بازدید 9148
۲

قتل مرد روستایی در امامزاده داوود به دلیل حقابه‌!

یک مرد جوان به دلیل حقابه در یکی از روستاهای امامزاده داوود(ع) دست به جنایت زد و متواری شد.
کد خبر: ۱۱۳۵۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵ 16 August 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، اوایل مردادماه جاری، درگیری خونین ۲ مرد جوان در یکی از روستاهای امامزاده داوود(ع) از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۳ امامزاده داوود(ع) راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را کلید زدند؛ ماموران کلانتری پس از حضور در روستای موردنظر با پیکر نیمه‌جان مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود.

امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حادثه حاضر شده بودند، مرد جوان را برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل کردند؛ در ادامه مشخص شد، ضارب قبل از رسیدن پلیس از مهلکه گریخته بود.

بلافاصله تحقیقات ماموران کلانتری برای دستگیری فرد متواری به اتهام نزاع و ضرب و جرح را آغاز کردند، ۲۰ روز از تجسس‌ها گذشته بود که یکشنبه ۲۳ مردادماه جاری، مرد جوان به دلیل شدت جراحات فوت شده روی تخت بیمارستان فوت کرد.

بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده قتل در دستور ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی قرار گرفت.

بررسی‌های ابتدایی بازپرس پرونده نشان داد، قاتل به دلیل اختلاف برسر حقابه روستا با مرد جوان درگیر شده و وی را هدف ضربات چاقو قرار داده است.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط ساسان غلامی بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری مرد جنایتکار وارد عمل شده‌اند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
کسی که ظرف چند روز دو بار فوت می کند واقعه جالبی است حتما ثبت تاریخی شود: "یکشنبه ۲۳ مردادماه جاری، مرد جوان به دلیل شدت جراحات فوت شده روی تخت بیمارستان فوت کرد".
فرق کادر درمان اونا با کادر درمان ما
سلمان رشدی ملعون با ضربات چاقو به بدن و گردن رو زنده نگه میدارن و بعد از 2 روز به حرف میاد و اینجا بعد از 20 روز، مرحوم میشه، این یعنی ضربات کاری نبوده که 20 روز دوام آورده ولی احتمالاً کادر درمان کوتاهی کردن.
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی