر صورت حرف شما را کسی قبول ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تورم از میانگین همه کالا و خدمات استخراج می شود
سیدمهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
من ب عنوان کارمند دیگه جرات ندارم پا بذارم تو بازار. دیشب 5 کیلو مرغ خریدم شد 325000 تومن!!! پارسال همین موقع 5 کیلو مرغ 125000 تومان بود
آقای رئیسی طوری تورم رو به مردم تحمیل کرده که دیگه مردم توان خرید ندارن
یعنی من هم حدس میزنم تورم کاهشی باشه چون دیگه تا نهایت ممکن همه چیز گران شده و مردم کشش خرید ندارن
دو قطبی سازان حجاب اینقدر دنبال این برنامه باشید تا جریمه و منع خدمات اجرایی شود آن وقت دیگر یک بی حجابی در خیابان هم نخواهید دید خخخخخه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
شما بهتره برگردی بری تو غارت مثل اصحاب کهف بخوابی.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
چطوری ساندیس خور
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
سایبری تو بابت هرکامنت چقدر میگیری؟
متاسفانه افرادی در گشت ارشاد کار میکنند که مردم را به چشم دشمن فرض میکنند . اسلام دین محبت و مهربانی است ولی من به چشم دیدم که مامور مرد دختری را بغل کرده و به زور وارد ون میکند . ایا این اقا به تمام زنها محرم است
پاسخ ها
نادر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
والله من هم در انقلاب شرکت کردم هم 28 ماه در خط مقدم جبهه بوده ام . و حرف بی ربطی نزدم و این افرادی که منفی میزنند یا از اقازادها عستند یا از مامورهای گشت که میترسند نانشان اجر شود یا مریض منفی زدن هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تویی که منفی زدی یعنی ندیدی
ناشناس
| United States of America |
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تویی که دنبال منفی هستی آیا ندیدی دو قطبی سازی برای حجاب و گشت و چرا فقط برای این چیزها رگ گردن بادمی کنید؟
دست شما رو شده
سردار رحیمی: ماموران گشت ارشاد دوربین دارند، اما در مورد مهسا امینی فاقد دوربین بودند) این دوربینا هم شدن مثل بعضی کارمندا هیچوقت موقعی که لازمه سرکارشون نیستند!!!!اگر هم سرکارشون باشند و مربوط به معترضین هم باشند بهشون برچسب برهم زن امنیت اجتماعی بخاطر انتشار میزنند
پاسخ ها
نادر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
ممکن هم هست دوربین داشتند ولی یهو دوربین این تیم ناپدید شده.
آقای رئیسی مردم از حرف های تکراری شما خسته شدند در نیویورک نیازه به جای سخنرانی ها یک مذاکره مستقیم با رئیس جمهور آمریکا داشته باشید چون مفیدتر از صدها سخنرانی خواهد بود
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
حالا خوشحال نباش
شاید اصلا ویزا بهش ندن :)
یا مثل دوره های قبل ویزا رو جوری بدن که فقط از هتل بره فرودگاه
و تو خیابونا حق نداشته باشه پاشو بذاره
بله زنان به صورت خودجوش حجاب را رعایت می کنند
لامصب لااقل این حرف الان نزن که جنجال گشت ارشاد همه چا رو پر کرده
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
حتی خبرنگار ساکن آمریکا رو هم مجبور به پوشیدن حجاب کرده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
به خبرنگاری که به اجبار روسری سرش کرده میگه حجاب در ایران خودجوشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
بذار خون مهسا خشک بشه بعدا از اجباری نبودن حجاب بگو . . شرم و حیا گمشده سیاتمداران اصولگراست متاسفانه . صاف تو چشم طرف نگاه می کنند و .....1
مگر در همه جای دنیا قانون اکثریت نیست؟ پس چرا در ایران ارزشهای چند درصد به بیش از ۹۰درصد تحت نام قانون تحمیل میشه؟! باور دارم همین چند درصد حتی چند کتاب نخواندن، و هیچ اطلاعی نه از تاریخ و نه انسانیت و عدالت دارند
گشت ارشاد جمع کنید این هزینه را خرج ساخت زیر ساختها کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
فقط جمع کردن بساط گشت ارشاد و حتی ستاد امر به معروف هم کافی نیست. این نهادها دارند اساس جامعه را تخریب میکنند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
جناب تابناک لطف کن منتشر بفرمایید جوابی که به این نظر دادم وگرنه معلوم می شود خیلی....!
درود واحترام
۱_ کارت پایان خدمت آقای اروجعلی ببرزاده از سال ۷۸ تاکنون هنوز صادر نشده است چون ایشان نقش آمریکای داخلی برای مسئولان را بازی میکند واگر ایشان را از خدمت مرخص کنند تقصیرها را گردن چه کسی بیاندازند ؟ باور ندارید منتظر نتایج کمیته های رسیدگی باشید .
۲_ هرچند قحط الرجال است ولی خبرهایی میرسد که شیرزن زیاد داریم .
به حرمت اشکی که در چشم من حدقه زد ممیزی نکن .!
حلقه
گشت ارشاد باید و باید تعطیل بشه امروز این کار رو نکنید ممکنه فردا فرصت نکنید بچه هاتونو بفرستید کانادا و آمریکا اقامت بگیرند تا پدر و مادرشان هم بتوانند بروند !!!!!!!
سخنگوی بانک مرکزی، گفت: بانک مرکزی بخشنامه‌ای به بانک‌ها مبنی بر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان نداشته است.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی امروز پیامکی با این مضمون از طرف بانکها ارسال شده است !
مشتری گرامی از ابتدای سال 1401 با توجه به بخشنامه بانک مرکزی و با عنایت به تعرفه حدید اپراتورهای تلفن همراه کارمزد پیامک بر اساس تعداد پیامک واریز و برداشت کلیه حسابهای شما نزد این بانک محاسبه و هر شش ماه یک بار به ازای هر پیامک 900 ریال اخذ خواهد شد !
اینو چی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نظری ندارم این رو پخش کن سانسورچی
اقای رئیسی .............متاسفم برایت که اینقدر راحت دروغ میگویی.........شما کاری به زندگی خصوصی مردم ندارید؟؟؟شما حجاب را اجبار نکردید ومردم خود جوش حجاب برسر دارند؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
مگه الان حجابیم هست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
اقلیت که 10درصد دنبال بی حجابی هستند حجاب نمی خواهند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
چه خبر از دروغ راه ندادن رئیس جمهوری به خارج از مرزها؟
بامداد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
ناشناس 00:47
شما از این رقم مطمئنی؟ حاضری یک موسسه بیطرف آمار بگیره، ببینه آیا 10 درصد تو درسته یا 99 درصد مخالفین حجاب. میتونی هم رفراندم برگزار کنیم. برای حجاب و بقیه مسائل مبتلابه کشور!!
ناشناس
| Spain |
۰۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
این از خصوصیات نیویورک رفتنه مگر خاتمی احمدی‌نژاد و رییسی با هم فرق دارند طوری صحبت میکنند که انگار رییس جمهور سوئد و سوییس هستند اینقدر آزادیهایی که این آقایان رییس جمهور صحبت می کنند والله در سوئد هم نیست الان چیزی به اسم اینترنت وجود پارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
قبلا نظر سنجی شده بوده نیازی به دروغ گفتن به خودت نیست
سلبریتی ها روغن ریخته رو‌نذر امام زاده کردند و بعضیها در داخل مثل ماشین پشت آمبولانس در اتوبان دنبال سو استفاده سیاسی و منفعت هستند
خشم‌ فروخورده‌ ؟!
پیروزی‌ های‌ اسلام در اربعین‌ ؟؟!!
اخه‌ حسین شریعتمداری‌ تو چرا در هر اتفاق‌ و رویدادی‌ چراغ‌ دستی برمی داری جستجو میکنی که کی خوشحال میشه کی ناراحت میشه‌ و اصلا از کجا میدونی‌ اخه‌ چقدر تو نفرت پراکنی میکنی‌ شریعتمداری‌ ؟!
بس‌ نیست‌ ؟! پیرشدی‌ اقا‌ سنی ازت گذشته‌ ! چرا‌ اینقدر‌ به مردم تهمت میزنی ؟!
تو یک درصد‌ محبوبیت خاتمی را در جامعه‌ داری ؟!
آقای کیهان
الان هم ناراحتند.
چرا این عمل زشت را نکوهش نمیکنی
منحلش کنید بره ....ا
مشتری گرامی: از ابتدای سال ۱۴۰۱ باتوجه به بخشنامه بانک مرکزی و با عنایت به تعرفه جدید اپراتورهای تلفن همراه، کارمزد پیامک براساس تعداد پیامک واریز و برداشت کلیه حساب های شما نزد این بانک محاسبه و هر شش ماه یک بار به ازای هر پیامک ۹۰۰ ریال اخذ خواهد شد.
پس این پیامک از مریخ برای مشتری های بانکی اومده
به جای اینکه هزینه های جانبی رو به عنوان مشتری مداری حذف کنند دیکه فقط مونده بابت مراجعه مردم به بانک یه مبلغی هم به عنوان پا قدم از حساب مشتری کم کنند
پاسخ ها
بانکباز
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
چون بانک مرکزی گفته دستوری نداده. در صورت اقدام بانکها و سکوت بانک مرکزی ؛ از هردو به بازرسی کل کشور شکایت باید کرد. شماره تلفن 136 یادت نره.
خودش شخص روحانی حجاب اجباری امضا کرد حالا ...
اقای تامین اجتماعی حقوق شهریور من که بر اساس حروف الفبا همیشه 27 هر ماه پرداخت میشد تا این لحظه پرداخت نشده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تا این لحظه هم پرداخت نشده.فعلا که مدیران سواره هستند و ما پیاده!!
اول شما بابت کشف حجاب عمدی باید دستگیر شوی گشت که فقط مال مردم عادی نیست
ربیسی با این دروغی که راجع به حجاب خودجوش در ایران گفت، اون یک ذره اعتبارش رو هم از دست داد
سانسورت رو کن بابا ، ولی اینو بدون اصلا اهمیتی نداره مردم همه چیز رو میدونن
اقای کیهان خودش مشکل داره
ستاد امر به معروف: دستگیری، پرونده سازی و دادگاهی شدن از موضوع مقابله با بدحجابی حذف شود.

بهتر است کل ستاد جمع شود چون وقتی درک نهادی از منکر در حد حجاب بانوان باشد و اینهمه فساد سازمان یافته را نبیند خودش منکر است.
كيهان : خاتمي و اصلاح طلبان از مرگ مهسا اميني خوشحالند !
-----------------
... عجب ! آقا محسن گفتي اسم روزنامه ژاپني چه بود ؟ ... آهان « يوميوري شيمبون » ! چه جالب
تيراژ ٩ ميليون نسخه در روز ؟ ... خيلي مطلبه ! ... چي گفتي آقا محسن ؟ حتي برخي اوقات روزنامه تيراژش هم به ١٤ ميليون نسخه در روز هم رسيده ؟ ... الله اكبر ... اين ديگه خيلي خيلي مطلبه ! يكي از پر تيراژترين روزنامه هاي جهان يوميوري شيمبون ژاپن ! ... حالا به نظر شما علت چيه كه تيراژ اين روزنامه وروزنامه هاي مشابه خيلي بالاست ؟ ... شنيدم يكي ديگر از پرتيراژترين روزنامه در جهان روزنامه ديگر ژاپني هست به نام « آساهي شيمبون » ! ... اين هم تيراژ چند ميليون در روز ! درست مي فرماييد آقا محسن ، همه چيز را نمي نويسند ، . نظر خودم هم همينه !! .. همه چيز را به هم نمي بافند ! ... حتماً چهار كلمه حرف حساب مي زنند ! ... به مخاطب آگاهي مي دهند ... مخاطب را گيج و منگ نمي كنند ! به نظرم خيلي دبش نيستند ! ... كاري به آسمان و ريسمان هم ندارند ، حتماً با خودشان مي گويند ما آينه اجتماع هستيم ، عين آينه عمل مي كنيم ، ديگه كاري هم نداريم كه كي زشته كي زيباست ! همان طور كه هست نشان مي دهيم !! ... كاه را كوه نمي كنيم و البته كوه هم كاه نمي كنيم ! درسته آقا محسن ، هزار نكته باريك تر از مو اينجاست ! آقا محسن دست شما درد نكنه ! اطلاعات عمومي خوبي به ما دادين ! خدا انشا الله بر دانش و سواد و آگاهي تان روز به روز بيفزايد ... معطلتان نكنم ، خدا نگهدار !
تابناک ترسو !!!!!!
اتفاق تاسفباری که برای یکی از دختران ایران افتاد را نمیشود در چند کلمه بیان کرد، امیدوارم واکنشهای همدلانه چند روز اخیر مردم، تسلای خاطری برای خانواده او باشد و رحمت خدا بر او.
اما برای امثالهم وقتی سخن از گشت ارشاد میشود ناگه یاد وزارت ارشاد می افتم، وزارت ارشادی که قرار بوده فرهنگ و هنر را با آموزه های معنوی تحت پسوند اسلامی در میان مردم ترویج دهد، ولی سالهاست این وزارت تبدیل به ضد اهدافش شده است، صدور مجوزهای محدود- برای اشخاص خاص- با عنوان موسسات آموزشی مهارت آموزی فرهنگی هنری، اما در کمال تاسف این موسسات تبدیل به مراکزی برای فساد آموزشی یعنی مدرک‌فروشی شده است!
پذیرش گواهی مهارتهای این موسسات به عنوان واحدهای درسی دیپلم، موجب شده در یک همکاری گسترده این مراکز با مدارس خصوصی با مدیران فاسد اقتصادی، یک چرخه فساد آموزشی فروش مدرک در ظاهر قانونی باشد! با کمترین بهره آموزشی و مهارتی! از آنجا این افرادی که مدرک میخرند فاقد صلاحیت علمی و مهارتی هستند نمیتواند در بازار واقعی کار پیدا کنند،؟
یکی از اهداف اصلی گرفتن مجوز و سابقه بازنشستگی و یا بدتر اینکه، افراد بسیاری به همین روش جذب نهادهای حاکمیتی از جمله نیروهای مسلح میشوند! این فاجعه استخدامی در تکمیل فساد پارتی بازی است!، تصور کنید این افراد که از راه فسادآموزشی مدرکفروشی وارد این نهادها شده اند ضمن تخریب سیستم کارمدی کشور، چقدر مستعد فسادهای مالی و خیانتها راهبردی به کشور هستند؟!
راه حل این معضل ساده است، مثل سالهای قبل، امتیاز برگزرای آزمونهای عملی و کتبی (تستی) به طور کامل از آنها سلب و صرفا آنها آموزش دهنده باشند، و برگزاری آزمون به صورت مجمتع با ناظران و آزمونگیران متعهد و مستقل باشد.
جسارتا اصلا از فرمایشات جناب ریسی نمیشه سر در آورد یا ایشان خیلی پیچیده تفکر میکنن یا خیلی ساده اندیشه میکنن و یا دنیا را بسیار سفیه فرض کردن
امروز در حالی صحبت از انتخاب حجاب میکنن که با ضربه و یا با ظلم به یک دختر بچه ایشان کشته شده است و‌مجلس در حال بررسی متوقف کردن آزار گشت ارشاد هست فکر نمیکنیم خیلی بچه کانه باشه صحبت از انتخاب حجاب و خود جوش بودن آن و یا اینکه در بیان این حرف اهدافی در نظر گوینده هست که ما عوام از درک اون قاصریم
یک سئوال از علما :
حدشرعی عدم رعایت حجاب چیست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
حجاب یک چیز من دراوردی است بی حجابی اصلا گناه نیست که مجازات حد در قران برای آن تعیین شده باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
مجازات بی حجابی در قانون صراحتا آمده: درتبصره ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامى (تعزيرات و مجازاتهاى بازدارنده)مصوب ۱۳۷۵هجری شمسی:

" زنانى كه بدون حجاب شرعى در معابر و انظار عمومى ظاهر شوند به حبس از ده روز تا دو ماه و يا از پنجاه هزار تا پانصد هزار ريال جزاى نقدى محكوم خواهند شد."

خوب حالا مجری قانون کیست؟یقینا نیروی انتظامی،اگرمردم امر به معروف ونهی ازمنکر نمایند که انسانهایی که مقید به هیچ نیستند،ایشان را کتک می زنند،نیروی انتظامی برخوردنماید،انسانهایی که هیچ اعتقاد درستی به دین اسلام ندارند،هیاهو می کنند، بالاخره برای برخورد با جرم بی حجابی که حکم صریح دین وقانون است چه کسی باید وارد عمل شود؟
"ستاد امر به معروف: دستگیری، پرونده سازی و دادگاهی شدن از موضوع مقابله با بدحجابی حذف شود" بالاخره متوجه شدید که برخی اعمال غیر اسلامی شما اشتباه بوده و می خواهید حذفش کنید.
"فارس: معترضان سنندجی معتقدند مهسا امینی شکنجه شده" یکی از علائم شکنجه خون آمدن از گوش می باشد که در ایشان دیده شده است.
"سردار رحیمی: ماموران گشت ارشاد دوربین دارند، اما در مورد مهسا امینی فاقد دوربین بودند" پس معلوم است که ماموران گشت ارشاد خلاف کرده اند و بایستی در محضر مردم مجازات شوند.
به شبکه CBS امریکا: زنان در ایران به عنوان یک امر خودجوش حجاب را رعایت می‌کنند"چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است و در ضمن کسی که دروغ بگوید از نظر قرآن و عترت در زمره فاسقین محسوب می شود و دیگر نمی توان به سخنان او استناد کرد.
آقای رئیسی اگر به حرفهایی که به خبرنگار میگی اعتقاد داری چرا خودت عمل نمی کنی؟؟!!!!!!!!!!!!!!
سردار رحیمی: ماموران گشت ارشاد دوربین دارند، اما در مورد مهسا امینی فاقد دوربین بودند
اتفاقا باید به خاطر همین حرف سردار رحیمی باید برکنار شود . یعنی چه ؟ در مورد مهسا امینی فاقد دوربین بودند!!! مگر نباید همه چیز در جامعه شفاف باشد و در مواقع لزوم پاسخگویی مبرهنی از سوی مسئولان انجام شود . الان افکار عمومی هنوز از پاسخ ها قانع نشده است .
ایشون مسئول هستند و باید پاسخگو باشند و پاسخگویی ایشان با همین جواب که : در مورد مهسا امینی فاقد دوربین بودند !!!!!!!!! زیر سوال است .
قطعا برای این مورد هم دوربین وجود داشته ولی به دلیل عدم امکان دفاع از عملکرد خود کلا صورت مسئله پاک کردند و وجود دوربین را منکر شدند
تصمیم گرفتم دست از نصحیت کردن بردارم... مانند یک کودک لجوج اصلاح بشو نیستید‌
به صورت آشکاربدپوششی کاهش پیدا نموده است واین نشان ازموفقیت اجرای قانون میباشدوجودگشت ارشادمحترم درسطح جامعه باعث ایجادامنیت روحی وروانی میباشدوبرای کسانی که هنجارشکن هستندوقانون شکنی میکنندناخوشایندمیباشدباتشکرازپلیس محترم امنیت اخلاقی وگشت ارشاد.
با توجه به مدارک و شواهد، و اظهارات وزیر کشور و رئیس نیروی انتظامی، جمجمه یک جوان ۲۲ ساله خودبخود ترک خورده!!!
یعنی اگه یه روز مسئولین دروغ نگویند روزشان شب نمی‌شود. آخه این همه دروغ چرررااا
قسمت طنز این حرفای رئیسی اینه که حتی مجری آمریکایی خودش مجبور بوده با حجاب مصاحبه کنه :))))
انچه در مورد نیروی انتظامی مطرح است ،،، ضمن تشکراز زحمات نیروی انظامی در مقابله با بر هم زنندگاه امنیت و نظم ،،، این که نیروی انتظامی بر خلاف برخی سازمان های مشابه ، سازمانی مکتبی و ایدئولوژیک نبوده و نیروهای مشغول به کار در آن الزاما بن مایه های مذهبی سیاسی به معنای مکتبی و انقلابی یا حزب اللهی ندارند و بعضا پوشش خانواده خود اینها در شرایط آزاد تفاوت آنچنانی با اینهایی که بنا به اصلاح آنها دارند ، ندارد و این بغل کردن خانم ها و سوار ون کردن و اینها هم میتواند ناشی از همین پیشینه باشد ، لذا شاید سپردن برخورد با بد حجابی که امری اجنماعی و نوعی دعوت به متابعت از شرع است به دست این جماعت شاید چندان صحیح نباشد
100 درصد زنان ایران زنانی هستند با غیرت و محجبه حتی همان زنانی که از نظر شما بی حجاب محسوب می شوند هم دارای حجاب هستند ولی نه حجاب مد نظر مسئولان ن که حجاب را از مدنظر خودشان به زنان بیچاره تحمیل کرده اند
از نظر تو اگر گشت ارشاد گردن کشی کردن و قانون را رعایت نکرد اشکالی ندارد؟!
دو بار تا کنون برای من پیامک حجاب آمده که هر دو غلط و مغرضانه بوده اولی اصلاً خودرو در آن محل نبوده و دومی خودرو گشت می خواسته سبقت بگیرد و با چراغ و بوق علامت می داد درحالیکه امکان رفتن کنار نبوده و خودروهای دیگر در کنار خودرو بنده بوده اند و بعد از سبقت هم برای بنده پیامک کشف حجاب فرستاد درحالیکه چنین چیزی وجود نداشت!
حالا این مزدوران حق دارند از قانون سوء استفاده کرده و هر کاری دلشان خواست بکنند؟؟؟!!!
طبق اظهارات سردار رحیمی:
1. خانم امینی ساعت 6 و نیم وارد مقر پلیس امنیت اخلاقی می شود (منبع نشست خبری سردار رحیمی، تابناک)
2. حضر امینی بین 30 تا 38 دقیقه در این مقر زمان می برد و در ساعت 19:08 وارد آمبولانس می شود (مطابق اظهارات ایشان ویدئوی 30 دقیقه ای از این حضور موجود است و برای 8 دقیقه باقیمانده ظاهرا به دلایلی ویدئو موجود نیست که ممکن است زمان توقف آمبولانس قبل از کسب جواز خروج از مرکز یا سایر موارد محتمل باشد) (منبع: نشست خبری سردار رحیمی، خبرگزاری فارس)
3. امینی ساعت 20:22 دقیقه به بیمارستان ارجاع می شود (منبع: بیانیه بیمارستان کسری که در اینستاگرام آن منتشر و در رسانه های معتبر داخلی بازنشر شد)
*
سوال: آیا آمبولانس برای طی فاصله کوتاهِ پلیس امنیت اخلاقی وزرا تا بیمارستان کسری، یک ساعت و 14 دقیقه در راه بوده است؟
اگر خدایی نکرده گشت ارشاد تعطیل بشود فاتحه حجاب در مملکت خوانده میشود و دیگر کسی جلودار لشکر غربگرا ها نخواد بود وظیفه دولت اسلامی است که جامعه فضایش اسلامی‌باشد نباید تصمیمی گرفت که بعدا جبران ناپذیر باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
رییستون که می گه مردم بصورت خودجوش حجاب دارن و احتیاجی به اجبار نیست .!!!!!!!1 آخه کدوم حرفتون رو قبول کنیم ؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
ناراضی هستی برو از کشور
ناشناس
| Germany |
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
ناراحتی جمع کن برو افغانستان
یعنی از این واضحتر یک رییس جمهور می تواند دروغ بگوید
ما رو چی به هولوکاست؟؟؟!!!
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی