بازدید 57631
سه هزار و هفتاد و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»

کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان علیه ۲۰ متهم صادر شد/احمد خاتمی: مسئولان به مردم بگویند، مذاکرات در چه مرحله‌ای است؟ /واکنش وزیر راه به خبر سقوط میزان ساخت مسکن در تهران به پایین‌ترین حد خود در ۱۸ سال گذشته: مردم را ناامید نکنید

در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند بیادی: برخی دستگاه‌های اجرایی به صورت پادشاهی اداره می‌شوند /لغو کنسرت سیروان خسروی در اهواز با پخش مداحی مقابل سالن/کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان علیه ۲۰ متهم صادر شد و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۳۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ 21 July 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

آیت الله جوادی آملی: بر فرض با فشار، این روسری را یک قدری جلو بیاورد، این که عفاف و حجاب نیست
حساب توییتری آیت الله عبدالله جوادی آملی، بخشی از اظهارات او در سال جلسه درس خارج فقه روز چهارم آذرماه سال ۱۳۹۶ در خصوص حجاب را بازنشر کرده است. در این مطلب آمده است: «گاهی نامه می‌نویسند که شما چرا ساکت هستید، درباره حجاب و عفاف حرفی نمی‌زنید، بر فرض با فشار، انسان این روسری را یک قدری جلو بیاورد، این که عفاف و حجاب نیست! این، آن فساد را جلوگیری نمی‌کند! ازدواج است که جلوگیری می‌کند. با بگیر و ببند، حداکثر ممکن است ظاهر حفظ شود. این آشفته بازار بودنِ مساله حجاب و عفاف با فشار سرنیزه حل نمی‌شود، از راه دیگری فساد را توسعه می‌دهند. عمده همین است آن که ما را آفرید، صلاح و فلاح ما را در همین دانست که مساله ازدواج را اهمیت بدهید و دیر ازدواج نکنید و توقع بیجا نداشته باشید.»

واکنش معاون زنان ریاست جمهوری به برخورد گشت ارشاد با یک مادر
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به عذرخواهی و دلجویی پلیس در ماجرای ویدئو منتشره از گشت اشارد و یک مادر، بر حفظ کرامت زن و مادر تاکید کرد. انسیه خزعلی در صفحه توییتر خود نوشت: آنچه عامل جریحه‌دار شدن عواطف عمومی است، بحث کرامت زن و مادر در فرهنگ ایرانی اسلامی است. وی با بیان اینکه بابت این جایگاه خداوند را هزاران بار شاکریم، ادامه داد: مواخذه، عذرخواهی و دلجویی فوری نشان از آن دارد که نیروی انتظامی نیز به این جایگاه بخوبی واقف است. امید است که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

لغو کنسرت سیروان خسروی در اهواز با پخش مداحی مقابل سالن
سیروان خسروی با انتشار نامه‌ای از اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان خوزستان از لغو کنسرت‌هایش در این استان خبر داد. کنسرت سیروان خسروی در اهواز قرار بود چهارشنبه در سینما هلال برگزار شود. فیلم‌های منتشره نشان می‌دهد که عده‌ای در مقابل سالنی که قرار بود کنسرت در آن برگزار شود، مداحی پخش کرده اند.

واکنش وزیر راه به خبر سقوط میزان ساخت مسکن در تهران به پایین‌ترین حد خود در ۱۸ سال گذشته
به تازگی نموداری با عنوان میانگین ماهانه ساخت مسکن در تهران توسط یک رسانه منتشر و در این نمودار گفته شد که تولید مسکن در بهار امسال به پایین‌ترین میزان ۱۸ سال گذشته سقوط کرده است که این آمار از سوی وزیر راه و شهرسازی رد شد. رستم قاسمی وزیر راه گفت: رسانه‌ها باید دقت کنند و آمار ناامیدکننده و غیرواقعی به مردم ندهند و مردم هم مراقب باشند به آمار‌های غیررسمی توجه نکنند و فقط از آمار‌های رسمی استفاده کنند. وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت یک میلیون و ۳۸۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن را شروع کرده‌ایم و در چند ماه آینده این رقم به ۲ میلیون واحد می‌رسد. رستم قاسمی بعدازظهر امروز در برنامه زنده شبکه خبر با اشاره به انتشار آماری درباره تولید مسکن در بهار امسال در پایتخت، اظهار داشت: مرجع صدور آمار پروانه ساخت شهرداری تهران است، طبق آماری که ما از شهرداری تهران اخذ کردیم، در اوج صدور پروانه ساخت در پایتخت از سال‌های ۹۰ تا ۹۳ تعداد ۶۰ هزار تا ۷۰ هزار پروانه صادر شده که تعداد زیادی از این خانه‌ها هم ساخته نشده است. وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با استناد به همین آمار در سال ۹۶ تعداد ۱۴ هزار و ۳۰۰ پروانه ساخت، در سال ۹۷ تعداد ۱۸ هزار پروانه ساخت و در سال ۹۸ تعداد ۱۹ هزار پروانه ساخت صادر شده است.

مدیرکل ارشاد: برگزاری کنسرت در استان خوزستان تا اطلاع ثانوی لغو شده
رضا کلاه‌کج مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین اهواز تا اطلاع ثانوی برگزاری کنسرت در اهواز لغو شده است. حجت الاسلام و المسلمین رضا کلاه‌کج اظهار کرد: برگزاری کنسرت در استان خوزستان تا اطلاع ثانوی لغو شده و دلیل آن مصوبه شورای تامین شهرستان اهواز است. وی افزود: در خصوص دلیل این مصوبه، فرمانداری اهواز امکان اطلاع‌رسانی را دارد. به اداره کل ارشاد این مصوبه ابلاغ شده است و در این خصوص تصمیم‌گیرنده نیست. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص حواشی پیش آمده در برگزاری کنسرت سیروان خسروی در شامگاه چهارشنبه ۲۹ تیرماه گفت: با وجود تجمع برخی افراد، دو سانس این کنسرت برگزار شد و مردم استفاده کرده‌اند. وی ادامه داد: افرادی که تجمع کردند دلیل خود را مخالفت با نوع پوشش و حجاب اعلام کرده‌اند که با حضور نیروی انتظامی و دستگاه‌های مرتبط مدیریت شد و هیچ اختلالی در برگزاری کنسرت صورت نگرفت. شامگاه چهارشنبه ۲۹ تیرماه افرادی در مقابل محل برگزاری کنسرت یکی از خوانندگان پاپ در سینما هلال اهواز، تجمع اعتراضی برپا کرده و با پخش مداحی سعی در جلوگیری از برگزاری این کنسرت را داشته‌اند.

کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان علیه ۲۰ متهم صادر شد
کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان صادر و به زودی جهت ادامه رسیدگی به محاکم کیفری ۲ اهواز ارسال خواهد شد. مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: در پی تاکیدات رئیس قوه قضائیه برای رسیدگی دقیق و سریع به حادثه متروپل آبادان و با پیگیری مستمر دادستان کل کشور، کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان علیه ۲۰ نفر صادر شد. بر اساس این گزارش با توجه به اهمیت موضوع و با توجه به گستردگی ابعاد حادثه، این پرونده دقیق در شعبه ویژه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب اهواز مورد ارزیابی و کارشناسی‌های تخصصی قرار گرفته و بر این اساس کیفرخواست صادر گردیده است. در این پرونده ۲۱ تن مقصر حادثه شناخته شده‌اند که علیه ۲۰ تن از افراد موثر کیفرخواست صادر شده است. در بخشی از کیفرخواست صادر شده با توجه به فوت مالک ساختمان و بر طبق تبصره ۱ ماده ۸۵ قانون آئین دادرسی کیفری درخواست پرداخت دیه به نسبت تقصیر از دادگاه محترم درخواست شده است.

احمد خاتمی: مسئولان به مردم بگویند، مذاکرات در چه مرحله‌ای است؟
آیت الله سید احمد خاتمی در حاشیه نهمین نشست هیات رییسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان در جمع خبرنگاران درباره موضوعات بررسی شده در این نشست، اظهار کرد: این جلسه بر اساس تبصره۲ ماده۱۵ آیین نامه خبرگان بود که در فاصله دو اجلاسیه عادی خبرگان، باید برگزار شود. وی ادامه داد: تا این لحظه ۲۰ تن از اعضای خبرگان با حضور رییس جمهور صحبت کردند و عمدتا حول محور مسائل معیشتی و گرانی‌ها و راهکار‌هایی که وجود دارد، اظهار نظر کردند، چون اعضای خبرگان نمایندگان مردم هستند و باید دغدغه مردم را به مسئولان برسانند. وزیر اقتصاد هم حضور دارند که در این زمینه صحبت می‌کنند. خاتمی افزود: مسأله دیگر، برجام بود که گفته شد، مقداری که از روند مذاکرات برجام قابل توضیح است، برای مردم گفته شود و مسئولان بگویند این مذاکرات در چه مرحله‌ای است.

حکم افشاگر ماجرای «سیسمونی گیت» صادر شد
فعال رسانه‌ای تصویر حکم پرونده اتهامی خود بابت افشای سفر خانواده قالیباف به ترکیه را منتشر کرد. وحید اشتری، فعال رسانه‌ای نوشت: ۲ سال حبس تعزیری و ممنوعیت از هرگونه فعالیت در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های مکتوب، سخنرانی و یا هر چیز دیگر بابت افشای خبر #سیسمونی نوه آقای قالیباف و خیریه آقای حسین طائب و مطالب مرتبط با #هولدینگ_یاس و … تمام.

واکنش وزیر ارشاد به کمپین #حجاب_بی_حجاب
اسماعیلی وزیر ارشاد درباره حاشیه تازه درباره حجاب گفت: ما در این باره، کاملاً رویکردی مبتنی بر واقعیت‌های جامعه ایرانی داریم. جامعه ایرانی یک جامعه عفیف، پاک و دارای سابقه ۷ هزار ساله است و موضوع پوشش برای آن یک موضوع هویتی است. ما این دو گانه سازی‌های سیاسی را که به قصد ایجاد گسل در جامعه ایران انجام می‌گیرد به شدت محکوم می‌کنیم و بنای دولت بر این است که با حرکتی ایجابی و نگاهی مبتنی بر مولفه‌های تاریخی، فرهنگی ایران حرکت کند و تحت تاثیر جوسازی‌ها و مسائل حاشیه‌ای قرار نگیرد.

برخی دستگاه‌های اجرایی پادشاهی اداره می‌شوند
حسن بیادی بالاترین درجه امنیت در کشور را رضایتمندی مردم و مشارکت شفاف آنان در اجرای امور خواند  و ادامه داد: اگر مردم خوب و مقاوم راضی باشند، در هر شرایطی پای تصمیمات مسئولان می‌ایستند که چنین وضعیتی را در سال‌های جنگ شاهد بوده‌ایم. هم اکنون مسئولان  با عملکردشان در حال ناامیدکردن مردم هستند. دبیرکل جمعیت آبادگران جوان با بیان اینکه بسیاری از دستگاه‌های اجرایی کشور امروز پادشاهی اداره می‌شوند و اصلا شأن و شئون مردم را رعایت نمی‌کنند و هیچ‌گونه پاسخگوی مردم نیستند، تأکید کرد: اگر امروز مردم با مشکلی مواجه شوند، نمی‌دانند باید به کجا زنگ بزنند تا پاسخ مناسبی دریافت کنند. این‌ها همه شعار بود که ۱۵ روزه برای یک بنگاه اقتصادی جواز کسب و کار صادر خواهد شد.   

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۱
در انتظار بررسی: ۲۳
انتشار یافته: ۱۰۰
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
کارنامه دولت رئیسی در آستانه یک سالگی
دکتر سید ابراهیم رئیسی .ریاست جمهوری 8
دکتر محمد مخبر.معاون اول رئیس جمهور 5
دکتر غلامحسین اسماعیلی .رئیس دفتر ریاست جمهوری 10
دکترعلی بهادری جهرمی.سخنگو و دبیرهیئت دولت 10
دکترسید صولت مرتضوی.سرپرست نهاد ریاست جمهوری 10
دکتر میثم مطیعی رئیس ساز مان امور اداری واستخدامی 11
دکتر محسن رضایی میرقائد.معاون اقتصادی رئیس جمهور5
مهندس محمد اسلامی.رئیس سازمان انرژی اتمی16
دکتر سید مسعود میرکاظمی.رئیس برنامه و بودجه 3
دکترسید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگری 5
دکتر محمد دهقان.معاون امور حقوقی رئیس جمهور0
دکترانیسه خزعلی.معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده0
دکتر سید محمد حسینی .معاون رئیس جمهور در امور مجلس 20
دکتر علی سلاجقه .معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان حفاظت محیط زیست15
دکتر یوسف نوری.وزیر آموزش و پرورش
0.0.0
دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری 12
حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب 5
دکتر سید احسان خاندوزی .وزیر اقتصاد ودارائی 9
دکتر بهرام عین الهی.وزیر بهداشت 18
دکتر سید جواد ساداتی نژاد.وزیر جهاد وکشاورزی 12
دکتر حسین امیر عبدالهیان.وزیر امور خارجه 0
دکتر امیر حسین رحیمی .وزیر دادگستری 12
امیر سرتیپ محمد رضا آشتیانی. وزیر دفاع 19
مهندس رستم قاسمی .وزیر راه و شهر سازی 2
دکتر سید رضا فاطمی امین.وزیر صنعت
0.0.0
دکتر محمد علی زلفی گل.وزیر علوم16
دکتر محمد مهدی اسماعیلی.وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی 15
دکتر احمد وحیدی.وزیر کشور 10
مهندس سید عزت الله ضرغامی.وزیرمیراث فرهنگی وگردشگری 11
مهندس جواد اوجی .وزیر نفت.15
مهندس عبی اکبر محرابیان.وزیر نیرو 15
دکتر سید حمید سجادی.وزیر ورزش 12

دکتر عبدالملکی.وزیر کار0
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
معلمی ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
يادش بخير ! ايام كودكي ما در مقطع ابتدايي كه در كلاس پنجم آموزگاري داشتيم كه نمره صفر قبول نداشت و به جاي صفر هميشه نمره ٢ مي داد كه خنده آور هم يود !و اعتقادش چنين بود كه زشتي نمره ٢ از زشتي صفر بيشتر است و البته بيشتر مايه خجالت براي آن دانش آموز كاهل !! ... رحمت الله عليه !
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
شما خوب وزير و وزرا و مسئولين مي شناسي
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
صفر هم برای بعضی از این وزرا زیاده ومثلا اگر وزارت کار وزیر نداشت بهتر اداره می شد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
رستم قاسمی چرا با الفاظ و آمار شهرداری مغلطه و سفسطه میکند ،!!!؟؟؟

ایشان و رییسی صراحتا قول دادند که سالی یک میلیون مسکن بسازند !!!؟؟؟

یک سال گذشته و یک میلیون مسکن، کجاست ؟؟!!!!؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
تقریبا همه مردم عادی می دانند که این گیر دادن به حجاب برای منحرف کردن ذهن مردم از مسایل اقتصادی هست شما هنوز این را نمی دانید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
این مقایسه کردن ها در مورد قوانین نخ نما شده برو رو فاز چیزهای دیگر!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
جناب وزیر ارشاد! تاریخ ۷۰۰۰ ساله عفاف و پوشش چه ربطی به حجاب تحمیلی شما داره؟ چه کسی گفته بانویی که موهابش را نپوشانده عفیف نیست؟ بیشتر اختلاس گران‌خانواده هایشان حجاب کامل اسلامی دارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
اتفاقا اختلاسگرا اصلاح طلب و طرفداران آزادی و لخت شدن هستن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
رستم قاسمی! یک موقعی تو‌لواسون از صدای کامیون هایی که نخاله های مربوط به کار های ساختمانی را جابجا می کردند اسایش نداشتیم الان ۶ ماهی هست که اصلاً کامیونی و نخاله ای در کار نیست. به چشم خودمان بیشتر اعتماد داریم تا شما.
پاسخ ها
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
بايد كه مجلس انقلابى جواب دهد اقاى رستمى وزير محترم كه روز راى گيرى امده بود گفت من وزير نفت هستم كه همه مجلس خنديدن ايشان تا ان روز نمى دانست وزير راه وشهر سازى است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
روشنگری جرم نیست اگر به آنچه که میگن عمل کنند این مشکلات پیش نمیاد به مردم میگن لنگ بپوشید و نون خشک بخورید بعد خودشون لاکچری بازی در میارن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
روشنگری یا دروغ گفتن؟ اول این را روشن کن که روشن شد دروغ گفت و خبر سیسمونی برای خراب کردن افراد زده شد
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
مسکن مهری که در دولت احمدی نژاد کلید خورد هنوز تمام نشده دولت های بعدی هم بدون اینکه کار نیمه تمام قبلی را تمام کنند پروژه دیگری را کلید زدند و همینطور مسکن رها شده به حال خود رستم دستان دولت شش کلاس سواد هم که نمی دانست برای وزارت مسکن معرفی شده و برای وزارت نفت برنامه ریخته بود !!!!!! و هیچ کاری به حال مسکن های نیمه تمام ندارد.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
احسنت بر آیت الله جوادی آملی عالی گفتی
حرف حق
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
خلط مبحث نکن قانون جای خود فرهنگ جای خود و از ایشان هم بپرسی نمی‌گوید قانون را رها کرد که 4تا بی حجاب با فرهنگ درست نمی شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
یه عده به اصطلاح خودسر می ریزند و کنسرتی رو که مجوز همین دولت انقلابی رو داره برهم می زنند و جالبه که حرفشون هم پیش می ره . آقای احمدخاتمی فقط بدحجابی خلاف قانونه ؟؟؟؟ این خودسری ها قانونیه ؟؟؟؟؟ تاحالا مجلس خبرگان برای این خودسری ها و قانون شکنی ها جلسه تشکیل داده ؟؟؟ تا حالا رگ گردنتون برای این قانون شکنی ها بیرون زده ؟؟؟ برهم زدن سخنرانی ها ی مجوزدار قانونیه ؟؟ چرا درمقابل این قانون شکنی ها ساکتید ؟؟؟ (اگر نگیم که همراهید و موافق ) برای این معیارهای دوگانه ست که مردم حرفاتون رو باور نمی کنند و نمی پذیرند ......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
ماجرای سیسمونی گیت مگه دروغ بود ؟؟؟؟ جرم افشاگرچی بوده ؟؟؟؟ افشای حقیقت ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
عاقبت سوت زدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
جناب آیت اله جوادی عاملی
از شما بعید است شمائی که تابحال یک جمله در مورد کودکان و زنان و مردانی که هر روز تا کمر داخل سطلهای زباله خم شده اند بیان نکرده اید چطور در مورد حجاب صحبت میکنید!!!!!!!!
دهها آیه وذهزاران نقل قول از حضرت محمد وحضرت علی و امام نقل شده داریم در مورد برقراری عدالت و دستگیری از ضعفا که یک میلیونیم آن نقل قول در مورد حجاب نداریم
جناب آملی شما که مجتهد هستید و ده جلد کتاب تالیف کرده اید چرا خودتان را وارد حجاب کرده اید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اقای جوادی املی متاسفانه ریا و تظاهر جای واقعیت ها را گرفته.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
خخخه فقط در مورد حجاب می بینید نه؟ می خواهی مثال های متعدد از زندگی خودت بزنم که ریا می کنی؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
نه به حجاب اجباری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
بقول سیروان خسروی مجوزی که دولت داده را چند نفر با یک وانت و بلندگو باطل میکنند.عجب مملکتی!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
وقتی مملکت هر کی هر کی باشه همینه

اینهمه ملت هزینه کردند تا ساعتی فارغ از مشکلات موجود تفریح کنند، برخی به خودشون اجازه میدهند به خواسته، وقت و .... اهانت کنند

چرا؟؟؟

اگر مردم از این صحنه ها تصویر گرفته میشد و ارسال میکردند به شبکه‌های ماهواره‌ای می خواستید چه پاسخی بدهید؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
صحبت های مسئولینی که در این صفحه درج میشه نشون میده که چقدر از واقعیت های جهان امروز و کشورمان به دور هستند و برای حفظ جاه و جلالشان چه افکار عجیب در سر دارند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
حاج احمد خاتمی از خانم دکتر چه خبر؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
به جای پاداش حبس دادن!!!!؟
افشاگری در مورد مسئولین یکی از راههای جلوگیری از فساد هست باید تشویق کرد نه تنبیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اقای وزیر راه عزیز، سالهاست که اعتماد مردم به امارهای غیر رسمی از امار رسمی بیشتر است.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
حکم افشاگر ماجرای «سیسمونی گیت» صادر شد
شرم آوره ، رسما میگید فساد کردند هر کی حرفی بزنه هم یا زندان یا ...‌ ، هموطنان عزیزم فرار کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
فردا جمعه است
بینام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
گشت ارشاد جمع کنید بسیار کار چیپ و سطح پائین است که وجهه مردم ایران رو خدشه دار میکند ، به مامورانتون در سال ۲۰۲۲ طرز برخورد و ادب یاد بدین و اگه یاد نمیگیرن نیروهای تحصیلکرده و آموزش دیده استخدام کنین
بینام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
بزور شخص رو میذارین تو ماشین که چی بشه ؟ دنبال چی میگردین ؟ میشه نتیجه اینکارو که سالها انجام دادین به اطلاع عموم برسونین
بینام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
عمدا میخوان دین خراب کنین البته کردین یا نه خشونت دودستگی ایجاد کنین ، الان فرزند اون خانم که التماس میکرد چیکار کرده است قتل کرده دزدی کرده ؟ بدتر ازون بی رحمی نیرو است که البته بار اول نیست
این افراد که خصوصیات اخلاقی بد خودشونو نمیتونن کنترل کنن و بندازین بیرون ، ا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اقایانی مثل ایت الله احمد خاتمی خود را صاحب انقلاب و کشور می دانند و هر طور بخواهند با ان رفتار می کنند.
بینام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اون افرادی که در مقابل سالن کنسرت مداحی پخش کردند اگر مشکل افسردگی دارن که برن دکتر بگن همیشه گریانیم
اگه میخوان اسم دین خراب کنن و دین رو تندرو نشون بدن که خراب کردین زحمت نکشین
فقط ای مخاطبین حدیث امام صادق ( ع ) در مورد بدنام کردن دین و نسبت دادن به شیعه چه اینجا چه در بحث حجاب چه خراب کردن سخنرانی عده ای .....حساب شما با خدا است و ائمه ، گرچه فک نکنم اصلا ترس از خدا بدونین چی است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اقای رئیسی یکسال هست که زمام امور دستشون هست بصورت واقعی بیاند توصیح بدند چیکار کردند و چقدر به شعارهاشون وفادار بودند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اقای رئیسی یکسال هست که زمام امور دستشون هست بصورت واقعی بیاند توصیح بدند چیکار کردند و چقدر به شعارهاشون وفادار بودند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
چرا خود احمد خاتمی ( که قطعا از نتیجه و وضعیت مذاکرات مطلع است) به مردم نمیگوید در مذاکرات چه خبر است؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
قرار بود سالی یک میلیون مسکن بسازند ، یعنی بعد اون چهارسال دولت رییسی ۴ میلیون خانه تحویل ما میده مثلا،
الان برعکسش رو داریم مشاهده میکنیم، ساخت مسکن با پایین ترین میزان ۱۸ سال گذشته رسید!!!!!!!!!
رئیسی و وزرای عزیز و دانایش یه ساله سرکار اومدن،
پس اون یه میلیون مسکن کجاست؟؟؟؟ منکه چیزی نمیبینم!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
تمام کشورای مسلمان جهان حجاب آزاده، و خیلی جالبه فساد و اختلاس و دزدیشون هم خیلی از ما کمتره!!
اگه عفت و پاکی به حجاب ربط داشت ،تمام کشورای اسلامی حجابشون آزاد نبود!
یعنی قرآن ما با قرآن اونا فرق داره؟؟؟
دین ما با دین اونا فرق داره؟؟؟
پیامبر ما با پیامبر اونا فرق داره؟؟؟
یاشاید هم ما با اونا فرق داریم!!!!!!
بینام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
با توجه به توانایی افرادی که مسئولیت دارن و اکثرا یه سطح خاص توانایی دارن و راه و روش یکی است یبار برخورد با سلطان خودرو میبینیم ، یبار سکه ، یبار حجاب ، یبار معترض اقتصادی اتفاقی خاصی نخواهد افتاد
مگه اینکه طرز فکر عوض شه که اونام با این افراد نمیشه
بهرحال ملتی که دنبال پیشرفت هست یه راه اشتباه بیست بار تکرار نمیکنه و اگه خلاقیتی در ایجاد راه جدید نداره میره کنار تا نیرو خوش فکر حاکم بشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
درووووووود بر آیت الله جوادی آملی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
فعلا که دوگانگی بدی ایجاد کردید. روزی را خواهیم دید که زنان با پوشش و حجابهم مورد سوءقصد و تعرض قرار بگیرند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اینا خودشان بهتر از هر کس می دانند حجاب اجباری ارزشی ندارد ولی اینها هم باید خودی نشان بدهند و یک اهرم فشار به اصطلاح قانونی که به صورت قانونی ابراز قدرت کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
واقعا دیگه این مملکت جای زندکی نیست
طرف یک فساد را گزارش کرده و حکم براش امده باید ۲ سال زندانی شود
مورد دوم وزارت کشور اجازه برگزاری کنسرت دادا بعد ۱۹ نفر ادم بی هویت انرا کنسل کردند و هیچ کس هم جوابگو نیست
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
چرا مجلس وزرا رو بابت دروغ‌گویی استیضاح نمی‌کنه؟ الآن یه بابایی حاضره کل انقلاب رو زیر سوال ببره تا اعتراف نکنه کلر خودشو درست انجام نداده.
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد....
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
گروه‌های فشار و اثش به اختیار اینقد پشتشون گرمه با یه وانت امکانات صوتی اومدن وسط میدون و مداحی پخش کردن و کنسرت لغو کردن. اینا آزادن هر کاری دستورش رو بگیرن انجام بدن و هیچ قانونی هم جلوشون رو نمیگیره
ناشناس
|
France
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
مسئولین معلم مملکت بخاطر گذراندن امور زندگی درخواست وام میکنه و بخاطر مخالفت بانک خودش رو حلق آویز میکنه ؟؟ چرا باید جمعیت بیش از دو میلیون معلم و شاغل و بازنشسته یه فروشگاه مانند اتکا که مخصوص نظامیان هست ندارن؟؟ تو هیم دو ماه اخیر حداقل سه میلیون کارت آنها رو شارژ کردن ولی دریغ از یه ریال پرداخت به فرهنگیان ، خدا نگذره از میرکاظمی که هر چه بدبختی هست زیر نظر او و رییسی هست ؟؟
ناشناس
|
France
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
بدون شک باید معلمان به صورت نمادین این آیین نامه رتبه بندی رو آتش بزنند زیرا هیچ دردی از معیشت معلمان دوا نمیکنه خط تورم ۲۳ میلیونی اصلا با حقوق ۷ میلیونی هم خوانی نداره . ؟؟ بابا روحانی اگه حقوق ها رو افزایش نداد حداقل هزینه معیشت ملت رو تو ۸ ماه سه برابر نکرد ، کمترین خرید تو فروشگاه یه میلیون هزینه داره به شرط آنکه برنج و روغن نخری ؟؟؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
جالبه میگن هرجا فسادی دیدین خبر بدین بعد که خبر میدی دستگیر میشی و ممنوع الکار در فضای مجاری میشی!
ناشناس
|
France
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
احزاب اصلاح طلب چرا درخواست مجوز برای راهپیمایی بخاطر تورم نمیکنند ؟؟ چطور بخاطر انتخابات مملکت رو دچار هیجان کاذب میکنید ولی تورم و بدبختی ملت رو نمی‌بیند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
آيت الله جوادي آملي : بر فرض با فشار اين روسري را قدري جلوتر بياورد ، اين كه عفاف و حجاب نيست
--------------------
چنان شنيدم كه پدري هر صبحگاهان ،پسرش را با عتاب از خواب بيدار مي نمود تا پسر فريضه صبحگاهي به جا آورد و نمازش را بخواند ! و اين ماجرا گاهي هم با توپ و تشر و تهديد نيز همراه بود !پسرك هم در حالت كسالت و خميازه كشان با عجله وضويي مي گرفت و دو ركعت فريضه را به جا مي آورد فوراً به زير لحاف شيرجه مي رفت و به خواب بامدادي خود ادامه مي داد ! و اين داستان هر صبح چنين بود ، تا يك روز صبح كه پسر ملتفت نبود پدر در ايوان است و صدايش را مي شنود ، در نيت نماز چنين گفت : « دو ركعت نماز مي خوانم از ترس لگد ها و توپ و تشر بابام الله اكبر » ! ... پدر اين را شنيد و بسيار در فكر فرو رفت ، او با خود تصميمي گرفت ! آيا مي دانيم تصميم او چه بود ؟!!!
-----------
و چنان خواندم جمله اي از بزرگي كه گفته بود : « تنها چيزي كه خدا از ما مي خواهد ، يك قلب است ، يك دل است » !! ... دلمان و قلبمان را به خدا بدهيم ! ... انشا الله تعالي !
ناشناس
|
France
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
حکایت دردناک بزرگترین وزارتخانه کشور در دولت فریب سیزدهم
۱_ معرفی اولیه وزیر با کمترین سابقه و مخالفت مجلس و اداره کردن با ۱۰۰ روز بدون وزیر در حساس ترین زمان بستن بودجه ، به طوری که بودجه آموزش و پرورش با رشد منفی بسته شده اگه رتبه بندی رو که فعلا رو هواست در نظر بگیرم حتی ؟؟ چرا که این افزایش سال حتی کفاف پاداش بیش از ۲۰۰ هزار بازنشسته رو نمیده
۲_ دولت تصمیم میگره فقط با گذاشتن موانع اولا جلوی بازنشستگی رو بگیره با وعده سر خرمن ، و ثانیا نشان داد که ارزشی برای آموزش و پرورش قائل نیست بخصوص شخص رییسی در هفته معلم اصلا جرات دیدار با معلمان رو نکرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
الان شبکه ۳ داره مسابقه والیبال ایران لهستان رو پخش میکنه همش سانسوره. بابا کسی با دیدن بازوی یه زن تحریک نمیشه اگه شماها تحریک میشین مریضین.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۰
اندر حكايت دوستي خاله خرسه
---------
... خيلي خوشحال مي شويم جناب اديب كه اين داستان ضرب المثل « دوستي خاله خرسه » را برايمان
بگوييد ... مستفيض مي شويم ... بفرما ... دو گوش مان با شماست !!
-- بله ... بسيار خوب ... عرضم به حضورتان ، داستان به روايتي از اين قرار است كه مرد باغباني صبح زود به باغش مي رفت ، در راه چنان ديد كه شيري و خرسي در حال جنك و جدال ... اما خرس با جراحاتي شديد در حال مغلوبه شدن ...باغبان دلش به حال خرس سوخت و اورا از چنگال شير نجات داد ! خرس به پاس اين كه باغبان جانش را نجات داده ، تصميم گرفت كه در خدمت مرد باغبان باشد ، قصه به آنجا رسيد كه مرد باغبان بعد از ناهار قصد زدن چرتي نمود و زير درختي در باغ خوابيد ... سرو كله مگسي پيدا شد ، خرس براي اين كه باغبان خواب راحتي داشته باشد ،مگس را از صورت مرد دور كرد ... دوباره آمد و دوباره خرس مگس را دور كرد ، سه باره و چهار باره ... اما مگس سمج بود و البته خرسه عصباني از اين سمج بودن ! ... اين بود كه خرسه تصميمي گرفت ، سنگ بزرگي برداشت و منتظر مگس ماند تا بر صورت باغبان بنشيند و مگس را بكشد ، مگس آمد و بر صورت باغبان بخت بر گشته نشست ، خرس سنگ را بالا برد و رها كرد سنگ را به مگس زدن همان و باغبان بيچاره رخت به سراي باقي كشيدن همان !! ... ! و از آنجا بود كه ضرب المثل دوستي خاله خرسه رواج يافت !!
حال نتيجه اي كه از اين داستان و ضرب المثل مي گيريم آن است كه :آن كس كه كنسرتي را با زور وفشار تعطيل مي نمايد و همزمان مداحي پخش مي نمايد ، دوستي او به مداحي دوستي خاله خرسه است !؟
مگه نه ؟!!
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
ایا‌ مردم‌ ایران‌از مردم‌ همه دنیا‌ بیشتر‌ میفهمند‌ و فقط خدا به ایرانیها دستور داده‌ که زنهایشان بایستی‌ خودشون را در پارچه ای سیاه‌ به نام چادر یا مانتو‌ بپیچند‌ و زنهای سایر کشورها را باهاشون کاری نداشته‌ ؟!
واقعا‌ مردم ایران‌ از مردم‌ شبهه جزیره‌ عربستان‌ مسلمانترند‌ در حالیکه خود پیغمبر از بین قوم آنها برخاسته‌ ؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
حرکاتی که در زمان خاتمی برای مخالفت با او موقع برگزاری کنسرتها انجام می شد دوباره از سر گرفته شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
این که این جماعت مشکوک با مداحی به مبارزه با برگزاری کنسرتی می روند که علاقمندان برای آن هزینه کرده و وقت گذاشته اند بزرگترین ضربه را به اعتقادات مذهبی مردم می زند باید با این جماعت مشکوک برخورد جدی شود .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
شما چرا بک فتوا صادر نمی کنی که زن ها حق ندارند استخدام شوند در مشاغل مردان که در جامعه کمتر حضور یابند تا اعتقادات آنها از جمله حجاب خراب نشود؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
مظلوم نمایی برای زنان شروع شد مثل همیشه آن هم در کار غیر قانونی ان زن ها که جلوی اعمال قانون ماموران را گرفتند هیچ ماموران هم توبیخ می شوند و تازه خنده دارش این هست که از آن قانون شکنان دلجویی هم می شود
پلیس مملکت را به چه روزی انداختند و دنبال اوضاع خوب در کشور هم هستند!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
موضوع و بحث حجاب در واقع حجابی است بر بحث گرانی ها

حجاب حجاب گرانی هاست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
این عده که مداحی گذاشتند برو بچ پوتین هستند
ناشناس
|
Tajikistan
|
۰۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
تاریخ هفت هزار ساله رو خوب اومدی

فقط یه روز نام ببر که از این تاریخ هفت هزار ساله نام بردین و حرف زدین؟
ناشناس
|
Poland
|
۰۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
رستم قاسمی بس کن خالی بندی را تا چشم بر هم بگذاری 4سال گذشته و دریغ از ساخت 100هزار مسکن
خودت هم باورت شده رستم هستی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
مردم مي دانند كه مذاكرات در حال دنده عقب است و تا چه موقع به مانع برميخوره !!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
با پول بیت المال میرن خوش میگذرانند خرید می کنند هرکس اعتراض کند ویا افشا کند محکوم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
جوادی آملی همیشه منطقی و واقع بین است . با زور و بگیر و ببند فقط نفرت و کدورت بیشتر می شود و جامعه دوقطبی می شود و مشکلی برمشکلات کشور اضافه می شود . هزینه گشت ارشاد را بدهند برای زنان خودسرپرست خانه و زندگی مهیا کنند بعضی از آنها به دام باندهای خلاف و قاچاق و فحشا می افتند بعضی از آنها به خاطر مشکلات اقتصادی و فرهنگی خودکشی می کنند . واقعا برای اقتصاد داغون کشور باید فکری کرد
ناشناس
|
Germany
|
۰۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
آمار وارقام حکایت چیزی است روی کاغذ واقعیت همیشه ان چیزی است که لمس میشود وآن اینستکه سرمایه گذاری روی ساخت وتولیدمسکن بشدت کاهش یافته وایضاخریدوفروش ان که به چندعلت است دردرجه اول ناامنی درسرمایه گذاری درساخت مسکن وتصویب طرح هائی که مالکیت راسست وکم رنگ ساخته ودردرجه دوم تعمد درجهت دادن سرمایه هابه کارهای غیر نولیدی چون خریدارزوطلا وثبت نام برای قرعه کشی در خریداتومبیل که درصورت برنده شدن سودسرشاری عاید میکند درهرحال فعلاً برنامه ای برای رونق مسکن وایجاداشتغال دراین زمینه عملاً وجودندارد وبیشترتشویق به خارج کردن سرمایه ها ازکارهای تولیدی به غیرتولیدی برخلاف تمام کشورهای دنیامیشود یادمان نرودهرچه به بیکاری و بی اشتغالی افزوده شود به یارانه بگیران افزوده میشودوتورم وگرانی شدیدترمیشود واین حلقه معیوب بدوبدترمیشود
امیدوار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
کاش دولت شهامت داشت و پایان برجام را اعلان می کرد. کش دادن برجام و جلسات پر هزینه ی احیای برجام ، جز بلاتکلیفی ، سودی برای کشور و اقتصاد و بازار ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
متاسفانه و بازهم به جای بررسی و اقدام قانونی با مسولان و خانواده و وابستگان آنها که دست به تخلف زده اند

و یا حداقل دعوت از انها برای ادای توضیحات به مردم و عذرخواهی از آنها

حکم دو سال زندان را برای شخص افشا کننده تخلف را صادر کردند !!!!!؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
جناب شیخ، پس آزادی فرد چه می شود؟ یعنی خانم هایی که به قول شما بی حجاب یا بد حجاب هستند صرفا به خاطر ازدواج نکردن حجاب را رعایت نمی کنند؟
خیر. مسئله بسیار ساده است: شما حق انتخاب دارید من هم حق انتخاب دارم. اگر من شما را مجبور کنم به قول خودتان بی حجاب بگردید چه حالی به شما دست می دهد؟
پس بهتر است نه خودتان را رسوای عالم و آدم بکنید و نه مردم بی پناه را به زحمت بیاندازید. شما روسریت را بپوش و کاری به کار دیگران نداشته باش.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
چرا در این وضعیت بحران اقتصادی و هجمه های خارجی زنان یادشان افتاده که بی حجاب شوند ؟
این حرکت مشکوک نیست ؟
یک چادر چه سنگینی دارد که رعایت نمی کنند ؟
ناشناس
|
Austria
|
۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
تجربه نشون داده هر تصمیم و کاری که می کنید برعکسش درسته.
اگه سعی می کردید مردم رو بی حجاب کنید الان همه چادر سرشون بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
"حکم افشاگر ماجرای «سیسمونی گیت» صادر شد"
یادآوری : بدحجابی جرم است !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
آقای خاتمی اگر مرحله ای در کار می بود مطمئن باش منتظر توصیه ی شما نمی ماندند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
جناب ایت اله جوادی آملی
پوزش میخواهم من یکی دو روز قبل بدن خواندن متن صحبت جنابعالی تصور اشتباهی داشتم و متن کاملا بی ربطی نوشتم
واقعا از شما و خوانندگان تابناک پوزش میخواهم
جنابعالی مطلبی که مطرح فرمودید نشانه بارز تدوین و دانائی جنابعالی است
خداوند امثال شما را برای نجات ملت ایران نگهدارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
دلجویی تنها از مادر ، یعنی چه؟ اگر راست میگویید بیایید و از همه مردم عذر خواهی کنند زیرا این عمل توهین به همه مردم بود.یعنی این رو هم نمی‌فهمید خانم‌ انسیه خزعلی؟؟؟؟؟!!!!
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
از وزرا براتون پیامک اومد که به دلیل تیتر نامناسب باید برین تعهد بدین که مجبور شدین تبتر و عوض کنین
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
نتیجه فساد بدنه اداری شهرداری سقوط ساخت و ساز شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
در کشور به اندازه کافی خانه داریم مشکل مسکن خالی ماندن این خانه هاست تا کی باید سرمایه این کشور به گچ و سیمان تبدیل شود و خالی گذاشته شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
درس عبرتی باشد که دیگر خبری کذب علیه رئیس مجلس نگویی
منصور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
خانم حزعلی لطفا هیچی نگویید.اینطوری سنگین تر هستین.تشکر از نیروی گشت ارشاد برای حفظ کرامت بانوان.؟؟!!!!!!!واقعا معنی تشکر و کرامت رو در فارسی زیرسوال بردید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
احمد خاتمی
همانقدر که شما اطلاع داری کافی است
ما نمی خواهیم درگیر این بازیهای مسخره شویم
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
یکی از ان دستگاه ها شورای انقلاب فرهنگی است که آتشی به جان اموزش و پرورش انداخته با مصوبه ناعادلانه اش که واقعا همه مردم باید از آن آگاه شده و واکنش نشان دهند. این حجم ازربی تفاوتی در مقابل ظلم شورا قابل قبول و باور کردنی نیست
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
وقتی هرروز برتعداد جوانان بیکار خصوصا قشر تحصیل کرده افزوده می شود وهزینه های زندگی ورزق روزانه چند برابر می شود ،وتهیه مسکن برای بی خانمانها به رویا تبدیل می شود ،مسولین نیز با شعار ومصاحبه صوری مشکلات را پشت سر می اندازند هیچوقت مساله عفاف وحجاب حل نمی شود بلکه بعلت گذشت سن جوانان ازسن ازدواج چعدم امکان ارضا قشر پسر ودختر درسنین ازدواج علاوه بر بی اهمیتی به حجاب وعفاف ، زمینه بروز انواع فساد نیز درزیر پوست این نابسامانی خودنمایی می کند ،که با ادامه این وضعیت اینده عفاف خانوادههای ایرانی درخطر است .
رضا
|
Israel
|
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
رستم خان الان هزینه ساخت اپارتمان شامل زمین و ساخت بنا بیشتر از قیمت خرید اپارتمان اماده است چون مردم پول ندارند بخرند حالا چطور انتظار داری امار ساخت اپارتمان غیر این باشد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
مد خاتمی: مسئولان به مردم بگویند، .....
همچنین مسئولین بگویند چرا همه چیز بالای 10 درصد گران میشود ولی حقوق بازنشستگان اعم ا کشوری و تامین اجتماعی فقط 10درصد اضافه شده است ایا در این جراحی فقط باید بازنشستگان قربانی شوند
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
معاون اگر در دل درکی از مادری داشت با دیدن این تصاویر استعفا میداد....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
چه عجب یکی حرف حساب زد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
یعنی فکر میکنید موضوع فقط جلو عقب شدن روسریه که این مطلب رو گذاشتین... یکم تو اجتماع بچرخین متوجه میشین دیگه چیزی بنام روسری و مانتو و شلوار وجود نداره انگار خیابون با اتاق خواب جابجا شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
صاحب ساختمان متروپل و متهم اصلی الان کجاست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
همه می دونند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
آقای آملی ای کاش به جان مووروسری درمورد گرانی موادخوراکی گرانی لوازم خانگی براعروسی گرانی موتورسیکلت گرانی اجاره خانه ووووصحبت میکردی ونظریه میدادی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
آقای وزیر راه مثل رئیس شش کلاس سوادش، فکر می‌کنه که مشکلات اقتصادی با دستور حل میشه

آقای وزیر!!

رشد اقتصادی در شرایطی رخ میدهد که ساختار ها سالم و صحیح باشد. اقتصاد یک علم هست، درک کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
کل کشور بجز بستگان سران دچار ناامیدی و افسردگی هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
در زمان رضاخان حجاب داشتن بی قانونی بود، پس به اونم حق میدید که با محجبه ها برخورد میکرد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۳۱
بابا تهران به اندازه کافی مسکن داره! اگر نداشت این همه مسکن خالی نبود! قیمت ها اونقدر فضاییه که همه دارند فرار می کنند از تهران! اونقدر به فکر ساخت و ساز مسکن نباشید تو تهران کم مونده دیگه نوک قله توچال هم برج بسازید! شورش در اومده دیگه
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی