بازدید 46020
سه هزار و هفتاد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»

روایت فرمانداری اهواز از علت «اصلی» لغو کنسرت: ترافیک، تجمع و اعتراض رانندگان!/یک نماینده مجلس: این را که چرا علی باقری دو بار با وجود دعوت برای توضیح مذاکرات به مجلس نیامده، باید از خودش بپرسید/ نماینده مردم شیراز در مجلس: دولت روحانی ۵۰۰ هزار میلیارد بدهی به ارث گذاشت

در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند بیادی: از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن مسابقات مشهد جلوگیری شد /رییس سازمان محیط زیست: آن چیزی که در دنیا حرف اول را می‌زند، اصول جمهوری اسلامی است/ حمایت امام جمعه کرج از سفر پوتین به تهران در برابر منتقدان و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۳۱۰۶۷
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ 22 July 2022

زهرا روحبخش: «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

 

حمایت امام جمعه کرج از سفر پوتین به تهران در برابر منتقدان
سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج به سفر رییس جمهور روسیه به ایران اشاره کرد و افزود: عده‌ای تبلیغ می‌کنند که رییس جمهور روسیه به ایران آمد و چند عکس گرفت که هزینه داشت. امام جمعه کرج گفت: اهل فن تاثیرات بلند مدت و کوتاه مدت این سفر را می‌دانند؛ به دشمنان می‌گوییم اگر این هست که شما می‌گویید چرا ناراحت هستید؟ چرا تحلیل برای آن می‌نویسید؟

سید شهاب‌الدین طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان و جانشین صادق خرازی شد
سید شهاب‌الدین طباطبایی با کسب اکثریت آرا به عنوان دبیرکل و مجید فراهانی رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان انتخاب شدند. پس از برگزاری هفتمین کنگره حزب ندای ایرانیان و برگزاری انتخابات شورای مرکزی و معرفی اعضای جدید، سید شهاب‌الدین طباطبایی در اولین جلسه شورای مرکزی جدید، به عنوان دبیرکل این حزب انتخاب شد. همچنین در این جلسه، مجید فراهانی با کسب اکثریت آرا، به عنوان رئیس جدید شورای مرکزی حزب انتخاب شد؛ پیش از این، صادق خرازی، دبیرکلی این حزب را به عهده داشت که چندی پیش استعفا کرد.

اگر بخواهم نهی از منکر کنم، به سراغ شورای نگهبان و گشت ارشاد می‌روم
محمد رضا زائری: نوشته که من تو را در مترو دیده ام که کاری به حجاب زنان نداشته‌ای! خوشحال شدم که شاهد از غیب رسید، معلوم است که من به خانم‌ها کاری ندارم، من اگر برای نهی از منکر عُرضه و توان داشته باشم باید بر اساس اولویت و تراتب ابتدا به سراغ منکر‌های بزرگی چون عملکرد شورای نگهبان بروم که اساس مردم سالاری جمهوری اسلامی در مقابل رژیم سلطنتی را متزلزل کرده یا با فاجعه گشت ارشاد مقابله کنم یا به فحشای ربا و فساد رشوه بپردازم که البته نمی‌توانم!

از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن مسابقات مشهد جلوگیری شد
برابر دستورالعملی که معاون ورزشی وزیر ورزش صادر کرده است، از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن کارگران مشهد جلوگیری شد. براساس توضیح نماینده حراست در مسابقات قهرمانی کیوکوشین خراسان رضوی، صبح امروز - جمعه ۳۱ تیرماه- مطابق دستورالعملی که معاون ورزشی وزیر ورزش صادر کرده است، از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن کارگران مشهد جلوگیری شده است. نماینده حراست در این خصوص اظهار کرد: این دستورالعمل کشوری است و بنا بوده قبل از مسابقات، مسئولان برگزاری درباره آن به خانواده‌ها اطلاع دهند، اما خانواده این بچه‌ها اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.  در این رابطه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان شایعه ممنوعیت حضور مادران کاراته‌کاران در مسابقات رده پایه به دستور این وزارتخانه را تکذیب کرد.

رییس سازمان محیط زیست: آن چیزی که در دنیا حرف اول را می‌زند، اصول جمهوری اسلامی است
علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست گفت: انقلابی و مردمی بودن کلید واژه دولت سیزدهم است و تمام برنامه‌های دولت مردمی با این اصل اساسی تدوین می‌شود. او خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم دستاورد‌های بی نظیری در حوزه بین المللی به دست آورده و آن چیزی که در دنیا و منطقه حرف اول را می‌زند اصول جمهوری اسلامی ایران است.


ممنوعیت ورود بدحجاب‌ها به برخی واحد‌های صنفی در قم
حمید خرمی رییس اتاق اصناف قم: قوانین محکمی در خصوص ضرورت رعایت حجاب و عفاف توسط فعالان صنفی مختلف با مدیریت اتاق اصناف وضع شده و در حال اجراست. حتی عده‌ای از فروشندگان متعهد و با اصالت، ورود و عرضه کالا و خدمات به مشتریان بدحجاب را نیز در محدوده کاری خود ممنوع کرده‌اند. شهروندان در صورت مشاهده فروشنده بدحجاب در قم یا در صورت مشاهده فروش کالا به مراجعه‌کنندگان بدحجاب توسط فروشگاهی در قم، می‌توانند این مساله را به شماره تلفن «۳۴۱۲» گزارش دهند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد. / فارس

ناصری نژاد، نماینده مجلس: دو موتورسوار ناشناس منزل و حسینیه بنده را به رگبار گلوله بستند
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی از تیراندازی دو فرد موتور سوار به منزل و حسینیه خود در شادگان خبر داد. حجت السلام مجید ناصری نژاد، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شب گذشته ساعت ۱۲و ۳۰ دو موتور سوار ناشناس، منزل و حسینیه بنده را به رگبار گلوله بستند. به گزارش فارس، وی با بیان اینکه پیش از این حادثه سابقه تهدید یا دشمنی با کسی را نداشته‌ایم افزود: تا کنون علت تیراندازی به منزلمان را نمی‌دانم. نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کنار هم بودن منزل و حسینیه، گفت: در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و بنده نیروی انتظامی را بلافاصله پس از حادثه در جریان گذاشتم.


روایت فرمانداری اهواز از علت «اصلی» لغو کنسرت: ترافیک، تجمع و اعتراض رانندگان!
روابط عمومی فرمانداری اهواز علت اصلی لغو این کنسرت در روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری را تجمع و ترافیک شدید در درب ورودی سینما هلال در ساعات اجرای کنسرت و به دنبال آن اعتراض رانندگان و شهروندان، پلیس راهنمایی و رانندگی بود که خواستار تصمیم گیری در این خصوص شد. در ادامه این بیانیه آمده است: همچنین عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در اجرای کنسرت از دیگر موضوعاتی است که باعث دانشگاه علوم پزشکی شده و مکاتباتی در این خصوص از سوی دانشگاه به این فرمانداری انجام شد. روابط عمومی فرمانداری اهواز تاکید کرد، با توجه به موارد ذکر شده، در صورتی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مکان دیگری در اهواز را با دارا بودن شرایط لازم برای برگزاری کنسرت انتخاب کند، با اجرای کنسرت موافقت می‌شود. در ادامه این اطلاعیه آمده است: شورای تامین شهرستان اهواز به دلایل مذکور با برگزاری کنسرت در تاریخ ۳۰ و ۳۱ تیرماه در سینما هلال موافقت نکرده و در خصوص برگزاری دیگر کنسرت‌ها نیز تصمیم گیری می‌کند.

هشدار یک جامعه شناس رسانه درباره ظهور دوقطبی اجتماعی
محمدعلی الستی با اشاره به کلیپ منتشره از دعوای دو زن در یک اتوبوس گفت: با اینکه چنین فیلم‌هایی به تنهایی نمی‌تواند عاملی برای گسست اجتماعی تلقی شود، بهانه‌ای برای تشدید گسل‌ها خواهد شد؛ گسل‌هایی که در نتیجه شکاف سیاسی ناشی از رفتار‌های پوپولیستی و عوام گرایانه ما پدیدار شده اند. این درست مانند آن است که از فردی که به فوتبال ابراز علاقه می‌کند، بپرسیم استقلالی هستی یا پرسپولیسی؟ معنی این سوال چیست؟ آیا کسی نمی‌تواند به باشگاه دیگری  داشته یا مثلا در هر دو باشگاه ذکر شده به بازیکنانی علاقه‌مند باشد و اساسا اهل تحلیل و داوری هر بازی به تنهایی باشد؟! در کشور ما تمامی دوقطبی‌ها به سمت همسو شدن در حرکتند و این همان است که با هدف براندازی سیاسی از طریق ایجاد آشوب‌ها و هرج و مرج‌های اجتماعی و فروپاشی اقتصادی از جانب نیرو‌هایی پیگیری می‌شود. / جماران

واکنش وزارت ارشاد به لغو کنسرت‌ها در اهواز: بعد از صدور مجوز همه باید پای آن بایستیم
معاون هنری وزیر ارشاد:در استان‌ها، در حوزه موسیقی و یا سایر برنامه‌های فرهنگی و هنری، شورای تامین استان تصمیم می‌گیرد. در این شورا نهاد‌های مختلفی از جمله نیروی انتظامی عضو هستند و شورای تامین استان باید اعلام کند که آیا می‌تواند امکانات امنیت اجرای کنسرت یا نمایشی را مهیا کند یا خیر؟ مجوز‌های کنسرت در استان‌ها تا شورای تامین تایید نکند صادر نمی‌کنیم، اما بعد از صدور مجوز همه باید پای آن بایستیم.

اینکه چرا علی باقری دو بار با وجود دعوت برای توضیح مذاکرات به مجلس نیامده را باید از خودش بپرسید
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس درخصوص علت حضور پیدا نکردن علی باقری در مجلس، گفت: بنا بر دلایلی مسئولان دولتی ما در بحث پاسخگویی به مردم که مجلس تجلی اراده مردم است، کاهل بوده‌اند. وقتی کسی به مجلس دعوت می‌شود و حضور پیدا نمی کند، مجلس هم به راحتی می‌تواند دولت را وادار به پاسخگویی کند. گلایه بنده هم نافی تلاش قانونی برای اراده مجلس نخواهد بود. /انتخاب

نیکزاد: تکذیب می‌کنم، ساخت سالانه یک میلیون مسکن پیشنهاد من به رییسی نبود
نیکزاد نایب رییس اول مجلس با اشاره به وعده دولت مبنی بر ساخت یک میلیون مسکن در سال گفت: شائبه‌ای مبنی بر اینکه وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت آقای رئیسی از جانب بنده پیشنهاد شده است وجود دارد که بنده این موضوع را به صراحت تکذیب می‌کنم و در رابطه با مسکن هیچ مشاوره‌ای در زمان انتخابات از جانب بنده به جناب رئیس‌جمهور انجام نشده است. /فارس

خطیب جمعه اهواز: هر خانواده حداقل چهار فرزند بیاورد، خیلی از مشکلات حل می‌شود
موسوی فرد: نباید به بهانه اقتصادی مانع فرزندآوری شد و هر خانواده حداقل باید چهار فرزند بیاورد که اگر این اتفاق بیفتد خیلی از مشکلات حل می‌شود. /ایرنا

تلویزیون کره شمالی چگونه است؟
در این کشور تنها چهار شبکه تلویزیونی وجود دارد که همه آن‌ها تحت کنترل دولت هستند و در ساعات محدودی از شبانه‌روز برنامه پخش می‌کنند. اصلی‌ترین شبکه تلویزیونی کره شمالی، شبکه‌ای به نام "شبکه مرکزی کُره" است که هر روز از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۳:۰۰ به وقت پیونگ‌یانگ (۰۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰ به وقت تهران) برنامه پخش می‌کند. برنامه‌های این شبکه در تعطیلات آخر هفته از ساعت ۰۹:۰۰ صبح و در برخی مناسبات‌ خاص زودتر از آن آغاز می‌شود. این شبکه هر روز در سه نوبت در ساعت‌های ۱۷:۰۰، ۲۰:۰۰ و ۲۲:۳۰ خبر پخش می‌کند. این شبکه با نسبت تصویر ۴:۳ پخش می شود و فیلم‌های سینمایی را بصورت سیاه سفید به نمایش می‌گذارد!

نماینده مردم شیراز در مجلس: دولت روحانی ۵۰۰ هزار میلیارد بدهی به ارث گذاشت
جعفر قادری در پاسخ به این که آیا دولت از بانک مرکزی استقراض می‌کند یا خیر، گفت: خیر. در طول چند سال گذشته شیوه تامین کسری بودجه توسط دولت تغییر کرده و دولت از طریق استقراض از مردم منابع خود را تامین می‌کند. دولت گذشته نیز از همین طریق حدود ۵۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی برای دولت سیزدهم گذاشت و اکنون دولت سیزدهم در حال جبران همین استقراض است. فکر می‌کنم ماهیانه حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان از این بدهی‌ها جبران می‌شود. نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین تاکید می‌کنم که مثل گذشته شاهد استقراض مستقیم از بانک مرکزی نیستیم؛ البته ممکن است در مقاطعی، دولت ناچار شود موقتا استقراض بگیرد. با این حال، گزارشی که دولت سیزدهم ارائه کرد نشان می‌داد که از تنخواه نیز استفاده نکرده است.

صاحبان خودرو‌های بالای یک میلیارد چقدر مالیات دادند؟
براساس عملکرد درآمد‌های مالیاتی کل کشور در سه ماهه ابتدایی سال‌جاری، معادل ۳۴.۴ میلیارد تومان مالیات از انواع خودرو‌های سواری و وانت دو کابین دارای شماره انتظامی شخصی گران قیمت گرفته شده است.


کنایه ایرنا به همتی؛ سکوت سلطان چاپ پول پس از رشد منفی پایه پولی
ایرنا نوشت: گزارش جدید بانک مرکزی از متغیر‌های پولی نشان داد، رشد ماهانه پایه پولی در خردادماه سال جاری منفی ۰.۴ درصد بوده است. گزارش امیدوارکننده از شاخص‌های پولی با سکوت عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی دولت قبل مواجه شده است. عبدالناصر همتی که پس از گزارش اردیبهشت‌ماه بانک مرکزی، رشد پایه پولی در اردیبهشت‌ماه را نشانه مدیریت ضعیف دولت خوانده بود، پس از مشخص شدن رشد منفی پایه پولی در خردادماه و کاهش شدید رشد پایه پولی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ترجیح داد با سکوت نسبت به این گزارش، از کنار این موضوع عبور کرده تا انتقاد پیشین وی در این رابطه فراموش شود. سلطان چاپ پول اخیراً و تنها ساعاتی پس از انتشار آمار شاخص‌های پولی اردیبهشت‌ماه در مطلبی کنایه‌آمیز نوشته بود: «بعد از دو روز تبلیغات وسیع دولت مبنی بر اینکه بر اثر سیاست‌های پولی و مالی دولت سیزدهم بعد از ۹ سال روند نقدینگی در فروردین منفی شده است (۰.۲- درصد)، گزارش امروز بانک مرکزی در مورد متغیر‌های پولی از رشد ۵.۲ درصدی پایه پولی و ۲.۵ درصدی نقدینگی صرفاً در اردیبهشت‌ماه خبر می‌دهد.»


بازار مسکن با انبوهی از عرضه از رکود خارج خواهد کرد
محمودزاده معاون مسکن وزیر راه‌وشهرسازی اعلام‌ کرد: نتیجه مشارکت شهرداری و دولت برای تسهیل ساخت مسکن و افزایش رغبت سازندگان به ساخت‌وساز در پایتخت، منجر به ثبت درخواست دریافت تسهیلات ساخت ۴۸ هزار واحد مسکونی شده است که بازار مسکن را در شش ماهه دوم امسال و سال آینده با انبوهی از عرضه از رکود خارج خواهد کرد.


نرخ رشد اقتصادی بدون نفت در سال ۱۴۰۰
بانک مرکزی اعلام کرد که نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در سال ۱۴۰۰، بدون نفت به ۳.۹ و با نفت به ۴.۴ درصد رسید.


انجام ۹۵ درصد معاملات ارزی کشور با دلار ۲۵ هزار تومانی
صالح‌آبادی رئیس کل بانک مرکزی درباره تحولات بازار ارز بیان کرد: یک بازار حواله تحت عنوان سامانه نیما وجود دارد که معاملات حواله‌ای برای واردات کشور انجام می‌شود و حجم بالای معاملات به این بخش تعلق دارد، زیرا واردات کشور با اسکناس محقق نمی‌شود و اسکناس صرفا ناظر به نیاز‌های خدماتی مانند مسافرت، دانشجویی، بیماری و ... است. وی با بیان اینکه از نظر حجم بالای ۹۵ درصد حجم معاملات به حواله ارتباط دارد، افزود: امسال از ابتدای سال تا همین امروز در سامانه نیما حواله ارزی معادل ۱۳.۶ میلیارد دلار صورت گرفته که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۷.۶ میلیارد دلار بوده است که البته به دلیل افزایش صادرات غیرنفتی و نفتی ۸۰  درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ایم و دلار در این بازار حدودا بین ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان معامله می‌شود.


برخی پزشکان درآمد خود را ارزی دریافت می‌کنند
محسن زنگنه، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه موضوع اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، کار خوبی است و باید به سمت شفافیت برویم، گفت: یکی از نگرانی‌ها از اجرای این قانون، احتمال افزایش اقتصاد زیرزمینی است، حتی متاسفانه تقاضای ارز در برخی اقشار زیاد شده؛ به طور مثال برخی پزشکان درآمد خود را ارزی دریافت می‌کنند یا برخی رستوران‌های لاکچری که توریست‌پذیر هم هستند، به صورت ارزی کار می‌کنند.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۳
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۹۳
نماینده مردم شیراز در مجلس: دولت روحانی ۵۰۰ هزار میلیارد بدهی به ارث گذاشت) بدهی گذاشته یعنی چی ؟!! مسلما هر دولتی نمی تواند تا ابد سر کار باشد و تمام پروژه ها را تکمیل کند ( مثل دولت نورچشمی بچه های بالا یعنی دولت احمدنژاد که فقط سی درصد مسکن مهر را تمام کرد و اصلا سود سهام عدالت را نداد و هشتصد میلیارد دلار را بدون هیچ توضیحی خرج کرد) نمی تواند پول تمام پیمانکاران را تسویه کند ( مثل دولت احمدنژاد که هزاران میلیارد فقط به برق بدهکار بود و هزاران میلیارد به بازنشستگان و تامین اجتماعی و .... کسی هم هنوز بهش نگفته بالای چشت ابروست) بازم دولت روحانی که با دولت الکترونیک و شفاف سازی بودجه و .... باعث شد شما عدد و رقم داشته باشید !!! اما دوباره دولت مخفی کار ها و لاف زنها سر کارند !!!
پاسخ ها
ف
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
بنده کاری با نام روئسای جمهور ندارم. میخواهم عرض کنم که داشتن دیون در دولت ها در این کشور ارتباطی با شخص ندارد چرا که عمده بدهی ها تعهدات زمان داری هستند که تحت عنوان اسناد خزانه صادر میشود. شاید برخی دوستان ندانند اسناد خزانه چیست ولی همین را عرض کنم که دولت و دولت ها به جای وجه نقد به پیمانکاران و سایر طلبکاران دولتی اسناد و اوراقی را متعهد میشوند که سر رسید آن برای چند سال بعد است. هم اکنون که در سال 1401 هستیم دولت جناب رییسی به جای پول اسناد خزانه سال 1404 را میدهد. پیمانکاران و در اصل طلبکاران این اسناد را با قیمت کمتر در بازار و بورس میفروشند و وجه نقد دریافت میکنند و در موعد سر رسید دارنده آن را نقد میکند. البته باید عنوان کرد که اگر مثلا پیمانکاری یک میلیارد تومان طلب داشته باشد ، حدودا بین دو تا دو و نیم میلیارد تومان اسناد خرانه میگیرد ولی در بازار آن را 700 میلیون میفروشد و خریدار در مورعد مقرر همان دو یا دو و نیم میلیارد را از دولت نقد میکند. اینها تعهدات اعتباری هستند که از یک دولت به دولت دیگر شیفت میکند چون زمان دار هستند و شخص در آن دخیل نیست بلکه سیستم اقتصادی دخیل است و صد البته همه ما ملت باید از جیب مبارکمان این تعهدات را به روز بپردازیم.
جناب قادری! دولت شما در این یکسال تمام کسری بودجه و مشکلاتش رو از جیب مردم بیچاره تأمین کرد این فرقشه!
از ابتدای سال تا همین امروز در سامانه نیما حواله ارزی معادل ۱۳.۶ میلیارد دلار صورت گرفته که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۷.۶ میلیارد دلار بوده است که البته به دلیل افزایش صادرات غیرنفتی و نفتی ۸۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ایم) بروید دعا بجون بایدن کنید که تحریمها را شل کرد !! تا ببینیم بعدی کیه ؟!
خطیب جمعه اهواز: هر خانواده حداقل چهار فرزند بیاورد، خیلی از مشکلات حل می‌شود) یا مشکل تشخیص مشکل دارید !!! یا نوع مشکلات شما چهار درصدی ها با مشکلات مردم عادی فرق میکنه !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
شما ۴۰۰ تا بچه بیار و به زندگی خصوصی مردم دخالت نکن
اینکه چرا علی باقری دو بار باوجود دعوت برای توضیح مذاکرات به مجلس نیامده را باید از خودش بپرسید) بله ولی کی جرات داره ازش توضیح بخواد ؟!!! بله ولی اگه دولت روحانی بود بلافاصله تهدید به حبس با تصویب قانون از طرف مجلس میشد!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
چون نماز شب می خونه نباید به کسی جواب بده
نیکزاد: تکذیب می‌کنم، ساخت سالانه یک میلیون مسکن پیشنهاد من به رییسی نبود) شما هم نبودی !!! بالاخره تفصیر استینش که بود !!!!
رییس سازمان محیط زیست: آن چیزی که در دنیا حرف اول را می‌زند، اصول جمهوری اسلامی است) فکر کردم وزیر خارجه این حرف را زده !!!! بعید میدونم اصلا بدونه اصول جمهوری اسلامی چیه مثل نماینده های مجلس که قانون اساسی رابلد نیستند ؟!! چون درباره حوزه کاریش حرف نمی زنه معلومه از اون هم بی خبره !!!
علت اصلی لغو این کنسرت در روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری را تجمع و ترافیک شدید در درب ورودی سینما هلال در ساعات اجرای کنسرت و به دنبال آن اعتراض رانندگان و شهروندان، پلیس راهنمایی و رانندگی بود که خواستار تصمیم گیری در این خصوص شد.) برای کنسرت سلام فرمانده هم همین دلیل ها را می اورید ؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
ولی در مهمانی ده کیلومتری اصلی ترین خیابان تهران

توسط شهرداری که میلیونها نفر در ترافیک ساعتها گرفتار شدند

هیچ ایراد و اشکالی ندارد!!!؟؟؟

یک بام و هزار هوا !!!؟؟
به خطیب اهواز بفرنایید اگر ما هر کدان ۴ بچه بیاوریم چه مشکلاتی حل می شود
ایا مسکن ارزان می شود.
ایا برنج و روغن فراوان می شود
ایا کشت گندم زیاد می شود
ایا کار برای جوانان بیشتر می شور

و یا فقط فقر و فلاکت و گرانی کارتن خوابی و کودکان کار بیشتر می شور
خطیب جمعه اهواز
اتفاقا خیلی بدتر میشه حاج آقا،
فرض کنیم باهزارتا بدبختی بزرگشون کردیم ،
وقتی اینا بزرگ بشن،انوقت توبراشون شغل و خونه و پول و شرایط ازدواج رو فراهم میکنی؟؟؟
همینا بلای جونتون میشن و میریزن تو خیابونا و اعتراض برای بیکاری و فقر..... !!!!
قبل از حرف زدن فکر کنید مسئولان گرامی
خطیب امام جمعه اهواز تو چی میگی،
ما تو خوزستان حتی آب هم نداریم
اونوقت میگی ۴ تا بچه؟؟؟؟
تو سیرشون میکنی؟؟ تو بزرگشون میکنی؟؟؟
حجاب رکن اسلام است
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
اما اینجا ایران است
خخخ. اگه زمان ظریف ایشون نمیومد مجلس توضیح بده که الان کیهان و کیهانیان! زمین رو به آسمون رسونده بودن. این روش شما نه اسلامی هست نه اخلاقی
کارنامه دولت رئیسی در آستانه یک سالگی
دکتر سید ابراهیم رئیسی .ریاست جمهوری 8
دکتر محمد مخبر.معاون اول رئیس جمهور 5
دکتر غلامحسین اسماعیلی .رئیس دفتر ریاست جمهوری 10
دکترعلی بهادری جهرمی.سخنگو و دبیرهیئت دولت 10
دکترسید صولت مرتضوی.سرپرست نهاد ریاست جمهوری 10
دکتر میثم مطیعی رئیس ساز مان امور اداری واستخدامی 11
دکتر محسن رضایی میرقائد.معاون اقتصادی رئیس جمهور5
مهندس محمد اسلامی.رئیس سازمان انرژی اتمی16
دکتر سید مسعود میرکاظمی.رئیس برنامه و بودجه 3
دکترسید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگری 5
دکتر محمد دهقان.معاون امور حقوقی رئیس جمهور0
دکترانیسه خزعلی.معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده0
دکتر سید محمد حسینی .معاون رئیس جمهور در امور مجلس 20
دکتر علی سلاجقه .معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان حفاظت محیط زیست15
دکتر یوسف نوری.وزیر آموزش و پرورش
0.0.0
دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری 12
حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب 5
دکتر سید احسان خاندوزی .وزیر اقتصاد ودارائی 9
دکتر بهرام عین الهی.وزیر بهداشت 18
دکتر سید جواد ساداتی نژاد.وزیر جهاد وکشاورزی 12
دکتر حسین امیر عبدالهیان.وزیر امور خارجه 0
دکتر امیر حسین رحیمی .وزیر دادگستری 12
امیر سرتیپ محمد رضا آشتیانی. وزیر دفاع 19
مهندس رستم قاسمی .وزیر راه و شهر سازی 2
دکتر سید رضا فاطمی امین.وزیر صنعت
0.0.0
دکتر محمد علی زلفی گل.وزیر علوم16
دکتر محمد مهدی اسماعیلی.وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی 15
دکتر احمد وحیدی.وزیر کشور 10
مهندس سید عزت الله ضرغامی.وزیرمیراث فرهنگی وگردشگری 11
مهندس جواد اوجی .وزیر نفت.15
مهندس عبی اکبر محرابیان.وزیر نیرو 15
دکتر سید حمید سجادی.وزیر ورزش 12
دکتر عبدالملکی وزیر کار0
مهمانی ده کیلومتری در تهران
نه ترافیک داشت.نه باعث اعتراض رانندگان شد.
اما کنسرت هم ترافیک شد هم راننده ها اعتراض کردند.
نه غلام!!!!!!
رییس سازمان محیط زیست گفت: انقلابی و مردمی بودن کلید واژه دولت سیزدهم است.... پس ایجاد محدودیت در اینترنت که مردم قویا با اون مخالفند رو چطور توجیه می کنید؟!!! کدوم خانواده ها از وزیر ارتباطات خواستن روی اینترنت محدودیت بذاره و چطوری؟/
مدتهاست حاکمیت قانون در سطح کشور بشدت تضعیف شده و مراکز قدرت در استانها ترک تازی می کنند. بدون قانون یکسان در سطح کشور، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.
نرخ دوگانه ارز منجر به یک ارز ترجتحی دیگر خواهد شد و تکرار اشتباهات و مشکلات گذشته.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
تک نرخی کردن ارز بهانه ای برای گران کردن بود و بس
"موسوی فرد: نباید به بهانه اقتصادی مانع فرزندآوری شد و هر خانواده حداقل باید چهار فرزند بیاورد که اگر این اتفاق بیفتد خیلی از مشکلات حل می‌شود" برخی از مشکلات فعلی مردم عبارتند از: افزایش روزافزون و افسار گسیخته گرانی مواد غذایی، کمبود و گرانی دارو، رفتار خشن و خارج از ضابطه مأمورین گشت ارشاد و گلاویز شدن با نوامیس مردم، معضل ترافیک، کاهش ارزش پول ملی و کاهش اعتبار گذر نامه و . . . ممکن است آقای امام جمع مشخص فرمایند کدام یک از این مشکلات قرار است با فرزند آوری حل شود یا کاهش یابد؟
مدتیه دولتی ها با آمار و ارقام بازی می کنند تا وضع اقتصاد رو مثبت جلوه بدن در حالی که مردم وضع اقتصاد رو در سفره خودشون می بینند .
حضور محترم نماینده محترم مشکین شهر عرض کنم شما لیاقتتان همین آقای علی باقری کنی است که به شما اعتنا نمیکند. آنوقت که آقای ظریف را همکاران محترم آنطور تو مجلس بهشون بی احترامی میکردید حالا باید جوابش را خدا بهتان بدهد.
تحلیل شرکتهای بزرگ دولتی در حوزه ساخت وساز در سامانه های بورس منتشر و حاکی از چشم انداز نامناسب تولید مسکن داشت اما وزارتخانه ها با استناد به درخواست وام ، مدعی توسعه ساخت وساز است!!!!
نسبت وام مسکن به هزینه تمام شده مسکن، یکی از عوامل رکود ساخت و ساز است اما وزارت مسکن و شهرسازی با استناد به تعداد وام درخواستی مدعی رونق ساخت و ساز است!!!!!
اتفاقا همتی نسبت به گزارش بانک مرکزی اعلام نظر کرد و گفت که دولت دست در جیب شرکتهای دولتی کرده که بعدا صداش درمیاد!
انچنان که ادعا شده دولت فعلی در ماه معادل ده هزار میلیارد تومان به عنوان بدهی به ارث برده شده از دولت قبلی را تسویه میکند. اگر بپذیریم دولت ترامپ به مدت چهار سال سخت ترین جنگ اقتصادی را به ایران تحمیل نمود ' این مقدار بدهی نتیجه طبیعی هر جنگی است . ولی ان چیزی که طبیعی نیست این است که بجای مقصر دانستن ترامپ سعی می شود دولت روحانی را سرزنش کنند.
باقری بیاد توی مجلس گزارش چی بده؟ بهش دستور دادن درخواستها رو به طرف خارجی بدهد و اونا هم رد کردن و ایشون هم منتظر دستور بعدیه.
باقری که قویا مخالف برجام بوده بیاد مجلس در مورد تلاشش یرای احیای برجام گزارش یده!!!!!! جل الخالق!
واقعا خنده داره که وزارت بهداشت هم برای لغو کنسرتها به بازی گرفته شده در حالی که در سایر مراسم و تجمعات هیچ حساسیتی برای رعایت پروتکلهای بهداشتی نداره!!
دو قطبی ایجاد شده از زمان انتخابات ۹۶ شروع شد که دوستان خاله خرسه، کشور را به مرز سقوط و بدتر از آن درگیری داخلی سوق دادند. این زخم بخاطر بی اعتمادی شدید سالهای سالهای التیام پیدا نمیکنه.
مسئولین بجای پاسخگویی به مردم متوسل به دروغگویی و در بهترین حالت به ارائه توجیهات عجیب و غریب می پردازند مثل همین لغو کنسرت در اهواز!!!
خیلی جالبه که اکر جشن غدیر باشه کسی از ترافیک به فرماندار شکایت نمی کنه ولی اگر کنسرت باشه مردم بلافاصله شاکی میشن. ما هم که یک مشت ....
اونایی که رئیسی رو شیر کردن کاندید بشه هم اعتراف میکنن وعده ها نشدنیه و داران حسابشون رو جدا میکنن مثل نیکزاد و وعده ساخت سالی یک میلیون خانه
اقاي امام جمعه تو چي كاره هستي كه به مردم ميگي بچه بيارن يا نه؟!؟!به شما چه ربطي داره اخه
ولابد در راستای همین اعتراض جماعتی بیرون مکان کنسرت هیئت سینه زنی راه انداخته اند ؟!! واقعا این مغزهای متفکر رو از کجا پیدا کردن وبهشون پست مملکتی دادن ؟!!
من از مسائل محرمانه خبر ندارم اما به نظر میاد که الان زمان خوبی برای شروع غنی سازی 80 یا 90 درصد باشه. ازجهت جنگ اوکراین، قیمت بالای انرژی و انتظار برای زمستان سرد در اروپا، وضعیت ناپایدار کابینه اسراییل و غیره. البته باید همه جوانب رو درنظر گرفت.
آخه علی باقری بیاد برای اقدامات نکردش توضیح بده ؟!! از یک مخالف سرسخت برجام انتظار دارید برای برجام چه کار کرده باشه ؟!
با این اوضاع فاجعه بار اقتصادی
تولد یک ایرانی دیگر
ظلم است اول در حق یک انسان دیگر(خود کودک )
دوم ظلم است درحق خود پدر و مادر که باید رنج بکشند
سوم ظلم است در حق ایرانی های دیگر
اقای معاون محیط زیست بهتر شما فکری به حال این همه مشکلات محیط زیست ازجمله گرد وخاک ودریاچه ارومیه وصدها مشکل دیگر بکنید. مابقی پیشکش
علت اصلی لغو کنسرت حضور کسانی بود که به جاهای دیگه وصلن و نباید بهشون چیزی گفت. جشن ده کیلومتری غدیر که این همه ازش تعریف میکنین باعث ترافیک نشد؟ همه اونجا ماسک داشتن و پروتکلها رعایت شد؟ چرا اون رو تعطیل نکردین؟ فکر کردی با بچه طرفی که هرچی میگی ما باید قبول کنیم؟
کاش امام جمعه محترم کرج چند تاثیر کوتاه وبلند مدت سفر پوتین را بیان کنند اقای سلاجقه هم چند دستاورد مهم محیط زیستی را نام برند.ماجرای پرداخت ما هانه ده هزار میلیارد بدهی دولت به بانک مرکزی هم که 50 ماه طول میکشد ک(کمی بیش از 4 سال) تا 500 هزار ملیارد تصفیه شود!!! ودر نهایت اینکه بعضی از پزشکان وفروشگاه های لاکچری به جای پول رایج کشور ارز خارجی (لابد دلار ویورو) در یافت میکنند خاطره فروشگاه های ویژه خارجی ها در مسکو زمان اتحاد جماهیر شوروی را بیاد می آورد...به قول آقای روحانی .علی برکت الله.....
بازدید چیزی درباره برجام در آستین ندارد بدینجهت لازم نمی‌داند که به مجلس برود..
مرگ بر کنسرت
مرگ بر بد حجاب
مرگ بر معترضان پر توقع

درود بر خود ما و طرز تفکر خودمون
مشکل ما فقر. فساد و تبعیضه
با گیر دادن به مادرها و زنها گرونی یادمون نمیره
طرف مجلس رو به حساب نمیاره که بیاد توضیح بده و‌حق هم داره با این مجلس بی‌کفایت.
روایت فرمانداری اهواز از علت «اصلی» لغو کنسرت: ترافیک، تجمع و اعتراض رانندگان! روزروشن و دروغ به این بزرگی .
واقعا باید تاسف خورد به حال یه عده معلم هنوز دارن تابستون کلاس جبرانی قبول می‌کنند، اخه واقعا راست گفتن بیچاره تر از معلم نیست ؟؟ اخه این همه توهین و بی حرمتی از طرف مسئولین میبنید بخاطر چندر غاز فاتحه تعطیلات خودتون رو میخونید ؟؟ جالب‌تر اینکه آموزش و پرورش گفته برای همکارانی که در کلاسهای تابستانی به کمک اموزس وپرورش می آیند پاداش معنوی داریم و یه فاتحه بعد از مرگشون می‌خونیم؟
علت «اصلی» لغو کنسرت:
پاک کردن صورت مساله آسان ترین راه فرار از سوء مدیریت. بی عرضگی و عدم برنامه ریزی درست است.
روايت فرماندار اهواز از لغو كنسرت در آن شهر :
-- تجمع و ترافيك شديد درب ورودي !!
-- اعتراض رانندگان و شهر وندان و پليس راهنمايي و رانتد گي !!
-- عدم رعايت پروتكل بهداشتي در اجراي كنسرت !!
----------
-- ميگم آقا جمال اين آهنگ “ من ديگه بچه نمي شم » خوانتده اش كي بود ؟
-- بله ! ... خدا رحمت كنه مرحوم نادر گلچين ... تا آنجا كه يادم مي آيد يك شب آن مرحوم مهمان شبكه سه يا چهار بود !! ... به نظرم شبكه چهار بود ... خدا همه رفتگان را بيامرزه !!
-- الهي آمين !
آنچه در دل دارم تو منتشر نخواهی کرد وآنچه را تو توان انتشار داری حرف دل من نیست .
جناب فرماندار محترم اهواز میشه بفرمائید چند تا وانت با بلندگو که درب سالن کنسرت مداحی پخش میکردن افرادی که به قول خودتون ناشناس بودن و ۰۰۰ اونجا چیکار میکردن ؟ چرا برای مابقی جاها ترافیک و راننده ها براتون اهمیتی نداره ؟ ترافیک پل لشکر آباد که بیش از یک ساعت تو گرمای بالای ۵۰ درجه راننده ها معطل میشن رو دیدی ؟۰۰۰۰
تابناک تورا بخدا یک خبر مثبت و دلگرم کننده منتشر کن . حتی اگر دروغکی باشد . چندین سال است که تابناک میخونم دریغ از یک خبر خوش . مثلا این آقا میفرمایند اگر هر خانواده 5 فرزند بیاورد خیلی از مشکلات حل خواهد شد . آدم میخواد پاشه سرشو بزنه دیوار . آخه با این تفکر مملکت چطور درست بشه ؟ مردم تو مخارج یک بچه گیرند
یه هیئت با یه ایستگاه صلواتی و چند تا پارچ شربت کل خیابون نادری اهوازو بند میاره کسی بهش چیزی نمیگه بعد بهاطر ترافیک کنسرتو کنسل کردن؟
اگر سما اینقد رو نظر مردم و راننده ها و ترافیک حساس بودید دلمون نمیسوخت
خب یه چیزی بگید ادم باورش بشه
اندر حكايت لغو كنسرت اهواز !
----------
مولانا فرموده :
« خشك سيمي ، خشك چوبي ، خشك پوست
از كجا مي آيد اين آواي دوست » !!
پس به اين ترنيب جناب مولانا از « ساز » آواي دوست مي شنيده !! ... شايد شنيدن همين آواي دوست بوده كه ديوان شمس تبريزي را خلق كرده ! كه يك شاهكاري از عشق و عرفان است ! بازهم فرموده :
« تو مپندار كه من شعر به خود مي گويم
تا كه بيدارم و هوشيار يكي دم نزنم » !!
احتمالاً در اينجا هم جناب مولانا آواي دوست مي شنيده كه بيدار و هوشيار نبوده ! و مي توانسته شعرهاي تر بامضامين عشقي - عرفاني --بفرمايد!!
نتيجه آن كه موسيقي هميشه « ديمبلو ديمبو » نيست ، موسيقي « اصيل » هم هست ! موسيقي
مي تواند « برگ سبز » هم باشد !.. « يك شاخه گل » ! موسيقي مي تواند ، چنان كه گفته شد ،بنا به گفته مولانا آواي دوست هم باشد !! ... و ساليان پيش چنان شنيدم و يا خواندم كه از استادي بزرگ -- احتمالاً استاد سيد حسن كسايي - ،استاد بزرگ ني پرسيدند ، بهترين اجراهاي شما كدام است ؟ ايشان گفته هيچكدام !! ... والبته آن استاد اضافه كرده بهترين آثار من همان است كه نيمه شب ها با ساز خود با خداي خود راز و نياز مي كنم !! و نيز ساليان پيش باز هم چنان خواندم كه استاد بزرگ موسيقي در دوران خيلي گذشته هرگز بي وضو دست به سازش نمي زده !!
نتيجه :.. .................................................. ( بهتر است جاي خالي را بگذاريم تا هر كسي هر نتيجه اي كه دوست داره بگيره ! اين طور بهتر نيست ؟ ) !!
روایت فرمانداری اهواز از علت «اصلی» لغو کنسرت: ترافیک، تجمع و اعتراض رانندگان : این حرفها جز اینکه خودتان را مسخره کرده باشید , کار دیگری نکردید - دو روز تمام خیابان ولیعصر را که خیابان اصلی پایتخت است را بند آوردید ,
اعتراض خیل رانندگان هم برایتان اصلا" مهم نبود؟
اقای نماینده الان اینکه دولت قبلی چقدر بدهی رو دست دولت سیزدهم گذاشته چیزی رو حل نمیکنه منتها بد دولت قبل رو گفتی خوبشم میگفتی که چند میلیارد دلار نقدی در بانک مرکزی گذاشته بود برای دولت سیزدهم بهر حال همه میدونن که جهت امور جاری کشور و حقوق کارمندان و هزینه ها ی جاری باید هزینه کرد کاری که هم اکنون دولت سیزدهم داره انجام میده و اینکه اگر دولتی امور محوله رو به درستی انجام نمیده وظیفه شما و همکاران شماست که با تحقیق و تفحص و پرسش و وحتی استیضاح جلوی احیانا تخلفات و موارد اینچنینی رو بگیرید وگرنه مردم کاملا مطلع هستن
چرا مسئولین عادت کردن به دروغگویی، فرمانداری اهواز شما گفتی و ما باور کردیم
جناب سلاجقه ، لطف بفرمائید که دو مورد از موفقیتهای سازمان خودتان در این چند ماه ذکر بفرمائید
اظهار نظر در مورد موفقیتهای بین المللی دولت سیزدهم پیشکشتان
عزیزم کاراته کا یک کلمه ژاپنی هست کاراته کار غلط است
جودوکا
کاراته کا‌= کاراته باز
از اقتصاد مسکن فعلا هیچ امیدی نیست فعلا در طول یک سال تورم نا امیدی دیده ایم
"اگر بخواهم نهی از منکر کنم به سراغ شورای نگهبان و گشت ارشاد می‌روم" من هم همینطور
"روایت فرمانداری اهواز از علت «اصلی» لغو کنسرت: ترافیک، تجمع و اعتراض رانندگان!" دقت کنید اگر یک مسئول می آمد مردم این گونه استقبال می کردند؟
"خطیب جمعه اهواز: هر خانواده حداقل چهار فرزند بیاورد، خیلی از مشکلات حل می‌شود" شما خیلی شفاف بفرمایید کدام مشکلات حل می شود تا من ثابت کنم که شما اشتباه می کنید.
بدبختی را میبینید؟ غربی ها رسیدند به مریخ و ما هنوز در برگزاری کنسرت مانده ایم
مگه (کنسرت) برنامه ی فرهنگی هست؟
(کنسرت) برنامه ی بی فرهنگی هست. جائی برای جیغ زدن دخترها و حرکات موزونشون اگرچه نشسته و روی صندلی.
کسانی که دویست سیصد پول بلیط میدن میرن کنسرت باید یارانه شون قطع شه
پزشکان متخصص بعضی از انها اخر شب درامد ریالی توسط دلالان تبدیل به ارز میکنند داروخانه بعضی انها حسابی گوش بری میکنند در جابجای داروودر امد های کلانی دارند
ایجاد ترافیک عمدی در محل کنسرت کاملا مشهود بود و نیروهای خودسری (سازمان یافته و وابسته به نهادهای خاص ) که سعر در بر هم زدن کنسرت داشتند
علت عدم حضور علی باقری در مجلس مشغولیت به نماز شب بوده که تاپاسی از ظهر هم ادامه داشته است !!!!!!!!!!!
به دلیل "اعتراض رانندگان و شهروندان،بهداشتی" کنسرت در اهواز لغو شد یعنی همه مراسم های جشن و عزاداریها از جمله ایام محرم کلیه عزادارها لغو می شود و یا این لغو با مدیریت راه اندازی غیر مستقیم تجمعات توسط فرمانداری اغو شده یا اینکه اصلا فرمانداری کاره یای نیست
جهت کسب اعتماد مردم و جلوگیری از امار سازی روی کاغذ سامانه ای برای ارائه اطلاعات این ساخت و سازهای ادعایی " تسهیلات ساخت ۴۸ هزار واحد مسکونی" طراحی کنید که آدرس کد پستی سال ساخت نقشه ماهواره ای ان را نشان دهد
اصولا رواج صفا و صداقت و راستگویی در میان مسوولان کشور به سطح حیرت انگیزی رسیده!
مثلا به همین اظهارات فرماندار اهواز توجه بفرمایید، صداقت و راستگویی موج میزنه تو کلامش.
البته توقع هم همین هست از مدیران انقلابی و ارزشی و جهادی!!!!
یک سوال ایا اگه مراسمی دیگه ای بود مثلا وفق مرادشان ایا باز هم اعتراض رانندگان تاثیر گذار بود شما رو بخدا به شعور مردم توهین نکنین
نیکزاد: تکذیب می‌کنم، ساخت سالانه یک میلیون مسکن پیشنهاد من به رییسی نبود


من نبودم دستمم بود
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
هنوز مونده، هر چه پیشتر بریم سیل تکذیبها شروع خواهد شد. کی بود کی بود من نبودم.
همین دو روز پیش جشن عیدغدیر کل شهرها را راه بندان درست کرده بودید چرا کسی اعتراض نکرد چرا پدر و مادر پیر کسی در این ترافیک نمرد و هیچ مادری بخاطر ترافیک بچه شو از دست نداد؟
آقای علی سلاجقه کدام برنامه؟ کدام دستاورد؟هیچ دوره ای اینقدر در فلاکت نبودیم.چقدر می خواهید خود شیرنی کنید؟مقام اینقدر برایتان ارزش است؟!!!!!عزت نفس بزرگترین و ارزشمندترین هدیه الهی است لطفا از دست ندید.
شایسته است در دانشگاههای علوم پزشکی اندکی درس انسان دوستی ومروت وجوانمردی به پزشکانی که فارغ التحصیل می شوند بیاموزند تادر دوران طبابت همه چیز را فدای پول نکنند ،بیماران بیچاره علاوه بر االام درد باید شاهد بی انصافی بسیاری از پزشکان از خدا بی خبر درمطب های خصوصی باشند .عدم وجود کارتخوان دربسیاری ازمطب ها وتقاضای پول نقد از مریض جهت فرار ازمالیات ،وصول مبالغ ویزیت بیش از تعرفه انجام،ازمایشات وتست های بی مورددرمطب جهت درامد بیشتر ،عدم قبول انواع بیمه ها ،نوشتن داروهای ازاد وگران وارسال بیمار به داروخانه مورد نظر جهت دریافت اشانتیون دارو وعدم وقت گذاری لازم برای معاینه بیمار حتی بمدت 5دقیقه ،مشکلاتی است که گریبانکیر بیماران بیچاره درمطب اکثریت پزشکان می باشد ،ومتاسفانه فریاد رسی نیست وهیچ نظارتی نیز ازجانب متولیان امر صورت نمی گیرد ومرجعی به شکایات بیماران رسیدگی نمی کند .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
پزشکان این درسها را گذراندن. چندین واحد معارف اسلامی، اخلاق اسلامی، اخلاق پزشکی و... تازه سوگند هم خوردن. پس مشکل جای دیگه‌اس
ممنوعیت ورود بدحجاب‌ها به برخی واحد‌های صنفی در قم
به نظرم کم کم مخالفان حجاب اجباری هم باید اقدامات عملی خودشون رو شروع کنن
مثلا برخی واحدها به خانم های چادری خدمات ندن
خطیب جمعه اهواز: هر خانواده حداقل چهار فرزند بیاورد، خیلی از مشکلات حل می‌شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب آقای موسوی محبت میکردید برای تنویر بیشتر افکار عمومی حل خیلی از مشکلات را کمی بیشتر باز میکردید و مشخصاً به حل چند مورد مختصر اشاره میفرمودید !
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
آقای امام جمعه فکر میکنم تو ایران تشریف ندارند
یعنی اگر برای اجرای برنامه های کارناوال قدیر تو تهران رانندگان اعتراض میکردن مراسم و لغو میکردن ؟!
خود رئیسی هم فکر کنم تکذیب کنه ساخت این تعداد مسکن رو
ما هم باور میکنیم
علت اصلي لغو كنسرت در اهواز تجمع و اعتراض رانندگان !!
--------
عرض مي كنم كه اي كاش اعتراض بازنشستگان و كارگران و امثالهم كه به علت قلت در آمد و كثرت مخارجشان ، اغلب روزها در گوشه و كنار مملكت بر گزار مي شود ، چون اعتراض رانندگان اهواز در اعتراض به ترافيك به وجود آمده به علت بر گزاري كنسرت ! زود به نتيجه مي رسيد و مسئولين مربوطه خيلي زود ، سريع ، فوري ، آني ، به اعتراض آنها هم رسيدگي مي كردند ؟ ... اي كاش !!
خطیب محترم جمعه اهواز خواهشمندم شما فقط حقوق بنده را افزایش دهید بنده قول 5 بچه را همین جا می دهم بقیه مشکلات با من
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
می تو! من هم
فقط صحبتهای عاقلانه و مدبرانه جناب موسوی فرد. اگر ایشان هزینه های هر نوزاد را تقبل بفرمایند به طور کامل و تا قران آخر همین الان سفارش دهها بچه را خواهم داد. البته ایشان یک تعهدنامه محضری ساده هم باید برای شغل هر کدام از بچه های به دنیا آمده را هم امضا بفرمایند. آه یاد رفت ضمانت کتبی محضری هم بفرمایند که در جامعه عدل کامل برقرار میشود. مسکن برای همه دست کم با قیمت معقول وجود داشته باشد. در خدمت هستم.
آقای نماینده شجاع و سوپر انقلابی، اگر عراقچی و ظریف با مجلس این کار را می‌کردند چه‌ها که باهاشون نمی‌کردید. اتقوالله!
باید از خودش پرسید؟ پس شما تو مجلس چه کاره‌اید؟
ما مردم نباید مقابل هم بایستیم باید در کنار هم باشیم
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری # کارمزد تراکنش بانکی
آخرین اخبار
وب گردی